Samsung Galaxy Note 10 Lite Review: Pokud jste někdy použili poznámku, budete milovat…

Samsung Galaxy Note 10 Lite přináší prémiový zážitek, aniž byste spálili díru v, ale měli byste ji získat? Zjistěte to v naší recenzi

Samsung Galaxy Note 10 Lite přichází sdruženo se S-pen

Pokud chcete koupit nejlepší smartphone Android, jednou z možností, se kterou se setkáte, bude vlajková loď Samsung Galaxy Note 10. Zatímco funkce smartphonu budou tak fascinující, jak se dostane, cenovka by vás přiměla udělat krok zpět. V Hugru za získání toho S-Pen, ale ne ostřelování hodně hotovosti, můžete nakonec vybrat starší poznámkové zařízení. Bude vám však chybět spoustu funkcí, které byste mohli získat, pouze pokud jste si telefon koupili od roku 2020. Samsung se snaží vyřešit tento problém s uvedením společnosti Samsung Galaxy Note 10 Lite.

Samsung Galaxy Note 10 Lite v podstatě překlenuje mezeru mezi středním rozsahem Samsung Galaxy A Series Smartphone a prémiovou sestavou Samsung Galaxy Note Sestava. Telefon nejen přináší schopnosti S-Pen, ale také nabízí pohlcující displej Infinity O a skener otisků prstů v displeji. Aby byla nabídka více zajímavá, Samsung také plácl do 3.5 mm konektor pro sluchátka a funkce, jako je Samsung Pay, 25w Superfast nabíjení a mnoho dalšího.

Ve své cestě k nabídnutí takového množství funkcí a přitom udržení cenového bodu pod kontrolou musela společnost učinit spravedlivý podíl na kompromitech. Tyto kompromisy sahají od nedostatku bezdrátového nabíjení až po přidání nového materiálu vzadu zvaného „Glasstic“ (vyrobené spojováním skla a plastu dohromady). Jsou to kompromisy příliš mnoho nebo zasáhne správné místo? Pojďme to zjistit v naší hloubkové recenzi Samsung Galaxy Note 10 Lite.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Review: Specifications

Samsung Galaxy Note 10 Lite Sports A 6.7palcový displej Super AMOLED Infinity-O s rozlišením 2400×1080 pixelů. Smartphone je poháněn procesorem Exynos 9810 spojený s až 8 GB RAM. Sluchátko s dual-SIM je dodáváno s 128 GB palubního úložiště, což je dále rozšiřitelné až na 1 TB pomocí karty microSD. To vše je podpořeno baterií 4 500 mAh, která je dodávána s podporou 25w super.rychlého nabíjení.

Na přední straně optiky má Samsung Galaxy Note 10 Lite na zadní straně nastavení trojitého kamery 12 megapixelu, který se skládá z primárního senzoru, teleobjektivu a ultrawide kamery. U selfies je smartphone vybaven střelcem selfie 32 megapixelů.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Review: Design and Display

Samsung Galaxy Note 10 Lite přichází ve třech barevných variantách. Aura Glow, Aura Black a Aura Red. Varianta, kterou jsme obdrželi pro kontrolu. Barevná varianta vypadá zajímavě, protože se chlubí duhovým efektem, když je na ni světlo přímo hozeno světlo. Zadní část smartphonu vypadá, že je vyrobena ze skla a zpočátku se podívejte na kohokoli, kdo může být oklamán kdokoli. Nejen na první pohled, ale také při praktickém zážitku, uživatel bude mít pocit, že se telefon cítí stejně prémiové jako telefony, jako je Galaxy Note 10 nebo OnePlus 7T. Pravda však je, že zde použitý materiál je Glasstic, což je v podstatě termín používaný pro materiál vyrobený spojováním skla a plastu dohromady.

Panel Super AMOLED nabízí hlubší černé barvy a punčující barvy

Galaxy Note 10 Lite má vzadu nastavení trojitého fotoaparátu, které vypadá docela podobně jako Samsung Galaxy S10 Lite a Galaxy A51 Smartphones. Kromě toho telefon ukazuje pouze značku Samsung na zádech. Předem, Galaxy Note 10 Lite přichází s displejem Infinity O, díky čemuž to vypadá spíše jako jeho prémiový bratr Galaxy Note 10. Na rozdíl od prémiového řady chytrých telefonů Samsung však Galaxy Note 10 Lite postrádá zakřivený displej.

Samsung Galaxy Note 10 Lite in Aura Glow Color Variant.

Pokud jde o umístění, Samsung Galaxy Note 10 Lite obsahuje tlačítko napájení na pravém okraji vedle klíčů hlasitosti nahoru a dolů. Vlevo najdete zásobník SIM, který může ubytovat dvě karty SIM nebo jednu SIM kartu a kartu microSD. Zatímco horní hrana drží sekundární mikrofon, spodní okraj je obsazen primárním mikrofonem, mřížkou reproduktoru, port USB typu C a 3.5mm konektor pro sluchátka.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Review: výkon, software a uživatelské rozhraní

Samsung Galaxy Note 10 Lite je poháněn čipovou sadou Exynos 9810. Procesor je nyní téměř dva roky starý, protože prvním smartphonem, který obsahoval čip 9810, byla řada Samsung Galaxy S9. Zatímco čip trochu stárl, představení je stále lepší než většina dostupných čipových sad středních rozsahu. Jít se starou čipovou sadou je zjevně sporné, ale přináší skvělý výkon bez rozbití banky. Galaxy Note 10 Lite v našich benchmarcích provedla docela slušné, které jsme provozovali na více aplikacích včetně Antutu, Geekbench, 3D značky a značky PC.

Výsledky Antutu, PCMark, Geekbench a 3D Mark Benchmark.

V Antutu získala poznámka 10 lite slušná 331965, zatímco značka PC zaznamenala práci 2.0 skóre výkonu 5800. Geekbench měřil jak jednorázový, tak vícejádrový výkon, kde telefon skóroval 681 a 2044. Také jsme provedli benchmarkový test pomocí aplikace 3D značky a poznámka 10 lite získala slušný 4060. Pokud jde o použití v reálném světě, telefon se cítil docela elegantní a během mé zkušenosti jsem si nevšiml žádného zpoždění ani nervozita. Dokonce jsem hrál hry jako PUBG: Mobile, Call of Duty: Mobile and Asphalt 9: Legends on the Galaxy Note 10 Lite. Hry běžely docela hladce s vysokým grafickým nastavením.

Pokud jde o software, Samsung Galaxy Note 10 Lite běží na operačním systému Android 10 Google s vlastní kůží společnosti, OneUI 2.0 vrstveno nahoře. Zatímco kůže přináší na palubě spoustu vzrušujících funkcí, nabízí pomalejší animace ve srovnání se skladem Android. Společnost však nyní poskytla v nastavení smartphonu možnost s názvem „snížená animace“, což může významně změnit celkovou hladkost uživatelského rozhraní. Také jsem si všiml, že skener otisků prstů v displeji je pomalejší než OnePlus 7T. Nejen pomalejší, ale občas, telefon odmítá rozpoznat můj otisk prstu a většinou jsem se spoléhal na metodu odemknutí obličeje.

Běží na Android 10 založené na jednom UI 2.0 z krabice.

Jednou z funkcí, kterou na zařízeních Samsung absolutně miluji, je funkce Samsung Pay. Zatímco některé telefony střední třídy nedostávají plnou funkčnost, note 10 lite získává plnohodnotnou verzi s podporou MST, což znamená, že mohu použít poznámku 10 lite pro provádění plateb v jakékoli obchodech, které mají kreditní/debetní kartu stroj. Kromě toho Samsung také přidal spoustu dalších užitečných funkcí, které posouvají funkčnost S-Pen na úplně jinou úroveň. Jednou z takových funkcí je schopnost zaznamenat si poznámky na vždy na displeji.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Review: Camera

Má vzadu nastavení trojitého fotoaparátu

Samsung Galaxy Note 10 Lite přichází s nastavením trojité kamery vzadu. Primární kamera je 12megapixelový širokoúhlý senzor s f/1.7 clona a přichází s duálním pixelem PDAF a optickým stabilizací obrazu. Sekundární čočka je 12-megapixelový teleobjektiv s f/2.4 clona a nabízí 2x optický zoom. Třetím senzorem na zadní straně je 12-megapixelový ultrawide čočka s f/2.2 clona. Jak působivé, nastavení kamery zní na papíře, je to ještě lepší v reálném využití v reálném světě.

Nastavení fotoaparátu vám umožní pořídit několik skvělých detailních záběrů. Obrazy občas mají tendenci být nadměrně exponované, ale většinou pořizují slušné obrázky v dobrých i špatných světelných situacích. Pokud jde o barvy, mají tendenci se trochu objevit, ale to pomáhá, aby některé výstřely vypadaly lépe. Na rozdíl od OnePlus 7T, Galaxy Note 10 Lite nedostane vyhrazený noční režim. Režim se automaticky přepíná, když detekuje tmavší prostředí.

Pokud jde o selfies, obrázky jsou většinou dobře podrobné, díky 32MP Selfie Snapper. Obrázky však mají tendenci vypadat trochu nerovnoměrně na blíže. Přední kamera dokonce nabízí režim širokoúhlého, kde se můžete hodit celé skupině přátel do jednoho selfie.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Review: Baterie

Samsung Galaxy Note 10 Lite přichází s baterií 4 500 mAh pod kapotou. Během mého pravidelného používání byl telefon snadno schopen vydržet jeden celý den a v většinukrát jsem ten den ukončil s přibližně 25-30 procenty šťávy stále zbývající. Moje typické použití zahrnuje procházení přes více platforem sociálních médií, poslech hudby, sledování několika videí a hraní her po dobu téměř půl hodiny s Wi-Fi, 4G a Bluetooth za všech okolností zapnuto. A když jsem potřeboval doplnit procento baterie, 25W Superfast nabíječka zahrnula do krabice na mou záchranu. Zatímco nabíječka je rychlejší než normální nabíječky 15 W, které jsme viděli u telefonů, jako je Galaxy S10, je stále pomalejší než 30W Warp Charger, která je dodávána s OnePlus 7T.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Review: Verdikt

Samsung to rád nazývá displej Infinity-O

Samsung Galaxy Note 10 Lite si klade za cíl přinést pravou prémiovou vlajkovou loď, kterou člověk chce získat bez ostřelování hodně hotovosti. Smartphone je určen pro vyspělejší sadu uživatelů, kteří se zaměřují spíše na produktivitu než na streamování médií nebo hraní. Zatímco uživatelé poznámky určitě ocení existenci S-Pen, uživatelé noví ve světě noty si také zvyknou na funkce, jako je dálkový s perem, AR Doodle, živá zpráva a další. Abychom takové funkce nabídli, musela společnost udělat několik kompromisů. Ale člověk může nechat tyto kompromisy projít výměnou za konečný zážitek Samsung Galaxy Note za cenu RS. 38 999.

Stručně řečeno, pokud chcete získat nejlepší vlajkovou loď v rozpočtu, Galaxy Note 10 Lite je v současné době jedním z nejlepších smartphonů, které můžete získat. Pokud jste však méně na produktivní straně a často se nakloníte k hraní, měli byste pravděpodobně jít s OnePlus 7T nebo Asus Rog Phone 2.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Review: Unikátní, ale handicapované

S-Pen je to, co dělá toto zařízení jedinečným v tomto segmentu, ale starý procesor funguje jako handicap. Samsung Galaxy Note10 Lite nemusí být nejrychlejším smartphonem v tomto segmentu, ale je to konzistentní umělec.

Samsung Galaxy Note 10 Lite je známkou toho, že Samsung přichází k nevyhnutelnosti hodnotové vlajkové lodi. Odstraněním některých funkcí a zachováním dalších důležitých společností možná Samsung našel způsob, jak soutěžit ve vysoce konkurenčním segmentu pod 40K se dvěma nabídkami-Galaxy S10 Lite a poznámka 10 lite. Oba chytré telefony jsou ceny podobně, ale jsou zaměřeny na různé uživatele. Společnost Samsung zaměřuje na mladé tvůrce, umělce a podnikatele s notou 10 lite a v této recenzi testujeme telefon, abychom zjistili, zda se shoduje s jeho tvrzeními.

Výkon

S-pen je srdcem a duší tohoto smartphonu

Chci začít s nejdůležitějším aspektem této vlajkové lodi hodnoty. Je to dost rychlé? Galaxy Note 10 Lite běží na stejném procesoru Exynos 9810, který pohání dvouletou Galaxy Note 9, zatímco Galaxy S10 Lite získává Qualcomm Snapdragon 855 pod kapotou. Volba SOC je docela matoucí. Pokud se jedná o smartphone zaměřený na tvůrce, kteří potřebují nejvíce zpracovatelské síly, jak je to, že S10 Lite získal novější a silnější SOC, zatímco The Note 10 Lite musela udělat s dvouletým SoC? Čísla benchmarů také řídí tento bod domů. V každé aplikaci Benchmark, kterou jsme provozovali, Galaxy Note 10 Lite skóroval níže než Galaxy S10 Lite a dokonce nižší než OnePlus 7T a Realme X2 Pro. Čísla jsou zastoupena v níže uvedených grafech.

Ale to jsou jen syntetická čísla, jen dost dobrá pro rychlé srovnání. Ve skutečnosti není používání zařízení tak špatné. Navzdory nedostatku vysokopěrného zobrazení frekvence se akce uživatelského rozhraní stále cítí hladce a rychle. Telefonní se zasahuje asi za 30 sekund a odemkne se po nějaké době zpočátku, protože jak algoritmus rozpoznávání obličeje, tak i snímač otisků prstů v displeji potřebují několik dní, aby se naučili vaše vzory. Při spuštění aplikací se téměř neotevře téměř žádné čekání a fotoaparát se okamžitě otevře z obrazovky zámku.

Zatímco většina věcí běží hladce, existují případy, kdy Galaxy Note10 Lite Stutters. Hodinky.

Existují však okamžiky, kdy procesor začne ukazovat svůj věk. Jednou z konkrétních instancí je, když jsem instaloval aplikace do telefonu z knihovny her Play Store a při přepínání karet a procházení aplikace. Vědět, že toto zařízení je zaměřeno na tvůrce, úpravy surové fotografie v aplikaci Adobe Lightroom je docela hladké, ale vykreslování i 3minutového upraveného videa na Adobe Rush bude snadno trvat více než 15 až 20 minut, pokud jste použili více efektů a přechodů. UI se také zpomalilo, když jsem se pokusil vložit text do videa. Věřím, že by tvůrce měl rád, aby zařízení bylo o něco silnější, aby tyto video projekty lépe zvládlo.

samsung, galaxy, note, lite, review

Je to S-Pen, který odlišuje poznámku 10 lite od všech ostatních vlajkových lodí hodnot. Stylus byl pro Samsung uprchlým úspěchem od první Galaxy Note a má velký potenciál udělat totéž v tomto špičkovém segmentu také. S-Pen lze použít pro většinu funkcí v dražší řadě not, včetně poznámky (s automatickým rukopisem k přeměně textu), fotografování (žádné režimy přiblížení nebo přepínání jako v poznámce 10), výběr textu a výběru textu a Kreslení ar emodži. To je poměrně velká sada jedinečných funkcí, které v tomto segmentu právě teď nenabízí, a pokud si chcete do telefonu nakreslit nebo doodle, je poznámka 10 lite vynikající volba. S-Pen docela reagoval na mé ruce a já jsem mohl rychle namíchat věty, i když na můj nejhorší rukopis. Podívejte se na toto video níže.

Odpusťte špatný rukopis.

Samsung Galaxy Note 10 Lite je dodáván ve variantách 6 GB a 8 GB RAM, oba s úložištěm 128 GB. Se vším, co nabízí poznámka 10 lite, by úložiště mohlo nechat více chtít. Existuje možnost vyměnit druhou SIMu za kartu microSD, ale stále bych přivítal variantu 256 GB.

Provedené testy:

Hraní

Samsung Galaxy Note 10 Lite doposud vypadala dost dobře pro čmáranice, kteří jsou rychlé poznámek. A při hraní byl dvouletý procesor docela schopen zacházet s těžkými hrami. PUBG Mobile i Call of Duty probíhaly s vysokou stabilitou, ale nemohly zasáhnout špičkové rámcové frekvence jako OnePlus 7T nebo Realme X2 Pro. Vizuální prvky nejsou tak očima, jak jsme viděli v jiných chytrých telefonech, ale pokud se musíte naladit na rychlý zápas, můžete se dostat s vítězstvím díky hladkým snímkům, které je schopna generovat. Dotyková odpověď je také dostatečně slušná, aby mohla hrát jako odstřelovač v Deathmatches in Cod: Mobile.

Samsung také pečel v herním režimu, který automaticky spustí, když spustíte hru. Je to mírně odlišné od ostatních herních režimů v tom smyslu, že se telefon v průběhu času učí vaše vzorce využití a udržuje prahovou hodnotu pro teplotu a paměť. Zobrazuje také odhadovaný čas, který můžete hrát na baterii. Moje jednotka se stále učí mé vzorce použití a my tuto recenzi aktualizujeme po generování čísel.

Provedené testy:

Software

OneUI je v současné době jedním z nejlépe navržených vlastních rozhraní pro Android. Zpřístupnění plné sady funkcí v cenovém rozpětí sub-40K se otevírá pro kupujícího mnoho cest. Za prvé, máte plnou sadu bezpečnostních funkcí Samsung Knox s poznámkou 10 lite spolu se Samsung Pay, které se v minulosti ukázaly jako užitečné v minulosti. Pro jednoho, nikdo nebude moci vypnout váš smartphone, aby vypnul mobilní data, zatímco telefon je uzamčen. Pokud tedy někdo náhodou popadne váš telefon, nebude ho schopen vypnout a můžete jej snadno sledovat online. Samsung Pay také umožňuje platit přímo z vašich kreditních a debetních karet, aniž byste je museli fyzicky nést. Dostanete drift.

Softwarový zážitek Samsung je především to, co tyto vlajkové lodě odlišuje od ostatních. Přímo na přizpůsobení ikon, widgetů, velikostí oken (ano, můžete změnit velikost okna aplikace jako na ploše) a další. To, co nedostanete, je režim DEX, který se Samsung obnovil s nejnovější notou 10 Plus, což by mohlo být trochu bummer.

Životnost baterie

The Note10 Lite je poháněn baterií 4500 mAh. Je zřejmé, že Samsung má v úmyslu telefon používat dobře po dobu jednoho dne a telefon poskytuje tento druh výdrže baterie při normálním až mírném použití. Odtok baterie v pohotovostním režimu je minimální, ale po 15 minutách tresky: Mobile, baterie klesla o dobrých 6 procent. Podobně 30 minut streamování obsahu na Amazon Prime Video upustilo baterii o 5 procent. Toto jsou konzervativní čísla, která převádějí na denní použití. Pokud však trávíte spoustu času fotografováním a fotografováním 4K videa, baterie vypouští mnohem rychleji.

Jakmile však dojde nabití, note10 lite se vrcholí s 25w rychlou nabíječkou zahrnutou do krabice. K dosažení plné rychlosti budete potřebovat typ-C k kabelu typu C. Zajímavé je, že S10 Lite podporuje rychlé nabíjení 45 W, ale stále dostane nabíječku 25 W v krabici. Telefon se vrhá na plnou kapacitu za asi 90 minut.

Provedené testy:

Fotoaparát

než S-Pen nebo jen přítomnost Samsungu v segmentu vlajkové lodi Value, to, co by mělo skutečně vyděsit jako OnePlus a Realme v prémiovém segmentu, je Samsungova zálibu v nabídce skvělých fotoaparátů. Doposud OnePlus vždy obdržel vločku za poskytování zážitku z fotoaparátu, alespoň pokud jde o vlajkové lodě, a my jsme pozorovali, jak se Google Pixel 3a podaří vytvářet lepší fotografie důsledněji. Kamera Samsung Galaxy Note 10 Lite také dělá něco podobného. Ale s některými omezeními.

Nastavení kamery poznámky 10 Lite se skládá ze tří 12MP kamer, z nichž každá je vyříznutá pro různé funkce. Je tu jeden se širokou čočkou a f/1.7 Clona, ​​další je teleobjektivy s 2x optickým zoomem a další je ultrawide čočka s f/2.4 clona. Primární i teleobjektivy jsou opticky stabilizovány a v pohybu je super stabilní video režim pro fotografování, zatímco je v pohybu.

Zde je způsob, jak vyšly obrázky.

Fotografie z f/1.7 Primární kamera je potěšení vidět. Jsou ostré, mají správné množství detailů a reprodukce barvy není příliš nasycená ani není příliš nevýrazná. Dynamický rozsah je to, co chybí v note10 lite, protože denní výstřely často mají své zvýraznění oříznuté. Nedostatek dynamického rozsahu je při natáčení videa zřetelnější, ale o to později. Také nezískáte systém duálního clony, který se nyní stal základem vlajkových lodí Samsung.

The Note10 Lite také přichází s vyhrazeným nočním režimem, který pracuje ve stejném principu jako jiné noční režimy u konkurentů. Kombinuje více fotografií dohromady a vezme nejlepší části, aby se spojily do slušného nízkého světla. Nevýhodou je, že nemůžete zachytit objekty v pohybu pod nízkým osvětlením. Rám by měl být stabilní, a pokud ano, note10 lite je schopen střílet ostřel. Přiblížení však nebude produkovat příliš mnoho detailů, ale jas a dynamický rozsah jsou docela dobré pomocí nočního režimu.

Ultrawide Camera

Ultrawide čočky v vlajkových lodích Samsung byly dosud docela úžasné s konzistentním výkonem. Ale stejně jako u všech vlajkových lodí Samsung, ultrawide čočka nemá automatické zaostření. To znamená, že jej nebudete moci používat jako makro objektiv. Až stranou, ultrawide čočka je docela úžasná. Náhodou jsem použil tento konkrétní čočku více než primární čočka v tomto telefonu. Za předpokladu, že světlo je optimální, fotografie z ultrawide objektivu také vypadají podobně jako ta z primárního čočky, ale při nízkých osvětleních vycházejí obrázky mnohem tmavší i po použití nočního režimu. Jsou tmavší, ale noční režim se podaří udržet ostrohu, pouze pokud se nezlobíte.

Telephoto Camera

Přidání 2x optického zoomu dokončí nastavení. Je to snadno jeden z nejlepších v segmentu, navzdory poměrně vysokému f/2.4 clona. Po západu slunce nebudete moci získat dobré výsledky, ale jinak se objektiv dobře zachycuje vzdálené předměty s dobrou ostrostí. Senzor má tendenci trochu opírat, ale odezva závěrky a automatické zaostření jsou přímo na místě. Zajímavé je, že když existuje slabé světlo, telefon se automaticky přepne na primární kameru a místo použití teleobjektivu provádí 2x digitální zoom místo použití teleobjektivu.

Režim portrétu

Režim portrétu nabízí dva režimy, s nimiž se můžete střílet. Jeden s širokým výhledem a druhý na 2x zoomu. Oba režimy jsou schopny produkovat slušné portréty. Režim jsem značně použil na mém domácím psovi a výsledky byly víceméně podobné tomu, co jsem viděl na telefonech v tomto segmentu. Oblast zaostření je docela malá a pokrývá pouze čenich a oči. Zbytek tváře mého domácího mazlíčka je poměrně nekonzistentně rozmazaný. Účinek je lepší na lidi. Získáte také tři vzory bokeh.

Selfie kamera

Fotoaparát 32MP selfie také přichází s režimem portrétu, Slo-Mo Video, ale žádný noční režim. Ve výchozím nastavení zadává čtyři pixely do jednoho pro vydání obrazu 8MP. Zachycuje také selfies na f/2.2 clona, ​​která je v tomto segmentu menší než průměr. Ve výchozím nastavení dostávají selfies také další zkrášlení, ale můžete jej vypnout ze samotné aplikace fotoaparátu. Rozostření pozadí z přední kamery je docela konzistentní.

Nyní, vlajkové lodi Samsung Smartphones, byly docela dobré při zachycení videí, ale poznámka10 lite není nejlepší, co společnost nabízí. Ano, může to střílet v rozlišení 4 kB při 60 fps a je zde také super stabilní režim, ale videa natočená z obou režimů vypadají příliš příliš přepracované. Zdá se, že společnost Samsung aplikuje velké množství interpolace k dosažení 4K videí bez chvění při 60 snímků za sekundu. Dokonce ani režim Super Slo-Mo 960fps nevypadá nic jako kvalita, na kterou jsme zvyklí z vlajkových lodí Samsung. Také jsme si všimli hodně zaostřovacích kapek a oříznutých hlavních bodů. Můžete vidět některé vzorky, které jsme natočili ve videích níže.

Samsung Galaxy Note 10 Lite, Análisis: La Línea Note SE rejuvenece en esta edición más ajustada

Puede que el catálogo de Samsung haya sido de los más flexibles de manera histórica, ampliándose o reduciédose teraque no fuésemos capaces de percibirlo, y en su aparente movimiento de 20 cada vez malaxy de gama alta llegarlo a aparente aparente movimiento de 2020 a aparente. También La de los Galaxy Note 10, que es la que ha pasado por nuestras manos y os Contamos el el análisis del samsung galaxy note 10 lite.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Review After 3 year | Samsung Note 10 Lite In 2023

El Compañero de División del Samsung Galaxy S10 Lite Tiene Algunas Similitudes Con él, Pero Se differencia en aspectros clave como las cámaras, el Procesador y el s pen. El Apellido Lite No Ivanida Renunciar al Rasgo más Cacterístico de los Note, Pero Sí Hacer Bastantes concesiones en la Experiencia con los de gama alta por derecho. Veamos Cuáles.

Ficha Técnica del Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy Note 10 Lite

163,7 x 76,1 x 8,7 mm 199 gramos

Super AMOLED DE 6,7 Pulgadas resolución Fullhd (2.400 x 1.080 Píxeles) 394 PPP Infinity-O Display

Ultra Gran Angular DE 12 MP f/2.2 Gran Angular DE 12 MP f/1.7 Con Ois Telefoto de 12 MP f/2.4

609 eur en la Web de Samsung, 598,33 eur en amazon

Samsung Galaxy Note10 Lite Hybrid-SIM 128 GB 6GB. Aura Black

Diseño: OSN POZNÁMKA Rejuvencido y Adaptado A Las Nuevas Líneas de Diseño de Samsung

Bien Sea Porque Samsung Parece estar cambiando su pauta de diseño o porque éstos syn los primeros lite (que quizes llegan más destiempo de lo que caría esperar con respektová a sus respectIvos predecesores) con él este note recuerda muy poco note oSn. Žádné tiene esos bordes tan Cuadrados y en Ángulo recto con respektování a trasera y pantAlla que presentaban los note 10 y 10 en los bordes superior e el s10 lite o de gama, de gama, de gama, de gama, de gama, como gama, como gama infleramente El Samsung Galaxy A51.

Přispívání También El Hecho de Que, Como El S10 Lite, Esté Construido en Plástico. Bien es cierto que la calidad del mismo es alta y que es un materiál Más cómodo a la hora de usarlo y exponlo a posibles golpes, pero la sensación es differentte (y hay carga inalámbrica).

Esto que que añadir que el paso de Las Huellas dactilares se nota y mucho (y parece tener algo de Electridad estatica porque los pelos se quedan „pegados“ con facilidad, palabra de compañera de piso de gatos). Otra desventaja es que no es un un móvil pequeño y que resbala bastante, lo cual no favorece el USO.

En los Marcos Sí se ha mantenido el metal que cacteriza a los móviles de Gama alta de la marca, logrando en en este caso un constasta al combinar el acabado metalizado del borde con de la trasera, aunque en amsos es en brillo y brillo y brillo y brillo y se se en brillo y brillo y brillo y brillo y brillo y brillo y brillo y brillo y Jugar con el reflejo de las luces. Žádné es el efecto multicolor de la Trasera aura glow (Blanca) del poznámka 10, pero es un rojo más o menos eréctrico según le de de de de la luz.

Las diferencias con los últimos poznámka traen algunos aspectros pozitivos: como ocurría en el s10 lite, en este caso tampoco vemos curvatura en la pantalla. Con esto el efecto de Pantalla infinita quizás pueda ser Menor, pero el agarre mejora al tenis bordes algo más gruess y ergonómicos.

La Curvatura de la parte Trasera Parece estar deminuida con respektová a los note 10 Primigenios, lo cual no sería de extrañar viendo que es que que ha Hecho en los galaxy s20 como como como compobamos en las primeras impresiones y el el análisis del s20 ulta ulta. SE NOTA ALGO GRUESO Al AGARRE, Pero Sin Ser Algo Exagerado y por ejemplo no llega a la sensación que tuvimos con el xiaomi mi poznámka 10 (9,67 milímetros de Grosor frente a los 8,7 del s10 lite).

Altura (Milímetros) Anchura (Milímetros) Grosor (Milímetros) Peso (Gramos) Pantalla (Pulgadas) Batería Superficie (CM2) (CC) Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy S10 Lite

Samsung Galaxy Note 10

OnePlus 7 Pro

Huawei P30 Pro

iPhone 11 Pro Max

Pixel 4 xl

LG V50 THETQ

Oppo Reno 10x Zoom

Xperia 10 plus

Xiaomi Mi Note 10

163,7 76,1 8,7 199 6,7 4.500 124,58 108,38
162,5 75,6 8,1 186 6,7 4.500 122,8 99,51
162,3 77,2 7,9 196 6,8 4.300 125,29 98,98
162,6 75,9 8,8 206 6,67 4.000 123,41 108 603
157 73,2 8,6 190 6,47 4.200 114,92 98,83
158 77,8 8,1 226 6,5 3.969 122,92 99,57
160 75,1 8,2 193 6,3 3.700 120,46 98,78
159,2 76,1 8,3 169 6,4 4.000 121,15 100,56
162 77,2 9,3 210 6,6 4.065 125,07 116,31
167 72 8,3 180 6,5 3.000 121,91 101,19
157,8 74,2 9,67 208 6,47 5.600 117,09 113,22

El Samsung Galaxy Note 10 Lite Queda en Cuarto Lugar en peso y Volumen de Entre esta selección de gamas alta de pulgadas y dimenze. Logra ser s más ligero y pequeño que el oppo reno 10x zoom y xiaomi mi note 10 ane teny un módulo como el primera ni una batería tan grande como emo el segundo y teniendo el el pen, pero queda entre lOs grandes.

En relación al s10 lite es algo más pesado y voluminosos, lo cual no nota en mano habiendo tenido los dos dos seguidos durante Días. El Note 10 es de Hecho Más compacto, con una pallla minimamente más grande, si bien la batería es algo menor.

La Trasera es Bastante Disretita, Dejando A Un lado que el el color rojo es bastante llamativo y hablando de que no hay mas en en ella que el módulo de cámaras y el logo de Samsung, dado que de huellas en la pantalla. El Módulo es Cuadrado, Sbresaliendo Bastante Poco E Integrando Tres Cámaras y el flash.

La Bandeja Para la sim es en el borde izquierdo sin más compañía, ya que los botones de volemen y endendido estan en el otro lado y noy botón específico para bixby (gracias). En el borde dolní vemos mini jack de audio, žádný Alineado del Todo con el altavoz, el usb y el s pen, que llega integrado tal y como vemos en los poznámka „senior“.

Frontální Heredado Directamente de éstos Mismos, Integra la Cámara Frontální en el Centro de la Pantalla Perforada con tal fin fin. Los Marcos y Las Proporciones Parecen Hechos con el mismo molde que el s10 lite, con algo de Barbilla y esa pantalla plana que ya hemos mencionado.

En General SE Nota Bien Construido, Sin Hendiduras Entre Marco y Cubieerta y con Materials de Calidad. Como ocurre con el el s10 lite y matizábamos al princidio, en mano tenremos una sensación de terminal de gama media por el materiál, pero el plastico sus ve Ventajas (más allá del precio) odst.

Pantalla: Comodidad Para el Fabricante Con el Fullhd, Comodidad Para el Usuario Sin Las Curvas

Mismas cartas en la mano para el note 10 lite que para para el s10 lite a nivel de pantalla, teraque no es přesnámament la misma dado que en este caso no tiene soporte para Hdr10 (y no es super amoled plus plus plus plus plus plus plus plus plus plus plus sino „sólo“ super amoledl ), lo cual nos sigue sabiendo a poco para un gama alta „por aproximación“ de Samsung. El Note 10 Lite SE queda los geny del poznámka 10 senior y no los del 10, integrando una pallla super amoled de 6,7 pulgadas con resolución de 2.400 x 1.080 Píxeles Y Una Densidad de 384 Píxeles.

Es Por Ello Que, Con Una Diagonal Algo Mayor Que La del Note 10, Queda Con Una Densidad de Píxeles Algo Menor Que éste (394 Píxeles por pulgada en note 10 lite con respektová a los 401 del note 10). Evidentemente esto no es ningún drama y la resolución fullhd es muy válida, pero se queda atrás o al mismo nivel en cuanto este parámetro con respekto a supencenci y, como nos pareció tAmbién para.el s10 lite, creemos que es una una es una es una una una es una una. Reiteramos, Sobre Todo Teniendo en Cuenta su precio de Salida).

El Panel SE Observa bien y en generální Cumle Para Cualquier Tipo de Contenido, Tanto A Nivel de Definitioón Como de constaste. El Aprovechamiento de Pantalla por parte del frontální queda algo por debajo del 90%, siendo menor que el del note 10 al tener Marcos más gruessos, pero igualmente deja un frontální atraktivo y skutečné.

El ajuste de brillo automaticco suele funcionar bien con contadas excepciones, quedando algo alt al pasar a un ambiente con luz baja pero ajstándose bien sin ayuda de manera mas stanoviště. El Brillo Máximo es Suficiente Para ver El Contenido Cuando la Luz del Sol Da Directa y más intenziote sobre la Pantalla, SobrepaSando los 600 nits.

ESO Sí, Hay un Pequeño Bug relacionado con brillo que se Circunscribe a la app de cámara, de modo que al consultar los ajustes propios y Volver a la interfaz de dispara se dispara y el es algo obtěžoval obtěžova. AdeMás, La Capa de Software de Samsung, Como LG UX, BAJA AUTÁTICAMENTE EL Brillo Cuando Queda Un 5% de batería, si bien no lo hace al mínimo y esto yepo que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que.

Asi, Aunque La Calidad Parece Menor Que La de Las Pantallas de Sus Precedesores (E Incluso La del S10 Lite), El Conntraste es Suficiente y Cumple a nivel de los Ángulos de Visións e incluso forzados. La Calibración de Fábrica es También korektní (Tirando a cálida), Pero Pueden Hacerse Algunas Modificaciones en la Sección de Ajustes de Pantalla.

Esto se mantiene con respektová a lo que vimos el el s10 lite. Jeden UI 2.0 Muestra ese ajuste no Groual Para la temperatura, teniendo que elegir entre cinco puntos (salvo que optemos por el ajuste ajuste avanzado y elijamos el punto de rojo, verde y azul) pero teniendo que quearnos con el el inten Todo sobreraturado y la Experiencia es bastante peor.

Lo que También SE HA MANTENIDO A NIVEL DE SOFTWARE EN ESTE POZNÁMKA BÁSICO ES LA PANTALLA EDGE, ESA Pestaña Múltiple que Povolení teneru accesos rápidos a apps que deseemos, funciones espectiales como la cabsalla avazada, coctactas y etras herramies. SI NOS ACOstumbramos Puede Ser de Utilidad, Sobre Todo Porque Plegada es Bastante Dispatita y No InterFiere el gesto de atrás u otras interacciones, terénní puede experimentar un ligero lag en supertura (PUNTUALTmente).

En la Misma Sección encontramos la iluminación edge. UNA MANERA DE QUE LAS NOTIFIFICIONES DE LAS APPS Compatibles (La Mayoría Si no Todas) Puedan Ser Algo Más Vistosas Al Iluminarse El Lado Superior Con El Efecto Que DeSeemos de los Disponibles. Junto a la přední, syn Las Dos Funciones Que Quedaban Relegadas a La Gama Alta y Las Pantallas Curvas y que ya en el a51 vimos en móviles de menor rango.

El Modo Oscuro es otra Otra Opción Dentro de Las de Pantalla Para adecuar Más la Experiencia a nuestras prefeencias, ofreciendo un fondo negro que puede resultar má agradable y menos „agotador“ la vista. Se aplica desde aquí y afecta tanto a rozhraní propias como aps compatibles.

En One Ui Se Restarten estos ajustes entre los de Pantalla en generál, Donde Veremos Más adelante Las Posobilidades Para de Inicio, y los de la Pantalla de Bloqueo. Es AHí Donde Vemos Los de la Pantalla vždy na (La Pantalla Ambiente), La Cual Apenas ha Sufrido Cambios en Las Últimas del sistema. Podemos Personalizar el estilo del reloj y los widgets añadir, aunque siguen siendo muy limedos y de Services propios, sin que podamos tener interacción con las notificaciones de apps de tercresos de terceros.

Bien a nivel de sensibilidad Táctil y Ángulos de Visión, con buena visibilidad teraque inclinemos la pantAlla vertical u horizontAlment y sin percibir nada más que el efecto de colorAción de las pantAllas amoled. La interfaz tolera muy bien el agujero como en el s10 lite y no hemos experimentado toques fantasma en ninguno de los agarres ni al usar el s pen, del Cual ahora hablaremos.

El S Pen en el Samsung Galaxy Note 10 Lite

Afortunadamente, bez sena demasiada differencia entre las funiones del s pen en sus hermanos mayores hablando de este nuevo poznámka. El Puntero Tiene la Misma punta (terata este este caso no se entregan recambios) y También el botón que facilita las funciones de mando a distancia distancia distancia distancia distancia.

Samsung Galaxy Note 10 lite: Зачем и для кого?

La Sensibilidad del Pen es la Esperada, sin milagros y con una latence dentro de lo esperado a la hora de hacer garabatos o escritura a mano. El Teclado Samsung Tiene El Modo Para Transformar esta escritura en texto a tiempo real y funciona bastante bien, terace es una escritura más lentta que el tecleo con los dedos o el el pen.

El S Pen, Eso Sí, No Tiene Gestos Aéreos. Sí nos servirá para ovládací prvek la reproducción de música o para disparador de la cámara, pero el tiempo que puede pasar fuera del terminal también es bastante mas limitado, siendo de aproximadamente una hora y hora y hora y hora hora y hora y hora y hora yové nos nOs pidarlar que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que olvaMos a insertarellamente que que a insertamente que olvaMos a insertamente que. Que Funcione.

Cuando extralemos el s pero, nos aparece un Pequeño acceso directo en neng de la Pantalla que esconde las funiones propias del stylus y sutonomía, igual que vimOs en los pasados ​​poznámka, lladodo Air velení. Aquí Vemos Apps Para Crear Notas, Selección Inteligente en la Pantalla o escritura, Asi Como los Mensajes Animados y el dibujo ar que ya se in inluían prevamente.

La App Prosia de Notas nos Sirve Para poder dibujar o crear escritos, sin que en esta ocasión se Pre-instalen Apps como penup (Centradas en colorear y dibujar), que igualmente podemos enntrar en la Galaxy Store si Nos Interesa. Tampoco tememos traducción con estos s software, pero lo que podremos hacer es usar la Selección avanzada para navíc texto de la Misma (aunque lo que hemos probado probado probado demasiado bien).

Rendimiento: El Truco de Dar Más Vida A OSN Procesador „Antiguo“ Funciona También Esta Vez

Los Nuevos Lite Han Llegado Casi Un Año Después de Conocer A Los Galaxy S10, Pero no Hacen del Todo a nivel de Motor. El Corazón del S10 Lite Esta Quizás Más a la altura al integrar un Procesador de 2019 (y de Qualcomm, que hasta el momento tienen mejores rendimiento), pero para este este este este este estrenarOn los samsung samsungové) S9 en 2018 con los mismo 6 gb de ram que probamos en el galaxy s9. Queda pues sobre el papel por debajo del s10 lite, pero terace moře una jugada algo Cuestionable y defferomedovate para este smartphone, por suerte no nota apenas en la Experiencia.

Žádné hemos notudo que los componentes del note 10 lite se queden cortos. Como ocurría con el hardware del s9 y el software en ese momento, éste se movaia bien y sin un lag manifiesto, si bien en este note note note hemos percibido prous prou software OSN más zajímavý y pesado).

Las Apps Exigents Como Las de Reproducción multimedia o los videojuegos se mueven y Cargan Bien, siendo la que más lentta va la de cámara (como ya vimos en el s10 lite). Quizás por ello Veamos ese bug con el brillo que comentábamos en el apartdo de pantalla.

Lo posotivo es que en este caso parece haberse hecho un mejor trabajo con la disipación del calor que con el s10 lite porque no notmos ningún de temperytaratura pozoruhodná insceratere pen.pentre un.insfre ufre ungre un gigerelo lo esperado. De Hecho, jugando hemos registrado menores temperaturas que en otras otras ocasions haciendo uso normální.

Para quienes tomáis como referencia los testy de Rendimiento, os Dejamos los benchmarks del samsung galaxy note 10 lite frente frente a los del s9 (con su misma configuración), el note 10 (hardware de un un año después) y otros smartphones de confituración recientes).

Samsung Galaxy Note 10 Lite Samsung Galaxy S10 Lite Samsung Galaxy Note 10 Samsung Galaxy S9 LG G8X Thinq Xiaomi Mi 9t Pro Huawei p30 Pro iPhone 11 Pro Pro Procesador

RAM

Antutu

Geekbench 4.4/5.0 (single/multi)

Práce PCMark

Exynos 9810 Snapdragon 855 Exynos 9825 Exynos 9820 Snapdragon 855 Snapdragon 855 Kirin 980 Apple A13 Bionic
6 GB 8 GB 12 GB 6 GB 6 GB 8 GB 4 GB
337.937 462.174 340.698 253.740 422.812 361.727 261.115 409.070
314 /1.280 (5.0) 745 /2.541 (5.0) 1.582 /5.564 (4.4) 3.781 /8.942 (4.4) 746 /2.669 (5.0) 3.496 /10.855 (4.4) 3.251/9.670 (4.4) 5.475 /13.232 (4.4)
5.969 9.918 8361 5.067 9.374 9.358 7.644

Software: LA Personalización Y los Serviceos Propios Por Bandera (A Veces Queramos o no)

Jeden ui es una capa de software que deja clara su presencia, aspecto e intentiones, con buen surtido de notificaciones el el primer inicio del terminal tras connderlo por primera vez (o tras restaurar). Su estética es tan evidente como incisiva, aplicando en las differentes aplikace del sistema esas zona de vizualización y Zona de Interacción, Las dos Áreas por excelencia de Las Interfaces de One Ui, que Vemos en en Versin 2.0 Sobre Android 10.

VEMOS de nuevo que podemos elegir qué Apps Propias Se instalan ya desde el předloží y También parte de Las de tercresos. De ese modo, desmarcando las que no nos interesan podemos partir con un cajón de apps bastante limpio, pudiendo desactivar o desinstalar las que nos comndgan hasta cierto punto.

Veremos Que, tereque Las DeSactivemos, Queda Cierto remanente en sistema porque algunas SE AKTORIZARÁN IGUALMENTE VOLVIENDO A APARECER EN EL CAJón. Es algo que ocurre desde hace bastantes versies del sistema y que ques debería revisarse y corregirse para que no quedase nada y nos Volviesen a aparecer, dado que que si eliminamos es porque es porque es porque es porque es porque es porque es porque nos interesan.

Hablando del Reparto de aplicaciones, de Fábrica nos vienen expustas en unscritorio y el cajón de apps, pero podemos cambiarlo a nuestro gusto gusto. por suerte también podemos lograr un mejor aprovechamiento del espacio por parte de la interfaz al poder cambiar la cuadrícula y reducir el tamaño de iconos y texto, logrando así que las 6,7 pulgadas tengan algo más de sentido.

Los ajustes se mantienen en relación a lo que hemos estado viendo en otros móviles de la marca dicha capa de personarización, con secuciones propias para paratalla, sonido, seguridad y otros síticOs aHoras viendo. Syn Bastante Claros y si no nos aclaramos mucho con su organización el buscador va bastante bien.

De los de Pantalla ya hemos hablado, pero cabe añadir que es dónde se encuenntran lo de la navegación por el sistema, pudiendo dejar los botones virtuales virtuales tradicionales que vienen de serie o bien un tirador (o varios). Lo que Más cómodo nos resulta es dejar un tirador único, modo del de android akci pero con el añadido de que el gesto de atrás moře el tirón en cualquiera de los lados.

Entre esos Otros Añadidos Vemos Las Herramientas de Mantenimiento, Que Reúne Ajustes Para Poder Mejorar El Rendimiento de manera má automatické ovládací prvek. Podemos zařazený avisos Para esas Apps que se pasen de la raya o bien consultar esta sección más de vez en cuando, teraque normalinmente lo más útil de todo es lo referente a la batería (que veremos má adelante).

Para las restricciones relacionadas con nuestras propias manos esta la sección de salud digitální, que ofrece una pantAlla de inticio con dos opciones para que elijamos que hacer hacer. VEMOS que que adeMás del Habiual Desglose de UsO de Apps Hay Opción de poder aplicar restricciones que nos ayuden a pravidelný dicho tiempo de uso, algo Podobné los modos o perfles de Sonido, pero aplicados a las que que que que que que que que que que que.

SE MANTIENE EL EL HRA Launcher Para of Recer Una Serie de Herramientas específicas Para los videojuegos. Si lo deseamos, éstos se anglgarán a la lista del launcher de manera automatica, pudiendo configurar optiones para el rendimiento y las notificaciones en pro de favorecer y Centralizar un juego entre el apps apps.

También SE Incluye Bixby Home, Que Sigue Siendo una Opción en el escritorio, modo de panel de acceso rápido a contenidos o aplikace. Es bastante konfigurovatelný, teraque en un principio the the the the podinremos bastantes contenidos preconfigurados.

Biometria

El Samsung Galaxy Note 10 Lite Incorpora los Habiuales Métodos de desbloqueo basados ​​en aspectros biomytricos, Conlando tanto renocimiento obličej como lectura de huellas. Differencia de los Galaxy S y Poznámka Más recientes, Se Trata de Un Lector de Huellas Óptico, y el mecanismo para la lectura rostra se basa en la cámara frontální, sin ningún otro avanzado, tal y vim e el el el el el s10 lite.

El Reconocimiento obličejová funciona bien con luz homnante indirecta, teniendo dificultades cuando ésta le da directamente a la cárara (por eJemplo, en exterires a medio diaa). En interiéry con luz media-baja y de noche normalmente nos rekontoce el rostra y tenremos que recirrrir mejor a la lectura de huellas.

samsung, galaxy, note, lite, review

En Cuanto al Sensor de Huellas, la Experiencia es Bastante Podobné a la del s10 lite (Quizás Sea El Mismo Lector). Ani deja registrátor igualmente únikamente tres huellas, lo cual se queda corto, teraque lo más que que necesita mejorar en cuanto a sensibilidad dado que que que que que que que que que que the the the the the the the the the the the que que que que que que que que que.

Al Final SE Agradece Que Intergre estos dos Métodos, Pero la Experiencia no se accerca a lo que hemos experimentado en los aNorIorles (reales) gamas alta. Ambos Métodos tienen más Tasa de Fallo de lo que cabe esperar, y no es algo que debería ocurrir en un móvil de estas cacterísticas.

Cámaras: Una Mejor Elección de Las Cámaras y Unos ResultAdos que no sorprenden

La combinación de cámaras que vemos en el lite lite 10 es la que ya podemos acuñar como konverzional desde hace un par de años, hablando de una triple cámara trasera con zoom, gran angular y lente estánar. Žádné Macro Lente Macro Como en el s10 lite, encontrando algo entremezclado entre lo que vimos en el s10 lite (El Mismo Ultra Gran Angular) y el poznámka 10 (teleobjetivo y úhlový con mismo senzor y lentte parecida).

  • Cámara Principal Con Sensor DE 12 MegaPíxeles (1/2,55 pulgadas) con una lente con apertura f/1.7 y 27 milímetros de distancia fokální y estabilización óptica.
  • Sensor de 12 megapixeles de 1/3,6 pulgadas con un teleobjetivo con 52 milímetros de distancia fokální, zoom Óptico 2x y estabilización Óptica.
  • Sensor DE 12 MegaPíxeles Con Lente Ultra Gran Angular de 123 Grados de Campo de Visión, con apertura f/2.2 y 12 Milímetros de distancia fokální.

La Cámara frontální, por su parte, es una sola e integra un senzor de 32 megapixeles, con una lentte con apertura f/2.2 y Distancia fokální de 25 milímetros. Interatesante que samsung apueste por la Grabación en 4k También Para la Cámara frontální, ya que no es algo Hapotual, AdeMás de Dotar de Estabilización A Al Menos de Sus Tres Cámaras. Pero Antes de Meternos en el annálisis nos das el paseo por la app de cámara.

App de Cámara

En El Note 10 Lite Encontramos la App de Cámara de One Ui 2.0 Que Hemos Visto en los terminalines que integraban dicha versión, pero ajustada a sus cacterísticas. Es por ello que aunque el esqueleto y las vestiduras syn Las Mismas que usamos en el s10 lite o el a51, habrá algunas differencias.

La App Mantiene la ESTRUCTURA de Funciones con Pestañas, Pudiendo Personalizar Qué Modos Tienen Una O qué Otros van al Apartsado „Más“ (Salvo Los Principales, Que Son Fijos). Los accesos rápidos de la interfaz se mantienen para el flash, el poměr, el temporizador y otros botones obvyklé, pero el hdr sigue relegado a los aJustes y sigedo bastante bastante su actiación manual (aunque cabe decir es menos es menos es menos es es menos de los s20).

Hay Algunas buenas nocias y otras no tan buenas en cuanto a lo que encontramos en esta app. Los ajustes syn bastante fultos y nos dan opción para konfigurar calidad, strážce.

El Modo Noche Sigue SIENDO BASTANTE SENCILLO Y Žádný supers Un añadido tan Důležité como en los pixel o los huawei, pero al menos esta también para la cámara fronttal. ESO Sí, lo que no Vimos es el modo de vináo dinámico, Cuando no habia ninguna diferencia de hardware que fundamentase Su Presencia el el s10 lite y no en éste (žádný senzor de Profundidad como en el samsung galaxy a80, donde lote lote y en éste Primera Vez).

Dos funciones que tiene su adeso rápido syn la superestabilización y la optimización de escenas. La Segunda es bastante svědectví y seguimos sin notar su efecto salvo algo de sacuración en algunos casos, pero veremos que la primera (que sólo da vitedeos hasta 1080p) se no nota y tiene todo el el en tengón en la la la la la la la la la la la je latee. žádná tener que ir a los ajustes.

La App Va Bien, no lo fluida que debería sobre todo cuando intamos cambiar algún ajuste. Es intuitiva y commpensa de manera bastante dokončit hardware, Asa que Veamos qué tal výsledky el trabajo de ambos a continuación.

Cámaras Traseras

El ResultAdo Fotográfico de Las Cámaras Traseras del Note 10 Lite Nos RecUerda Bastante Al del S10 Lite, Aunque La Adición del Teleobjetivo Quizes da Algo más de juego Según Cuál Nuestra Uso. En General es un resultAdo por debajo de nuestras očekávání algo También algo nepravidelný y ver que cojea en condiciones de luz más zaléhavá más de lo essperado.

Con buena luz se obdienen fotografías definidas, con un buen desenfoque natural de lentte, siendo así muy favorecidos los disparos tipo makro aún no teniendo una lente especfifica para ello ello ello ello. El Rango dinámico es algo justo, casos en los cuales podremos intentar el disparo con hdr que si bien en alguna ocasión no es muy agresivo en otras en otras de no no no notre tono tono tono tono todo todo todo todo todo todo todo todo tono todo todo todo todo todo todo todo todo todo todo todo tono.

En interiéry y de noche es Cuando más lento dispara y Cuando Peor Rinde. El Modo Noche nos da un resultAdo Algo Más umělé, Pero También Mucho Más definido y la Foto No Sale Movida como nos puede ocurrir al disparar e en automático o hdr, vzlyká todo si recerpurrimos al zoom.

El Ultra Gran Angular da buen resultAdo con luz příznivé, manteniendo la colorimethroa y la exposición casi en el mismo grado que el disparo con el úhlové. De noche es Cuando Más Sufre, Siendo Recomendado Activar la Corrección de la Curvatura de la Lente desde un principio dado que el el výsledek mejora sin deformar o perder dealle detalle.

Hablando del Zoom, da un resultAdo korekce, sin Alardes. VEMOS Que Hay Algo Más de ruido y Algo Menos de constaste que con la cámara, Pero Suele Salvar bastante bien el resultdo.

Con el modo de enfoque dinámico (retrato) vemos resultAdos irregulares, teraque normalmente el recorte es bastante acertado. Le Falta Algo de Estabilidad dado que, como ocurría en el s10 lite, sesactiva con facilidad, y teraque nos indique „list“ puede que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que.

El Bokeh Sigue Siendo Algo Plano y Postizo, Pero Ha Mejorado Respekto. Los mejores disparos segienen cuando has kontraste entre el objeto princip y el fondo, actuando tanto en objetos como en en animals y personas.

Cámaras Frontales

Tras Haber Analizado El Samsung Galaxy S20 Ultra Mantenemos Que el Fackarante Parece Seguir Optando por los ResultAdos Menos Naturales, Quizes Para uspokojení Cierto Público. Signo de ello es que la cámara sebre con el ajuste de „belleza“ Actidado, Pero Sobre Todo lo decimos por la falta de detilalle el primer plano que que que queedar en los resultados.

De Día y en exteriéry el výsledky salva bastante bien, con colores naturaes y una definiticón aceptable. A VECES LO SOR PREZENTE ES que el Detalle en el primer Plano Se Guarda mejor el modo de enfoque dinámico que en el modo automatico, pese a tener más Procesado.

De noche la Calidad Baja, Pero Esta Para Asistir al Resullado El Modo Noche que También Actúa Para esta cámara. Da un refsteodado con los bordes demasiado exageados y puede que menos přírodní, pero rescata bastante el contorno que pierde el modo automaticco.

Por su parte, el modo de enfoque dinámico suele ser bastantte más permisivo que el de las cámaras traseras y no pondrá impedimentos casi nunca, incluso en contervaces, pero el recorte deponderá de la anganiones y cuando éstas constins consicas cashas constinsos consicas consicas creliadas crelios consicas consicas confriladas converingos conSos crelios crelios crelios consis crelios consings cases creliodas consis creliadas consition consing creliodas conf cas.

samsung, galaxy, note, lite, review

Más ajustado en video queda este note 10 lite, sin que logre destacar frente a otros terminalines de gama media y depežitiendo muchesimo de las condiciones de luz. En exteriéry y el sol irradiando a pleno rendimiento las tomas logran ser bastante acertadas, teremos veremos que peca de sobreexposición y que esto afecta al rango dinámico.

Los Colores Syn Realistas Cuando Expone Bien, Sin Apraciar Sbresaturación, y el rango dinámico es aceptable. Hay Una Buena Captura de Sonido y la definitición es algo mejor escogiendo la resolución 4k.

Si nos importa menos la definitioón y estamos con buena iluminación, casi compensa aktivar la superestabilización. Es un modo que como ya hemos visto en otros móviles samsung sólo graba en 1080p.

Cuando Hay Menos Luz, por la Tarde y Sobre Todo por la Noche, La Calidad es Bastante Baja. Hay Muy Poca Defininión de los Contornos y Bastante Ruido, Esperando Algo Más tenor de lo viisto en la gama media del año pasado.

La Cámara Superlenta Necesita También Un Buen Chorro de Luz. SE TRATA DE UNA TOMA AUTÁTICA DE PEQUEñOS CLIPS, DE MODO QUE NO Hay Manera Manual de Controltar La Grabación, Pero Se Activará Siempre (bez závislosti del movimiento que detecte).

La Cámara frontální salva bien la Situación de Día, Pero Eso Sí, con la Estabilización Activada. Si no saldrán Siempre Tomáš Temblorosas. De noche el resultado es también bastante mejorable, algo por debajo de Las očekávání viendo las fotografías.

Sonido: lo justo para quedar bien

El Note 10 Lite Saca Pecho y espalda literalmente a nivel de hardware en sonido con respektová a su compañero de batallas y in in in in in in ins minijack de 3,5 milímetros, algo povolení. De Este Modo, Los Auriculares que se entregan en este caso tienen esta conexión, situada al lado del usb tipo-c y al lado opuesto que ese altavoz único que nos deja también sonido estéreo.

Es por ello que la audición del note lite 10 nos de un agudo dejà vu con respekto al s10 lite, con una calidad más enduadrada en que essperaríamos en un móvil de gama media (sódre todo porque el audio de alta gama gama gama suele estar muy bien). El Desempeño Con ese Altavoz Hlavní es aceptable, Sin Ser Claramente Superior a Móviles de la Compencea o incluso de la profia casa y de menor gama.

Sobre Todo Podría Mejorar en matiz y Rango Dinámico, Al Menos Tal Cual Viene Configurado de Fábrica (kontinuación hablaremos de los ajustes que podemos hacer). En Cuanto al Volumen Máximo, Hemos Registrado Un Máximo de 115 Decibelios A La Salida del Altavoz, Lo que Se Tratuce A Unos 80 Ambientales, teniendo así Suficiente Potevente Como Para Ambientar Una Estancia. ESO Sí, La Calidad Desciende Mucho Al máximo objem, Siendo Mejor Tenerlo en Torno Al 60% (UNOS 60 Decibelios Ambientales).

Hablando de los ajustes de software, vemos que tenemos unpalpasdo de optiones avanzadas en la sección de sonido del sistema, de modo que que la mayoría sólo estan disponibles liskonibles liskonibles. Teniendo en cuenta esto y que normalmente los auriculares dan un un mínimo de Aislamiento que favorecece la calidad de la escucha, confendrá que los usemos para tener una mejor experiencia.

LA Activenación del Dolby Atmos nos da un sonido ligeramente más envolvente y starosta Profundidad, Recuperando Algo de Rango Dinámico (sin milagros). Podemos probar el adapt zvuk, dado que tras un test nos da un perfil de Sonido personalizado (aunque en este caso nos ha dado una una que nos gustase mas que el predifinido).

El Optimizador Uhq También Ayuda a tener algo más de definitición en el sonido por auriculares, pero la diferencia entre mejorar sólo los bits. Al Final La Mejor Experiencia la hemos tenido sido con el dolby atmos aktivity en automatico y sin Actirar Nuestro Perch de Audio Personalizado.

Autonomía: OSN Rendimiento Más Ajustado de lo Predisto

En el interior de este note 10 lite vemos una batería de 4.500 Mah, Quizás inkluso la Misma Pieza Que Hay Integrada En Su Primo más que Hermano El S10 Lite. Žádný překážku, el móvil es destinto, el resto de Componentes varaan y teraque se rigen por el mismo software la Experiencia en este punto también es differentte.

Las Medias en el note 10 lite estan algo más ajustadas, hablando de una autonomía media de casi 1 Día con unas 7 horas y media de pantalla. AUNQUE NO SEAN CIFRAS DE RECORD, AL FINAL ESTO SE TRADUCE EN UNA Buena Experiencia y en Tener que estar Pensando Continuamente en si llevamos un Cargador connima si Salimos de casa con la batería bastante cargada.

La Carga SE Completa en algo más de una hora, con el cargador de serie y de 0 al 100% con el smartphone apagado. De este modo, teraque la autonomía no es algo esspectacular, El Hecho de Poder tenerlo casi dokončení cargado en una hora compensa en cierto modo.

Žádné hemos to Nothadové differenciasy en el uso según estuviésemos en modo claro u oscuro, pero que sí podemos recirrurrir para tener un mejor control de los consus en segundo plano es a los ajustes de matenimiento, pudiendo de manera manera Las Apps o bien estsament alguno de los perfles de consumo.

Samsung Galaxy Note 10 Lite, La Opinión de Xataka

La serie note ya no es lo que éra, para bien. Quien deseaba usar el s pero Tennía que hakerse con un tope de Gama Sí o sí, con lo que eso conlleva a nivel de inversión, y ahora no es que haya „note ganga“, pero sí dos opciones más en lo que ante era un un Lanzamiento puntual y ahora puede Ser Doble o Triple (Veremos Qué Pasa Con los Note 20, Asumiendo que Ése Sea Su Nombre).

El Samsung Poznámka 10 lite es una manera de acercar el puntero a una gama intermedia entre la alta y la media, con una pallla más de lo segundo y un un Procesador que se atribuye a la primera, Si bien no es awal y varias verze Postresies Al Mismo. Rozhodování que que quizás Hayan Servido Para que el precio de Lanzamiento Sea Menor que el de los poznámka „senior“, siendo así un note más para masas (lo cual no ivagda que barato o de gama de entrada).

De Hecho, USÁNDOLO TENÍAMOS Más la sensición de que por diseño y Prestaciones es un un note más juvenil, más ajustado pero más fresco y más alejado aún de aquellos note primigenios orientAdos más má. El S Pen Mantiene Muchas de Las Funciones del de los Note Más Potentes, Lo Cual lo Convierte en un aliecele También Bastante Úvrtil si nuestro Uso va a serpoco eregigente y Básico (dibujar, castturar, reproducir música, deparar fotos).

La Experiencia con el software es bastante pareja a la del s10 lite, como si el hardware tolerase mejor esta pesada capa. También forma parte de esa estirpe de „gamas alta por rendondeo“ que como dekiamos entremezclan espeifificaciones de una gama y otra, pero este caso se ha logrado una muy buena zážitek a excepción de la autonomía y hasta cierto las comaras.

Pokud si nejste jisti s perem, jděte na Galaxy S10 Lite. je to další nejlepší nabídka od Samsung.

Od roku 2020 to nejsou ani dva měsíce a Samsung již dosud představil šest telefonů: S10 Lite a Poznámka10 lite V lednu, následované vlajkovými loděmi S20, S20 Plus a S20 Ultra začátkem tohoto měsíce a v poslední době Galaxy A71. Zatímco řada S20 sleduje obvyklý startovní kalendář Samsung, S10 Lite a Note10 Lite vyšly z ničeho. S10 Lite je jasně a reakce na rostoucí hegemonii čínských značek smartphonů v segmentu sub-40k, jako je OnePlus. Na druhé straně se zdá, že The Note10 Lite je spíše zmateným přírůstkem do seznamu.

Sestava řady poznámky společnosti Samsung byla vždy zaměřena na obchodního uživatele, co s jeho velkým displejem, přítomností S pera a dlouhotrvající baterií. V průběhu let společnost Samsung zvýšila kvocient stylu v sérii noty. Poznámka 10 a poznámka10 byla spuštěna ve druhé polovině roku 2019, kde se Samsung opět odtrhl od své tradice spuštění pouze jedné varianta noty. S The Note10 Lite, nyní existuje třetí varianta a upřímně řečeno, nemůžu myslet na žádný jiný důvod, než to, že se Samsung snaží dělat to, co dělá se segmentem rozpočtu. naplňte kategorii s různými produkty napříč cenovými skupinami.

Na přední straně, Note10 Lite má 6.7palcový nekonečno o displej s reproduktorem sluchátka přítomen ve štěrbině těsně nad fotoaparátem selfie.

Vzhledem k tomu, že se jedná o levnější poznámku10, tady je to, co chybí: záda skleněné, vodovodní odolnost, bezdrátové nabíjení, vysoký občerstvený displej a současný gen vlajkové lodi (běží starší čip Exynos). Je tedy poznámka 10Lite jen zamýšlená jako rozpočtová varianta jeho vlajkové lodi sourozence, zaměřená na přilákání nových kupců k pero? Nebo je v tom něco víc? Tady je to, co jsem se naučil.

Konstrukční jazyk docela podobný S10 Lite

Konstrukční jazyk Samsung Galaxy Note10 Lite se příliš neliší od Galaxy S10 Lite. Na zadní straně zařízení také zaměstnává glastic (směs plastu a skla). Ale ve srovnání s S10 Lite je modul obdélníkového fotoaparátu na poznámce 10 lite téměř spláchnut. Je to však silnější telefon. Přilnavost je vylepšena díky křivce glastického kolem okrajů.

Na přední straně máte 6.7palcový nekonečno o displej s reproduktorem sluchátka přítomen ve štěrbině těsně nad fotoaparátem selfie. Rámy jsou na tom také velmi zatraceně tenké. Je dodáván ve třech barvách Aura Red (ten, který kontroluji), Aura Glow a Aura Black.

Ve srovnání s lite S10 Lite je modul pravoúhlé kamery na poznámce 10 lite téměř splachovaný s zadní částí.

Telefon má lesklý kovový rám s výkonem/pohotovostním režimem a hlasitovým rockerem na pravé straně, hybridního duálního simporu na levé straně a čistý horní okraj. Základna má port nabíjení a přenos dat USB typu-C, mřížku reproduktorů, 3.5 mm zvukový konektor na levé straně a pero Galaxy S vpravo, které podporuje gesty vzduchu a přichází se stejnou horní částí kliknutí, které lze přizpůsobit pro provádění určitých funkcí. Přichází s 0.TIP 7 mm a 4 096 úrovní tlaku. Tlačítko podél délky pera může být naprogramováno tak, aby ovládalo určité akce pomocí jednotlivých a dvojitých lisů.

Stejně jako u S10 Lite zde neexistuje hodnocení IP pro ochranu prachu a vody. Telefon je silnější, s největší pravděpodobností navržený tak, aby vyhovoval pero S, je to skvěle v ruce a není tak kluzký. Díky používání plastu na zádech je zranitelná k škrábancem a podaří se shromažďovat spoustu šmouhy. Jednoruční operace je možná, ale není žádoucí. Celkově vzato, je to příjemný design a vypadá to jako mladší sourozenec vlajkové lodi poznámky10.

Displej: 6.7palcový super AMOLED

Rozlišení: 1 080 x 2 400 pixelů (395 PPI)

Chipset: Exynos 9810

CPU: Octa-Core (4x 2.7 GHz Mongoose M3 CPU a 4x 1.7 GHz Cortex-A55 CPU)

GPU: Mali G72 MP18

Úložiště: 128 GB

OS: Android 10 s jedním rozhraním UI 2

Zadní kamery: 12 MP primární (f/1.7) s 1.4 mikrony pixel a OIS 12 MP teleobjektiv (f/2.4) S 1 mikronovými pixely a OIS 12 MP Ultrawide (f/2.2)

Přední kamera: 32 MP s f/2.2 a 0.8 mikronových pixelů

Kapacita baterie: 4 500 mAh

Zvukový konektor: Ano

Displej stále svítí

Pocházející z revize Samsung Galaxy S10 Lite jsou specifikace displeje na note10 lite stejné: 6.7palcový displej Super AMOLED s rozlišením 1 080 x 2 400 pixelů, které nabízí hustotu pixelů 395 PPI přicházející v poměru stran 20: 9.

Většina mých pozorování se příliš neliší od toho, co jsem zažil na S10 Lite. Displej Super AMOLED zajišťuje, že kontrast je skvělý, displej může být opravdu jasný a nedochází k žádnému barevnému posunu, když jej vidíte z úhlu. Čitelnost slunečního světla je také prvotřídní. Automatická jasnost však nebyla nejlepší a zdá se, že se náhodně změní na úrovně, což může být velmi nepříjemné při pokusu o čtení nebo něco dělat s telefonem. Věci byly tolerovatelné pouze tehdy, když jsem tuto funkci deaktivoval. Doufejme, že se jedná pouze o menší chybu, která bude stanovena v nadcházející aktualizaci. S10 Lite tento problém neměl.

Citlivost na stylus je skvělá a líbilo se mi nabízející odmítnutí dlaně, které vám umožní snadno sundat poznámky.

Rád jsem sledoval obsah HDR na Netflix a YouTube na poznámce 10 lite. Kvalita obrazu byla vynikající a navzdory lesklému displeji se viditelnost tmavších scén nezměnila v zrcadle. Displej Infinity O nezasahuje do prohlížení videoobsahu jako takový.

Můžete nastavit displej tak, aby vypadal přirozeně nebo pokud se vám líbí punchy barvy, nastavte jej na živé. Přirozený režim byl tím, s čím jsem se zasekl.

Nemyslím si, že obnovovací frekvence 90 Hz nebo 120 Hz opravdu záleží na druhu publika, na které je poznámka 10 lite zaměřena, takže 60 Hz obnovovací frekvence je dobrá pro většinu případů použití zde.

Výkon a software

S S10 Lite, Samsung odešel s čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 855, která, i když byla stará generace, byla prvním příkladem společnosti Samsung, který nabídl čipovou sadu Qualcomm na svých telefonech S-řady v Indii. The Note10 Lite však přichází s čipovou sadou Exynos 9810, která je stará dvě generace a byla naposledy viděna na poznámce 9.

Pen Pen na note10 lite nabízí mnoho stejných funkcí, jaké viděl v řadě poznámky 10.

Byl jsem trochu zmatený s touto volbou, abych byl upřímný. Souhlasil, že je to stále výkonná čipová sada, ale proč jít s dvouletou čipovou sadou, když jste právě spustili další zařízení s silnějším zařízením?

Skóre benchmarků je v souladu s poznámkou 9. Geekbench 5 poskytuje skóre 703 pro jedno jádro a 2 039 pro vícejádrové ve srovnání s 739 a 2 675 pro Galaxy S10 Lite, která sportuje Qualcomm Snapdragon 855. I když to může vypadat jako hodně, pokud jde o využití skutečného života, byl sotva žádný případ, kdy jsem zjistil, že note10 lite chybí. Poznámka 9 je stále docela schopná zařízení, takže čipová sada je napájena na note10 lite je stále docela relevantní.

The Note10 Lite je také schopen hrát hry v nejvyšších nastaveních. Neměl jsem žádné problémy s hraním Mortal Kombat 11, PUBG LITE nebo ASFALT 9 v nejvyšším nastavení. Na spodní straně telefonu bylo pozorováno teplo a zejména kolem kovových okrajů. Ale věci nikdy nebyly příliš horké. A ne, nebyl žádný příklad vypnutí jakékoli aplikace kvůli přehřátí.

Jednorázový reproduktor se dolů je přísně průměrný. Ano, je to dost hlasité, aby se vzdalo potřebám sluchátka, ale kvalita zvuku není tak bohatá. Naštěstí Samsung nabízí 3.5 mm zvukový konektor. Zatímco sluchátka přicházejí v krabici, doporučuji vám použít vaše osobní sluchátka. Kvalita hovoru je skvělá, přičemž reproduktor sluchu je pro většinu konverzací dostatečně hlasitý.

Samsung Galaxy Note10 Lite běží na Android 10 s jedním rozhraním UI 2 na jeho vrcholu. Jedno uživatelské rozhraní zjevně přineslo mnoho vylepšení oproti bývalému zážitku Samsung a dotykové uživatelské rozhraní. Opravdu to hodně pomáhá s operacemi s jednou rukou, protože nabídky jsou mnohem snazší dosáhnout ve spodní polovině displeje. Určitě je to mnohem rafinovanější verze rozhraní a odpověď je skvělá. Zkušenost se příliš neliší od zkušenosti na S10 Lite. Dlouho jsem o tom mluvil v recenzi S10 Lite, takže nebudu opakovat stejné věci. Ale ano, tohle se musím opakovat. odemknutí otisků prstů je také znatelně pomalé na note10 lite.

Jediným doplňkem je díky pero S, které přichází s nákladem lodí, z nichž mnoho je podobných těm, které jsou vidět na pero poznámky10 / poznámky10 s.

Raison d’etre pro notovou sestavu telefonů Samsung je perem S. Po generace se stala inteligentnější. Pen Pen na note10 lite nabízí mnoho stejných funkcí, jaké viděl v řadě poznámky 10. Stejně jako u poznámky10 / note10 je také povoleno pero S, což vám umožňuje používat jako kouzelnou hůlku. ale tato gesta vzduchu se po chvíli nudí. Tlačítko můžete naprogramovat podél délky pero S a provádět určité funkce na jednotlivých/dvojitých stisknutích v závislosti na aplikaci, ve které jste.

View Air vám umožňuje vznášet své pero nad věcmi a informace o náhledu, jako jsou připomenutí ve vašem kalendáři, náhled obrázky v galerii, vidět náhled webové stránky vznášejícím se na odkaz a další. Pokud, stejně jako já, se vám nelíbí ten ukazatel pera při snižování poznámek, můžete jej deaktivovat v nastavení Pen Show Pointer Toggle. Získáte také schopnost žít překlad, kterou jsem hodně použil při čtení německých článků. Přestože je překlad poháněn Google Translate, překládá pouze jednotlivá slova, ne celé věty, což může být trochu bummer.

Líbila se mi funkce rozpoznávání rukopisu, která převádí vaše ručně psané poznámky na správný text a čísla.

Používání pero S pro sundávání poznámek je skvělý zážitek, protože sotva existuje znatelné zpoždění, když si zapisujete své ukazatele. Díky 4 096 úrovně tlaku (upřímně řečeno, neexistuje způsob, jak toto číslo otestovat), pokud jste do čmáranice nebo skicování, přichází to v praxe.

Kamera je dobrá, ale co je s agresivním redukcí hluku?

Poznámka série zařízení ze společnosti Samsung ve skutečnosti nebyla „fotoaparáty“, stejně jako řada S. The Note10 Lite se vydala tradiční trasu se svými senzory fotoaparátu. Na rozdíl od S10 Lite, který sportuje 48 MP primární senzor, je note10 lite přichází s 12 MP primárním senzorem s f/1.7 clona a velikost pixelů 1.4 mikrony s podporou optického stabilizace obrazu (OIS). Podpora OIS je také přítomna pro další 12 MP kameru, která nabízí 2x optický zoom a má clonu f/2.4 s velikostí pixelu 1 mikron. Druhou kamerou je 12 MP Ultrawide Camera s f/2.2 clona. A ne, nedostanete variabilní clonu na primární kameře, jak jsme viděli v poznámce 10/10. Na přední straně je senzor 32 MP, který nabízí pixelovou binned 8 MP selfies. Má f/2.2 clona s velikostí pixelu 0.8 mikronů.

Pokud jde o video, note10 lite podporuje nahrávání 4K při 60 fps a nabízí elektronickou stabilizaci obrazu. Ale super stabilní OIS je nabízen pouze na Full HD. Přední kamera je také schopna natáčet 4K videa, stejně jako zadní kamera.

Nemůžu si opravdu stěžovat na fotky denního světla. Všechno je, jak by se od této kamery očekávalo. Obrázky jsou podrobné, dynamický rozsah je skvělý a v konečném výstupu nedochází k žádnému přesunu barev. Pouze s ultralehkovým úhlem čočkou byl kolem okrajů patrné fialové lemování, stejně jako pokles ostrosti. S primární kamerou je ostrost obrazu zachována také kolem rohů.

Také by se mi líbilo, kdyby algoritmy snižování hluku nešly do overdrive, jakmile hladiny světla klesly, protože to příliš vyhladí textury. To je něco, co jsem si všiml také na Galaxy S10 Lite. Nevím, jestli je to úmyslné udržovat konečné obrázky o o něco méně ostřejší než ty, které jsou vidět na jeho vlajkové lodi S10 a Note10.

S fotografiemi slabého světla si všimnete jemnějších obrázků ve srovnání s fotografiemi denního světla a to má tendenci udržovat hluk pod kontrolou. Noční režim rozjasňuje scénu a je schopen nabídnout lepší dynamický rozsah, ale celkový obraz není nic jako to, jaká je skutečná scéna.

Kamera 32 MP na přední straně nabízí pixelové binned selfies, které je dobré použít. Existuje znatelné množství vyhlazení kůže i během selfies denního světla. Selfie na slabém světle ukazují určité množství hluku. Ostrost odpadne kolem okrajů je docela patrné u selfies. Můžete také natáčet 4K videa z přední kamery, která nebyla tak špatná. Používám to spoustu vloggerů. Mikrofon sbalení náhlavní soupravy je schopen dobře utopit okolní hluk.

Stejně jako většina vlajkových lodí Samsung, i The Note10 Lite také přichází s živým zaostřením a.k.A. režim portrétu. Neřekl bych, že je to nejlepší, ale je to dost blízko. Pokud jde o detekci okrajů, to bylo na stejné úrovni jako Samsung Galaxy S10 Lite a zamíchat vlasy v osmi z deseti výstřelů. Podrobnosti na obličeji nebo předmětu jsou dobře zachyceny. Všimněte si vlasů na tváři této kočky na tomto obrázku.

Video

Galaxy Note 10 Lite je schopna střílet až 4k při 60 fps a elektronická stabilizace je k dispozici až do tohoto rozlišení. V den, záběry jsou skvělé, pokud nechodíte a střílíte (můžete si všimnout chvění při chůzi) nebo Posouvání (rámování je příliš viditelné). Jak úrovně světla klesají, ostrost se ztratí. Střelba v režimu super stabilního OIS způsobuje, že záběry jsou jistě stabilní, ale i přes podmínky osvětlení přidává rostoucí vrstvu měkkosti, takže záběry vypadají voskově. Video v noci zcela chybí podrobně, takže pokud to není opravdu nutné, zůstal bych od něj dál. Existují neobvyklé funkce, jako je psaní AR. který oživuje to, co píšete na vrcholu video záběry. Myslím, že je dobré mít tuto funkci, ale zřídka ji hodně skončíte, pokud nejste studenta nebo tak něco. Zvuk v zaznamenaném videu byl a Občas se kousne. V některých případech jsem si všiml, že rovnováha stereofonů byla vypnutá, v pouličních scénářích nebylo stereo separace tak skvělé.

Životnost baterie

Samsung Galaxy Note10 Lite přichází se stejnou 4 500 mAh baterií, jakou jsme viděli s Galaxy S10 Lite. Pokud jde o použití, v pravidelný den se dvěma e-mailovými účty o synchronizaci, neustále bzučící telegram, Slack, WhatsApp účty, sundávání poznámek s perem 10-12krát denně, 30-40 fotografií denně, hodinu Streamování videa a pár hodin podcastů mi daly trochu přes den. Běžný obchodní uživatel by nedělal třetinu z těchto věcí, takže výdrž baterie se může snadno protáhnout na den a půl pro většinu uživatelů. Značka PC pro Android mi dala asi 11 hodin 42 minut nepřetržitého přehrávání.

Samsung Galaxy Note10 Lite přichází se stejnou 4 500 mAh baterií, jakou jsme viděli s Galaxy S10 Lite.

Sbalení nabíječky 25 W zajišťuje, že se telefon účtuje do 70 minut, což je skvělé. Tento telefon je skutečně pracovníkem.

Verdikt a cena v Indii

Jděte na Samsung Galaxy Note10 lite, pokud a pouze tehdy, pokud pro vás bude mít S ostrohu nesmírnou hodnotu a vidíte, že jste se úplně investovali do toho, aby ji využili. The Note10 Lite dokáže dělat většinu věcí správně a jako smartphone spojující stylus na R 38 990 má v tomto segmentu ceny nulovou konkurenci. Toto je pouze pouze USP note10 lite.

Samsung vypadá, že přiláká nové kupující do poznámkového ekosystému a doufá, že je nakonec převedou na vlajkovou lodi Uživatelé telefonu. Budeme muset zjistit, zda tato strategie vyjde pro korejský obří.

Pokud si nejste jisti s perem a jakou hodnotou přidá vaše každodenní použití, stačí jít na Galaxy S10 Lite-je to další nejlepší nabídka od Samsungu, pokud se nedíváte na jeho drahé vlajkové lodi telefony.

Získejte OnePlus 7t, pokud chcete výkon a/nebo se stále zcela neprodávají na nejnovějších nabídkách Lite Samsung, nebo cítíte, že poznámka 10 Lite vytvořila jeden příliš mnoho kompromisů, aby snížila náklady.

Sestavení a design: 8/10

samsung, galaxy, note, lite, review

Výkon: 8/10

Kamera: 7.5/10

Software: 8/10

Displej: 8.5/10

Baterie: 8/10

Celkově: 8/10

| Denial of responsibility | Contacts |RSS