Samsung Galaxy Book Flex 2020 Recenze. Galaxy Book Flex 2

Galaxy Book Flex2 5G: Official Unboxing | Samsung

Samsung Galaxy Book Flex 2020 Recenze

Kniha Samsung Galaxy Flex je zařízení s velkým potenciálem. nádherný displej a vynikající výdrž baterie by z něj učinil žádoucí zařízení. Ale několik lichých možností designu ztěžuje doporučení.

Klady

 • Krásný displej
 • Krásný povrch
 • Vestavěná Qi Charger
 • Zahrnoval stylus

Nevýhody

 • – Umístění špatného otisku prstu
 • – Volný závěs
 • – Tak kvalita zvuku
 • – Drahý

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

Krásný notebook 2 v 1, jako je kniha Galaxy Flex, vypadá jako přirozená věc od společnosti, jako je Samsung. Jeho telefony jsou známé po celém světě za to, že mají velké, krásné obrazovky, které jsou radostí konzumovat obsah. nemluvě o jejich fantastických 4K televizorů.

Kniha Samsung Galaxy Flex si zachová část tohoto odkazu ve svém nádherném 15.6-palcový displej 1080p Qled s některými z nejmenších rámů, které jsme viděli v tomto druhu zařízení-krátce jako The Dell XPS 13 2-in-1. Existuje však několik podivných možností designu, které tento notebook skutečně drží zpět od života až po tento potenciál Samsung.

Pokud chcete na toto zařízení dostat ruce, existuje pouze jeden model, který se mění v závislosti na tom, kde žijete. V USA dostáváte Intel Core i7-1065G7 s integrovanou grafikou, 12 GB RAM a 512 GB SSD, které vás vrátí zpět 1 399 (asi 1 120 GBP, AU2,180). Možná jste si všimli, že to není model uvedený vpravo, a to proto, že jsme dostali mezinárodní verzi pro kontrolu. Obrali jsme se do Samsung, abychom získali ceny za tento model, a tuto recenzi aktualizujeme, až uslyšíme zpět.

Zde jsou specifikace knihy Samsung Galaxy Flex Odeslané do Techradaru k přezkumu:

CPU: 2.3GHz Intel Core i7-1065G7 (4-core, 8 MB mezipaměť, až 3.9GHz) Grafika: NVIDIA GeForce MX250 RAM: 16 GB DDR4 (3 733MHz) Screen: 15.6-palcový Full HD (1 920 x 1 080) Qled, 60Hz Storage: 1TB SSD (PCIE) Porty: Thunderbolt 3 x 2, USB 3.0 typu-C, kombo ufs/microSD, 3.5mm zvukové kombo připojení: Wi-Fi 6 (koncert), 802.11 AX 2×2 Hmotnost: 3.35 liber (1.5 kg) Velikost: 13.98 x 8.94 x 0.59 palců (355 x 227 x 15 mm); W X D X H

Přímo z brány je jedním z největších problémů to, že se klíč posunu rozřezává na polovinu, aby se uvolnil cestu pro senzor otisků prstů. I když je skvělé, že tento notebook má snímač otisků prstů. nikdy nemůžete mít příliš mnoho zabezpečení. neustále to zasáhneme místo tlačítka Shift. Jsme trochu psaní a práce na tomto notebooku je druh noční můry. To je však něco, na co byste si pravděpodobně zvykli v průběhu času. ale bude to vyžadovat určitou úpravu, pokud jste typista dotyku.

Jinak je klávesnice opravdu skvělá. Chicletové klíče se cítí pěkně a svěží s pěkným rozestupem pro hlavní část notebooku. To se bohužel nerozšiřuje na Num Pad, která je tak úzká, že by mohlo být dokonce lepší nechat to vypnout. Přestože existuje spousta lidí, kteří žijí pro Num Pads na klávesnici.

Také opravdu milujeme, že Samsung položil reproduktory na stranu notebooku, než aby je nechali na dně. Kvalita zvuku stále není úplně na úrovni MacBook Pro, ale je to dost dobré na to, abyste na obědové přestávce sledovali nějaký Netflix.

To je dobré, protože budete chtít sledovat Netflix na tomto notebooku. Zatímco tento panel je jen 1080p, je to stále jeden z nejbarevnějších a nejsvětlejších displejů, jaké jsme kdy použili. Stále používáme tento notebook k sledování pořadů v posteli.

A i když je displej skutečně úžasný, je tu jedna kritická chyba. závěs. Ve skutečnosti jsme schopni uchopit notebook po základně a jemně ho na trochu kolísat sem a tam, abychom dostali knihu Samsung Galaxy Flex do režimu tabletu, aniž bychom se museli dotýkat horní části zařízení. Zní to jako skvělý trik, ale když se jen snažíte udělat nějaké psaní se zařízením v klíně, obrazovka se docela kolísá.

To by nebylo tak obrovský obchod, kdyby to nebyl tak velký notebook. Pokud by to byl super lehký 13palcový notebook, lze tvrdit, že zařízení je jednoduše navrženo tak, aby bylo použito jako tablet. S tímto hulkingem 15.6-palcový displej, ale není to úplně něco, co budete používat jako tablet většinu času.

Je to škoda, protože jinak je kniha Galaxy Flex opravdu docela notebook. Má tento nádherný královský modrý povrch, díky kterému bude snadná volba pro každého, kdo chce předvést svůj notebook. Navíc má tento malý pero zabudovaný do boku notebooku, kde sídlí. naštěstí zahrnuto. s perem.

Nejsme žádní umělci, takže nemůžeme opravdu mluvit o tom, zda je pero ve skutečnosti dobré, ale je to dostatečně hladké. Kromě toho jsou přístavy trochu omezené, se dvěma porty Thunderbolt 3, USB 3.2 typ-c a slot pro SIM kartu. Že jsme také nebyli schopni testovat. jsme do značné míry zaseknutí uvnitř.

Jednou z obzvláště skvělých funkcí je však to, že do dotykové podložky je zabudována bezdrátová nabíječka Qi. Nyní bychom to pravděpodobně nikdy nepoužili, protože tento editor je závislý na dotykové podložce, ale pokud primárně používáte externí myš, můžete svůj telefon bezdrátově nabít na notebook, zatímco jej používáte.

Zde je způsob, jak se kniha Samsung Galaxy Flex dařila v naší sadě benchmarkových testů:

3dmark Sky Diver: 11 881; Fire Strike: 3 428; Time Spy: 1 273 Cinebench R20: 1 722 CB Geekbench 5 Jednojádrový: 1 311; Multi-Core: 4 720 PCMark 10 Domů: 3 921 PCMark 10 Tlaha baterie: 10 hodin 43 minut životnost baterie (Techradar Movie Test): 9 hodin 47 minut

Výkon je prvotřídní, i když bychom měli zmínit, že Nvidia Geforce MX250 nalezená v jednotce, kterou jsme zde zkontrolovali, není v USA k dispozici. Přesto notebook dokázal získat solidní 1 722 bodů v Cinebench R20 a 4 720 v Geekbench 5. oba jsou o tom, co můžete očekávat pro notebook s procesorem Core I7 ICE I7.

A pokud se obáváte, že nedostatek Nvidia Geforce MX250 zařízení opravdu ochromuje, neměli byste. Ve srovnání s nejnovějším Dell XPS 13, které jsme zkontrolovali se stejným procesorem, je Book Flex Galaxy Book Flex jen asi 30% rychlejší ve 3DMark Time Spy. Mohlo by to znít jako hodně, ale když je GPU neuvěřitelných o 80% pomalejší než RTX 2060 nalezený v Asus Zephyrus G14. nebudete přesně hrát hry na tomto notebooku v obou směrech.

Vrcholem je také životnost baterie. V našem filmovém testu, kde hrajeme video na 1080p na smyčce, dokud notebook nedojde z šťávy, kniha Galaxy Flex porazila Dell XPS 13, přichází za 9 hodin a 47 minut. a to je s větším displejem a vším všemu. A se skóre baterie PCMark 10 10 hodin a 43 minut je to určitě zařízení, na kterém můžete pracovat celý den. pokud se dokážete vyrovnat s volným závěsem a malým klíčem pravého posunu, samozřejmě, samozřejmě.

Pak je tu celý přidaný software. Kromě zahrnutí pokusu McAffee. který si přejeme, aby výrobci notebooků prostě přestali dělat. většina softwaru obvykle neběží v pozadí. Ale stále existuje spousta divných doplňků. Samsung zahrnuje aplikaci Wildtangent Games, kterou jsme v notebooku neviděli za 5 let, spolu s aplikací Amazon a rezervací.com App.

Tyto aplikace téměř rozhodně pomáhají dotovat náklady na toto zařízení, ale obvykle máme rádi co nejméně softwaru, když spustíme zařízení poprvé, zejména pokud to stojí co nejvíce jako kniha Galaxy Flex.

Koupit to, pokud.

Všichni jste o estetice The Samsung Galaxy Book Flex je vážně atraktivní kus soupravy. Pokud chcete jen něco, co se můžete předvést v kavárně, jakmile se společnost otevře zpět, může to být pro vás zařízení.

Sledujete spoustu filmů a pořadů, pokud hledáte zařízení především pro spotřebu obsahu, je to docela solidní volba. Displej je jedním z nejlepších, které jsme viděli v notebooku, a přestože kvalita zvuku tam není úplně, je to něco, co lze některými sluchátky opravit.

Potřebujete dlouhou životnost baterie Kniha Samsung Galaxy Flex má nejdelší výdrž baterie, jakou jsme kdy zažili v notebooku Windows. Tento notebook vám snadno vydrží celý den, takže pokud nenávidíte přepravu nabíječky s sebou, může být tento notebook perfektní.

Nekupujte to, pokud.

Hodně píšete, že to opravdu přichází na tento zkrácený klíč z pravého směny. Toto je jedna z nejvíce přitěžujících klávesnic, na které jsme kdy napsali, a zničil naši zkušenost. Pokud něco vyzvednete do školy nebo práce, dejte si pozor.

Chcete něco, co se cítí rigidní závěsy na knize Samsung Galaxy Flex jsou pro nás příliš volné, abychom se cítili v bezpečí, když jsme používali toto zařízení.

Máte rozpočet na 1 399 (asi 1 120 GBP, AU2,180), kniha Samsung Galaxy Flex není nejdražším zařízením na trhu, ale najdete notebook se stejnými komponenty za méně. i když byste měli ztrácet kvalitu displeje.

samsung, galaxy, book, flex

Book Galaxy Book Flex s S-Pen výplně, která nedostává 15palcová konvertibilní trh s notebookem s výrazným modrým designem a výrazným displejem Qled.

V současné době jsou celkem běžné 13palcové notebooky, ale jedna nedostatečná oblast je 15palcový rozsah. HP má svůj Specter X360 15, ale může to být poměrně velký a robustní. Ale kromě toho není mnoho možností.

samsung, galaxy, book, flex

Nová kniha Galaxy Book Flex Samsung (která má také menší 13palcový model) je jedním z prvních 15-palcových notebooků 2 v 1, což není zátěž nést nebo převrátit na polohu. Hodit ve vestavěném stylusu pro rychlé inkoust a displej Qled s skvělou životností zvuku a baterie, a to je jeden zábavný notebook, který stojí za zvážení.

Používal jsem Galaxy Book Flex 15 (1 400), která je nyní k dispozici, za posledních několik týdnů. Tady je to, co si myslím, že funguje a co ne.

Samsung Galaxy Book Flex 2. тот же дизайн 2-в-1, поворотный на 360° экран и поддержку стилуса !!!

1 400 na řadě Samsungbottom: Kniha Flex je vzácný 15palcový kabriolet notebook, který je štíhlý, stylový, ale také obsahuje mnoho funkcí. Inovativní displej Qled, S-Pen a Design způsobují, že vyniká. Softwarový svazek společnosti Samsung přidává k tomuto okouzlujícímu notebooku hodnotu. K dispozici je také menší 13palcový.

Pro

 • Krásný design.
 • Štíhlé, světlo a flexibilní.
 • Jasný, vysoce přesný displej.
 • S-pen kolosální trackpad.
 • Dobrá výdrž baterie.
 • Pěkný softwarový svazek.

Proti

Dobře zaoblený

samsung, galaxy, book, flex

Samsung Galaxy Book Flex Specs and Funkce

Kniha Galaxy Flex 15 je ve skutečnosti standardní kabriolet z 2020 s ultrabookem s 15 wattem Intel a grafikou Intel Iris Plus Graphics.

Silné stránky knihy Flex jsou zřejmé. Čtvercové, stříbrné okraje a modré kovové barevné schéma činí tento jedinečný vypadající notebook, který vyniká z davu správným způsobem. Téměř dokonalá symetrie a minimalistický, čistý design je vynikající. Kovový podvozek cítí prémii, aby odpovídal vzhledu.

Samsung chápe design a kniha Galaxy Flex je krásným vývojem z předchozích pokusů o notebooky společnosti.

Ale to, co dělá knihu Galaxy Flex opravdu odlišným je dvojnásobně: 15.6-palcový displej Qled (Quantum Dot LED) a vestavěný S-Pen pro inkoust. Lenovo nabízí něco podobného na 14palcové jógu C940, ale postrádá punchy Qled obrazovku od Samsung. Tento notebook je první, kdo představuje technologii Qled společnosti Samsung a je docela působivý.

OSZobrazitProcesorGrafikaPaměťÚložný prostorRozšiřitelné úložištěPřední kameraTrackpadBezpečnostníPřipojeníPortyZvukbaterieRozměryHmotnostBarvyDostupnostCena
Windows 10 Pro
13.3 palce (16: 9) Qled (1920×1080), Touch15.6 palců (16: 9) Qled (1920×1080), dotek
10. Gen Intel Core i7-1065G7
Intel Iris Plusnvidia Geforce MX250 (mimo nás)
8 nebo 12 GB LPDDR4X
Až 1 TB NVME SSD
microSD
HD 720p (horní rámeček)
Bezdrátové nabíjení Qi
Windows Hello IR otisek prst (jediný přihlášení)
Intel AX201 Wi-Fi 6Bluetooth 5
2x Thunderbolt 31X Type-C1x 3.5mm sluchátka/microSD combo
AKG stereo reproduktory s inteligentním zesilovačem
69.7WHR
13 palců: (W) 302 mm x (d) 202 mm x (h) 12.9 mm15-palcové: (W) 355 mm x (d) 227.2 mm x (h) 14.9 mm
13 palců: 2.53 liber (1.15 kg) 15 palců: 3.35 liber (1.52 kg)
CNC obráběný hliník (vnější) Royal Blue
USA, květen 2020
1 350 v Samsungu

Kromě toho Samsung nabízí 13.3palcový model, který je téměř totožný s větším 15palcovým, včetně baterie stejné velikosti. Pro tento přehled byl testován 15 palců, ale na tento výrazně levnější model 850 lze použít všechny kritiky a chválu.

Zatímco obě verze používají pro grafiku Iris Plus Intel’s Iris Plus, mimo USA, existuje 15palcový model, který má také Nvidia Geforce MX250. Tento GPU je však méně působivý, protože Iris plus téměř ho odpovídá.

Porty jsou moderní, ale řídké s pouhými třemi porty typu C (dva Thunderbolt 3 vpravo, jeden USB-C vlevo), rozšiřující slot UFS/microSD a konektorem pro sluchátka.

Samsung také hodí do typu-C k převaděči typu A, typ-c k HDMI kabel a dva náhradní hroty pro S-pen.

Tak jasné, že oslepuje

Samsung Galaxy Book Flex Display a Web Camera

Samsung poprvé používá svou technologii QED používanou v televizoru pro notebook. Quantum LED (Qled) je pro displeje jiný způsob, jak produkovat barvu ve srovnání s tradičními LED (které používají barevný filtr).

Výsledky Qled v méně vyplavených barvách, hlubší vibraci, blues a primárních barvách, které jsou více nasycené.

Naštěstí se Qled nesetkal tak extrémní nebo nepřirozený jako typický OLED displej. Místo toho se Galaxy Book Flex cítí organičtější, podobně jako tradiční LCD, spíše než „příliš intenzivní“ zážitek OLED.

Snad zajímavější je schopnost Qleda zasáhnout vyšší úrovně jasu. Samsung má skutečně „venkovní režim“ pro knihu Flex, který, když je povolen, zvyšuje jas na absurdní 623 nits. Většina notebooků má štěstí, že zasáhne rozsah 400 NITS a HDR400 PC se obvykle dostane těsně za 500 nits pro srovnání.

Na druhém konci může kniha Galaxy Flex zasáhnout minimálně 34 nits pro jas, což je dostatečně slušné pro velmi temnou místnost, aniž by vás oslepila.

Tento venkovní režim může být spuštěn pomocí softwaru nebo vhodné klávesové zkratky (FN F9).

Samsung má různé režimy prohlížení, včetně dynamického, standardu, čtení, přirozeného a profesionálního profilu. K dispozici je také režim s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), i když se nejedná o displej s širokým barevným gamutům (WCG). Abychom se vyhnuli očnímuin, existuje dokonce možnost bez blikání, což je běžná stížnost s obrazovkou modulace pulzní šířky (PWM).

Přesnost barev je také mimořádná. Samsung se podaří získat 100 procent SRGB, 88 procent Adobergb a 100 % hodnocení DCI-P3. Dosažení 100 procent DCI-P3 je v tomto cenovém bodě nesmírně vzácné.

Jediným problémem s displejem Galaxy Flex je to, že je Full HD na 1920 x 1080. Zatímco takové rozlišení je v pořádku na 13palcovém notebooku (skutečně preferováno), na 15palcovém případě to začíná být patrné. Text není zdaleka tak ostrý a výhody většího displeje nejsou tak působivé. Samsung má historii upřednostňování baterie před maximálními specifikacemi na svých notebookech, a zdá se, že je tomu tak.

Webová kamera 720p směřující přední část je v pořádku a o něco lepší než průměrná, ale stále je to kilometry za tím, co Microsoft dělá ve své povrchové lince. Taková kamera by byla v roce 2019 v pořádku, ale v roce 2020 je kvalita kamery najednou mnohem důležitější.

Samsung se rozhodl pro rozpoznávání obličeje Windows Hello Hello, ale místo toho používá čtečku otisků prstů.

Mělký, ale dobře

Samsung Galaxy Book Flex klávesnice, Qi Trackpad a zvuk

Samsung nemá tolik zkušeností s výrobou kláves, jako jsou Dell, Lenovo nebo HP. Jeho klávesnice v minulosti byly dobré, ale kašoviny. Jeho nové pro Galaxy Book S a nyní Book Flex Falls na mělké straně. Není to špatné, ale je tu určitá úprava.

Samsung používá velké klíče velikosti chickletu, které jsou dobře rozložené. Je také přítomna plná čísla, což je funkce, kterou mnoho uživatelů hledá v 15palcovém notebooku. Podsvícení je zde lepší než kniha, která byla tak matná, že byla téměř nepostřehnutelná. Klávesnice je také tichá.

Samsung Galaxy Book Flex vs. Dell XPS 13 2-in-1: Nový Challenger se blíží

Windows 2-in-1s v těchto dnech přichází ve všech tvarech a velikostech, ale dvě z nejlepších high-end možností patří Dell XPS 13 2-in-1 a Samsungova nová kniha Galaxy Flex. Možnost společnosti Samsung je známá svým krásným displejem Qled a Feature Dell jeden z nejúžasnějších návrhů vůbec.

Možná vás zajímá, který z nich je pro vás pravý. V této příručce vám řekneme, jak se tyto dva produkty nahromadí proti sobě, pokud jde o design, displej, výdrž baterie a výkon, který vám pomůže při rozhodování o nákupu.

Design

Při pohledu na design je Dell’s XPS 13 2-in-1 vyříznut z jediného bloku hliníku a má diamantový povrch. Přichází v možnostech buď pro „arktický bílý“ nebo černý interiér. Černý interiér používá uhlíkové vlákno, zatímco bílý interiér je složen z bílého tkaného skleněného vlákna. Kniha Galaxy Flex je celý hliník, bez dotyků uhlíkových vláken. Má také velmi boxy tvar a je o něco méně zaoblený než Dell’s 2-in-1. Boxy Look se přenáší po stranách na zobrazovací panel a zářez také pro víko.

Jedinou barevnou možností na Flex je „Royal Blue“, odvážná estetika, která vyniká z davu. Obě zařízení obsahují hliník s diamantovým řezem podél bočních stěn pro nádech glitz.

Obě zařízení jsou téměř identická v tloušťce, i když kniha Galaxy Flex je o něco lehčí na pouhých 2.5 liber ve srovnání s 2.9-libra XPS. Oba také zahrnují dva porty Thunderbolt 3, ale kniha Galaxy Book Flex přidává jeden další port USB-C na levé straně. Flex také zahrnuje své reproduktory značky AKG po stranách, které poskytují slušně kvalitní zvuk. Nemůže porazit MacBooks of the World, ale ve srovnání s reproduktory plísňujícího se dolů na XPS 13 2-in-1, kniha Galaxy Flex zní. Je tu dokonce náznak basy.

Klávesnice a touchpad

Dalším problémem s flex je kolísání obrazovky. Závěs je trochu volnější než na XPS, takže psaní na obrazovce trochu nepraktické.

Samsung také vkládá nabíječku Qi do trackpadu knihy Galaxy Flex. To vám umožní nabíjet telefon na něm, když se trackpad nepoužívá.

Displej a životnost baterie

OLED displeje Specter X360. Panel QED 1080p, i když ne tak hustý jako 4K panel na XPS 13 2-in-1, to z hlediska kvality obrazu nahradí.

XPS má dvě možnosti rozlišení, buď 1 920 x 1 200 (FHD) nebo 4k 3 840 x 2 400 (4k.) Všechny tyto možnosti displeje jsou dotykový displej a mají poměr stran 16:10, což je vyšší a ponechává vám více svislé místnosti pro práci. Je to krásný, pohlcující design, který preferujeme od velkého spodního rámečku Flex.

Nevýhodou možnosti 4K XPS 13 je však výdrž baterie. Ve vyšších rozlišeních je snížena a nemůže konkurovat vynikající výdrži baterie v knize Galaxy Flex. Flex Bests většinu notebooků v našich testech, a to zahrnuje obě rozlišení XPS 13 2-in-1. S velkými 69.7 watthodinová baterie, flex trvá více než 13.5 hodin v používání světla. To je téměř o pět hodin více než to, co získáte na XPS 13 2-in-1. Pokud hledáte krásnou obrazovku ráže, která nezabije vaši baterii, kniha Galaxy Flex je správná volba.

Výkon

Obecně řečeno, procesory Ice Lake Intel na XPS a Flex znamená, že obě zařízení budou mít dostatek energie a účinnosti. Vzhledem k tomu, že CPU jsou čtyřjádrové, budete moci snadno zvládnout většinu multitaskingu. Můžete také udělat nějaké lehké hry, protože procesory společnosti Intel’s Ice Lake mají vylepšenou Iris plus integrovanou grafiku. To znamená lehčí hry jako Raketová liga by měl být schopen hrát dobře na nízkých až středních nastaveních.

Společnost Dell však se stejnými komponenty dostane o něco více najetých kilometrů, ale ve srovnávacích hodnotách a testech na vytváření obsahu se vyskytuje lépe. XPS také nabízí mnohem více rozmanitosti. Můžete si vyzvednout levnější model Core i3 pro 999 nebo vyšší koncové varianty s 4K obrazovkami a až 64 GB RAM. Flex je však o něco dostupnější. Když sestavíte specifikace, XP skončí asi o 300 dalších.

Je to házení. Upřednostňujeme design XPS 13 2-in-1 a obrazovka 16:10 opravdu dělá rozdíl pro pracovní postup. Líbí se nám také možnosti konfigurace, které vám umožňují trochu větší kontrolu nad možností výkonu, úložiště a zobrazení. Flex však má barevnější obrazovku a mnohem lepší výdrž baterie. Pokud jsou to pro vás nutné mít vlastnosti, kniha Galaxy Flex je vynikající volbou a je také o něco lepší hodnota.

Společnost Samsung uvádí na trh tři notebooky, včetně Galaxy Book Flex 2

Dnes společnost Samsung na korejském trhu spustila tři notebooky. Zahrnují novou generaci notebooků Flip Touch (plus verze 5G), kniha Galaxy Book Ion 2 a notebooku 2 plus 2 a notebooku 2. Všichni prošli certifikací Intel EVO.

Samsung Galaxy Book Flex 2

Galaxy Book Flex 2 přichází s „inteligentním perem“ a 360 ° otočením 13.3 palce/15.6palcová dotyková obrazovka FHD Qled. Je to notebook dva v jednom s dobrým výkonem.

Notebook je 33.7/39.6 cm (13.3 palce / 15.6 palců) na délku, váží 1.16 kg / 1.57kg, a je vybaven 11. generací I5 IRISX / MX450 Intel (15 (15.6 palců). Notebook je k dispozici ve dvou barevných možnostech, černá a fialová. Cena se liší od 1.845 milionů vyhrálo na 2.83 milionů vyhrálo (1700. 2600) v závislosti na konfiguraci.

Také si přečtěte: SAMSUNG Galaxy Book Flex 5G notebook spuštěn s CPU Intel Tiger Lake CPU

Kromě toho stroj poskytuje až 1 TB SSD a až do LPDDR4X 16GB paměti, vestavěné 69.Baterie 7Wh, má dva stereofonní reproduktory 5W AKG, podporuje rozpoznávání otisků prstů, poskytuje dva Thunderbolt IV, USB-C, UFS sloty atd.

Dalším hlavním prodejním místem je, že sportuje SSD 4. generace (měl by to být vlastní produkt společnosti Samsung). Ve srovnání se současnou SSD 3. generace je rychlost čtení a rychlost zápisu 1.86krát a 1.67krát vyšší, respektive.

V jiných aspektech má notebook vestavěnou 13megapixelovou „světovou kameru“ objektivu nad klávesnicí. Podporuje přímé používání S PEN k poznámce k poznámkám během videokonferencí nebo online kurzů (není jasné, zda je to stejné jako S pero používané v modelech řady poznámky).

Samsung Galaxy Book Flex 2 5G

K dispozici je také kniha Galaxy Flex 2 5G, což je první notebook Samsung, který podporuje síť 5G.

Kniha Samsung Galaxy Flex 2 5G je 33.7 cm (13.3 palce) na délku. Tento notebook je k dispozici pouze ve verzi „Royal Silver“ a cena je 2.725 milionů vyhrálo, což je přibližně 2500.

Kniha Samsung Galaxy Ion 2

Book Galaxy Book Ion 2 je špičkovým ultra tenkým designovým notebookem s čistě bílým tělem, 33.7 cm (13.3 palce) dlouhé, 12.Hustá 9 mm a hmotnost 970 g, což usnadňuje přenášení. 15.6-palcová verze je 39.6 cm dlouhá a podporuje rozšiřování paměti a SSD.

15.6palcová kniha Samsung Galaxy Book Ion 2 také jedenácté procesor 11. generace Sports Intel, který lze vybrat podle potřeb uživatelů. Prodejní cena se pohybuje od 1.38 milionů vyhrálo na 2.445 milionů vyhrálo (1300. 2200).

Samsung Notebook plus 2

Další notebook plus 2 je jednoduše navržený notebook s tečkovou maticovou klávesnicí. Podporuje rozšíření paměti a HDD a kupující si mohou vybrat samotnou Nvidia Geforce GTX 1650 TI nebo MX450.

Notebook Plus2 je asi 39.6 cm (15.6 palců) dlouhé a je k dispozici v mlze šedé a bílé. K dispozici je také další verze „Black Knife“. Podle různých parametrů se ceny pohybují od 755 000 vyhráných do 1.94 milionů vyhrálo (687. 1800).

Argam Artashyan

V roce 2010 byl propuštěn ze své pozice přednášejícího na univerzitě. To ho přimělo získat další práci v digitální marketingové společnosti jeho přítele jako spisovatel blogu. Po několika letech, kdy si myslel, že psaní článku je jeho posláním, Google tlačil aktualizaci Pandy a ovlivnil společnost a webové stránky, na kterých pracoval. (UN) Naštěstí a překvapivě dostal nabídku na hlavu velké pletací továrny. V roce 2016 získal ph.D. a obnovil výuku na univerzitě a psaní článků souvisejících s technikou po jeho vášni.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS