Samsung Galaxy A6 y Galaxy A6: Todas Las Cacterísticas al Descubierto Antes…

Samsung Galaxy A6 Y Galaxy A6: Todas Las Características al Descubierto Antes de Su Presentación

Samsung tiene un par de gamas medias en el horno, dos teéfonos que deben formar parte de su línea galaxy a y ofrecer un cierto avance sobre la generación přední pero, sobre todo, inaugurar un nuevo nombre de modelo. Hablamos de los Samsung Galaxy A6, Que Tenrán un Modelo Normal Y Otro Con Apellido Plus, y que severtirán en los primeros ‚de la la Línea a del fabranti coreano coreano.

En ocassion aberes hemos tenido filtraciones parciales de ambos modelOs, algunas veces hablando de su aspeto exteriér y otras de sus componentes, pero la que traemos ahora es la mas dokončí hasta la fecha. Descocemos aún qué ofrecerán los galaxy a6 y galaxy a6 plus en materia de software, pero el hardware ha quedado por completo al descubierto.

Cámara Sencilla Para el Pequeño, starosta Doble Para El

Pocos dudaban de que samsung imprimiría sus pantAllas Infinity Display Sobre la Línea a al dokončení, y las filtraciones prenias han ido potvrzení lo que conocemos gracias a la última. Que los dos modelOs tenrán panely 18,5: 9 y que los marcos se reducirán en la medida de loible, pues estamos ante una gama media y no ante un íder de cadálogo.

ESO supene que para el Galaxy A6 Tenderremos 5,6 Pulgadas con resolución Hd Alargada, DE 1.480 x 720 Píxeles, y que para el galaxy a6 plus llegaremos a las 6 pulgadas, con una resolución de 2.280 x 1.080 Píxeles. Es decir, fullhd alargado. Un Telefono Superior, un escalón más en materia de pantalla.

Pantalaslas Infinity Display Para ambos ModelOs, con destinta diagonal y resolución, además de destinto cerebro al mando del resto del equeto

Para los Procesadores Habrá kompetencea entre fabretates. El Galaxy A6 Llegará con el exynos 7870 de Ocho Núcleos con gpu mali t830, y el modelo plus ofrecerá un Snapdragon 450 con la areno 506 al mando de los gráfikás. 3GB Y 4GB de Ram Para Ambos ModelOs, 32GB Y 64GB en el el apartas de las memoria. Tečka, Según Parece, No Todas Las Opciones Estarán Disponibles en todos los mercados.

AdeMás de la Potentia, los dos teéfono se differenciarán en el el apart aparts de Las Cámaras. Concretamente, El Galaxy A6 Apostará por unúnico senzor trasero de 16 megapixeles con una lentte f/1.7, Y La Cámara Frontální Tendra 16 MegaPíxeles Pero Con Una Apertura Menor, f/1.9. ESO Sí, Tenderremos dos Flash LED, UNO Para la Espalda y Otro Para el frontální del Teléfono.

El El Galaxy A6 Plus Tenderremos una Cámara Dual Ejerciendo de EquiveMiento Fotográfico ředitel. El Sensor DE 16 MegaPíxeles Será El Mismo que el del Galaxy A6, Con la Misma Lente f/1.7, Pero Habrá un senzor en paralelo de 5 megapixeles, con lentte f/1.9, Para of Recer Lecturas de Profundidad y Desenfoque Selectivo. En el frontální, 24 megapixeles con lentte f/1.9 y, de nuevo, flash LED de Apoyo.

Hablamos de dos teéfonos con destinto tamaño, así que la diferencia entre ambos vuelve a apraciarse en la capacidad de Las baterías. 3.000 mAh Para El Galaxy A6, 3.500 Para El Galaxy A6 Plus, Ambos, Supuestamente, Con Carga Rápida Habilitada. En el resto de cacterísticas, empate técnico. Lector de Huellas Trasero, Chip NFC, Bluetooth 4.2 o la PresenCia de Samsung Pay en su Interiér.

Newsletter de Xataka Móvil

Suscríbete a xatakaletter, una forma destinta de Informarte cada semana de la skutečným tecnológica hecha con pasión por el equepo de xataka.

Samsung Galaxy A6 Y Galaxy A6, Las Futuras Cacterísticas

Super AMOLED DE 5,6 „Aspeto 18,5: 91.480 x 720

Super AMOLED DE 6 „Aspeto 18,5: 92.220 x 1.080

Samsung Galaxy Watch 6: Vše, co potřebujete vědět

Předpokládá se, že Samsung se dotýká nejnovější iterace své vlajkové lodi smartwatch.

Zde je vše, co jsme doposud objevili o tom, co by korejský gigant mohl plánovat s Samsung Galaxy Watch 6.

Kdy bude vydán Samsung Galaxy Watch 6?

Dosud jsme neměli žádné potvrzení od společnosti Samsung, kdy dorazí další verze jeho nositelného, ​​ale vstoupili úniky, aby vyplnili mezery.

Sammobile v dubnu informoval, že Watch 6 bude pravděpodobně spuštěn na rozbalené akci na konci července spolu s Galaxy Z Fold 5, Z Flip 5 a Galaxy Tab S9. Korejská publikace Chosun a Leaker Max Jambor byla konkrétnější a tvrdí, že společnost Samsung uspořádá zahájení v Soulu 26. července.

To je velmi o něco dříve, než se očekávalo, ale zhruba v souladu s obvyklým rozvrhem společnosti Samsung, který viděl, jak se nedávné modely Galaxy Watch spustily jako Clockwork každý srpen:

Kolik bude Samsung Galaxy Watch 6 stát?

Stejně jako v datu vydání, ještě není slovo od Samsungu o potenciální požadované ceně Galaxy Watch 6. Můžeme však prozkoumat předchozí generace, abychom nám dali nějaké stopy o tom, co očekávat.

Zde je způsob, jak se seřadily základní modely generací hodinek:

Sledujte 3

v průběhu času se drželi přiměřeně stabilní, dokonce i zahrnutí rány, které mnoho evropských zemí zažilo v loňském roce.

Existují i ​​další modely, které v posledních letech zdobily katalog, včetně Galaxy Watch 4 Classic a The Galaxy Watch 5 Pro. Obvykle mají pokročilejší funkce nebo konstrukci, které se mohou přitahovat k těm, kteří chtějí konečnou chytré hodinky. Obvykle se může pochlubit také dražší cenovou značkou, jak můžete vidět níže:

 • Samsung Galaxy Watch 5 Pro. 449/£ 429/429 EUR
 • Samsung Galaxy Watch 4 Classic (42 mm). 349.99/349 £/369 EUR
 • Samsung Galaxy Watch 4 Classic (46 mm). 379.99/369 £ 399

Oba vydali přibližně ve stejnou dobu jako hlavní modely hodinek, takže je pravděpodobné, že letos uvidíme také profesionální nebo klasický model. a dále dole najdete nějaké náznaky, na které z nich byste měli očekávat.

Jaké nové funkce uvidíme v Samsung Galaxy Watch 6?

Neměli jsme žádné oficiální potvrzení o technických specifikacích Galaxy Watch 6, ale několik pověstí již poukázalo na to, co bychom mohli vidět v srpnu.

Větší displej

Dobře, nemusí to znít jako moc, ale nedávno zveřejněno Tech Leaker Ice Universe, že Watch 6 bude mít větší displej, včetně vylepšeného rozlišení.

Aktuální velikost obrazovky Galaxy Watch 5 je 1.4in, takže mluvíme 0.7 v zvýšení. Samozřejmě je to všechno v rozsahu as malými panely na chytrých hodinách mohou být tyto malé přírůstky významnější, než si myslíte. Nebudete sledovat hollywoodské trháky na zápěstí, ale navigace rozhraní může být o něco hezčí s tímto malým prostorem navíc a vylepšeným rozlišením.

Ice Universe také uvedl, že nové hodinky by mohly obsahovat zakřivené sklo a ztenčené rámy, možná ho vzít do designové říše pixelů Watch.

Větší baterie

Holanďanský technický web GalaxyClub uvedl, že baterie v Watch 6 budou o něco větší kapacity než ve svých předchůdcích. U únikových obrázků, které zjistilo, 40mm hodinky vypadají, že se zvýší z 284 mAh na 300 mAh, zatímco 44mm varianta se přesune z 410 mAh na 425 mAh. Jak to ovlivní množství času, kdy můžete hodinky použít před tím, než se vynoří, je třeba vidět, ale jakékoli zlepšení délky baterie pro chytré hodinky je vždy vítáno.

Nový procesor

Podle zprávy Sammobile se nebude vynechat, oddělení procesorů se chystá získat lásku. Stránka uvádí, že čip Exynos W920, který poháněl řadu Galaxy Watch 4 a 5, bude upgradován na Exynos W980 v Galaxy Watch 6, což s sebou přinese až 10% zlepšení výkonu plus silnější funkce sledování zdraví plus silnějšími funkcemi sledování zdraví plus silnější funkce sledování zdravotní.

Samsung Galaxy A6 или A6 plus Какой выбрать?

Aktualizovaný sledovací software

Jedna věc, kterou víme, je, že Samsung pracuje na vylepšení softwarové stránky Watch 6 a víme, co očekávat díky veřejné beta verzi Aktualizace One UI 5 Watch, která bude pravděpodobně spuštěna spolu s novým hardwarem.

Verge shrnula dosud známé klíčové změny, které zahrnují zlepšené sledování spánku s výraznějším skóre spánku; Personalizované zóny srdeční frekvence pro cvičení (na rozdíl od standardních věkových těch, které se nyní používají); rozšíření režimu tréninku na trasu zakrývat běh a chůzi; a aktualizovaný nouzový režim SOS, který nyní může kontaktovat pohotovostní služby, nejen váš předem vybraný nouzový kontakt.

Je pravděpodobné, že Samsung samozřejmě také vylepšuje sledovací hardware hodinek, ale je dobré vědět, že na cestě určitě existují nějaké upgrady, i když se také zavádějí na stávající hodinky 4 a sledují 5 majitelů 5 majitelů.

Návrat klasiky, zánik profesionála

GalaxyClub také napsal, že při zkoumání výše uvedených vylepšení baterií se zdá, že se kódové jména a kapacity, které objevila. Byl to rafinovanější design, který představoval tradiční styl hodinek a fyzický rotující rámeček.

Po spuštění série Watch 5 to bylo upuštěno ve prospěch modelu profesionálního modelu zaměřeného na aktivity venku a pochlubit se tvrdší konstrukcí, větší displejem a obrovskou baterií. Nyní, alespoň v době psaní, to vypadá, že se Samsung hodlá vrátit do sestavy Watch 4. To by samozřejmě mohl být kouř a zrcadla nebo jednoduchý fakt, že baterie pro Watch 6 Pro ještě nebyla spatřena.

To je zatím vše, co víme. Pokračujte v kontrole, protože budeme i nadále aktualizovat tento článek, až se objeví nové informace. Mezitím se nezapomeňte podívat na náš průvodce po nejlepších chytrých hodinách, abyste zjistili, co Sledujte Samsung 6 bude muset překonat.

Samsung Galaxy Watch 6: Potenciální datum vydání a funkce, které chceme vidět

Warteble je poháněn čtenářem. Pokud kliknete pomocí odkazů na webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Sledování Samsung Galaxy 6 je jedním z nejočekávanějších smartwatches roku. A teď nemusí být dlouho čekat do oznámení.

Oficiální datum vydání dosud není známo, ale očekáváme, že brzy přijde nějaké potvrzení o akci rozbalené společnosti Samsung, která se bude konat v červenci nebo srpnu.

A od loňského spuštění série Galaxy Watch 5 jsme viděli spoustu pověstí, které se objevují týkající se příští generace Smartwatches Samsung.

V této příručce jsme sestavili zaokrouhlení všech nejnovějších pověstí a úniků týkajících se Galaxy Watch 6 a také několik věcí, které doufáme, že uvidíme z nadcházející série Smartwatch.

Informace a předpovědi cen

Doposud nebyly žádné důvěryhodné informace týkající se ceny Galaxy Watch 6, ale to neznamená, že nemůžeme použít předchozí generace, abychom se pokusili předvídat, co by Samsung mohl udělat.

Pro informaci je níže uvedené, že modely GALAXY Watch 5 GALAXY Watch dorazily:

 • Galaxy Watch 5 (40 mm). od 279 /269 £
 • Galaxy Watch 5 (44 mm). od 309 /294
 • Galaxy Watch 5 Pro. od 449 /429 £
samsung, galaxy, todas, cacterísticas

Modely 2021 Galaxy Watch 4 zpočátku prodávaly za následující ceny, mezitím:

 • Galaxy Watch 4 (40 mm). od 249 /249 £
 • Galaxy Watch 4 (44 mm). od 279 /269 £
 • Galaxy Watch 4 Classic (42 mm). od 349 /349 £
 • Galaxy Watch 4 Classic (46 mm). od 379 /369 £

Při pohledu na zvýšení ceny mezi dvěma předchozími generacemi se zdá pravděpodobné, že Galaxy Watch 6 bude stát více než Galaxy Watch 5.

Některé z toho však závisí, na kterých verzích Galaxy Watch 6 řady jsou uvolněny.

Například je možné, že Samsung zvyšuje cenu základních modelů, ale udržuje cenu modelu Pro pro nadcházející generaci stejnou.

Na základě průmyslových trendů a předchozích cen bychom navrhli, aby ceny řady Galaxy Watch 6 mohly vypadat jako následující.

Pravděpodobně Samsung Galaxy Watch 6 CENSING

 • Cena: Galaxy Watch 6 (40 mm). od 299 /299 £
 • Cena: Galaxy Watch 6 (44 mm). od 329 /329 £
 • Cena: Galaxy Watch 6 Classic. od 449 /449 £

Potenciální datum vydání

Jak jsme se zmiňovali dříve, v současné době neexistuje žádný oficiální náznak od Samsungu, že Galaxy Watch 6 bude dokonce spuštěn v roce 2023.

Na základě toho, co jsme viděli v předchozích letech, a zvěsti, které jsme již viděli, by se objevilo, bylo by obrovské překvapení, kdyby společnost letos v létě nevydala další řadu smartwatch.

Níže jsou uvedeny předchozí data oznámení a vydání, které jsme viděli pro Smartwatches Samsung:

Samsung Galaxy Watch 3

Pro dvě poslední generace jsme pak viděli velmi konzistentní vzor oznámení ve středu ve druhém srpnovém týdnu, po kterém následovala dostupnost, která začíná o dva týdny později v pátek.

To nutně neznamená, že bude následovat datum oznámení Galaxy Watch 6, ale pokud ano, máme jasná data, která se dostane k nule.

Zpráva z května naznačuje, že společnost Samsung na konci července zaměřuje na rozbalenou událost, i když je to zatím jediný náznak, že se od srpna odchyluje.

Samsung Galaxy Watch 6: Nejnovější zvěsti

Samsung Galaxy Watch 6 Pověsti se začínají zahřát. Očekávejte, že se obrázek stane jasnějším, jakmile se přiblížíme k potenciálnímu datu letního vydání, ale to jsou dosud největší zvěsti, v pořádku:

Universe Universe Leaker poznamenává, že se Samsung vrátí na zakřivený displej s Galaxy Watch 6.

Není jasné, jak bude tato křivka vyslovená, ale představovala by to změnu z plochých panelů, které jsme viděli na Galaxy Watch 5 a Galaxy Watch 4.

Techničtí pozorovatelé Eagled Eyed si všimli, že společnost Samsung obdrží certifikaci pro EB-BR935ABY a EB-BR945ABY Batteries, které vypadají, že míří k modelu Galaxy Watch 6 40 mm a 44 mm.

Menší 40 mm vypadá, že získává baterii 300 mAh a Galaxy Watch 6 44mm získá baterii 425 mAh.

Jsou to jen okrajově větší než hodinky 5. takže letos neočekávejte příliš mnoho ohňostrojů, pokud jde o výdrž baterie.

Nejnovější Galaxy Watch 6 Pro/Classic Rumors naznačují, že Samsung je připraven přivést zpět rotující rámeček.

Bylo to příslušenství staré řady Samsung Gear a získalo kultovní stav mezi fanoušky Smartwatches.

Nyní dobře propojený YouTuber odhalil, že by se mohl vrátit-ale pouze pro dražší Galaxy Watch 5 Pro.

Universer Universe Insceer zveřejnil další podrobnosti o zobrazení týkající se Galaxy Watch 6, což naznačuje, že Samsung zmenšuje velikost rámečku (a tím zvětší velikost displeje).

Není jasné, zda by se taková změna vztahovala také na očekávanou Galaxy Watch 6 Pro/Classic, ale alespoň pro standardní verzi hodinek příští generace je displej ve větší verzi 45 mm nakloněn tak, aby skočil z 1.4 palce na 1.47 palců.

To by zřejmě mělo na displeji účinek k okraji, podobně jako jsme viděli u novějších zařízení Apple Watch.

Samsung oficiálně oznámil, že The One UI 5 Watch bude spuštěn koncem tohoto roku a škádlil řadu upgradů přicházejících na kompatibilní zařízení Galaxy Watch Devices.

Galaxy Watch 6 není zmíněna přímo v blogovém příspěvku společnosti Samsung, ačkoli úplné zavedení další aktualizace UI se obvykle děje ve stejnou dobu jako nové hardwarové pozemky.

Doposud společnost škádlila vylepšení sledování spánku, sledování fitness a bezpečnostních prvků.

Dně dříve nebylo jasné, zda Samsung bude pokračovat v Pro vydání, které debutovalo prostřednictvím řady Galaxy Watch 5 nebo se vrátilo k klasickému modelu dostupným v sestavě Galaxy Watch 4.

Oficiální vykreslování však nyní naznačují, že Galaxy Watch 6 Classic bude spuštěn místo nového modelu Pro PRO. Fyzický rotující rámeček vypadá, že se vrátí, přičemž design se zdá být velmi podobný ekvivalentu čtvrtého genu.

samsung, galaxy, todas, cacterísticas

Samsung Galaxy Watch 6: Co chceme

Přineste do designu nějakou osobnost

Zobrazení rozdílů mezi Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 5 by prokázalo test i pro nejvíce fanoušků smartů Eagle Eyed. A doufáme v nějaké odvážnější změny designu v modelech šestého generace.

Samsung Galaxy A6 y Galaxy A6 Plus Con Mas Pantalla!!!!

Samozřejmě není nic špatného na držení stejného designového jazyka, ale dokonce i pomalu se pohybující zařízení, jako je Apple Watch, má tendenci poskytovat smysluplné změny designu pro každou generaci. S standardní Galaxy Watch 5 jsme nedostali nic takového.

Dokonce i Galaxy Watch 5 Pro má své problémy s designem. Přestože byl účtován jako více venkovních párů, ve skutečnosti to nenabízí žádný z drsných stylů, které byste očekávali, a to se cítí jako trochu promarněné příležitosti.

Zatímco pár však mohl udělat trochu více imaginativního vzhledu, Samsung získal s hodinky 5 několik změn designu, myslíme si.

Velikosti případů jsou nyní rovnoměrně rozděleny mezi 40 mm, 44 mm a 45 mm možností a reimaginovaný model Pro je nyní přinejmenším mnohem více unisex než stará klasická možnost Galaxy Watch 4.

Vykopněte funkce pouze Samsung

Od té doby, co se Samsung vrátil, aby nosil OS, se hodinky staly záležitostmi pouze pro Android. Odpovídající exkluzivní přístup společnosti Apple.

I když můžeme akceptovat, že společnosti mají důvody pro udržení zážitku z chytrých hodinek úzce svázané s konkrétním smartphonem, stále se cítí jako nesprávný krok od společnosti Samsung a Google, aby měli k dispozici pouze funkce Samsungu prostřednictvím Galaxy Watch.

Některé z těchto funkcí lze pracovat, ale aplikace pro monitor Health Monitor je uzamčena jiným uživatelům Androidu je poměrně velkým opomenutím, vzhledem k tomu, že poskytuje přístup k monitorování krevního tlaku a odečty EKG.

Doufáme, že zkušenost s sledováním zdraví je v řadě Galaxy Watch 6 o něco širší.

Zdokonalujte základy sledování sportu

Vždy jsme byli velkými fanoušky toho, jak Samsung Tracks a dodává metriky fitness, a zdravotní rysy byly obecně nejpokročilejší v oboru. Zkušenost se sportovním sledováním však v posledních generacích zůstala nepochopitelně průměrem.

Mysleli jsme, že věci by mohly postupovat zavedením Galaxy Watch 5 Pro, ale kromě přidání mapování stále existují některé relativně ochromující problémy, které trápí zážitek.

samsung, galaxy, todas, cacterísticas

Během testování jsme měli spravedlivý podíl problémů s sledováním vzdálenosti a spoustu nesrovnalostí s monitorem srdeční frekvence.

Nativní software ve skutečnosti není příliš špatný a stále existují některé úhlední doplňky, jako jsou doporučení pro sledování potu a rehydrataci, ale doufáme, že se Galaxy Watch 6 může přiblížit k spolehlivému porovnání s podobnými. Garmin a Apple v základech sportovního sledování.

Upgradujte výdrž baterie

Zatímco Galaxy Watch 5 Pro dokáže dosáhnout slušných dvou nebo tří dnů výdrže baterie, přičemž většina jejích funkcí se stále používá, jak 44 mm, tak 40 mm Galaxy Watch 5 se často může snažit o to, aby se to během druhého dne dostalo do druhého dne.

Například je to stále krok z toho, co můžete očekávat od Google Pixel Watch, které se snaží dosáhnout asi 24 hodin, ale opravdu doufáme, že 40hodinový odhad společnosti Samsung způsobí skok na 50 nebo 60 hodin přes Galaxy Watch 6.

To by mělo vidět pohodlně poslední dva celé dny i při použití sledování GPS, sledování spánku a klepání do některých z těchto zdravotních funkcí.

Ještě musíme slyšet žádné rumblingy týkající se procesoru pro Galaxy Watch 6, ale víme, že čip Qualcomm Snapdragon W5, který je připraven přistát v nespočetných hodinách opotřebení v roce 2023, se také očekává, že doručí velké vylepšení baterií.

Pokud ano, Samsung má mezi generacemi spoustu práce, aby s nimi zůstal.

Lépe využít teplotní senzor

Samsung právě stiskl před Apple a nabídl teplotní senzor v řadě Galaxy Watch 5, ale je spravedlivé říci, že se to ještě neprokázalo, že je to transformační funkce.

Zatímco ekvivalent společnosti Apple zahrnoval sledování menstruačního cyklu od začátku, senzor Samsung. který také dorazil po spuštění. byl zpočátku jen použit ke sledování vzorů během odpočinku. Není to něco, co byste mohli nahlédnout nebo dokonce skutečně přistupovat ve společnosti Samsung Health, abyste se pokusili interpretovat data sami, a to nás nechalo cítit trochu byt.

Protože jsme zpočátku požadovali více funkčnosti pro teplotní senzor, Samsung skutečně aktualizoval Galaxy Watch 5 a jeho teplotní senzor pro sledování plodnosti, což je neočekávaný, ale vítaný doplněk.

Samsung se spojil s přírodními cykly schválenými FDA, což znamená, že bychom měli vidět také přistát na Galaxy Watch 6. Ještě to ještě musíme vyzkoušet, takže doufáme, že to bude splňovat očekávání.

Samsung Q6FN/Q6/Q6F Qled 2018 TV Recenze

Samsung Q6F Qled je 4K TV s velkým výkonem pro širokou škálu různých využití. Má velmi dobrou kvalitu obrazu díky vysokému poměru nativního kontrastu, takže černoši se objevují hluboko v temné místnosti, ale místní stmívání nefunguje dobře pro další zlepšení výkonu temné scény. Může být jasné překonat pohled v jasné místnosti a také dobré zacházení s odrazem. Hráči budou potěšeni vynikajícím zpožděním nízkých vstupů a podporou proměnných obnovovacích frekvencí a televizor může také interpolovat obsah nízkého snímku s nízkým vstupním zpožděním pro hladký herní zážitek. Bohužel, obraz ztrácí přesnost při pohledu v úhlu.

Všimněte si, že se jedná o odlišnou televizi než QED Q6F 2017. Q6FN 2018 se také nazývá Q6F nebo Q6.

Náš verdikt

Velmi dobrá televize pro smíšené použití. Samsung Q6F má dobrou kvalitu obrazu a vypadá dobře ve většině typů místnosti. Má několik skvělých funkcí pro použití jako PC monitor a pro hraní. Temný výkon pokoje je dobrý a má dobré schopnosti HDR.

Dobrá televize pro sledování filmů v temné místnosti. Má dobrou kvalitu obrazu a poměr nativního kontrastu je vysoký, takže černoši vypadají černé v temné místnosti. Bohužel, špatná funkce místního stmívání není příliš efektivní v stmívacích oblastech obrazovky a lišty s Letterbox nejsou úplně černé.

Slušná televize pro sledování televize v jasné místnosti. Má slušnou manipulaci s odrazem a je dostatečně jasné, aby překonal pohled v jasné místnosti, ale má špatný úhel pohledu a obraz se při pohledu v úhlu pohlíží.

Dobrá televize pro sledování sportů. Samsung Q6 je schopen překonat většinu oslnění v jasné místnosti, ale má omezené zacházení s odrazem kvůli nedostatku antireflexního povlaku. Rychlý pohyb se zdá být tekutý s malým rozostřením pohybu díky vysoké době odezvy, ale existuje nějaký špinavý efekt obrazovky a střed obrazovky je o něco jasnější než zbytek.

Vynikající televize pro videohry. Má extrémně nízké vstupní zpoždění pro 4k a pro 1080p obsah, pokud je režim her. Podporuje variabilní obnovovací frekvenci při použití s ​​kompatibilním hardwarem. Pohyb je tekutina s velmi malou stopou díky rychlé době odezvy.

samsung, galaxy, todas, cacterísticas

Dobrá televize pro filmy HDR. Kontrast je vynikající, takže černoši vypadají černé a je dostatečně jasné, aby se malé hlavní body objevily v HDR. Funkce lokálního stmívání je špatná a nemůže účinně mazat temné oblasti obrazovky. Podporuje širokou barevnou škálu a v scenérii dochází pouze k mírné gradaci.

Skvělá televize pro hraní HDR. Vstupní zpoždění je extrémně nízké a podporuje proměnnou obnovovací frekvenci. Výkon temného pokoje je skvělý díky vysokému poměru kontrastu nativního kontrastu, ale funkce místního stmívání je špatná a nelze jej zakázat.

Skvělá televize pro použití jako PC monitor. Doba odezvy je rychlá a vstupní zpoždění je extrémně nízké, takže se obrazovka cítí citlivá. Chroma 4: 4: 4 je řádně podporován většinou rozlišení a podporuje variabilní obnovovací frekvenci, skvělá pro hraní PC.

 • 7.7 Smíšené využití
 • 7.5 filmů
 • 7.6 televizních pořadů
 • 7.5 Sports
 • 8.2 videohry
 • 7.5 filmů HDR
 • 8.1 HDR Gaming
 • 7.7 PC monitor
 • Aktualizováno 21. května 2020: Převedeno na testovací lavici 1.5.
 • Aktualizováno 21. února 2020: Převedeno na testovací lavici 1.4.
 • Aktualizováno 28. února 2019: Převedeno na testovací lavici 1.3.
 • Aktualizováno 16. listopadu 2018: Obdrželi jsme potvrzení, že 55 „model s verzí FB02 má panel typu VA. Zde můžete vidět fotografii pixelů.
 • Aktualizováno 15. listopadu 2018: Obdrželi jsme zprávu, že varianta 55 „Q6FN (verze FB02) má panel IPS a funguje jinak než verzi FA01, testovali jsme testování. Více informací můžete zobrazit zde.
 • Aktualizováno 05. června 2018: 49 „Q6FN má panel 60 Hz a některé výsledky se mírně liší
 • Aktualizováno 05. června 2018: Recenze zveřejněna.
 • Aktualizováno 3. června 2018: Zveřejněn včasný přístup.

Rozdíly mezi velikostí a varianty

Testovali jsme 55 „(QN55Q6FN) verzi FA01. Z velké části očekáváme, že naše recenze bude platná pro 65 „verzi (qn65q6fn), 75“ verze (qn75q6fn) a 82 „verze (qn82q6fn). Všimněte si, že větší televizory jsou obvykle náchylnější k problémům s uniformitou.

49 „model (QN49Q6FN) není dosud k dispozici, ale pravděpodobně má panel 60 Hz, jak je dokumentován na stránce podpory Samsung, protože některé výsledky se mohou mírně lišit včetně pohybové interpolace. Od čtenáře jsme také obdrželi potvrzení, že 49 „Q6FN nepodporuje FreeSync. Z velké části stále očekáváme, že naše recenze bude platná.

Varianta skladu Q6F 2018 je známá jako Q65FN. Stojan je místo Chrome černý a v závislosti na konkrétním skladovém modelu může mít jednodušší dálkové ovladač. Neočekáváme žádné jiné rozdíly a naše recenze by měla být stále platná.

Aktualizace 25/25/2018: Q65FN má 4.1 zvukový systém spíše než 2.1 systém nalezený na Q6FN.

Pokud někdo narazí na jiný typ panelu nebo pokud jejich Samsung Q6fn neodpovídá naší recenzi, dejte nám vědět a my aktualizujeme recenzi.

Velikost Modelka Model krátký NÁS Skladový model Kanada Spojené království
49 „ Qn49q6fn Qn49q6 Qn49q6fnafxza N/a Qn49q6fnafxzc Qe49q6fnatxxu
55 „ Qn55q6fn Qn55q6 Qn55q6fnafxza Qn55q65fnfxza Qn55q6fnafxzc Qe55q6fnatxxu
65 „ Qn65q6fn Qn65q6 Qn65q6fnafxza Qn65q65fnfxza Qn65q6fnafxzc Qe65q6fnatxxu
75 „ Qn75q6fn Qn75q6 Qn75q6fnafxza Qn75q65fnfxza Qn75q6fnafxzc Qe75q6fnatxxu
82 „ Qn82q6fn Qn82q6 Qn82q6fnafxza N/a Qn82q6fnafxzc Qe82q6fnatxxu

Aktualizace 11/15/2018: Byli jsme kontaktováni čtenářem, který koupil 55 „Q6FN s verzí FB02, který má panel IPS. Očekáváme, že to bude mít mnohem nižší poměr kontrastu a horší výkon temné místnosti, ale přesnější obraz při pohledu v úhlu.

Aktualizace 11/16/2018: Obdrželi jsme potvrzení, že 55 „Q6FN s verzí FB02 má typ VA. Očekáváme výkon ve stejném ballparku jako verze VA01, kterou jsme zkontrolovali. Zde můžete vidět fotografii pixelů.

Ve srovnání s jinými televizory

Vlevo nahoře: Samsung Q8FN (QN55Q8FNBFXZA). Vlevo dole: Samsung Nu8000 (UN55NU8000). Střední: Samsung Q6FN (QN55Q6FNAFXZA). Vpravo nahoře: TCL R617 (55R617). Vpravo dole: Sony X900F (XBR55X900F). Na rozdíl od našich ostatních fotografií nebyl tento obrázek pořízen pod kontrolovaným prostředím, proto z něj nevyvolejte závěry.

Podívejte se na naše doporučení pro nejlepší 4K televizory, nejlepší chytré televizory a nejlepší OLED televizory.

Samsung Q7fn je pro většinu lidí o něco lepší než Samsung Q6fn. Zatímco celkový výkon je podobný, Samsung Q7FN má lepší antireflexní povlak, který je lepší pro překonání oslnění v jasné místnosti. Q7FN používá pro všechny své vstupy externí One Connect Box. Pokud je prostor problémem, někteří lidé mohou upřednostňovat jednodušší instalaci Q6FN se všemi vstupy v televizi.

Samsung Q8FN je lepší než Samsung Q6fn. Q8FN má lepší místní stmívání a může produkovat lepší černochy, což je skvělé pro filmy v temné místnosti. Má také lepší manipulaci s odrazem, takže jej můžete umístit do jasné místnosti bez problémů. Samsung Q8FN zpracovává rychlou akci a sporty o něco lepší, protože má lepší dobu odezvy.

Samsung Q6FN/Q6/Q6F Qled 2018 je o něco lepší než Samsung Ru8000, ale teď to může být těžké najít. Q6FN má funkci místního stmívání osvětlenou hranou, která, ačkoliv to není příliš efektivní, může trochu pomoci s určitým obsahem. Q6FN může také získat mnohem jasnější, zejména s obsahem HDR. Ru8000, na druhé straně, má rychlejší dobu odezvy a podporuje rozlišení 1440p @ 60Hz, což je lepší pro hraní her.

Samsung Q6fn je o něco lepší než Samsung Q7F. Q6FN má lepší černou uniformitu, která je skvělá pro filmy, a může být výrazně jasnější bojovat proti světlému pohledu. Na druhou stranu Q7F dokáže lépe zvládnout odrazy, čímž se minimalizuje rozptýlení a může zobrazit mírně ostřejší obraz kvůli rychlejší době odezvy.

Samsung Q70/Q70r Qled je lepší než Samsung Q6FN/Q6/Q6F Qled 2018. Q70R má místní stmívání plného pole, které zvyšuje výkon temné místnosti a nepatrně rychlejší doba odezvy, což je skvělé pro sledování sportu. Q70R má také lepší manipulaci s odrazem, aby se minimalizovalo rozptýlení, pokud má váš pokoj mnoho světelných zdrojů. Q6fn může být trochu jasnější, což je důležité, pokud máte velmi světlou místnost.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS