Samsung Galaxy J3 (2016) Duos Smartphone Review. Samsung Galaxy J3 6

Samsung Galaxy J3 6

Komunita Fitbit je místo shromažďování pro skutečné lidi, kteří si chtějí vyměňovat nápady, řešení, tipy, techniky a vhled o produktech a službách Fitbit, které milují. Připojením se k naší komunitě souhlasíte s tím, že tyto pokyny dodržujete, proto si prosím chvíli prohlédněte.

Naučte se základy

Podívejte se na naši stránku s často kladenými otázkami ohledně informací o funkcích komunity a tipy, jak co nejlépe využít svůj čas.

Připojte se k komunitě!

Připojte se k existující konverzaci nebo spusťte nové vlákno a položte svou otázku. Vytváření účtu je zcela zdarma a trvá asi minutu.

Kontaktujte podporu

Automatické sugrgent vám pomůže rychle zúžit výsledky vyhledávání navržením možných zápasů při psaní.

Samsung Galaxy J3 6 (2016) Kompatibilita

11-01-2019 11:37. Naposledy upraveno na 11-03-2019 10:35 Lizzyfitbit

SunSetRunner

11-01-2019 11:37. Naposledy upraveno na 11-03-2019 10:35 Lizzyfitbit

Takže mám problémy s propojováním mé versa s mým Samsung Galaxy J3 6 (2016) běží Android 5.1.1.

Dobře vím, co je problém. Můj telefon je příliš starý! Ale jak se říká „Samsung Galaxy J3“ na seznamu kompatibilních zařízení a není konkrétnější, kdo mám vědět?! Heh

S aplikací na mém počítači se dokonale spojí s aplikací.

Takže se dostanu do technické podpory a hádejte, co mi říkají? „Možná budu mít vadnou versu“

Vytáhněte to dohromady technická podpora! A objasněte, která Galaxy J3 bude fungovat!

Úpravy moderátoru: Aktualizovaný předmět pro jasnost

Nejlepší odpověď

11-03-2019 10:47. Editováno 11-03-2019 10:49

Lizzyfitbit

Moderátoři komunity zajišťují, aby konverzace byly přátelské, faktické a na téma. Jsme tu, abychom odpověděli na otázky, eskalovali chyby a ujistili se, že váš hlas slyší větší tým Fitbit. Další informace

11-03-2019 10:47. Editováno 11-03-2019 10:49

Ahoj @SunSetRunner. Jsem rád, že vás vidím tady na fórech! Omlouvám se za zpožděnou odpověď.

Děkujeme za poskytnuté informace o tom, že jste si udělali čas na odstraňování problémů s varu s naším týmem podpory. Chápu váš názor na seznam kompatibilních zařízení a dovolte mi s vámi objasnit, že náš tým optimalizoval aplikaci Fitbit, aby mohl pracovat na telefonech a tabletech na základě požadavků každého modelu a OS a budoucí verze aplikací Fitbit se také přizpůsobí na jakoukoli změnu implementovanou v OS. Zatímco model vašeho telefonu se objevuje na tomto seznamu, musí splňovat minimální požadavky (Android 7.0 nebo vyšší a Bluetooth 4.0) takže může správně fungovat.

Protože jste kontaktovali tým podpory Dour, doporučil bych s nimi pokračovat v práci, aby vám mohli poskytnout vaše údaje o vašem případu.

Budu kolem, pokud máš další otázku.

Samsung Galaxy J3 (2016) Duos Smartphone Review

Dynamické duos? Samsung nabízí cenově dostupný 5palcový smartphone s jeho Galaxy J3. Stále se spoléhá na tradiční ctnosti, jako je integrovaná mikro-SD slot a odnímatelná baterie. Ale je to dost na to, aby přežilo ve vysoce konkurenčním levném sektoru?

Andreas Kilian. ✓ Tanja Hinum (přeloženo Liala Stieglitz), zveřejněno 23/23/2016

For the original German review, see here.

Galaxy J3 (SM-J320F/DS) společnosti Samsung se nachází mírně pod nejvýznamnějšími lety středního rozsahu za doporučenou maloobchodní cenu 189 EUR (~ 214), zejména proto, že se již prodává za přibližně 150 eur (~ 170) na trhu. Samozřejmě je téměř věcí, že toto sluchátko není technickou léčbou. S relativně těsným 8 GB úložiště a 1.5 GB RAM, smartphone nabízí standardní funkce. Náš recenzní vzorek s doplňkem „Duos“ je však vybaven dvěma sloty pro karty micro-SIM.

Galaxy J3 má mnoho soupeřů. Mezi nimi najdeme Porto SOOLPAD a také dva modely, které byly nedávno nahrazeny jejich poněkud většími a dražšími nástupci: Huawei P8 Lite (nástupce P9 Lite) a Zte’s Blade V6 (nástupce Blade V7). Existují také soupeři společnosti. Vzorek recenze se blíží loňskému Galaxy J5 v technické konfiguraci i ceně. Dalším hodným soupeřem vzdáleným od rodiny Android je nový Microsoft Lumia 650.

SPEDINGTRUM SC9830A ARM MALI-400 MP2

Chytrý telefon. 17/17/2016. V5.1

Práce pro notebookcheck jste techie, který ví, jak psát? Poté se připojte k našemu týmu! Chtěla:. Specializovaný novinový spisovatel. Spisovatel časopisu. Detaily překladatele (de)

1 USB 2.0, zvukové připojení: 3.5 mm náhlavní soupravy, čtečka karet: micro-SD max. 128 GB, Senzory: Accelerometer, Sensor proxity, gyroskop, Wi-Fi Direct, Mirrorlink, USB-OTG, 2x Micro-SIM

Broadcom 802.11AC (A/B/G/N = Wi-Fi 4/AC = Wi-Fi 5/), Bluetooth 4.0, GSM Quad-Band (850/900/1800/1900 MHz), 3G Quad-Band (850/900/1900/2100), LTE (B1/B3/B7/B8/B20), SAR Body: 0.425 w/kg, hlava SAR: 0.477 W/KG, Dual SIM, LTE, GPS

Primární kamera: 8 MPIX (automatické zaostření f/2.2, 720p videa @30 fps) Sekundární kamera: 5 MPIX (oprava Focus f/2.2, 720p video @ 30 fps)

Reproduktory: Zadní strana mono reproduktor, klávesnice: virtuální, napájecí zdroj, kabel USB, náhlavní souprava v uši, Microsoft Office, aplikace Galaxy, mygalaxy, inteligentní manažer, 24měsíční záruka, bez fanoušků bez fanoušků, bez fanoušků

Poznámka: Výrobce může používat komponenty od různých dodavatelů, včetně zobrazovacích panelů, disků nebo paměťových tyčinek s podobnými specifikacemi.

Průzkum se připojte k našemu průzkumu spokojenosti podpory 2023: Chceme slyšet o vašich zkušenostech! Zúčastněte se zde

Pouzdro

Galaxy J3 má téměř stejné rozměry jako Galaxy J5, která byla uvedena na trhu v loňském roce s šířkou 71 a délkou 142.3 milimetry. Tloušťka výrobce 7.9 milimetrů je také stejné. V oblasti kamery jsme však měřili až 9 milimetrů. Hmotnost byla snížena ze 147 na 138 gramů. Galaxy J3 zde tedy nepředstavuje žádné nedostatky a nabízí pohodlí na stejné úrovni jako soupeře.

Přestože je pouzdro zcela vyrobeno z plastu, jeho bezvadná stavba a velmi slušná tuhost je dobrým dojmem. Sluchátko nevytváří hluk, i když se vyvíjí silnější tlak a vlny se na AMOLED nevytvářejí jako typické pro tuto obrazovku. Dalším plusovým bodem této konstrukce je snadnost, s jakou lze přistupovat na sloty a baterie karty, protože zadní kryt lze zcela odstranit.

Huawei P8 Lite Coolpad Porto S Samsung Galaxy J3 2016 Samsung Galaxy J5 Microsoft Lumia 650 Zte Blade V6 DIN A6 ❌

Připojení

Galaxy J3 nezíská přesně s konfigurací pouhých 8 GB interního úložiště, zejména proto, že pouze přibližně 4.35 GB je ponecháno ve stavu doručení. Soupeři jako Huawei’s P8 Lite, Zte’s Blade V6 nebo Microsoft Lumia 650 mají dvojnásobek kapacity s 16 GB. Naštěstí Galaxy J3 sportuje čtečku paměťové karty, která podle výrobce podporuje karty až 128 GB. Uživatel tak může přesunout kompatibilní programy na paměťovou kartu prostřednictvím App2SD. Stejně příznivé: micro-SD a druhá SIM karta nemusí sdílet slot; Obě karty mají svůj vlastní oddíl.

Rozhraní nemají žádná překvapení: Zvukové signály jsou emitovány prostřednictvím 3.Pro sdílení dat je přítomen port náhlavní soupravy 5 mm na horním okraji sluchátka a konvenční port micro-USB. Podporuje USB OTG, ale nikoli video výstup přes MHL. Ačkoli zařízení může komunikovat přes Wi-Fi Direct, Miracast není k dispozici. Je však nainstalováno rádio FM. Někteří uživatelé také budou chybět vyhrazená LED oznámení.

Software

Stejně jako dříve se Samsung spoléhá na Android 5.1.1 pokryté proprietárním uživatelským rozhraním TouchWiz v Galaxy J3 (2016). Není známo, zda bude aktualizován na Android 6.0 v příštích měsících. Alespoň úroveň bezpečnostních oprav od února 2016 uzavírá známé mezery v oblasti bezpečnosti Stagefright.

Na rozdíl od jiných přítomných zařízení Samsung, jako je například Galaxy A3 (2016), výrobce neintegruje na domovnou obrazovku obrazovku zpravodajství. Aplikace Office Smart Manager pro čištění systému a aplikace Microsoft jsou předem načteny. Posledně jmenovaný nelze odinstalovat, ale jen deaktivovaný.

Komunikační GPS

Nízká maloobchodní cena se také odráží v konfiguraci Wi-Fi. Galaxy J3 přenáší pouze ve 2.4 GHz pás a dosáhl maximální hrubé přenosové míry pouhých 65 mbit/s s routerem Asus RT-AC56U. Rozsah však neposkytuje důvod stížnosti. Bezdrátový modul podporuje všechny frekvence LTE běžné v Německu (Band 3, 7 20). V případě potřeby mohou být data pro vloženou SIM kartu zaměněny, i když oba sloty podporují přenosy hlavně prostřednictvím připojení LTE, 3G a 2G. Karta SIM, která se nepoužila pro data. Kromě toho je Bluetooth přítomen pro komunikaci blízkého pole; NFC nebyla nainstalována na našem vzorku revize.

Samsung Galaxy j3 2016 обзор. review

Modul GPS ve vzorku kontroly našel dostatek satelitů pro poměrně rychlé sledování venku. Lokalizace byla také možná po okamžiku v bytovém domě v nejvyšším příběhu. Sluchátko se však neporuší žádné záznamy s přesností nejvýše 4 metrů venku a 8 metrů uvnitř, zejména proto, že se výsledky silně liší. To se také projevuje na naší prohlídce pro cyklisty, které děláme z důvodů srovnání. Zatímco počítač kol Garmin Edge 500 GPS přesně sledoval skutečnou trasu, chytrý telefon vzal několik jasných zkratky, například v oblasti mostu. Mnoho dalších sekcí dokazuje, že se nejedná o jedinečnost. Galaxy J3 by však měla být vhodná pro jednoduché navigaci. Celkový rozdíl v Garminově zařízení pod jedním procentem je v rámci těsných limitů, i když zaznamenává jinou trasu podrobně.

Kvalita telefonního hovoru

Telefonní aplikace v Galaxy J3 nabízí obvyklé funkce, jako jsou oblíbené, protokoly hovorů a snadný přístup v kontaktní databázi. Klávesnice může být vybledlá pro přímé vytočení telefonních čísel.

Pokud jde o kvalitu hovoru, vzorek recenze je přesvědčen s jasným zvukem a dobrou srozumitelností na obou koncích při použití sluchátka. Při použití režimu hands-free však vyústily v smíšené výsledky. Ačkoli byl kontakt relativně dobře intectible prostřednictvím reproduktoru nainstalovaného ve vzorku revize, hlas uživatele Galaxy J3 byl velmi cín, oříznut a tichý v závislosti na poloze sluchátka. Hlas kontaktu zněl docela přirozeně a hlasitě prostřednictvím sluchátka náhlavní soupravy. Druhý konec si však znovu stěžoval na špatnou srozumitelnost a tlumená slova.

Recepce v městské oblasti byla bezvadná jak v německých sítích Telecom, tak Vodafone.

Kamery

Primární kamera v galaxii J3 má rozlišení 8 megapixelů a otvor f/2.2. Někteří soupeři, jako je Huawei’s P8 Lite nebo Zte’s Blade V6, s 13 megapixely, mohou nabídnout více alespoň na papíře. Ačkoli senzor s spodním počtem pixelů může být výhodou v podmínkách slabých osvětlení, není tomu tak v Galaxy J3: Jen mírně tlumené okolní světlo rychle vede k vágnímu a rozmazanému obrazu (viz scéna 2). LED Flash může tento účinek do určité míry snížit v detailních. Na slunci to přirozeně vypadá trochu lépe, ale zde je zřejmý poměrně omezený dynamický rozsah senzoru. Někdy světlé sekce obrazu se sloučí s jedním homogenním bílým povrchem (viz scéna 1). Webkamera 5-megapixelu směřující vpředu provádí uspokojivou práci. Jeho kvalita fotografií je v průměru kategorie a měla by stačit pro příležitostné selfies.

Obě kamery zaznamenávají videa v rozlišení 720p. Ve srovnání s plnými HD nahrávkami je nedostatek detailů viditelný, videa běží alespoň relativně hladce díky 30 snímků za sekundu. Musíme také pozitivně poznamenat, že automatické zaostření primární kamery je aktivní při nahrávání videí.

Skutečnost, že aplikace fotoaparátu se otevírá poměrně rychle i z pohotovostního režimu dvojitým klepnutím na tlačítko Domů, není v tomto cenovém rozpětí samozřejmě otázkou. Kromě automatického režimu je také přítomen režim Pro, který umožňuje přizpůsobit další parametry, jako je rychlost ISO a vyvážení bílé bílé. Kromě toho jsou k dispozici také režimy HDR a Panorama. Je prostě špatné, že vybraná nastavení není při restartování aplikace udržována.

Vyberte scénu a navigujte na prvním obrázku. Jedno kliknutí Změní polohu na dotykové obrazovce. Jeden kliknutím na zvětšený obrázek Otevře originál v novém okně. První obrázek ukazuje škálovanou fotografii testovacího zařízení.

Porovnáme obrázek pasu X-rite ColorChecker Passport vytvořený v definovaných světelných podmínkách s faktickými referenčními barvami, abychom určili přesnost barev primární kamery Galaxy J3. Fotografie není poté upravena, e.G. Prostřednictvím ručního vyvážení bílé bílé.

Primární kamera překvapivě dobře zvažuje jeho poněkud průměrnou ostrost obrazu. Ačkoli viditelné aberace jsou na některých místech vidět. E.G. V spektru modrého tónu. jsou celkem v mezích.

Jak je vidět na vzorcích fotografií, výkon reprodukce primární kamery není nijak zvlášť dobrý. To se opět projeví v našem testovacím grafu, že fotografujeme co nejvíce na obrazovce v definovaném umělém světle pro lepší hodnocení. Hraniční kontrasty s lehkým tmavým světelným způsobem tak vypadají uměle nadměrně ostře a jiná místa vypadají současně poněkud vágně. Zjevné deficity jsou obzvláště viditelné v dolních rocích obrázku.

Záruka příslušenství

Galaxy J3 není dodávána s mnoha doplňky. Kromě různých letáků se v kompaktním krabici nachází pouze 5-wattový napájecí zdroj (1 A/ 5 V) spolu s mírně příliš krátkým kabelem micro-USB o 79 centimetru a náhlavní soupravy v uši. Společnost Samsung v současné době nenabízí příslušenství specifické pro produkt pro svou galaxii J3 na svých webových stránkách.

Podle přiložené záruční letáky přebírá společnost Samsung odpovědnost za jakékoli výrobní nebo materiální nedostatky po dobu 24 měsíců. Náhlavní souprava a napájení jsou však pokryty po dobu šesti měsíců a baterie po dobu 12 měsíců.

Manipulace s vstupními zařízeními

Dotyková obrazovka v galaxii J3 během testu vždy reagovala na vstupy přesně a spolehlivě na vstupy. To platí také pro psaní na standardní klávesnici Samsung. Volitelně nabízí zadání textu pomocí přejetí a podporuje návrhy slov. Je však trochu špatné, že Samsung plně nevyužívá dostupný prostor pro zobrazení virtuálních klíčů v režimu krajiny. Zjistili jsme, že je trochu nepříjemné, že otisky prstů vynikají na dotykové obrazovce o něco více kvůli třpytivému efektu než ve většině ostatních smartphonů během testu.

Tlačítka senzoru pod obrazovkou také fungují také velmi spolehlivě. Nejsou však podsvíceny jako v některých dražších modelech od Samsung, jako je Galaxy A3 (2016). Všechny fyzické klíče, i.E. Tlačítko napájení, ovládání hlasitosti a tlačítko Home, mají ostrý tlakový bod a pevnou fit, který hovoří o kvalitě sestavení.

Sluchátko se také přesvědčí s většinou bez zpoždění, rychle používat uživatelské rozhraní v každodenním používání. Widgety a symboly na domovské obrazovce se objevily pouze s určitým zpožděním. Senzor polohy také nezpůsobil problémy. Když byl smartphone otočen, spolehlivě to snížilo obraz.

Zobrazit

Společnost Samsung instaluje 5palcový panel Super AMOLED s rozlišením 1280×720 pixelů ve své galaxii J3. To vede k hustotě pixelů 294 ppi. Sazby jsou standardem kategorie, což je patrné v podobných specifikacích srovnávacích zařízení. Zobrazený obsah je dostatečně ostrý na normální sledovací vzdálenosti a pixelace není viditelná, což by mělo uspokojit mnoho uživatelů. Stejně tak příznivá je skutečnost, že na rozdíl od sesterského modelu Galaxy A3 (2016) s vyšší cenou nebyla při přechodech homogenních barevných povrchů viditelná barvy tření barev, barvy nebyly viditelné. Toto je pravděpodobně výsledek různých uspořádaných subpixelů.

Revizní vzorek dosáhne průměrného jasu 299 CD/m² na bílé celé obrazovce. Zabírá to poslední místo mezi soupeři. Měření tmavých a světlých oblastí rovnoměrně distribuovaných na obrazovce (průměrná úroveň obrázku / apl50) však ukazuje, že toto je polovina pravdy: obrazovka svítí s až 386 CD / m² v tomto scénáři a znovu se připojí k jeho soupeřům. Kromě toho je přítomen zaškrtávací políčko „Outdoor“, které zvyšuje jas 540 CD/m² po dobu 15 minut a Galaxy J3 porazí všechny zde uvedené soupeře s tímto trikem nakonec. Je prostě příliš špatné, že tento režim musí být vždy povolen ručně kvůli nedostatku světelného senzoru. Reprodukce obrázku navíc těží z inherentně bohaté černé úrovně panelu AMOLED.

Blikání obrazovky se poprvé objeví v jasu pod 38% podle našich měření. Relativně nízká frekvence 238.Používá se zde 1 Hz.

samsung, galaxy, 2016, duos, smartphone, review

Maximum: 306 CD/m² (NIT) Průměr: 298.8 CD/m² Minimum: 4.1 Distribuce CD/m²brightness: 96 % Centrum na baterii: 295 CD/m² Kontrast: ∞: 1 (černá: 0 CD/m²) ΔE Barva 5.8 | 0.55-29.43 Ø5.2 AE GREYSCALE 4.8 | 0.57-98 Ø5.4gamma: 1.84

Blikání obrazovky / PWM (modulace šířky pulzů)

Aby se snížilo obrazovku, některé notebooky jednoduše najeznou podsvícení a vypínání v rychlém sledu. Metoda zvaná modulace šířky pulsu (PWM). Tato cyklistická frekvence by měla být v ideálním případě nezjistitelná pro lidské oko. Pokud je uvedená frekvence příliš nízká, mohou uživatelé s citlivými očima zažít napětí nebo bolesti hlavy nebo si dokonce všimnout blikání úplně.

Bliká podsvícení displeje na 238.1 Hz (pravděpodobně využití PWM).

Frekvence 238.1 Hz je relativně nízká, takže citliví uživatelé si pravděpodobně všimnou blikání a zažívají oční oční spory při stanovení jasu a níže.

Ve srovnání: 53 % všech testovaných zařízení nepoužívá PWM k šíření displeje. Pokud byl detekován PWM, v průměru 18889 (minimálně: 5. Maximum: 3846000) Hz bylo měřeno.

Doby odezvy zobrazení

Doby odezvy zobrazení ukazují, jak rychle se obrazovka může změnit z jedné barvy na druhou. Doba pomalého odezvy může vést k postupování a může způsobit, že se pohybující se objekty budou objevovat rozmazané (duchové). Hráči rychlých 3D titulů by měli věnovat zvláštní pozornost době rychlé odezvy.

Jako typické pro Samsung je na Galaxy J3 předinstalováno několik barevných profilů. Nejpřesnější reprodukce barev v barevném prostoru SRGB je dosaženo pomocí „základního“ režimu. Nastavení „AMOLED Photo“ je zaměřeno na plné pokrytí barevného prostoru Adobergb. Zatímco tyto dva režimy produkují mírně příliš teplou teplotu barev přibližně 6250 K (ideální: 6500 K), režim „AMOLED Cinema“ vytváří příliš chladnou reprodukci barev při 7165 K.

Je také možné opustit výchozí automatické nastavení nazvané „Adaptive Display“ povoleno, pokud má operační systém vybrat profil.

Pokud se při použití venkovního používání vyhýbá jasné odrazy, obsah zobrazený na Galaxy J3 je stále dobře flegibilní i v přímém slunečním světle. K tomu však musí být vybrán režim „venkovního“, který umožňuje maximální jas po dobu 15 minut.

Jak je typická pro AMOLED, stabilita obrazovky vzorku vzoru s pohledy je vedle dokonalého. Jas jen stěží snižuje i z úhlů plochého sledování; Pouze část intenzity barvy se mírně ztratí.

Výkon

Zatímco Galaxy J5 společnosti Samsung z roku 2015 byl stále poháněn Snapdragon 410 od Qualcomm, SC9830A SOC od Spreadtrum je nainstalován v Galaxy J3 (2016). Má čtyři jádra Cortex A7, která hodiny na 1.Každý 5 GHz a které musí být spokojeny s relativně skromným 1.5 GB pracovní paměti. GPU Mali 400 MP2 se stará o video výstup. Tato grafická jednotka spuštěná v roce 2008 nepodporuje žádná moderní grafická rozhraní, jako je OpenGL ES 3.x, a proto jsme nemohli provádět novější benchmarky jako 3dmark Slingshot.

Revizní vzorek obvykle zabírá jedno z posledních míst v našich hodnoceních výkonu. Někdy překonává obzvláště cenově dostupné Porto S a také Microsoft Lumia 650 na základě jiného operačního systému. Grafické benchmarky však zejména ukazují věk GPU Mali nainstalovaného v Galaxy J3: Zte’s Blade V6, Huawei’s P8 Lite a Samsung’s Galaxy J5 zde dosáhnou výrazně vyšších skóre zde.

Benchmarky prohlížeče představovaly smíšené výsledky. Zatímco Galaxy J3 dosahuje průměrných skóre v testech Jetstream a Octane V2, mohla by dokonce vyniknout s nejlepším výsledkem mezi soupeři v benchmarku Mozilla Kraken. Poté se výkon znovu snížil ve WebXPRT. Subjektivně je výkon prohlížeče přijatelný pro sluchátko na základní úrovni. Uživatel však bude muset počítat s příležitostnými čekacími dobami, když se otevírá web.

Zatímco vzorek recenze dokáže dobře udržovat krok se svými soupeři ve výkonu zápisu a někdy je dokonce překonává, nainstalovaná flash paměť vykazuje zjevné nedostatky ve svém výkonu zápisu. Blade V6 ZTE má přístup k datům postupně při až 269 MB/s, ale Galaxy J3 spravuje pouze pomalý 64 MB/s. To je příliš špatné, zejména proto, že relativně identicky navržený Samsung Galaxy J5 od roku 2015 zde poskytl výrazně lepší výkon.

Testovali jsme výkon slotu Micro-SD s naším referenční kartou Toshiba Exceria Pro M401 (THN-M401S0640E2) (UHS-I třída 3, Max, Max. Přečtěte si: 95 MB/S, max. Napište: 80 MB/S). Sazby sekvenčního čtení a zápisu po 20.82 MB/S 18.7 MB/S je také spíše prostředníkem.

Hry

Ačkoli GPU Mali 400 MP2, který je zodpovědný za video výstup v Galaxy J3 zaostává za mnoha soupeři v benchlech, je jeho výkon stále pro jednodušší hry pro jednodušší hry. Smartphone vděčí za skutečnost, že může zobrazovat graficky náročné hry jako Real Racing 3. Alespoň s použitím nastavení nízké kvality. do mírného rozlišení HD obrazovky. Drahé zařízení s panelem Full HD musí vypočítat značně více pixelů, což často nevede k plynulejšímu hernímu zážitku navzdory silnějšímu hardwaru. Asfalt 8, dokazuje však, že existují limity pro zábavu. Viditelně koktalo při 14 snímcích za sekundu v nastavení s vysokou grafikou. Protože téměř žádné vážné zpoždění, lze jej hrát dobře ve středním nastavení, i když naprosto hladká reprodukce obrazu není možná ani v minimálních detailech.

Senzory integrované polohy a přesná dotyková obrazovka při hraní nepředstavovaly žádné nesrovnalosti.

Emise

Teplota

Nízké teploty pouzdra již naznačují. také subjektivně. že Galaxy J3 zůstává v pohodě, i když je naložena. Někteří soupeři, jako je Huawei’s P8 Lite, se musí vyrovnat s výrazně vyšším vývojem tepla.

Používáme test baterie GFXBench k vyloučení, že těchto dobrých sazeb je dosaženo snížením výkonu komponent. Provádí test T-Rex 30krát za sebou a zaznamenává dosaženou výkonnost a spotřebu baterie. Test výkonu bohužel ukazuje, že SOC škrtí svůj výkon přibližně o jednu čtvrtinu po 12. běhu. To je překvapivé, protože mírně vyšší teploty ve prospěch konzistentnějšího výkonu by neměly být problémem pro uživatele ani hardware.

(±) Průměrná teplota pro horní stranu při maximálním zatížení je 33.2 ° C / 92 F, ve srovnání s průměrem 32.6 ° C / 91 F pro zařízení ve třídě smartphonu. Maximální teplota na horní straně je 33.9 ° C / 93 F, ve srovnání s průměrem 34.9 ° C / 95 F, v rozmezí od 21.9 až 52.9 ° C pro třídní chytrý telefon. Spodní část se zahřívá až do maximálně 35 ° C / 95 ° F ve srovnání s průměrem 33.7 ° C / 93 F (±) V používání volnoběhu je průměrná teplota pro horní stranu 33.1 ° C / 92 F, ve srovnání s průměrem zařízení 32.6 ° C / 91 F.

mluvčí

Zadní reproduktor smartphonu dělá překvapivě dobrou práci. Zejména hlasy jsou přenášeny docela přirozeně a jasně i při vyšších objemech a poslech hudby také zůstává příjemné. Sluchátko tedy dělá mnohem lepší práci než mnoho jiných, levnějších soupeřů, jako je Zte’s Blade V6.

Je také pozitivní, že reproduktor není pokryt, když je smartphone umístěn na hladký, rovný povrch, jako je stůl, navzdory své poloze na zádech. Vyčnívající středový tyč i nedaleký, mírně vyčnívající fotoaparát zajišťují dostatek loketního pokoje.

Kromě toho jsme změřili zvuk reproduktoru a vytvořili růžový hluk. To ukazuje, že frekvence v rozmezí od 1 do 12 kHz jsou vykresleny velmi homogenně. Relativně vysoký maximální objem 86.29 dB (a) stačí, aby alespoň vhodně vyplnilo menší pokoje zvukem. Stejně jako téměř všechny reproduktory smartphonu je rozsah nízkého tónu úměrně nízký.

Navzdory relativně nízké vstupní ceně zahrnuje Samsung náhlavní soupravu, která je také docela vhodná pro poslech hudby. Ačkoli zvuk rozhodně nemůže konkurovat drahým sluchátkům, je do značné míry subjektivně vyvážený. Dokonce i basa je slyšitelná, i když není zvlášť prominentní.

Správa energie

Spotřeba energie

Kupní cena Galaxy J3 je na peněžence snadná a je také skromná s energetickými rezervami. Je to zdaleka nejúspornější model v porovnávacím poli během zatížení a zabere druhé místo za Lumia 650 Microsoft na základě systému Windows 10 Mobile v nečinném režimu. 9.88 WH baterie by proto měla poskytovat slušné runtime.

Zahrnuté napájecí zdroje 5 W není nijak zvlášť silné, a proto potřebuje asi 2 hodiny a 50 minut na dokončení nabíjecího cyklu.

Klíč: Min:. MED:. Max: Gossen Metrahit Energyscally používáme pro naše měření energii Metrahit, profesionální jednofázovou kvalitu energie a měření energie, digitální multimetr. Zjistěte se o tom více zde. Všechny naše testovací metody najdete zde.

Runtime baterie

Jak již navrhovala nízká spotřeba energie, Galaxy J3 svítí s velmi dobrými běhy baterie ve srovnání s jeho soupeři. V našem testu přehrávání videa a plném zatížení trvá pouze poněkud starší starší sesterský model Galaxy J5 od Samsung. Galaxie J3 jasně překonává své soupeře s vyšší výkonností, jako je Huawei’s P8 Lite nebo ZTE’s Blade V6, v testu více tréninku s praxí s během 8 hodin a 22 minut. Dokonce i Microsoft Lumia 650 na základě Windows 10 Mobile je zde jasně překonána. Měli bychom zmínit, že jas obrazovky viditelně se automaticky snížil, když baterie ve všech testech klesla na 5%; Uživatel nemůže zasáhnout ručně.

samsung, galaxy, 2016, duos, smartphone, review

Je také přítomen volitelný režim úspory energie. Rozšiřuje životnost baterie snížením výkonnosti CPU, jasu obrazovky a rámcové frekvence. Uživatelé, kteří potřebují svůj smartphone, aby vydrželi ještě déle, mohou umožnit ultra-energetický úsporný režim, který omezuje počet použitelných aplikací, přepíná obrazovku na úrovně stupňů šedi a deaktivuje funkce připojení, jako jsou Wi-Fi a Bluetooth.

Výrok

Zdá se, že Galaxy J3 (SM-J320F/DS) je lite verzí loňské Galaxy J5, která byla nedávno nahrazena jeho velmi viditelně přepracovanou nástupcem Galaxy J5 (2016). Dědictví modelu starší sester je jasně zaznamenáno na panelu Good AMOLED a na velmi podobném designu. Ten druhý umožňuje uživateli snadno vyměnit baterii. Kromě toho sluchátka skóre s pevným a dobře postaveným krytem, ​​i když je zcela vyrobeno z plastu. Další ctnosti jsou přesná dotyková obrazovka a dlouhá výdrž baterie. Skutečnost, že dvě karty SIM plus micro-SD kartu lze vložit do sluchátka současně, byla zaznamenána příznivě.

Koncese musí být vytvořeny v kamerovém vybavení. Revizní vzorek nabízí pouze 8-megapixelový senzor na zádech, který dělá poměrně dobré fotografie pouze za ideálních podmínek. Také jen 4.35 GB úložiště je použitelné ve stavu doručení, a to by se mohlo brzy zkrátit. Naštěstí Galaxy J3 podporuje USB OTG a aplikace lze také přesunout na paměťovou kartu, takže tomuto problému lze do určité míry vyhnout. Ačkoli nainstalované SPREAPTrum SOC pravidelně skončilo na posledním místě v našich benchmarkech, tato nevýhoda si bude jen stěží zaznamenána v rutinním použití: Přezkum přezkumu převážně s manipulací s převážně zpoždění.

Společnost Samsung vytvořila smartphone sympatického základního úrovně s Galaxy J3 (2016), který nabízí mnoho plus bodů navzdory své mírné ceně. Kupující bude muset hlavně přijímat znatelné omezení, pokud jde o integrované úložiště a kvalitu středové fotografie primární kamery.

Kromě velmi identicky navrženého Samsung Galaxy J5, který je ukončený model, jsou soupeři jmenovaní ve srovnání hodnými alternativami pro vzorek přezkumu. Kupující však bude muset přijímat kratší runce baterie, ale najde modely s E.G. Kovové kryty (ZTE BLADE V6) nebo lepší výkon (Huawei P8 Lite mimo jiné) za podobnou cenu.

Samsung Galaxy J3 2016. 2016-06-17 06/17/2016 V5.1 (starý) Andreas Kilian

Recenze Samsung Galaxy J3 2016

Stručně řečeno: Samsung Galaxy J3 (2016) je nejlepší nákup. Jedná se o něco přes 100, jedná se o chytle stylizovaný superslimský telefon s obrazovkou AMOLED s vysokým rozlišením, která překonává jakýkoli soupeř za tuto cenu. Využívá se z kvadrového procesoru, kompatibility 4G super hlasování a velké baterie, J3 je všestranným umělcem. Rozpočtové smartphony nenabízejí více!

Recenze Samsung J3: Vzhled designu

Společnost Samsung si užila obrovský úspěch v první části roku 2016 s telefonem Samsung J5 v polovině třídy a nyní se J3 vypadá, že se zvedne tam, kde J5 skončil, a jezdil dále. Galaxy J3 se původně dostupná ve třech síti, která se ve Velké Británii rozšiřuje a měla by být brzy k dispozici na obchodech Payg. Očekává se také verze s duálním SIM a bude k dispozici SIM-Free.

J3 sdílí stejný základní design jako J5, s velmi lehkou plastovou konstrukcí a štíhlým obdélníkovým tvarem s pečlivě zaoblenými rohy pro snadnou manipulaci. S obrazovkou 5 palců je telefon dobrou velikostí, s velkým velkým displejem, ale ne příliš velký na to, aby se vklouzl do a

5 palců je velmi dobrá velikost obrazovky pro telefon tento levný, a co víc je to jedna z vynikajících obrazovek Super Amoled s vysokým rozlišením společnosti Samsung. Technologie Super AMOLED dává tento telefon před soupeři, kteří používají LCD displeje, protože je to jasné, s širokými sledováními a vynikající nasycenou barvou a kontrastem. Je to také obrazovka rozlišení HD 1280 x 720 pixelů, s ostrou hustotou pixelů 294ppi.

J3 je k dispozici ve výběru zlata nebo černé, z nichž oba mají stylový dvoubarevný design.

Procesor Quadcore

J3 má velmi podobný výkon jako J5, přičemž čtyři jádra kortex-a7 běží na 1.2GHz a s mírným 1.5 GB RAM. To mu dává více síly než docela málo soupeřů v sektoru středního dosahu a J3 není zpožděná. Nedoporučovali bychom to pro 3D grafiku, ale pro nejoblíbenější hry a aplikace to běží bez závěsu.

Jednou z oblastí, kde budete muset kompromis, je úložiště. J3 má omezené množství vestavěného úložiště. 8 GB, z toho 6 GB je k dispozici pro ukládání aplikací a dalších uživatelských dat. Doporučujeme přidat paměťovou kartu microSD pro ukládání hudby, videa a fotografií. Jsou k dispozici za velmi málo dodatečných nákladů a telefon může pracovat s kartami až do maximálně 128 GB, což je masivní.

Telefon provozuje Android verzi 5.1.1 (Lollipop) a zahrnuje rádio FM.

Přední a zadní kamery

Jednou z oblastí, kde má J3 nižší specifikaci než J5, je její zadní kamera. Jedná se spíše o rozpočtový model s rozlišením 8 megapixelů ve srovnání s 13 megapixelovou kamerou J5. Fotoaparát stále zahrnuje autofokus, režim HDR a LED blesk a může také nahrávat video HD.

Poklepáním na tlačítko Home z jakékoli obrazovky Otevře aplikaci kamery, takže můžete snadno chytit fotografii, bez ohledu na to, co děláte.

K dispozici je 5 megapixelový fotoaparát směřující vpředu.

4G připojení

Galaxy J3 podporuje 4G sítě a je kompatibilní s třemi zbrusu novým 4G super-hlasováním. Super-Voice je další název pro Voice Over LTE (VoLTE), který využívá další šířku pásma s přenášením dat 4G sítě ke zlepšení kvality hlasových hovorů a poskytování lepšího pokrytí sítě.

J3 navíc podporuje všechny standardní možnosti připojení. Wi-fi b/g/n (2.4GHz), Bluetooth 4.1, GPS, USB a 3.5 mm jack pro připojení sluchátek.

Silná výdrž baterie

J3 má baterii stejné velikosti jako J5, na 2 600 mAh. Toto je těžká baterie pro telefon s těmito specifikacemi a dokonce i těžko uživatelé by měli získat dva dny používání mezi poplatky. Lehké uživatelé mohou zjistit, že potřebují pouze telefon nabít každé 3-4 dny.

Pokud je baterie nízko, můžete zapojit režim ultra úspory energie, abyste natáhli poslední kousek šťávy, dokud se nedostanete domů. Baterie je také odnímatelná, takže lze vyměnit za náhradu.

Závěr. Doporučený telefon na základní úrovni

Smartphony na základní úrovni, které to napravují, jsou vzácné. Obvykle je řezáno příliš mnoho rohů, což má za následek frustrující zážitek. Ale J3 se dobře daří správně rovnováhy.

Je to štíhlejší než většina rozpočtových telefonů a také lehká hmotnost, ale s velkou obrazovkou 5 palců. Tato obrazovka zdaleka není nabídkou rozpočtu. Telefon má čtvrtkore procesor, který je dobrý pro každodenní úkoly a populární hry, plus těžkou baterii, která vydrží. Fotoaparát je poměrně základní a 8 GB paměti je menší, než bychom si v ideálním případě měli, ale pro telefon, který stojí mnohem více než 100 liber, je to kompromis, který jsme ochotni udělat.

Pokud chcete lepší telefon, měli byste být připraveni utratit mnohem více. Ve skutečnosti se snažíme doporučit lepší alternativu. Podívejte se na naši recenzi Samsung J1, pokud chcete levnější možnost.

Mezi funkce Samsung Galaxy J3 2016 patří:

 • Android 5.1.1 lízátko
 • 8 megapixelových fotoaparát s LED bleskem, autofokus, 4x digitální zoom, 1080p HD nahrávání videa
 • 5 megapixel přední videokamera
 • Displej: 5palcová obrazovka Super AMOLED HD, 1280 x 720 pixelů
 • FM rádio
 • Umístění A-GPS
 • Zprávy: SMS, MMS, rychlé zasílání zpráv, e.mail, chat
 • Procesor: čtyřjádrový 1.2GHz, 1.5 GB RAM
 • Paměť: 8 GB plus slot pro paměťovou kartu microSD (až 128 GB úložiště)
 • Konektivita: Wi-Fi (2.4GHz B/G/N), Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.1, USB 2.0, 3.5mm zvukový konektor
 • Senzory: Blízkost, akcelerometr
 • Sítě: 4G LTE, 3G HSPA, Quadband GSM
 • Velikost SIM karty: Micro-SIM
 • Velikost: 142.3 x 72 x 7.9 mm
 • Hmotnost: 138G
 • Baterie: 2 600 mAh baterie
 • Talk Time: 22 hodin
 • Použití internetu: 11 hodin

Dotazy uživatelů

Promiňte. Otázky a комментарии и мнения.

Může model J3 2016 vzít 2 Sims a paměťovou kartu?

Dotaz Ray z Anglie dne 28. listopadu 2017

Odpovědět val ze Velké Británie 11. července 2018 One Sim a jsou paměťová karta.

Cítím, že moje obrázky nejsou tak jasné jako na začátku. Velmi nudné a docela rozmazané?

Na otázku Sandra ze Skotska dne 30. října 2017

Přístupnost. Mám na výběr velikosti písma? Mám slabé vidění.

Dotaz od Tee z Velké Británie dne 10. srpna 2017 potřebuji rychlé čtení zpráv. Nepotřebuji velká tlačítka. Ikony jsou v pořádku.

Recenze uživatelů Samsung Galaxy J3 2016

Promiňte. Recenze a комментарии и мнения.

Recenze Samsung Galaxy J3 2016

J3 je jedním z modelů základní úrovně v sestavě Galaxy Samsung a můžete si jej koupit ve Velké Británii za 150 liber prostřednictvím distributorů, jako je mobilní zábava. Vidíme, zda to stojí za vaše peníze v naší recenzi Samsung Galaxy J3 2016.

Náš verdikt

Samsung Galaxy J3 je telefon bez ozdůbky, který bude vyhovovat mnoha uživatelům, ale není to dost levné pro naši vkus. Za 150 GBP je nedostatečně podceňován a nedostatečně vybaven, i když se nám líbí podpora microSD a odnímatelná baterie.

J3 je jedním z modelů základní úrovně v sestavě Galaxy Samsung a můžete si jej koupit ve Velké Británii za 150 liber prostřednictvím distributorů, jako je mobilní zábava. Vidíme, zda to stojí za vaše peníze v naší recenzi Samsung Galaxy J3 2016. Podívejte se na všechny revize telefonních telefonů.

Za tuto cenu byste neměli očekávat vynikající specifikaci a Samsung Galaxy J3 je skutečně jackem všech obchodů a mistra žádného. Dobrý všestranný, bude to vyhovovat nevyžadujícím uživatelům, kteří chtějí telefon s velkými obrazovkami, bez ozdůbky pro základní úkoly, jako je procházení sociálních médií nebo web.

Mezi hlavní body patří odnímatelná baterie 3000 mAh a až 128 GB dalšího úložiště prostřednictvím microSD. A zatímco 5in superamoled obrazovka je jen HD v rozlišení, je to skvělý displej pro rozpočet telefon.

Nová recenze Samsung Galaxy J3 2016: Cena a dostupnost ve Velké Británii

Galaxy J3 se neprodává přímo prostřednictvím Samsung ve Velké Británii a je nepravděpodobné, že je k dispozici prostřednictvím některého z hlavních britských mobilních operátorů. Za 150 GBP je však pravděpodobně dostatečně levný na to, aby si mohl koupit přímý a přidat plán pouze z jakékoli sítě, která se vám líbí. Viz také: Nejlepší telefony Samsung 2016: Jaký je rozdíl mezi Galaxy Note, Galaxy S, Galaxy A a Galaxy J?

Náš Samsung Galaxy J3 2016 pocházel z Mobile Fun, kde to stojí 150 GBP za zlaté vydání. Existují také černobílé verze tohoto telefonu, kde jsou k dispozici, a mobilní zábava prodává řadu případů a příslušenství pro J3.

V průběhu této recenze nás uvidíte porovnat Galaxy J3 s inteligentním Ultra 6 Vodafone zamyšleným Vodafone, který sedí v horní části našeho nejlepšího grafu pro rozpočtové telefony a čínské super-hodnotné značky Xiaomi na základní úrovni 115 GBP Redmi 3 ( Přidejte importní povinnost a zaplatíte podobnou částku jako Galaxy J3). Viz také: Nejlepší chytré telefony 2016

Galaxy J3 je pomalejší a má méně vestavěné úložiště než kterýkoli z těchto telefonů, stejně jako méně dobře specifikované kamery. Určitě existuje prvek, který platíte za jméno Samsung, ačkoli Smart Ultra 6 je jasně dotován společností Vodafone a čínské telefony jsou notoricky levnější než ty, které se prodávají ve Velké Británii.

Spravedlivější srovnání může být s telefonem, jako je Sony Xperia M4 Aqua, která je nyní k dispozici za 159 liber od společnosti Tesco Direct. Oba telefony mají stejné úložné kapacity a podobné obrazovky, ale nový Samsung Galaxy J3 2016 opět klesá na výkon.

Je třeba zdůraznit, že Samsung Galaxy J3 prodaná mobilní zábavou je evropská varianta a region zamlžený. Pokud jej chcete použít kdekoli jinde než EU/EEA, Švýcarsko, Albánie, Andorra, Bosna a Hercegovina, musí bývalý jugoslávský repulic z Makedonie, Monako, Černá Hora, San Marino, Serbia a Vatikánské město, kumulativní volání trvající pět minut být umístěn pomocí SIM z jedné z těchto zemí k odstranění regionálního zámku. Pokud to není možné, měli byste se obrátit na nejbližší servisní středisko Samsung.

Samsung Galaxy J3 je také k dispozici ve verzích s funkčností duální SIM a 16 GB úložiště. J3 prodávaný společností Mobile Fun je telefon s jedním SIM (Micro-SIM) s 8 GB vestavěného úložiště (plus až 128 GB přes microSD) a můžete vidět, kde byl druhý slot SIM zablokován pod zadní kryt. Viz také: Nejlepší telefony s dual-SIM a rady ohledně nákupu

New Samsung Galaxy J3 2016 Recenze: Design and Sestavení

J3 má známý design Samsung Galaxy Candybar, se zaoblenými rohy, zkosenými hranami, logem Samsung nad obrazovkou a fyzickým tlačítkem domů zasazeným mezi zad a nedávnými klíči. Na rozdíl od vlajkové lodi Samsungs z posledních let má J3 zcela plastovou sestavu s odnímatelným zadním krytem, ​​který má také vylučovatelnou lithium-iontovou baterii, SIM a microSD sloty níže.

Обзор смартфона Samsung Galaxy J3. 2016 (J320)

Jedná se o hladké plastové pouzdro, vůbec ne jako tlumené kryty, které Samsung upřednostňoval před pár lety a náš vzorek zlaté recenze má třpytivou povrchovou úpravu, která vypadá lépe než některé plastové telefony, ale stále rozdává svou nízkou cenovou značku. Odnímatelné zadní panely mohou být často chatrné, ale i když je tenké, drží se pevně k podvozku a J3 se cítí přiměřeně robustní.

samsung, galaxy, 2016, duos, smartphone, review

Pokud jdete na čínský telefon, jako je Xiaomi Redmi 3, je docela možné získat prémiově vyhlížející kovový podvozek za tuto cenu, ale většina britských telefonů v tomto cenovém bodě bude plast. Dokonce i vodotěsná společnost Sony Xperia M4 Aqua s pěkně navrženou skleněnou přední a zadní stranou má plastové tělo.

Rámy obrazovky jsou štíhlé, ale černá ohraničení nastiňuje obrazovku 5in Full-HD. Jedná se o panel superamoled, na který je Samsung známý, produkující živé. pokud je trochu přesycené. barvy a ostrý text a obrázky na 294ppi. Obrazovka je ve standardním světle dostatečně jasná, i když na přímém slunečním světle může být obtížnější vidět. Potvrzené, ačkoliv na obrazovku jsou přitahovány otisky prstů, nejsou příliš viditelné.

138G J3 je přiměřeně štíhlý pro levný telefon, jen 7.9 mm. Není to dost silné, aby konektor pro sluchátka a senzor zadní kamery lhal s pouzdrem, a ve skutečnosti Samsung úmyslně zvednul případ kolem zadního reproduktoru, aby se zabránilo zcela tlumenému zvuku, když je umístěn na stole. Podívejte se na všechny recenze smartphonu.

Nová recenze Samsung Galaxy J3 2016: Core Hardware and Performance

Ve srovnání s jinými telefony v tomto cenovém bodě je Galaxy J3 podhodnocena. Tam, kde bychom obvykle očekávali, že uvidíme 64bitový osmijádrový procesor s nízkým až středním rozsahem s 2 GB RAM, dostaneme 32bitový čtyřjádrový čip s pouhým 1.5 GB RAM. 1.Chip 5GHz SPREAPTRUM ​​SC7731 (Cortex A7) není shoda pro Snapdragon 615s a 616 nalezeno v soutěži Vodafone-, Xiaomi- a Sony, a to bylo jasně patrné v našich benchmarkech.

Tam, kde Samsung zvládl pouhých 1303 bodů ve vícejádrové složce měřítka zpracování Geekbench 3, Sony se otočila v 2344, Vodafone 2469 a Xiaomi 3045. A byl to stejný příběh pro Antutu, s nahráváním Samsung 26 373 bodů proti 26 572 Vodafone a 33 175 Xiaomi 33,175.

V našich grafických testech GPU MALI-400 MP MALI-400 neměl šanci proti grafice Adreno jeho soupeřů a v T-Rex měřilo stejný druh výsledku, který všimli v intenzivnějším grafickém testu na Manhattanu (J3 nebyla v tomto „Schopnost dokončit Manhattan). Zaznamenali jsme 7.5fps v T-Rex pro Samsung, 14fps pro Vodafone, 24fps pro Xiaomi a 25fps pro Sony. To znamená, že Samsung je na rychlosti pro videa HD a příležitostné hry.

Každý z těchto telefonů jsme také provedli testem JavaScript Jetstream a Samsung znovu přišel naposledy s 16.378. Zde, kde je vyšší skóre lepší, zaznamenal Xiaomi 19.019. (Vodafone i Sony byly testovány pomocí testu Onlder Sunspider Test.) Podívejte se na všechny recenze telefonu Android.

Samozřejmě to není jen o měřítcích. Výkon v reálném světě je méně snadno měřen, ale mnohem důležitější pro koncového uživatele. Vedle boku s Galaxy A5 2016 (kterou budeme přezkoumávat koncem tohoto týdne) a loňskou vlajkovou lodí Galaxy S6 bylo jasné, jak pomalejší je základní úroveň Galaxy J3-bez ohledu na to, co děláte. Při použití samostatně se necítil příliš pomalu.

Žádná aplikace trvá déle než sekundu nebo dva a my si vážíme funkčnosti rychlého spuštění kamery (kameru můžete spustit z pohotovostního režimu dvojitým klepnutím na tlačítko Home). Není to tak rychlé zachytit výstřel, což by mohlo vést k tomu, že vám chybí okamžik, pokud váš předmět odmítá sedět v klidu.

Zatímco výkon bude stačit pro mnoho uživatelů mimo krabici, jeho 8 GB interního úložiště (z toho pouze 4.K dispozici je 4 GB) bude použita poměrně rychle, v tom okamžiku můžeme vidět, jak se výkon zpomaluje přímo do bodu, kdy se použití stává frustrujícím. Kapacitu můžete přidat microSD až do 128 GB, ale není možné přesunout absolutně vše na SD. Pokud máte v úmyslu využít fotoaparát nebo stáhnout jakékoli aplikace, budete muset zohlednit cenu rozšiřitelného úložiště. Také viz: Jak přidat úložiště do Androidu.

Na straně plus má Galaxy J3 uvnitř baterie 2 400 mAh. To nemusí znít příliš velkorysé, ale není zde žádný náročný hardware, který by vypustil šťávu. dokonce i superamolovaný displej použije méně energie než typické IPS. Baterie je také odnímatelná, pokud potřebujete vyměnit náhradní a obsahuje režim ultra úspory energie, ale na základě našich zkušeností bychom očekávali, že vám snadno získáte celý pracovní den. Rychlé nebo bezdrátové nabíjení není podporováno.

Zvuk je trochu promyšlený s mono reproduktorem namontovaným vzadu, ale jeho umístění vysoko nahoře vedle senzoru fotoaparátu usnadňuje tlumení dlaní. V krabici je dodávána pár sluchátka, která není vždy daná v těchto dnech, a při použití s ​​telefonem můžete využít rádio FM.

J3 pokrývá všechny základy konektivity s jedním pásem 802.11b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 4.1, GPS a GLONASS, OTG a NFC. Podporuje také 4G LTE CAT4, která je pomalejší než to, co byste našli v dražších telefonech.

Porovnejte výkon Samsung Galaxy J3 se všemi telefony, které jsme nedávno testovali v našem článku, jaký je nejrychlejší telefon 2016?

New Samsung Galaxy J3 2016 Recenze: Kamery

Fotoaparát 5MP selfie v přední části Galaxy J3 je v dnešních telefonech Android poměrně běžnou funkcí, bez ohledu na jejich cenu. Má režimy krásy a zvuku a umožňuje vám přidat šedé měřítko, sépie a negativní účinky. Obrazovku můžete také použít jako provizorní záblesk k rozjasnění záběrů s nízkým osvětlením.

Vzadu je 8MP kamera s f/2.2 clona. Není to nic velkolepého a nenahrazuje správný digitální fotoaparát, ale je to užitečné mít o vás. Získáte stejné filtry v reálném čase, ale několik dalších režimů fotoaparátu, včetně HDR, Continuous Shot, Panorama a Pro. Vzadu je také fyzický LED blesk a video J3 může natáčet 720p HD video.

Níže můžete vidět několik našich zkušebních výstřelů, zde ukazující hotel ST Pancras Renaissance Hotel s nastavením autoo- a poté HDR. Je velmi obtížné rozeznat rozdíl mezi těmito dvěma v tomto náladovém londýnském odpoledni, i když hrany jsou měkčí na výstřelu HDR, kde se kamera přesunula mezi pořizováním každé fotografie. Kamera J3 by jistě mohla být o něco rychlejší pro zachycení obrázku, ale za 150 liber je těžké si stěžovat. A ačkoli existují některé měkké hrany a je obtížné rozeznat jemnější detaily, jako jsou jednotlivé cihly, barvy nejsou špatné a určitě jsme viděli horší. Viz také: Nejlepší telefonní kamera 2016

Nová recenze Samsung Galaxy J3 2016: Software

Samsung Galaxy J3 může být modelem 2016, ale provozuje Android Lollipop 5 předchozí generace 5.1.1 z krabice, bez k dispozici žádné aktualizace softwaru. To není tak špatné, protože jen 4.6 procent všech telefonů Android běží marshmallow, ale stále je mírně zklamáním najít nový telefon dodávaný s čímkoli jiným než Marshmallow v dubnu 2016.

Jako obvykle Samsung překrývá své uživatelské rozhraní TouchWiz, ale bez všech zvonků a píšťalků, které vidíte v chytrých telefonech špičkových galaxií. Například neexistuje žádné více okno ani vyskakovací pohled ani inteligentní gesta, která vám umožní přejet dlaní ruky, abyste si pořídili snímek obrazovky nebo zvedli telefon k uchu, aby zavolal. Během sledování videa nezastaví oči na obrazovce na obrazovce, ani.

Pokud jde o další software, získáte slovo Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneDrive, plus 100 GB zdarma OneDrive Storage. Frustrovaně, vzhledem k nízkému množství interního úložiště nelze je odstranit. Viz také: Nejlepší telefony Android 2016.

Uvidíte také obchod s tématy a snadný režim nalezený v chytrých telefonech Galaxy vyšší v rozsahu, přičemž první nabízí několik pěkných možností přizpůsobení pro vaši tapetu, ikony aplikací a písma a druhé zjednodušené uživatelské rozhraní, které umístí nejčastěji používané Nastavení, aplikace a kontakty na domovské obrazovce.

Jak jsme již zmínili v této recenzi, jen 4.4 GB je uživateli k dispozici z krabice, takže budete muset zohlednit náklady na kartu microSD, pokud nemáte v úmyslu stahovat aplikace nebo používat kameru.

brejle

Samsung Galaxy J3: specifikace

 • 5in HD (720 × 1280, 294PPI) SUPERAMOLED
 • Android 5.1.1 lízátko s touchwiz
 • 1.5GHz SPREAPTRUM ​​SC7731 (Cortex A7) čtyřjádrový 32bitový procesor
 • MALI-400 MP GPU
 • 1.5 GB RAM
 • Úložiště 8 GB
 • až 128 GB prostřednictvím microSD
 • 4G LTE CAT 4, Single Micro-SIM
 • 2.4GHz 802.11b/g/n wi-fi
 • Bluetooth 4.1
 • GPA, GLONASS
 • NFC
 • Otg
 • 8MP, F2.2 zadní kamera s automaticky zaostřováním a LED bleskem, 720p video při 30 snímků
 • 5MP přední kamera
 • 2600 mAh odnímatelná lithium-iontová baterie
 • Micro-USB 2.0
 • 142.3x71x7.9 mm
 • 138G
 • Geekbench 3: 408 (jednorázový), 1303 (vícejádrový)
 • Antutu: 26 373
 • GFXBench 3 T-Rex: 7.5fps
 • Jetstream 16.378
| Denial of responsibility | Contacts |RSS