Samsung Galaxy Camera 2 Recenze digitálního fotoaparátu. Galaxy Samsung Camera 2

samsung, galaxy, camera, recenze, digitálního, fotoaparátu

Pokračuje experiment s kamerou založený na Androidu společnosti Samsung, ale zásadní problémy přetrvávají.

Slib skutečné kamery založené na Androidu není obtížné zabalit hlavu. Miliarda lidí používá zařízení Android, z nichž mnohé mohou pořizovat a sdílet fotografie každý den. Objevil se chatací průmysl aplikací, služeb a sociálních sítí pro zachycení, úpravy a sdílení fotografií. Kamera Android by mohla vyplnit chybějící kus: Hardware zabijáka.

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

 • Manipulace s designem
 • Design
 • Výkon
 • Ukázková galerie
 • Funkce
 • Závěr
 • Podle čísel
 • Přesnost barev a vyvážení bílé
 • Rozlišení
 • Hluk
 • Nepřetržité střelby
 • Video výkon

Problém? Android je strašně roztříštěná platforma a vývojáři aplikací. včetně samotného Google. mají dostatečně těžký software pro budování času, který pracuje se stovkami různých zařízení se různými velikostmi obrazovky, procesory, operačními systémy a kamerami. Přidání podpory i základních funkcí fotoaparátu, jako jsou knoflíky s závěrkou, optické zoom a zaměnitelné čočky, je drahý a pracný proces s malou zaručenou výplatou.

To však nezastavilo Samsung, což je opět zpět s Galaxy Camera 2 (MSRP 449.99). S vylepšenými specifikacemi, aktualizovaným operačním systémem Android a mírně odlišným designem se Galaxy Camera 2 zlepšuje (poněkud překvapivý) úspěch původní galaxie kamery. Ačkoli Galaxy Camera 2 má stále některé ze stejných problémů svého předchůdce, je to stále nejlepší volba pro lidi, kteří chtějí vyhrazenou kameru, která provozuje aplikace Android.

Manipulace s designem

Cizinec v podivné galaxii.

Ve srovnání s většinou kamer je kamera Samsung Galaxy 2 výškou minimalismu a vyhýbala se těmto funky věci, o kterých jste možná slyšeli: tlačítka. Sportuje pouhé tři fyzické ovládací prvky: bleskové uvolnění, síla a uvolnění závěrky s přepínačem pro zoom, zbytek ponechá na dotykové obrazovce. Pokud jste zkušený fotograf zvyklý na fyzické ovládání, jednoduše vás to frustruje. Ale pokud používáte místo smartphonu Galaxy Camera 2, je to vlastně vylepšení, zejména při použití přepínače a tlačítka Shutter namísto pouze obrazovky. To je dobré, protože obrazovka zvedne otisky prstů lépe než ostřílený agent FBI a oslnění je bitva kdykoli střílíte během dne.

Design

 • Slide 1 z 10 Galaxy 2 Sports A 4.1-86.1 mm čočka.
 • Snímek 1 z 10 zblízka loga 21x na kameře Samsung Galaxy 2.
 • Snímek 1 z 10 zblízka uvolnění blesku na kameře Samsung Galaxy 2.
 • Slide 1 z 10 Samsung Galaxy 2 má vestavěný vyskakovací blesk.
 • Slide 1 z 10 Tlačítko napájení je jedním z mála skutečných tlačítek.
 • Snímek 1 z 10 všech zadních ovládacích prvků na Galaxy 2 jsou dotykový displej.
 • Slide 1 z 10 Vydání závěrky má také přepínač zoomu.
 • Slide 1 z 10 port baterie fotoaparátu Samsung Galaxy 2.
 • Snímek 1 z 10 Existuje port micro-USB pro nabíjení a různé adaptéry.
 • Snímek 1 z 10 reproduktorů. na levé straně. se snadno blokují, pokud držíte levou rukou.

Navigace v nabídkách s dotykovou obrazovkou je bohužel docela bolest hlavy, protože téměř vždy kliknete na nesprávnou věc, která vám posíláte zpět na začátek nabídek, abyste tento proces opakovali. To nepomohlo se skutečností, že manuální ovládací prvky jsou pohřbeny do dvou podnabídky, které musíte projít pokaždé, abyste provedli změny. Nahoře jsou na vrcholu menší rychlá nastavení, aby se „rychle“ změnila rychlost závěrky, clonu, ISO a kompenzaci expozice, ale jsou tak malé, že jen zřídka dostanete ten, který chcete nejprve zkusit. Pokud se vám podaří změnit správné nastavení ke změně, přesun pro změnu nastavení je velmi nereagující a nakonec kliknete z posouvání a musíte znovu opakovat. To je nesmírně frustrující a pokud střílíte něco vzdáleně spontánní.

Jakmile se dostanete přes navigaci a dotykovou obrazovku, fotoaparát je osvěžující základní. Když narazíte na vydání, je vyskakovací záblesk, který zaskočí do pozornosti, jako malá kobra čekající na úder. K dispozici je také přepínač zoomu, ale je to trapně navrženo a zdá se, že postrádá kontrolu škrticí. Nakonec se jedná o zlepšení na většině kamer smartphonů, ale není to nikde tak snadné ovládat jako základní bodové a střelby.

Výkon

Mezní zlepšení

Na papíře je kamera Samsung Galaxy 2 téměř totožná s předchůdcem. Přineslo to, co je typické v mobilním světě. software aktualizace nového těla. do světa kamery. Změny jsou následující: upgrade z Android 4.1 až 4.3 a upgrade 1.4 GHz procesor pro 1.6 GHz procesor. To je o všem. Má stejný objektiv, stejný senzor, stejný výkon, stejný. Získáte obrázek. Protože se jedná o v podstatě stejný fotoaparát, předpovídali jsme, že by to bylo většinou stejné výsledky testů a nepřekvapilo nás to.

Hluk byl podivný test, když došlo k Galaxy 2. Hladiny hluku zůstaly pod naším omezením pro kvalitu obrazu v celé řadě ISO, což se zdá být skvělé. Galaxy 2 však má silné snížení hluku a to způsobuje velkou ztrátu kvality rychlou rychlostí. Pokud se podíváte na níže uvedenou fotografii, všimnete si detailů s Rosie Riveter pokles kolem ISO 400 a pokračujte exponenciálně, když zvyšujete ISO. Sotva „strhující“ výkon, do kterého jsme doufali:

Samsung Galaxy Camera 2 Review (WiFi)

Věci se zhoršují jen při pohledu na mnohem podrobnější plodinu. Zde je kočka Cheshire o jediné věci, která se usmívá, ne že byste mohli opravdu říct s detailem pokles, jakmile ISO 200:

Většina jemných detailů je ztracena, jakmile najdete ISO.

Kromě agresivního snížení hluku při vyšších rychlostech ISO je hlavním viníkem čočka. Má 21x optický zoom, který vám dává daleko, mnohem větší rozsah než jakýkoli smartphone na trhu, ale není to zvlášť skvělý objektiv. Podrobnosti ve středu jsou v pořádku na základním ISOS, ale když skutečně přiblížíte celkovou úroveň detailů, dramaticky klesá.

Také jsme našli několik výskytů zkreslení „Pincushion“ a chromatické aberaci v každé ohniskové vzdálenosti. Na Galaxy 2 nemůžete vybrat režimy barev, takže jste připnutím dolů k použití výchozího režimu. Tento režim však není tak špatný s barevnou chybou (∆C00 oprava) 3.09-Všechno kolem 3 je považováno za průměrné pro vstupní úroveň bodu a výstřelu-a nadměrné nasazení 109.8%, ale to dělá práci. Přesnost barvy můžete kompenzovat s více efekty, které významně zamíchají barvu.

Ukázková galerie

 • Snímek 1 z 11 „režim siluety“ je také zábavný režim, který se dostane do správného stavu.
 • Slide 1 z 11 Vyhrazený černobílý režim vytváří dramatickou scénu.
 • Snímek 1 z 11 Efekt HDR. kombinuje více expozic do jednoho. je na palubě a snadné použití yo.
 • Snímek 1 z 11 Nastavení „bohatého tónu“ dává obrazům kontrastu a epický pocit.
 • Slide 1 z 11 Barvy se nevypnou tolik, kolik bychom chtěli bez úprav.
 • Snímek 1 z 11 plně zvětšených Galaxy 2 je stabilní a snadno se používá.
 • Snímek 1 z 11 makro režimu je zábava, ale minimální zaostřovací vzdálenost může být lepší.
 • Slide 1 z 11 Beep Boop Boop Beep Beep Boop.
 • Snímek 1 z 11 květin je vždy hezký, správně?
 • Slide 1 z 11 Efekt „vybledlé barvy“ dává film jako vzhled, který je skvělý pro #instagram.
 • Snímek 1 z 11 „Vintage Mode“ dává zřetelnou barvu, která pomáhá oddělit vaše fotografie od ostatních.

Výkon videa byl také průměrný. Je to v podstatě přesně stejný jako původní kamera Galaxy, což není velkým překvapením vzhledem k tomu, že komponenty jsou v podstatě nezměněny. Artefakty, koncové, ostrost a citlivost na nízkou světla nabízely uprostřed silniční výsledky, porovnávaly se s point-and-shooty, ale zaostávaly za lepšími kamerami. Není to o moc lepší než to, co najdete na vlajkové lodi, s výjimkou schopnosti používat objektiv zoomu.

Funkce

#SharingMachine

Protože kamera Galaxy 2 běží na Android 4.3, máte prakticky neomezený potenciál pro přidávání skvělých doplňků a úhledných funkcí. Můžete si stáhnout aplikace jako VSCO CAM nebo Photoshop Express, abyste výrazně zvýšili své úpravy a použili výchozí aplikace nebo něco jako Instagram pro zachycení fotografií.

samsung, galaxy, camera, recenze, digitálního, fotoaparátu

Výsledkem je, že skutečnou silou Galaxy 2 je její schopnost rychle sdílet tyto fotografie v řadě sítí sdílení sociálních médií a fotografií přímo z kamery. Instagram, Google nebo dokonce aplikace jsou zde mnohem více vyleštěné, s rozhraními, která jsou světelnými roky před napůl pečenou integrací sociálních médií na většině kamer. Můžete také uložit fotografie nebo je synchronizovat mezi zařízeními pomocí aplikací, jako je Dropbox, který je dodáván s 2 GB bezplatného webového úložiště nebo 50 GB, pokud již máte smartphone Galaxy.

Spuštění operačního systému Android otevírá mnoho aplikací pro použití na Galaxy 2.

Existuje také velké množství možností, jak synchronizovat Galaxy 2 přímo s ostatními zařízeními. Můžete použít „MobileLink“ k automatickému odeslání jakýchkoli fotografií pořízených s Galaxy 2 do telefonu bez potřeby sdíleného připojení Wi-Fi. Nejjednodušší způsob, jak využít výhody NFC-Near Field Connection-technologie, která se připojí přímo k vašemu telefonu, notebooku, mobilním telefonem, stolním počítačem a dokonce i vaší chytré televizi. (Apple iPhone IPhone v současné době nepodporují NFC, ale v budoucnu by se mohly v budoucnu) po připojení můžete také použít tento odkaz tak, aby váš telefon nechal fungovat jako vzdálený hledáček a ovladač pro kameru, což je ideální pro rámování skupinových snímků s fotoaparátem přes napříč fotoaparátem napříč pokoj.

Pokud jde o skutečný hardware fotoaparátu, máte 21x optický zoom. Fotoaparát je mnohem stabilnější, než byste očekávali, což usnadňuje použití celého zoomu. Jedním z nich je, že tlačítko zoomu a hardwaru s každou aplikací nefunguje. Apps musí být speciálně kódován, aby rozpoznal a využil hardwaru Galaxy Camera 2. Protože to většina aplikací neučinila, jste uvízli pomocí ovládacích prvků na obrazovce, kdykoli chcete vybrat výběr pomocí aplikace, jako je Instagram. Je to pravděpodobně největší stávka proti samotné myšlence kamery založené na Androidu, protože většina vývojářů aplikací se nebude týkat potíže s kódem na podporu, pokud vlastní API Google je jednoduché dělat.

Závěr

Malý krok vpřed, ale má dlouhou cestu

Samsung se zdá být docela pekelně zaměřen na výrobu fotoaparátu, který využívá výhody platformy Android, a, všechny věci, nedělá strašnou práci. Galaxy 2 dělá skvělou práci, aby poskytovala uživatelům možnost pořídit fotografii a okamžitě ji dostat do světa, pokud používáte vlastní vlastnické aplikace Samsung. A dokonce i na okamžik odložení této námitky stranou, skutečnost, že máte přístup k nekonečným aplikacím na trhu Android. Už se nemusíte dostat k notebooku ani fotografovat s telefonem, abyste získali obrázky tam. Můžete si upravit, upravit, nahrát a vyhřívat se do slávy slávy internetové fotografie. Nebo pošlete selfie své mámě. #Ahoj mami

Zblízka loga 21x na kameře Samsung Galaxy 2.

Zatímco funkce a konektivita tvoří obrovskou část MRSP Galaxy 2, hardware je na stejné úrovni. Určitě to doporučujeme každému, kdo potřebuje zůstat ve spojení a získat toto okamžité uspokojení z rychlého a zuřivého zveřejňování zveřejňování zveřejnění. Pokud jste však někdo, kdo není připoután k webu, řekl bych, že v cenovém rozsahu jsou lepší kamery. Canon PowerShot S120 je mnohem lepší fotoaparát (i když s mnohem menším optickým zoomem) ve stejném cenovém rozpětí s menším připojením. Můžete dokonce najít Canon PowerShot S110 pro přibližně 250 a získat lepší obrázky.

Nakonec je Galaxy Camera 2 jistě populární vzhledem k úspěchu první kamery Galaxy. To je skvělé, protože příslib kamery založeného na Androidu je přinejmenším stejně dráždivý. S původní kamerou Galaxy a Galaxy NX to dělá potřetí, kdy se to Samsung pokusil učinit skutečností. I když se zdá, že se věci zlepšují, zásadní problémy. jako je nedostatek hardwarové podpory v aplikacích pro Android, které byste vlastně chtěli pravidelně používat. stále zůstávají. stále zůstávají. Může samsung hash je ven? Možná ne, ale Galaxy Camera 2 je alespoň náznakem toho, že se společnost ještě nevzdává nápadu. Pokud jste ochotni žít s rostoucími bolestmi, abyste měli skutečně připojenou kameru, pak je Galaxy Camera 2 skvělou volbou. Mohou existovat lepší kamery pro peníze, ale dnes není lepší kamera založená na Androidu.

Podle čísel

Fotoaparát Samsung Galaxy 2 není moc upgrade od svého předchůdce. Samsung upgradoval procesor, software pro Android a provedl několik změn designu. i když všechny jsou pouze kosmetické a nejsou funkční. Stejně jako u původní kamery Galaxy je schopnost načíst jakoukoli aplikaci pro Android, kterou na něm chcete. Téměř cokoli, co související s fotografiemi můžete udělat na smartphonu, který můžete udělat s touto kamerou.

Naše laboratorní testy však odhalily, že to je stále jen o něco víc než docela dobrý bod v oblečení Android. Poté, co jsme to prošli skrz tempo, jsme si také nevšimli mnoho rozdílů mezi původní galaxií kamerou. Funkčnost Android to může učinit jedinečnou kamerou, ale kvalita obrazu je pro kurz docela stejná.

Přesnost barev a vyvážení bílé

Na Galaxy 2 není více barevných režimů, takže ve výchozí aplikaci nemáte mnoho možností pro úpravu výroby barev. S výchozím nastavením jsme zjistili, že kamera měla průměrné výsledky s ∆C00 (nasycená korigovaná) 3.09 a nasycení 109.08%. Cokoli kolem ∆C00 3 je průměrné skóre pro point-and-shoot, takže zde není nic pozoruhodného nebo zklamání. Samozřejmě máte neomezené možnosti pro úpravu barvy prostřednictvím knihovny Android knihovny aplikací, ačkoli Samsung alespoň rozšíří zahrnutý výběr funkcí „efekty“. Alespoň máte slušný výchozí bod, s důležitými barvami, jako jsou pleťové tóny, zelená tráva a modré nebe, všechny vypadají přesně. Západy slunce budou extra punchy, ale to není opravdu špatná věc.

Galaxy 2 snižuje většinu barev, ale tlačí pomeranče, díky nimž trpí celkové skóre.

Samsung’s Galaxy Camera 2 safe bet for smartphone shooters looking for a long zoom lens

V testech na vlastní vyvážení bílé i automatické vyvážení bílé provedla Galaxy 2 velkolepě. To má za následek přesnější barvy při použití automatického vyvážení bílé, které většina lidí používajících tento fotoaparát pravděpodobně bude. Všechny formy světla, s výjimkou auto wolframu, byly přesné do 72 kelvins nebo méně. Bojoval, stejně jako téměř všechny kamery, s žárovkami a v průměru bylo v průměru asi 1600 Kelvins. Největším problémem, který jsme během těchto testů měli, bylo, jak nepřesné by mělo měření, ale to je běžné mezi kamerami point-and-shoot.

Rozlišení

Galaxy 2 sportuje působivý 21x optický zoom s řadou clony f/2.8-5.9. Stříleli jsme testy ve 4.1 mm, 16.5 mm a 81.1 mm v rozsazích clony. Viděli jsme, že dojde k velkému množství ostření, ale nebylo to příliš agresivní. To znamená, že samotné obrázky nejsou o moc lepší, protože výstřely mohou být při přiblížení docela měkké.

Pokud jste zvětšeni celou cestu ven a používáte clonu v jeho nejširším nastavení, bude váš středový obrázek docela ostrý. To je asi tak dobré, jak se to dostane, s detailem řešení kamery tak jemné jako 2 000 šířky linky na výšku obrázku. Pokud přiblížíte, uzavíráte clonu nebo odvrátíte od rohu, uvidíte snížený výkon. Když vyskočilo směrem k rohů, kleslo na pouhých 1100 LW/PW, jak můžete jasně vidět na fotografii níže.

Fotoaparát Samsung Galaxy 2 je více mlhavý než ostrý.

Jakmile začneme přiblížit střed mírně klesne ostrost, ale zůstává těsně nad 2 000 LW/PW. Asi na půli cesty k okrajům se obraz skutečně zostřuje, ale je nekonzistentní a ostření ve fotoaparátu s největší pravděpodobností na vině. Jakmile se dostaneme do plného 21x zoomu, 81.1 mm, ostrost se vyrovnala. Centrum je na nejnižší úrovni. kolem 1800 LW/PW. ale okraje jsou na jejich nejvyšší. 1400 LW/PW. jak algoritmus ostření fotoaparátu zvedne.

Hluk

Stejně jako všechny body a střely je nízké světlo bojem o galaxii kameru 2. Méně světla znamená, že fotoaparát musí zesílit příchozí světlo, což má za následek záběry obilí. Galaxy Camera 2 to bojuje s použitím redukce šumu na tyto zrnité skvrny, ale také ničí tunu jemných detailů. Ve skutečnosti hluk ve skutečnosti nikdy nepřekročí naši typickou mezní hodnotu pro kontaminaci hluku 2%. Výsledné obrázky však mají většinu jemných detailů vymazanou ve jménu udržování tohoto čísla šumu, takže kvalita klesá téměř okamžitě.

Pokud se podíváte na náš model, Rosie, uvidíte nízkou kvalitu, kterou z těchto obrázků dostanete. Po opuštění základní ISO 100 se rychle snižuje. Pokud chcete zachovat jakékoli detaily, nedoporučujeme lezení mnohem vyšší než ISO 400, a to i za nejlepších podmínek. Pokud budete mít obrázky pouze online nebo vyrábět velmi malé výtisky, pak jsou vyšší isos v pořádku, ale pro velké výtisky nebo obrázky vám opravdu záleží na Galaxy Camera 2 může být trochu zklamáním při slabém světle.

Pokud se podrobněji podíváte na náš graf Alice, uvidíte, že Galaxy 2 nikdy zachycuje jemné detaily. dokonce i v nejnižších nastaveních ISO. Skutečnost, že nemůžete ovládat redukci hluku, znamená, že nikdy nebudete moci vytáhnout jemné detaily mimo nejnižší nastavení ISO. Jednoduše nemáte kontrolu nad tím, co Galaxy Camera 2 produkuje při slabém světle, což bude frustrující pro střelce všech úrovní dovedností.

Většina jemných detailů je ztracena, jakmile najdete ISO.

Nepřetržité střelby

Galaxy Camera 2 není moc rychlostní démon, protože to chrlí obrázky na pouhých 3.7 FPS. Většina point-and-shoots v tomto cenovém rozpětí může spravovat pět až 10 snímků za sekundu za asi 10 výstřelů. Tam, kde se Galaxy Camera 2 rozlišuje, je ve své kapacitě, protože může střílet nejrychlejší rychlostí až 87 výstřelů před zastavením do vyrovnávací paměti.

Pokud potřebujete rychlejší střelbu, budete muset najít aplikaci pro Android, abyste vyplnili mezeru. Nenabízí režim prasknutí při nižším rozlišení, jak má tendenci mnoho bodů. Ve skutečnosti jsme rozlišení upustili na 3MP. v naději, že to zrychlí FPS. a ve skutečnosti to zpomalilo. Stejně jako většina ostatních testů má výkon své vysoké body, ale celkově není moc, který by to oddělil od vaší průměrné kompaktní kamery.

Video výkon

Galaxie je skvělou volbou pro zachycení videa a jeho rychlé sdílení. Video můžete zachytit až 1080p 30 snímků za sekundu a sdílet jej přes YouTube nebo dokonce Instagram, pokud máte připojení Wi-Fi. Video, které zachycuje, není zcela úroveň kina, ale je to více než dost k vytvoření videí pro sdílení na cestách.

Když jsme testovali ostrost videa, Galaxy 2 byla schopna rozlišit asi 450 párů linek na obrázek (LPPH) detailu vodorovně i svisle za jasného světla. To není tak skvělé-dokonce i pro point-and-shoot-ale bude to dělat práci, pokud sdílení na webu nebo menší formáty. Testovali jsme to také za podmínek se slabým osvětlením (60 luxů), které se dobře překládají do skutečného světa. V tomto testu se ostrost propadla na 350 LPPH vodorovně a 375 LPPH svisle.

Další test jsme hodili Galaxy 2. Galaxy 2 byla obdivuhodně provedena pouze s malými stopami těchto. Galaxy 2 může zaznamenat jak 720p, tak SD až 60 snímků za sekundu, ale nic nenabízí ve způsobu 120 snímků za snímky pro zpomalené výstřely. V zásadě se kvalita videa dostane, ale nevyčnívá.

Posledním video testem byla citlivost na slabé světlo a Galaxy 2 opět vložila průměrný výkon. Dostali jsme se na 12 luxů, než obrázek klesl pod 50ire, což je standard vysílání pro použitelně jasný obrázek. Tato luxusní úroveň je jen o něco jasnější než západ slunce, takže slabé indoor scény a videa z pozdní noci nebudou vypadat skvěle. Pro nejlepší výsledky také doporučujeme přiblížení, abyste mohli otevřít clonu až do f/2.8, protože přiblížení bude znamenat, že budete potřebovat ještě více světla.

Seznamte se s testerem

Jako fotožurnalista měl Jackson předtím, než přistál s recenzemi, stints s kapelami, armádou a profesionálními baseballovými týmy.com’s Camera Team. Mimo recenzované.com, najdete ho hledat další hru, aby zmírnil jeho „přidání hráče“ nebo pěstování vousů.

Kontrola naší práce.

Náš tým je zde pro jeden účel: aby vám pomohl koupit ty nejlepší věci a milovat to, co vlastníte. Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. Mít jiný názor na něco, co doporučujeme? Pošlete nám e.mail a porovnáme poznámky.

Manuál Samsung Galaxy Camera 2 pro nejlepší fotoaparát společnosti Samsung

Snadnost a jednoduchost je důležité pro přístup k určitým informacím. Proto níže poskytujeme obsah obsahu. S touto tabulkou obsahu můžete přejít do určité části tohoto psaní o Samsung Galaxy Camera 2 Manual User Guide jednoduše kliknutím na pod téma níže.

Úvod do manuálu Samsung Galaxy Camera 2

Pokud jde o otázku, co je nejdůležitější součástí elektronického produktu, zejména produktu digitálního fotoaparátu, říkáme, že je to příručka. Je to proto, že u manuálu budou uživatelé i nadšenec schopni získat potřebné informace o určitém produktu. S touto manuálem je také proces učení na produktu fotoaparátu.

Můžeme tedy říci, že příručka je nejlepší odkaz, když chceme porozumět produktu digitálního fotoaparátu. To je to, co nás motivuje k přivedení Samsung Galaxy Camera 2 Manual User Guide, s touto příručkou doufáme, že vám můžeme pomoci porozumět tomuto produktu kamery Samsung lépe než dříve.

Celkový vzhled fotoaparátu Samsung Galaxy Camera

Obecně je známo, že vzhled je něco důležitého, co se stává hledáním pro lidi při nákupu produktu digitálního fotoaparátu. S pohledem mohou lidé okamžitě přitahovat určitý produkt digitálního fotoaparátu. V tuto chvíli někdy také výběr vzhledu kamery odráží osobnost majitele a také klasičnost samotné kamery. Než tedy narazíme na Samsung Galaxy Camera 2 Manual User Guide, nyní budeme mluvit o vzhledu této kamery jako první.

V Samsung Galaxy Camera 2 společnost provádí určitá vylepšení od předchůdce. Zařízení je lehčí než dříve, ale je také o něco větší. Materiál, který se používá pro tělo, je plast, tvrdý. Základna a horní deska, která je kartáčována kovovým efektem, dává tělu klasický dotek.

Faux-thereather textured na těle je jako to, co má Samsung NX300. Přesto je zde problém, že nemáte dostatek množství fyzických kontrol z prvního. Všechna nastavení jsou řízena přes dotykovou obrazovku. Dobrá věc na této dotykové obrazovce je rychlost a reakce. Operace je mnohem rychlejší a citlivá.

Specifikace Samsung Galaxy Camera 2

Specifikace je jedním z úvah pro lidi při nákupu produktu digitálního fotoaparátu. Čím vyšší je specifikace, kterou má produkt, čím větší lidé touží koupit tento produkt. A zjevně tato věc je Samsung tolik realizována.

To je prokázáno poskytnutím vysoké úrovně specifikace v této kameře Samsung Galaxy 2. Jak víme, Samsung má velký úspěch v kombinaci kamery se smartphonem. Trh byl pobaven s úžasnými produkty z této značky.

To však neznamená, že Samsung je jediný, kdo má tento kombinovaný design; Existují i ​​jiné značky, které se pokusily soutěžit, ale ne dost dobré, aby se postavily tváří v tvář zařízením Samsung Galaxy. Tentokrát to Samsung udělal znovu s druhou verzí Samsung Galaxy Camera. Je to Samsung Galaxy Camera 2. První je na trhu tak populární.

Na základě manuálu Samsung Galaxy Camera 2 má tato kamera obrovská 4.Obrazovka 8 palců, což je důvod velikosti, která je mnohem větší než kterákoli jiná kompaktní kamera na trhu. V první verzi této kamery došlo k některým problémům, které zažilo mnoho uživatelů.

Některá další vylepšení v této Samsung Galaxy Camera 2 je procesor. Stále tvoří manuál Samsung Galaxy Camera 2, můžeme vidět, že toto zařízení používá rychlejší 1.Čtyřvý jádrový procesor 6GHz, RAM 2 Giga Byte, lepší výdrž baterie, 4.3 Verze Jellybean Android a připojení NFC.

Používá 16.Senzor 3MP BSI CMOS s ISO 100-3200. Vynikající LCD je něco, co na tomto zařízení můžete počítat. S displejem v rozlišení 1280 × 720 pixelů můžete obsah jasně zobrazit. Vnitřní úložiště je k dispozici pro 8 GB, pokud nestačí, můžete přidat microSD až do 64 GB.

Cena a dojem z Samsung Galaxy Camera 2

Než se dostaneme do ceny a dojmu tohoto produktu, je pro nás tak důležité znát tento produkt ve skutečnosti. Takže, aby vám poskytl lepší pohled na toto kamerové zařízení Samsung, zde je jeho recenze videa.

Video pochází z oficiálního účtu YouTube na CNET. Toto je účet, který se specializoval na přezkoumání elektronického produktu, jako je digitální fotoaparát. Takže pro vás, kdo je pro tento produkt zajímavý a chce se o něm dozvědět více, bude odkazování na video níže nejlepší věcí.

Tato kamera Samsung Galaxy 2 má na trhu asi 450. Je to docela dobrá cena za telefonní kameru. Je to docela logika s touto dostupnou cenou, něco by bylo zklamáním. Kvalita fotografií a výkonnost střelby jsou věci, které by vás mohly zklamat.

Pokud očekáváte kvalitu špičkového fotoaparátu v tomto zařízení, nedostanete to, takže buďte realističtí. I když toto skvělé zařízení může být pro vás dobrou volbou, kteří chtějí získat skvělý zážitek z střílení a sdílení.

Samsung Galaxy Camera 2 Manual User Guide PDF

V prvním řádku tohoto psaní se již uvádí, že cílem poskytnutí tohoto článku je přivést do povrchu manuální příručku Samsung Galaxy Camera 2 ruční.

Tato příručka je nejlepším odkazem pro uživatele i nadšence, kteří se chtějí o tomto produktu dozvědět hlouběji. S touto příručkou bude také mnoho informací. Něco jako specifikace, operace, díly kamery, funkce a další budou zde dokonale uloženy.

Pokud tedy chcete vědět o této kameře Samsung Series, odkazování na Samsung Galaxy Camera 2 Manual Uživatelská příručka níže. Příručka však bude poskytována v PDF. Před přístupem k tomu tedy bude lepší, pokud si nejprve stáhnete software pro čtení PDF.

samsung, galaxy, camera, recenze, digitálního, fotoaparátu

Konečně je to všechno vysvětlení o manuálu Samsung Galaxy Camera 2. S touto příručkou vám doufejme, že vám pomůžeme získat základní informace o tomto produktu. Dále, pokud máte o této kameře další představy, vítáme vás, abyste si vložili svou myšlenku do níže uvedené relace komentáře. A pokud si myslíte, že toto psaní je cenné, můžete jej sdílet na své osobní stránce a šířit informace na jiné publikum.

Samsung Galaxy Camera 2 Review: První pohled

Tim Danton za posledních 15 let byl Tim spisovatelem, editorem a vydavatelem britského časopisu Tech Magazine PC Pro. Nyní zvyklý na zvláštní vzhled, když prochází přes Regent’s Park, který nosí více fitness kapel, Tim trénuje pro svůj první maraton. Upravuje obchodní sekci AlpHR se zvláštním zaměřením na startupy. Přečtěte si více 10. ledna 2014

Společnost Samsung oznámila aktualizaci své průlomové kamery Galaxy na CES 2014 a my jsme měli to štěstí, že jsme v Las Vegas provedli podrobný test podrobný test. Konečná verze bude prodána v únoru, s navrhovanou maloobchodní cenou 399 GBP v Inc.

Původní kamera Galaxy získala ocenění doporučené PC Pro, kombinovaly se jako nejlepší části kamery a telefonu-kompaktní kamera s vestavěnou 3G, obrazovku plné velikosti a Google Android, nemluvě o fenomenálním 21x optický zoom.

Co se změnilo?

Samsung provedl několik drobných fyzických změn pro návrh Galaxy Camera 2: jeho hmotnost klesla z 303g na 283 g, zatímco případ je o něco zaoblenější a snadněji ho drží. Uvnitř zoom zůstal stejný, stejně jako 16.3MP, 1/2.33in senzor.

Společnost Samsung však do svého úspěšného vzorce učinila řadu vylepšení. Nejprve je tu 1.Čtyřjádrový procesor 6GHz, z 1.4GHz dříve a RAM byl zdvojnásoben na 2 GB. Nemělo by být žádným překvapením, že tento fotoaparát je nippy umělcem.

Snad největší vylepšení je však větší baterie. Nyní je to 2 000 mAh, asi o 20% větší než dříve. Samsung uvízl se stejným, spíše nádherným 4.8in displej, s rozlišením 1 280 x 800 dávajících 308ppi. Zatímco vyšší rozlišení by bylo hezké, nestěžujeme si, protože obrázky vypadají svěží a živě.

Samsung nyní přirozeně používá novější verzi Androidu: Je to 4.3 spíše než nejnovější 4.4, ale jen málo lidí si všimne rozdílu. Na Google Play nenajdete mnoho, které na tomto fotoaparátu nebude fungovat.

Dalším jádrem, který bychom měli zmínit, je interní úložiště: uvnitř je 8 GB, ale Android spotřebuje spravedlivý kus tohoto pro své vlastní potřeby a ponechává kolem 3 GB úložiště k dispozici pro vaše fotografie a aplikace. Můžete však přidat až o 64 GB více prostřednictvím slotu microSD a 50 GB bezplatného cloudového úložiště nabízí přes Dropbox po dobu dvou let.

Pokud máte telefon s podporou NFC, můžete nyní použít klepnutí na okamžitě přenést fotografie z jednoho na druhého. Jakmile jsou zařízení spárována, můžete také využít funkci vzdáleného hledáčku; Pokud tedy (například) jste na koncertu, můžete zvednout kameru nad hlavu a při pohledu na to, co objektiv může vidět na vašem telefonu.

Pokud jste pryč od Wi-Fi: Slot SIM, který je součástí původní galaxie kamery, se také budete muset spolehnout na párový telefon pro datovou připojení.

samsung, galaxy, camera, recenze, digitálního, fotoaparátu

Fotit

Pokud jde o nastavení vašich obrázků, nyní je k dispozici upřímně ohromující 28 „inteligentních režimů“. devět více než dříve. Nejvíce poutavým přírůstkem je režim selfie, který pípá, když je vaše tvář na správném místě pro výstřel.

I když to může být lákavé, jen se držet Auto, stojí za to využít těchto režimů. Níže například ukazujeme rozdíl mezi výběrem Auto a Sunset (na konci této recenze můžete vidět původní fotografie ve vzorcích).

Abychom vám pomohli vybrat správné nastavení, nový inteligentní režim navrhne možnost pokusit se zjistit, s jakou scénou pracujete. Zjistili jsme však, že má tendenci upřednostňovat možnosti, jako je makro a krajina; Místo toho bychom navrhli, abyste použili možnost MY MODES, kde můžete předběžně vybrat své oblíbené možnosti.

Pokročilí uživatelé jsou zajištěni pro manuální režimy: Galaxy Camera 2 nyní zahrnuje oddělení AF a AE, takže s naším příkladem západu slunce můžete klepnout na oblast obrazovky a vybrat expozici a klepnutím jinde nastavit zaostření.

Stejně jako dříve, standard fotografií, které tato kamera pořídí, je skvělý pro kompaktní. (Pokud jste někdy přemýšleli, kam všechny neonové známky, které definují Las Vegas, když potřebují být v důchodu, nyní víte.)

Pokud přiblížíte, uvidíte nějaké známky komprese a hluku: Je to téměř nevyhnutelný vedlejší účinek extrahování tak obrovského množství pixelů z kompaktního senzoru CMOS. Ale je to zmírněno tím 21x optickým zoomem, což znamená.

Galaxy Camera 2 také vyrábí dokonalou videokameru, která je schopna střílet plné HD záběry na 30 snímků za sekundu. Samsung tentokrát také přidal funkci multihyltového videa, což rozlišení sníží na 768 x 512, ale umožňuje vám střílet na 120 snímků za sekundu, a poté přehrát svou scénu při jedné osmině rychlosti, čtvrtrychlostní, poloviční rychlostní, dvojité.Pyed, čtyřstupňová a osmistupňová.

Závěr

To vše přispívá k fotoaparátu, který je zábavný a snadno se s sebou přenáší. Prozatím budeme vydržet na určitém verdiktu-z předchozí verze víme, že obrázky mohou být v nízkém osvětlení trochu hlučné a zatím jsme to neměli příležitost to správně zkontrolovat-ale zatím Známky vypadají dobře. V každém neonovém smyslu.

Vzorky obrázků

Kliknutím na níže uvedené vzorky zobrazíte úplné fotografie, včetně fotografie, kterou jsme pořídili z Měsíce, abychom využili zoomu 21x.

Samsung Galaxy Camera 2

Samsung Galaxy Camera 2 je velmi dobré zařízení Android připojené k průměrné kameře. Sociální médiaphilové ocení schopnost používat kameru ve svých oblíbených aplikacích, ale pokud je kvalita fotografií vaše priorita, je k dispozici lepší volba.

Techspot Metcore

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

Samsung Galaxy Camera EK-GC100

Odborné recenze a hodnocení

Samsung Galaxy Camera 2 je velmi dobré zařízení Android připojené k průměrné kameře. Sociální médiaphilové ocení schopnost používat kameru ve svých oblíbených aplikacích, ale pokud je kvalita fotografií vaše priorita, je k dispozici lepší volba.

Na horní části jednotky jsou jen tři tlačítka. Blesk ručně zvednout záblesk, zapnuto/vypnuto a uvolnění závěrky s ovládáním zoomu kolem něj.Pravá strana má zásuvku Micro USB za dveřmi a kotevní bod pro dodávané kožené zápěstí.

Samsung Galaxy Camera 2 má obrovský displej a běží Android, ale jeho kvalita obrazu zaostává za ostatními v jejím.

Samsung se zdá být docela pekelně zaměřen na výrobu fotoaparátu, který využívá výhody platformy Android, a, všechny věci, nedělá strašnou práci. Galaxy 2 odvádí skvělou práci, aby uživatelům poskytovala možnost pořídit fotografii a dostat ji do.

Pro ty, kteří hledají univerzální fotoaparát, který vám umožní upravit obrázky a sdílet je, aniž byste museli přesunout obrázky na samostatné zařízení, je Galaxy Camera 2 od Samsung slušnou možností bez množství přímé konkurence. Nikon’s Coolpix S800C.

Samsungovi se opět podařilo kombinovat operační systém Android s kompaktní kamerou, která poskytuje úplnější střelecký zážitek než ten, který se nachází na chytrých telefonech modelu.Je však těžké posoudit, že Samsung udělal.

Galaxy Camera 2 je dobrá volba pro ty lidi, kteří chtějí speciální kombinaci kamery se slušnými specifikacemi a snadnou a pohodlí systému Android OS.

I když to rozhodně není nejlepší kompaktní fotoaparát na trhu, ani to nejlepší, který nabízí vysoký rozsah zoomu, je to mnohem neobvyklejší možnost než standardní kompaktní. Pro ty, kteří chtějí maximální množství kreativity, přicházejí ve formě stovek.

Samsung Galaxy Camera 2 Verdict Open Gallery The Samsung Galaxy Camera 2 se nesedí jako zcela nový produkt, ale spíše menší aktualizace loňského modelu. nedochází k žádným významným změnám, zamíchejte mírnou aktualizaci na OS. To je.

Samsung Galaxy Camera 2 poskytuje aplikaci a možnosti připojení vašeho smartphonu, ale s flexibilitou střelby dlouhého zoomu.

Jak tedy celkově posoudíme galaxy kameru 2? Jako fotoaparát je jeho kvalita obrazu na stejné úrovni jako běžný kompaktní střední rozsah a širším konce zoomu, ale jeho 21x zoom se snaží udělat příliš mnoho a nepřináší kouzelně ostré obrázky jako.

Kamera Samsung Galaxy byla před dvěma lety měničem her. Byl to první fotoaparát, který správně spojil kameru point-and-shoot s Androidem a mobilním připojením. Měla to být šablona pro budoucnost a přinesla sílu internetu.

Samsung Galaxy Camera 2 je nová verze loňské galaxie kamery hybridní kamery / smartphone, která nabízí rychlejší 1.6GHz čtyřjádrový procesor, 2.0 GB RAM, zvýšená výdrž baterie, Android 4.3 připojení JellyBean a NFC. Samsung.

Samsung Galaxy Camera 2 na první pohled: 16.3 miliony efektivních pixelů 1/2.33in (6.16×4.62 mm) Senzor 21x Optický zoom (23-483mm ekvivalent) ISO 100-3200 50 GB zdarma Dropbox Cloud Storage Large 1280×720 HD rozlišení dotykové obrazovky a Wi-Fi připojení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS