Samsung Galaxy A71 5G Recenze: Neříkejte tomu rozpočtový telefon. Samsung Galaxy A 71

Samsung Galaxy A71 5G Recenze: Neříkejte tomu rozpočtový telefon

Levné telefony mají okamžik právě teď. I když v rozsahu sub-400 vždy existovaly slušné možnosti, zdá se, že 2020 je rokem levného telefonu, částečně díky ultrapowerful iPhone SE a novému Google Pixel 4A. Ale starší série telefonů, jako je řada Samsung Galaxy A, byla už roky a mají obrovské fanouškovské základny. Ve skutečnosti díky silné značce společnosti Samsung patří mezi nejprodávanějšími telefonními linkami značky Samsung a řada A, která zahrnuje nový 600 Galaxy A71 5G.

Moje recenzní jednotka je u.S. Model Carrier 5G, který má podporu 5G a procesor Qualcomm (nesmí být zaměňován s různými mezinárodními modely).

Jako nejdražší zařízení v řadě A má Galaxy A71 5G intenzivnější konkurenci. což znamená, že musí nabídnout vážný oomph, aby stálo za to koupit. Skutečně soutěží? Vyzkoušel jsem Samsung Galaxy A71 5G, abych to zjistil.

Design

Slon v místnosti zde je nový Google Pixel 4A. Pouze několik prvních recenzí pixelu 4a je venku, ale většina z nich naznačuje, že zařízení nabízí fotoaparát na stejné úrovni jako standardní pixel 4. To je vlajková loď v telefonu 350. Neočekávejte, že na Galaxy A71 5G, navzdory skutečnosti, že telefon je mnohem blíže vlajkové lodi v ceně.

Makro čočka je v telefonu víceméně zbytečná, vzhledem k tomu, že má pevnou ohniskovou vzdálenost a jako takový je velmi obtížné se soustředit na předmět. I když se dobře zaměřujete, není tu mnoho detailů a barvy jsou trochu tlumené.

Navzdory problémům zjistíte, že fotografie jsou ve většině situací více než průchodné.

Životnost baterie

Samsung Galaxy A71 5G byla snadno schopna vydržet celý den i relativně těžkého používání a neočekáváme nikoho, kdo má žádné skutečné problémy se samotnou výdrží baterie. Baterie v Galaxy A71 5G se nachází na 4 500 mAh a na konci těžkého dne použití jsem stále skončil asi 30% až 40% zbývajících.

Když vám nakonec dojde šťáva, budete moci zařízení také rychle nabíjet. Telefon podporuje rychlé nabíjení 25 wattů, které zařízení vrátí 50% své baterie za pouhých 30 minut. To je docela působivé.

Galaxy A71 5G Samsung se nachází mezi skutečně středními telefony a vlajkovými loděmi, přicházející na 650 odemknutém. Můžete to získat za méně v závislosti na vašem dopravci-například T-Mobile nabízí telefon za 600. To vlastně není špatná cena s ohledem na to, co získáte. ale rozhodně existuje nějaká konkurence v cenovém rozpětí. Zařízení je k dispozici z Verizonu, ATT, T-Mobile a přímo z webu Samsung

Pokud hledáte zlevněné telefony pod linií Galaxy, zde je seznam nejlepších obchodů s inteligentní galaxií. Nebo zjistěte, jaké další cenově dostupné jednotky jsou připraveny na chytání prostřednictvím našeho seznamu nejlepších nabídek chytrých telefonů.

Náš pohled

Se solidním výkonem, moderním designem a 5G podporou je Samsung Galaxy A71 skvělým telefonem za cenu. Skutečnost, že má podporu 5G, pravděpodobně není důvodem k nákupu telefonu, ale je to přidaný bonus. Proliferace nových rozpočtových telefonů na úrovni vlajkové lodi však tlumí část vzrušení kolem jeho hodnoty.

Existují nějaké alternativy?

Pokud můžete utratit dalších 50 až 100, získáte OnePlus 8. který nabízí lepší výkon a pravděpodobně modernější design.

Nebo, pokud jste ochotni provést přepínač, funguje iPhone SE lépe než jakékoli zařízení pro Android a stojí jen 400.

Pak je tu Pixel 4a, který pravděpodobně nedosáhne stejného výkonu jako Galaxy A71 5G, ale nabídne mnohem lepší kameru, moderní design a další. vše za 300 méně než tento telefon.

Nebo pokud hledáte cenově dostupný telefon 5G, možná budete chtít zvážit Motorola One 5G nad Galaxy A715G.

Jak dlouho by to mělo trvat?

Samsung Galaxy A71 5G ve skutečnosti nemá hodnocení IP, takže ji budete chtít držet dál od bazénu nebo koupelny, pokud je to možné. Telefon by měl trvat dobré dva roky, než bude muset být vyměněn. Plastová záda je mnohem méně pravděpodobné, že se zlomí ve srovnání se záda ze sklenice.

Galaxy A71 5G nabízí omezenou jednoroční záruku, ale skutečně pokrývá pouze vady výrobce.

Měli byste si to koupit?

Ano, ale pouze pokud chcete solidní telefon Samsung na 650 nebo méně. Jinak byste měli zvážit více utrácení za OnePlus 8, nebo ušetřit téměř polovinu těchto peněz a získat pixel 4A.

Doporučení editorů

Christianův zájem o technologii začal jako dítě v Austrálii, když narazil na počítač při prodeji garáží, že…

Pokud jste byli na plotě o vyzvednutí jednoho z nejnovějších telefonů Galaxy S23, může nový výzkum od Oola pomoci naklonit stupnice ve prospěch Samsung.

V nové zprávě o testu rychlosti Ookla TCompasparted 5G výkonnosti modelů Galaxy S23 na loňskou Galaxy S22 v několika zemích. s některými překvapivými výsledky napříč deskou. Hodnotný upgrade 5G

Když se spuštění Samsung Galaxy Z Fold 5 přiblížilo, bylo spousta spekulací o tom, jak bude vypadat nový skládací. Nyní můžeme být o krok blíže k řešení tohoto tajemství.

Nedávné koncepční obrázky sdílené konceptem Technizo a YouTuber Super Roader Cílem poskytnout fanouškům představu o tom, co lze očekávat, když je oficiálně odhaleno Z Fold 5, nebo když se uniklé vykreslování nevyhnutelně začne objevovat. Před zobrazením koncepčních obrázků je důležité si uvědomit, že jsou to právě to: koncept. Neexistuje nic oficiálního o tom, co koncept Technizo vytvořil; Neuničené rendery ani oficiální fotografie. Místo toho vykreslení poskytují pohled na to, jak by Galaxy Z Fold 5 mohl vypadat na základě informací, které dosud unikly, a také na nedávné trendy v hardwaru Samsung.

Pravděpodobně jste si všimli, že kolem 5G bylo mnohem více humbuk než pro některou z bezdrátových technologií, které přišly dříve. Některé z nich je samozřejmě jen marketing; Žijeme ve stále více propojené éře a nyní existuje mnohem více lidí, kteří smartphony probíhají, než v roce 2012, kdy 4G/LTE teprve začala chodit. Není však také přehnané, že s výrazně rychlejšími rychlostmi a schopností zvládnout mnoho dalších zařízení je 5G mnohem větší krok do další fáze globálního konektivity. Pravděpodobně jste si to také všimli sami sebe s ikonou „5G UW“ v horní části telefonu.

Stejně jako u většiny nových technologií, 5G přichází s novými výzvami pro dopravce i spotřebitele. Jedním z nejvýznamnějších z nich bylo vypracovat nejlepší způsob, jak nasadit 5G služby napříč mnohem širší škálou frekvencí, na kterých je schopen pracovat. To nebylo téměř tak významné problémem ve dnech 3G a 4G/LTE.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

Samsung Galaxy A71 5G Review. vlajková loď 5G za poloviční náklady?

Spotřebitelé někdy chtějí jen vlajkovou loď a nechtějí utratit 1000, aby ji získali. Enter, Samsung Galaxy A71 5G. Nedávno odeslán do titulků Android k recenzi.

Nyní je tento telefon ambiciózní, přinejmenším. Samsung postavil gadget s ohledem na branku. A je to výše uvedený cíl. Zda to dosáhne tohoto cíle, je něco úplně jiného. Dalo by se rozdělit odpověď napříč dvěma velmi jasně oddělenými kategoriemi. Zkušenost a hardware.

Na přední straně zážitku udělal Samsung něco zvláštního s Galaxy A71 5G. Vytvořilo zařízení schopné 5G, které přináší velmi nejvyšší zážitek při použití v reálném světě. Na přední straně hardwaru to zjevně není vlajková loď. A existuje několik vtípků, kde to svítí.

Bylo by snadné jednoduše procházet a vyřadit hlavní body. Je také dost snadné poukázat na to, kde toto sluchátko nesplňuje očekávání stanovená vznešeným cílem společnosti. Ale pojďme se hlouběji ponořit, abychom zjistili, jaký je tento smartphone při každodenním používání.

Galaxy A71 5G společnosti Samsung přináší rafinovaný hardwarový design s vlajkovou lodí

Na přední straně designu staví Samsung tento prostředník z polykarbonátů vzadu a Gorilla Glass 3 vpředu. A materiál rámu se cítil stejně jako na zádech během mé recenze Samsung Galaxy A71 5G. Na papíře to nezní skvěle. Abych byl upřímný, nezní to skvěle pro žádný moderní smartphone. Ale designové specifikace však příliš nevzdávají příliš mnoho.

V ruce se design cítí jako lehce změkčené sklo. Zdá se, že Samsung posílil plasty, aby toho dosáhl, a výsledná zkušenost je pro to mnohem lepší. Povrch je hladký a základní hranolový efekt chrání před otisky prstů nebo šmouh. Prach a jiné částice se samozřejmě stále objevují. Ale ty se snadno čistí.

Nyní je tento telefon k dispozici v Prism Cube Black, Prism Cube Sliver a Prism Cube Blue. Samsung mi poslal černý variaci Prism Cube Black. Jak naznačuje branding a jak je znázorněno na obrázcích níže, je to poměrně přímočará černá. Ale také dělá skvělou práci házení kapel z celého barevného spektra pod správným osvětlením.

Ve skutečnosti tento design jde mnohem dále, pokud jde o přístup k vlajkové lodi. Nejenže je design bezproblémový, ruku. Porty jsou útulné a kliky, stejně jako tlačítka. Hrb kamery vzadu, zatímco pro některé uživatele je potenciální obavy pro některé uživatele, a ačkoli přidává vzhled off-kilter, když je umístěn na straně obrazovky, neměl by ani problémy představovat žádné problémy.

Nejen, že tento výčnělek pomáhá tomuto telefonu držet své vlajkové ambice. jak v hardwarových komponentách, tak v estetice. pomáhá chránit kameru. Je to proto, že kolem okraje je stále tak lehce viditelný rty. Takže sklo nikdy na ničem spočívá.

Celkový vzhled a dojem z Samsung Galaxy A71 5G jsou, shrnuto, extrémně prémiové. Samsung se podařilo zajistit, aby každý aspekt dodržoval standardy svých vlajkových lodí. Děje se to však tak, že ani náklady na náklady, ani příliš mnoho zkratky.

Tento displej Super AMOLED je navržen tak, aby zapůsobil bez tlačení obálky

Zdá se, že se Samsung pohyboval dopředu na přední stranu. Podle přezkoumání Samsung Galaxy A71 5G jsem se nikdy necítil, jako by to neodpovídalo, jak bych to chtěl. Ještě lepší je, že je to dost jasné, dokonce i za pouhých 70 procent, aby se venku používaly za jasný a slunečný den.

V 6.7 palců, kolem panelu je jen velmi malý rámeček. To, co Samsung zahrnoval, je minimální a téměř dokonale symetrické. A společnost neztrácela tento prostor, včetně sluchátka za tenkým prasknutím mřížky reproduktoru nahoře.

Velikost telefonu bude pro některé uživatele jedním z největších bodů lepidla, přičemž mnoho aktivně hledá menší zařízení. A samozřejmě je to ten, s nímž se mnoho uživatelů bude potýkat. Většina moderních telefonů OEM, včetně čísla v kategorii rozpočtu, se snaží zcela eliminovat rámy.

Čtečka otisků prstů v podnosech představuje jedinou další stížnost a tato je pravděpodobně největší. Nejenže se to zdá méně přesné, než bych očekával. Často to vůbec nepoznalo můj otisky prstů. Když to poznal můj tisk, trvalo to o něco déle, než jsem očekával. Teď to nebylo o moc víc než sekundu. Ale sekunda je ve srovnání se čtenáři otisků prstů nalezených ve velké většině jiných zařízení dlouhá doba.

Samsung kompenzuje, který alespoň částečně pomocí pomocí panelu Super AMOLED Plus. Takže kontrast a živé barvy opravdu září na tomto telefonu, stejně jako na vlajkové lodi Samsung Galaxy S-Series. Protože to stanovilo rozlišení na 1080 x 2400, jsou tyto vizuály vždy ostré a jasné.

G připojení je pro tuto galaxii A71 velké, ale existují námitky

Je samozřejmé, že připojení 5G je velkou součástí toho, co tento telefon odlišuje od svého protějšku mimo 5G. A pro Galaxy A71 5G jsou na tom dvě variace. Samsung mi poslal revizní jednotku pro Galaxy A71 5G, která pracuje se sítí T-Mobile. Funguje také s jinými MVNOS. Neměl jsem tedy přístup a nemůžu mluvit s tím, jak to funguje s nesrovnatelně rychlejšími, ultra širokopásmovou síť Verizonu.

Pro Verizon společnost prodává Samsung Galaxy A71 5G UW.

Alespoň v regionu, že jsem byl schopen vyzkoušet nízkopásmové 5G, to nebyl nutně skvělý zážitek. Samozřejmě, že se zmíní o tom, že většina mých testování byla v rámci malého sousedství kvůli probíhajícím obavám Covid-19. A 4G LTE spojení z T-Mobile také nejsou nejsilnější.

Když jsem například testoval rychlost, všiml jsem si 4Mbps ze 4G. 5G nabídl mnohem větší rychlost na 11 Mb / s. Ale to bylo. když to zůstalo ve spojení. mnohem lepší síť, která měla být z mnoha důvodů. Nejenže to umožnilo rychlejší stahování. Všiml jsem si, že latence v síti také výrazně klesla.

Pro většinu mého testování by to však nezůstalo důsledně ve spojení. A to je pravděpodobně na řadě důvodů souvisejících s regionem, protože jsem cestoval mimo svou obvyklou zkušební zónu 5G, zůstal dobře v pohodě. Přepínání mezi 5G a 4G LTE také nepředstavovalo problém. Bylo to téměř okamžité a kvalita hovorů zůstala téměř dokonalá-v rozumu-prostřednictvím přepínání.

Technologie, jak je uvedeno v segmentu baterie, však velmi rychle vyčerpala baterii tohoto telefonu. Hodina online hraní prostřednictvím Call of Duty: Mobile například spustil baterii o 25- a 35 procent.

Odkládání stranou odvedl Samsung vynikající práci na zbytku připojení pro toto zařízení. Kromě podpory s dvojím pásma Wi-Fi 5, doplněnou Wi-Fi Direct a Funkce hotspotu, zahrnuje Bluetooth 5.0. To je naskládáno přímo s podporou a podporou NFC téměř každé technologie sledování geolokace.

Představení bylo na místě, jak se očekávalo z rozpočtu

Jedním z nejpozoruhodnějších aspektů tohoto smartphonu nebo jiných v polovině-upperské řadě A série A, je výkon. V příštím segmentu budeme diskutovat o tom, jak daleko s tím jde Samsung, protože poskytování vlajkové lodi je zjevně jeho největším cílem tohoto zařízení. Jak ukazuje tato recenze, téměř uspěje s tím pro Samsung Galaxy A71 5G ve všech ohledech.

Největším s sebou však je to, že mimo několik skutečně těžkých úkolů, jako je editace videa a úpravy fotografií, je tento telefon absolutní zvíře.

Nikdy jsem neviděl žádné zpoždění v žádném softwaru od her po systémové aplikace až po intenzivní aplikace, jako jsou výše uvedené výše uvedené. Všiml jsem si, že zpracování fotografií nebo videí ve specializovaném editoru médií trvalo trochu déle. A ve srovnání s vlajkovými loděmi Samsung došlo k určitému nesrovnalosti.

Nejvýznamnějším příkladem je to, co se stalo, když jsem otevřel chatovací aplikaci-v tomto případě jsem otevřel telegram-a pak jsem také otevřel obchod Google Play v režimu Split-Screen Režim. Poté jsem otevřel Google Chrome v plovoucím okně spolu s několika dalšími aplikacemi. Když jsem další hru otevřel, systém koktal a na okamžik ztuhl.

Při používání všech těchto aplikací jsem viděl podobný problém a poté otevírá nástroje pro obrazovku okraje, které Samsung zahrnuje na jeho chytrých telefonech.

Teď to vůbec není překvapivé. Toto není vlajkový telefon. Ale je také snadné se ztratit v tom, jak je tento telefon, a zapomenout na tuto skutečnost.

Takže, i když Samsung Galaxy A71 5G dokazuje více než schopný a stále to vše může dosáhnout, nebude to zcela naskládat na vlajkovou loď. S tím vším, že se to neuvěřitelně blíží. Zejména pro ty, kteří si nemohou dovolit nebo kteří nechtějí tolik utratit za koupi vlajkové lodi. A bude to odpovídat těm, kteří nepotřebují takový druh těžkého multitaskingu.

S softwarovými funkcemi Galaxy S-Level Funkce sbalenými tak, aby odpovídaly

Nyní se jedná o zařízení značky Galaxy a to již hodně říká o softwaru. Stručně řečeno, existuje spousta předinstalovaných Bloatware Samsung Bloatware a hodně z toho je opakující se, protože napodobuje vlastní předinstalované služby společnosti Google. Ale to také znamená, že je tu hodně k milování.

Například na panelu nástrojů Samsung Edge Oblopování byl nechodově užitečný jako vždy během mé recenze Galaxy A71 5G. Primárně využívám panel nástrojů pro přejetí přejetí pro přístup k baterku a rychlý přístup k mým nejpoužívanějším aplikacím. Takže jsem byl schopen vyčistit své domovské obrazovky a udržet věci minimální způsob, jakým se mi líbí.

Oceňují se také krása a AR filtry v aplikaci fotoaparátu. A ti pracovali stejně jako oni a téměř stejně dobře jako na vlajkových lodích Samsung.

Oneui 2.1 je slovem fantastický. Nemusí to být nejmenší překrytí Android 10. Samsung předem nainstaluje svůj vlastní prohlížeč, e-mailovou aplikaci, obchod s aplikacemi a spoustu dalších aplikací. Zabalí se také v aplikacích Microsoft Office. LinkedIn a pár dalších. Ti z třetích stran a několika z několika od Samsungu mohou být odinstalovány.

Naopak, všechno se cítí velmi blízko k zásobě a slouží jako svědectví o statečnosti Samsung se softwarem. A tam, kde věci nejsou zásoby, je bez ohledu na to, že je snadné zjistit a používat. Ale samozřejmě jsme tu, abychom mluvili o této zkušenosti.

Samsung Galaxy A71 5G poskytuje stejné funkce, které uživatelé očekávali od společnosti Samsung Oneui. Ale také to dokáže to udělat hladce, bez zavěšení. Jak je uvedeno výše, jediné místo, které jsem si všiml, byla jakákoli latence v intenzivních multitaskingových scénářích. Jinak je všechno hladké máslové. Nevšiml jsem si jediné chyby v aplikacích na úrovni systému ani v žádné z množství nastavení nebo přizpůsobení.

Software, souhrnně, vedl přesně tak, jak bych očekával, že vlajková loď vystoupí.

Nepočítejte na celodenní baterii, ale Galaxy A71 5G se nabíjí rychle

Nyní, obvykle, mít poměrně strašnou výdrž baterie je rozruch dohody. Existují však dobré důvody, proč během mé recenze Samsung Galaxy A71 5G v této oblasti nevynikla. A alespoň do jisté míry to bude také snadno kompenzováno. Takže to nebude mít za následek automatické odstranění hvězdy z hodnocení zde.

Když se dostal dolů na mosazné cvočky, tento telefon trval celkem 5 hodin a 53 minut v testu baterie. Pro tento test jsem nechal nastavení, protože byly z velké části mimo krabici. Například jsem nezapnul žádné mechanismy úspory energie. Také jsem nevypnul vždy na displeji a udržoval jsem 5G v běhu. Moje jas obrazovky byl, i když nastaven automaticky, pro většinu testu se objevil poměrně vysoko, protože jsem telefon použil venku.

Tyto faktory nepochybně přispěly k nižší než očekávané vytrvalosti stejně jako cokoli jiného. Ale při pozdějším testování jsem vypnul 5G v hlubším nastavení připojení. Který nesmírně vylepšil baterii. A ukazuje, že 5G je velká část problému, takže uživatelé se na to pravděpodobně budou chtít připravit jako na nový normální. Pokud chtějí připojení 5G, to je.

Pro jasnost, tento telefon strávil 9 hodin a 31 minut v pohotovostním režimu, celkem včas 15 hodin a 24 minut. 6 hodin pohotovostního režimu vypuštěných přibližně 4 procent z celkové kapacity baterie. A během mé recenze hry zabili baterii nejrychlejší. Strávil jsem tři hodiny a tři minuty sledováním videí a streamováním zvuku s obrazovkou. Ale strávil jsem jen hodinu a šest minut hraní.

Použil jsem telefon po dobu 1 hodiny a 13 minut volání, zasílání zpráv, procházení webu a v dalších každodenních činnostech.

Zařízení Samsung přicházejí s množstvím možností pro uložení baterie. Například zapnutí Temného režimu Android 10 by mělo jít dlouhou cestu k prodloužení výdrže baterie. Zde zastoupené údaje by tedy měly být skutečně považovány za průměr s výše uvedeným používáním a ne jako maximum. Tato baterie by mohla snadno trvat déle. Ale většina uživatelů nepřesahuje předem nastavené nastavení.

Při nabíjení je však tento telefon rozhodně působivý. I když ne tak působivé jako některé jiné gadgety, které jsem použil. 15 minut na přiložené nabíječce rychlého nabití vedlo k tomu, že je nejméně 31 procent plné baterie. A věci se odtamtud opravdu nezpomaly. Za 30 minut baterie zasáhla 60 procent. 45 minut vzalo věci na 82 procent a já jsem viděl, že zasáhl 97 procent na hodinovou značku.

Tento telefon se účtoval z úplně vyčerpaného za jen asi hodinu a tři minuty.

Zvuk byl mnohem lepší, než se očekávalo

Dolby Atmos, specializovaný ekvalizér, UHQ Upscaling a Adaptive Sound, se dostaly z vlajkové lodi Samsung. Teoreticky by to mělo být přirovnáváno k solidnímu zvukovému zážitku, který nezklame.

Totéž platí pro vestavěné nastavení separace zvuku společnosti Samsung, které se také nachází v aplikaci Nastavení, pro zajištění více zdrojů zvuku na zařízení lze hrát současně. To je prostřednictvím samostatných zvukových zařízení.

Samsung Galaxy A71 | Распаковка, подробный обзор и отзыв владельца

To vše funguje přesně tak, jak by se očekávalo, pokud se jednalo o sluchátko série Samsung Galaxy S.

Kvalita zvuku reproduktorů byla souhrnně mnohem lepší, než bych předpovídal pro smartphone vhodnější pro rozpočet. Tento smartphone by tedy měl být o něco lepší pro poslech prostřednictvím reproduktorů.

Teď to neznamená, že moje recenze ukazuje, že reproduktory jsou výhodnějším prostředkem pro poslech s Samsung Galaxy A71 5G. Nebude to. Ani jasnost ani basy nebudou docela na úrovni, která by pro to byla potřeba. To však není obrovská nevýhoda.

Nejenže je to zcela běžné pro reproduktory smartphonů ve všech kategoriích cen. Ve skutečnosti jsem někdy našel pouze jeden smartphone, který bych kdy doporučil pro poslech bez sluchátka. Tohle není. Ale vyniká mezi svými protějšky v cenové skupině.

Zde Samsung také zahrnoval oba Bluetooth 5.0 a 3.5 mm audio jack také. Samsung nenutí uživatele k poslechu prostřednictvím nepříjemného dongle USB-C, natož reproduktory. A jasnost a kvalita Bluetooth je také řez nad mnoha konkurenty.

Tato kamera je skvělá, nepoužívejte optimalizátor scény

Fotoaparát v Samsung Galaxy A71 5G je, stejně jako všechno ostatní o tomto telefonu, měl být na vlajkové lodi. A to je z velké části.

Obvykle bych obvykle udělal základní shrnutí funkcí nalezených v fotoaparátu, ale je tu hodně, o čem je třeba mluvit, kromě toho zde. Podle přezkoumání se Samsung Galaxy A71 5G zcela nevykonával, jak jsem to očekával. Všechny funkce jsou tam od makro a nočních režimů po 64-megapixelový režim, krása a filtry AI a mnohem více. Ale je tu také určitý nesoulad.

Jmenovitě, ty se většinou vyskytují v optimalizátoru scény řízeného AI-představované jako vířící ikona na hlavním rozhraní Camera UI. To opravdu musí být vypnuto, aby se získalo nejlepší výstřely. Ve scénách, které měly vysokou variabilitu osvětlení, se zdálo, že nástroj příliš rozjasňuje věci. V jednom výstřelu, zobrazeném ve vzorcích fotoaparátu, jsem vzal přes naši galerii Flickr, vytvořil opravdu divný obrys kolem listů a větví stromů.

Druhý artefakt se odehrál opakovaně, když byla obloha pozadí. Uživatelé tedy budou chtít tento optimalizátor vypnout pomocí klepání. alespoň dokud Samsung opraví software.

Všechny ostatní výstřely, s výjimkou nočního režimu, se ukázaly skvěle. Zejména v makro a 64-megapixelovém režimu. Při důkladném testování se zdálo, že oba tyto speciální režimy fungují téměř bezchybně. Stejně tak normální režim fotoaparátu. Odkládání speciálních funkcí, přesnost barev byla na místě v každém výstřelu. Detail byl vysoký bez artefaktů. A kamera se zaostřila i rychle zachycena.

Noční režim byl další záležitost, s výstřely se rychle rozkládaly s jakýmkoli pohybem, když se světlo rozmalovalo. dokonce postupně. Na nejnižší úrovni světla se režim stal nepoužitelným. Ale většina uživatelů nebude zachytit spoustu fotografií v téměř tmavosti. Takže to vůbec není hlavní námitka. A fotografie opravdu mluví samy za sebe.

Je Samsung Galaxy A71 5G vše, co je medializováno?

Otázka, zda tento telefon stojí za peníze, je oznějící ano. Nepochybně to už bylo skvělé zařízení na papíře. Ale tato recenze ukázala, že není všechno, co je pro Samsung Galaxy A71 5G. Tento telefon skutečně nabízí vlajkovou loď a funkce za polovinu nákladů na současnou vlajkovou loď společnosti Samsung.

Samsung neřešil rohy. A v mém testu stále existuje několik námitek. Například s menšími zklamáními, které se nacházejí v nočním režimu kamery, výdrž baterie a pomalejší než očekávané skeneru otisků prstů. Ani jeden z nich není ve skutečnosti dohodu o výjimce výdrže baterie. A to by se mělo zlepšit pomocí aktualizací softwaru, jakož i prostřednictvím funkcí úspory baterií a režimem na úrovni systému na úrovni systému.

Jihokorejský technologický gigant také stanovil cenu tohoto telefonu tak, aby odpovídala schopnostem. 599 je stále hodně peněz, zejména v globální pandemii. Náklady se však cítí víc, než stojí za to za to, co kupující získají na oplátku. Pro stejné peníze prostě není mnoho zařízení, která nabízejí podobný zážitek z vlajkové lodi. Natož s připojením mobilních sítí příští generace.

Samsung Galaxy A71 5G je v důsledku toho za každou penny požadované ceny a další.

Copyright © 2020 Android titulky. Všechna práva vyhrazena.

Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Samsung Galaxy A71 5G Recenze

Andrew Hayward se specializuje na smartphony, nositele, inteligentní domácí technologie a videohry. Jeho práce byla vydána společností Techradar, MacWorld a další.

Samsung Galaxy A71 5G

Galaxy A71 5G je rozumný, dobře zaoblený telefon s 5G, i když je ohrazen pixelem 4a 5G.

Samsung Galaxy A71 5G

Zakoupili jsme Samsung Galaxy A71 5G, takže náš recenzent mohl vyzkoušet test. Čtěte pro naši úplnou recenzi produktů.

Řádky se rozmazávají mezi telefony střední a vlajkové lodi, protože výrobci zařízení se pokoušejí vytvořit nejpřitažlivější kombinace funkcí v různých cenových bodech. PIXEL 5 Google je jedním z takových příkladů, párování vlajkových lodí s méně výkonným procesorem. Galaxy A71 5G společnosti Samsung je další takové zařízení, které vypadá a (většinou) se cítí jako špičkový vlajkový telefon, ale dělá několik chytrých vylepšení, aby se oholil cenu.

V tomto prostoru je hodně konkurence, zejména pokud tlačíte o 100 vyšší nebo nižší, ale Galaxy A71 5G by mohla dodat správnou kombinaci funkcí pro mnoho potenciálních kupujících telefonů. Není to nejrychlejší nebo nejúžasnější telefon kolem, ale velká obrazovka vypadá skvěle, výkon je stále úhledný, baterie trvá a vydrží a můžete využít rychlosti 5g. Jen se ujistěte, že dostanete verzi přizpůsobenou dopravci, protože odemčené vydání nepodporuje všechny 5G sítě.

Design: Elegantní a lákavý

Stejně jako cenová bod překročí hranici mezi kategoriemi, tak i sestavení. Plastická podložka je běžná pro dostupnější telefony a je to v osamělém Prism Cube Black Style, který má jemný prizmatický účinek na zadní straně. Nicméně to nevypadá ani necítí levně. A ta zakřivená plastová podložka je spárována s hliníkovým rámem, který je vážný a elegantní, což dává telefonu prémiovou půvab.

A71 5G nemá některé z vizuálních vzkvétání-jako je zakřivený rám nebo výrazný modul kamery-, které pomáhají definovat špičkové telefony Samsung, ale jinak je tu jen málo, co by tu rozdalo skutečnost, že se jedná o skromnější sluchátko. Vzhledem k velkým 6.7palcová obrazovka, jedná se o značný telefon. Přesto je to lehčí a užší než některé telefony s obrazovkou tohoto velkého (jako Apple iPhone 12 Pro Max) a zjistil jsem, že je docela snadné zvládnout pro obrovský telefon.

Na rozdíl od dražších telefonů společnosti Samsung však Galaxy A71 5G nemá hodnocení IP pro odolnost proti prachu a vodě a neexistují žádná ujištění, že to bude v pořádku po neočekávaném ponoru do louže nebo vany. Opatrně šlapat jako takový. Na straně plus, získáte 3.5 mm port sluchátka na dně a ty dnes chybí ve většině vlajkových lodí. Galaxy A71 5G je dodáván s pevným 128 GB interního úložiště a tento součet můžete posílit vložením paměťové karty microSD.

Kvalita zobrazení: Je to velká krása

Galaxy A71 5G má odvážné a krásné 6.7palcový panel Full HD (1080×2400) OLED, který slouží vynikající úrovni kontrastu a hluboké černé úrovně. Je to ostré a jasné a pevně jasné, i když nemáte výhodu rychlejší frekvence 120 Hz na Galaxy S20 a S21, což poskytuje plynulejší přechody a animace. Je to však pěkná funkce, a to je stále skvělá obrazovka pro telefon tuto cenu.

Viděli jsme levnější telefony s nekvalitní obrazovkou této velikosti, jako je LG K92 5G, ale toto je jeden z nejdostupnějších telefonů, které vám dostanou skvělý, obrovský displej.

Viděli jsme levnější telefony s nekvalitní obrazovkou této velikosti, jako je LG K92 5G, ale toto je jeden z nejdostupnějších telefonů, které vám dostanou skvělý, obrovský displej. Senzor otisků prstů na obrazovce je zde také pevně reagoval.

Proces nastavení: Není to žádné velké potíže

Nastavení tohoto telefonu s 10 poháněnými Android je velmi podobné nastavení dalších nedávných zařízení Android. Jednoduše podržte tlačítko napájení na pravé straně rámečku, abyste spustili telefon, a potom sledujte pokyny na obrazovce, abyste mohli telefon připravit k použití. Je to přímý proces, který zahrnuje přihlášení do účtu Google, čtení a přijímání smluvních podmínek a výběr, zda zkopírovat data z jiného telefonu nebo uložené zálohy.

Představení: Pěkně

Samsung Galaxy A71 5G je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 765G střední třídy s 6 GB RAM, což je stejné nastavení jako Pixel 4A 5G Google Google Google Google 4A 5G. Stejně jako ten telefon se Galaxy A71 5G cítí hladce a reaguje na drtivou většinu času, s pouze příležitostnými náznaky sluggishness. Výkonné telefony s vlajkovou lodí na úrovni čipů mají tendenci se cítit snappier a skóre vyšší při testování benchmarku, ale při používání A71 5G jsem se necítil znevýhodněný.

Při testování benchmarku Galaxy A71 5G skóroval 7 940 v PCMark’s Work 2.0 Test. To je téměř totožné se skóre z LG K92 5G, které se ve srovnání cítilo mnohem pomalejší. Pixel 4a 5g zaznamenal rychlejší skóre 8 378, ale telefony se cítí podobně hladce a reagují při každodenním využití.

Galaxy A71 5G se cítí hladce a reaguje na drtivou většinu času, s pouze příležitostnými náznaky zpomalení.

Galaxy A71 5G vykonává solidní práci s 3D hrami, ale není to na této frontě žádný špičkový umělec. Hrál jsem trochu Fortnite, který je stále k dispozici prostřednictvím Samsung’s Galaxy Store, a to běželo dost slušně, ale občas byl trhaný, s částmi prostředí, které se objevily mnohem blíž, než se očekávalo. Během hry se telefon také docela zahřál. Přesto je to hratelné a méně náročné hry budou fungovat naprosto v pořádku. Při testování benchmarku A71 5G postavil 18 snímků za sekundu v Demo GFXBenchově náročném demo a 60fps v demu T-Rex, které jsou o krok nahoru od pixelu 4a 5G.

Připojení: Nenechte se odemknout pro Verizon

Samsung Galaxy A71 5G je kompatibilní s nejrozšířenějším spektrem Sub-6GHz 5G, ale je tu závěs: odemčené vydání, které jsme testovali, nefunguje na 5G síti Verizonu 5G. Síť společnosti Verizon v současné době obsahuje jak sub-6GHz (5G na celostátní úrovni), tak rychlejší, ale šetřící MMWAVE (5G Ultra Wideband), ale ani nemůžete přimět bývalé, aby pracoval na odemčené Galaxy A71 5G. zkusil jsem! Existuje verze telefonu zaměřená na Verizon, která podporuje veškeré spektrum 5G dopravce a prodává za 50 více než odemčená verze.

Místo toho jsem testoval odemčenou Galaxy A71 5G na 5G síti T-Mobile. Výsledky se mohou velmi lišit podle umístění. Když jsem byl v mé obvyklé testovací oblasti severně od Chicaga, obvykle jsem zaznamenal rychlosti stahování mezi 50-65 Mb / s, což není mnohem rychlejší než 4G LTE. Když jsem však testoval v Chicagu, narazil jsem na rychlost stahování 180 Mb / s na síti T-Mobile. Je to stále první dny v nasazení 5G, takže v závislosti na tom, kde jste, mohou být výhody nebo nemusí být příliš patrné. Ale to by se mělo zlepšit a stát se včas konzistentnější.

Kvalita zvuku: Neočekávaně chudá

Zajímavé je, že Galaxy A71 5G nepoužívá sluchátko nad obrazovkou jako doplňkový reproduktor, takže získáte pouze zvukové přehrávání mono-reproduktorem spodního narušení mono. Jak byste mohli očekávat, kvalita zvuku není skvělá. A71 5G se nahlas, ale zní to omezeno vzhledem k jedinému malému reproduktoru a je docela snadné zakrýt reproduktor a přidržet telefon. Sluchátko zní dobře pro hovory a mnoho dalších telefonů používá jejich sluchátko k vytvoření stereofonního efektu pro hudbu, videa, herní zvuk a další. Ne tenhle však.

Kvalita kamery/videa: Dobrá, ale žádný pixel

Balíčky Galaxy A71 5G ve čtyřech zadních kamerách-tři aktivně použitelné-na zádech, hlavou 48-megapixelovým hlavním senzorem. Připojil se ke 12megapixelovému ultralehkému senzoru, 5-megapixelový makro senzor a 5megapixelový senzor, který jednoduše napomáhá ostatním kamerám zachycení dat hloubky.

Hlavní senzor 48 megapixelů z velké části dělá dobrou práci při zachycení detailů a poskytování ostrých výsledků v silném osvětlení, i když výsledky bývají příliš příliš živé ve velmi typickém módě Samsung. Výsledky s nižším světlem jsou o něco více hit-nebo-miss, protože někdy se kamera snaží zasáhnout pravou vyvážení bílé nebo zachytit jasnost okamžiku, ale režim noční střelby dělá solidní práci při osvětlení tmavších scén pro použitelné záběry.

Ultralesená kamera neznamená tak podrobné výsledky, ale je dobrá pro krajinu a skupinové výstřely, když je v dobrém osvětlení. A makro kamera se zde cítí jako trik, stejně jako často na telefonních a rozpočtových telefonech, které ji zahrnují spíše než nekonečně užitečnější objektiv teleobjektivu. Může zachytit detaily detailů, ale při 5 megapixelech nejsou výsledky skvělé.

Je to lepší nastavení fotoaparátu v polovině třídy, ale Google Pixel 4a 5G ho stále bije na nuanci a konzistenci.

Všichni řekli, je to lepší nastavení fotoaparátu ve střední řadě, ale Google Pixel 4a 5G to stále bije na nuanci a konzistenci. Pixel 4A 5G je lépe schopen bojovat s nízkými nebo náročnými osvětlovacími podmínkami a přináší přirozeně vypadající výsledky, zatímco jeho noční fotografie dělají mnohem lepší práci při minimalizaci hluku, udržování nuančního kontrastu a vyhýbání se nadměrnému roztažení.

Baterie: Stále chodí a chodí

I s touto obrovskou obrazovkou je Galaxy A71 5G bestie pro výdrž baterie. Tento značný 4 500 mAh mě běžně nechal s 50% nebo více poplatku, který zbývá do konce noci, a se skromným použitím můžete z tohoto telefonu provést dva celé dny z tohoto telefonu. Neočekával jsem takovou odolnost o životnosti baterie, ale mezi procesorem střední třídy a obrazovkou 60 Hz, to jen na tento náboj popíjejí. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, které je typické pro smartphony pod flagship, ale nabízí rychlé 25W kabelové nabíjení prostřednictvím přiložené Power Brick.

I s touto obrovskou obrazovkou je Galaxy A71 5G bestie pro výdrž baterie.

Software: Docela hladká plachtění

Samsung’s Take On Android 10 je atraktivní a užitečný, díky mnohaletům postupné iterace. Není to tak minimální a přímočaré, jak vlastní akcie společnosti Google zabírají operační systém, ale je to téměř krk a krk, pokud jde o snadné použití a vizuální přitažlivost. Jak již bylo zmíněno, Android se v tomto procesoru střední třídy cítí docela hladce, a přestože byste se mohli občas setkat s aplikací, která se otevře nebo načtení, není to nic, co vás zadrží zpět.

Není jasné, kdy Galaxy A71 5G obdrží aktualizaci Android 11 od tohoto psaní, i když se Samsung zavázal poskytnout svým telefonům tři roky aktualizací Androidu v budoucnu. To doufejme, že to znamená, že nakonec obdrží aktualizaci Android 13, měl by Google udržovat typický roční cyklus vydání.

Cena: Solidní hodnota, ale máte možnosti

Za cenovou cenu 600 je Galaxy A71 5G vložena mezi konkurenční možnosti, které nabízejí více/lepší výhody za trochu více hotovosti nebo méně/menší funkce za trochu méně hotovosti. Je to velmi konkurenční prostor, ale to je nakonec dobré pro spotřebitele. Galaxy A71 5G se cítí jako dobrá hodnota za cenu, vzhledem k solidnímu výkonu, velké (a velké) obrazovce, sestavení prémiového pocitu a podpoře 5G. A viděli jsme to označené až na 500 v poslední době, což je ještě lepší.

Pixel 4A 5G společnosti Google je obvykle 499, ale má plně plastovou skořápku pro rám a podložku a má menší 6.2palcová obrazovka s o něco méně odolnou baterií. Nastavení duální kamery je však konzistentnější a zachycuje více nuance než Galaxy A71 5G. Mezitím má vlastní nadhodnocená sestava společnosti Samsung vynikající Galaxy S20 Fe 5G za pouhých 699, a s tím získáte vylepšený vlajkový výkon, lepší kamery, 120Hz 6.5palcová obrazovka a bezdrátové nabíjení ve směsi. Je to užitečná upgrade, pokud můžete ušetřit navíc hotovost, ale pokud ne, Galaxy A71 5G je samo o sobě přesvědčivý balíček.

Samsung Galaxy A71 5G vs. Google Pixel 4a 5G

Jak je uvedeno výše, existuje několik klíčových rozdílů mezi těmito sluchátky, které jsou jinak velmi srovnatelné. Oba poskytují podobný výkon díky čipu Snapdragon 765G, mají skvělé displeje s plnou HD OLED a podávají podporu 5G.

Pixel 4a 5G je o něco menší a nevypadá ani se necítí tak prémiová s plastovou podložkou a výdrž baterie-i když je velmi dobrá-není tak dlouhodobá jako Galaxy A71 5G. Má však konzistentnější nastavení fotoaparátu, které je zřídka hozeno pro smyčku i v podmínkách nižšího světla a také lepší výsledky střelby v nočním režimu také. Za ceníku 499 je Pixel 4A 5G možností super-přitažlivosti a dnešního nejlepšího telefonu pro méně než 500.

Pěkná alternativa k vlajkové lodě.

Pokud nechcete utrácet špičkové peníze na smartphone, ale stále chcete něco, co vypadá a cítí se zatraceně blízko vlajkové lodi, Galaxy A71 5G je skvělá volba. Stejně jako všechny telefony středního rozsahu, i to, že se skrývá na několik bitů: neexistuje hodnocení odolnosti proti vodě a kvalita reproduktoru není skvělá a kamery jsou těsně pod špičkovými třídami. Ale s hvězdnou obrazovkou, epickou výdrží baterie, pevným výkonem a 5G podporou na palubě je to velmi pěkný smartphone sub-flagship.

Galaxy A71 5G nabízí hodně, ale jsou tam lepší hodnoty

Tom’s Guide Verdict

Samsung Galaxy A71 nabízí levnější cestu k službě 5G, pokud je to pro vás důležité, ale jinak je to jen slušný telefon 600. Pro stovky méně jsou pixel 4a a iPhone SE lepší v téměř každém ohledu, s výjimkou výdrže baterie, zatímco OnePlus Nord je mnohem dobře zaoblený sub-500 5g možnost pro ty, kteří si ji mohou koupit.

Klady

  • Dobrá výdrž baterie
  • Pevný výkon
  • Podpora 5G
  • Velký OLED displej

Nevýhody

  • – Tuny bloatwaru
  • – Kamery jsou prostě slušné
  • – Žádné bezdrátové nabíjení
  • – Frustrující senzor otisků prstů
  • – Trochu drahý za to, co to je

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Cena: 599 (odemčené a většina dopravců), 649 (Verizon) OS: Android 10 s jedním UI 2.0 Displej: 6.7palcový OLED (2400×1080) CPU: Snapdragon 765 RAM: 8 GB Úložiště: 128 GB Zadní kamera: 64MP Main (ƒ/1.8), 12MP Ultrawide (ƒ/2.2), 5MP makro (ƒ/2.4), hloubka 5MP (ƒ/2.2) Přední kamera: 32MP (ƒ/2.2) Baterie: 4 500 MAH Výdrž baterie: 10:49 Velikost: 6.40 x 2.97 x 0.Hmotnost 32 palců: 6.53 uncí

Levné telefony Samsung byly tak nudné, že byste si přáli, aby jste jednoho na svého nejhoršího nepřítele. Naštěstí společnost v posledním roce zvýšila svou hru a Samsung Galaxy A71 5G je důkazem toho. Pro 599, A71 sedí nad zbytkem jako nejlepší pes sestavy A-Series Samsung pro rok 2020, a stejně jako název napovídá, může se dokonce připojit k 5g sítím.

Mezi jeho masivním 6.7palcový displej AMOLED, 4 500 mah baterie, která trvala téměř 11 hodin v našem testu baterie a slušného celkového výkonu, je tu hodně líbit, jak najdete v naší recenzi Samsung Galaxy A71 5G. Bohužel pro Samsung, závod pro Nejlepší odemčený telefon Nikdy nebylo přísnější než nyní, s pixel 4A, iPhone SE a OnePlus Nord zamčené v soupeření o nejvyšší vyznamenání. Všechny tři z těchto sluchátek jsou také výrazně levnější než A71-odsuzující nejnovější střední uchazeč společnosti Samsung o status, spíše než volbu první úrovně.

Samsung Galaxy A71 5G Recenze: Ceny a dostupnost

Samsung Galaxy A71 5G stojí 599-pokud si ji koupíte odemčené nebo prostřednictvím ATT, T-Mobile nebo USA Cellular. Verizon nabízí také A71, i když se jedná o verzi nazvanou Galaxy A71 5G UW, která byla přizpůsobena pro připojení k 5G síti založené. Že Verizon Variant cvočky na 50 prémii, čímž se cena zvýší na 649.

Bez ohledu na to, kde si koupíte svou Galaxy A71, získáte 128 GB vestavěného úložiště spolu s 8 GB RAM. Úložiště je rozšiřitelné pomocí karty microSD. Všechna zařízení A71 jsou poháněna procesorem Snapdragon 765 Qualcomm.

Slovo o podpoře 5G Galaxy A71. Omluvení verze UW specifické pro Verizon, A71 5G se připojuje k síti 5G Sub-6GHz 5G. Tyto věže nabízejí službu, která je rychlejší než stávající 4G LTE, i když ne o hlubokou marži. ATT a T-Mobile nyní klasifikují své 5G sítě jako „celostátní“, i když pokrytí je stále docela skvrnité. Pomocí našeho modelu ATT jsem nebyl schopen vyzvednout 5G na pennsylvaniánském předměstí. Váš počet najetých kilometrů se může lišit.

Recenze Samsung Galaxy A71 5G: Návrh

Nenechte se oklamat jeho relativně skromnou cenou. Galaxy A71 5G je velký telefon, kvůli jeho 6.7palcový displej. Minimální rámy obklopující panel pomáhají udržovat stopu oříznutou co nejvíce, ale nemůže zachránit skutečnost, že A71 je ve skutečnosti těžší používat jednoruční než vyšší, ale je to shledan Galaxy S20 Plus.

Naštěstí je A71 vyroben o něco méně těžkopádné zakřivené záda, což opět využívá stejný „glastický“ materiál jako na Galaxy A51. Samsung zacházel s tímto plastem takovým způsobem, že se cítí pevněji a podstatněji než plast na středních telefonech obvykle, ale naše hranolová černá jednotka má stále poloreflexní duhový vzorec, který vypadá trochu chintzy. A71 není ošklivý nebo nesmírně levný pocit-ale stále je to docela cesta od skla a kovu vlajkových lodí.

Fotoaparát směřující vpředu na Galaxy A71 5G je umístěn ve středu namontované díře s štíhlým sluchátkem těsně nad ním. Jak jsem však brzy zjistil, že poslouchá Spotify na A71, toto sluchátko se nezdvojnásobí jako jeden ze stereofonních reproduktorů telefonu. Osamělý reproduktor je na spodním okraji, vedle portu USB-C, což znamená. Raději držím velké telefony tím, že kolébím dno s malíčkem, a tak jsem přirozeně zakryl ten reproduktor pro plnění dna pokaždé, když jsem zvedl A71 nahoru. Bylo to trochu nepříjemné, přinejmenším.

A71 nepodporuje bezdrátové nabíjení, což je trochu překvapivé vzhledem k tomu, že tento telefon stojí pouze o 100 méně než iPhone 11, které mohou nabíjet bezdrátově. Na rozdíl od nedávných modelů Galaxy S-Series iPhone 11 nebo Samsung není A71 na jakékoli úrovni hodnocena voda odolná vůči vodě na žádné úrovni. Žádná funkce není nepřiměřená očekávat od zařízení, které stojí více než 500; Nicméně oba chybí na A71. Přinejmenším Samsung nixoval konektor pro sluchátka.

Stejně jako mnoho jiných telefonů v dnešní době i A71 peče snímač otisků prstů do displeje. A i když by se to mohlo zdát jako luxus pro kupující středního řízení, tento skener může být tak tvrdohlavý, že mě to mělo toužit po dny kapacitních senzorů namontovaných na zadních zařízeních na zařízeních Android. Určitě existuje křivka učení, jak zjistit, jak umístění, při kterém A71 nejlépe čte vaše otisky prstů, i když i poté, co jsem si myslel, že jsem na to přišel, stále jsem se znovu ocitl v některých příležitostech znovu přihlásit pokus a omyl.

Samsung Galaxy A71 5G Recenze: Displej

Galaxy A71 má jeden z panelů Super AMOLED v Samsungu, s rozlišením celého HD 6.7 palců. Vzhledem k relativně nízkému počtu pixelů pro velikost jsou zubaté hrany textu, ikony a grafiky o něco snadněji zřejmé než na velkých telefonech s panely Quad-HD, i když to za tuto cenu poněkud odpustí.

A71 také postrádá panel s rychlým odvrácením, jako byste se dostali na 90 Hz OnePlus Nord nebo 120 Hz Galaxy S20. Nejedná se o masivní ani překvapivou ztrátu, opět s ohledem na cenu, ačkoli vysoké obnovovací sazby se objevují v levnějších a levnějších telefonech a OnePlus přerušil 500 bariéru s novým nordrem. Obrazovka A71 se ve srovnání cítí docela run-of-the-mill.

To znamená, že se nejedná o špatný displej. Je to přiměřeně jasné, doplňuje 481 nits pod naším měřičem světla. Poskytuje také silné odstíny, zejména pokud se rozhodnete pro jeho živý barevný profil. Trailer pro nadcházející film Christopher Nolan, Tenet, představil působivou dynamickou řadu A71, když jsem sledoval záblesky slunečního světla Glint Off Waves, které se narážely proti pobřežnímu středomořskému městu.

Panel A71 může skutečně zobrazit rozsah barev, protože vykreslil 200.3% barevného prostoru SRGB v našem testování. Pokud zjistíte, že je to příliš nasycené, můžete vždy odstoupit do přirozeného barevného profilu na o něco méně pop. Mezitím skóre přesnosti barev A71 Delta-E 0.33 je trochu za pixelem 4a (0.29) a dále zpět od iPhone SE (0.20). (Čísla blíže k nule jsou přesnější.)

Samsung Galaxy A71 5G Recenze: kamera

Na zadní straně galaxie A71 jsou čtyři kamery: širokoúhlý objektiv s 64 megapixely, 12MP ultra široký, 5MP makro a 5MP hloubkový senzor. Tři z nich, kromě primární kamery 64MP, jsou stejné jako to, co najdete v Galaxy A51, které jsem testoval zpět v květnu; Jediným pozoruhodným upgradem je, že hlavní čočka, která používá pixelové binning k výrobě optimalizovaných 16 MP obrázků.

Celkově je fotografie A71 opravitelná, ne.li ohromující. Porovnání s naším nejlepším levným telefonním telefonem, nový Pixel 4a, A71 zde určitě přináší jasnější výstřel, i když bych nutně neřekl, že to vypadá lépe. V bílých okrajích okvětních lístků chybí několik detailů. Fotoaparát pixelů zachycuje tyto zrcadlové zvýraznění, což vyjadřuje pocit textury a hloubky. Chronické naléhání společnosti Samsung na vyhoštění stínů a kontrastu v tomto ohledu nepomáhá ani v tomto ohledu.

Podobné srovnání s použitím jiné květiny, tentokrát proti iPhone SE, přinesl podobné výsledky. Zobrazovací technologie společnosti Apple zde vyvíjí ohromující detaily díky procesům, jako je Deep Fusion, které využívají sílu Bionického čipu iPhone SE A13, aby kombinovaly mnoho expozic do jednoho před výběrem nejostřejších aspektů každého z nich. A71 nemůže zprostředkovat texturu okvětních lístků se stejnou ohromující granularitou, i když hraje na vrcholy, a přirozený bokeh pozadí je méně konzistentní a také vynikající.

Dalo by se tvrdit, že primární přitažlivost A71 pro fotografy pak bude řadou perspektiv, které nabízí, spíše než individuální kvalita kterékoli ze svých čtyř čoček. To je pozice, se kterou bych souhlasil, protože ani iPhone SE ani Pixel 4a mají sekundární ultra široké a makro čočky určené pro natáčení rozsáhlých krajin nebo hyper detailů. Je pravda, že si nejsem jistý, že někdo opravdu potřebuje makro kameru. A71 vám opravdu umožňuje zachytit obrázky z pouhých palců daleko, i když kvalita není nic, co by mě způsobilo, že jsem prosil o jeden v mém dalším smartphonu.

Výpočetní fotografie na displeji na středních zařízeních společnosti Samsung navíc stále nemůže srovnávat s tím, co je nabízeno v dostupnější alternativě společnosti Google. Noční režim A71 zde jasně ztrácí noční pohled na pixel 4a, který byl schopen zachytit obraz, který byl současně méně hlučný a viditelnější než cokoli, co by zařízení Samsung mohlo shromáždit. Pixel může také namalovat více definice a barvy ve zvýraznění na obkladu domu a oknem, což celkově přispívá k vyváženějšímu výstřelu.

Přestože A71 je vybaven fotoaparátem orientovanou na 32 mp, selfies, které bere. Jak se ukázalo, je to proto, že galaxie používá také pixelové binning přes přední čočku, i když nemůžu říci, že to pro tento portrétní režim opravdu dělá něco. Můj tón pleti je zcela vyplaven střelcem Samsung, i když oba obrázky, které zde vidíte, byly pořízeny venku za slunečné odpoledne. Navíc jsem na podlahu detailů, které iPhone SE propůjčuje mé košili. složitosti látky, kterou A71 leskne. Přinejmenším Samsungovo zařízení se s Bokehem dařilo o něco lépe, zejména kolem mých vlasů.

Samsung Galaxy A71 5G Recenze: výkon

Uvnitř Galaxy A71 5G je procesor Snapdragon 765 Qualcomm, který se v těchto dnech objevuje také v jiných mírně cenově dostupných 5G telefonech. (Nový OnePlus Nord používá podobný čip 765g lépe optimalizovaný pro hraní her.)

V A71 je Snapdragon 765 svázán s 8 GB RAM, což poskytuje skvělý celkový výkon-i když jeho zobrazení v benchmarcích je výrazně krátce od Qualcomm’s rychlejší křemík řady 8 řady 8.

Ať už procházení webu, pracující na dokumentech Google nebo obecně palce kolem Androidu, A71 zpracovává základní úkoly s lehkostí a dává nic ve výkonu více špičkovým telefonům. Pouze když hrajete hru, jsou testovány limity Snapdragon 765.

Arcade Racer Asphalt 9 běžel dostatečně hladce při své výchozí grafické možnosti středního média, ačkoli snímkové frekvence se prudce snížily, když jsem zážitek rozrodil až do náročnějšího prostředí a zadní část zařízení se začala také zahřívat. S A71 můžete fušovat do vážných her, ale vášniví hráči by měli hledat jinde pro Nejlepší herní telefon.

Celkově však výkon A71 postačuje. Když jsem zkontroloval 399 Galaxy A51, odešel jsem ohromen, jak často může být ten telefon tak snadno flummoxován rutinními situacemi, jako je odemknutí a spuštění aplikací. A71 není těmito škytavkami vůbec sužován a z tohoto důvodu bych to mnohem více doporučil.

A71 drží vlastní v benchmarkech a ve vícejádrové části testu Geekbench 5 zaznamenává 1 796 bodů. To je o něco rychlejší než pixel 4a, který vrcholil na 1 647, i když je překvapivě daleko od značky ve srovnání s 865 telefony, jako jsou OnePlus 8, který dosáhl 3 387 bodů-nevadí 3 226 skóre A13 Bionic-poháněného iPhone SE.

Z hlediska grafického výkonu byl A71 méně než polovina tak rychlá jako OnePlus 8, zaznamenával 551 snímků na 8.6 snímků za sekundu v aztéckém testu GFX Bench’s Ruins vulkan pro vysokoškolské zařízení. OnePlus 8 zaznamenal 1 322 snímků při 21 fps.

Samsung Galaxy A71 5G Recenze: životnost a nabíjení baterie

Baterie 4 500 mah uvnitř Galaxy A71 trvala v průměru 10 hodin a 49 minut v testu Toma Guide, kde zařízení nekonečně naložilo webové stránky přes mobilní připojení, zatímco bylo nastaveno na 150 nits jasu obrazovky, dokud nedochází šťávy.

To je stín za OnePlus 8 (11:04) a iPhone 11 (11:20), ale stále dobré pro telefon sub-600 a před průměrným smartphonem. Pixel 4A a iPhone SE, dva telefony Sub-400, které milujeme, řídily jen 8:55 a 9:18, v tomto pořadí.

Galaxy A71 nejen vydrží déle než pixel 4a a iPhone SE-nabíjí se také rychleji s přiloženým 25-wattovým adaptérem, který dosahuje 60% za pouhých 30 minut. Rychlé nabíjení může být vzácné najít na levnějších telefonech (a ještě dražších, protože iPhone 11 přichází pouze s pomalou 5-wattovou cihla), takže je hezké vidět, že Samsung zahrnuje nejlepší dostupnou technologii nabíjení za A71 v krabici.

Samsung Galaxy A71 5G Recenze: Software a speciální funkce

Samsung’s One UI 2.0 Front End je založeno na Androidu 10 a objevuje se v Galaxy A71 do značné míry nezměněné od toho, jak to vypadá a cítí se v modelech Hodnostnějších Galaxy S a Note.

Jedno uživatelské rozhraní přidává některé užitečné funkce, jako je schopnost pořizovat snímky pro rolovací obrazovky a vytvářet zabezpečené složky chráněné heslem, i když to může být také trochu přepracováno. Například klíč spánku/probuzení, který byste obvykle očekávali, že se zařízení potahuje, když je držen, jednoduše ve výchozím nastavení vyvolá Bixby. Můžete to změnit v nastavení, i když je to šílený trend telefonů Samsung, který pokračuje v A71.

Na naší jednotce ATT bylo také spoustu předinstalovaných aplikací. Počítal jsem 25, překlenul vše od služeb ATT po Amazon, Pluto TV, HBO Max, Final Fantasy XV a Monopoly. Aby toho nebylo málo, většina z tohoto softwaru se objevuje na denní stránce briefingu nalevo od domovské obrazovky, což vede k nekonečnému seznamu aktualizací z aplikací jako Giphy a PopSugar, které čtou více jako bulvární clickbait než skutečně užitečné zprávy a informace. Jednoduše se děje příliš mnoho a máte pocit, že je to všechno, aby sloužil Samsung a jeho partnery jako první, a ten uživatel druhý.

Opět platí, že mnoho z těchto aplikací a návrhových rozhodnutí, díky nimž lze jedno uživatelské rozhraní poněkud těžkopádné navigace, lze vypnout nebo upravit. Ale opravdu bych si přál, aby Samsung proaktivoval, aby uživatelům poskytoval kontrolu a výběr, které aplikace mají nainstalovat a které karty mají zahrnout do denního krmiva přímo z krabice. Koneckonců, 600 není nevýznamná částka peněz. za tuto cenu si myslím, že si zákazník zaslouží trochu více říci v tom, co je na jejich telefonu, a neměli by se prohrazovat prostřednictvím možností a nabídek, aby to získali.

Samsung Galaxy A71 5G Recenze: Verdikt

Pokud je váš horní limit utratit na telefon 600, můžete udělat mnohem horší než Samsung Galaxy A71 5G. Za méně, než byste utratili za iPhone 11, získáte obrovský a oslnivý displej AMOLED spolu s konektivitou 5G a skvělou výdrží baterie.

Problém pro A71 spočívá v tom, že dnes existuje hrst mnohem levnějších telefonů, které je převyšují v klíčových oblastech. Pixel 4A má mnohem lepší kameru, mnohem méně frustrující a nafouklý software a podobný výkon pro 250 méně. IPhone SE má nejrychlejší mobilní čipovou sadu na planetě, která může běžet kruhy kolem A71 a vydrží vám o mnoho let déle; Má také lepší kameru, bezdrátové nabíjení a odolnost proti vodě a také je o 200 levnější.

Pak je tu OnePlus Nord. pro ty v zemích, kde ho OnePlus prodává. což se v mnoha ohledech rovná A71. Má stejný počet kamer na zádech, stejný CPU uvnitř a dokonce podporuje 5G. Nord je však lépe navržen a lépe vybaven vlajkovými lodí, jako je displej 90 Hz, i když přichází zhruba 100 pod A71.

Zde si můžete všimnout tématu. Pokud A71 5G stojí 500 místo 600, bylo by těžké odmítnout. Ale je to příliš drahé na to, co to je. Vlajkové lodi smartphony mohou být postupně dražší, ale několik vybraných telefonních výrobců dodává ty nejlepší levné telefony, jaké jsme kdy viděli. Galaxy A71 5G, i když je to, není zde ani zde, ani tam.

Samsung Galaxy A71, Análisis: una enorme Pantalla y Equilibrio Para Un Gama Media Ambicioso

Poco a poco samsung ha ido colando sus smartphones de la gama a como equiptos completos, contenidos en precio y muy atractivos vizuální. El Nuevo Samsung Galaxy A71 Es El Mejor Ejemplo de Todos.

Este enorme smartphone de casi 7 pulgadas estrena cámara cuádruple al tiempo que mantiene su grandes argumentos de como como syn la pantalla o el diseño llamativo. En xataka ya lo hemos probado fondo.

Ficha Técnica del Samsung Galaxy A71

OLED DE 6 „FHD, 21: 9 (2.520 x 1.080 Píxeles) Gorilla Glass 6

Snapdragon 730 Octa Core (Dual 2.2GHz HEXA 1.8GHz)

128 GB microSD Hasta 512 GB

64 MP f/1.8 5 MP f/2.4 makro 12 MP f/2.2 Gran Angular 5 MP f/2.2 Profundidad

4.500 mAh Carga Rápida 25W

Android 10 Samsung One UI 2.0

4G Dual Sim, Wi-Fi, Bluetooth 5.0 USB-C minijack

Senzor de Huellas Bajo la Pantalla

Samsung Galaxy A71. Smartphone DE 6.7 „FHD (4G, Dual Sim, 6 GB RAM, 128 GB ROM, Cámara Trasera 64.0 MP 12.0 MP (UW) 5.0 MP (makro) 5 MP, Cámara Frontální 32 MP) Color Plata [Versión Española]

Ligero y cómodo en mano pese a su gran tamaño

El Samsung Galaxy A71 ya no es el terminal más grande la compañía. Ese logro ha quedado para el Samsung Galaxy S20 Ultra. PESE A ELLO, LAS 6.7 Pulgadas del Nuevo Gama Media de nivel de los coreanos queda marcado a nivel de diseño por su alargado formato y gran diagonal.

PESE A ESA ENORME PANTALLA, LA PRACTICA AUSENCIA DE MARCOS ALDEDOR DE ELLA Y LA ANSTERA CONTENIDA HACEN DEL Samsung Galaxy A71 OSN Smartphone Cómodo de Manejar Aunque Grande. De frente Llama poderosamente la aención su panel amoled con protección gorilla glass 3, pero noy differenciaciaciasón aha.

El DiSeño del Samsung Galaxy A71 Llama la atención tanto por delante como por detrás. Y Pesa Muy Poco.

Sí que la tenemos en la parte Trasera. Aunque lo puede parecer por el mimo con el que se ha trabajado, esa Zona del Samsung Galaxy A71 Esta Fabricada en plastico y no en cristal. De ahi por ejemplo que no tengamos carga inalámbrica en este teléfono. O que su Peso Sea Tan Reducido para su Tamaño.

En estos diías usando el samsung galaxy a71 a diario, si no miras su ficha Técnica, no es sencillo para el consudidor acertar con el materiál en que efectivamente esta fabredada la parte trasera de este terminál. Quizás la Pista Clave Haya Que Buscarla en el Marco, También de Plástico y Donde es más evidente el uso de este materiál.

Sin Embargo, odstavec el Día a Día, me parece un acierto esta elección porque povolte que el peso del samsung galaxy a71 moře de sólo 179 gramos, lo que facilita su manejojo. Y segradece. Otro asunto es que el contnědor acept sin reticencias que por el precio oficial superior a 450 eur, se mantenga el uso de Policarbonato por muy bien que esté esé acabado.

El Acabado del Samsung Galaxy A71 ES de Plástico Tanto en Trasera como en el Marco, algo que en un smartphone por connima de los 400 eur Cuesta aceptar

Y es que, nivel estético, el tratamiento de la parte trasera del samsung galaxy a71 efectaivamente hace pasar a esta zona como facsada en cristal. El acabado es brillante y con un Patrón Curioso y llamativo en los cuatro colores en que podemos adquirir est nuevo teréfono líder de la gama a del fabcitante.

Esa parte Trasera Preseda una ligera curvatura ya típica en los smartphones de cierto empaque y que, junto con las formas redondeadas de las uniones entre differenttes partete.

Lo que llama la aención, adeMás del Patrón Según el reflejo de la Luz, en la parte Trasera del Samsung Galaxy A71, el módulo de la cámara, nada disimulado, con forma rectangular y de generoso tamaño para albergar albergar albergar albergar el el el. Estrena Este Samsung Galaxy A71 Dentro de Esta Familia de Gama Media.

De la parte de conexiones, Este Samsung Galaxy A71 Cuenta con los botones de encondido y Control de Volumen en el lateral derecho, ambos bien situados para su alcance con gestos naturaes, y el puerto usb-c de cara en el el marco, flanqueado por Un Solo Altavoz (Otro Detalle Mejorable En Margen de Precio) y, Sorpresa, un Puerto de Auriculares, que el grosor delminal es de menos de 8 mm.

Pantalla superamoled: Una Garantia Para disfrutar a lo grande

Un Valor Seguro de los terminalines samsung a partir de cierta gama es la pantalla. Este Samsung Galaxy A71, El Panel Superamoled DE 6.7 Pulgadas es Su Elemento Más sólido frente a la compentia.

Esta Pantalla ofrece una resolución korektní para para esta gama: 1080×2400 píxeles, lo que nos da como resultado una densidad de Píxeles que roza los 400 ppp, que la nitidez quea para para para la la la la la la la la la la la la la la noidez quteos quteos queos queos quteos que. que Suficiente.

El Formato de la Pantalla es de 20: 9, Muy Panorámico, lo que es Óptimo para el Consumo de Contenido de Redes Sociales, web o video nativo. El Panel Superamoled ofrece un brillo alto, Alrededor de los 400 nits. Con el constaste „infinito“ de la Tecnología oled, su visibilidad en exteriéry es korekta. Y en interiéry, la Calidad del panel superamoled es enorme por contste y Profundidad de los Negros.

Los Modos de Color Disponibles Para Personalizar la Experiencia con el panel del Samsung Galaxy A71 Syn dos. El que venéa por defecto nada Más Condender El Terminal, El Modo Natural, No Tardamos en cambiarlo por el más intenso, con el que ajustando algo la temperatura, todo thedo de tOdo de tOdo de si sUstia con.

Ver Galería Completa »Modos de Pantalla Galaxy A71 (5 Fotos)

Este Samsung Galaxy A71 OFRECE UN ALTO PERCENTAJE DE poměr Pantalla/Cuerpo, Cercano AL 88%. Es Gracias a los reducidos Marcos Pero También A la Elección del „Agujero“ Como Sistema Para Mantener La Cámara Secundaria Físicamente en la Pantalla.

En la parte dolní de la Pantalla contamos con el lector de Huellas integrado, no de tipo ultrasónico sino Óptico. Su Velocidad Efectiva de Funcionamiento tiene un poco de Margen de Mejora y nos přenos la fluidez que zvažování necesaria para un terminal de este precio (y con la tremenda y feroz entencencia de hoy en día). En todo caso, complementada con el reconocimiento de rostros, el Samsung Galaxy A71 podemos koncov que ofrece un solveme sistema de reconocimiento bioMétrico.

Para la Identificación BioMétrica lo mejor es combinar el lector de Huellas en la pantalla con la identificación de rostros

Por último seno que citar el modo de „Pantalla Siempre Activa“, un Clásico Consolidado y Completo en La Gama de Equipsos de Samsung. Bastantes Opciones, de Las Que más en el mercado, sin que el terminál vea afectada de manera pozoruhodná su autonomía.

Hardware buena configuración

Si en acabado hemos tenido alguna duda en lo que respektování con el precio que pagamos por este samsung galaxy a71, conf la konfiguración hardware se borran todas ellas y tenemos que decir que que que que cump cump cump cump cump cump cump que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que.

Primero lo Vemos Sobre el Papel. El Procesador es un Snapdragon 730 de Ocho Núcleos que viene muy bien Acompacione de configuraciones de memoria ram de 6 y 8 gb. Y como espacio de almacenamiento interno contamos de serie con 128 gb que además podemos decidir ampliar con tarjetas microsd de hasta 512 gb.

Con Esta Base, El Rendimiento del Samsung Galaxy A71 En Nuestras Habiuales Pruebas Sintéticas Queda Así:

OTRAS Pruebas nos Han Dejado Cifras de 2455 Para Slingshot Extreme Y de 3532 Para Slignshot. En Geekbench 5, Este Samsung A71 Obtuvo 544 Y 1683 Puntos en Las Pruebas de Uno y Varios núcleos respektování.

Si Pasamos A la Experiencia Real en el diea a dia con el terminál, esas cifras quedan reguredas en una fluidez Total Para la Gama Del Terminal, inkluso con buen rendimiento en juegos algo Nevygenes. Tan Solo Hay Que Hacer Parada Técnica en algunos momentos muy puntuales donde hemos apreciado algo de tirones pero que enlazamos directamente con una optimización en camino de android 10 con la insante capa samsung jeden ui 2 ui 2.0 Sobre Ella.

En el aparthado de conectividad, Este Samsung Galaxy A71 Tiene Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC Y Sí, Radio FM.

Gran Autonomía Para Un Gran Terminál

El Samsung Galaxy A71 Sigue La Estela de Su Modelo Corsponsiente de la Generación Přední y su batería, con Capacidad de 4500 mAh, es uno de sus elementos destacados y de los que presUmir. Veamos si lo hace También en el Día a Día y No Solo Sobre el Papel.

Con Un Un Un Us USO HUSTEAL Del Samsung Galaxy A71, Hemos Mediado más de 7 Horas de Pantalla y Superado el diía y medio de uso sin

En nuestra preba de casi dos semanas usando el Samsung Galaxy A71 Como Terminal Principal, Con UsO Habiual que damos al Teléfono, Centrado en Notificaciones, Algo de juego, música en streaming y mucha red social y correo, la batería nuncA nos ha dejado tirados Antes de bien entrada la mañana del segundo Día de Usso Sin Cargarlo. Inkluso los Fines De Semana, Con Algo Menos de Actividad esporádica y más kontinua con juegos, por ejemplo, hemos podido mantenner desde el sábado por la mañana hasta el el lunes a primera hora necesidad de readidad una carga en terminál.

En Horas de Pantalla, Hemos Superado de Media Las Siete Horas y Media, Una Cifra Značný odstavec la diagonal de este dispaisitivo. No Estamos ante una autonomía asombrosa pero sí que queda por enima de la media de manera clara.

El Buen ComportAmiento del Samsung Galaxy A71 A Nivel de Autonomía Se Complementa korektní. Para este Menester Samsung Coloca en el interiér del paquete un Cargador de 25 w que nos completa la batería desde el 5 al 100% (conectvividad y notificaciones activas) en poco más de 70 Minus. Para Alcanzar EL 50%, EN UNA Urgencia, Solo Emplea 28 Minutos.

Android 10 A Los Mandos del Samsung Galaxy A71

El Samsung Galaxy A71 Llega Al Mercado A Lo Grande También en el apartdo de software. Nada Más Sacarlo de la Caja Podemos Disfrutar de Android 10, Eso Sí, Aderezado por el nuevo Samsung One Ui 2.0, La Capa de Los Coreanos Para Sus Terminalines Android.

Esta Capa no sufre grandes cambios respeto a la del año pasado a nivel esético más Allá de Pequeños retoques que afinan la apariencia de elementos y algunos controltes de la interfaz que synů.

El Toque de Samsung Sobre Android 10 Queda del Lado de Extras Como El Panel Edge, Muy Afinado Y Completo Para Poder Mantener usuarios en su ecosistema

También Tenemos Una Herencia Interatesente de la Gama más Eleada de Samsung: El Panel Edge. Sus Posobilidades y personalización nada tienen que ver con ese extra tímido de hace uos años y si lo incorporas a tu rutina de manejo del terminal, resulsa bastante pronáctico.

Ver Galería Completa »Edge Panel (7 Fotos)

El Resto de novedades Estan asociadas irremisibblemente a las que trae ya de por sí android 10. En la Experiencia de UsO con el samsung galaxy a71, lo mas relevantní es todo lo que que que ver con los gestos de control de la internal, que samsung por fin recrea de manera dokončit dokončení. Y acertada. También El Modo Oscuro o mayores Controls de privacidad y de gestión del tiempo y uso del terminál android.

Cuatro Cámaras listas para dispar

El Samsung Galaxy A71 Se estrena en la gama media de nivel del fabricte coreano ni más ni menos que con cuatro cámaras. En Concreto Hablamos de Cuatro Sensores, El Principal DE 64 MP. Lo Complementa UN Sensor DE 12 MP (Gran Angular), Sensor OSN de Profundidad Para Trabajar el Modo Retrato (enfoque dinámico) y Sensor DE 5 MP Para El Modo Macro.

De esta configuración hay un dealle valorar: la Elección de un senzor Para el modo makro a costa dejar por el camino algún tipo de Teleobjetivo, priori mucho más atractivo mediáticamentete. Dado Que por defecto, El Sensor Principal Toma Las Idágenes A 16 MP y Para Las Imágenes A 64 MP Hay Que Ir Una Opción en Concreto, Hacer Zoom Con Este Galaxy A71 ESTÁ ENTRE LAS POSILIDADES NI Óptimas.

La Interfaz de la Cámara es rápida y cómoda de usar. Žádný seno nada especialmente differentte respektování a lokální, y podemos escoger entre los modos colocados en carrusel. La Interfaz de Carrusel Přijměte alguna personalización de los modos, de manera que podamos mantener en primer plano aquellos que solemos USAr Más. En mi caso ocurre por ejemplo con el panorámico.

De la Cámara del Samsung Galaxy A71 Sorprende Tanto El Sensor Principal DE 64 MP Como la Elección de Un Objetivo Macro en Vez Un Tele

El Modo Pro Tiene Presencea en ese Carrusel, Pero lo que podemos hacer con él no se odpovídá lo que uno esperaría. SOLO PODEMOS Modificar la Medición, La Sensibilidad, El Balance de Blancos y la Compensación de la Exposición, Pero Nada de Velocidad de Obturación, por eJEMplo. Tampoco povolit la Toma de Imágenes en raw.

En Cuanto A La Calidad de Imagin del Sensor Principal del Samsung Galaxy A71, El Fabricte ha Optado por la Polivalencia řídicí sobre la excelence. Con Buena Luz, Las Fotografías que obtenemos mantiene un buen nivel de debulle, el ruido esta bien controldado y el rango dinámico y color Son muy korektos en la mayoría de las situanes.

Como Hemos Adelantado, Las Imágenes que obteremos con la cámara hlavní syn de 16 MP. Para aprovechar todos los MP de ese Sensor Hay Que Escoger El Formato 3: 4 (Alta), Que Nos Deja Las Anheladas Fotos A 64 MP, terací los výsledný syn Menos Menos de manera globální que que las adaptadas a 16 mp.

El HDR, Que Puede Seleccionarse Solo Desde Las Opciones Generaes de la Cámara y No Desde la Pantalla Principal, Hace un Buen Trabajo pero ya sobre un rango dinámico amplio.

Cuando Pasamos A HACER Fotos Con Poca Luz Con el Sensor Principal, La Calidad Global DeCae en Nitidez (Aunque ruido contenido) y el modo noche, výsledek nitidez nitidez art art the art the art the art the nitidez que.

Una Grata Sorpresa del Samsung Galaxy A71 La Hemos encontrado en el objetivo gran úhlové. Syn Imágenes de 12 MP con una buena nitidez y nivel de deatalle, sin grandes errores que nos difficulten tomar fotografías con esta cámara. Su Activenación es Directa en la interfaz y el cambio, Rápido.

Por la noche, con poca luz, los resultAdos del gran angular ya žádný syn tan destacalbles, evercialmente por la Pérdida de deTalle, y convine recirrrir también al modo noche en ciertas situaciones más complicadas.

El Tercer Sensor por importancia en este samsung galaxy a71 es el dedicado a la profundidad y con ello destacar en el modo retrato. La Tolerancia de este modo de disparo, Llamado Enfoque Selectivo, Es Amplia, y Samsung nos dovolte gestionar la cantidad de dessenfoque de fondo, la Cual zadní podremos alternar. Sin que el desenfoque de fondo moře especialmente pozoruhodné, el corte entre planos se que es bastante presiso.

SAMSUNG Galaxy A71: Lepší procesor a 5MP makro kamera. [CES 2020]

El Cuarto y último senzor el que más nos ha Sorprendido por su presencya. El Modo makro No Es Un Un Habitual en los Smartphones Cuando závislé de un senzor para él sólo, pero en este galaxy a71 así ha querido samsung que moře. Si es un un tipo de fotografía que sueles hacer, te gustará porque ofrece buenos resetandos hay que que que que serm muy presiso distancia de enfoque, que esta a unes 3 cm del objetto.

El Sistema de Cámaras del Samsung Galaxy A71 Se Complementa Con Un Gran Sensor Para la Cámara Secundaria. Los 32 MP Tiene Su Propio Modo en el disparo con la cámara selfie pero por defecto las imágenes que ceendremos syn de 12 MP.

El Samsung Galaxy A71 Povolte la Grabación de video con Calidad 4K, terata en ese modo, complementado por el de 1080p, no esta disonible uno de los extras interesantes de este terminál: la Estabilización de deídeo. El Modo de Vídeo Replica los Pros y contras que hemos visto en el modo de fotografía, tanto para los videos en condiciones.

Las Siguientes Muestras Estan Grabadas en 4k, 1080p y Cámara lentta respektova, 1080p sin estabilizar y estabilizado, y Continuación, 4k y 1080p pero de noche.

Samsung Galaxy A71, La Opinión y Nota de Xataka

El smartphone más ambicioso (y caro) de la gama media de Samsung es una digna evolución de la familia A que poco a poco se va consolidando como una opción a tener en cuenta si nos gusta el ecosistema Samsung y no queremos/podemos acudir a su Gama s.

El Samsung Galaxy A71 předpokládejme de una enorme pantAlla, de Gran Calidad como es garantia en estos dispositivos de nivel de Samsung, y un diseño que resula cómodo y atractivo vizualizace auta queda en borde de la exigen Precio Que Pagamos por el equeto.

Esa Experiencia Alrededor de la Pantalla, con un buen rendimiento aunque falto de optimización a nivel de software, la comocidad de Una una korekta autonomía, kontrastní konzul un usuario ya espera ir más Allá de lo Elemental.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS