Samsung Galaxy S23 Galaxy S23 Uniklé snímky naznačují podobné nastavení trojitého zadního fotoaparátu jako Galaxy S22

samsung, galaxy, uniklé, snímky, naznačují, podobné

Samsung Galaxy S23 je tipován na displej 6.6palcový displej.

Samsung Galaxy S22, Galaxy S22 a Galaxy S22 Ultra byl v Indii uveden na trh v únoru

samsung, galaxy, uniklé, snímky, naznačují, podobné
  • Předpokládá se, že řada Samsung Galaxy S23 bude uvedena na trh počátkem příštího roku
  • Chystané telefony by mohly obsahovat SoC Exynos 2300
  • Samsung Galaxy S23 je tipován na baterii s kapacitou 4 700 mAh

Očekává se, že Samsung Galaxy S23 a Galaxy S23 budou mít premiéru na začátku příštího roku. Společnost Samsung zatím nepotvrdila datum uvedení vlajkové lodi řady Galaxy S23 na trh, přestože úniků se objevuje velké množství. V nové aktualizaci se na internetu objevily rendery připravovaného modelu Galaxy S23 a vanilkového modelu Galaxy S23. Uniklé rendery naznačují několik designových změn nového modelu oproti předchůdci Galaxy S22. Rendery ukazují displej s otvorem na přední straně, ve kterém se nachází selfie kamera. Dále je vidět, že Galaxy S23 a Galaxy S23 nesou na zadní straně sestavu trojitého fotoaparátu, přičemž jednotlivé čočky fotoaparátu vystupují z těla, podobně jako u Samsungu Galaxy S22 Ultra.

Známý tipař Steve H.McFly (@OnLeaks) ve spolupráci se společností Smartprix zveřejnil údajné rendery Samsungu Galaxy S23. Uniklé rendery ukazují telefon ze všech úhlů v černém odstínu. Jak již bylo zmíněno, na snímcích je vidět uprostřed umístěný výřez s otvorem na displeji. Galaxy S23 je dále vidět s trojitým zadním fotoaparátem spolu s LED bleskem. Připravovaný telefon by mohl mít jiné uspořádání zadního fotoaparátu než Galaxy S22.

Na zadním panelu fotoaparátu jsou vidět jednotlivé čočky fotoaparátu vystupující z těla se snímači obkrouženými kroužky, přičemž vzhledově se podobají modelu Galaxy S22 Ultra. Dále jsou na pravém hřbetu telefonu vidět tlačítka napájení a hlasitosti, zatímco na spodní hraně se nachází nabíjecí port a mřížka reproduktoru.

Podle úniku informací bude mít Samsung Galaxy S23 6.6palcový displej. Chystaný telefon má být údajně o něco vyšší a širší se 157.7 x 76.1 x 7.6 mm v rozměrech. Galaxy S22 naproti tomu měří 157.4 x 75.8 x 7.6 mm velký.

Ve spolupráci se společností Digit unikly také snímky vanilkového modelu Samsung Galaxy S23. Rendery naznačují, že chystaný telefon Galaxy S23 bude mít velikost 6,5 mm.1palcový displej a měří 146.3 x 70.8 x 7.6 mm. o něco větší než model Galaxy S22, který debutoval na začátku tohoto roku. Stejně jako uniklé snímky Galaxy S23 naznačují i rendery Galaxy S23 modul zadního fotoaparátu podobný Samsungu Galaxy S22 Ultra.

Očekává se, že společnost Samsung představí řadu Galaxy S23 buď v lednu, nebo v únoru. Podle nedávných úniků by chystané modely mohl pohánět SoC Exynos 2300. Galaxy S23 by mohl mít také baterii s kapacitou 4 700 mAh.

Rodina Galaxy S22 byla v Indii představena v únoru letošního roku. Indické varianty Samsung Galaxy S22, Galaxy S22 a Galaxy S22 Ultra pohání SoC Snapdragon 8 Gen 1 od společnosti Qualcomm.

Má řada Galaxy S22 a Tab S8 od společnosti Samsung konkurenci v systému Android?? Diskutujeme o tom v podcastu Orbital, Gadgets 360. Orbital je k dispozici na Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music a všude tam, kde získáváte podcasty.

SOURCE

samsung, galaxy, uniklé, snímky, naznačují, podobné

Image:gadgets360.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS