Samsung Galaxy Note 20 Ultra Review: Výhody a nevýhody. Samsung Galaxy Note Pro Pro

Galaxy Note 20 Ultra skvělý telefon pro uživatele

Tom’s Guide Verdict

Samsung Galaxy Note 20 Ultra je dosud nejvšestrannějším telefonem na velké obrazovce, takže je nejlepší pro uživatele, kteří jsou ochotni zaplatit prémii.

Klady

 • .Displej 90 Hz 90 Hz
 • Hladší výkon pera
 • Streamuje hry Xbox
 • Výkonná 50x kamera zoomu a laserové automatické zaostření
 • Velmi dobrá životnost baterie

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Aktualizace: Samsung Galaxy S22 Ultra v podstatě nahradil Galaxy Note 20 Ultra. Ale pokud se chcete zamyslet nad tím, kterého si koupí, podívejte se na naše porovnání hlavy k hlavě Samsung Galaxy S22 Ultra vs. Galaxy Note 20 Ultra.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra (od 1 299) je stále telefon, pokud chcete sluchátko se stylusem, zejména proto, že Samsung potvrdil, že se neděje Galaxy Note 21.

Stejně tak je poznámka 20 ultra hodnota ceny ultra-premiové? Po důkladném testování tohoto telefonu na velké obrazovce byla moje předchozí odpověď ano. Většina by však měla čekat na Ultra Samsung Galaxy S22, o kterém se říká, že zahrnuje vestavěný stylus a může to být správná náhrada za poznámku Galaxy.

.9palcový AMOLED (QHD; 120Hz) CPU: Snapdragon 865 Plus RAM: 12 GB Storage: 128 GB, 512 GB Zadní kamera: 108 MP široký (ƒ/1.8); 12MP teleobjektiv s 5x optickým zoomem (ƒ/3.0); 12MP Ultrawide (ƒ/2.2) Přední kamera: 10MP (ƒ/2.2) Baterie: 4 500 MAH BATERIE TEFE: 10 hodin 26 min (7:59, 120Hz režim) Barvy: Mystic Bronz, Mystic Black, Mystic White Velikost: 6.48 x 3.04 x 0.33 uncí

Galaxy Note 20 Ultra se může pochlubit obrovským 6. Pravidelná Galaxy Note 20 je lepší volbou pro ty, kteří mohou žít bez displeje 120 Hz a pokročilejší kamery.

.

Galaxy Note 20 Ultra Review: Co se mi nelíbí

Galaxy Note 20 Ultra Review: Datum a cena vydání

128 GB verze Galaxy Note 20 stojí 1 299. Verze 512 GB stojí 1 449. stejná cena Samsung poplatky za svůj Galaxy Z Flip 5G Skládací telefon.

Všimněte si, že Galaxy Note 20 Ultra se často prodává a my jsme ji viděli již od 1 049 na Best Buy s aktivací.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Review: Design

Samsung vytvořil svůj nejelegantnější telefon s The Galaxy Note 20 Ultra. Čtvercové okraje kombinované se sofistikovanou barvou bronzové barvy dávají tomuto sluchátku rohovou kancelářskou vibraci.

Můžete také získat poznámku 20 Ultra Is Mystic Black a Mystic White.

Na designu je pár věcí, které se mi nelíbí. Za prvé, patch kamery na zádech je velká a objemná, což mi nejen připomíná mosazné klouby. to podporuje celý telefon

A zatímco zakřivený displej je sexy, může někdy způsobit náhodné kohoutky, když právě držíte telefon. V některých případech se moje kohoutky na obrazovce nezaregistrovaly, protože jsem si neuvědomil, že moje druhá ruka drží phablet, která zasahovala.

Měření 6.49 x 3.03 x 0.32 palců (164.8 x 77.2 x 8.1 mm) a vážení 7.3 unce (208 gramů), Galaxy Note 20 Ultra není tak velká jako Galaxy S20 Ultra (6.6 x 2.7 x 0.34 palců a 731 palců a 6.8palcový displej.

Od Galaxy Note 20 Ultra Majitelé se objevili určitá stížnosti, že kryt kamery shromažďuje prach a kondenzaci pod sklem

samsung, galaxy, note, ultra

Celkově, navzdory některým drobným stížnostem Galaxy Note 20 Ultra opravdu vypadá a cítí se jako 1 300 sluchátka.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Review: Displej

Masivní 6. Důležité je, že je to první telefon Samsung, který nabízí dynamickou frekvenci 120Hz obnovení.

Sestava Galaxy S20 představila rychlejší obnovovací frekvenci telefonů Samsung a poskytovala plynulejší posouvání a lepší vizuální prvky, zejména pro hry a filmy. Ale byla to funkce, kterou jste museli ručně upravit. S poznámkou 20 Ultra se obnovovací frekvence automaticky upravuje na základě toho, jaký obsah je na obrazovce, což by mělo ušetřit na životnosti baterie.

Pokud chcete uložit každou poslední kapku šťávy, si můžete vždy vybrat 60 Hz.

Když jsem běžel kolem střelby zombie a navigací tmavých chodů, hra vypadala hladce a cítila se velmi citlivá.

Displej zasáhl poměrně vysoký 662 nits na našem měřiči světla, což je velmi dobré, ale ne tak vysoké jako 752 nits iPhone 11 Pro.

Poznámka 20 Ultra’s Screen vytvořila 121.2% v živém režimu, ve srovnání s 118. Poznámka 20 Ultra Beats Apple na přesnost, registrace skóre Delta-E 0.24, ve srovnání s 0.28 pro iPhone 11 Pro Max (kde 0 je perfektní).

Některé Galaxy Note 20 Ultra Majitelé si stěžují, že na obrazovce se objeví zelený odstín, když je jas spuštěn Natáhli jsme se do Samsungu, ale v tuto chvíli nemají žádný komentář.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Review: Kamery

Samsung Galaxy Note 20 Ultra má trio zadních kamer plus laserový automatické zaostření, který by měl řešit jednu z našich větších stížností na Galaxy S20 Ultra a její problémy se zaměřením.

Pole fotoaparátu phablet začíná kamerou širokých 108 MP s A f/1.8 clony a je spárován s 12MP ultralehkovou kamerou s zorným polem 120 stupňů a f/2.2. Prověřovací objektiv 12MP poskytuje 5x optický zoom a až do 50x super rozlišení zoomu.

Síla 50x zoomu. Je to druh děsivého. #Galaxynote20ultra Piccom/LPGPCUZYZGAUGUST 18, 2020

Jak můžete vidět v níže uvedené galerii, výsledky vypadají poměrně ostře až do 10x zoomu, ale 20x a zejména 50x výstřely vypadají rozmazaně. Přesto je to lepší než to, co právě získáte z iPhone.

Možnost fotoaparátu 108MP se může zdát jako nadměrná, ale může se hodit, když chcete mít svobodu oříznout cestu na fotografii po skutečnosti. Jen se ujistěte, že máte dostatek okolního světla, protože toto nastavení se nejlépe používá venku.

Jak vidíte na této fotografii Halloweenských dekorací, mohl bych oříznout jen několik slámy lidí, duch a čarodějnice, a stále můžete rozeznat spoustu detailů

Galaxy Note 20 Ultra’s Noční režim je dobrý, ale není to tak jasné nebo barevné jako to, co by iPhone 11 Pro mohlo shromáždit Můžete rozeznat více citronů a jablek, stejně jako samotný koš.

Poznámka 20 Ultra přinesla lepší výsledky než iPhone 11 Pro v tomto detailu květu. Poznámka 20 Ultra’s Shot je blíže k realitě, protože okvětní lístky vypadají červenější než fialová a vyvážení bílé je lepší. Shot iPhone však rozostří méně pozadí.

Poznámka 20 Ultra odvedla poměrně dobrou práci s portréty, ale zde převládá tendence Samsung mírně vymytí tváře a můžete vidět, že to mělo trochu potíže se slunečním světlem na mé paži. Portrét iPhone 11 Pro Max je příjemnější a nutí mě více na pozadí, i když je obrázek příliš teplý.

V tomto 10x zoomu stromu, který se rozprostírá potok, můžete rozeznat více podrobností v kůře a okolních listech. Jediným bummerem je, že Samsung vyhodí některé z vrcholů.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’s Camera se ukáže jako impozantní partner vaření

Pokud chcete zaznamenat nejostřejší možné video, budete rádi, že Samsung Galaxy Note 20 Ultra může nahrávat 8k video s poměrem stran 21: 9 až do 24 snímků za sekundu Navíc můžete použít palubní mikrofony nebo externí mikrofony, jako jsou Galaxy Buds Live.

12MP selfie kamera vpředu (f/2.2) má zorné pole 120 stupňů, které by se mělo hodit pro skupinové selfies. V tomto selfie, poznámka 20 Ultra odvedla skvělou práci, která zachytila ​​svěží zelené pozadí v nedalekém parku a modrá v mé košili opravdu popíná. Moje tvář však vypadá příliš hladce a trochu vyplavená.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Review: S Pen

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Ultra těží z doby Swift 9ms odezvy na své pero S, která je navržena tak, aby doručila více pocitu pero-papíru při psaní poznámek nebo kresby.

Kromě toho S Pen nyní nabízí pět nových akcí kdekoli, které staví na vzduchových akcích ze série Galaxy Note 10 Ale bude to vyžadovat nějakou praxi, než si vzpomenete na každou akci založenou na gestech.

Další upgrady pera přicházejí na frontě softwaru. Vylepšená aplikace Samsung Notes nyní zahrnuje živou synchronizaci, takže můžete všechny své poznámky uložit do mraků a poté k nim přistupovat z jakéhokoli zařízení.

Navíc, poznámka 20 ultra je dostatečně chytrá na to, aby si vaše poznámky spolu s hlasovými nahrávkami synchronizovaly, takže můžete slyšet, co se řeklo správně, když jste tuto myšlenku načmárali.

Snažil jsem se nahrávat hlasovou poznámku v aplikaci Samsung Notes App a jistě jsem viděl slova, která jsem napsal, zvýrazněná, když jsem hrál zpět klip.

Aplikace Samsung Notes nyní nyní usnadňuje nalezení vašich poznámek se strukturou složek souboru PC. Software může dokonce narovnat váš rukopis.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Review: Výkon

Samsung Galaxy Note 20 Ultra je jedním z nejrychlejších telefonů Android v okolí, protože je to jeden z prvních sluchátek s procesorem Snapdragon 865 Plus Qualcomm. Tato čipová sada zvyšuje rychlost hodin o 10% až do 3.1 GHz a grafika je také 10% rychlejší než běžný čip Snapdragon 865 uvnitř Galaxy S20.

Tento procesor je spárován s 12 GB RAM a 128 GB nebo 512 GB interního úložiště. Pro 1 299 přeji, aby ultra začal 256 GB úložného prostoru, ale alespoň jej můžete rozšířit pomocí slotu pro kartu microSD až o 1TB.

Podal jsem poznámku 20 Ultra našemu rezidentnímu odborníkovi Fortnite, mému dvanáctiletému synovi, a on zjistil, že hra je tak hladká, že jsem musel tvrdě lobovat, abych získal telefon zpět.

Na Geekbench, který měří celkový výkon, poznámka 20 ultra zasáhla vícejádrové skóre 3 294, což je před většinou telefonů Android, ale za telefonem Asus Rog 3 se stejným Snapdragon 865 plus čipem, který zaznamenal 3,393, který zaznamenal 3,393. IPhone 11 Pro skóroval ještě vyšší 3 500.

Poznámka 20 Ultra také sledovala iPhone na našem testu na editaci videa, trvalo 1 minutu a 16 sekund na 45 sekund iPhone iPhone.

Na grafickém testu GFXBench, Galaxy Note 20 Ultra skóroval 1 455 snímků na aztéckých zříceninách (vysoká úroveň) mimo obrazovku, ve srovnání s 1 657 snímky pro iPhone 11 Pro pro iPhone 11 Pro Pro iPhone 11 Pro Pro iPhone 11 Pro Pro iPhone 11 Pro IPhone 11 Pro iPhone 11 Pro iPhone 11 rám.

Jak byste očekávali u prémiové vlajkové lodi, Galaxy Note 20 Ultra podporuje obě chutě 5G, takže byste měli být schopni naskočit na sítích 6-GHz a sítě MMWave, kde jsou k dispozici.

V New Jersey jsem viděl slušné rychlosti stahování na síti 5G T-Mobile, v rozmezí 40 Mbps a 99 Mbps. Ale nebylo to úplně planoucí

Někteří recenzenti si stěžovali, že Galaxy Note 20 Ultra může běžet trochu horké. Poznámka 20 Ultra Teardown odhalila, že telefon používá vícevrstvou grafitovou tepelnou podložku, aby napomáhal rozptylu tepla namísto měděného potrubí a parní komorního systému používaného v Galaxy S20 Ultra Ultra

Galaxy Note 20 Ultra Review: Dex a odkaz na Windows

Galaxy Note 20 Ultra je zaměřena na uživatele energie, kteří hledají zvýšení produktivity, a tento telefon nabízí několik velkých upgradů na této frontě.

Multitaskers také ocení vylepšený zážitek z DEX, který je nyní zcela bezdrátový, místo toho, abyste se požadovali, abyste se připojili k monitoru kabelu nebo doku k připojení k monitoru. Nyní můžete převádět to, co je na vaší Galaxy Note 20 Ultra Obrazovka do kompatibilní inteligentní televize z celé místnosti; televize však musí podporovat Miracast.

Po připojení k televizi jsem mohl použít obrazovku Note 20 Ultra jako touchpad k přesunu kurzoru kolem displeje. Přestože byl pohyb trochu trhaný, užil jsem si, že jsem mohl vytáhnout obrázky z aplikace Google Photos a ukázat je na velké obrazovce.

Také jsem se pokusil streamovat závodní hru Asphalt 9 do televize, ale hraní hry koktalo. Poznámka 20 Ultra přinesla při hraní Fortnite lepší výkon; Pomocí ovladače PlayStation 4 Můj dvanáctiletý syn dokázal hrát zápas a udělat pár zabití s ​​příliš velkým zpožděním.

Dalším klíčovým upgradem je odkaz na integraci Windows, který vám umožňuje přístup k mobilním aplikacím na počítači se systémem Windows 10 prostřednictvím aplikace vašeho telefonu.

Zábava opravdu začíná, když začnete provozovat aplikace Android na svém notebooku. Vyzkoušel jsem několik her, včetně Asphalt 9, který zde běžel hladší než v režimu Dex

Některé aplikace běžely na celé obrazovce, ale střelecká hra Skyforce zůstala v malém okně

Neměl jsem žádný problém vystřelit a procházet se svým krmivem

Tituly zahrnují Gears 5, Forza Horizon 4, Minecraft Dungeons a Halo: The Master Chief Collection.

Vyzkoušel jsem několik kol Forzy a Gampplay byl překvapivě tekutý pomocí ovladače PlayStation 4, přestože jsem streamoval přes cloud. Jediný bummer musel chvíli čekat na načtení každé hry; Tentokrát však může být menší, jakmile je Xbox Game Pass mimo

Xbox Game Pass stojí 15 měsíčně, a když spárujete poznámku 20 Ultra s herním ovladačem, mohlo by to vypadat jako mini konzole. (Ti, kteří si předobjednávají poznámku 20 Ultra, mohou získat tříměsíční bezplatnou zkušební verzi.

.

Po odpojení v 9 hodin jsem použil poznámku 20 Ultra s širokou škálou aplikací. Sledoval jsem přes hodinu deštníkových akademie na Netflixu, streamoval Spotify s obrazovkou na hodinu a půl a hrál asi 40 minut Fortnite

Koneckonců, co jsem ještě zbýval asi 27% šťávy v 21 hodin. To není špatné.

Galaxy Note 20 Ultra baterie životnost vs. jiné telefony

Řádek 0. Buňka 0OnePlus 8 Pro (60 Hz/120 Hz)Galaxy S20 Ultra (60 Hz/120 Hz)iPhone 11 Pro MaxiPhone 11Galaxy Note 10 PlusGoogle Pixel 4a
Životnost baterie (HRS: minuty) Velikost baterie
10: 26/7: 59 4 500 mAh
11: 05/9: 02 4,510 Mah
11: 58/9: 13 5 000 mAh
11:54
3 190 mAh
10:47 4 300 mAh
8:55 3 140 mAh

Poznámka 20 Ultra snášela po dobu 10 hodin a 26 minut při testu baterie Toma, který zahrnuje nepřetržité surfování na webu při 150 nits jasu obrazovky nad 5G. V tomto případě jsme použili síť T-Mobile Zařízení trvalo jen 7:59 s režimem obrazovky 120 Hz.

Pro srovnání, Galaxy S20 Plus se svou baterií 4 500 mAh trval 10 hodin a 31 minut a 8:55 v režimu 120 Hz. A OnePlus 8 Pro trval 11 hodin a 5 minut v režimu 60 Hz a 9:02 v režimu 120 Hz

Poznámka 20 Ultra přichází s 25 wattovou nabíječkou, která odšťavila zařízení na 56% za 30 minut. To je dobré, ale není to tak rychlé jako 63% OnePlus 8 Pro ve stejném čase.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Review: Verdikt

Samsung Galaxy Note 20 Ultra je téměř vrcholem phablů Android. a měla by být pro 1 299. Nabízí nejlepší displej ve své třídě, lepší zážitek z pera a zátěž lodí pro práci a hru. Kamery jsou velmi dobré, opravují problém zaostření s Galaxy S20 Ultra a výkonný hraní Zoom a Xbox dává poznámku 20 Ultra několik výhod oproti iPhone 12 Pro Max.

A nový iPhone lodí tvrdší displej keramického štítu. Ale postrádá note 20 Ultra’s 120Hz Display a S PEN PEN.

Někteří mohou preferovat novější Samsung Galaxy S21 Ultra za 1 199. Poskytuje rychlejší procesor, ještě lepší fotoaparáty a volitelnou podporu S pera. Ale pokud opravdu chcete, aby byl stylus zabudován, šel bych s Galaxy Note 20 Ultra, zejména proto, že Galaxy Note 21 údajně tento rok nepřichází.

Mark Spoonauer je globálním editorem náčelníka Toma Guide a zakrývá technologii více než 20 let. Kromě dohledu nad směrem k Tomově průvodci se Mark specializuje na pokrytí všech věcí mobilních, poté, co zkontroloval desítky chytrých telefonů a dalších gadgetů. Mluvil na klíčových průmyslových akcích a pravidelně se objevuje v televizi, aby diskutoval o nejnovějších trendech, včetně Cheddar, Fox Business a dalších prodejen. Mark byl dříve editorem šéfem notebooku Mag a jeho práce se objevila ve Wired, Popular Science and Inc. Sledujte ho na @mspoonauer.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 recenze LTE: tablet multitasker

Ve světě tabletů Android existují příležitostné tablety pro čtení o víkendech, hraní v autobuse nebo sledování filmů v posteli. Pak jsou tam tablety, které jsou v podstatě náhrada notebooku pro vážně mobilní lidi s vážnou prací. Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE je právě to: těžký tablet s Samsungovým legendárním stylusem Pen pro multitasking a produktivitu na cestách. Zjistěte, jak dobře se zabývá tímto pracovním vytížením v naší Galaxy Note Pro 12.2 recenze LTE.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 Datum vydání LTE a cena

Samsung Galaxy Note Pro 12.2. datum vydání LTE bylo březen 2014 s oznámením na CES 2014 v lednu téhož roku. Galaxy Note Pro 12.2 LTE cena byla při spuštění kolem 849 USD, ale v současné době ji lze vyzvednout na výrazně méně.

 • Koupit nyní: Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE z Amazonu za 650. 699 USD.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE design a kvalita budování

Pokud jste vůbec obeznámeni s Galaxy Note 3, znáte již Galaxy Note Pro. V mnoha ohledech vypadá poznámka pro velmi velikost noty 3, až na faux koženou a „šití“ na krytu baterie.

Ve 12.2 palce, poznámka pro 12.2 (lte) je docela velký tablet, který zjevně není pro každého, ale pokud je pro tablet, kterou musíte udělat na tabletu, nezbytná veškerá nemovitost na obrazovce, nemůžete požádat o další.

.

Tlačítko Home, stejně jako tablet jako celek, má stříbrnou podšívku. Na rozdíl od Galaxy Note 3 však, která má žebrované obložení, má poznámka pro něj plochý okraj v kovovém pohledu na plast.

samsung, galaxy, note, ultra

Horní okraj tabletu má na levé straně tlačítko napájení a hlasitosti s dílčí dílkou a infračerveným blasterem uprostřed. Pravý okraj drží pero S až na vrchol s reproduktorovým grilem pod tím a USB 3.0 Port uprostřed.

Spodní část pravé strany má klapky pokrývající slot pro kartu microSD a slot SIM karty. Levá strana Note Prof má další gril reproduktoru s port sluchátka nahoře. Spodní okraj tabletu je čistý.

samsung, galaxy, note, ultra

Je to docela těžké při 753 gramech, ale je stále lehčí než srovnatelný notebook. Přesto byste nechtěli tento jednoruční používat dlouho.

Texturovaný plastový záda je pohodlný a dostatečně přilnavý a fotoaparát a LED blesk jsou umístěny dostatečně vysoko, aby je nepravděpodobné, že by byly rozmazány mastnotou prstu.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE displej

Galaxy Note Pro 12.2 je také skvělý tablet pro multimédia. S velikostí obrazovky, která soupeří s mnoha notebooky (ale při polovině váhy), je poznámka pro přístupu ke všem vašim oblíbeným hudbě, filmům a televizním pořadům.

12.2-palcový LCD displej je živý, ale ne tak nasycený jako většina displejů Samsung AMOLED. Stejně tak jas a jasnost není úplně tam. Dokonce i při rozlišení 2 560 x 1 600 hustota pixelů napříč tak velkým displejem klesne na 247 pixelů na palec, což je jen o něco lepší než Galaxy S2, a jas není nikde poblíž nejnovějších zařízení Galaxy.

Přestože nemá ostrost menších tabletů, poznámka pro poskytuje skvělý povrch, na kterém bude fungovat. Produktivita je název hry pro sérii Note a poznámka pro 12.2 má produktivitu v pikách.

Kombinace této obrovské obrazovky s Awesome S perem dělá poznámku pro pro bezkonkurenční zařízení pro obchodní aplikace, designéry, čmáranice a editory. stejně dlouho, dokud se úplně nezískáte na ostrosti detailů.

Prohlížení úhlů je pevné a reprodukce barev je skvělá, i když trochu živá pro nějaký vkus. Naštěstí společnost Samsung poskytuje nastavení režimu obrazovky, které vám umožní vybrat si z následujících možností: Dynamic, Standard and Movie, s adaptivním displejem automaticky měnící režimy v závislosti na tom, zda jste v galerii, kameře, na webu, čtení knihy nebo sledování film.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 speciální funkce LTE

První věc, kterou je třeba poznamenat o poznámce Pro je, je, že podporuje LTE. Velmi důležitá vlastnost pro mnohé. S perem je však více než speciální funkce. je to funkce na jakémkoli notovém zařízení. Poznámka Pro není výjimkou. Jinak by to byl pevný tablet, který se stane vynikajícím tabletem, když hodíte množství funkcí pero na vrchol.

Když je S perem odstraněno ze svého slotu, je spuštěna vyskakovací nabídka Air Command a poskytuje připravený přístup k sadě funkcí S pera. Nabídka Air Command může být také vynesena stisknutím tlačítka na stylusu, když je blízko k obrazovce. Možnosti příkazu Air jsou Action Memo, Scrap Booker, Screen Write, S Finder and Pen Okno.

Okno pera vám umožní nakreslit krabici na obrazovce, na které se objeví okno s mini-aplikací. Screen Write lets you make notations on top of any screen by taking a screenshot, Action Memo provides an instant note-taking tool with associated actions (like adding a handwritten address or phone number to a contact) and Scrap Booker lets you take snippets of on.Obsah obrazovky. S Finder je všudypřítomné vyhledávací nástroj Samsung, který lze také přistupovat v rozbalovací nabídce.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE software

Galaxy Note Pro 12.2 LTE Funkce Android 4.4.2 s uživatelským rozhraním Samsung TouchWiz. Aktualizace pro Android Lollipop je v dílech, ale dosud nebyla k dispozici v době této recenze. Jakmile bude k dispozici nová verze pro Android, znovu se znovu upravíme a aktualizujeme).

Vzhledem k tomu, že tablet je nyní více než rok starý, držel to obzvláště dobře. I bez optimalizací lízátka nebo 64bitového procesoru nebo dokonce nově omlazeného dotyku, poznámka Pro je stále bohatá na funkce a dostatečně rychlé a dostatečně rychle. Nechtěli byste se na to spoléhat na grafické aplikace nebo zvláště náročné úkoly, ale pro obecné použití je to více než schopné.

Na palubě je celá řada aplikací Samsung, které již nepochybně budete obeznámeni (a můžete vidět na níže uvedeném obrazovce). Poznámka Prof má také několik dobrých softwarových funkcí, jako je režim s více oknami, který je ideální pro takové rozsáhlé zařízení a umožňuje vám naplnit obrazovku s odolnými plovoucími mini-aplikacími. Ideální pro multitasking s e.mailem, obrázky a soubory najednou.

Hlas je nyní Samsung ekvivalentní s Google-hlasový asistent podobný Apple’s Siri. Můžete získat přístup S hlasu s dvojitým lisem tlačítka domova a volat, nastavit připomenutí, diktovat poznámky nebo odesílat textové zprávy, vše pomocí hlasu

Síťový posilovač je první verze stahování Booster, funkce, která vám umožní stahovat soubory přes Wi-Fi a data současně pro super rychlé stahování. Režim blokování umožňuje blokovat oznámení o různých funkcích pro nějaký klid a ticho, takže můžete ztlumit příchozí hovory, alarmy nebo oznámení o aplikacích, vytvořit “ Nerušit “ harmonogram a stanovit několik výjimek (jako vaši rodiče nebo přítelkyně).

.2 LTE výkon

Vzhledem k poznámce pro 12.2 specifikace LTE jsou roční, tablet, který drží slušně dobře. Je to určitě daleko od přední části smečky, pokud jde o surový zpracovatelský výkon nebo závod specifikace, ale pro to, co je navrženo, je stále skvělé zařízení.

Samozřejmě, pokud potřebujete vysoce výkonný obchodní nástroj, možná se budete chtít podívat na novější generaci tabletu, ale pokud nepotřebujete vážně nabitý tablet-jen velmi schopný a dobře vybavený-pak POZNÁMKA PRO vám bude dobře sloužit.

Poznámka Pro je poháněna čtyřjádrovým Snapdragon 800 taktovaným ve 2.3 GHz s 3 GB RAM; hodný specifikační list i rok po vydání. Poznámka pro propodlení je dodáván se dvěma možnostmi interního úložiště, 32 GB nebo 64 GB, s expanzí micro SD až do dalších 64 GB (někteří uživatelé tvrdí, že však může podporovat 128 GB karty).

Adreno 330 GPU dělá krátkou práci na tlačení pixelů kolem této obrovské obrazovky a dokonce i s daleko od nové verze Androidu, kterou jsem nenašel žádné problémy s stabilitou, škytavky, otuky nebo významné zpoždění. Je třeba uznat, že starší verze Touchwiz, jako je to, nalezené na poznámce Pro, jsou však docela pomalé.

.2 LTE AUDIO

Stereo reproduktory na Note Pro jsou nejen dobře umístěny-pěkné a vysoké, takže je vaše ruce nikdy nezakrývají-ale jsou také překvapivě slušné. Srovnal jsem je jak s Galaxy S5, tak Galaxy Note 4 a změny byly označeny.

S5 je hlasitější, ale tak tinnier a poznámka 4 je opět hlasitější, ale celkově docela dobrý. Poznámka má dobrou basu a je přirozenější, ale nemůže velmi dobře zasáhnout výšku.

Vysoké poznámky padají trochu ploché, ale v závislosti na stylu hudby, který se vám líbí, to nemusí být pro vás tak špatné. Tento tablet bych však nedoporučoval pro vážné audiofily, i když výstup sluchátka je docela dobrý. Kvalita hovoru a vyzvednutí mikrofonu jsou také naprosto v pořádku.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE kamera

.2 LTE je dodáván s pevnou 8 MP hlavní kamerou a 2 MP vpředu Nečekejte nic blízko ráže Galaxy S6, ale je to v pořádku pro tablet.

Závěrka je poměrně pomalá a rozhraní fotoaparátu trochu pomalé, ale všechny věci se považují za horší

Kontrast způsobuje trochu problému, stejně jako pohyb. Reprezentace barev je obecně nasycená, docela přesná a standardní pro kameru Samsung, i když obvyklá vibrace Samsung není tak zřejmá. Opět byste si tento tablet nekoupili jako náhradu fotoaparátu smartphonu, ale pro druhy fotografií pravděpodobně pořídíte tablet, bude to pěkně udělat.

Při plném rozlišení budete střílet na poměr stran 4: 3 a pro 16: 9 výstřelů budete muset rozlišení na 6 MP snížit na 6 MP. Poznámka pro 12.2 také přichází s inteligentní stabilizací.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE baterie

Poznámka pro 12.2 LTE má obrovskou 9 500 mAh nevylučovatelnou baterii

Přesto je to pro obrovský tablet docela působivé. Je to snadno jedna z lepších tabletových baterií, které jsem viděl.

Konečný verdikt

Přestože je roční tablet, který stále čeká na nejnovější verzi Androidu, Galaxy Note Pro dělá to, co bylo navrženo tak, aby bylo navrženo:. Neexistuje žádný jiný tablet se stejnou perfektní kombinací nemovitostí na obrazovce a funkčnosti s perem. Nemluvě o schopnostech LTE.

Životnost baterie je vynikající, i když kvalita reproduktoru není a obrazovka by mohla dělat s několika dalšími pixely napěchovanými pro ostřejší detaily. Specifikace jsou v zubu trochu dlouho a kamera a výkon byly daleko od doby, kdy se poprvé objevila poznámka, ale pokud si můžete vyzvednout jeden na prodej.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 Recenze

Znamená větší pro Samsung Galaxy NotePro 12.2?

Samsung Galaxy note 20 ultra

 • Mocné interní
 • Jasný
 • – Časopis UX chybí cíl
 • – Cena zalévání očí
 • – Umělá kůže a umělý kov

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Smartphony se už nějakou dobu zvětšují, ale teď je čas, aby tablety získaly zvýšení velikosti

I když sdílejí stejné jméno, většinou podobný design a dokonce i známé uživatelské rozhraní TouchWiz, zdálo se, že zachycují představivost lidí, stejně jako zařízení, jako je Samsung Galaxy S4 a Samsung Galaxy Note 3.

To však nezabránilo korejským obřím, aby neustále uvolňovali nové karty do divočiny a doufali, že konečně postaví břidlici hodnou konkurence s tabletem iPad a tablety Sony Xperia z. Zatímco obě tyto tablety se mohou pochlubit 10palcovými displeji, Samsung Galaxy Note Pro 12.2 balení a, uhodli jste to, 12.2palcová obrazovka, dává jí pěkný malý jedinečný prodejní bod nad těmi proslulými soupeři.

Ale může si Samsung Galaxy poznamenat Pro 12.2 Dethrone Kinga a vezměte si korunu tabletu? Čtěte dále a zjistěte to.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2: Velikost a stavba

Zakřivené strany, známé tlačítko domova lemované kapacitním zády a multitaskingovým klíčem a že mírně lesklý rámeček jsou designové rysy, které Samsung používá při více než jedné příležitosti.

Poznalost se také drží, když se podíváte na boky, které jsou pokryty kovovým vzhledem, ale plastový okraj, který odpovídá Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note a Samsung Galaxy Note 10.1 (edice 2014).

Otočte zařízení a je přítomen plast ve stylu kožená značka společnosti Samsung, kompletní s falešným šitím, které pokrývá celý záda

Neustále jsme se otírali po zádech a zbavili se toho šmouhy I když si přejeme, aby to odstranilo skeuomorfismus na šití, není to tak zřejmé, jak to bylo na Samsung Galaxy Note 3.

Pokud uvažujete o výrobě tohoto 12palcového displeje, který si vyberete, pravděpodobně si již uvědomíte, že je to spíše na velké straně. Tato obrazovka se táhne většinu cesty přes přední stranu, s rámečky jsou udržovány na minimu, což je vždy pěkné, ale jen zřejmý prostor potřebný k přizpůsobení 12.2 palce je to lehce nepravidelné.

.

Rozměry moudré, Samsung Galaxy Note Pro 12.2 přichází při 204 x 295.6 x 7.95 mm, pro trochu srovnání, iPad Air měří 169 x 240 x 7.5 mm.

Vzhledem k velikosti je pravděpodobně vhodnější pro odchod doma a procházení webu/sledování videí nebo udržování v kanceláři

Cítí se trochu dospělejší než série tabů, ale stále existuje nedostatek polštiny, nedostatek cíle, který by to jako iPad Air a tablet Sony Xperia zpravilo a. Samsung se tam pomalu dostává, ale je ještě mnohem více, co je třeba udělat.

Samsung Galaxy Note Pro 12.

Kromě většího displeje, další velký bod mluvení obklopující Samsung Galaxy Note Pro 12.2 je zbrusu nový časopis UX.

Přemýšlejte o křížení mezi aplikací Flipboard (kterou časopis používá v celém) a Blinkfeed na HTC One a to jen o shrnutí. Toto nové uživatelské rozhraní způsobilo od svého oznámení na CES 2014 poměrně rozruch.

? Jedním slovem, ne Jako další panel na domovské obrazovce, který působí jako další panel na domovské obrazovce, lze přistupovat k časopisu na první obrazovce nebo nastavit, aby byla vaše výchozí stránka, takže kdykoli stisknete tlačítko Domů, budete k němu přímo přijati rovnou.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra (865) в 2023 году. Лучший Samsung?

První věc, kterou si všimnete, je, jak moc se to podobá kachlovému rozhraní z Windows 8, od čtvercových widgetů po barvy bloku. Existuje několik různých widgetů, z nichž si můžete vybrat, jako například e.mail, YouTube a Weather, spolu s některými novými zdroji a několika sociálními sítěmi, například.

Na každou obrazovku můžete namontovat několik různých dlaždic a velikosti je, jak jede. Vypadá to docela pěkně a vybírá si, které bity chcete vidět, je rychlé a intuitivní, je to jen skutečná funkčnost, která ponechává hodně žádoucí.

Za prvé, jste omezeni na vlastní aplikace společnosti Samsung, takže e.mailová aplikace není Gmail, ale verze Samsung To je otravné, protože vlastní aplikace Samsung nejsou tam, kde je tak silné nebo leštěné jako nabídky Google, takže vás to jen odkládá, že je používáte.

.

Dalším hlavním prvkem břidlice jsou jeho multitaskingové schopnosti a musíme říci, že je to jedna oblast, kde vyniká. Díky 12. Takže byste mohli mít Chrome otevřený v jednom okně, váš e.mail v jiném a v galerii v jiném. Handy, eh?

Můžete si ručně vybrat, kolik nemovitostí každá aplikace zabírá a díky 3 GB RAM je to vše hladké a docela zatraceně rychlé. Opravdu to zlepšuje produktivitu a přináší Samsung Galaxy Note Pro mnohem více v souladu s notebooky a Microsoft Surface 2 a Surface Pro 2.

Bohužel, ne všechny aplikace fungují v tomto režimu, i když všechny aplikace Samsung to dělají a většina z Google dělá.

Protože se jedná o poznámkový tablet, přichází s balením fantastického S-pen, stylus na bázi Wacom, který je neuvěřitelně užitečný a přesný. Od zapisování poznámek na schůzkách, k čmáranice a anotaci PDFS jsme se ocitli instinktivně sáhni po S-pen pokaždé, když jsme zapnuli kartu. Cítí se to trochu chatrné, ale ne tolik, že jsme cítili, že se to chystá.

Samsung’s Galaxy Note Pro 12.2 palce přichází spuštěn nejnovější verze Android, to je 4.4 Kit Kat, i když je stále pokryta v UI TouchWiz, který opravdu začíná ukazovat svůj věk. Barevné ikony jsou podobné dítěti, nabídky jsou bloková a zásobník na oznámení je úplný nepořádek

Android, ve své nejjednodušší, je skladová forma tak dobře vypadající operační systém, že je to taková ostuda, kterou Samsung prostě nezdá vidět to.

Najdete také Bluetooth, slot micro-SD pro rozšíření paměti a USB 3.0 port, pro nabíjení a synchronizaci dat.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2: obrazovka

Je zřejmé, že funkce titulku, 12.2-palcový, TFT LCD displej se může pochlubit rozlišením 2 560 x1 600 pixelů a z velké části opravdu zapůsobí. Jakmile poprvé zapnete tablet a setkáte se s tapetou Samsung’s Oil Painting Style, všimnete si fantastické hloubky barvy, kterou tablet rozdává. Je to jasné, živé a punchy, s hlubokými černochy a přesnou reprodukcí tónů kůže.

Text je ostrý a musíme říci, že je to jeden z nejlepších způsobů, jak si užít video, díky velké velikosti je to mnohem pohlcující než běžný 10palcový tablet.

Pixely nejsou zcela neviditelné, přiblížíte se a snadno se vyberete, ale ve skutečnosti, když se z pravidelné vzdálenosti díváte.

Zdá se docela jasné, že Samsung navrhl Galaxy Note Pro 12.2 k použití v orientaci na krajinu a pouze v orientaci na krajinu. Otočte to 90 stupňů a stává se téměř zbytečným. Zkusili jsme si přečíst knihu, jako je tato, a po asi 30 sekundách se vzdali a otočili ji.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2: kamera

Jak se tablety zvětšují, je potřeba zadní kamery ještě méně zřejmé. Není důvod se snižovat s 12.

Ale Samsung zahrnul jeden a zdá se jen spravedlivé vyzkoušet to. Takže tady jde. 8-meg snapper vzadu je, dobře, dobře. Fotografie, které vypadají dobře, se slušnou saturací a detaily, ale nic víc. Pod objektivem je umístěna LED, ale na fotky dává příliš jasně světlý pohled a je to nejlépe se vyhnout.

.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2: výkon

Zatímco Apple rád uchovává úplné podrobnosti o interních nových zařízeních poměrně tajné, Samsung je úplně naopak, nelíbí se mu nic jiného než chrlit úplné seznamy o velkém množství výkonných specifikací, které zabalí do svých zařízení. Samsung Galaxy Note Pro 12.2 se neliší.

Uhnízděný pod tou fauxovou kůží je osmijádrový 1.Procesor 9 GHz, spárovaný s 3 GB RAM, 32 GB úložiště a bevy senzorů. Nyní jsme se dostali na jeviště, kde tablety balí specifikace, které by na notebooku nevyhlížely z místa a které dává fantastický výkon4 Kit Kat Zips podél, s hladkým posouváním, rychlými dobami načítání a prakticky bez zpoždění. Dokonce i Samsung je normálně promyšlený UI dotykový dotyk.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2: baterie

Samsung říká, že baterie trvá 13 hodin pravidelného používání a to jistě zapadá do naší zkušenosti. V tomto podvozku je určitě dostatek prostoru pro velkou baterii a verze 9 500 mAh je zde spousta.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2: Verdikt

Stejným způsobem, jakým smartphony 6-palců nebudou pro každého, 12, 12.2palcové tablety budou zajímat velmi malé množství kupujících. To však neznamená, že na již přeplněném trhu s tablety není prostor pro něco trochu jiného.

Poznámka k Samsung Galaxy 12.2 je tablet, který slouží účelu, a vše, co dělá, to dělá s relativně snadno. Je to super rychlé, naskládané v oddělení specifikace a displej z něj dělá perfektní zařízení pro trochu nanesení na trochu Netflix.

Zdá se, že pokaždé, když zkontrolujeme zařízení Samsung, nám zbývá stejné stížnosti. nadměrně nesoucí uživatelské rozhraní Samsung Touchwiz a méně než působivá kvalita sestavení. Zatímco materiály použité v Galaxy NonotePro 12.2 jsou o něco více prémie, než jsme viděli na liniích karty Galaxy předchozích let, stále bledí ve srovnání s elegantním, hliníkovým sestavením vzduchu iPad.

Je tu jedna věc, kterou jsme ještě nezmínili, a to je cena

To je neuvěřitelná cena, zejména pro produkt, který nezaškrtne každé políčko. Za tuto cenu je pro nás těžké doporučit Samsung Galaxy NotePro 12.2, pokud se opravdu nemůžete dělat bez toho navíc pár palců.

Zatímco řada tabletů Samsungu se pomalu zlepšuje, stále existuje mnoho prostoru pro zlepšení, možná jednoho dne to korejští obři napraví správně. Ten den prostě není dnes.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 Cena: 649 GBP (32 GB)

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 Datum vydání: Nyní

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 Recenze

Pojďme zřejmé z cesty dopředu: Samsung’s Galaxy Note Pro 12.2 je velký tablet. Stejně jako 6-palcové telefony a případy toaletního papíru o velikosti Costco, je to snadný cíl pro vtipy a rozhodně to není pro každého. A s počátečním MSRP 750 (k dispozici pro 700, pokud nakupujete kolem), není pravděpodobné, že se dostane do krátkého seznamu tabletů průměrného uživatele.

Ale jeho prostorná 12.2palcová obrazovka s vysokým rozlišením způsobuje mnohem odlišný uživatelský zážitek než dokonce o něco menší notu 10.1 214 vydání. což je v podstatě stejné zařízení v menším balíčku s nižší cenou.

Skutečnost, že poznámka pro 12.Velikost 2 způsobuje, že je méně vhodné pro některé typické úkoly tabletu, jako je čtení nebo hraní na cestách, než menší zařízení. A zatímco je to přiměřeně tenké (0.31 palců) a světlo (1.65 liber) Pro svou velikost je těžké používat po dlouhou dobu, když stojíte nebo při čtení v posteli v noci.

Galaxy Note 12.2 je velký a drahý, ale pokud chcete psát nebo kreslit, je to nejlepší tablet.

Ale skutečný vrchol pro poznámku pro 12.2 je to, jak dobře navíc na obrazovce nemovitost způsobuje, že poznámka společnosti Shine (a cítí se užitečná)

Ale i když jste v pořádku s velkou velikostí tabletu a jste nadšeni, že můžete používat S Pen k tomu, abyste si dělali poznámky v zasedací místnosti nebo učebně, poznámka pro 12.2 má několik nepříjemných nedostatků a nedostatků

A zatímco tablet má přiměřeně výkonné interní a nejnovější verzi Android (Kit-Kat), není to bez občasného zpomalení-zejména při multitaskingu. A opět, protože multitasking a produktivita jsou to, pro co je tento tablet postaven (odtud „pro“ ve jménu), skutečnost, že to nemůže udělat bez koktání, je zklamáním.

Jen další poznámka

Galaxy Note Pro 12.2 má tolik společného s poznámkou 10.1 edice 2014, jak ve vzhledu, tak ve funkcích, že zařízení jsou téměř stejná kromě rozdílu velikosti. Pokud jde o estetiku a porty, poznámka pro 12.2 má stejnou plastovou faux-tideku jako předchůdce, který vypadá a cítí se lépe, než to zní, ale stále plastový. K dispozici je IR blaster pro ovládání televizoru na horním okraji (v orientaci na krajinu), stejně jako tlačítka napájení a hlasitosti.

Také nemůžete otevřít všechny aplikace v režimu více oken. Tuto možnost máte pouze u aplikací Google a Samsung, stejně jako zahrnuté (a poměrně bohaté na funkce) Hancom Office Suite (klon Microsoft Office). Neočekávejte tedy, že budete moci, řekněme, hrát hru, zatímco se účastníte pracovního chatu současně.

Pokud přejedete nalevo od domovské obrazovky, přivítá vás také časopis UX Samsung-v podstatě směs flipboard a kachlové, Windows 8 podobné widgety, které vám umožňují mimo jiné číst zprávy v atraktivním formátu časopisu v atraktivním formátu časopisu. Je to dost hezké, ale pokud se vám to nelíbí, budete s ním stále muset žít na jedné z vašich domovských obrazovek, protože v současné době neexistuje způsob, jak to vypnout, alespoň bez zakořenění zařízení.

Všechny druhy doplňků

Poznámka pro 12.2 také přichází s některými zajímavými aplikacemi a doplňky. Kromě dříve zmíněné sady Hancom Office a potřebné aplikace Google a Samsung se tablet také dodává s aplikací vzdálené PC, která vám poskytuje vzdálený přístup k vašemu počítači nebo Mac. Po vytvoření účtu a instalaci nějakého softwaru na počítač nebo Mac můžete vidět a ovládat plochu a provádět základní úkoly (za předpokladu, že máte pevné a rychlé připojení Wi-Fi). Frustrovaně však tato služba nepodporuje prohlížeč Chrome Google, takže se budete muset držet Safari, IE nebo Firefoxu. A tato schopnost není pro tablet nebo Samsung jedinečná; V obchodě Google Play je k dispozici několik aplikací vzdálených ploch (bezplatných i placených), které vám umožní udělat to samé s jakýmkoli tabletem nebo smartphonem.

Také v závislosti na tom, kde žijete a kdy si zakoupíte tablet, nabízí společnost Samsung spoustu softwaru a služeb s nákupem poznámky 12.2. Ve Spojených státech, od tohoto psaní, Samsung slibuje 25 kreditů Google Play, tři měsíce Hulu Plus a Sirius XM, tři bezplatné zvukové knihy, 50 GB úložiště Dropbox, rok přístupu k internetu Gogo za letu a šest měsíců WebEx. Hodí také rok Evernote Premium a BusinessWeek Digital, plus 12 týdnů New York Times Web Access and Tablet App Service. Všimněte si však, že většina z těchto freebií vyžaduje, abyste byli novým zákazníkem. Zde najdete úplný seznam a podrobnosti a pamatujte, že nabídky se liší podle regionu a často končí bez velkého upozornění.

To je spousta věcí, z nichž všechny rozhodně se nepřitahují. Ale pokud několik z těchto služeb zasáhne vaši fantazii (rok Gogo nám zní skvěle), nebo jste za ně chtěli platit, nabídky by mohly učinit poznámku pro 12.2 alespoň cítit dostupnější než její počáteční cena 700. Přinejmenším je to něco, co můžete chrlit na svého manžela nebo partnera, když se zeptají jak Hodně jste právě utratili na ten obrovský tablet.

samsung, galaxy, note, ultra

Přiměřeně silné na papíře

Model Wi-Fi Galaxy Note Pro 12.2 Testovali jsme robustní 3 GB RAM, 32 GB úložného prostoru a běží na Samsung Exynos 5 Octa-Core (tj. 8 jádra). Všimněte si však, že pokud se rozhodnete pro model s LTE, který je v současné době k dispozici od společnosti Verizon (pro kontrakturu 850 OFF), má tato verze místo toho čip Qualcomm Snapdragon 800.

.2 skóroval 15 477, přistál těsně za poznámkou 10.Skóre 1 edice z roku 2014 15 923. Do Android Benchmarks nedáváme mnoho zásob, ale to kolísá tablet na „docela dobrý“, i když to není nejlepší výkon. Pro srovnání, zbrusu nový smartphone HTC One One M8, který má 2 GB RAM, ale novější čip Snapdragon 801, skóroval 22 703 v kvadrantu.

Když jsme měli otevřené tři nebo více aplikací, věci byly pomalé a posouvání se stalo trhaným.

.2 se obvykle cítil přiměřeně, ale ne blesk. Jak jsme již uvedli dříve, všimli jsme si nějaké příležitostné zpoždění a koktání výkonu při používání zařízení. zejména při multitaskingu.

Hry a aplikace, které jsme hodili na tablet, běžely dobře samy o sobě, ale poznámka 12.2 není skvělá možnost her z jiného důvodu. Hry určitě vypadají dobře na velké obrazovce, ale obrazovka je tak široká, že naše palce nemohly snadno dosáhnout každé části obrazovky, zatímco přidržují zařízení, což nás přinutilo upustit tablet na stůl nebo naše kolo, abychom nějaké řádně hráli hry Zjistili jsme, že je mnohem snazší provádět psaní palce a přidržet zařízení v orientaci na výšku.

Kvůli velké obrazovce a všem funkcím pro multitasking si stále přejeme, aby tablety větší poznámky měly nějaký druh stojanů (jako jsou povrchová zařízení Microsoft), aby se podpořily. Samozřejmě si můžete koupit pouzdro nebo stojan, ale to je další výdaje a rozruch

V pořádku fotoaparát, který je nepříjemný použít

Samsung se neobtěžoval házet třídní sadou kamer v poznámce pro 12.2. Vpředu je 2-megapixelový střelec a 8megapixelový fotoaparát kolem záda s LED bleskem. To je daleko od 20megapixelového senzoru v Sony’s Z1s nebo ve střelci 16-megapixelu Galaxy S5.

Životnost baterie

Velké obrazovky se spoustou pixelů jsou vždy bateriové sappers a poznámka pro 12. Samsung to ví, a proto v tabletu upustil masivní baterii 9500 mAh, z baterie 8 220 mAh v poznámce 10.1 Edice 2014.

S touto větší baterií, poznámka pro 12.Výdrž baterie 2 je docela dobrá. Po 13 hodinách středního až silného používání, stahování a instalace aplikací, spuštění benchmarků, kontroly. Děláme nějaké hraní a sledování některých klipů na YouTube (se spoustou času mezi tím, když byla obrazovka vypnutá), naše revizní jednotka stále vykazovala 30 % výdrž baterie. Samsung tvrdí až 13 hodin používání internetu, což se nezdá být příliš daleko. zejména s obrazovkou při mírném nastavení jasu.

Pokud tablet používáte hodně pro hraní her nebo videa, pravděpodobně jej budete muset účtovat každý den. Mírné a lehké uživatelé mohou mezi poplatky pravděpodobně jít dva nebo více dní.

Závěr

Ano, poznámka pro 12.2 je velký a drahý. V současné době to stojí asi o 200 více než menší, i když jinak velmi podobná poznámka 10.1 Edice 2014. Stojí za to zaplatit tolik palců? Určitě nemusíte, pokud to nechcete. Samsung nabízí poznámkovou linku v 5.7, 8.0, 10.1 a 12. A je tu linka Tab Galaxy, také v několika velikostech, pokud nepotřebujete pero S. Existuje tedy malý důvod klepnout na poznámku pro 12.2 příliš mnoho pro svou velkou velikost nebo expanzivní sadu funkcí.

Ale pro ty, kteří chtějí pohodlně podat ručně psané poznámky, otevřete na obrazovce více aplikací a jsou ochotni zaplatit za tyto schopnosti navíc, poznámka Pro 12.2 je dobrá volba, i když to nebude vždy hladce běžet.

Toto je zdaleka nejlepší přehlídka, kterou jsme dosud viděli pro funkce Samsung’s Pen, takže některé, které vypadaly hloupě na obrazovce Note 3, jako je režim více oken, se zdá, že funkce používají poměrně pravidelně.

Nedoporučujeme tento tablet pro ty, kteří hodně cestují a rádi používají svůj tablet na cestách. Je to příliš velké a těžkopádné a jeho velikost obrazovky to není nejlepší pro hry. Pro tyto úkoly a pro čtení v posteli bychom řekli, že si jen dostanete menší tablet jako Nexus 7 nebo Dell’s Most 8

Maxima

 • Dobrá velikost pro použití pera a multitasking
 • Přiměřeně tenké a lehké pro velikost
 • Světlá obrazovka s vysokým rozlišením
 • Podpora microSD
 • Dobrá výdrž baterie

Minima

 • Občasné koktání
 • Obrazovka není IPS nebo OLED
 • 700-750 cena je vysoká
 • Obtížné se pohybovat s velikostí
| Denial of responsibility | Contacts |RSS