Samsung Galaxy M23 5G In Review: Vyjednávání s horní baterií. Galaxy M23 5G

Samsung Galaxy M23 5G In Review: Vyjednávání s horní baterií?

Společnost Samsung zahájila nejnovější generaci své levné série M. Dnes se chceme podívat na M23 5G a zjistit, kolik smartphonu je k dispozici za necelých 290 eur. Začněme s naší recenzí Samsung Galaxy M23 5G!

Inhaltsverzeichnis / Tabulka obsahu

Tvrdá bitva středního rozsahu

Série M jihokorejské elektronické společnosti je stále poměrně mladá. Koneckonců, to byla spíše řada A a Y, která měla nalákat zákazníky v (nižší) střední rozsahu. V tomto segmentu trhu však došlo k velké konkurenci od Číny s výrobci jako Poco, Xiaomi a další. To se hlodá na úspěch bývalého nejlepšího psa Samsung.

Koneckonců, společnost dokázala držet své vlastní téměř bezkonkurenční před několika lety ve střední řadě, ale stejně dobře ve špičkovém segmentu. Už nestačí postavit se s dobrou cenou. Mezitím společnost Samsung spustila smartphony se svou řadou M, které mají být nejen přátelské pro bankovní účet zákazníka. Kromě toho je zde dlouhodobá baterie a nejnovější mobilní standard s 5G.

Zentrallager: 5 Stück Bestellt, Wird ve 2 Werktagen Erwartetfiliale Wilhelmshaven: 5 Stück Bestellt, Wird ve 2 Werktagen Erwartet

Technické podrobnosti o Samsung Galaxy M23 5G

název Samsung Galaxy M23 5G
Zobrazit 6.Displej 6 palců TFT s 1 080 x 2 408 pixelů (FHD) při 120 Hz
Procesor Procesor Qualcomm Snapdragon 750G 5G
Paměť 4 GB RAM
Paměť 128 GB interní úložiště (rozšiřitelné na 1 TB prostřednictvím microSD)
Fotoaparát Zadní: Triple Camera s hlavní kamerou (50 MP, F1.8), Ultralegaletá kamera (8 MP, F2.2) a makro kamera (2 MP, F2.4)

Rozsah doručení

Balení Galaxy M23 5G velmi připomíná balení novějších iPhonů. To není jen kvůli naprostému designu, jako je obrázek zařízení uvnitř. Kromě toho je případ překvapivě plochý. Jakmile obal otevřete, rychle se ukáže, proč je to tak.

Stejně jako v případě novějších iPhonů Apple (od iPhone 12), Samsung zde také dělá bez samostatného napájecího adaptéru. To by mohlo být ekologicky rozumné, ale někteří to určitě nelíbí. Kromě samotné Galaxy M23 5G jsou obvyklé papírování spolu s nabíjecím kabelem (USB-C až USB-C) a nástrojem SIM karty v obalu.

Design a zpracování

S velikostí 165.5 x 77.8 x 8.4 mm a hmotnost 198 gramů, cenově dostupný smartphone Samsung není v žádném případě kompaktní. Nabízí téměř stejný formový faktor jako Redmi Note 11 Pro 5G, který jsme nedávno testovali (test). Použité materiály mi také připomínají konkurenční model z Číny. M23 5G se tedy také cítí velmi kvalitní. To není zřejmé s ohledem na skutečnost, že Samsung zde používá plastový rám a plast.

Samsung Galaxy M23 | Как провести первоначальную настройку Samsung Galaxy M23?

6.6palcový displej je lemován relativně úzkými hranami obrazovky. Hrana na dně je o něco silnější než vlevo, doprava a nahoře. Obrazovka je přerušena slzou v horním středu, kde je umístěna přední kamera. Slot Dual-SIM je umístěn na levé straně zařízení a může pojmout dvě nano-SIM karty a také microSD. Úložiště lze tedy rozšířit na 1 TB. Velmi atraktivní!

Na pravé straně je svazek s příznivým tlakovým bodem a také tlačítkem pohotovostního režimu s integrovaným senzorem otisků prstů. Samsung umístí reproduktor, port USB-C, mikrofon a 3.5 mm Jack na dně. Ten potěší uživatele sluchátka díky Dolby Atmos. Na horní straně je další mikrofon.

Pohled na záda odhaluje další společný rys. M23 5G má také matný záda, což nejen vypadá elegantně. Kromě toho to zabraňuje otiskům prstů lépe než hladké záda. Po několika minutách držení notebooku v našich rukou jsme si všimli také několik kohoutků. Kolem trojité kamery samozřejmě není. Je to trochu zvednuté, což vede k kolísání na stole.

Samsung se však v jednom ohledu ukazuje jako poněkud vzpurný. Zatímco téměř každý výrobce skočil na rozjetý vůz nového, Edgier iPhone Design mezitím, Jižní Korejci zůstávají spíše klasický s M23 5G. To znamená, že zde získáte velmi zaoblené tvary. To se může zdát elegantní, ale někdy to může vést k tomu, že smartphone nemá opravdu bezpečné přilnavost v rukou.

Náš testovací model přichází v barvě tmavě zelené. To se nám velmi líbí ve svém temném designu. Alternativně je zařízení k dispozici také ve světle modré a oranžové mědi. Celkově vzato, na to, na co si je jen málo stěžovat, pokud jde o zpracování a design. Jako fanoušek úhlových tvarů bych upřednostňoval úhlubší design, ale to je otázka vkusu.

Výkon

Po poněkud subjektivní části o designu se dostaneme k tvrdým faktům. představení. Samsung nainstaluje Snapdragon 750G 5G od Qualcomm ve své Galaxy M23 5G. Podle názvu nabízí také nejnovější mobilní standard 5G. Procesor osmijádrového jádra s maximální rychlostí hodin 2.2 GHz je podporováno 4 GB RAM. Samsung zde samozřejmě nemůže držet krok s nejlepšími modely, ale neměli bychom zapomenout, že jsme jen ve střední řadě s MSRP 289.00 EUR. Je jisté, že se mi velmi dobře podařilo s výkonem Galaxy M23 5G v praxi. Bez ohledu na to, zda procházení nebo používání konvenčních aplikací, jako je Instagram nebo Amazon. Zařízení střední třídy si v těchto disciplínách vedlo velmi dobře.

Při hraní náročných her, jako je Genshin Impact. Pokud uvažujete o jeho koupi, měli byste to mít na paměti. Galaxy M23 5G dosahuje 647 bodů v jednojádrových a 1935 bodech ve vícejádrovém v Geekbenchu. Naproti tomu Redmi Note 11 Pro 5G spravovala 734 bodů (jednorázové) a 2215 bodů (vícejádrové). Galaxy M23 5G dosáhla 1116 bodů v 3DMark Wild Life Benchmark Test, což je velmi důležité pro hráče. Redmi zde spravoval 1957 bodů. Přímé srovnání s, alespoň na papíře, lépe vybavené Galaxy M33 5g, je samozřejmě ještě vzrušující. To dosáhlo 746 bodů (jednojádrových) a 1887 bodů (vícejádrový) v Geekbench a 2240 bodů ve 3Dmarku.

Displej Samsung Galaxy M23 5G

Pokud jde o zobrazení technologie, Samsung byl považován za vedoucího průmyslu, pokud jde o funkce smartphonu po celá léta. Téměř každé zařízení s fantastickým displejem AMOLED se spoléhá na odbornost jihokorejské společnosti. V souladu s tím jsem byl opravdu zvědavý, kolik je obrazovky pro MSRP 289.00 EUR. A bohužel jsem nebyl pozitivně překvapen. Samsung se zde nespoléhá na AMOLED, ale na displej TFT. To mě okamžitě zasáhlo. Koneckonců, panely AMOLED nejsou dnes v žádném případě vyhrazeny pro zařízení vyššího dosahu.

Místo toho technologie displeje s vysokým kontrastem s živými barvami již dávno dorazila do středního doletu také. Takže zejména od společnosti Samsung jako výrobce displeje číslo jedna bych očekával. Takže dost stížnosti. Podívejme se blíže na obrazovku. 6.6-palcová obrazovka se odchvaluje v FHD (1 080 x 2 408 pixelů), a tak nabízí dobrou hustotu pixelů 400 ppi.

Reprodukce barev i kontrasty samozřejmě nemohou držet krok s protějšky AMOLED, ale jsou v pořádku. To znamená, že zde nedostanete opravdu hluboké černé nebo nádherné barvy, ale ti, kteří nevadí, že to určitě dokáže přehlédnout. Displej však má také vrchol, který bude obzvláště rychle posouvat nadšence. 120 Hz. Díky vysoké frekvenci s vysokým občerstvením jsou zde máslové hladké pohyblivé obrazy bez otravných zkreslených obrázků.

Samsung Galaxy M23 5G fotoaparát

Trojitá kamera na zádech je obléhavě nenápadná. V dobách stále větších modulů fotoaparátu se nám to moc líbilo. Co je v pohodě, je skutečnost, že všechny tři čočky mají stejnou velikost. To má za následek symetrický obrázek, díky kterému je záda vypadat. Samsung se spoléhá na kombinaci hlavní kamery (50 megapixelů), ultralehké kamery (8 megapixelů) a makro kamery (2 megapixely).

Fotoaparát Galaxy M23 5G není schopný žádných zázraků, ale bude pro průměrné uživatele dokonale dostačující. Nejlepší podmínky jsou zde uvedeny pro snímek mezi. Je třeba zdůraznit ultralehkovou kameru.

Tím je dosaženo rozsahu sledování 123 stupňů, což umožňuje pěkné panoramata a umožňuje tak skvělé skupinové fotografie. Selfie kamera nenabízí ani mnoho důvodů, aby si stěžoval. Jeho rozlišení 8 MP je dostatečně ostré a nabízí efekt Bokeh, který je nezbytný pro sociální média. Videa jsou samozřejmě také možná u M23 5G. Smartphone umožňuje maximálně rozlišení 4 kB při 30 snímcích za sekundu.

Odolná baterie

Samsung inzeruje svou Galaxy M23 5G jako skutečný zázrak baterie. Po rozsáhlém testu to můžeme pouze potvrdit. S velikostí 5 000 mAh je baterie příjemně velká, a proto zajišťuje, že se můžete snadno dostat přes den pomocí smartphonu střední řady. Společnost Samsung také integrovala speciální možnosti úspory energie, aby vytěžila maximum z baterie. Například tzv. Adaptivní úspora energie by měla zajistit, aby se celkový výkon baterie opět zlepšil. Galaxy M23 5G navíc volitelně podporuje funkci rychlého nabíjení. Musíte však koupit požadovaný adaptér o 25 wattech samostatně.

Další funkce

Zařízení střední třídy také ponechává téměř nic, co by mělo být žádoucí, pokud jde o připojení. M23 5G podporuje standardy WLAN 802.11 A/B/G/N/AC (2.4 GHz 5 GHz), Bluetooth 5.0 a má také NFC na palubě. Díky 3.5 mm konektor pro sluchátka, nemusíte nutně používat bezdrátová sluchátka. Funkce dual-SIM je také cokoli jiného než standardní. Například můžete pohodlně používat smartphone jako pracovní i volné zařízení. Když mluvíme o konektivitě, 5G by samozřejmě nemělo být vynecháno. Samsung zde drží skutečný trumf na rukávu, který by měl přesvědčit mnoho potenciálních kupujících.

Závěr recenze Samsung Galaxy M23 5G

Samsung Galaxy M23 nabízí hodně světla, ale také nějaký stín. Například skóre s vysoce kvalitní sestavou, která vám rychle zapomene, že jste zde ve střední úrovni. Tento kladný obrázek také podtrhuje funkce jako 5G a dlouhodobá baterie. Fotoaparát nenastavuje žádné záznamy, ale určitě by to mělo stačit pro většinu uživatelů. Na druhé straně displej dává důvod pro stížnost. Jsem trochu zklamaný, že Samsung nepoužívá AMOLED. To by dokončilo jinak opravdu solidní celkový balíček.

Recenze Samsung Galaxy M23 5G

Samsung neustále rozšiřuje sestavu řady A a řady M smartphonů. Mohli by soutěžit ve stejném ceně, ale řada M je jiná, protože tato sbaluje různé specifikace uvnitř této série smartphonu pouze online. Dnes si prohlédneme Samsung Galaxy M23 5G, jeden z jejich nejdostupnějších smartphonů s 5G uvnitř.

Samsung Galaxy A23 vs Samsung Galaxy M23

Design a konstrukce

Ten, který jsme dostali k recenzi, přichází v zelené a mám rád stín, který zde používali, protože nevypadá levně a přestože mám plast stavět na smartphonu, líbí se mi pocit, když držím chytrý telefon.

Když už mluvíme o držení smartphonu, ergonomie jsou docela dobrá, když jsme se sem dostali, křivky na boku a je to také lehké ruky. Snímkem tohoto je však také plast, díky kterému je méně prémie, stejně jako chytré telefony řady A.

Vpravo, smartphone přichází s tlačítkem napájení a také kolébka hlasitosti a tlačítko napájení smartphonu také slouží jako skener otisků prstů pro zabezpečení.

Pro přístavy přichází smartphone s portem USB-C a také podporuje až 25 W rychlého nabíjení, což nemusí být nejrychlejší na trhu, ale určitě bude dělat svou práci spolu s baterií smartphonu 5000 mAh smartphonu.

Pokud jde o baterii, odvedli docela dobrou práci a také dostáváme dlouhou životnost baterie a určitě to může trvat až den nebo dva v závislosti na vašem použití. Ale pokud jde o mě, byl jsem schopen používat smartphone pouze jeden den kvůli těžkému použití. Ale stále je to těžká váha v řadě baterií. V našem PC Mark Work 2.0 Test baterie, dostali jsme skóre 11 hodin a 57 minut, což je skvělé

Zobrazit

Pokud jde o zobrazení Samsung Galaxy M23 5G, překvapivě pro tento panel nepoužili panel AMOLED a místo toho se rozhodli pro 120 Hz IPS displej na tomto s rozlišením s plným HD. I když zobrazení smartphonu nemusí být z hlediska barev nejlepší kvůli jejich použití panelu IPS, stále se mi líbí barvy, které na smartphonu dostáváme.

Obnovová frekvence 120 Hz měla při navigaci na hrách plynulejší a lepší reakci, ale nebyla schopna to maximalizovat na hrách, ale opět by pouze vybrané hry mohly hrát hry, které lze optimalizovat na více než 60 snímků za sekundu.

Přestože na Samsung Galaxy M23 5G nepoužívám panel AMOLED, stále si vážím barev a kvality, kterou získáváme ze smartphonu. Kromě toho je zářez a bohužel to vypadá datovaný, ale naštěstí rámečky nejsou na smartphonu tak silné.

Software a výkon

Samsung Galaxy M23 5G běží na nejnovějším UI 4.1 Na základě Android 12 a mohu říci, že tento má hladké a bezstarostné uživatelské rozhraní. Všechno bylo hladké a barvy a ikony na smartphonu byly pro oči opravdu v pořádku a snadné. Naštěstí bylo na smartphonu předinstalováno méně aplikací, které jsou předinstalovány.

Pro představení přichází Samsung Galaxy M23 5G se Snapdragon 750 5G. Není to nové a už jsme to viděli dříve na jiných chytrých telefonech od Samsunga a zpočátku bylo navázáno, aby midrangers měl uvnitř 5G připojení a zatímco čipová sada by mohla trochu zapadnout za Snapdragon 695, Snapdragon 750 5G je stále stále je stále Snapdragon 750 5G velmi slušný pro svou cenově dostupnou cenu.

Pro měřítka získala tato skóre Samsung Galaxy M23 5G a to bylo to, co od smartphonu očekáváme.

Pokud jde o hraní, naštěstí jsme měli lepší zkušenost s Samsung Galaxy M23 5G, protože jsme v některých hrách dostali plynulejší a lepší výkon. V dopadu Genshin jsme byli schopni hrát hru v nejnižších nastaveních, můžeme dokonce vidět, že hra může běžet na více než 30 snímků za sekundu, což nám v podstatě ukazuje, že procesor vykazuje optimalizovaný výkon než dříve.

V Ni No Kuni jsme byli schopni hrát hru také v nejnižších nastaveních a v PUBG Mobile jsme ji mohli nastavit na Ultra FPS (40fps) ve vyváženém grafickém nastavení. Tento výkon nám právě ukázal, že procesor opravdu vyzrál a nyní nám dal lepší výkon.

Fotoaparát

Smartphone má hlavní kameru 50MP spolu s 8MP ultrawide kamerou a také 2MP makro kamerou. Ano, tři čočky smartphonu jsou pro většinu a denní použití dostačující a s našimi zkušenostmi se smartphonem se ukáže, že fotoaparát smartphonu je v pořádku a slušný.

Hlavní fotoaparát může určitě zachytit živé barvy a zatímco ostrost nemusí být nejlepší, co jsme viděli v jeho cenovém rozpětí, bude to v pořádku. Při slabém světle však smartphone potřebuje určitá vylepšení. U fotoaparátu selfie může chytrý telefon pořizovat dobré fotografie za slušných osvětlovacích podmínek a má dobrý dynamický rozsah. Oceňuji také, že smartphone je schopen nahrávat videa na [chráněna e.mailem].

samsung, galaxy, review, vyjednávání

Výrok

Samsung Galaxy M23 5G je velmi slušný smartphone od korejské společnosti. I když existují určité nevýhody, včetně nedostatku displeje AMOLED, výkon, který jsme na smartphonu dostali, je dostatečně slušný. Dostali jsme uvnitř 5G a kamera smartphonu je dostatečně slušná, aby byla použita pro každodenní použití.

Baterie smartphonu je také docela dobrá a konkurenční ceny tohoto je zajímavější.

Samsung Galaxy M23 5G je nyní k dispozici pro PHP15 490.

Příbuzný

Samsung Galaxy M23 5G je velmi slušný smartphone od korejské společnosti. I když existují určité nevýhody, včetně nedostatku displeje AMOLED, výkon, který jsme na smartphonu dostali, je dostatečně slušný. Dostali jsme uvnitř 5G a kamera smartphonu je dostatečně slušná, aby byla použita pro každodenní použití. Baterie smartphonu je také docela dobrá a konkurenční ceny tohoto je zajímavější.

 • Tagy
 • Představoval
 • Posouzení
 • Samsung Galaxy M23 5G
 • Samsung Galaxy M23 5G Benchmarks
 • Samsung Galaxy M23 5G fotoaparát
 • Samsung Galaxy M23 5G vzorek kamery
 • Funkce Samsung Galaxy M23 5G
 • Samsung Galaxy M23 5G Gaming
 • Samsung Galaxy M23 5g Cena Filipíny
 • Recenze Samsung Galaxy M23 5G
samsung, galaxy, review, vyjednávání

Samsung Galaxy M23 5G, Análisis: Ahora entendemos porque es de los Samsung Más Vendidos

Hace ya varios meses que se lanzaron al mercado los samsung galaxy m23 y galaxy m33. Dos Dispositivos de la Gama Media Económica de Samsung, Pero que pese a ello ofrecen interesantes cacterísticas.

Anudo č. Por Ello, Hemos Querido Ponerlo A Prueba y Tratar de Encontrar Dónde esta El Secreto de Su éxito.

Ficha Técnica del Samsung Galaxy M23 5G

LCD DE 6,6 Pulgadas resolución Fullhd 120 Hz de Tasa de Refresco

128 GB HASTA 1 TB CON TARJETA MicroSD

Principal: 50 mpx f/1,8 Gran Angular: 8 MPX f/2,2 Senzor de Profundidad: 2 MPX f/2,4

5.000 mAh carga máxima a 25 W

Jeden UI 4.1 Basado en Android 12

5G Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC 2.45 GHz Bluetooth 5.0 NFC USB-C

Lector de Huellas en el lateral

Samsung Galaxy M23 5G, smartphone Android Sin Contrato, Pantalla TFT Infinity-V De 6,6 Pulgadas, Batería de 5 000 Mah, 4 GB de Ram, Memoria de 128 GB, Doble Sim, Verde Oscuro

No Es Compacto, Pero Tiene Muy Buen Agarre y Una Buena Pantalla

Catalogar Como Móvil Compacto Un Terminal Como Este que pesa casi 200 gramos sería cuanto menos raro. Sin Embargo, Sí podemos decir que nos ha ha ha resultado themendamente cómodo en el manejo diario. Inkluso si lo sostenemos con una mano. Esto se Debe Principalmente al Buen Agarre que tiene sin Necesidad de añadirle una funda.

Sus Materiales, Evidenmentene, žádný syn de Cristal, Vidrio ni otros elements más propios de la gama prémium. Žádný překážku, Samsung Ha Logrado que el Plástico Luzca Muy Bien y También Resulte Un Móvil Atractivo A La Vista. Terén esto al finále es más una cuestión osobní. Para Gustos los Colores, ¿Ne?

Si Hablamos de Pantalla, No Podemos Očiar que hablamos de un.terminal que pese a apart aparts de gama media, se coloca cerca de la gama más económica y que ni por asomo se espera que que que que que que que que que que que que que que que que que que que espera que que que que que que que que que que que que espera que que que espera que que que espera que que espera que espera que espera que es. Terénní tampoko ha sido una mala experiencia. En absoluto. OfRece Un panel Lcd muy bien calibrado en Cuanto a color y del Cual no hemos echado de menos un starosta brillo brillo brillo brillo.

ESO Sí, Hay Ciertos Detalles que nos han gustado menos en lo que a la pantalla respektová. Aplaudimos la Integración de los 120 Hz, teračí desemos rekonstruora que la resolución fullhd nos ha generado dudas. Samsung Espeifica esta cacterística y de hecho se nota en fotografía, pero a la hora de reproducir video lo percibimos menos, por lo que tal vez para video pudese estar recortada a plně. En cualquier caso no es Tampoco Algo Dramático, ni le resta valor a su buen desempeño en el consumo multimedia.

Donde de Verdad Flojea es en sonido, teraque es algo a lo que ya estamos habituados en móviles de este rango. Tener un sólo altavoz hace que no haya Experiencia de Sonido estyreo y que en ciertos momentos parezca un audio muy entatado. Sin Embargo, SE Escucha muy bien inkluso en Volúmenes Bajos. Ahora Bien, la Experiencia Mejora zvažovaně con auriculares, para lo cual tenemos presenCia del Jack de 3,5 mm.

Buen Rendimiento General, Aunoque También Con Algo de lag

SOBRE EL PAPEL Y CON Las Indicaciones de Samsung en mano nos encontramos un Snapdragon 750G en este terminál. No Es Que Sea Un Chip de Altos Vuelos, Pero Ciertamente No Esperábamos algunos probles de Rendimiento en este dispositivo.

Žádné tarda en Abrir Apps y a la hora de ejecutarlas no encontramos demasiados problémy. Sin Embargo, Menudo nos encontramos con lag en la navegación por el sistema. Nada Más Condernder, tenemos ya que esperar unes pocos segundos a que se cargue el contenido, algo incluso compativní. Lo que es ya algo más extraño es que sueda al desbloquearlo, lo cual suede de forma puntual, pero suede.

Por El Momeno, Este Galaxy M23 no se encuentra entre los móviles potvrzením para recibir one ui 5.0 Basado Android 13. Por tanto, tenemos que conformamos con one ui 4.1 Basado en Android 12. Si bien podría ser esta una capa pesada y Culpable del Lag, Tiene También aspectOS pozitivos como poder denegar la Incalación de ciertas aplikace durante la configuración inicial. Žádný překážku, Cabe Decir Que Hay Otras que aparecerán Sí O Sí Preinstaladas. Por Suerte, žádný syn muchos y no es one ui de las capas con starosta bloatware.

NOS Quedamos uspokojení en autonomía y es que los 5.000 mAh aguantan bien el tirón. Como es lógico, Cuanto Más zajímavý es la tarea que se realiza, más baja el porcencetaje. Por eso en videojuegos hemos notedo que que apenas le basta un cuarto de hora para que baje un 10%. Žádný překážku, ya decimos que no es este el punto fuerte del móvil y con un Un Un Un Un Normal No Debería Haber ProblemA.

En un dia de uso intensivo hemos llegado al final del Día con un 18%. Catalogamos como „intensivo“ alredor de 7 Horas de Pantalla con aplicaciones de video en streaming, uso del gps y videollamadas. En Días Más „Normales“ El Terminal nos Ha llegado al final de la Jornada con alredor de un 35%.

Más agridulce es lo que nos reportan los tiempos de carga. Aplaudimos la Elección del Usb-C Por Encima del Micro USB, El Cual Sigue Presente en muchos terminalines de Rango Económico. Sin Embargo, Samsung No brilla Precisamente en carga rápida en gama alta y en esta no podíamos esperar demasiado. OfRece un máximo de 25 w y no inluye adaptador de corriente. Con uno de 20 w que Teníamos hemos experimentado estos tiempos:

El Pack Completo de la Cámara aprueba fácilmente

POCA SORPRESA NOS ENCONTRAMOS SI HABBLAMOS DE LA Interfaz de Cámara de Este Terminál. Al Menos Si má probado alguna otra vez un galaxy, ya que si es la primera vez te destacárá la modalidad diversión que incluye con filtros al más puro estilo instagram y snapchat. Por lo demás, Cuenta Con Las Principales modalidades a mano para fotografía, video y retrato. En el el aparthado más en el que podemos acceder a otras optiones como su modo manual (a.K.Pro), Modo Noche, Lente makro.

En lo que a resultados fotográfikás respektová, decir que nos ha dejado en generál un buen sabor de boca, siendo en líneas generace de los aspectros más destacados del terminal. Evidentemente, tenemos en cuenta para esto la perspectiva de estar ante un móvil a caballo entre la gama económica y la media, por lo que tampoco es equarable a los más avanzados smartphones del mercado.

En General, Con Condiciones de Buena Luz, hlavní hlavní hace hace una excelente interpretación en Cuanto a barva. Cierto es que no destaca por el grado de deTalle que ofrece al ampliar, pero mustra en definitiva eshenas realistys que el color quede recesivamente saturado, ni demasiado aclarado, algo que que oTros oTros oTros oTros oTros oTros oTros terminalis de este Gama Más Alta) Tienden a Hacer.

La Lente Gran Angular Esta Bien Para lo que esta. Es Decir, Mostrar Con Mayor Amplitud un escenario. En líneas generace vemos que capta bien el color igual que la cámara ředitel. Sin Embargo, Los Laterales Quedan Muy Movidos. Cierto es que fueron fotos tomadas sin trípode, pero ni siquiera colocando el móvil en una posición estable logramos mejorarlolo.

Sóje de los que piensan que un buen modo retrato es aque que funciona tanto en personas como zvířecí y objetos. Inkluso en gamas medias y bajas, los móviles ya hasen muy bien el recorte en personas, pero no tanto en estos otros. PUES BIEN, Este Punto negativo neexistuje paral el galaxy m23.

Quitando que syn Fotos Algo Oscuras (Las Condiciones no eran las idóneas y era era tal cual se muestra), la interpretación de qué es sujeto y qué es fondo la hace muy bien. Prueba de ello es el arnés que llevaba toby, El Modelo Canino de la Izquierda. Žádná překážka, žádná Siempre es asi y podemos comprobarlo en el inerte búho de la derecha y como parte de su oreja se desenfoca. En Cualquier caso, Podemos dar fe de que en la inmensa mayoría de ocasores la interpretación es igual de buena que en el primer caso.

En la cámara frontální Sí que notamos colores un poco más oscuros, teraque Tampoco es algo reamentle důležitost. Lo llamativo viene con el modo retrato y como en en en en en en es que que falla en la interpretación. SE LECIDIDIMOS COMPOLICAR UNS POCO AL DISPORITIVO LEVANTANDO UNA MANO Y VIMOS COMO PARTE DE DER DER DER DEBEA DEBERIA ESTAR ENFOCADO Por detrás de la Mano queda desenfocado como si se tratase del fondo fondo.

Debemos Decir Que, srovnávání el modo makro de este galaxy m23 con el de otros móviles de podobné gama, el resultado generál de este es bastante mejor. Sin Embargo, Le Sigue Costando Enfocar y hace interpretaciony un tanto extrañas. Véase como la parte derecha de la piedra queda excesivamente ruidosa en srovnávání con el resto.

SI Queremos Ser Críticos, Debemos přiznání que el modo noche es malo. Véanse Como Prueba los ResultAdos ANINERAS, EN LOS CUALES El Ruido Es Claro Protagonista. Ahora bien, žádné es ni de lejos de los peores. En Nuestra Opinión, es un buen modo noche si lo que se Pretende es Mostrar un esdenario con poca luz, dando Más importancia a la luminosidad que a la nitidez y nivel de deTalle que que se capte.

En este otro ejemplo podemos aquello de la pérdida de detallles. SI SELESAS LA PARTE Ampte Ampliada de la Imagen, Puedes compobar como la Fachada del Edifio Parece Una Textura Lisa, Cuando en Realidad Se Trata de Una Fachada de ladrillos.

La Cámara Frontální es Poco Luminosa, por lo que si se es en una zona oscura y sin el modo noche, se queda todo a la imaginación de quien ve la fotografía. Con la modalidad aktivada, aumenta el tiempo de exposición y ganamos en luminosidad, pero con mucho ruido en el resultAdo. Este este caso, diferencia de lo que suede con el modo noche en las cámaras principy, sí creemos que tiene menos menos menos sentido recirrrir a los selfies luz, ya que creemos que que que que teene sentidon aer est est es.

Ver Galería Completa »Galería del Samsung Galaxy M23 5G (26 Fotos)

Asi Pues, Vemos que el juego de cámaras no es como para Volverse lokos. Sin Embargo, incidimos nuevamente en que estamos hablando de un teléfono que ronda los 250 eur. Conse contexto, damos por bueno el apartasdo de cámaras al Ser Muy Polivalente y ofrecer una muy buena temperatura de color y con alicenties interesantes como poder sacar sacar una fotografía en retrato a nuestra mascota.

Samsung Galaxy M23 5G, La Opinión de Xataka Móvil

Elegir Un Móvil, Sea de la Gama Que Sea, Siempre es algo Complicado y que závislý de varios faktores. Tras ANALIZAR Este Samsung Galaxy M23, Lo Masitramos un Buen Candidato Para Ciertos Pressuestos Ajustados. Y ne, žádné para todos.

Si Buscas un terminál que te arroje una gran Experiencia en videojuegos algo, este no será el más indicdodo. Ahora bien, pese a sus ‚peros‘ en rendimiento o aparthados más flojos de la cámara, creemos que este galaxy m23 es una buena opción de compas si buscas un terminal que que que bien en términos geoleres, que te de buena won intensiv y que cumplan en la mayoría de escenas en lo que a cámara se refiere.

Test Samsung Galaxy M23 5G: Pour Une Expérience 5G à Moindre Coût

AVEC SON M23, Samsung Entent navrhovatel OSN Smartphone kompatibilní AVEC LA 5G MAIS à Prix Contenu, Moyennant Quelques compromis si on Le Porovnat Aux Modèles de Série a de la Marque.

Présentation

Samsung a beau avoir zjednodušeně ses gammes de smartphones, la vyznamenání entre ses diférentes familles de Produits n’est pas toujours évinte. En Témoigne le Cas de Son Galaxy M23, situé dans une série m historiquement pozice en entrée de game, bien plus que ses modèles a. Et Pourtant, Le M23 EST Plus Perfectionné que Bien des Terminaux de Série a.

Annoncé à 299 €, L’Appareil Affiche On Ensemble Cohérent de Caractéristiques Techniques. Il Compte en effet uncran lcd de 6,6 pouces, une puce Snapdragon 750g, 128 Go de Acrage et un Triple Module Photo, Sans oublier une baterie de 5000 mAh. On relève également sa compatibilitité avec la 5g. Il n’est tooutefois pas seul sur ce segment tarifaire, où évoluent par příklad le oneplus Nord CE 2, l’oppo A77 5g ou encore le Xiaomi redmi note 11 Pro 5g.

Ergonomie et Design

Le Galaxy M23 est assez similaire aux autres terminaux de Samsung, et ressemble d’Ailleurs beaucoup à un galaxy a33: tandis que que les précédens générations de la famlel m soufraied d’En Design Moins A, On the the the the the the the the the aré véritable montée en game esthétique.

L’appareil affiche des dimensions généreuses, mesurant tout de même 165,5 x 77 x 8,4 mm et pesant la bagatelle de 198 gramy. Il est tooutefois agréable à Prendre en main, grâce à ses transches arrondies et à Syn Lecteur d’Empreintes. Par Ailleurs très éactif. Tombant parfaitement sous le doigt. Le Smartphone Dévoile Une Connectique Riche: il est non seulement équipé d’one cena mini-jack, Mais Aussi d’Un Chariot Permenttant D’Cueilrir Deux Cartes nano-sim et une carte microsd. De quoi compléter un espace de assage dejà korektní (128 go).

La coque du smartphone intègre parfaitement le modul photo qui compte trois capteurs. Syn Revêtement en Plastique, qui confère au terminál SA Relativní Légèreté, tendence à retenir les traces de doigts, mais moins que les finitions lesklé tradicenelles.

Le Smartphone navrhuje uncran de 6,6 Pouces Obyvatel 82,7 % de sa fasáda, et concède des bordures noires assez visibles. Comme le Galaxy A33, Il Arbore une encoche en forme de gouutte d’eau qui manque un peu de modernitité. Il perd aussi des points en matière d’ergonomie, du fait de l’assse de toute certifikace d’étanchéité. Enfin, il est à noter qu’au rayon de la connetivité sans fill le smartphone est kompatibilní avec le bluetooth 5.0, Le Wi-Fi ac et le nfc.

Zvuk

Le Galaxy M23 EST MUNI D’One Prize Mini-Jack, Connectique Encore Largement Disponible Sur Les Smartphones D’Entrée de Gamme-qui ne sont tooutefois plus livrés avec une pár. Elle Est de Bonne Qualité, Concédant Peu de Dissorsion et Assurant Une Belle Puissance.

Valeurs Moyennes
Niveau de Sortie 121,0 MVRMS 103,8 MVRMS
Zkreslení Bruit 0,001 % 0,006 %
Plage Dynamique 116,0 dB 96,7 dB
Menfonie -54,0 dB -62,0 dB

Écran

L’Ecran Constitue bien souvent l’élément Sur lequel les construurs opèrent des compromis pour leurs chytré telefony à Prix Contenus. ICI DONC, PAS D’Amoled: Samsung A Opté Pour une dalle tft Lcd, qui a tooutefois le mérite de Pouvoir Osciller Automatiqument Entre 60 ET 120 Hz, Ce qui est ApSréciable. L’Ecran Affiche 2408 x 1080 pixelů, Soit Une Définition Full HD et une résolution de 400 PPP. Mais d´Emblée, na regretu la Présence d’One encoche en forme de gouutte d’aau que nous avions évoquée et dont la modernity laisse à desirer…

Technika přístrožního přístroje D’Un Point de Vue, L’Acran du Galaxy M23 n’éblouit pas. SA Luminosité Maximale, Certs Confatible, N’Excède Pas Les 591 CD/m², Quand Insurrents DéPassent Les 800 CD/m². CE Point Est Důležité, Dans la mesure où sa réflectance s’établit à 46,7 %, ce qui významné reflety Sont Visibles. À L’Onverse, Sa Luminosite Minimale Ne Descend Pas Sous Les 6 CD/M², CE QUI RESTE TOUTEFOIS TOUT à Fait utrpení Pour ne pas être à l’usage à l’usage à l’usage à l’usage à l’usage à l’usage dan smartphone dans l’scurituité.

La Lisibilitité de l’Appareil Resten Néanmoins korektní, grâce à un constasta mesuré à 1334: 1. En revanche, syn Calibrage EST plus que dokonalý. Nous avons à la fois relecté un delta e un peu élevé. les rouges étant notamment un peu trop saturés., et une température des couleurs de 8235 k. Comprenez Que L’Affichage, Loin des 6500 K de la Norme Vidéo, Est Trop Froid et Donc Que Son Rendu Tire verze Le Bleu. Et hélas, il n’est pas možný de personnaliser cet affichage.

Dans ce tableau en demi-teinte, le confort d’usage est tout de même présent: le temp émance de 16 ms que nous avons mesuré y přispívání sans nul doute, de Même que le retard que nouns mesure à 73 ms.

Představení

Le Galaxy M23 S’Appuie Sur La Puce Snapdragon 750G de Qualcomm, Pas Tout à Fait Récente, et que l’on Trouve Par Exemple Dans Le Galaxy A52 5G, Dans le Fairphone 4 ou dans le mi 10t lite de xiaomi. Cette Puce Comptant Huit Cœurs (Deux Kryo 570 à 2,2 GHz ET šest à 1,8 GHz) EST doprovodný par 4 Go de Mémoire Vive.

SA Prestace est bez překvapení. Manquant un peu de vélocité dès lors que de nombreuses aplikace SONT OUVERTES SImultanément, est néanmoins Fluide à l’usage et récolte un Indice Multitâche de 87 Selon Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre Notre. Pas SPécialement Taillé Pour Le Jeu, Avec Son GPU Adreno 619, Le M53 Affiche Une Moyenne de 28,7 Images Par Secorde. Il fait quelques points à 40 i/s et sestupuje jusqu’à 27 i/s. Rien de Fou Donc, et pas de quoi přesvědčování les amateurs de Gaming, malgré uncran schopný de Monter jusqu’à 120 Hz.

samsung, galaxy, review, vyjednávání

NOS Tests de Performance SONT Réalisés AVEC VISSER, L’Application DévelopPée par la Société Smartviser.

Fotografie

Le Galaxy M23 Mise Sun Un Triple Module Photo Assez Classique, Combinant Un Grand-Et Un Ultra Grand-Engul, Mais Aussi Un Capteur Plus Anecdotique de 2 Mpx, Dédié à la Macro.

Hlavní modul: 50 mégapixelů, f/1,8

Comme la plupart des smartphones-matematiky, Le Galaxy M23 navrhnout du pixel-binning et quatre pixels en un nalét livrer des klichés de 12,5 mégapixels. Les images ainsi obtenues sont de qualité korektní sous une bonne luminosité. La Discorsion est Contenue en Périphérie de l’image, et le niveau des dertails est správné au centrum. Le piqué est cendant moins uspokojivý que sur l’image du redmi note 11 5g, qui souffre d’un lissage moindre et restitue mieux les contours des petits éléments.

De NUIT, Le ÉSULTAT N’EST PAS Fameux, La Faute à Un Bruit Numérique Très Présent. Les Détails Sont Hélas Brouillés, Mais Moins Que Chez Syn Homolog de Xiaomi.

Modul Ultra Grand-Engine: 8 Mégapixels, f/2,2

L’ltra ultra vnuk Offre une colorimétrie Mieux maîtrisée que Celle du redmi Note 11 Pro 5G, Avec des Contours Mieux Restitués, du Moins Pour les plus Grands éléments. En Revanche, il faut skladatel avec une discorsion Très marquée tout autor de l’image, qu’un recadage automatique après la cenu de Vue ne efit pas à gommer.

Les Résultats de Nuit Sont Hélas Médiocres, Souffrant à la fois d’un Důležité Bruit Numérique et d’One Désaturation des couleurs auxquels s’ajoute la digrace Évoquée plus haut haut.

Modul frontální, režim portrét et Vidéo

Les Selfies Sont Assurés Par Un Capteur Frontální de 8 Mégapixels Flanqué d’One Optique OuVrant à f/2,2. Les Résultats Sont korektní, Mais Manquent Tout de Même de Piqué et afichent un lissage très présent. CE modul est kompatibilní AVEC UN režim Portrét au bokeh personalizovatelný, de Même que l’appareil foto dorzální. Le Détourage est agressif si l’on využívat Le réglage Défini par Défaut, et Manque de Précision. Notez enfin que le smartphone permet de filmer jusqu’en 4k à 30 obrázků par secore (full hd à 30 i/s à ultra grand-úhle) propustné de réaliser de Vidéos de Qualité Přijatelné přijatelné.

Autonomie

Les Smartphones D’Entrée de Gamme Sont Souvent des Modèles d´Endurance, et le m23 de Samsung est loin de faire výjimka à la règle. SA BATERIE DE 5000 MAH AFICHE LA CAPACITE Standard Des Smartphones de sa catégorie, Mais l’optimization est au rendez-vus, puisque nous avons mesuré 25 h 12 min d’usage avant exticktion. UNE vynikající výkon, d’atant que rares Sont Cette Année les smartphony à despasser les 24 heures. Dans Tous Les Cas, Vous Pouvez Espérer Dépasser Sans Obtěžující la Journée d’eitition AVEC CET Appareil.

À L’Mar des Terminaux un peu plus haut de gamme de Samsung, le Galaxy M23 est livré sans bloc de nabíjení. Il est néanmoins kompatibilní Avec des blocs jusqu’à 25 w, qui lui pertentte de faire le plein en 1 h 21 min. Une durée tout à fait raisonnable.

NOS testy de baterie sont automatisés par viser, l’aploup develovelpée par la société smartviser.

Les Résultats OBTENUS AVEC VISER SONT ISSUS de Mesures Effethuées en Podmínky éelles d’eitition (Appels, SMS, Vidéos, Lancement D’Applications, navigační web…).

Durabilitité

Notre skóre de durabilitité permet de DéterMiner l’espect odolný du ​​smartphone queou le consommateur que pour l’environment. Il s’appuie à la fois sur l’idice de éparabilité, des crirtères de durabilitité (Indice de Protection, Connecteurs Standards, Durée de Garantie et des mis à jour. ) et unealuation des Politiques RSE (Responseabilité Sociétale des Interprises). Vous Trouserez Tous les details de l’Analyze dans notre článek.

Sorti en Début d’Année Sous Android 12, Le Galaxy M23 5G A OBTENU EN DéCEMBRE 2023 LA VERZE 13 DU SYSTèME D’EXPOMAITACE DOMAGNÉ DE ONE UI 5. Rozhraní UNE à laquelle nous avons conSacré le Dossier ci-dessous:

Samsung začíná à Largement Déployer One UI 5, SA Nouvelle Interface Maison Basee Sur Android 13. Passage en revue des principales nouve.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS