Samsung Galaxy S22 256GB. Samsung Galaxy S22 256GB

Jakou velikost úložiště potřebujete pro Galaxy S22?

Chcete získat nové vlajkové lodě společnosti Samsung, ale nemohu přijít na to, aby si koupili variantu úložiště? Pomůžeme vám vybrat správnou velikost úložiště Galaxy S22.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat nyní. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Když jste spustili Specifikace SEPS list zařízení Galaxy S22 Series, musíte si všimnout, že stejně jako řada Galaxy S21 řada Galaxy S22 nepodporuje rozšíření karty microSD. Ano, Samsung tentokrát nabízí až 1 TB variantu úložiště S22 Ultra, ale stále je těžké zjistit, jakou velikost úložiště byste si měli vybrat. Pokud jste se rozhodli vybírat zařízení řady S22 a jste zmateni o tom, který úložný model byste si měli vybrat? Pojďme to pro vás rozebrat:

Jaké možnosti úložiště jsou na stole?

Než budeme pokračovat a pomůžeme vám vybrat si, která varianta úložiště by měla koupit, podívejme se na konfigurace úložiště, ve kterých je série Galaxy S22 k dispozici právě teď. Stejně jako série S21, dvě varianty mimo ultra, i.E. Samsung Galaxy S22 a S22 Plus, jsou k dispozici ve dvou úložných variantách. 128 GB a 256 GB. Pokud jde o Galaxy S22 Ultra, nabízí Samsung svůj smartphone podobný Galaxy Note ve čtyřech úložných variantách-128 GB, 256 GB, 512 GB a 1TB. Zde je úplné rozdělení všech variant úložiště a jejich cen:

Která velikost úložiště Galaxy S22 byste si měli koupit?

Nyní, než si vyberete perfektní možnost úložiště Galaxy S22, měli byste se nejprve rozhodnout, který smartphone řady Galaxy S22 byste měli získat na prvním místě. Máme vynikající vysvětlení, které vás vede, na který smartphone Galaxy S22 byste měli získat: pravidelné, plus nebo ultra? Nyní, když jste zjistili, který smartphone S22 byste měli získat, přečtěte si a dozvíte se, jakou variantu úložiště byste si měli koupit.

Pokud jedete s S22 nebo S22 Plus

Pokud jste nasadili oči na Galaxy S22 nebo S22 Plus, měli byste vědět, že tyto chytré telefony (hlavně) se liší pouze dvěma věcmi: obrazovka a baterie. Pokud jde o funkce a interní, jsou stejné. Over, možnosti úložiště jsou také identické. 128 GB a 256 GB.

Samsung nabízí vylepšený výkon fotoaparátu své Galaxy S22 a Galaxy S22 Plus, takže možná budete chtít jít s variantou 256 GB. Pokud ale neklikáte mnoho obrázků nebo zaznamenáváte mnoho videí, mělo by být pro vás 128 GB více než v pořádku. zejména nyní, když je na trhu k dispozici řada alternativ karty microSD.

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 je dodáván s vlajkovou lodí 4nm čipovou sadou, nastavením tří kamery na zádech, které je schopné zachytit důležité vzpomínky jak ve dne i v noci, a dlouhou životnost baterie, která může trvat celý den na jediný náboj. Pokud chcete kompaktní a stylové zařízení, Galaxy S22 je jedním z nejlepších zařízení, která se mají získat v roce 2022.

Samsung Galaxy S22 Plus

Galaxy S22 Plus je nejnovější vlajkový smartphone od společnosti Samsung. Dodává se s silnou čipovou sadou, velkým 6.6-palcový displej AMOLED s obnovovací frekvencí 120 Hz, 50MP primární kamerou a mnohem více. Podívejte se na všechny nabídky na zařízení pomocí níže uvedených odkazů.

Pokud však kliknete na mnoho obrázků, potřebujete, aby všechny vaše mediální soubory byly přístupné nepřetržitě, nebo chcete hrát mnoho her na svém zařízení Galaxy S22 s touto čipovou sadou Snapdragon 8 Gen1, pak je lokální úložiště 256 GB nejlepší volbou pro tebe. Pokud to zní jako něco, co byste chtěli, vyberte si 256 GB úložnou variantu Galaxy S22 nebo Galaxy S22 Plus.

Pokud jedete s Ultra S22

Nyní, když přijde na Ultra Galaxy S22, jediným skutečným důvodem, proč utratíte více než 1200 na smartphonu, je pravděpodobně to, že ho hledáte alespoň po dobu 2-3 let. Potřebujete nejlepší zážitek z fotoaparátu smartphonu a nejen fotoaparát, ale i nejlepší celkový zážitek. Over, nahrávání videí 8k nebo 4k 60fps a kliknutí na 108MP snímky skutečně naplní místní úložiště poměrně rychle. S ohledem na všechny věci se zdá, že 128 GB se bude naplnit poměrně rychle, takže vám doporučíme jít s modelem 256 GB nebo 512 GB. Pokud rozpočet není omezením, získejte model 512 GB. zejména pokud jej kupujete dlouhodobě.

Nyní, pokud jste opravdu nadšencem fotografie, který zachycuje každou chvíli a používá fotoaparát smartphonu pro každodenní práci, můžete také jít na variantu 1TB. Stojí však za zmínku, že můžete jít s variantou 512 GB a rozhodnout se pro levné alternativy karty microSD. to vás bude stále stát méně než 1 599 cena 1TB Samsung Galaxy S22 Ultra Variant.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Ultra Galaxy S22 přichází s větší 6.8 „QHD 120Hz AMOLED displej, všestranný nastavení fotoaparátu a velká baterie, která vás udrží procházet celý den! Podívejte se na všechny nabídky na zařízení pomocí níže uvedených odkazů.

Na webových stránkách nyní máme spoustu takových doporučení Galaxy S22, takže si je také zkontrolujte také. Zde jsou některé, které by se vám mohly líbit:

Malé, plné vylepšení a nesmírně užitečné

Techradar verdikt

Samsung Galaxy S22 je malá, rychlá a nabízí čistý a spolehlivý zážitek z Androidu. Je to přírůstková aktualizace, která udržuje to, co bylo v S21 dobré, a vylepšuje kameru, procesor a materiály pro vytvoření pevného zařízení pro Android.

Nevýhody

  • – Není to hlavní aktualizace
  • – Systém fotoaparátu bledne ve srovnání s jeho ultra bratrancem
  • – Malá obrazovka
samsung, galaxy

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

Je těžké napsat recenzi Samsung Galaxy S22 bez odkazu na jeho velký bratr, Galaxy S22 Ultra. Nyní je tu telefon s radikálním novým nápadem. Dobře, je to nápad vypůjčený z linky Galaxy Note, ale přesto se ultra stojí od S22 a S22 Plus. Ve skutečnosti to způsobuje, že se Galaxy S22 cítí trochu méně než.

Podobně musíme zmínit, že série Samsung Galaxy S23 byla nyní představena. Pro více informací si můžete prohlédnout naši kompletní recenzi Samsung Galaxy S23, naši důkladnou recenzi Samsung Galaxy S23 Plus a naši úplnou Samsung Galaxy S23 Ultra Review. Ale zkrátka se Galaxy S22 cítí ve srovnání s nimi mírně datovaný.

Ale to jsou také dražší telefony, takže bychom do určité míry porovnávali jablka s pomeranči. Zaměřme se tedy na to, co dělá Samsung Galaxy S22 tak zábavné, atraktivní a přátelské zařízení přátelské.

Jednoduše řečeno, S22 má dost všeho. Nesouhlasí žádné hranice, pokud jde o fotografii, velikost obrazovky a výdrž baterie, přesto se stále srovnává s 799 / £ 849 / AU1 339 iPhone 14.

samsung, galaxy

Vlajkový telefon společnosti Samsung poskytuje více megapixelů a senzorů pro fotografie a dává vám 3x optický zoom. Chcete.li získat něco podobného na iPhone, budete muset přeskočit na modely Pricier Pro.

Samsung Galaxy S22 je druh telefonu, který dostanete, pokud je váš vkus upscale, ale váš rozpočet je trochu dolů. Jeho 6.1 palcová obrazovka se může cítit stísněná, pokud přicházíte z prakticky jakéhokoli podobného telefonu Android z OnePlus a Xiaomi. Nicméně, umístěná vedlejší velikost s iPhone 14, rozměry jsou podobné-a podobnost je záhadná.

Je to sluchátko, které se rychle stane důvěryhodným společníkem. Kamery by měly uspokojit většinu průměrných uživatelů mobilní fotografie a kvalita obrazu je vynikající. Technologie adaptivní obrazovky dělá pěknou práci, aby udržovala vše od rychlých svitků až po akční hry, které vypadají hladce, a nebudete mít žádné potíže s natáčením a úpravy 4K, 30fps videa. Galaxy S22 může také střílet 8k, ale obrazovka koktala při jeho střelbě, takže nejsme připraveni říci, že je to vítěz 8k.

Stejně jako zbytek řady S22, i Galaxy S22 provozuje Qualcomm’s Snapdragon 8 Gen 1 v USA, nebo vlastní Chip Exynos ve Velké Británii a jinde) a oba jsou podporovány 8 GB RAM a až 256 GB úložného prostoru. Mobilní procesor je elegantní a schopný, ale tento limit úložiště bez schopnosti přidat kartu microSD je frustrující.

Celkově, pokud se vám líbí Samsung a Android dohromady, je to cenově dostupný a známý (vidíme, Galaxy S21) způsob, jak se dostat do horní části linie Galaxy, což z něj činí jeden z nejlepších telefonů Samsung a dokonce i jeden z nejlepších Telefony Android. Pro ty, kteří chtějí 5G Galaxie Samsung, ale chtějí zaplatit stovky méně, měli by se podívat na sérii Galaxie, včetně atraktivní galaxie A53.

Pokud hledáte perfektního zvukového partnera Samsung Galaxy S22, možná budete chtít prohlédnout naše Samsung Galaxy Buds 2 Pro Review.

Cena a dostupnost Samsung Galaxy S22

Hmotnost: 167g Rozměry: 146 x 70.6 x 7.Velikost displeje 6 mm: 6.Rozlišení Q-Inch: 1080 x 2340 Čipová sada: Snapdragon 8 Gen 1 / Exynos 2200 RAM: 8 GB Úložiště: 128 /256 GB Zadní kamera: 50MP 10MP 12MP přední kamera: 10MP PŘEDINALOVANÝ SOFTWARE: Android 12 Baterie: 3 700 mAh Nabíjení: 25W WIRED. 15W bezdrátová síť

Samsung Galaxy S22 se prodal 25. února 2022 v USA 3. března 2022 v Austrálii a 11. března 2022 ve Velké Británii.

Galaxy S22 si můžete vyzvednout s úložištěm 128 GB za 799 /769 GBP / AU1 249, nebo s 256 GB za 849 /819 £ / AU1,349. Tato cena se od linie Galaxy S21 nezměnila.

Všimněte si však, že i když se jedná o standardní ceny, nyní můžete často najít Galaxy S22 za méně než to, a nyní, když série Samsung Galaxy S23 dorazila, cena pravděpodobně bude pokračovat v poklesu.

Design Samsung Galaxy S22

Samsung se zjevně rozhodl, že se z předchozího roku nezachytí daleko od designu Galaxy S21, ale existují dva rozdíly. jeden je patrný, druhý ne tolik.

samsung, galaxy

Galaxy S22 má 6.1-palcový displej, výroba 0.1 palce menší než jeho předchůdce, ale není to něco, co si toho všimnete. Je patrné je nový gorilský skleněný Victus plus zpět. zadní část byla v loňském roce plastová. Tato změna dává telefonu mnohem prémilnější pocit a Galaxy S22 se nyní cítí stejně solidní a vypadá jako elegantní, jako iPhone 13.

Jedná se o telefon, který je dostatečně malý, aby vklouzl do vaší tašky a zapomněl na to. V dnešním světě nadměrných telefonů (jako je větší Galaxy S22 Ultra), S22 70.6 x 146 x 7.6 mm, 168g podvozek se cítí maličký. Apple iPhone 13 Mini, Který Apple ukončí, dříve však držel korunu „malé vlajkové lodi“.

Tam, kde Apple nyní upřednostňuje hladký plochý kovový pás kolem svých telefonů, nabízí hliníkový rám Galaxy S22 malou, i když příjemnou křivku, kterou někteří mohou najít o něco pohodlnější držet po dlouhou dobu než iPhone 14. Telefon je hodnocen IP68, díky čemuž je voda a prach odolný. V praxi není pokles dřezu velký problém.

Jsme rádi, že Samsung opustil modul kamery Contour Cut Nettoulý. Je to atraktivní a efektivní. Kartáčová skleněná záda vypadá a cítí se skvěle a dělá pěknou práci při zvýraznění lesní zelené barvy naší testovací jednotky. také nezobrazuje otisky prstů. Mezi další barevné možnosti patří Phantom Black, Phantom White, Pink Gold a Bora Purple.

Existují jen dvě tlačítka. napájení a svazek kolébky. podél jednoho okraje telefonu. Na horním okraji je malá díra pro mikrofon. Spodní je jeden reproduktor (druhá polovina slušně nahlas stereo reproduktorového systému je skryta podél horního okraje displeje), slot SIM, další díra mikrofonu a nabíjecí port USB-C (všimněte si, že S22 ‚ T podporuje 45W nabíječku, kterou Samsung prodává za Galaxy S22 Plus).

Displej Samsung Galaxy S22

Displej dynamického AMOLED na okraji hrany má rozlišení 2340 x 1080 pixelů, což je dobré, i když je nižší než displej Super sítnice iPhone 14. Samsung nahradí tento deficit tím, že má kolem obrazovky menší černý rámeček a žádný rušivý zářez.

Aby se přizpůsobila fotoaparátu směřující na 10 MP, Samsung na displeji prořízl malý kruh. Není to rušivé a neporušilo naše ponoření dlouhými hrami PUBG Mobile.

Obrazovka je stejně jasná a atraktivní jako jakákoli, co jsme viděli. Adaptivní obnovovací frekvence (10 Hz až 120 Hz) způsobuje, že každý pohyb při posouvání, videa a hry vypadají hladce. Vysoké obnovovací frekvence mohou rychle spálit nabíjení, takže můžete uzamknout obnovovací frekvenci při 60 Hz, pokud chcete prodloužit výdrž baterie, nebo při 120 Hz, pokud to pro vás není obavy.

Obrazovka také slibuje, že posílí vzorkování dotyku (rychlost, kterou rozpozná a reaguje na dotek) pro herní režim. Neměli jsme žádné problémy s citlivostí, ale také jsme si nevšimli žádné herní sluggishness v jiných vlajkových telefonech, které jsme letos testovali.

Pod displejem je ultrazvuková čtečka otisků prstů. To vám umožní zaregistrovat prst (nebo prsty) volby a je to efektivní biometrický bezpečnostní nástroj. Telefon také podporuje rozpoznávání obličeje, i když existuje také varování, že je na tomto zařízení méně bezpečný než odemknutí otisků prstů je.

Kamery Samsung Galaxy S22

Zatímco Samsung Galaxy S22 vypadá hodně jako S21, přímo dolů do pole řezu kamery, Samsung trochu smíchal věci. Stále existují tři čočky, ale některé ze senzorů, které je podporují.

12MP ultrawide f/2.2 kamera je prakticky nezměněna, ale nyní je seskupena s novým 50MP f/1.8 hlavní kamery a 10mp f/2.3 teleobjektiv. Tento poslední fotoaparát má mnohem méně pixelů než senzor S21 64MP, ale udržuje přiblížení 3x (S21 uvedl zoom jako hybrid; toto je optický zoom). Můžete si vychutnat digitální přiblížení až 30x, což je zábava, ale ne tak dobrá nebo vzrušující jako 100x vesmírný zoom S22 Ultra. Přesto je hezké získat 3x optický na telefonu sub-800.

Na přední straně je 10MP selfie kamera, která se zdá být nezměněna od Galaxy S21.

Recenze Samsung Galaxy S22

Může to být rok starý, ale Samsung Galaxy S22 zůstává vynikajícím kompaktním telefonem, s vynikajícím výkonem a vynikajícím kamerou je zvláštní zvýraznění. Je však sníženo o výdrž nevýrazné baterie.

Klíčové funkce

Úvod

Vlajková loď Samsung 2022 Smartphone je vedena působivým ultra phabletem Galaxy S22, ale na luk výrobce Android je více řetězců než jen ten, který je super-specifikovaný sluchátko.

samsung, galaxy

Rozsah také zahrnuje Samsung Galaxy S22, skromnější a cenově dostupné zařízení, které přesto zabalí vlajkovou lodi, působivou obrazovku a sofistikovaný systém trojitých kamery.

Oba byli nahrazeni novější Samsung Galaxy S23 a Galaxy S23 Ultra, ale řada S22 zůstává lákavým nákupem, zejména s těžkými slevami, když jsou technicky „staré“.

Pokud chcete skvělé schopnosti zastrčené do úhledných, snadno zvládnutelných balíčků a nevadí, že nemáte nejnovější techniku, může být pro vás telefon Samsung Galaxy S22 telefonem.

Design a obrazovka

Součástí tria vlajkových lodí společnosti Samsung pro rok 2022 je Samsung Galaxy S22 nejmenší ze tří, je nejmenší velikost a představuje trojnásobné zadní kamery k S22 Ultra’s Quadruple nabídku.

To samozřejmě neznamená, že se jedná o výřečnou cenu nebo kompromitovaný sluchátko v nejmenším; jeho kvalita je okamžitě zřejmá při jejím poprvé. S22 sportuje krásně podhodnocený design, díky zadnímu povrchu mrazu a jeho hladkému a diskrétnímu modulu fotoaparátu. Zařízení pro kontrolu dorazilo do svěží zelené barvy, která je obzvláště hluboká a svůdná.

Malé telefony, jako je tento (měří 146 x 70.6 x 7.6 mm) mají své příznivce i detektivy. Někteří dávají přednost snadnosti, s jakou je lze použít, zejména jednoruční, zatímco jiným chybí zážitek z velké obrazovky nabízené značnějšími telefony. Trvalo jsem trochu času, než jsem se přizpůsobil menším rozměrům S22, protože jsem pocházel z používání smartphonů na velké obrazovce; Ale brzy se cítilo přirozené a zvládnutelné a při hraní mobilních her jsem opravdu zmeškal větší displej.

S22 nejenže vypadá dobře, ale nabízí robustní ochranu před nevyhnutelnými hrboly a klepání, které takové zařízení obdrží během svého života. Přední i zadní panely jsou obsazeny do nejnovějšího gorillového sklenice Victus, nastavené mezi hliníkový rám a telefon je hodnocen IP68 proti prachu a vodě vniknutí. Tato pověření by měla znamenat, že se dobře postaví proti opotřebení.

Na druhou stranu, pokud chcete upgradovat starší telefon Samsung Galaxy po několika letech používání, pak byste mohli být zklamáni z nedostatku 3.5mm konektor pro sluchátka. To je samozřejmě pro kurz moderních špičkových smartphonů, s několika pozoruhodnými výjimkami, jako je Sony Xperia 1 IV nebo Asus Zenfone 9; Ale pro některé zákazníky je to stále bodavá ztráta.

Doufejme však, že některé z těchto obav lze vyrovnat s působivým pokrokem v technologii obrazovky. Tento panel praskne ve švech se specifikacemi, které soupeří o vaši pozornost, a tato specialita Samsung opět oznámí jeho přítomnost na S22.

Panel AMOLED může měřit pouze 6.1 palce, ale může se pochlubit adaptivním obnovovacím frekvencí 120 Hz, pro hladké rolování s podporovaným obsahem. K dispozici je také HDR10, takže kompatibilní televizní pořady zobrazují některé mimořádně útulné barvy. Jak již bylo zmíněno, malá velikost obrazovky bere z jejího dopadu při hraní, ale stále drží jako slušný displej.

Rozlišení je 1080p, což není nejvyšší, ale stále se zdá být přiměřená pro ostrost; obrázky a text jsou jasné, ale v detailech se neozývají.

Nechybí vám moc tím, že se nevyberete pro novější Galaxy S23, se stejnou obecnou technologií, design a zobrazení jako S22.

Fotoaparát

Na zadní straně sluchu najdete modul s trojitým kamerou, který obsahuje širokoúhlý objektiv 50 megapixelů, 12megapixelový ultrawide a 10megapixelový teleobjektiv, který nabízí 3x optický zoom. Je to slibný balíček, který může při střelbě nabídnout velkou flexibilitu, ale jak to ve skutečnosti fungovalo?

Následující obrázky byly pořízeny se všemi třemi senzory ve výchozím nastavení, stojící ze stejné polohy:

Jak vidíte, detaily zůstávají silné ve všech čočkách a obrázky vypadají také konzistentně.

Ultrawide čočka, která nabízí zorné pole 120 stupňů, trpí určitým zkreslením, které je obzvláště patrné kolem okrajů; Přesto to zůstává užitečným doplňkem arzenálu vašeho fotoaparátu, pro ty, kteří potřebují mnohem více do rámečku.

Hlavní kamera byla dodána obzvláště punchy, barevné a podrobné záběry:

Senzor teleobjektivu přidává do mixu 3x optický zoom a pomůže vám přiblížit se k vašemu předmětu. Dvojice psů na obrázku níže byla na této úrovni zoomu vychována a výsledná kvalita obrazu je silná a punchy:

Zoom můžete dokonce digitálně tlačit do vyšších výšek, i když v této oblasti odbornosti se nerovná Ultra S22. Fotografie uměleckého díla na věži byla pořízena při zoomu 10x. Jak vidíte, výsledky jsou stále pozoruhodně jasné i na této úrovni, i když některé detaily jsou nevyhnutelně ztraceny:

I když střílíte v noci, kamera se podaří udržet dobré úrovně detailů a vyhnout se příliš mnoha foukaným vrcholům:

Fotoaparát selfie má rozlišení 10 megapixelů a výsledky jsou opět ostré a jasné, zatímco efekt Bokeh umožňuje pop, aby se objevil přímo z rámu:

Celkově jsem byl s výkonem fotoaparátu spokojený; vytvořil punchy obrazy a skutečnost, že je přizpůsobivý, je zvláštním silným bodem. Ať už jsem fotil mrakodrapy v Chicagu (což vyžadovalo ultrawide, aby se vešly do rámu), nebo vymykaly fotografie lodí na druhé straně řeky (pro které jsem vyžadoval silný zoom), vždy jsem měl nástroje i Potřebné k dispozici.

Zatímco S22 fotografuje, které jsou ostré a punchy. I když je to pravděpodobně síla, pokud je nahráváte na weby sociálních médií, jako je Instagram, můžete na vrcholu naleznout pro všechno ostatní, kde byste chtěli přesnější reprezentaci toho, co jste skutečně viděli.

Výkon

Čipová sada na palubě Samsung Galaxy S22 je Exynos 2200, což je úsilí společnosti Samsung na vlajkové lodi na úrovni čipové sady; Na trzích mimo Evropu místo toho S22 totes A Snapdragon 8 Gen 1 procesor. Pro informaci je to naposledy, kdy společnost Samsung provedl toto rozdělení čipové sady s novějším S23 Sportujícím vlastní Snapdragon 8 Gen 2 pro Galaxy Chipset po celém světě.

Naše testy benchmarkingu zjistily, že Exynos 2200 je skutečně velmi silný procesor a poskytuje vysoké skóre napříč deskou pro CPU a GPU. Tento telefon je stejně výkonný jako ostatní vlajkové lodi 2022 včetně S22 Ultra a příznivě se srovnává s dalšími ročními chytrými telefony, včetně OnePlus 10 Pro, Oppo Find X5 Pro a Xiaomi 12 Pro, i když zaostává za vlajkové lodě Newer 2023.

Recenze Samsung Galaxy S22

Může to být rok starý, ale Samsung Galaxy S22 zůstává vynikajícím kompaktním telefonem, s vynikajícím výkonem a vynikajícím kamerou je zvláštní zvýraznění. Je však sníženo o výdrž nevýrazné baterie.

Klíčové funkce

Úvod

Vlajková loď Samsung 2022 Smartphone je vedena působivým ultra phabletem Galaxy S22, ale na luk výrobce Android je více řetězců než jen ten, který je super-specifikovaný sluchátko.

Rozsah také zahrnuje Samsung Galaxy S22, skromnější a cenově dostupné zařízení, které přesto zabalí vlajkovou lodi, působivou obrazovku a sofistikovaný systém trojitých kamery.

Oba byli nahrazeni novější Samsung Galaxy S23 a Galaxy S23 Ultra, ale řada S22 zůstává lákavým nákupem, zejména s těžkými slevami, když jsou technicky „staré“.

Pokud chcete skvělé schopnosti zastrčené do úhledných, snadno zvládnutelných balíčků a nevadí, že nemáte nejnovější techniku, může být pro vás telefon Samsung Galaxy S22 telefonem.

Design a obrazovka

Součástí tria vlajkových lodí společnosti Samsung pro rok 2022 je Samsung Galaxy S22 nejmenší ze tří, je nejmenší velikost a představuje trojnásobné zadní kamery k S22 Ultra’s Quadruple nabídku.

To samozřejmě neznamená, že se jedná o výřečnou cenu nebo kompromitovaný sluchátko v nejmenším; jeho kvalita je okamžitě zřejmá při jejím poprvé. S22 sportuje krásně podhodnocený design, díky zadnímu povrchu mrazu a jeho hladkému a diskrétnímu modulu fotoaparátu. Zařízení pro kontrolu dorazilo do svěží zelené barvy, která je obzvláště hluboká a svůdná.

Malé telefony, jako je tento (měří 146 x 70.6 x 7.6 mm) mají své příznivce i detektivy. Někteří dávají přednost snadnosti, s jakou je lze použít, zejména jednoruční, zatímco jiným chybí zážitek z velké obrazovky nabízené značnějšími telefony. Trvalo jsem trochu času, než jsem se přizpůsobil menším rozměrům S22, protože jsem pocházel z používání smartphonů na velké obrazovce; Ale brzy se cítilo přirozené a zvládnutelné a při hraní mobilních her jsem opravdu zmeškal větší displej.

S22 nejenže vypadá dobře, ale nabízí robustní ochranu před nevyhnutelnými hrboly a klepání, které takové zařízení obdrží během svého života. Přední i zadní panely jsou obsazeny do nejnovějšího gorillového sklenice Victus, nastavené mezi hliníkový rám a telefon je hodnocen IP68 proti prachu a vodě vniknutí. Tato pověření by měla znamenat, že se dobře postaví proti opotřebení.

Na druhou stranu, pokud chcete upgradovat starší telefon Samsung Galaxy po několika letech používání, pak byste mohli být zklamáni z nedostatku 3.5mm konektor pro sluchátka. To je samozřejmě pro kurz moderních špičkových smartphonů, s několika pozoruhodnými výjimkami, jako je Sony Xperia 1 IV nebo Asus Zenfone 9; Ale pro některé zákazníky je to stále bodavá ztráta.

Doufejme však, že některé z těchto obav lze vyrovnat s působivým pokrokem v technologii obrazovky. Tento panel praskne ve švech se specifikacemi, které soupeří o vaši pozornost, a tato specialita Samsung opět oznámí jeho přítomnost na S22.

Panel AMOLED může měřit pouze 6.1 palce, ale může se pochlubit adaptivním obnovovacím frekvencí 120 Hz, pro hladké rolování s podporovaným obsahem. K dispozici je také HDR10, takže kompatibilní televizní pořady zobrazují některé mimořádně útulné barvy. Jak již bylo zmíněno, malá velikost obrazovky bere z jejího dopadu při hraní, ale stále drží jako slušný displej.

Rozlišení je 1080p, což není nejvyšší, ale stále se zdá být přiměřená pro ostrost; obrázky a text jsou jasné, ale v detailech se neozývají.

Nechybí vám moc tím, že se nevyberete pro novější Galaxy S23, se stejnou obecnou technologií, design a zobrazení jako S22.

Fotoaparát

Na zadní straně sluchu najdete modul s trojitým kamerou, který obsahuje širokoúhlý objektiv 50 megapixelů, 12megapixelový ultrawide a 10megapixelový teleobjektiv, který nabízí 3x optický zoom. Je to slibný balíček, který může při střelbě nabídnout velkou flexibilitu, ale jak to ve skutečnosti fungovalo?

Následující obrázky byly pořízeny se všemi třemi senzory ve výchozím nastavení, stojící ze stejné polohy:

Jak vidíte, detaily zůstávají silné ve všech čočkách a obrázky vypadají také konzistentně.

Ultrawide čočka, která nabízí zorné pole 120 stupňů, trpí určitým zkreslením, které je obzvláště patrné kolem okrajů; Přesto to zůstává užitečným doplňkem arzenálu vašeho fotoaparátu, pro ty, kteří potřebují mnohem více do rámečku.

Hlavní kamera byla dodána obzvláště punchy, barevné a podrobné záběry:

Senzor teleobjektivu přidává do mixu 3x optický zoom a pomůže vám přiblížit se k vašemu předmětu. Dvojice psů na obrázku níže byla na této úrovni zoomu vychována a výsledná kvalita obrazu je silná a punchy:

Zoom můžete dokonce digitálně tlačit do vyšších výšek, i když v této oblasti odbornosti se nerovná Ultra S22. Fotografie uměleckého díla na věži byla pořízena při zoomu 10x. Jak vidíte, výsledky jsou stále pozoruhodně jasné i na této úrovni, i když některé detaily jsou nevyhnutelně ztraceny:

I když střílíte v noci, kamera se podaří udržet dobré úrovně detailů a vyhnout se příliš mnoha foukaným vrcholům:

Fotoaparát selfie má rozlišení 10 megapixelů a výsledky jsou opět ostré a jasné, zatímco efekt Bokeh umožňuje pop, aby se objevil přímo z rámu:

Celkově jsem byl s výkonem fotoaparátu spokojený; vytvořil punchy obrazy a skutečnost, že je přizpůsobivý, je zvláštním silným bodem. Ať už jsem fotil mrakodrapy v Chicagu (což vyžadovalo ultrawide, aby se vešly do rámu), nebo vymykaly fotografie lodí na druhé straně řeky (pro které jsem vyžadoval silný zoom), vždy jsem měl nástroje i Potřebné k dispozici.

Zatímco S22 fotografuje, které jsou ostré a punchy. I když je to pravděpodobně síla, pokud je nahráváte na weby sociálních médií, jako je Instagram, můžete na vrcholu naleznout pro všechno ostatní, kde byste chtěli přesnější reprezentaci toho, co jste skutečně viděli.

Výkon

Čipová sada na palubě Samsung Galaxy S22 je Exynos 2200, což je úsilí společnosti Samsung na vlajkové lodi na úrovni čipové sady; Na trzích mimo Evropu místo toho S22 totes A Snapdragon 8 Gen 1 procesor. Pro informaci je to naposledy, kdy společnost Samsung provedl toto rozdělení čipové sady s novějším S23 Sportujícím vlastní Snapdragon 8 Gen 2 pro Galaxy Chipset po celém světě.

Naše testy benchmarkingu zjistily, že Exynos 2200 je skutečně velmi silný procesor a poskytuje vysoké skóre napříč deskou pro CPU a GPU. Tento telefon je stejně výkonný jako ostatní vlajkové lodi 2022 včetně S22 Ultra a příznivě se srovnává s dalšími ročními chytrými telefony, včetně OnePlus 10 Pro, Oppo Find X5 Pro a Xiaomi 12 Pro, i když zaostává za vlajkové lodě Newer 2023.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS