Samsung Galaxy S22 5G 128 GB (zelená, 8 GB RAM). Samsung Galaxy S22 Green

Ultra Samsung Galaxy S22 si letos zaslouží značku „King of Smartphones“ a pro své soupeře ponechává vysokou měřítku. Přečtěte si o tom více informací.

Když Samsung nazývá svůj telefon „ultra“, víte, že to bude hodně zvláštní, vzhledem k tomu, že Samsungův běžný S22 je sám naložen na zuby. S Ultra Galaxy S22, Samsung vzal věci na úroveň, kde neexistuje konkurence. Ozbrojený perem S a mnohem vylepšeným fotoaparátem oproti loňskému Galaxy S21 Ultra, S22 Ultra vyhlazuje iPhone 13 Pro na papíře. A za svou počáteční cenu RS. 1,09,999 se Ultra Samsung Galaxy S22 jeví jako vyjednávání za to, co nabízí.

V Indii přichází největší změna fanoušků Samsung ve formě svého výběru čipové sady. Samsung prokopuje nepopulární čipovou sadu značky Exynos ve prospěch více žádoucího čipu Snapdragon 8 Gen 1. ten, který v tuto chvíli pohání nejelitnější telefony Android. Spolu s slibovaným čtyřletým aktualizací OS se zdá, že Ultra Galaxy S22 Ultra je lákavá jako životaschopná alternativa k řadě iPhone 13 Pro.

Možná vás zajímá

Ale co se stane mimo papír? Je Galaxy S22 Ultra ve skutečnosti žádoucí? Je čas zjistit.

Ultra Design Samsung Galaxy S22

„Tato poznámka o galaxii, Errr, Galaxy S22 Ultra je“, „Kamery na této Galaxy Note, Errr, Galaxy Ultra“. to jsou některé z mých prohlášení o telefonu, zatímco o něm diskutují s někým s někým s někým.- Získáte bod, správně? Protože z každého úhlu, Galaxy S22 Ultra připomíná dlouho mrtvou Galaxy Note 20 Ultra. Stejné čtvercové okraje, masivní formový faktor podobný phabletům a pero silo sedí, kde tam nebylo nic na S21 Ultra.

V tomto burgundském odstínu, který mám, vypadá ultra Galaxy S22 luxusní. Ten prvek designu fotoaparátu vyvolal kontroverzi mezi lidmi a já ho nebudu fanouškem. Osobně se mi to líbí pro jeho zřetelnou identitu v éře, kde hrbol fotoaparátu iPhone 13 vypadá nekonečně a příliš blingy. Nepřijetí pozornosti tak pěkně jako iPhone. Přední část to však dělá s mírně zakřivenými hranami na displeji a velmi štíhlé rámy. Toto je jeden hezký telefon.

Je také dobře postaven. Hliníkový rám z brnění a Gorilla Glass Victus Plus vpředu a vzadu vytvářejí S22 ultra vysoce odolný i telefon odolný proti poškrábání. Ve dvou týdnech používání se moje burgundská ultra S22 ultra nezdaří jakékoli škrábance, navzdory svědkům zaprášeného venku Noidy. Je to IP68 certifikováno pro odolnost proti vodě a prachu, pokud jste se divili.

Ultra displeje Samsung Galaxy S22

Ultra S21 měl v loňském roce nejkrásnější zobrazení jakéhokoli telefonu a zdá se, že historie se letos opakuje znovu! Měření 6.Tentokrát a s více hranami a s více hranami, tento dynamický panel AMOLED je léčbou pro oči. Při rozlišení QHD vypadá všechno ostře, zatímco je živé a jasné. Úrovně jasu stoupají až 1750 nits, což znamená, že displej S22 Ultra vypadal normálně jako většina telefonů pod vnitřním osvětlení.

Technická technika vize udržuje kontrast barev a všechny ostatní technické bity vyvážené, takže sledujete vše tak, jak to mělo. A díky LTPO 2.0 Tech, proměnná obnovovací frekvence mezi 1 Hz až 120 Hz udržuje vše hladké a také šetří výdrž baterie také velkoryse. Ultrazvukový senzor otisků prstů je rychlý, i když je detekční oblast úzká.

Ultra výkon Samsung Galaxy S22

S čipem Snapdragon 8 Gen 1 u kormidla vypadá to doposud dobře pro S22 Ultra. Spolu s jedním UI 4.1 Zkušenost, Galaxy S22 Ultra nabízí nejúplnější zážitek z chytrého telefonu Android. A přestože je naloženo do zubů, se všemi funkcemi a softwarem S pera, Galaxy S22 Ultra je stejně plynulá jako jakékoli běžné zařízení pro Android pro Android.

samsung, galaxy, zelená, green

Stejně jako všechny telefony se Snapdragon 8 Gen 1, Galaxy S22 Ultra zpracovává multitasking a nejobecnější výkon s absolutní lehkostí. Určitě se to zahřívá při hraní nebo se zabývá hrstkou aplikací na pozadí, ale nikdy dost na to, aby způsobil nepohodlí. I při hraní her, jako je Call of Duty: Mobile and Shadow Fight 4: Legends, S22 Ultra neustále běží vše hladce a zippy, aniž by to patřilo rámové kapky.

Samsung’s One UI 4.1 Ve svém nejnovějším avataru je snadno druhý nejlepší zážitek z Androidu, hned po iteraci společnosti Motorola Stock Android 12. Je to určitě přeplněné spoustou doplňků, včetně aplikací Samsung a alternativy k předinstalovaným aplikacím Google a Microsoft. Ale všechno je prakticky rozloženo a jakmile si zvyknete na klidné tempo jednoho UI, zdá se to pohodlné. Software je tak nabitý, že způsobuje, že iPhone 13 Pro’s iOS 15 se ve srovnání zdá jako spartánská jeskyně. Uchazeči o veřejných služeb najdou zážitek z jednoho uživatelského rozhraní srovnatelného s počítačem Windows. To je vysoká chvála za telefon.

Část tohoto „PC podobného“ zážitku má co do činění se stylusem S perem. Stejně jako poznámka Galaxy je vždy k dispozici při klikání. Ať už se doodling nebo zapisování rychlých poznámek na zámkovou obrazovku, příjezd perem S22 ultra jako nativní vlastnost má smysl. Při používání tabulek nebo slovních dokumentů pomáhá mít pero s přesným umístěním kurzoru nebo nastavení velikosti tabulky. Funkce Smart Select je drahokam funkce, díky čemuž je bezplatný výběr na obrazovce telefonu snadnou; Stejně jako na počítači se systémem Windows. Stylus můžete dokonce použít pro fotografování handsfree. A jakmile budete hotovi, jednoduše to zastrčte uvnitř telefonu.

Samsung se snaží napodobovat Apple tím, že se spáruje s Google Duo pro svou funkci „podobné centerstage“, která upravuje rámování při videohovoru. Funguje to dobře, ale musí být přijato dalšími aplikacemi pro videohovory.

Kvalita zvuku z stereofonních reproduktorů S22 Ultra je skvělá. Zvuková podpis je pevná hloubka, s nuančními basy a dolním koncem. A oni jsou docela hlasitě. Výkon připojení byl dosud skvělý, s telefonem se na 4G sítě snadno zachycuje v složitých oblastech.

Ultra kamery Samsung Galaxy S22

Ultra Galaxy S22 má v současné době nejvšestrannější sadu zadních kamer na jakémkoli smartphonu. Nastavení se zdá být totožné s Ultra S21, ale pod ním jsou smysluplné aktualizace. A hvězda je zde stále 100x kosmické zoom společnosti Samsung, která funguje skvěle až do 40x.

Za denního světla se fotografie z hlavní kamery 108MP vypadají živé s velkým dynamickým rozsahem, dobrými kontrasty a jsou bez hluku bez hluku. Samsung má ve výchozím nastavení nasyceno nasycení fotografií, ale konečný výsledek stále vypadá velmi přitažlivě pro většinu očí. Stejný barevný profil platí pro 12MP ultralehké fotografie, ale v ostrosti dochází k určité ztrátě v ostrově. Kamera 3x zoom je nejvhodnější pro lidské portréty, ale je to 10x kamera zoomu, která mě vyhrává. Zpracování po přístupu se zlepšilo ve srovnání s Ultra S21, a proto 10x zvětšené fotografie drží více podrobností a vypadají ostřejší. Digitálně zvětšení dále funguje skvěle až do 40x, po čemž se rozmazává. Ale stále můžete jít s letadlem s fotoaparátem zoomu S22 Ultra, kterou v tuto chvíli nelze říci pro žádný jiný špičkový telefon. Toto je snadno nejlepší kamerový systém zoomu v každém telefonu, který jsme dosud viděli.

samsung, galaxy, zelená, green

A tato kamera zoomu také v noci pořídí měsíční snímky! To také při zoomu 40-50x, přičemž natáhne měsíční krátery a barvy! Po celou dobu to držím ve svých rukou, ne na stativu! Jsem prodán, Samsung. Vezmi si mé peníze.

V noci se úroveň výkonu liší podle senzorů. Hlavní kamera dělá skvělou práci s barvami, ostrostí, detailem a potlačením hluku. Ostatní tři kamery trpí detaily ztráty a vyhlazením, ale stále můžete získat použitelné fotografie, pokud máte stabilní ruce.

Výkon nahrávání videa byl skvělý, přičemž S22 Ultra dělá skvělou práci s 4K v režimu 30 FPS a 1080p při režimu 30 FPS. Video stabilita patří mezi nejlepší v podnikání. Stále však ztrácí iPhone 13 Pro, pokud jde o celkovou ošetření a ostrost. Získání aplikace Experintraw vám umožňuje mít podrobnější fotografie v přírodních barvách pro úpravy v Adobe Lightroom.

Přední kamera 40 MP je také naladěna. Zvládne jasné expozice dobře a zároveň udržuje subjekt v důrazu. Ošetření barev je živé, zatímco detekce okrajů v režimu portrétu patří mezi nejlepší v oboru. Totéž platí pro režimy portrétu zadní kamery, kde se detekce okrajů kolem složitých pramenů a tekoucí oblečení zachází dobře.

Samsung Galaxy S22 Ultra Battery Life

Měl jsem rezervace o běžném manipulaci s baterií 5000 mAh a displej QHD a čipu Snapdragon 8 Gen 1. S pravidelným pracovním zatížením v kanceláři však Galaxy S22 Ultra mě snadno trval po dobu jednoho dne a některé z nich. Ve skutečnosti, po plném poplatku ráno, jsem obvykle musel nabíjet S22 Ultra příští odpoledne-to vše, když jsem udělal 3-4 hodiny řečování, fotografie, obvyklé sociální 2 hodiny procházení sociálních médií a streamování hudby v pozadí. S hodinou herního hraní klesá výdrž na jeden den.

Neměl jsem k dispozici nabíječku 45W, ale rychlá nabíječka společnosti Motorola 68W podporuje výstup 45W, který umožnil „Super Fast nabíjecí 2.0 ”. To znamenalo, že Ultra S22 pravidelně prováděl 5-100 procent za něco přes hodinu. Ne tak rychlé jako nabíjení 120W na Iqoo 9 Pro, ale dělá to práce. Rychlosti bezdrátového nabíjení zůstávají v podstatě pomalé při 15 W.

Samsung Galaxy S22 5G 128 GB (zelená, 8 GB RAM)

Poháněno:

Specifikace Samsung Galaxy S22 5G 128 GB (zelená, 8 GB RAM)

Koupit smartphone Samsung Galaxy S22 5G 128 GB (zelená, 8 GB RAM) online v The Best in India. Smartphone je k dispozici s 8 GB RAM a 128 GB vestavěného úložiště za počáteční cenu RS. 61999. Smartphone od je k dispozici v zelené barvě.

S hustotou pixelů 425 PPI se vám bude líbit sledování svého oblíbeného obsahu na Samsung Galaxy S22 5G 128 GB (zelená, 8 GB RAM) s maximální jasností. S hustotou pixelů 425 PPI jsou kromě toho rozměry smartphonu 146.0 MMX70.6 MMX7.6 mm (h x w x t) a váží asi 168 gramů.

samsung, galaxy, zelená, green

To má za následek hladké fungování telefonu a přístup k více aplikacím současně bez jakýchkoli přerušení.

Smartphone ze společnosti Samsung je dodáván s 50 MP 12 MP 10 MP na zadní straně, takže zachytíte nějaké živé obrázky. Také existují různé režimy střelby, jako je nepřetržité střelby, režim s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), ano, LED Flash a Triple. Zatímco na přední straně, telefon je dodáván s 10 MP kamerou, aby klikl na některé ohromující selfies.

Také Samsung Galaxy S22 5G 128 GB (zelená, 8 GB RAM) se nachází 3700 mAh li-iontová baterie, která vám umožní používat ji déle po jednom nabití. Kromě toho různé možnosti připojení na smartphonu zahrnují 5G podporované zařízením (síť, která není v Indii zaváděna), 4G (podporuje indické skupiny), 3G, 2G, Wi-Fi 802.11, A/AC/B/G/N, mobilní hotspot, Bluetooth, GPS a další. Senzory na mobilu zahrnují senzor otisků prstů, akcelerometr, barometr, gyrosér, geomagnetický senzor, senzor Hall, senzor světla, senzor blízkost.

Recenze Samsung Galaxy S22

Může to být rok starý, ale Samsung Galaxy S22 zůstává vynikajícím kompaktním telefonem, s vynikajícím výkonem a vynikajícím kamerou je zvláštní zvýraznění. Je však sníženo o výdrž nevýrazné baterie.

Klíčové funkce

Úvod

Vlajková loď Samsung 2022 Smartphone je vedena působivým ultra phabletem Galaxy S22, ale na luk výrobce Android je více řetězců než jen ten, který je super-specifikovaný sluchátko.

Rozsah také zahrnuje Samsung Galaxy S22, skromnější a cenově dostupné zařízení, které přesto zabalí vlajkovou lodi, působivou obrazovku a sofistikovaný systém trojitých kamery.

Oba byli nahrazeni novější Samsung Galaxy S23 a Galaxy S23 Ultra, ale řada S22 zůstává lákavým nákupem, zejména s těžkými slevami, když jsou technicky „staré“.

Pokud chcete skvělé schopnosti zastrčené do úhledných, snadno zvládnutelných balíčků a nevadí, že nemáte nejnovější techniku, může být pro vás telefon Samsung Galaxy S22 telefonem.

Design a obrazovka

Součástí tria vlajkových lodí společnosti Samsung pro rok 2022 je Samsung Galaxy S22 nejmenší ze tří, je nejmenší velikost a představuje trojnásobné zadní kamery k S22 Ultra’s Quadruple nabídku.

To samozřejmě neznamená, že se jedná o výřečnou cenu nebo kompromitovaný sluchátko v nejmenším; jeho kvalita je okamžitě zřejmá při jejím poprvé. S22 sportuje krásně podhodnocený design, díky zadnímu povrchu mrazu a jeho hladkému a diskrétnímu modulu fotoaparátu. Zařízení pro kontrolu dorazilo do svěží zelené barvy, která je obzvláště hluboká a svůdná.

Malé telefony, jako je tento (měří 146 x 70.6 x 7.6 mm) mají své příznivce i detektivy. Někteří dávají přednost snadnosti, s jakou je lze použít, zejména jednoruční, zatímco jiným chybí zážitek z velké obrazovky nabízené značnějšími telefony. Trvalo jsem trochu času, než jsem se přizpůsobil menším rozměrům S22, protože jsem pocházel z používání smartphonů na velké obrazovce; Ale brzy se cítilo přirozené a zvládnutelné a při hraní mobilních her jsem opravdu zmeškal větší displej.

S22 nejenže vypadá dobře, ale nabízí robustní ochranu před nevyhnutelnými hrboly a klepání, které takové zařízení obdrží během svého života. Přední i zadní panely jsou obsazeny do nejnovějšího gorillového sklenice Victus, nastavené mezi hliníkový rám a telefon je hodnocen IP68 proti prachu a vodě vniknutí. Tato pověření by měla znamenat, že se dobře postaví proti opotřebení.

Na druhou stranu, pokud chcete upgradovat starší telefon Samsung Galaxy po několika letech používání, pak byste mohli být zklamáni z nedostatku 3.5mm konektor pro sluchátka. To je samozřejmě pro kurz moderních špičkových smartphonů, s několika pozoruhodnými výjimkami, jako je Sony Xperia 1 IV nebo Asus Zenfone 9; Ale pro některé zákazníky je to stále bodavá ztráta.

Doufejme však, že některé z těchto obav lze vyrovnat s působivým pokrokem v technologii obrazovky. Tento panel praskne ve švech se specifikacemi, které soupeří o vaši pozornost, a tato specialita Samsung opět oznámí jeho přítomnost na S22.

Panel AMOLED může měřit pouze 6.1 palce, ale může se pochlubit adaptivním obnovovacím frekvencí 120 Hz, pro hladké rolování s podporovaným obsahem. K dispozici je také HDR10, takže kompatibilní televizní pořady zobrazují některé mimořádně útulné barvy. Jak již bylo zmíněno, malá velikost obrazovky bere z jejího dopadu při hraní, ale stále drží jako slušný displej.

Rozlišení je 1080p, což není nejvyšší, ale stále se zdá být přiměřená pro ostrost; obrázky a text jsou jasné, ale v detailech se neozývají.

Nechybí vám moc tím, že se nevyberete pro novější Galaxy S23, se stejnou obecnou technologií, design a zobrazení jako S22.

Fotoaparát

Na zadní straně sluchu najdete modul s trojitým kamerou, který obsahuje širokoúhlý objektiv 50 megapixelů, 12megapixelový ultrawide a 10megapixelový teleobjektiv, který nabízí 3x optický zoom. Je to slibný balíček, který může při střelbě nabídnout velkou flexibilitu, ale jak to ve skutečnosti fungovalo?

Následující obrázky byly pořízeny se všemi třemi senzory ve výchozím nastavení, stojící ze stejné polohy:

Jak vidíte, detaily zůstávají silné ve všech čočkách a obrázky vypadají také konzistentně.

Ultrawide čočka, která nabízí zorné pole 120 stupňů, trpí určitým zkreslením, které je obzvláště patrné kolem okrajů; Přesto to zůstává užitečným doplňkem arzenálu vašeho fotoaparátu, pro ty, kteří potřebují mnohem více do rámečku.

Hlavní kamera byla dodána obzvláště punchy, barevné a podrobné záběry:

Senzor teleobjektivu přidává do mixu 3x optický zoom a pomůže vám přiblížit se k vašemu předmětu. Dvojice psů na obrázku níže byla na této úrovni zoomu vychována a výsledná kvalita obrazu je silná a punchy:

Zoom můžete dokonce digitálně tlačit do vyšších výšek, i když v této oblasti odbornosti se nerovná Ultra S22. Fotografie uměleckého díla na věži byla pořízena při zoomu 10x. Jak vidíte, výsledky jsou stále pozoruhodně jasné i na této úrovni, i když některé detaily jsou nevyhnutelně ztraceny:

I když střílíte v noci, kamera se podaří udržet dobré úrovně detailů a vyhnout se příliš mnoha foukaným vrcholům:

Fotoaparát selfie má rozlišení 10 megapixelů a výsledky jsou opět ostré a jasné, zatímco efekt Bokeh umožňuje pop, aby se objevil přímo z rámu:

Celkově jsem byl s výkonem fotoaparátu spokojený; vytvořil punchy obrazy a skutečnost, že je přizpůsobivý, je zvláštním silným bodem. Ať už jsem fotil mrakodrapy v Chicagu (což vyžadovalo ultrawide, aby se vešly do rámu), nebo vymykaly fotografie lodí na druhé straně řeky (pro které jsem vyžadoval silný zoom), vždy jsem měl nástroje i Potřebné k dispozici.

Zatímco S22 fotografuje, které jsou ostré a punchy. I když je to pravděpodobně síla, pokud je nahráváte na weby sociálních médií, jako je Instagram, můžete na vrcholu naleznout pro všechno ostatní, kde byste chtěli přesnější reprezentaci toho, co jste skutečně viděli.

Výkon

Čipová sada na palubě Samsung Galaxy S22 je Exynos 2200, což je úsilí společnosti Samsung na vlajkové lodi na úrovni čipové sady; Na trzích mimo Evropu místo toho S22 totes A Snapdragon 8 Gen 1 procesor. Pro informaci je to naposledy, kdy společnost Samsung provedl toto rozdělení čipové sady s novějším S23 Sportujícím vlastní Snapdragon 8 Gen 2 pro Galaxy Chipset po celém světě.

Naše testy benchmarkingu zjistily, že Exynos 2200 je skutečně velmi silný procesor a poskytuje vysoké skóre napříč deskou pro CPU a GPU. Tento telefon je stejně výkonný jako ostatní vlajkové lodi 2022 včetně S22 Ultra a příznivě se srovnává s dalšími ročními chytrými telefony, včetně OnePlus 10 Pro, Oppo Find X5 Pro a Xiaomi 12 Pro, i když zaostává za vlajkové lodě Newer 2023.

Omlouvám se, že tento produkt není na skladě

Je nám to opravdu líto, ale v současné době nemáme žádné zásoby tohoto produktu. Můžete se buď zaregistrovat níže pomocí „Nottify Me“ a my vám pošleme e.mailem, až dostaneme více zásob, nebo můžete procházet alternativní položky, které máme dnes k dispozici. Jen malý bod k poznamenání. Nemusí mít přesné funkce jako produkt, který jste původně chtěli, takže před zakoupením zkontrolujte podrobnosti.

Samsung Galaxy S22 5G 128GB. Zelená

Klíčové funkce

 • 12MP Ultra široká kamera rozšiřuje váš POV
 • V noci se rozsvítí masivní senzor 50MP širokoúhlého kamera
 • Telephoto kamera 10MP s 3x optickým zoomem říká, že nic není „příliš daleko“
 • 10MP selfie kamera zachytí vaše nejlepší úhly
 • 4nnm procesor: rychlejší, silnější, déle
 • Super rychlé nabíjení

Přehled produktu

 • Operační systém: Android
 • Model: S22
 • Mobilní připojení: 5G
 • Velikost obrazovky: 6.1in
 • Zadní kamera: 50 megapixel

Kódy produktu

Popis výrobku

Fotoaparát Galaxy Pro-Frade Je to sada pro třída, která se hodí do jedné ruky. Triple zadní kamera a selfie kamera nabízejí inovativní hardware a software fotoaparátu, takže můžete snadno natočit galerii plnou sdíleného obsahu.

12MP Ultra široká kamera rozšiřuje rozsvícení 10MP teleobjektivu s 3x optickým zoomem, že se rozsvítí masivní senzor kamery POV 50MP

Rozjasněte svůj noční život, nejlepší věci se stanou po setmění. Zachyťte jej pomocí epických technologických upgradů na naši pro-stupeň kameru. Senzor velkého pixelu zvětšuje pixely, aby se zatáhli za světla, zatímco super čiré skleněné vytočení po osvětlení objektivu. to vše, aby byly noční fotografie a videa vyjasněna jako den.

Hladké video, které máte všechny hladké pohyby, nyní život nestojí. Ale vaše video bude. Naše pro-stupeň kamera zaznamenává rozmazaná stabilní videa, která zůstávají hladká, i když porazíte pohyb. Jak to uděláme? Úhel korekce OIS byl vylepšen o 58% a pracuje s rychlejším vzorkováním pohybu pro stabilizaci vašich záběrů. Váš den také byl ještě více epický a barevný se Super HDR, který ho zachycuje s více než 64x barevnými informacemi, i když je scéna podsvícena.

Zobrazit sluneční světlo na rozloučenou, setkat se s jasným displejem Galaxy S22 a nejjasnějším displejem Galaxy S22. Ohromující displeje 120Hz Infinity-O jsou postaveny s dynamickým AMOLED 2x s technologií Vision Booster pro vysokou viditelnost venku, udržují pohled jasný za jasného denního světla nebo v noci. Nyní jediný pohled, který získáte, je od žárlivých cizinců.

4nm procesor Nejrychlejší čip, jaký kdy na galaxii, ať už vlogujete svůj den, hrajete celou noc nebo jednoduše posouváte svůj zdroj, 4nm procesor vytváří neuvěřitelně hladký zážitek.

Baterie jít na noc bez zapojení života se nezpomaluje a přestávka na dobití je rychlá cesta k FOMO. Baterie se inteligentně přizpůsobuje tomu, jak používáte telefon, takže trvá daleko za 24 hodin.

Trvanlivost tvrdý akt, který bude méně sledovat, méně při vyzvednutí padlého telefonu s Corning Gorilla Glass Victus na obrazovce a zadních panelech. Telefon je obklopen leštěným, ochranným zbrojním hliníkovým rámem a s hodnocením odolnosti vůči vodě IP68 může také stříkat, také.

Soukromí vaše soukromí. Zajištěno. Zajistěte svá soukromá data od druhého zapnute telefon s Samsung Knox. Knox Vault udržuje vaše biometrické informace v bezpečí, zatímco zabezpečená složka zamkne vaše soukromá data. A nový řídicí panel pro použití povolení umožňuje zjistit, které aplikace sdílejí vaše data nebo vás sledují, a umožňuje vám poskytnout nebo popřít přístup za vaše podmínky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS