Samsung Galaxy Resetujte do továrního nastavení

Data resetujte do továrního nastavení na smartphonech Samsung Galaxy

Nastavení nastavení, hodně pevného resetování nebo resetování dat, na mobilních zařízeních Samsung Galaxy vám umožní vyčistit paměť smartphonu z zbytečných dat a obnovit pracovní kapacitu návratem do továrního nastavení. Před provedením postupu nezapomeňte zálohovat důležitá data. Také, když je smartphone Galaxy restartován, po procesu vypouštění dat je zařízení aktivováno pomocí účtu Google, takže pokud jste zapomněli na přihlášení a heslo, smažte připojený účet, vytvořte nový, aktivujte jej na smartphonu a pamatujte si heslo.

 • Chcete.li resetovat nastavení mobilního zařízení Samsung Galaxy, otevřete aplikaci Nastavení prostřednictvím odznaku v oznámeních nebo ikoně na pracovní obrazovce.
 • Přejděte na obecná nastavení (pokud neexistuje žádná řádek, přeskočte krok) Vypouštění (přítomnost jiných názvů archivace a resetování řádku, důvěrnosti atd.Str.) Resetovat resetování dat Odstraňte všechny.
 • Mobilní zařízení Samsung bude restartováno, data budou smazána.

Před resetováním nastavení je vyžadována kopie rezervy

Než se obnovíte do továrního nastavení vaší Galaxy Samsung, vytvořte záložní kopii všech důležitých dat pro vás, protože budou vymazány. Aplikace, fotografie a videa, hudba, všechna nastavení budou odstraněny. systémové a nainstalované programy.

Jak vytvořit záložní kopii všech důležitých dat? Cloudová služba Samsung je pro to navržena na telefonu Samsung.

Vaše záloha bude načtena do cloudu a je k dispozici při zadávání přihlášení a hesla nezbytného pro autorizaci v cloudu Samsung Cloud. To lze provést ve skutečnosti po resetování nastavení v telefonu.

Metody resetování samsung do továrního nastavení

Nyní je čas mluvit přímo o tom, jak upustit od Samsung J2 nebo Galaxy A32 do továrního nastavení. Bez ohledu na to, jaký model zařízení používáte, budete k dispozici několik způsobů, jak resetovat parametry telefonu. Zvažte všechny možnosti, jak si vybrat nejvhodnější.

Prostřednictvím nastavení

Nejjednodušší způsob, jak provést úplný reset vaší duos Galaxy A71 nebo Samsung, je apelovat na nastavení v telefonu. Ve výchozím nastavení zajišťují dostupnost bodu k provedení zadané operace:

Tato metoda pomůže vrátit zpět Samsung S8 na tovární parametry, jakož i jakýkoli model řady A, včetně Galaxy A31 a A5. Tato možnost také umožňuje resetovat nastavení na tabletu jihokorejského výrobce.

Prostřednictvím nabídky obnovy

Pokud jste zapomněli na heslo nebo máte zablokovaný Samsung A30, pak můžete telefonem přesunout na tovární parametry prostřednictvím obnovy, tj. Tlačítka zařízení. Zde je návod, jak v tomto případě zrušit nastavení:

Tato možnost, stejně jako ta předchozí, zcela odstraní všechna data ze smartphonu. Ale při příštím spuštění nebudete muset zadávat heslo. Budete však muset znovu sestavit telefon Samsung.

Servisní kód

Vraťte se k možnostem návratu, když máte přístup na hlavní obrazovku zařízení. V takové situaci je jiným dobrým způsobem, jak odhodit Samsung J3 do továrního nastavení nebo například staré Galaxy A8, použití kódu služeb. Chcete.li vyhodit tablet Samsung nebo smartphone korejské značky, budete potřebovat:

Na rozdíl od dříve uvažovaných možností není vypouštění nastavení na telefonu prostřednictvím čísla doprovázeno varování. Proto buďte opatrní, pokud se rozhodnete tímto způsobem zrušit tabletu Samsung do továrního nastavení, protože o krok zpět nebude fungovat.

Vzdálený reset nastavení

Resetování telefonu na tovární parametry je možné, i když jej nemáte po ruce. Tato možnost pomáhá v situacích, kdy jste ztratili 12 nebo více nového smartphonu a nechcete, aby někdo získal přístup k osobním údajům. V tomto případě je resetování na zařízení prováděno prostřednictvím služby Find My Device Service k dispozici na všech gadgetech Android.

Důležité. Resetování bude možné pouze v případě, že je zahrnut ztracený telefon a na něm jsou aktivovány geolokace a internet.

Chcete.li tedy vrátit nastavení na tabletu nebo telefonu, postupujte podle pokynů:

 • Spusťte prohlížeč prostřednictvím notebooku nebo jiného přístupu k internetu.
 • Přejděte na stránku Android.com/find a actrise Breated Google, který se používá na ztraceném telefonu Samsung.
 • Vyberte správné zařízení.
 • Počkejte, až systém určí umístění telefonu.
 • Klikněte na tlačítko „Čisté zařízení“.
 • Potvrďte operaci.

Pokud po umístění smartphonu neztratíte naději, že jej vrátíte, ujistěte se, že budete mít šanci najít vaše zařízení. Pokud se nachází poblíž, může v tom pomoci možnost přehrávání hudby. Nezapomeňte také na to, že detekce, a proto resetování nastavení funguje pouze v případě, že jsou pozorovány všechny požadavky. Proto je pravděpodobné, že převrácení parametrů prostřednictvím nalezení mého zařízení v důsledku toho stále nebude fungovat.

Jak provést „měkký výboj“ do továrního nastavení na Samsung Galaxy S10

Chcete.li provést měkký reset nastavení na Samsung Galaxy S10, postupujte podle následujících akcí:

 • Otevřete aplikaci „Nastavení“.
 • Klikněte na „Obecné správu“ a poté klikněte na „Resetovat“.
 • Klikněte na „Databáze“.
 • Obrazovka datového resetování továrny vás varuje o všech datech a aplikacích, které budou odstraněny. Přejděte dolů a stiskněte „reset“. Abyste pokračovali, budete muset zadat svůj PIN kód.

Hardwarový reset nastavení na Galaxy S8, S8 a poznámku 8.Step.BY.STEP Instrukce

Pokyny pro implementaci resetování hardwaru na Galaxy S8, S8 a Note 8 se mírně liší od pokynů pro jiná zařízení Galaxy. Po vypnutí zařízení, podržením tlačítka napájení po dobu 10 sekund, proveďte následující akce.

 • Současně stiskněte tlačítka napájení, hlasitost a bixby, dokud se neobjeví logo Samsung. Vezměte prosím na vědomí, že můžete vidět následné zprávy s nápisem „Instalace aktualizace“ a „bez příkazu“, ale na těchto obrazovkách nemusíte nic dělat, kromě toho, abyste i nadále čekali na obrazovku obnovy Androidu.
 • Na obrazovce obnovy Androidu stiskněte tlačítko Redukce hlasitosti, dokud není vybrán parametr „Čištění / resetování dat na hodnoty továrny“.
 • Stiskněte tlačítko napájení.
 • Na obrazovce varování stiskněte tlačítko Redukce hlasitosti, dokud není zvýrazněn parametr „Ano“.
 • Stiskněte tlačítko napájení
 • Po několika sekundách se obrazovka pro obnovení Androidu znovu objeví s možností vybraného rebootového systému. Stisknutím tlačítka napájení restartujte zařízení.

Jak resetovat Samsung Galaxy S3 do nastavení továrny. z nabídky smartphonu

Nejjednodušší způsob, jak resetovat do nastavení továrny Samsung Galaxy S3 pomocí nabídky Nastavení. Jak to udělat? Ano, velmi jednoduché, použijte následující pokyny:

 • Promluvte si z horní části obrazovky. V tomto případě se otevírá nabídka. Pokud váš Samsung Galaxy S3 není odemčen, nejprve jej odemkněte pomocí kódu PIN nebo hesla.
 • Otevřete nastavení stiskněte ikonu ozubeného ozubeného ozubeného. Otevře se aplikace „Nastavení“.
 • Přejděte dolů a klepněte zpět nahoru a vypusťte. To není daleko od středu stránky Nastavení. Ve výchozím nastavení váš S3 automaticky vytvoří zálohu a obnoví vaše data pomocí vašeho účtu Google. Pokud nechcete, aby byly vaše osobní údaje zachovány a obnoveny po resetu, vyjměte všechny příznaky na této stránce.
 • Stiskněte reset nastavení. Najdete ji ve spodní části obrazovky.
 • Stiskněte reset zařízení. Tato možnost se objeví uprostřed obrazovky.
 • Pokud je nabízeno, zadejte svůj PIN nebo heslo. Pokud vaše Samsung Galaxy S3 přepne funkci blokování obrazovky, budete muset zadat své heslo nebo PIN kód, abyste mohli pokračovat.
 • Klikněte na Odebrat vše. Toto je uprostřed obrazovky. To potvrdí váš výběr a umožní vám telefon resetovat.

Čištění pro tovární nastavení může trvat několik minut, takže telefon nechte na pokoji, dokud se nevrátí do nastavení továrny.

Obnovení systému prostřednictvím zotavení

Druhým způsobem resetování nastavení na tabletu Samsung je následující akce:

 • Vypněte zařízení a současně klikněte na domov, napájení a zvyšujte zvuk, dokud se neobjeví vibrace.
 • Uvolněte, že na obrazovce by se mělo objevit obnovení systému tlačítka napájení. Poté uvolněte zbývající tlačítka;
 • Pro navigaci v nabídce použijte svazek hlasitosti a vyberte požadovanou položku. napájení. Budeme potřebovat řadu továrních resetování nebo vymazání dat.
samsung, galaxy, resetujte, továrního, nastavení

Po nasazení tohoto parametru vyberte možnost „Odstranit všechna data uživatele“ (odstraňte všechna uživatelská data). Chcete.li spustit, stiskněte tlačítko napájení. proces vypouštění do původního nastavení spustí, po kterém se smartphone restartuje. Někdy musíte tento proces spustit ručně pomocí příkazu restartového systému.

Tato metoda je perfektní nejen pro tablety, ale také pro chytré telefony v operačním systému Android.

Co je resetováno a proč je to nutné?

Nejen na galaxii, ale také na všech chytrých telefonech Androidu, je poskytnut kompletní reset. Když je tato funkce aktivována, je zařízení čerpáno do nastavení továrny. Dostanete telefon úplně „čistý“, jako je mimo krabici.

Důležité! Při aktivaci možnosti jsou všechna uživatelská data odstraněna. Jedná se o aplikace, soubory, kontakty, korespondence, nastavení systému, další komponenty atd. D.

 • Přeneste všechny důležité soubory z telefonu na Flash Drive.
 • Udělejte zálohu. Umožní vám obnovit informace a ušetřit uživateli hodně času.
 • Přejděte na nastavení a smažte účet Google. Jinak se chytrý telefon po zapnutí požádá o přihlášení k tomuto účtu.

Proč může vyžadovat úplný resetování a návrat nastavení továrny? Uvádíme běžné důvody:

 • S telefonem byly problémy. Pokud je nelze vyřešit standardními prostředky, doporučuje se dokončit úplný propuštění. Vrácení systému na tovární nastavení často pomáhá uživatelům.
 • Chystáte se implementovat staré zařízení nebo ho někomu dát. Přirozeně je lepší vymazat obrovské množství osobních údajů, aby k tomu lidé třetího partu nedostali přístup.
 • Před nebo po aktualizaci OS. Vývojáři doporučují, abyste provedli „čistou“ instalaci tak, aby chyby ze staré verze operačního systému nebyly do nového.

Jak resetovat nastavení Samsung? Zvažte hlavní metody vrácení systému na přístroji korejského výrobce.

Tvrdě resetování vzdáleného správy

Používá se, pokud je smartphone neodvolatelně ztracen a slouží k zabránění neoprávněného používání přihlašovacích hodnot uživatelů a hesel. Je pravda, pokud bylo zařízení použito k provádění finančních transakcí.

Chcete.li provést vzdálený reset uživatelských nastavení, jdeme na web Google a aktivujeme položku „Můj účet“. Spusťte aplikaci „Telefon Search“ v zobrazeném nabídce, vyberte „Odstranit všechna data ze zařízení“. Vedení výzev společnosti Google, autorizujeme přístup a potvrzujeme potřebu odstranit nastavení uživatele.

Všechny výše uvedené metody, jak resetovat nastavení továrny na Samsungu, jsou použitelné nejen pro chytré telefony. Mohou být také použity k obnovení funkčnosti a přípravy tablet korejského výrobce. Hlavní věcí není zapomenout udržovat potřebné informace o médiu třetího partu, jejichž obnova z použitého zařízení bude nemožná.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS