Samsung Galaxy S22 Ultra Review: Reintroducing the Galaxy Note. Galaxy S22 Ultra 5G

Je to nejoblíbenější nový telefon společnosti Samsung z nějakého důvodu.

Android Central Verdict

Poznámka je zpět! Tentokrát s jiným jménem. Galaxy S22 Ultra je špičkový telefon, který od Samsungu očekáváte, s neuvěřitelnými kamerami, super rychlým nabíjením, nádherným displejem, který je snadnější vidět na slunci a návrat pera S. Je těžké přehlédnout skutečnost, že cena ve srovnání s minulým rokem ve skutečnosti vzrostla, v krabici není žádná nabíječka 45 W a kamera stále bojuje s některými pohyblivými předměty.

Klady

 • Podstatná vylepšení kamery
 • Je to doslova poznámka o galaxii
 • S perem má nyní domov
 • Ohromující displej a výkon
 • 45W nabíjení
 • Aktualizace softwaru po dobu pěti let

Nevýhody

 • – Žádná nabíječka v krabici
 • – Kamera má těžký čas s některými pohyblivými předměty
 • – Nejméně drahá verze je downgrade z loňského roku
 • – Výkon zapaluje pod tlakem

Proč můžete důvěřovat Android Central

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Když začaly létat zvěsti Samsungova vyloučení linky Galaxy Note z jejího plánu vydání, mnoho škrábalo hlavy. Poznámka byla neuvěřitelně populární a byla zodpovědná za tlačení větších obrazovek a oživení stylusu v moderních zařízeních. Je to triumf, jakýmkoli způsobem to nakrájíte.

Zadejte Galaxy S22 Ultra, mrtvý vyzvánění pro to, co by mělo být návratem řady Galaxy Note série.

Pro mě a předpokládám, že několik dalších je tato branding velmi matoucí. Podle všech účtů nebyl důvod, aby Samsung dělal to, co to udělal. Mohlo by to stejně snadno vydat Galaxy S22 Ultra jako Galaxy Note 22, a to by mělo mnohem větší smysl. Design se výrazně liší od zbytku rodiny S22 a je jasně odvozen od návrhu Galaxy Note 20 Ultra’s Design.

Stejně jako byste očekávali od poznámky, Galaxy S22 Ultra posouvá hranice specifikací pro mobilní telefon. Špičkový displej, neuvěřitelně výkonný procesor, podstatně vylepšené kamery a dokonce i pero uvnitř těla. To je telefonní poznámka, na kterou nadšenci čekali.

Ale ta poslední myšlenka přesně vylučuje publikum S22 Ultra. Toto je telefon nadšence za cenu nadšence. Samsung se pokusil skrýt zvýšení ceny tím, že nabídl model s menším počtem RAM a úložiště, ale cena za telefon, který je srovnatelněji speciálnější s loňským S21 Ultra, je dalších 100.

Je Galaxy S22 Ultra, stojí za to? Zjistěte to v naší Galaxy S22 Ultra Review.

Samsung Galaxy S22 Ultra: Cena a dostupnost

Samsung učinil zajímavé rozhodnutí s nejmenší expediční Galaxy S22 Ultra, která začíná na 1 199 a nabízí pouze 8 GB RAM a 128 GB úložiště. To je stejná cena za odpálení jako ultra Galaxy S21, ale s menším počtem RAM.

Zbytek modelů Galaxy S22 Ultra nabízí 12 GB RAM a další úložiště. Galaxy S22 Ultra s 12 GB RAM a 256 GB Storage se prodává za 1 299, zatímco Samsung nabízí další konfigurace s 512 GB a 1TB úložiště za 1 399 a 1,499.

Ultra Galaxy S22 je k dispozici ve čtyřech barvách od maloobchodníků a nosičů: Phantom Black, Phantom White, Green a Burgundsko. Tři další barvy lze získat pouze objednáním telefonu od Samsung.com: modrá, červená a šedá.

Očekává se, že Samsung představí sérii Galaxy S23. včetně Galaxy S23 Ultra. 1. února 2023. Pokud jste ještě koupili Ultra Galaxy S22, určitě počkejte na další generaci, než se rozhodnete. Přinejmenším můžete pravděpodobně získat Ultra Galaxy S22 za mnohem méně, jakmile ultra S23 ultra.

Samsung Galaxy S22 Ultra: Hardware a design

Vzhledem k tomu, že ultra S22 nemá kovový obrys, jak to má zbytek rodiny S22, tyto moduly fotoaparátu přitahují každý kousek prachu, vlákna a vlasů, které vaše S mohou shromáždit.

Nebylo by to tak špatné, kdyby bylo snadné vyčistit. Za to, že to stojí, jediný způsob, jak jsem mohl odstranit veškerý prach, bylo umýt věc, a obvykle ji sušit znovu opětovně. Je to šílené.

samsung, galaxy, ultra, review, note

I když design není můj oblíbený, určitě to přispívá k umístění pera S uvnitř. Vzhledem k tomu, že existuje malý rozdíl ve velikosti ultra S22 ve srovnání s Ultra S21. to je o 2 mm kratší a 2 mm širší. je působivé vidět, jak se Samsung nějak dostane do pera, aby se vešel dovnitř dovnitř.

Ultra Galaxy S22 byla spuštěna s jedním UI 4.1, postavený na vrcholu Android 12, který představil několik vylepšení a hrst nových funkcí. Od té doby obdrží upgrade na Android 13 s jedním UI 5 v listopadu 2022 a má řadu nových funkcí.

Samsung Galaxy S22, S22 Plus, S22 Ultra. Короткий обзор #shorts

S tím přichází nejvíce monumentální změna v Samsungově skladované historii vývoje chytrých telefonů: Pravidelné hlavní aktualizace Androidu po léta po vydání telefonu.

I když velikost baterie může být totožná s Ultra Galaxy S21, výdrž baterie rozhodně není. V tomto případě to není dobrá věc.

Navzdory skutečnosti, že většina fotoaparátů smartphonů je dost dobrá, OEM nadále zdůrazňují, o kolik lepší může být zážitek z kamery na nejnovějším telefonu.

Samsung tiše vylepšil svou funkci gumy objektu, což může pomoci vymazat věci na fotografiích, které byste tam raději nebyli. Nová vylepšení zahrnují schopnost automaticky odstranit stíny a odrazy, lépe je postavit proti funkci Google Magic Eraser na Pixel 6.

Jak vidíte výše, výsledky jsou docela fantastické. Toho všeho bylo dosaženo pouhým klepnutím na tlačítko Shadows nebo Reflections, které po chvíli nebo dvěma zpracováním vypracovalo kouzlo, které jsme ještě neviděli z telefonů Samsung.

Eraser Object je však stále skrytá v sub-menu po upravení fotografie v aplikaci Samsung Gallery, takže si nejsem jistý, kolik lidí vyjde z cesty, aby tuto funkci využily pravidelné.

Je to také škoda, protože je to neuvěřitelně snadné použití a obecně vrací působivé výsledky.

Hlavní kamera

Samsung monumentně zlepšil svůj software fotoaparátu a zpracování za poslední dva roky a v posledním měsíci testování se zdá, že S22 Ultra Trades fouká s Pixel 6 Pro ve většině podmínek osvětlení.

Tady je místo, kde se karty začínají převrátit. Nové nastavení Enhanceru zaostření společnosti Samsung. které je ve výchozím nastavení povoleno a může být deaktivováno klepnutím na tlačítko, které vidíte na snímku obrazovky. dělá pozoruhodnou práci při zajišťování toho, aby byl váš předmět vždy v soustředění.

Znamená to, že S22 Ultra provádí bezvadnou práci při odstraňování zkreslení čočky, zatímco Pixel 6 Pro má pravidelně potíže s objekty zblízka. Z příkladů nad příklady můžete vidět, jak se zkreslení objektivu při pořizování výstřelů na Pixel 6 objevuje.

Enhancer Focus Enhancer to dělá kombinací triků zpracování softwaru a výměnou mezi kamerami, aby se co nejlépe soustředilo.

Zpracování pro ultra širokou kameru na ultra Galaxy S22 je mnohem spíš to, co hlavní kamera přináší oproti tomu, co teleobjektivy dělají. To znamená, že záběry jsou trochu přehnané a přehnané, obvykle mírně podexpované a obvykle trochu přesycené.

Obecně však tyto stížnosti pokrají na rozdělení chloupků. Celková kvalita obrazu, která pochází z ultralehké kamery Galaxy S22 Ultra, je vynikající a je téměř vždy skvělým obrázkem, i když ji Pixel 6 Pro mírně vyhraje v nejdůležitějších oblastech.

Režimy fotoaparátu a portrétu

Mezitím Pixel 6 Pro nabízí širší čočku pro skupinové záběry. Nejsem si jistý, proč Samsung nejde o širší objektiv na svých kamerách směřujících na přední stranu, ale zvolený úhel je rozhodně velmi těsný. Ve výchozím nastavení, na délce paže, vaše tvář vyplní většinu rámu výstřelu a ponechává v rámečku málo vašeho okolí.

Pixel 6 Pro je lepší pro skupinové záběry, ale i s tím, že fotografie z přední kamery orientované na přední stranu Galaxy S22 mají více příjemných barev a podrobnějších detailů. Je to v podstatě opak hlavního zadního senzoru.

samsung, galaxy, ultra, review, note

Pokud to ještě není zřejmé, je Pixel 6 Pro nejpřímějším konkurentem ultra Galaxy S22, pokud jsou kamery vaším primárním důvodem pro výběr telefonu. Zatímco Galaxy S22 Ultra překonává Pixel 6 Pro V několika oblastech, rodiče a majitelé domácích zvířat pravděpodobně zjistí, že dávají přednost spíše inteligentním algoritmům společnosti Google, které lépe vyberou křišťálově čistou fotografii, i když uvedený předmět se prostě nepřestane pohybovat. S rozhodnutím také ušetříte také několik stovek babek.

Pokud se více zajímáte o funkčnost S PEN, Galaxy Z Fold 3 je více než jen hodná alternativa. S větší, skládací obrazovkou a všemi vynikajícími funkcemi, které s tím přicházejí, se Galaxy Z Fold 3 cítí spíš jako správný notebook, než kdy ultra Galaxy S22 mohla. S pero je také výrazně větší a pohodlnější. Dvě hlavní nevýhody jsou, že Z Fold 3 je pravděpodobně stále dražší než ultra S22, a pero S nedokáže zapadnout do rámu Z Fold 3, což z něj činí těžkopádné příslušenství, které si zapamatuje.

Pokud chcete jen vynikající, funkce bohatý na funkce a nechcete vytáhnout velké peníze, Galaxy S21 Fe Samsung je zhruba poloviční cenou Ultra S22 a stále nabízí skvělé kamery, téměř identický zážitek z uživatelského rozhraní a lépe vypadající rám. Podobně by si fanoušci menších telefonů měli vybrat nejmenší Galaxy S22, jak nabízí (teoreticky) lepší kamery než jakýkoli model S21 a přichází v mnohem menším balíčku.

Samsung Galaxy S22 Ultra: Pokud si to koupí?

Měli byste to koupit, pokud.

 • Chyběla vám poznámka Galaxy (nebo potřebujete upgrade)
 • Rádi fotíte z dálky
 • Chcete nejlepší nahrávání videa
 • Baví vás roky podpory softwaru

Neměli byste to koupit, pokud.

 • Pořizujete spoustu fotografií dětí nebo mazlíčků
 • Nepotřebujete pero
 • Potřebujete dvoudenní výdrž baterie

Je to rok, co vyšla ultra Galaxy S22, a víte, co to znamená: další je hned za rohem. Očekáváme, že společnost Samsung odhalí Galaxy S23 Ultra 1. února 2023, což znamená, že byste si měli koupit Ultra Galaxy S22, pokud právě teď potřebujete nový telefon. i.E. Váš aktuální telefon je rozbitý. nebo na něm můžete získat absolutně zabijácký obchod.

I přesto, Galaxy S22 Ultra je vynikající telefon, který nabízí flexibilitu a funkce, které nenajdete na žádném jiném telefonu 2022. Zatímco řada Galaxy Z je doslova flexibilnější, protože se ohýbá, a Galaxy Z Fold 4 má podporu pera, S22 Ultra je jediný, který má v rámečku s perem s perem a také nabízí až 100x vesmírný zoom.

Pro nadšence, který miluje přiblížení a používání S pera pro nejrůznější věci, je těžké se hádat s Galaxy S22 Ultra.

Ultra Samsung Galaxy S22 přináší vestavěné pero, jasnější displej a spoustu upgradů fotoaparátu v elegantním designu

Tom’s Guide Verdict

Ultra Samsung Galaxy S22 je kombinovaná galaxie s rychlejším vestavěným perem, spoustou vylepšení fotoaparátu, jasnějším displejem a rychlejším nabíjením. Toto je celkově hvězdný telefon, ale je také docela drahý a výdrž baterie může být lepší.

Klady

 • Rychlejší pero vestavěné
 • Super jasný displej
 • Kamery nabízejí lepší výkon
 • Elegantní design
 • Rychlejší nabíjení 45 W

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Počáteční cena: 1 199

Verze Android: 12, One UI 4.1

Displej: 6.8palcový dynamický AMOLED (3088 x 1440)

Obnovová sazba: 1-120Hz

CPU: Snapdragon 8 Gen 1 (USA), Exynos 2200 (UK)

samsung, galaxy, ultra, review, note

RAM: 8 GB, 12 GB

Skladování / rozšiřitelné: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1TB / NO

Zadní kamery: 108MP (f/2.2) Hlavní, 12MP (f/2.2) Ultrawide, 10MP (f/2.4) 10x teleobjektiv, 10MP (f/2.4) 3x teleobjektiv

Přední kamera: 40MP (f/2.2)

Baterie: 5 000 mAh

Samsung Galaxy S22 Ultra. ультра смартфон ��

Životnost baterie (HRS: Mins): 8:50 (adaptivní), 10:18 (60 Hz)

Velikost: 6.43 x 3.07 x 0.35 palců

Hmotnost: 8 uncí

Barvy: Phantom Black, Phantom White, Burgundsko, zelená

Samsung ví, co chtějí uživatelé, o čemž svědčí Ultra Galaxy S22. Tato nová bestie přidává nejlepší funkci Galaxy Note a nabízí také tunu dalších upgradů. Jo, je tam vestavěno pero, ale s touto vlajkovou lodí se děje mnohem víc.

Pro začátek je pero S, protože Samsung to udělal o 70% rychleji s menší latencí. Displej je také jasnější a barevnější než cokoli, co jsme testovali, a získáte rychlejší nabíjení 45 W.

Největší upgrady Galaxy S22 Ultra přicházejí s kamerami, protože Samsung střílí, aby předjel iPhone 13 Pro Max a Google Pixel 6 Pro jako nejlepší telefon s kamerou pomocí řady upgradů. Patří mezi ně větší hlavní senzor pro lepší fotografie se slabým osvětlením, režim portrétu ponořeného AI-AI-ponořením a nový Super Clear Lens.

Na druhou stranu Samsung žádá spoustu peněz. 1 199. za telefon, který nyní přichází s méně RAM než dříve, a Ultra S22 stojí o 100 až 300 více než jeho nejvyšší konkurenti. To je jeden z faktorů, díky nimž je Samsung Galaxy S22 Ultra vs. OnePlus 10 Pro nebo Google Pixel 7 Pro vs. Samsung Galaxy S22 Ultra rozhodnutí je těžké.

Na základě mého testování je Ultra Galaxy S22 nejlepším telefonem Android koupit, ne.li celkově nejlepší telefon.

Recenze Samsung Galaxy S22: Datum a cena vydání

Počínaje 1 199 pro Galaxy S22 Ultra v konfiguraci 8 GB/128 GB. Stojí 1 299, až do 256 GB, 1 399 za 512 GB a 1 599 pro 1 TB.

Galaxy S22 Ultra k dispozici nyní k nákupu přichází v černé, bílé, zelené, ale má také burgundskou možnost. Online můžete získat větší telefon v grafitu, Sky Blue a Red.

Podívejte se na naše nabídky Samsung Galaxy S22 a promo kódy Samsung, abyste získali nejlepší slevy na nové telefony Samsung.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: Design

Ultra Samsung Galaxy S22 je jednoduchá, ale zároveň ohromující. Oceňuji ostré, úhly úhel a také se mi líbí, že fotoaparáty nejsou umístěny v troubících náraze. Jsou více splachovány se zadní částí sluchátka. Celkový vzhled je minimalistický a elegantní.

Další plus: 6.8palcový displej je jemně zakřivený, takže přidává nějakou estetickou přitažlivost, aniž by vedla k náhodným lisům obrazovky. Moje jediná stížnost je, že někdy psaní slov nebo pohyb kurzoru na extrémní levé nebo pravé straně obrazovky může být výzvou. Přestože má o něco větší displej než 6.7palcový iPhone 13 Pro Max, ultra S22 je v 8 lehčí.07 uncí vs. 8.5 uncí pro sluchátko Apple.

Ultra Galaxy S22 se cítí solidní a odolný a měl by, protože je opevněn hliníkovým rámem brnění a gorilským sklem zpět. Musíme však vidět, jak dobře tento telefon drží v testech na droby.

Mezi barevné možnosti pro Ultra Galaxy S22 patří Phantom Black, Phantom White, Green a Burgundsko. Mám tendenci nepoužívat případ, takže bych se pravděpodobně rozhodl pro velmi očící bílý model.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: Displej

Samsung právě zvýšil ante pro kvalitu zobrazení s Galaxy S22 Ultra. Stejně jako dříve, získáte dynamickou frekvenci 120 Hz, která způsobila hladké posouvání během našeho praktického času. A je tu rychlost vzorkování dotyku 240 Hz, kterou by hráči měli ocenit.

Ale zde jsou dvě pozoruhodné upgrady displeje. První je, že obrazovka má vrcholový jas 1 750 nits, což by mohlo být nejjasnější, jaké jsme kdy viděli. (Standardní úroveň jasu je 1 250 nits, což je stále poměrně vysoká.)

Druhý displej je nová funkce posilovače vidění, která může po celý den upravit jas obrazovky za běhu. To znamená, že byste neměli mít žádné problémy s používáním ultra venku S22 i za velmi silného slunečního světla.

Vzal jsem Galaxy S22 Ultra do Bryant Parku s iPhone 13 Pro Max a Google Pixel 6 Pro a displej Galaxy S22 Ultra byl znatelně jasnější než dva konkurenční telefony, když jsem vystřelil přívěs pro dosažení pro dosažení dosahu.

Při sledování přívěsu pro DR. Podivný a multiverse šílenství tento panel Galaxy S22 Ultra dodával bohaté barvy a široké sledovací úhly, spolu s hladkým pohybem během akčních scén.

Samsung Galaxy S22 Ultra Display Test Resuls

Samsung Galaxy S22 UltraMaximální jasSRGB Color GamutBarevný gamt DCI-P3 Přesnost barev delta-e (nižší je lepší)
iPhone 13 Pro Max Google Pixel 6 Pro
1 359 nits 1 038 nits 842 nits
137.5% 109.3% 104.2%
97.4% 77.4% 73.8
0.25 0.21 0.3

Panel Galaxy S22 Ultra také zapůsobil na naše laboratorní testy, protože dosáhl velmi vysokého maximálního jasu 1 359 nits, ve srovnání s 1 038 nits pro iPhone 13 Pro Max a 842 nits pro Google Pixel 6 Pro Pro Google Pixel 6 Pro.

Kromě toho Galaxy S22 Ultra porazila konkurenci na reprodukci barev, protože zaznamenala skóre 137.5% a 97.4% na testech SRGB a DCI-P3, ve srovnání s 109.3%/77.4% a 104.2%/73.8% pro iPhone 13 Pro Max a Pixel 6 Pro, respektive.

Jediné, kde ultra S22 padl za iPhone, byla přesnost barev, protože se obrátila ve skóre Delta-E 0.25 (kde 0 je perfektní). IPhone 13 Pro Max Hit 0.21.

Jeden potenciální problém s displejem S22 Ultra bylo zaznamenáno několika uživateli (i když ne nás), kteří dostali svá zařízení brzy. Tyto jednotky produkují podivné statické pásy napříč displejem, ale problém je omezen na zařízení poháněná Exynos a Samsung slibuje opravu.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: S Pen

Ultra Galaxy S22 má nejhladší pero, jaké jsem kdy zažil, a to proto, že Samsung vytočil latenci z 9 milisekund na pouhých 2.8 ms. Takže zde získáváte 70% zlepšení.

Nejlepší na tom je, že nemusíte používat hloupý pouzdro k uložení pera S, jak jste museli s Galaxy S21 Ultra. Přímo do telefonu je postaven držák pera.

Ultra Galaxy S22 navíc používá AI k předpovědi vašich pohybů rukou a doručení tohoto pocitu pera a papíru. Při psaní poznámek se psaní nejen cítí hladce, je tu úhledný zvuk, díky kterému zní, jako byste psali na papíře.

Srovnal jsem S22 Ultra a S21 Ultra a při psaní na displeji je znatelný rozdíl v citlivosti. Například při zapisování „Toto je Samsung Galaxy S22 Ultra,“ cítil jsem, jako by se slova objevila v reálném čase na S22 Ultra, když jsem načmáral, zatímco to bylo, jako by ultra S21 byl o půl kroku pozadu a snažil se o to snažit a snažil se Držte krok s perem.

Společnost Samsung provedla několik dalších pozoruhodných vylepšení S pera, včetně přesnějších konverzí rukopisů na text, a také schopnost rychle uložit své poznámky do dokumentů a e-mailů Microsoft Office a e-maily.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: Kamery

Ultra Samsung Galaxy S22 vypadá odhodlaný na vrcholu našeho nejlepšího telefonního seznamu fotoaparátů a ponořte Apple a Google. Naše testování ukazuje, že S22 Ultra je velmi dobrý telefon s kamerou, ale je to docela šampion.

Ultra Galaxy S22 se může pochlubit většími 2.Senzor 4um pixelů pro zachycení více světla a dat, jakož i super čiré skleněné čočky pro zachycení nočních videí bez světlíků. Získáte také 12MP ultrawide objektiv plus duální 10MP teleobobjevení, které se kombinují a nabízejí 10x optický zoom a 100x vesmírný zoom. Pro více srovnání najdete v našem Samsung Galaxy S22 vs iPhone 13 Pro Max Low-Light Photography srovnání.

Samsung se také zdvojnásobí na výpočetní fotografii se svým kamerovým systémem. Existuje adaptivní technologie pixelů, která kombinuje 9 pixelů do jednoho pro lepší obrázky ve tmě, vylepšeném zpracování AI s vysokým rozlišením a 4x rychlejší zpracování více frame. Tyto softwarové funkce již získávají podporu od Samsung, který začal zavádět aktualizaci kamery v červnu 2022. Mezi klíčová vylepšení patří upgrade výkonu v režimu portrétu a oprava chyb pro jednotlivé.

Zatímco noční režim S22 Ultra se zlepšuje, jsem více ohromen tím, jak fotoaparát funguje při slabém světle bez zapojení nočního režimu. Pořiďte si tento výstřel několika figurek Star Wars s velmi malým okolním světlem. S Ultra S21 Ultra zakázáte sotva rozeznat levou stranu helmu Darth Vadera nebo Han Solo’s Boots nebo Hair. Oba se stanou viditelnými a jasnějšími ve výstřelu S22 Ultra.

Kromě toho, hrnec pro umělou rostlinu a zelené listy se objeví více na S22 Ultra Photo, stejně jako obraz v pozadí.

10x zoom na Galaxy S22 Ultra patří mezi nejlepší, co jsem testoval, o čemž svědčí tento výstřel husy, kterou jsem zachytil v nedalekém parku. Zoom 30x ztratí detaily a vypadá spíše jako akvarel, ale stále je v pohodě, že se můžete tak těšit.

Ultra Galaxy S22 obecně zapůsobila touto fotografií chrysanthemum květin pořízených uvnitř. Telefon Samsung poskytuje bohaté tóny fialové, kaštanové a žluté. IPhone 13 Pro Max však v okvětních lístcích poskytuje jasnější a mnohem lepší detaily. Pixel 6 Pro také překonává S22 Ultra, protože v jeho výstřelu je prostě více definice.

Ultra Samsung S22 se v tomto výstřelu stromů vytáhla dopředu. Poskytuje jasnější obrázek s více pulzujícími zelení než iPhone 13 Pro Max. A kvůli těmto zvýrazněním vypadá obrázek jasněji, zejména když se podíváte na kůru. Je tu také lepší kontrast.

Ultra Galaxy S22 využívá mapy hloubky stereofonního AI pro své vylepšené portréty. Ve výše uvedeném portrétu moje košile a džíny vypadají svěží a pozadí umně rozmazané. Stejně důležité, můj tón pleti vypadá přirozeně v pozdním odpoledním slunečním světle; Předchozí telefony Samsung měly tendenci omyt tváře, když venku na slunci.

Přesto zde dávám výhodu iPhone 13 Pro Max, protože přináší jasnější a živější výstřel. Modrá, tyrkysová, oranžová a bílá v mé košili více pop. Ale portrét S22 Ultra je lepší než Pixel 6 Pro, který ve srovnání vypadá zrnitý.

Poté jsem si vzal selfie s přední 40MP kamerou S22 Ultra Ultra Ultra Ultra a vytvořil rovnoměrně osvětlený výstřel s velkým množstvím detailů, zejména ve vlasech. Fotografie iPhone 13 Pro Max byla opět trochu jasnější a realističtěji zachytila ​​sluneční světlo a stíny. Můžete také rozeznat více šití v mé bundě. Ale neřekl bych, že jeden telefon je zde zjevně lepší.

V našem porovnání selfie bych dal úzkou hranu Pixel 6 Pro na S22 Ultra, protože záře ze slunce vypadá trochu příjemnější. Ale je to blízko.

Galaxy S22 ultra vynikal svým nočním režimem v tomto výstřelu lavičky pořízené venku v blízkosti k úplné temnotě. Všechno od šedé lavičky a zelených keřů po okolní mulč a cihly je viditelnější a jasnější v S22 Ultra’s Shot ve srovnání s iPhone 13 Pro Max.

Pixel 6 Pro dělá lepší práci osvětlující keře v popředí, závěsy a světlo vycházející z okna jsou blíže k tomu, co jsem viděl pouhým okem. Ale stále mi trochu preferuji výstřel S22 Ultra zde.

S zapnutým nočním režimem jsem znovu zastřelil tyto postavy Star Wars a přikývl jsem na S22 Ultra zde. Výstřel iPhone 13 Pro Max je jasnější, ale nejasnější. V listech a v Darth Vader na S22 Ultra je větší křupavost.

Pixel 6 Pro vytváří poměrně jasný obraz, ale vypadá to, že na celé fotografii je film a je mnohem menší kontrast.

Noční režim Galaxy S22 Ultra se v tomto obrázku baru pořídil docela dobře pořízený v téměř temnotě. Na této fotografii Ultra S22 Ultra provádí lepší práci a odhaluje dekorace ve skleněné kontejneru na pravé straně rámu než iPhone 13 Pro Max. Avšak brýle a láhev konvice nalevo vypadají trochu jasněji ve výstřelu iPhone.

Obrázek Pixel 6 Pro je ještě jasnější, ale některé detaily vypadají trochu nejasněji. Tohle je těžké zavolat.

Kamery Samsung někdy mají tendenci k nadměrnému přesycení barvy, a to je v případě této ultra fotografie S22 v obchodě s potravinami. Hrušky vypadají nažloutlá než zelená a iPhone 13 Pro Max zachycuje realističtější vypadající odstíny a zároveň vyzvedne více textury v pomerančích. Pixel 6 Pro také jde o realističtější vzhled, ale jeho obraz se navíjejí trochu vyplavené.

Galaxy S22 Ultra bojovala trochu na této fotografii Times Square za slunečný den. Obloha je více vyplavena, stejně jako budovy zasažené sluncem. Expozice se zdá být trochu pryč, zatímco iPhone 13 Pro Max dodává hlubší modrou na obloze bez ztráty mraků a billboard a čítač jsou snadnější rozeznat. Pixel 6 Pro nabízí podobné výhody z jeho výstřelu, ale obrázek vypadá celkově lichotit.

Mezi další hlavní body fotoaparátu patří funkce automatického rámování, která dokáže rozpoznat až 10 předmětů a jednou a vyhrazenou expertní surovou aplikaci, která dokáže zachytit 16bitové syrové soubory pro ty, kteří chtějí převzít více kreativní kontroly nad svými obrázky.

Je také třeba si uvědomit, že režim optimalizátoru scény je ve výchozím nastavení zapnutý v nastavení kamery Galaxy S22 Ultra. Cílem tohoto režimu je chytře vylepšit fotografie vyladěním vyvážení bílé, barvy, jasu a dalších. Obvykle by bylo nejlepší tuto funkci vypnout, protože může převařit fotografie, ale Optimalizátor scény je nyní v Galaxy S22 Ultra tak dobrý, že si ji můžete udržet na.

Jedna zajímavá věc, kterou je třeba poznamenat o fotografii Galaxy S22ultry, je to, že se mezi zeměmi mírně liší kvůli různým čipovým aplikacím, které Samsung používá. Více o tom si můžete přečíst v naší zprávě o nedávném testování Galaxy S22 Ultra Camera.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: Video

Ultra Galaxy S22 vezme křupavé video až do 8k při 24 fps a může udržet vaše záběry super stabilní s jeho vylepšeným super stabilním režimem. A je tu spousta dalších funkcí, se kterými můžete hrát, například režim portrétu video.

Pro testování kvality videa S22 Ultra jsem zaznamenal toto video o fontáně v Bryant Parku a telefon provádí hvězdnou práci a zachycuje detail ve vodě a fontáně jako přiblížení. i když samotná akce přiblížení je trochu nervózní.

Když se vynořuji, uvidíte, že ultra S22 zachycuje ostré modré oblohy a vmečky bílých mraků a budova skla má spoustu detailů. Funkce zoomu mikrofonu také funguje dobře, protože si všimnete, že zvuk fontány je hlasitější, když jsem přiblížil.

Super stabilní režim, který se maximalizuje na Full HD a 60 FPS, dodával hladké záběry, i když jsem svižně šel po turistické stezce k řece Manasquan. Samotné video však nebylo tak barevné a bohaté, jak jsem doufal, když natáčel okolní lesy.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: výkon

Ultra Samsung Galaxy S22 je jedním z prvních telefonů poháněných procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, 4nm čipem, který slibuje lepší výkon CPU a grafiky a přináší lepší účinnost. Samsung nabídne svůj vlastní 4nm Exynos 2200 čip na mezinárodních trzích.

Přestože má Ultra Galaxy S22, která má pouze 8 GB RAM, při otevírání a uzavírání aplikací. Ve skutečnosti se ultra S22 při přepínání nebo uzavření aplikací cítil rychleji než iPhone 13 Pro Max, jak můžete vidět ve videu Tiktok výše.

Ultra S22 také přinesla pohlcující hraní, zatímco se roztrhla kolem trati ve hře Drive Club. Totéž jde s Call of Duty Mobile; Nevšiml jsem si škytavky, když jsem sekal více nepřátel.

Ve skutečnosti je Samsung Galaxy S22 Ultra tak dobrý v hraní her, má Roland Moore-Colyer, který se zajímal o hry smartphone znovu.

Řádek 0. Buňka 0Geekbench 5 (single / vícejádrový)Geekbench ML Tensorflow Lite (CPU / GPU / NPU)Adobe Premiere Rush (Mins: SECS)3Dmark Wild Life Unlimited (skóre / FPS)3DMark Wild Life Extreme (skóre / FPS)
Galaxy S22 Ultra Pixel 6 Pro iPhone 13 Pro Max
1240/3392 1027 /2760 1720 /4549
434 /2039 /3132 300/1376 / 1745 915 /1587 /2663
0:47 0:48 0:25
9984 /59.8 FPS 6682 /40 FPS 11 418 /68 fps
2346 /14 1832 /11 3075 /18
 • Aktualizace: Geekbench vyřadil Ultra Galaxy S22, stejně jako další zařízení Galaxy, kvůli tomu, že se Samsungovo poddajné pozadí škrtilo a podváděla

Na Geekbench 5, který měří celkový výkon, se Galaxy S22 Ultra otočila v jednorázovém skóre 1 240 a vícejádrové skóre 3 392. Galaxy S21 Ultra měla nižší jednojádrovou značku 1 123, ale podivně vyšší skóre mulit-core 3 440.

Geekbench nám řekl, že může dojít k problému s procesorem S22 Ultra a škrtit s testem, takže po vyřešení se ohlásíme zpět.

Pro srovnání, iPhone 13 Pro Max Hit 1.720 a 4,549 na Geekbench a Google Pixel 6 Pro dosáhly 1 027/2 760.

Věci se dramaticky zlepšily na 3Dmarku Wild Life Neomezený grafický test. Ultra Galaxy S22 dosáhla skóre 9 984 a k obnovovací frekvenci 59.84 FPS. Porovnejte to s 5 739/34.4 fps na S21 Ultra. Přesto iPhone 13 Pro Max skóroval vyšší 11 418/68.4 FPS. Pixel 6 Pro získal pouze 6682 /40 fps.

V neposlední řadě jsme provedli test kódování videa pomocí aplikace Adobe Premiere Rush, vzali jsme 4K video soubor a přepravovali jej na 1080p. Galaxy S22 Ultra trvala poměrně svižný 47 sekund, než dokončil úkol, což je výrazně lepší než S21 Ultra’s 1:02. IPhone 13 Pro Max potřeboval pouze 25 sekund, zatímco Pixel 6 Pro byl srovnatelný s Ultra Galaxy S22 s časem 48 sekund.

Další informace naleznete v naší recenzi Galaxy S22 Ultra Benchmark, která také zahrnuje výsledky strojového učení.

Ultra Galaxy S22 začíná 128 GB RAM, ale rád bych viděl 256 GB jako základní úložiště za počáteční cenu 1 199. Při nákupu to můžete upgradovat na 256 GB, 512 GB nebo 1TB, ale neexistuje žádné rozšiřitelné úložiště prostřednictvím slotu microSD.

Pokud toužíte po nejmodernější bezdrátové sítě, budete rádi, že ultra Galaxy S22 obsahuje připojení Wi-Fi 6e, což Samsung říká, že je dvakrát tak rychle než Wi-Fi 6.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: Baterie a nabíjení

Ultra Samsung Galaxy S22 je poháněn velkou 5 000 mAh baterií, kterou Samsung říká, že bude trvat přes den v typickém použití. Několikrát jsme spustili test baterie Toma, což zahrnuje nepřetržité surfování na webu nad 5g při 150 nits jasu obrazovky.

Nejlepší výsledek životnosti baterie pro dosud Ultra S22 je 10 hodin a 18 minut nad sítí T-Mobile s zapnutým režimem 60 Hz. To je dobré a daleko před 7:55 od Google Pixel 6 Pro, ale tento běh je za 11 hodin a 25 minut, které jsme viděli od S21 Ultra a iPhone 13 Pro Max trval ještě delší 12:16.

S zapnutými adaptivními režim pro displej (který se mění až do 120 Hz), ultra S22 trval 8:50, což je nižší, než jsme očekávali. Budeme se hlásit zpět s dalšími výsledky.

Když je čas na zálohování šťávy, Galaxy S22 Ultra nabízí nabíjení 45 W, což je upgrade oproti nabíjení 25 W v Galaxy S21 Ultra. Samsung slibuje, že se dostanete na 50% za 20 minut, což by bylo asi 10 minut rychlejší než S21 Ultra.

Testovali jsme nabíječku 45 W a odšťavňovali naši Galaxy S22 Ultra na 36% za 15 minut a 67% za 30 minut. To je rychlejší než nabíječka 25 W se stejným telefonem (29%/58%), ale není to dramatický rozdíl.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: Software

Ultra Galaxy S22 byla dodána s Samsung’s Oneui 4.1 software, který běží na vrcholu Android 12. Samsung říká, že toto rozhraní je intuitivnější a užitečnější než předchozí verze a existuje nový přístrojový panel pro klid v mysli.

Samsung také nabízí peněženku Samsung, která může kombinovat vaše digitální platební informace, ID a další do jednoho nástroje. Nová aplikace Google Duo vám umožňuje sdílet videa a dokumenty během videohovorů, podobně jako Sharelay v softwaru Apple iOS 15.

Koncem října začaly jeden UI 5 a Android 13 přicházet na modely Galaxy S22, jako je Ultra, takže zkontrolujte, zda se aktualizace softwaru v nastavení podívejte, zda aktualizace One UI 5 dosáhla vašeho telefonu.

Galaxy S22 Ultra vs iPhone 13 Pro Max vs Pixel 6 Pro

Ultra Samsung Galaxy S22 má tam určitou silnou konkurenci a my jsme ji postavili proti dvěma nejlepším telefonům v okolí. Podívejte se na naši Galaxy S22 Ultra vs iPhone 13 Pro Max FAMEF-OFF a podívejte se na to, jak vlajková loď Samsungu hromadí proti vlajkové lodi Top-End Apple. Displej společnosti Samsung je rozhodně lepší, ale jeho kamery jsou v některých případech krokem pozadu.

Pokud jste na trhu telefonu Android, podívejte se na naše Galaxy S22 Ultra vs Pixel 6 Pro srovnání. Pixel 6 Pro vyhraje hodnotu, protože je o 300 méně, ale Samsung vyhraje řadu kol.

A nezapomeňme, že iPhone 14 Pro Max je nyní a Pixel 7 Pro je hned za rohem.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: Verdikt

Ultra Samsung Galaxy S22 je snadno nejsilnějším a všestrannějším telefonem Android Tato strana skládacího. Toto je nejlepší displej, který jsme testovali v telefonu, a kamery Samsung jsou hodně vylepšené, zejména při slabém světle. Navíc, mocný zoom je i nadále těžké porazit.

Je Galaxy S22 Ultra v hodnotě 300 více než Google Pixel 6 Pro? To není snadné volání. Ultra S22 poskytuje jasnější obrazovku, delší výdrž baterie a rychlejší čip, ale zatímco pero S je rychlejší a plynulejší než dříve, ne každý si to váží. A kvalita fotoaparátu Pixel 6 Pro je v některých případech lepší.

Pak je tu iPhone 13 Pro Max, který je rychlejší než S22 Ultra, vydrží déle na náboji a poskytuje lepší kvalitu fotografií (s výjimkou záběrů se slabým světlem). Přesto dávám přednost elegantnějšímu designu Galaxy S22 Ultra a výkonnější zoom.

Celkově je Galaxy S22 Ultra nejlepším prvotřídním telefonem Android a je velmi blízko k tomu, že je nejlepším telefonním obdobím.

Další: Přečtěte si, jak si náš šéfredaktor globálního editora, Mark Spoonauer, myslí, že po použití obou telefonů-Pixel 7 Pro fouká Galaxy S22 Ultra.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review

Jsem ten 5g chlap. Vlastně jsem tu byl pro každý „g.„Během 18 let jsem dobře zkontroloval více než tisíc produktů na plný úvazek v PCMag.com, včetně každé generace iPhone a Samsung Galaxy S. Také píšu týdenní zpravodaj, plně mobilizovaný, kde jsem posedlý telefony a sítími.

Sečteno a podtrženo

Ultra S22 Ultra je skutečným nástupcem linky Galaxy Note a dodává všechny vynikající funkce telefonu Samsung, aniž by nečinila žádné ústupky pro velikost, hmotnost nebo cenu.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Klady

 • Integrace pera
 • Dlouhá životnost baterie
 • Jasná obrazovka
 • Vynikající příjem v prostředích s nízkým signálem

Nevýhody

 • Velmi velký
 • Drahý
 • Snadno se škrábancemi
 • Málo vylepšení fotoaparátu oproti předchůdci

Samsung Galaxy S22 Ultra Spections

Hodnota jména

Poznámka Galaxy je zpět velkým způsobem, i když ne podle jména. Samsung‚s Galaxy S22 Ultra (počínaje 1 199.99) vystavuje všechny charakteristické vlastnosti sestavy noty, s velkým sestavením, výkonným hardwarem, dlouhou životností baterie a samozřejmě vestavěný stylus pero s perem. Nový model funguje lépe než Samsung Galaxy S21 Ultra z loňského roku, stejně jako Galaxy Note 20 Ultra (i když mírně) a je vynikající volbou, pokud chcete co nejvíce telefonu. To znamená, že ze tří modelů Galaxy S22 získá S22 naše nejvyšší doporučení pro poskytování většiny stejných funkcí jako ultra za nižší cenu a v přiměřeně velkém designu.

Velké tělo ztrácí křivky

Ultra Galaxy S22 je k dispozici v několika konfiguracích, včetně 8 GB RAM s 128 GB úložištěm (1 199.99), nebo 12 GB RAM s 256 GB (1 299.99), 512 GB (1 399.99), nebo 1 TB úložiště (1 599.99). Všimněte si, že model 1TB se zdá být exkluzivním nejlepším nákupem. Telefon přichází v matné černé, vínové, zelené nebo bílé.

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Navzdory svému názvu, Galaxy S22 Ultra bere své designové narážky z řady Galaxy Note sestava. Zatímco zařízení v řadě Galaxy S mají měkčí křivky, modely Galaxy Note obvykle sportovní spodní a spodní hrany se zakřivenými vodopádovými stranami. V 6.43 o 3.07 o 0.35 palců (HWD) a 8.08 uncí, ultra S22 je širší než 2.Ultra 98 palců S21 (aby vyhovoval pero S), ale váží totéž.

Galaxy Poznámka 20 Ultra a Galaxy S21 Ultra Oba obsahují na zadní straně rány kamery. Na druhé straně se Galaxy S22 Ultra rozhodne pro spoustu čoček s ostrými hranami. Nelíbí se mi tato změna, protože to vypadá, jako by byli prvořadými věcmi nebo poškrábal věci.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23

Unihertz Titan

Zatímco telefon je hodnocen IP68 pro odolnost proti prachu a vodě, měli byste pro něj investovat. poté, co opustíte S22 Ultra v mém s několika dalšími telefony po dobu několika dnů, už vidím škrábance na jeho matné černé povrchové úpravě. Moje Galaxy S20 se také snadno poškrábala, ale poznámka 20 Ultra a Galaxy S21 Ultra doposud držela mnohem lépe. Překvapuje mě tato škoda, protože Samsung říká, že zde používá nový, super tvrdý Gorilla Glass Victus.

Čáry v pravém horním rohu jsou škrábance na cíli. něco, co se můj S21 Ultra nezobrazuje po celém roce (fotografie: Sascha Segan)

S22 Ultra’s 6.8palcová obrazovka má rozlišení 3 088 x 1 440 pixelů, které můžete snížit na 2 316 o 1 080 nebo dokonce 1 544 o 720 pro ochranu baterie. S maximálním hodnocením jasu 1 200-NIT a algoritmem, který mění nejen jas, ale také kontrast obrazovky na slunci, je panel zvláště vhodný pro venkovní použití.

Obrazovka má variabilní snímkovou frekvenci, která se pohybuje od 1 Hz do 120 Hz, aby se ušetřilo výdrž baterie. Můžete jej ručně nastavit na 60 Hz, ale adaptivní režim by měl být stejně účinný při snižování obnovovací frekvence, pokud je to možné. Pro srovnání, modely Galaxy S22 a S22 mají obrazovky 48 Hz až 120 Hz. Jak diskutuji v sekci baterie níže, tento rozdíl v minimálních obnovovacích sazbách pravděpodobně dává Ultra výhodu.

Stejně jako ultra Galaxy S21 má ultra S22 ultrazvukový senzor otisků prstů. Ultra S21 Ultra používal 3D Sonic Sensor Gen 2 Qualcomm, který je v pravidelném používání trochu nekonzistentní. Zdá se, že S22 používá stejný hardware, ale senzor funguje spolehlivěji. Když jsem se pokusil odemknout telefon s dotykem 10 prstů a stranou prstu, měl jsem asi 50% úspěšnost s Ultra S21, zatímco S22 Ultra správně detekoval každý pokus. Telefon také podporuje odemknutí prostřednictvím rozpoznávání obličeje.

Ultra připojení

S22 je první americká telefonní linka s modemem X65 Qualcomm, i když se tento hardware pravděpodobně objeví v sestavě OnePlus 10 Pro a Apple iPhone 14. Testovali jsme X65 v oblastech s nízkým signálem a zjistili jsme, že má výrazně lepší recepci slabého signálu než loňské modely.

Samsung frustrovaně drží oficiální seznam frekvenčních pásem, které S22 Ultra podporuje jako důvěrné stavové tajemství. Telefon se překonfiguruje pokaždé, když vložíte SIM, a ukazuje pouze kapely, které každý dopravce chce podporovat.

Víme však, že telefon podporuje všechny současné pásy 4G a 5G od amerických dopravců. Samsung také potvrdil CNET (otevírá se v novém okně), že se jedná o první telefon, který podporuje nadcházející 3 ATT.45GHz Band, který dopravce použije k rychlejšímu přinesení rychlosti a pokrytí podobné C-pásmu do více z USA koncem tohoto roku.

Okno antény v anténě milimetrů se připojuje k tlačítkům napájení a hlasitosti na straně telefonu (foto: Molly Flores)

Existuje také nejméně šest globálních variant Galaxy S22 Ultra:

 • USA končí „U“ (prodávaným dopravci) nebo „U1“ (odemčené). Tento model má milimetrovou vlnou 5g a také všechny ostatní technologie, které americké dopravci používají.
 • Kanadský web společnosti Samsung ukazuje model „W“. V předchozích letech byla tato verze velmi podobná americkému modelu, ale bez milimetrových vlnových 5G. Ještě nemohu potvrdit tento rozdíl v tomto případě.
 • Model „B“, v prodeji v Evropě, používá čipovou sadu Samsung Exynos a Shannon Modem, podle skládky firmwaru na Cacombos.com (otevírá se v novém okně). Zdá se, že tento model má mnohem omezenější 5G pásma než ostatní, ale to by mohla být chyba z Cacombosovy části.
 • Asijský model „E“ (otevírá se v novém okně) používá čipovou sadu Qualcomm a podporuje mnohem širší škálu 5g pásů, jen žádná milimetrová vlna.
 • Geekbench ukazuje model „n“ (otevírá se v novém okně) pro Jižní Korea.

Jako obvykle doporučujeme zakoupit správný model pro váš region, protože různé mohou podporovat různé frekvenční pásky a funkce. (ATT nemusí umožnit například Wi-Fi na volání na modelech mimo „U“.) Nezapomeňte zkontrolovat číslo modelu, pokud kupujete od Amazonu nebo BH, protože tito maloobchodníci mají tendenci smíchat telefony s americkými jednotkami šedý trh s americkými jednotkami.

Wi-Fi výkon je podobný výkonu u Ultra Galaxy S21. Obě zařízení používají Qualcomm’s FastConnect 6900 Wi-Fi Chipset, která podporuje Wi-Fi 6 a Wi-Fi 6e. Všiml jsem si rychlejší rychlosti na Galaxy S22 Ultra než S21 Ultra za určitých podmínek a opak v jiných.

Galaxy S22 Ultra výkon, výdrž baterie a kvalita hovorů

Čipová sada Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 nenabízí oproti loňskému procesoru Snapdragon 888 obrovskou výhodu pro výkon. Naše měřítka ukazují 9% až 13% lepší výkon CPU a asi o 20% lepší výkon GPU ve srovnání s loňským modelem. To je měřitelné zlepšení, ale mimo výkon pera Snaptier (o kterém diskutuji níže), telefon se necítí živější než S21, nebo v tomto případě poznámka 20 Ultra Ultra. Spadne také za sestavou iPhone 13 v řadě referenčních testů.

Tepelné problémy mohou být omezení výkonu. Ultra S22 ultra škrtila rychleji a tvrději při těžkém používání než ultra S21, což pomáhá vypustit relativně malou mezeru mezi nimi. To znamená, že jsem nezažil vypuštěné rámečky v intenzivních hrách, jako je Genshin Impact, a telefon je výrazně mnohem schopnější než model Galaxy S9 nebo S10.

Životnost baterie z velké buňky 5 000 mAh je velmi dobrá. Při testu videa jsem dostal 12 hodin a 14 minut s obrazovkou při 100% jasu. Při 75% jasu, telefon trval 13 hodin a 35 minut, což je o hodinu déle než ultra Galaxy S21 a pokud si Galaxy Note S20 Ultra Ultra. Je to také hodina a půl před Galaxy S22. Opět si myslím, že za tuto výhodu je alespoň částečně zodpovědná frekvence obrazovky.

Nicméně žádný nedávný telefon s Androidem, stejně jako žádný z modelů iPhone 13. iPhone 13 Pro Max trval 18 hodin pro srovnání. Nyní si nemyslím, že iPhone 13 Pro Max má o 50% více výdrže baterie než Galaxy S22 Ultra. Místo toho se domnívám, že nesrovnalost pramení z různých testovacích aplikací, které používáme pro Android a iOS; Android by mohl vypustit více energie. Výsledkem je, že do níže uvedeného baterie zahrnuji pouze další telefony Samsung.

Nevšiml jsem si příliš mnoho zlepšení s vysoce zrychlenou sazbou nabíjení, kterou Samsung slibuje. Telefon se plně nabíjel za 75 minut na nabíječce Samsung 45W a za 84 minut na nabíječce Samsung 22W. Tato sazba je o něco rychlejší, ale ne zdaleka tak působivá jako OnePlus 9 Pro, která zcela účtuje za hodinu. Samsung se zdá být velmi konzervativní ohledně přebíjení telefonu, což by mohlo vysvětlit věci. telefonní poplatky na 24% v prvních 15 minutách, ale na konci trvá 15 minut, než se dostane od 92% na 100%. Kromě kabelového nabíjení podporuje bezdrátové nabíjení a zpětné nabíjení 15 W.

Pokud jde o skutečné mluvení po telefonu, kvalita hovoru prémiových zařízení, jako je S22 Ultra, se už roky nezměnila. Všechny smartphony špičkových smartphonů podporují kodek EVS pro nejlepší kvalitu hovoru a mají hlasité reproduktory.

Telefon nabízí několik nastavení, které lidem pomáhají s menší ztrátou sluchu, ale. Stejně jako u předchozích telefonů Samsungu, ultra S22 Ultra obsahuje osobní nastavení zvukových testů, které pracuje se sluchátky kabelových nebo Bluetooth pro zvýšení frekvencí, které máte potíže, a také režim zesílení zvuku okolního zvuku, který zachycuje zvuk prostřednictvím mikrofonu telefonu a propojením jej do mikrofonu a potrubí na něj na mikrofon a potrubí. Vaše sluchátka.

Kompatibilita naslouchátka může chvíli trvat. Hlavní výrobci sluchadel stále bojují se softwarem Android 12 a potřebují čas na testování a certifikaci svých produktů. Nepgradujte okamžitě, pokud je pro vás tato kompatibilita důležitá.

Softwarové funkce Galaxy S22 Ultra

Telefon se lodí s Android 12 a Samsung’s One UI Overlay a Samsung slibuje upgrady na Android 16 (otevírá se v novém okně) (s ​​aktualizací zabezpečení prostřednictvím cyklu Android 17). To je pěkná výhoda, ale pamatujte si, že aktualizace někdy dorazí pomalu, protože Samsung dělá vše skrze bezdrátové nosiče.

Jedna nová změna, kterou oceňuji: Telefon nyní výchozí pro zprávy Google, spíše než zprávy Samsung, a na mém testovacím telefonu jsou ve výchozím nastavení zapnuty funkce RCS Chat. Pokud to dopravci nezkazí, přiměje majitele společnosti Samsung příjmy a psaní ukazatelů, které uživatelé iMessage milovali po celá léta.

Jinak stojí za zmínku integrace společnosti Samsung s aplikací pro vaše telefon společnosti Microsoft na Windows PCS; Už měsíce si to užívám. To vám umožní reagovat na textové zprávy, přetahovací soubory a zrcadlové aplikace na vašem PC. Je to v podstatě verze systému Windows of Apple kontinuity.

Pen je věc

S perem je výklenek. Umělci to například milují. I když můžete získat doplněk Styli pro jiná zařízení, pero se zastrčí přímo do těla S22 Ultra, což je mnohem těžší ztratit a vždy připraveno k použití. Integrovaný stylus je velkou součástí toho, proč je S22 Ultra větší než ultra S21. A pokud to nepoužíváte, může být obtížné přehlédnout, že extra objem.

Nové pero S má stejnou velikost a tvar jako pero 20. let. Je po stranách plochý, má uprostřed jediného tlačítka a používá špičatý, flexibilní tip. Ale materiál těla je jiný. poznámka 20 ultra pero bylo tvrdé a lesklé, zatímco toto používá matný, gumový materiál.

Samsung říká, že to snížilo latenci pera z 9 ms na Galaxy Note 20 Ultra na 2.8ms na tomto modelu. Zpočátku jsem byl skeptický, že bych mohl rozeznat rozdíl, ale stylus se cítí více citlivý na S22 Ultra. Samsung říká, že používá algoritmus AI k predikci, kde se chystáte kreslit, než to uděláte, takže zatímco inkoust noty 20 sleduje pero, inkoust S22 Ultra to téměř předchází.

Schopnosti galaxie S22 Ultra Camera

Ultra Galaxy S22 nabízí stejné možnosti zobrazování jako loňský model. Pro informaci je to 12MP ultra široká kamera; Hlavní kamera 108MP, která většinou fotografuje 12MP fotografie s devíti pixelovými binning; Zoom 10MP 3x; a 10MP 10x zoom na zadní straně. K dispozici je také 40MP fotoaparát směřující vpředu, který většinou fotografuje 10MP fotografie pomocí čtyř pixelových binningů. Telefon zachycuje až 8k video prostřednictvím primární kamery a 4K video přes přední kameru.

Samsung říká, že to zlepšilo schopnosti zobrazování nízkých osvětlení natolik, že nyní odkazuje na zážitek jako „nocografii.„Myslím, že to přeceňuje případ velkým způsobem. S22 je lepší než S21 při slabém světle, ale ne dramaticky.

Snímky s nízkým osvětlením ze S22 ukazují lepší hloubku ostrosti, více nasycených barev a méně vzplanutí objektivu než z Ultra S21. Noční režim však nefunguje rychleji. stále trvá dvě až tři sekundy, než zachytí výstřel. a 10x objektiv zoomu v noci stále přináší extrémně tmavé výsledky. Používá f/4.Konec konců čočka, která umožňuje mnohem méně světla než f/1.8 hlavní čočky nebo f/2.4 3x čočka.

Noční výstřel pořízený s Ultra (vpravo) S22 ukazuje lepší hloubku ostrosti a ostrosti než na ultra S21 (vlevo)

Za denního světla je zde tendence Samsung pumpovat barvy ještě patrnější než u modelů v řadě S21. Možná dáváte přednost tomuto vzhledu, ale jinak modely iPhone 13 vytvářejí obrázky s přirozenějšími barvami. S22 zpracovává stíny lépe než S21, ale.

Podle mých očí nefotografů jsou všechny tyto změny relativně jemné a netlačí zobrazovací schopnosti tak daleko vpřed jako nové generace telefonu v minulosti. Přechod z S10 do S20 Ultra vám získal skutečný noční režim, který výrazně změnil, při přechodu od Ultra S20 k Ultra S21 ultra viděla dramatická vylepšení v kvalitě zaostření a použitelné 10x zoom objektivu. Tentokrát prostě nevidím tolik zlepšení. To znamená, že dostanete velký skok, pokud upgradujete z poznámky 20 ultra, která má pouze jeden zoom 5x.

Další informace naleznete v našem podrobném testování kamery v řadě Galaxy S22.

Pokud byste upgradovali na Galaxy S22 Ultra?

Většinu posledního roku jsem nosil kolem Samsung Galaxy S21 Ultra jako můj primární telefon. Pokud máte Ultra Galaxy S21 nebo Galaxy Note 20 Ultra, nevidím potřebu klesnout 1 200 nebo více na S22 Ultra. Ano, dostanete spoustu přírůstkových vylepšení s novým modelem, ale zde nejsou žádné průlomové funkce.

Zleva doprava: Galaxy S22 Ultra, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Note 20 Ultra, iPhone 13 Pro Max (Foto: Molly Flores)

Dřívější majitelé poznámky Galaxy, kteří už nějakou dobu visí, nebo kdokoli jiný, kdo hledá buď pero S nebo 10x zoom kamerou, si mohou koupit Ultra S22 s větší důvěrou. S perem je stejně příjemné jako vždy a 10x kamera funguje alespoň stejně jako ten na S21 Ultra.

799 Galaxy S22 sedí na opačném konci spektra galaxie z hlediska velikosti a ceny, ale myslím si, že většina lidí bude preferovat 999 Galaxy S22. S22 nabízí některé z nejlepších funkcí Ultra S22, včetně vynikajícího připojení, dlouhé výdrže baterie a super jasné obrazovky, jen bez pera S a 10x zoom. Nakonec je pravděpodobně vhodnější pro více lidí než malý S22 nebo maximalistický S22 Ultra.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review

Může to být rok, ale Samsung Galaxy S22 Ultra je stále lákavý telefon s působivými schopnostmi v poměrně velkém balení. Většina z toho stále funguje fantasticky dobře, a co je důležité, od vydání S23 Ultra to klesá v ceně.

Nevýhody

Úvod

Ultra Galaxy S22 je nejvyšší sluchátkem v vlajkové lodi Samsung 2022, ale tento telefon mohl být velmi snadno nazýván Galaxy S22 Note.

Po konzervování série kultovních favoritů před několika lety Samsung zkouší různé způsoby, jak přidat několik nejlepších rysů série do ostatních telefonů.

Například Galaxy S21 Ultra bylo prvním zařízením, které nebylo označeno poznámkou na podporu stylusu pera s perem-i když to bylo další příslušenství, které nežilo v samotném telefonu.

S Ultra Galaxy S22, Samsung šel jiným směrem. a ne ten, který mohu říci, že jsem očekával. Ultra Galaxy S22 je v podstatě jen nota galaxie příští generace. Vypadá to jako poznámka, má slot pro pero S jako poznámka a přenáší mnoho z nejvíce funkcí, které by se nejvíce spojily s poznámkou.

Toto je také špičkový model rozsahu Galaxy S22 a to se odráží v jeho ceně. Základní model s 128 GB úložištěm a 8 GB RAM má RRP 1149 GBP. Navíc 100 GBP vám dostane 256 GB úložiště a 12 GB RAM. Za 1329 GBP, úložiště stoupá na 512 GB a za 1499 GBP znovu stoupá na 1 TB.

Stojí však za zmínku, že v roce 2023 lze nalézt mnohem levnější, zejména nyní, když je k dispozici novější Samsung Galaxy S23 Ultra, což je mnohem lákavější, než tomu bylo k propuštění v roce 2022. Pokud jste zvědaví na rozdíly, podívejte se na naše Samsung Galaxy S23 Ultra vs Galaxy S22 Ultra srovnání.

Obrazovka a design

Jak ultra moniker napovídá, Samsung Galaxy S22 Ultra je největší, nejtěžší a nejvíce bohatý člen rodiny S22. Má 6.8-palcový displej (větší než 6.6-palcová obrazovka na plus), silo pro pero S do doku a na zadní straně stohované kamery na zadní straně.

Předpovídatelně také vyzvedne některé z vrcholů designu Galaxy S22, včetně brnění po stranách, Gorilla Glass Victus na přední a zadní části (Samsung říká, že je to 12 12.O 5% tvrdší než předchozí Victus) a samozřejmě hodnocení IP68.

Samsung udělal s celkovým vzhledem k tomuto telefonu něco docela zvláštního. Zatímco S21, S21 Plus a S21 Ultra měly vágně podobný design, každý s modulem kamery smíchaný do designu telefonu, Galaxy S22 Ultra vypadá divoce odlišně od S22. Po stranách je silně zaoblený, s neexistujícím modulem fotoaparátu, který umožňuje množství senzorů jen sedět sám.

Je to v podstatě zdokonalení posledního telefonu Galaxy Note, než vývoj designu, který jsem miloval na Galaxy S21 Ultra. Pokud jste ocenili DNA poznámkového řádku, budete to milovat. ale pro mě to vypadá jako krok zpět. Všechno je příliš zaoblené a trochu příliš boxy.

Moje pocity změkly po používání telefonu na několik dní, ale stále jsem se na to nezahřel stejně jako já jsem S21 Ultra. Jedinou věcí, kterou bych řekl, je skutečný krok vpřed, je nový hladký, saténový zadní, protože se zdá, že nikdy nezvedne špinavé otisky prstů stejně jako v minulých vlajkových lodích Samsung.

Nový design pro senzory fotoaparátu je vyčnívá, takže telefon hodně houpe, když ho posadíte na stůl. Také jsem zjistil, že prach je zachycen kolem senzorů fotoaparátu velmi snadno, když byl telefon v mém po dlouhou dobu po delší dobu.

Je to velké, těžké a překvapivě široké zařízení. i když když vezmete v úvahu vše, co je v nabídce. S vložením S S vložením, telefon váží 229 g a musí být opravdu uchopen dvěma rukama, aby byl pohodlně držen. Jsem zvyklý na velké telefony. předtím jsem používal 240g iPhone 13 Pro Max. ale stále jsem byl ohromen statnými rozměry, které zde nabízí.

Moje poslední stavební poznámka se točí kolem vibračního motoru. Je to jen neexistující? Zmeškal jsem desítky oznámení, dokonce i telefonních hovorů, protože prostě nemůžu cítit haptickou reakci. I když je ultra S22 na stole, plechový zvuk, který vydává vibrace, se cítí, jako by byl telefon na druhé straně kanceláře. Je to však jiný příběh s obecnými haptiky UI, protože měkké vibrace, když zasáhnete klíče, je velmi uspokojivé.

I když bych mohl mít nějaké obavy ohledně vzhledu, jsem na displeji all-in. 6.8palcový OLED panely zabalí rozlišení 1440p pro podrobnosti o ostrých kolících a nyní může rampovat celou cestu dolů 1Hz, aby se ušetřilo výdrž baterie.

Otevřete hru nebo začněte posouvat a tato obnovovací frekvence skočí na 120 Hz. a opravdu to vypadá super hladce. Samsung také do herního režimu přidal rychlost vzorkování 240 Hz, ideální pro tituly, jako jsou online střelci a rvačky, které vyžadují nejrychlejší možnou odpověď.

Podle mých očí vypadá obrazovka jako jedna z, pokud ne, nejlépe kolem. Barvy pop bez pocitu luridního a detailu je jednoduše bezkonkurenční. Naložil jsem naši planetu v HDR na Netflix a barevná scenérie vypadala ohromeně. Byl jsem ponořen, což říká hodně vzhledem k tomu, že tento druh obsahu je obvykle nejlépe konzumován na neuvěřitelné velké televizi.

Kromě toho, že vypadají živě a jasně, má dynamická obrazovka OLED novou funkci s názvem Vision Booster. Samsung říká, že to tlačí detaily a kontrast v jasnějších situacích, což usnadňuje vidět video obsah. To je určitě zajímavý doplněk pro ty, kteří sledují spoustu show Netflix v slunném prostředí, i když vzhledem k tomu, že je to ve Velké Británii velmi unavené, není to něco, co bych mohl využít hodně.

Jas je pro tento telefon dalším klíčem k Hype Samsungu a zaslouží si hromadění. Zatímco jab nejvyšších 1750 nits bude pravděpodobně zasažen pouze v konkrétních situacích HDR, máte velkou kontrolu nad úrovněmi jasu. Mohl bych snadno zasáhnout 770 nits v extra jasném režimu, což je velmi vysoké číslo, které budete potřebovat jen střídmě.

Pokud jde o barvu, existují dva režimy. Zjistil jsem, že živý režim je nejpřesnější (97.4% DCI-P3, 99.8% SRGB), i když existuje také přirozená možnost, pokud dáváte přednost barvám o něco více tlumené.

Obrazovka je vyrobena tak, aby pracovala s perem S, která je nyní součástí telefonu a slotů pryč v sila vedle portu USB-C, pokud se nepoužívá. Latence byla snížena z 9 ms na 2.8ms pro více přirozeného psaní a Samsung tvrdí, že software používá dovednosti AI k předpovědi toho, co napíšete dál.

S pero se cítilo stejně dobře jako na předchozích telefonech a je velmi citlivé. Zkusil jsem, ale je prakticky nemožné zjistit jakékoli zpoždění mezi perem, který se dotýká displeje, a inkoustem se objeví. Vyskočení a zapisování nákupního seznamu nebo rychlého seznamu úkolů zůstává rychlý a přirozený. Pro ty, kteří milovali S pero, budete ho stále milovat.

Nejsem však přesvědčen, zda tento telefon potřebuje pero S. ale vzhledem k lásce, že trochu plastu má tendenci dostávat, jsem si jist, že mnozí z vás budou nesouhlasit. Poznámka byla vždy výklenkem, oceňované těmi, kteří chtěli stylus. Ultra S22 Ultra má být skutečný vlajkový telefon společnosti Samsung pro spotřebitele, který chce nejlepší obrazovku a nejlepší kameru. prostě si nemyslím, že většina chce také pero. Ale pokud to nechcete používat, je docela snadné na to zapomenout a nezdá se, že by bylo mnoho obětováno, aby to zahrnovalo.

Zdá se, že Samsung se hodně zaměřuje na to, aby byl celý rozsah S22 více ekologicky vědomý. Ve srovnání s předchůdci se zmenšil velikost krabic, odstranil veškerý plast a odhodlán používat recyklované rybářské sítě v některých částech zařízení.

Fotoaparát

Nastavení fotoaparátu je určitě hvězdou Galaxy S22 Ultra a Samsung jasně chce soupeřit s dalšími vlajkovými loděmi 2022 pro název nejlepšího fotoaparátu a v roce 2023 to stále dobře drží dobře. Samsung odvedl velmi dobrou práci; Kamera je skvěle všestranná, snadno překonává Apple a Google pro přiblížení.

I když to není zdaleka o skutečné nabízené technologii, Samsung je králem, pokud jde o balení v megapixelech a dalším špičkovém kamerovém vybavení do svých telefonů. Například ultra S22 používá na zadní straně senzor 108 megapixelů s f/1.8 čoček, soustředění duálních pixelů a OIS, i když to bylo uzurpováno ještě větší 200 megapixelový senzor na novějším S23 Ultra.

Obrázky z hlavní zadní kamery jsou dobré, i když to není obrovský skok v kvalitě od Ultra S21. Vzhledem k tomu, že to bylo a zůstává, jeden z nejlepších telefonních telefonů v okolí není obrovský problém. Barvy jsou bohaté a živé a detaily jsou ostré kolíky-dokonce bych řekl, že některé záběry mohou vypadat trochu příliš ostré, zejména pouliční fotografie, kde jsou různé detaily bojující pro vaši pozornost.

Ve výchozím nastavení bude kombinovat více pixelů z tohoto senzoru 108 MP dohromady, i když můžete střílet na plné rozlišení, pokud chcete.

Vedle toho je 12MP ultra široký (f/2.2, zorné pole 120 stupňů) a duo 10-megapixelových teleobjektiv. Jeden z těchto balíčků 3x optického zoomu, zatímco druhý je na 10x. Pokud to není dostatek zoomu, vrací se funkce vesmírného zoomu, což umožňuje až 100x digitální zoom pomocí nějaké techniky AI Super Resolution.

Zoom je místo, kde S22 Ultra dojem. Nabízené schopnosti snadno porazit konkurenci od Apple a Google. Nemluvím o zasažení 100x. tyto výstřely stále vypadají zrnité a obecně jsou nepořádek. ale v 10x a pod výsledky jsou fantastické. Stál jsem mimo důvěryhodné recenze HQ a přiblížil se 10x směrem k špičce střepu a výsledné obrázky jsou ostré a dokonale použitelné.

Kolem přední části je 40 megapixelový selfie fotoaparát, který zachycuje pěkné snímky s dobrými tóny pokožky a ne příliš mnoho ostření nebo vyhlazování.

Téma AI prochází spoustou toho, co Samsung dělá s kamerou zde. Používá umělou inteligenci v noci k ukončení fotoaparátu při natáčení videa. Techna fungovala skvěle během testování a nabídla mi velmi působivé a stabilní výsledky; Automatické přepínání snímkové frekvence a změnu síly Bokeh Blur v režimu portrétu podle potřeby situace.

Automatické snímky je další funkce zaměřená na AI. Je navržen tak, aby přesunul zaostření a přiblížení tak, aby se vešly více (nebo méně) tváře do vašich výstřelů v závislosti na prostředí, ve kterém je kamera v. Je to jako dobrý způsob, jak zajistit, aby lidé využívali všechny dostupné kamery, aniž by mezi nimi ručně vybírali.

Je snadné spatřit AI kopání do zařízení a může to vést k velmi zřejmým změnám objektivu a barevného tónu, které mohou být docela otřesné. Fotografoval jsem svého psího broskve v dolním světle a kamera udržovala automaticky přepínání mezi pravidelnými a nočními režimy a pokaždé drasticky změnila barvy. To je méně zřejmé, když je velmi temná a kamera zná okostí o něco lépe.

Noční fotografie je velkým zaměřením s kamerou. Samsung říká, že pixely uvnitř senzoru 108 megapixelů jsou 1.23x větší než ty v S21 Ultra, což umožňuje více světla do senzoru. Opět platí, že použití AI je známé, detaily a snižování hluku.

Po celou dobu svého času s telefonem jsem zjistil, že střelba s nízkým osvětlením a nocí je pravděpodobně největší upgrade kamery nad Galaxy S21 Ultra. Telefon dělá skvělou práci v obou detailech v těžkých podmínkách a zajišťuje, že snipy, které si zaslouží být inkoustovou tmou, jsou tak.

Stojí za zmínku, že výkon je ještě lepší na novějším ultra S23, využívající technologii binningu pixelů 16 v 1 k zachycení ještě více světla, detailů a barvy než ultra S22 Ultra. Pokud je pro vás zaměřena fotografie s nízkým osvětlením, může se vyplatit rozhodnout se pro novější model.

Samsung se více zaměřuje na svou dříve ohlášenou aplikaci Expert Raw. Podobně jako v aplikaci Pro na vlajkové lodi Sony Xperia I, jedná se o samostatnou aplikaci kamery, která vám poskytuje mnohem více granulární kontrolu a schopnost střílet v surovém formátu. Surové, na rozdíl od telefonů formátu JPEG, ve které obvykle střílí, je nekomprimován a umožňuje nadšeným editorům, aby se z počátečního obrazu vybavili lepší finální produkt. Pokud neplánujete strávit čas vyladěním obrázku v aplikaci, jako je Lightroom, nebudete opravdu vidět skutečnou výhodu Raw.

Nejsem si zcela jistý, proč tyto věci, včetně kontroly nad vyvážením bílé bílé a ISO, nelze do hlavní kamery postavit. ale možná to Samsung chce udržet co nejjednodušší.

Výkon

Čipová sada sedící v srdci ultra Samsung Galaxy S22 se bude lišit v závislosti na regionu. Například američtí kupující získají čip Snapdragon 8 Gen 1 od Qualcomm, zatímco ti ve Velké Británii získají variantu Exynos 2200. Obě čipové sady jsou postaveny na 4nm architektuře, což znamená, že by měly být efektivnější než odchozí modely 5nm.

Zajímavá vedlejší poznámka: To bylo naposledy, kdy Samsung rozdělil procesory, s novějším Ultra S23 Ultra Sportujícím vlastní Snapdragon 8 Gen 2 pro Galaxy po celém světě.

Možnosti RAM se pohybují od 8 GB do 12 GB, zatímco úložiště se pohybuje od 128 GB do 1 TB. Úroveň základní RAM je o něco nižší než S21 Ultra, ale Samsung říká, že je to negováno vylepšenými možnostmi virtuálního RAM. Můj recenzní vzorek je model 12 GB/256 GB Exynos, takže se nemůžu vyjádřit k výkonu varianty 8 GB RAM nebo modelu Snapdragon 8 Gen 1.

Jak byste očekávali, že existuje 5G podpora, plus Wi-Fi 6 a 6e Connectivity pro ty, kteří mají podporovaný router a UWB pro zařízení, která pracují s ultra širokopásmovým připojením, jako je Smart Tag Samsung. Samsung je skvělý v používání nejnovějších technologií a standardů a to je velmi ve hře.

To je část specifikace z cesty, ale jak se Galaxy S22 Ultra skutečně provádí? Aktualizovaný čip z velké části nabízí malý upgrade oproti odchozímu čipu Exynos.

V skóre dosažených v syntetických benchmarkech, jako je Geekbench 5 a Antutu, a pozoruhodnější rána v testech GPU 3D Mark, dochází k mírným vylepšením v skóre. Důležité je, že v těchto testech zůstává ultra S22 chladnější a zdá se, že je schopen tlačit výkon po trvalé období bez jakéhokoli škrticího hlediska. To bude skvělá zpráva pro ty, kteří vložili stálé hodiny do náročných titulů, jako je Genshin Impact.

Při použití v reálném světě se Galaxy S22 ultra cítí rychle. Může to předvídatelně zvládnout hry s lehkostí a zasáhnout vysoké nastavení, aniž by se příliš zahřál. Ale během svého času jsem narazil na několik softwarových chyb s telefonem. Aplikace často nutí přestat, při nasazení tlačítka závěrky fotoaparátu je malé, ale znatelné zpoždění, a často při odemknutí telefonu dostávám černou obrazovku. Doufejme, že se tyto chyby rychle rozdrtí.

Kvalita hovoru a výkon Wi-Fi jsou dobré, ale reproduktory nejsou tak bohaté jako na iPhone 13 Pro Max. Nezůstane žádné rozšiřitelné úložiště, takže při nákupu vyberte moudře.

Samsung’s One UI (založené na Androidu 12) je slušná kůže Android. K dispozici jsou některé z nejlepších funkcí Android 12, včetně hry na materiálu, který je tematické motor. Nejsem však velkým fanouškem estetiky jednoho uživatelského rozhraní, zvláště ve srovnání s tím, jak Slick Android nyní vypadá na pixel 6 Pro. Design se prostě cítí trochu základní bez jakéhokoli skutečného vkusu. Váš názor se může lišit, a to opravdu nemá žádný vliv na to, jak software funguje.

Jedno uživatelské rozhraní je plné funkcí a zaškrtne spoustu políčka. Režimy spořiče baterií jsou vynikající, máte velkou kontrolu nad výkonem a aplikace Aktualizovaných poznámek podporuje více jazyka pro jeho rozpoznávání rukopisu.

Důležitější je však to, že Samsung tento telefon vážně podporuje, pokud jde o aktualizace. Existuje příslib pěti let aktualizací a čtyři hlavní aktualizace operačního systému. to znamená, že S22 Ultra bude stále podporován, když se Android 16 rolí kolem. Vzhledem k tomu, kolik velkých telefonů Android získává pouze dvě hlavní aktualizace OS, je to obrovská zpráva a ukazuje, že investice by měla trvat několik let.

Samsung Galaxy S22 Ultra vs S21 Ultra: Jak se porovnávají specifikace?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS