Samsung Galaxy S8 64GB LTE 4G Black 4GB RAM. Samsung Galaxy S8 64GB

Samsung Galaxy S8 64GB

Cumpara v sazbě

Informatiile Sunt Orientative Si Nu au Valaare Contractuala.

Plata v sazbě prin oney

Prima Rata de Platit Astazi: Leiincluzand Costul Creditlui de: Leirata Nr.2: Leirata nr.3: Lei
Prima Rata de Platit Astazi: Leiincluzand Costul Creditlui de: Leirata Nr.2: Leirata nr.3: Lei

Plata v sazbě prin oney

ACEASTA SOLUTIE, DE Plata v rychlosti, SE ADRESEAZA TUTROR PSESORILOR DE CARDURI DE DEBIZE VISA SI MASTERCARD (Mai Putin Visa Electron Si Maestro), Eliberat de Orice Banca (ex: Bt, Brd, Raiffeisen, S.A). Acesta Metoda de Imprumut Nu Va afecteaza boringul bancar.

Soluțiile de Creditrare Oney (3xoney si 4xoney) Sunt Furnizate de Oney Bank Persoanelor Fizice Eligibile Pentru conta co contasurificificative (maximum 0,5% din valoarea totalA a creditrui), fiind rambursabile în maximálně 60 de zile (Pentru) Nu Mai Mult de 3 Luni (Pentru 4xoney).

Exemplu representativ pentru 3xoney cu co costuri nesměra: Pentru un Credit de 900 de Lei AcorDat Prin 3x Oney Pentru Achiziții de pe QuickMobile.Roclientul Va plăti următoarele sume: o Rată inițială de 304,50 lei, apoi 2 lunare de 300 lei fiecare, péče o rambursează la fieCare 30 de Zile de la plata sam. Pentru un Credit Rambursat în Termen de 60 de Zile, rata Dobynzii fixe este 6,08%, iar Dobânda Efectiva (DAE) Este DE 6 2993%. Klient Costul Pentru Este De 4,50 Lei, reprezentant 0,5% din valoarea celkem a creditlui, iar valoarea celkem.

Příklad reprezentativ pentru 4xoney cu co conta co costuri nesměra: pentru un credit de 1.600 de lei acordat prin 4x Oney Pentru Achiziții de pe QuickMobile.Roclientul Va plăti următoarele sume: o Rată inițială de 408 lei, apoi 3 lunare de 400 lei fiecar. Pentru un Credit Rambursat în Termen de 90 de Zile (și nu Mai mult de 3 luni), rata Dobynzii fixe este 4 06% și Dobnda anuala efectiva (dae) este de 4,1554%. Klient Costul Pentru Este De 8 Lei, reprezentant 0,5% din valoarea celkem ă creditlui, iar valoarea celkem.608 Lei.

Acesta represintă exemplu indicativ pentru o soluție de creditrare. Informațiile finále Vor fi označit în e-mailul de potvrzení incluzând Graficul de Rambursare finále. Informațiile prezentate în simulatorul de Credit Sunt Orientative și Nu represezintă o povinnostție kontraktuální. Valoarea maximă aredilui pe care îl puteți primi va fi deterninat pe baza inforațiilor furzate de dvs. ȘI VA Fi Supus Evalution INTERNE A ONEY BANK. Prederelerile oug nr. 50/2010 PRAVISNÝ kontraclele de Credit Pentru Consutori, așa cum a fost modificată nu se aplică soluțiilor de creditrare oney, care rămân supuse legislației generale privind. 85/2004 PRAVISE PROCECțIA CONSUTIONOROR LA încheierea şI Executarea Contractelor La Distanț Priind Serviceile Financiare („Oug Nr. 85/2004 “).

Konformujte oug nr. 85/2004, beneficiați de Un Termen de 14 Zile Calendaristice Pentru A Vă Retonage Din Contraclul de Credit începând Cu Data încheierii kontraktrui de Credit. Contraclul de Credit SE zvažte a fi încheiat la data primriai e-ilului de potvrzení, sub rezerva akceps accep quii elektronice (prin bifarea căsuței electronice) de către dvs., Termenilor și condițiilor generale aplicabile acordării online a soluțiilor de Creditrare oney (3xoney și 4xoney) („Termenii și condițiile generale“). Prin Klikněte na pe butonul „Plata în sazba“ PE webelul Oney Bank. Îndeplinirea Criteriilor de eligibilitate pentru acordarea soluțiilor de creditrare oney, munionate în termenii si condițiile generale, nu Vă conferă în a iN.in.a in a interingion a in a in a interiouare a in.a in.a in.a in a interiouare a in a in.in a in.confer. Vă Rugăm Să Rețineți Că Overterion Efectuării ověření. Ofertei de Creditrare șI Termenilor și condițiilor generale) Creditrul Vă poate fi refUzat.

Soluțiile de Creditrare Oney Sunt Disponibile Exklusiv Pentru Produsele șI SERVICIILE Vândute online. Soluțiile de Creditare Oney sunt disponibile și rezervate doar persoanelor fizice majore (minimum 18 ani) având capacitate de exercițiu deplină la data acceptării Termenilor și Condițiilor Generale, care îndeplinesc cumulativ următoarele condiții: (i) sunt rezidenți in România (cetățeni români și cetățeni străini rezidenți Români); (ii) Sunt Consutori, în înțelesul legislației aplicabile și prin urmare nu acționează în scopuri de natureă profesională sau comercială; (iii) dețin un karta de debetní víza Sau Mastercard Valabil (excluzând Carduri Preplătit/Carduri Péče Účet sistematický autorizări cum cum ar ar fi vízum Elektron și maestro), emise de in instituție românia sau de o de o suursală din românia, unEi instituii in injei in instituție credit. din ue, având un termen de valabilitate ce depșește cu mai mult de 2 luni de Zile durata

Soluției de Creditrare Oney Select, Sau dețin Orice Alte Metode de Plată, așa cum sunt specific Acestea de Oney Bank. Oney Bank Este o institutiuție de Credit Franceza autorizata sa desfșoare aktivitți de creditrare si de plata de autoritatea franceză de Control Prudențial și rezoluție („acpr“) de 51.286.585 Euro, înregistrată în Registrul Comerțului șI SOCIETțILOR DIN LILLY METROPOLE SUB NUMăRUL 546 380 197, CU Sediul Situat STR. Avenue de Flandre, NR. 34, Croix (59170), Număr de Telefon 40 317 305 050 șI ADRESă DE E.mail: Serviciullienti.ro@oney.com.

Biometrické problémy stranou, Galaxy S8 je skvělý telefon

Techradar verdikt

Velký displej bez rámečku je skutečně ikonický a krásný a kvalita obrazovky je vynikající. Skener otisků prstů, který je umístěn na zádech, je špatné rozhodnutí Samsunga, stejně jako skener iris / rozpoznávání obličeje nefunguje dostatečně dobře, aby byl skutečným zvážením. Nejedná se však o vypínače a vylepšená výdrž baterie a vyladěná kamera budou mezi nejlepší, co najdete.

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Samsung Galaxy S8 byla při spuštění něco docela zvláštního. Byl to telefon, který byl na rozdíl od všeho, co jsme na trhu viděli. A dokonce i nyní, téměř dva roky, je to stále ohromující, zejména pro dnešní nižší cenu.

Obrazovka je brilantní. Jasná, ostrá a nabízí krásnou barevnou reprodukci, aby se film sledoval sen, a to je dříve.

I když je to nyní o něco méně pozoruhodné, když Apple plně přešel na design celé obrazovky se všemi svými nejnovějšími telefony, jako je iPhone XS.

Galaxy S8 není dokonalá. Při hledání stisknutí obrazovky tak úplně byly přehlíženy další faktory: jmenovitě umístění čtečky otisků prstů. Pokud chcete tento telefon, budete muset na tuto otázku odpovědět: Jste v pořádku pomocí skeneru Iris, který nefunguje vždy, když chcete?

A pokud hledáte něco ještě většího as s velmi vylepšenou výdrží baterie, pak je Galaxy S8 Plus způsob, jak jít. Přestože oba byly nyní nahrazeny Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9 Plus.

Jedná se o iterativní upgrady nad S8, takže pokud chcete ušetřit nějaké peníze, nyní je nyní chvějící S8 stále skvělý výkřik, ale pokud chcete, aby to nejlepší Samsung nabídl, je to duo S9 (nebo Samsung Galaxy Note 9 ), na které musíte věnovat pozornost.

Nebo v tomto okamžiku možná budete chtít čekat na Samsung Galaxy S10.

Cena Samsung Galaxy S8

Hmotnost: 155 g rozměrů: 148.9 x 68.1 x 8mm OS: Android 8.0 Velikost obrazovky: 5.Rozlišení 8 palců: 1440 x 2960 CPU: Snapdragon 835/Exynos 8895 RAM: 4 GB Storage: 64 GB Baterie: 3 000 mAh Zadní kamera: 12MP Přední kamera: 8MP

Samsung Galaxy S8 nesla, když dorazila v dubnu 2017, statnou cenovou značku, ale téměř dva roky na nákladech se výrazně snížila, takže telefon se stal atraktivním návrhem pro ty, kteří S9 najdou trochu na strmé straně.

Při spuštění byla cena Samsung Galaxy S8 bez SIMu 639 GBP (724.99, AU 1 200), ale nyní najdete za pouhých 360 GBP (460, AU720). V USA to má Amazon za 462 odemknutí. pokles cen o 265 za dva roky.

Ve Velké Británii poklesla smluvní cena. Některé nabídky nabízejí telefon za méně než 25 GBP měsíčně se značným množstvím internetu. Chcete.li pro vás najít nejlepší nabídku, podívejte se na náš výběr nejlepších obchodů Samsung Galaxy S8 ve Velké Británii.

Strávili jsme týden důkladně testováním Samsung Galaxy S8, když to poprvé vyšlo. Podívejte se na naše video níže a podívejte se, jak jsme se dostali.

Nevidím oko do očí

Správně, pojďme se dostat dolů do podnikání. a začneme s věcí, která se nás nejvíce týká Galaxy S8.

Hlavní problém, který máme s tímto telefonním střediskem kolem toho, jak se do toho dostanete. většina smartphonů, které uživatelé nyní očekávají, že použijí otisky prstu k odemčení jejich zařízení, což je bezpečné a znamená, že nemusíte vklouznout do svého pin o miliardukrát den.

Je to dobrý nápad, je to dost bezpečné pro většinu lidí a funguje to. všichni jsme tam v souladu.

S Galaxy S6 dostal Samsung biometrické odemknutí správně, ale nepříjemně s Galaxy S8 se staly obtížnými a matoucími.

Tento telefon můžete odemknout pomocí obličeje, otisků prstů nebo skenováním iris, ve zvyšování pořadí úrovně zabezpečení, díky čemuž je S8 jedním z nejbezpečnějších telefonů v okolí (za předpokladu, že nikdo nezná váš PIN, samozřejmě, což je metoda zálohování vstupu ).

Při vytváření masivní obrazovky na přední straně Galaxy S8 však Samsung přesunul skener otisků prstů do zadní části telefonu. a umístil jej z dosahu většiny prstů, když přirozeně drží telefon.

Výsledkem je, že budete muset přesunout sluchátko do nepřirozené polohy v dlaně, abyste dosáhli skeneru s vaší číslicí, a díky prodlouženému tvaru senzoru otisků prstů může být několik pokusů zaregistrovat.

Také je to méně stabilní v ruce a náchylné k upuštění. A pokud jde o to, že je to nepříjemné v ruce, Galaxy S8 Plus ji posouvá na další úroveň, s ještě těžší dobou dosažení skeneru nahoře.

Během několika měsíců najdete použití, na které si na to zvyknete. Po intenzivním testování jsme zjistili, že to není hrozné. Ale rozhodně to není optimální.

Skener otisků prstů je tedy příliš daleko na to, aby se přirozeně používal. Co takhle skenování duhovky? No, je to nejlepší implementace, kterou jsme viděli od Samsungu (mnohem lepší, než jsme viděli na hořlavé poznámce 7), ale stále to není dokonalé.

Jsou chvíle, kdy je to bezchybné, kde jen zapínáte telefon a budete okamžitě odemčeni, protože S8 si všiml vašich očí a potvrdil vaši identitu. (Nebo si jen myslí, že máte krásné duhovky a chce na vás zapůsobit Ať už je to rychlé).

Při příležitostech, kdy to funguje, zažijete v budoucnu skutečný pocit života.

Jindy, když chodíte nebo ve nižším světle, skener IRIS prostě znovu a znovu selhal (i když divně to funguje dobře v tmavé tónu).

To znamenalo, že jsme někdy nakonec skončili (mimochodem, vyzýváme vás, abyste hledali na YouTube pro gurningové mistrovství světa) na S8, snažili jsme se vynutit problém otevřením našich očí opravdu široký a pohyb kolem, abychom jej odemkli, abychom ji odemkli.

Ve vlaku to není přijatelné chování. a po několika dnech to ve skutečnosti zranilo oči a tak často je vytlačilo na stopkách.

Byly také časy, kdy by skener Iris nefungoval ani v optimálních podmínkách (sezení stále v jasném světle) a tento problém vyřešil pouze restart.

Není chytrý, Samsung. Pokud se chystáte přimět lidi, aby přepnuli na skener duhovky tím, že vyřadí snímač otisků prstů mimo dosah, pak je bezchybně, ne brilantní-nejčastěji, ale.

Asi za týden jsme si zvykli na nuance skeneru Iris; Je to v pořádku. je to jen mírně dráždivé, že váš telefon musí držet určitým způsobem, a je to zbytečné při chůzi nebo na sobě sluneční brýle (i když to fungovalo přes pravidelné brýle).

Uznání obličeje-přestože je výchozí nastavení z krabice-je pro nás nestartérem. Telefon nedokáže příliš často rozpoznat vaši tvář, nefunguje to při slabém světle a může být spooferován fotografií. Ne, neděje se.

Na této funkci není nic více rozzlobeného, ​​než skutečnost, že nevidíte, zda si „umísťujete“ svou tvář správně. Určitě existuje úhel, který ho drží, je optimální. Ale nemáte ponětí, co to je, nebo proč.

Tento problém byl nyní zvýšen, když Apple investoval zdánlivě miliardy do vytváření neviditelných teček, které do tváře střílejí, aby ověřily vaši identitu stejným způsobem. Výsledkem je iPhone X je velká konkurence pro Galaxy S8.

To, co uživatelé nyní očekávají od vlajkových telefonů. a co Samsung udělal předtím. je jednoduchá akce svalové paměti, která otevírá váš telefon. Žádné další stisknutí, ne nemusíte komunikovat s telefonem, aby jej otevřel. jen jeden jediný lis, aby byl bezpečně do vašeho sluchátka.

Řešení, se kterým jsme skončili (protože neopustíme naše telefony odemčené, což je to, co by někteří mohli být v pokušení), je používat inteligentní zámek, kde můžete nastavit důvěryhodná místa nebo připojená zařízení k potvrzení vaší identity.

To znamená, že pokud necháte svůj telefon ležet v práci nebo doma, někdo do něj může skočit přímo do něj, takže v podstatě jen zabráníte zlodějům v přístupu k datům, pokud ztratíte Galaxy S8 ve vlaku.

Stručně řečeno, zdá se, že Samsung to tento zvedl. Slyšeli jsme zvěsti, že se značka pokouší přidat novou funkci, kde byl otisk prstu na stejném místě jako na S7 (na základně telefonu), ale ve skutečnosti pod obrazovkou.

To by bylo perfektní, protože je to způsob, jakým většina lidí stejně vystřelí obrazovku. Je to funkce, kterou nyní vidíme na jiných telefonech, jako je OnePlus 6T, a která se říká pro Samsung Galaxy S10.

Ale zjevně Samsung nemohl tuto práci efektivně udělat na S8, a tak se rozhodl strčit skener otisků prstů nahoru do zadní části S8, protože to bylo jediné místo, kde to zbývalo telefon.

To je jediné logické vysvětlení, protože jinak by neměl být skener otisků prstů nad logem Samsung, což by bylo pro něj perfektní místo?

Pomalý start pro Bixby

Další velkou funkcí, která je spuštěna s Samsung Galaxy S8, je Bixby, hlasový asistent značky, soupeř Apple Siri, Amazon’s Alexa a méně zajímavě pojmenovaný asistent Google.

Ti, kteří použili Galaxy S3 a S4.

Bixby je velká hra Samsung ve své snaze soutěžit v aréně uměle inteligentních asistentů a jasně si myslí, že to může uspět, přestože je tak pozdě do hry.

Cílem zde je učinit Bixby nezbytným doprovodem vašeho každodenního života, připomínat vám věci, když je potřebujete, dát vám vědět, na co se díváte, a být jedním knoflíkem pro všechny informace, které potřebujete.

Ve skutečnosti je Samsung tak sebevědomý, že Bixby bude brilantní, že se objeví tlačítko určené pouze pro tuto funkci na straně telefonu.

Jo, telefon, který je tak pevně navržen, že nemůže mít ani skener otisků prstů na přístupném místě, má celý klíč věnovaný Bixby a je velmi těžké pochopit, proč právě teď.

Bixby je však docela světský, přestože má nyní přidáno hlasové funkce, zejména proto, že je pro hlas neodmyslitelně nepřesná.

Chvíli jsme testovali, ale protože nemůže podporovat mnoho aplikací třetích stran nebo správně pochopit, co se říká, že se zdá trochu marné. Pravděpodobně se to postupem času zlepší, ale většina lidí se o to nebude starat.

Co tedy pro vás znamená Bixby, nový kupující telefonu? No, nic. Je to v nejlepším případě průměrně a v nejhorším případě je to téměř zbytečné.

Bixby Vision, malá ikona, která žije v rohu fotoaparátu, bude schopna analyzovat, co se zobrazuje prostřednictvím hledáčku fotoaparátu (živé i z pořízeného obrázku) a sdělí vám, zda si jej můžete koupit, rozpoznat obrázek a dané informace nebo vám dejte vědět o místě, které odhlásíte.

Kromě výsledků rozpoznávání obrázků vám jen ukazuje věci. Zdá se, že nákupní prvek rozpoznává téměř nic při startu a možnost míst je docela nerovnoměrná. Je pomalé zjistit, na co se dívá, a celkově je to právě teď jen plýtvání obrazovkou.

Bixby Home, obrazovka, která žije na straně domovské obrazovky, je mnohem lepší.

Je to kontextové a zajímavé a můžete připnout své oblíbené prvky (například například Spotify) na vrchol pro snadný přístup odkudkoli v telefonu.

Není to nic rozbijícího Země, ale je to docela elegantní-i když existuje šílená pauza pokaždé, když ji poprvé otevřete, jako by se Bixby snažil zapamatovat si, kde opustil svou domovskou stránku.

Dobrou zprávou je, že můžete deaktivovat tlačítko Bixby z otevření domovské obrazovky, což je skvělé, protože mnohokrát jsme ji zasáhli místo klíče hlasitosti. Je to špatné umístění.

A pak jsou tu Bixby připomenutí, kde budete upozorněni na věci, které jste si v minulosti poznamenali. Můžete nastavit spoušť umístění, která vám připomene, abyste si koupili ovoce, když projdete místo, nebo vám v určitém čase pinga.

Nic z toho však není úplně nové a není absolutně žádný důvod, proč byste si koupili Samsung Galaxy S8 pro Bixby.

Samsung je o Bixbym docela jazzovaný a skutečnost, že v budoucnu bude schopno porozumět věci kontextově. Právě teď může fungovat pouze s hrstkou nativních aplikací (ani všechny z nich. ) a neexistuje žádná interakce s možnostmi třetích stran. Ale z tohoto žaludu Samsung trvá na tom, že roste mocný dub.

Představte si, že nebudete moci nastavit místo pro nákup ovoce, ale když to někde nedaleké prodá, pinged. Nebo něco vyfotografovat a okamžitě najít mnohem levnější online nebo být schopen požádat svůj telefon, aby dělal věci kontextově (například: ‘Bixby, můžete zapnout vytápění, když mi je dvacet minut od domova?’‘Bixby, nahrajte tyto obrázky z mého běhu dnes až do titulku‘ #blessed #squadgoals #imsorryforwhoi’vecome).

To je svět, který Samsung slibuje, a pokud si koupíte S8, kupujete do tohoto slibu. Právě teď je to vše. A neexistuje způsob, jak bychom mohli doporučit telefon založený na slibu, protože Samsung by mohl jen vytáhnout zástrčku na funkci, jako je Bixby bude dobýt svět AI.

Tento krásný smartphone označuje návrat do formuláře pro Samsung testovaný na 690 GBP

Co hi-fi? Výrok

Nejkrásnější smartphone na světě je také jedním z nejlepších. S8 je Samsung‚s Comeback King

Klady

  • Ohromující stavba a design
  • Velká, jasná obrazovka
  • Snappy výkon
  • Skvělý fotoaparát

Nevýhody

  • – Plná bixby ještě není k dispozici
  • – Skener otisků prstů špatně umístěný
  • – Paleta barev by mohla být lepší
  • – Zvuk může být transparentnější

Proč můžete věřit tomu, co hi-fi?

Náš odborný tým kontroluje produkty ve vyhrazených testovacích místnostech, aby vám pomohl učinit nejlepší volbu pro váš rozpočet. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Po problémech s loňskou notou 7, Samsung zoufale potřebuje, aby Galaxy S8 byl zvláštní. než jen smartphone, musí to být také prohlášení.

A myslíme si, že to uspělo. Galaxy S8 je jedním z nejlepších telefonů, které jsme viděli, zobrazující styl, sílu a výkon ve stejné hojnosti. Mohl by to být uchazeč o telefon roku? To se vsaď.

Obrazovka

Samsung není jediným výrobcem, který v roce 2017 natáhl své poměry stran. LG to také udělal s G6. Samsung to však udělal s mnohem více pizzazzem.

Nejen 18.Nastavení 5: 9 znamená 5.8in obrazovka se táhne téměř po celé délce telefonu, je také vzato to, co se z jeho rodiny naučilo, aby se zajistilo, že doleva a doprava nejsou žádné rozpoznatelné rámy.

Výsledkem je světlý displej v mnohem štíhlejším těle, než by se do ní mohla zapadnout tradiční obrazovka 16: 9. To znamená, že je také pohodlné používat také jednoruční-horní část obrazovky může být jen mimo dosah, ale zleva doprava je snadno pokryta palcem.

Aby vyhovovalo jeho nekonvenčních rozměrech, má S8 mírně neobvyklé rozlišení 2960 x 1440, ale přichází s plným HD z krabice. Myšlenka je zde ušetřit výdrž baterie, ale pro nejlepší zážitek budete chtít jít do nastavení a zvýšit ji na jeho maximum.

V neposlední řadě proto, že se videa přiblíží a škáluje na obrazovku (můžete to vypnout, pokud dáváte přednost černým pruhům), což způsobí, že obrázky 1080p vypadají o něco měkčí, než jsme si všimli na předchozích telefonech Samsung. Zdá se, že toto škálování má také dopad na pohyb, který není tak hladký, jak jsme zvyklí.

Panel AMOLED odvádí skvělou práci s kontrastem a nabízí nejhlubší černochy. s jasným, punchy zvýrazněním jako kontrapunkt.

Jak jsme v posledních letech zjistili u jiných telefonů Samsung, paleta barev je stále poněkud hit-and-miss. „Základní“ barevný režim je pravděpodobně nejpřirozenější výběr, ale může vypadat trochu nudně, zatímco režim „Amoled Cinema“ je bílé vypadající jasněji, ale může vypadat dotykem přehnaně s odvážnějšími barvami.

Z velké části se rozhodneme používat „Basic“, ale stojí za to skočit do nabídek, abychom zjistili, které vyhovují vašim preferencím.

Spolu se svým větším sourozencem, Galaxy S8 Plus, je Galaxy S8 prvním telefonem, který obdržel certifikaci Mobile HDR Premium, což znamená, že bude připraveno a čeká na video HDR, jakmile to Amazon a Netflix začnou streamovat do mobilu.

Z předchozího demo mobilního HDR tato technologie určitě změnila menší zážitek z prohlížení, rozšířila barevnou gamut a představila více podrobností k zvýraznění. Určitě tuto recenzi aktualizujeme, jakmile bude pro nás nějaký obsah vyzkoušet.

Konečně, displej Samsung „vždy-on“ se vrací k Galaxy S8 a nabízí podrobnosti jako čas, datum a důležitá oznámení na domovské obrazovce, aniž byste ho museli pokaždé probudit.

Samsung tvrdí, že to vypouští méně než jedno procento vaší baterie každou hodinu, což je výrazně méně než otevření telefonu po celou dobu. Můžete také nastavit časy, které chcete, aby to bylo, takže váš telefon není blikající maják světla a pípnutí, když se snažíte spát.

Funkce

Zatímco obrazovka vzhledu S8 je obrovskou součástí jejího designu, je tu spousta dalších, která pomáhá učinit tento z nejlépe vypadajících telefonů, jaké jsme kdy viděli.

Překlopte telefon a zadní panel je pokryt stejným gorilským sklem 5 jako vpředu, s oběma stranami zakřivené kolem, aby se uprostřed uprostřed splnily tenký hliníkový rám. To je vyleštěno, takže celá věc se cítí téměř bezproblémová, když ji pohybujete v ruce.

To vše by to mohlo znít docela kluzké, ale kombinace jeho štíhlého profilu a užšího těla způsobuje, že se drží, aby se cítil dostatečně bezpečný pro jednoruční použití.

Samsung musel odstoupit od některých zredinových zón pro komfort designu, aby se S8 stal S8. Pro začátek jsou domácí a měkké tlačítka nyní pryč a nahrazeny verzemi na obrazovce a skener otisků prstů byl přesunut dozadu, vedle kamery.

Na LG G6 funguje toto umístění, protože je poměrně níz.

Ale na S8 je to mnohem vyšší a trochu trapné. Nakonec musíte posunout přilnavost nahoru, abyste to zasáhli, a zjistíme, že není vždy tak spolehlivé, jak jsme věděli, že Skenery Samsung jsou.

Je to také nepříjemně blízko kamery, což znamená.

Existují i ​​jiné možnosti pro odemknutí telefonu (kromě běžného pin nebo hesla). Patří mezi ně rozpoznávání obličeje, které není nejbezpečnější nebo nejspolehlivější z našich testů a skenování Iris.

Skenování Iris bylo poprvé představeno na nešťastné poznámce 7, ale zde bylo výrazně vylepšeno. Nemusíte být tak konkrétní s tím, jak držíte telefon, abyste získali zápas, a funguje to dobře s lidmi, kteří také nosí brýle.

V žádném případě to není spolehlivá metoda. Skener může vychytit jak slabé, tak jasné světlo a celkově bychom upřednostňovali dobře umístěný skener otisků prstů. Ale je to malá škytavka v tom, co je jinak opravdu působivý design.

Zdaleka jen hezká tvář, je to také vodotěsné IP68 na 1.5 m po dobu 30 minut, s plně chráněnými porty USB-C a sluchátka bez potřeby nevzhledných gumových krytů.

Slot karty microSD se také vrátí, takže můžete posílit 64 GB vestavěného úložiště až o dalších 256 GB.

Fotoaparát

Na papíře vypadá hlavní 12MP fotoaparát Galaxy S8 téměř identicky s kamerou na okraji S7 a S7, ale několik chytrých vylepšení softwaru zajišťuje, že je ještě lepší.

To zahrnuje zpracování obrázků s více snímky, které pořizuje tři fotografie a kombinuje je pro nejlepší výsledek. Nikdy byste však nevěděli, že kamera byla tak zaneprázdněna. S8 může bez váhání vystřelit po výstřelu v dobrém světle.

Obrázky vypadají skvěle. Vnější výstřely jsou čisté, ostré a plné detailů, s odvážnou, ale uvěřitelnou barevnou paletou. Optický stabilizace obrazu a automatické zaostřování s dvojitou pixely spolupracují na udržení věcí vypadat svěží, ale i v situacích s nízkým osvětlením vypadají obrázky S8 čistě a Instagramujte.

Tmavší výstřely jsou o něco plynulejší, než byste mohli najít na iPhone 7 Plus, což umožňuje více hluku. Světlý f/1 S8 však S8.7 Clona dělá dobře, aby odlehčil výstřel přesvědčivější než iPhone.

Selfie-cam získá upgrade na 8MP a přichází s autofokusem-vzácnost v předních snizích směřujících na přední stranu. Selfie obrázky Samsungu vždy měly tendenci vypadat příliš zpracovaně a vyhlazené pro naše vkus, ale teď je tu alespoň dotek více detailů.

Aplikace fotoaparátu se snadno používá. Všechny hlavní ovládací prvky sedí na hlavní obrazovce, včetně Flash a HDR, plus zkratka k nastavení pro možnosti kvality obrázku. Přejetí levého přejíždění přináší výběr filtrů, zatímco vpravo odhaluje hrst režimů včetně „pro“, „panorama“, „selektivního zaostření“ a „zpomaleného pohybu“.

Video je k dispozici až do rozlišení 4K při 30 snímku za sekundu, i když získáte nejstabilnější záběry s elektronickou stabilizací dostupnou při 1080p/30fps.

S8 funguje dobře pod tlakem a během používání si nevšimneme vůbec žádné zpomalení. To je na procesoru Exynos 8895 S8, se 4 GB RAM, nabízí dostatek zavrčení, aby udržel S8 chomping prostřednictvím úkolu po úkolu.

Více: Nejlepší chytré telefony 2017

Životnost baterie je jednou z oblastí, která se však nezdálo, že by se posunula dál. V loňském roce jsme zjistili, že hrana S7 klesla o 13 procent během 90minutového filmu s plným jasem.

Použití hodinového filmu při polovičním jasu tentokrát S8 v té době klesne o 10 procent. Vezměte rozlišení obrazovky na 1080p a je to o něco lepší, ale je to něco, co stojí za to si pamatovat, pokud jste uživatelem energie.

S rychlým nabíjením, netrvá dlouho, než se vám posílí, pokud vás chytí krátce. Za hodinu nabíjení se telefon dostal z bytu na 73 procent. K dispozici je také bezdrátové nabíjení (i když to bude pomalejší).

Samsung si zaslouží pat na zádech pro své uživatelské rozhraní zde. Udělal skutečný krok zpět z předinstalovaného bloatwaru, který měl pověst.

Je to sotva zážitek z vanilky Android-uživatelské rozhraní stále vypadá každý kousek Samsunga a stále existuje několik doplňků-ale na aplikacích se to nezměňuje.

Dokonce ponechává věci jako hudební přehrávač na uživatele ke stažení, pro případ, že jste spíše fanouškem streamování. Můžete hrát jakoukoli uloženou hudbu prostřednictvím předinstalované aplikace pro mé soubory, ale není to nesmírně vhodné pro hudbu a hraje pouze jednu skladbu najednou.

Hlasový asistent

Rovněž stojí za zmínku o Bixbym, hlasovém asistentovi Samsungu, který se snaží převzít stejně jako Alexa a Siri. Zahájí se na S8, ale prozatím zůstává relativně spící, protože všechna důležitá hlasová podpora zatím není připravena.

Prozatím najdete domov Bixby, který sedí nalevo od domovské obrazovky, což je agregátor informací o poloze trochu jako Google. Vytáhne dohromady užitečné tidbity, jako je váš kalendář, připomenutí a informace o počasí, do řady rolovatelných karet, spolu s přizpůsobitelnými zpravodajskými příběhy, které se vynořily z upday.

V aplikaci kamery také zabudete funkci Bixby Vision. To je prozatím stále velmi omezené, ale myšlenka je, že můžete vyfotografovat objekt a nakupovat na Amazonu, vyhledat informace o svém okolí pomocí fotografie místního orientačního bodu nebo si vymyslet nějaký text na buď přeložit nebo přepisovat.

Většinu z nich se snažíme s různou úrovní úspěchu, ale očekáváme, že zde uvidíme vylepšení, jakmile se Bixby správně spustí. Samsung se určitě zdá být bankovnictví na tom, že Bixby je úspěšný, protože asistent dokonce dostane své vlastní vyhrazené tlačítko pro startu na S8.

Je na levé straně pod hlasitovým rockerem. Necháme na vás, abychom hádali, kolikrát jsme to náhodou zasáhli.

Zvuk

Zvuk společnosti Samsung se již několik let tiše zlepšuje a S8 předvádí svou práci v této oblasti zahrnutím kvalitnějších uší do krabice.

Výrobce sluchátek AKG dodává zahrnuté uši, které nabízejí pletený kabel pro lepší trvanlivost, a výběr různých tipů pro nejlepší fit. To je již dělá lepší než většina freebies v krabici.

Jsou však pro náš vkus trochu basové, aniž by se o nižších frekvencích nemluvilo, aniž by se o nimi mluvilo o nižších frekvencích. V tomto ohledu lépe jezdné cenné papíry, znějí jasně a expresivně, s velkým množstvím vstup a go.

Dokonce i výška zůstává pod kontrolou. Pupeny nám neřeknou hodně o dění ve vyšším registru, ale alespoň se vyhýbají znějícím tvrdým.

Samotná srozumitelnost střední hodnoty znamená, že jsou lepší než pupeny, které obvykle najdete s telefonem, ale stále jim chybí některé zdokonalení a dynamiku lepších sluchátek. Pokud se váš rozpočet dokáže rozprostírat na upgrade 40 GBP na SoundMagic E10S nebo přehnané uší jako AKG Y50, vaše hudba vám poděkuje.

Jako zdroj je S8 stále poražen jako iPhone 7 Plus. Věci se však mezi nimi stále blíží a S8 ukazuje slibnou úroveň rozlišení a prostoru detailů, zejména s kvalitnější hudbou.

V této poznámce Galaxy S8 podporuje zvukové soubory Hi-Res až do 24bitových/192kHz PCM a DSD128. To je něco, co bychom chtěli vidět od Apple.

Výrok

Galaxy S8 je jen reakcí, kterou se Samsung snažil doručit svým kritikům. Ohromující telefon uvnitř i vně, trvá vše, co bylo dobré o rodině S7 a staví na něm, s vynikajícími výsledky.

Není to dokonalé. výdrž baterie nepřestává skok vpřed, který by se nám líbilo, a stále je třeba udělat nějakou práci na tom, aby se paleta barev vypadala tak přirozeně jako iPhone. ale zbytek zážitku znamená, že se cítí jako ochabnutí spíše než obchodníci.

Za téměř 700 liber je to jeden z nejdražších telefonů, které si můžete koupit. Ale pokud hledáte upgrade v roce 2017, požaduje S8 na seznamu zvážení.

Podívejte se na všechny naše recenze Samsung

Recenze Samsung Galaxy S8

Jsem ten 5g chlap. Vlastně jsem tu byl pro každý „g.„Během 18 let jsem dobře zkontroloval více než tisíc produktů na plný úvazek v PCMag.com, včetně každé generace iPhone a Samsung Galaxy S. Také píšu týdenní zpravodaj, plně mobilizovaný, kde jsem posedlý telefony a sítími.

Sečteno a podtrženo

Samsung Galaxy S8 je nádherný telefon s velkou obrazovkou s pohodlným pocitem s jednou rukou a je nabitý prvotřídními komponenty a slibným novým softwarem.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Nevýhody

Samsung nastaví tempo pro napájení smartphonu v roce 2017 s Galaxy S8 (750 podle testování). Je to nejlepší telefon téměř ve všem, co dělá, ať už se připojuje k internetu, volání, hraní her, fotografování nebo sledování videa na velké obrazovce. S8 není skoky a ohraničuje se před dalšími nejlepšími volbami, jako je Google Pixel, ale je to celkový nejschopnější telefon na trhu a volba našich editorů.

Nosiče a ceny

Toto je přehled menší galaxie S8. K dispozici je také větší model Galaxy S8, s 6.2palcová obrazovka a větší baterie.

Galaxy S8 je k dispozici od každého hlavního dopravce v USA a několika předplacených dopravcích. I když je právě nyní k dispozici pouze od dopravců, v květnu nebo červnu bude následovat odemčená verze.

V USA se liší od 659 na Walmartově celkové bezdrátové sítě, do 750 při ATT, Sprint a T-Mobile (testoval jsem telefon na sprintu a T-Mobile). Můžete také být schopni získat propagační dohodu u maloobchodníků s velkými boxy, jako je Best Buy nebo Target. Máme úplné přehled různých a obchodů pro S8 a MobileRyrup má dobrý přehled o kanadském (otevírání v novém okně).

Google Pixel

Apple iPhone 7 Plus

Motorola Moto z

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Rovněž stojí za zmínku, že se jedná o recenzi americké a kanadské jednotky telefonu. Ostatní země mají jiné zařízení s jiným procesorem Samsung Exynos, které může fungovat jinak.

Fyzický design

„Hlavní myšlenka za Galaxy S8. Bylo mi doručit největší obrazovku v nejmenším možném zařízení, “řekl mi Robert Kim, viceprezident globální produktové strategie společnosti Samsung, v ústředí společnosti Samsung v Koreji. „Rozdíl je v tom, že [zákazníci] chtějí mít větší velikost obrazovky, ale malý tvarový faktor,“ dodal Kim. Zmenšením rámů a ohýbajících okrajů se to stane Samsung.

Galaxy S8 (720.00 ve Verizonu) (otevírá se v novém okně) je úměrně vysoký a úzký. Je to také velmi kluzké, takže budete chtít případ. Měří 5.86 od 2.68 0.31 palců a váží 5.47 uncí. To je vyšší než Galaxy S7 (5.61 od 2.74 0.31 palců), ale užší. a pamatujte, že S7 má pouze 5.1-palcová obrazovka na S8’s 5.8palcový panel.

Myšlenka je, že ji budete používat v jedné ruce. Je snadné zabalit prsty kolem S8, i když máte relativně malé ruce. Ale stále to budete měnit nahoru a dolů v ruce častěji, než byste měli se S7 nebo iPhone 7 (288.00 na viditelném) (otevře se v novém okně). dosáhnout veškerého vertikálního úseku obrazovky.

Téměř celá přední tvář je 5.8palcový, 2 960 0-1 440 Super AMOLED displej, který Ray Soneira v DisplayMate řekl v komplexní zprávě, je nejlepší na trhu (otevírá se v novém okně). Je to jasné a zářivé, se nasycenými barvami a skvělými černochy.

Je to také o něco menší, než říká Samsung, kvůli novému 18.Poměr stran 5: 9. Většina telefonů je 16: 9, takže S8 je vyšší a užší než oni. Je to ještě užší, úměrně, než LG G6, což je 2: 1. Obrazovka S8 je 13.23 čtverečních palců. nazývám to chobotnice nebo čtvereční palce displeje.

Na standardním telefonu poměru stran 16: 9 získáte stejnou nemovitost v 5.6-palcová obrazovka. Takže si myslím, že byste měli zvážit obrazovku S8 na stejné úrovni.5-palcové, 16: 9 displeje na Galaxy S7 Edge a iPhone 7 Plus.

Nad obrazovkou oznámení LED bliká, pokud máte nepřečtená oznámení nebo nízkou baterii. Na levé straně je nové tlačítko. Je tam k aktivaci Bixbyho, hlasového asistenta Samsung. Na dně je jeden reproduktor spolu s portem USB-C a standardem 3.5mm konektor pro sluchátka. Reproduktor zní bohatší a méně plechový než S7. Je také o 1 dB hlasitější s maximálním objemem.

Telefon je dodáván ve třech barvách: černá, šedá a stříbro. Obdržel jsem černé recenzní jednotky a oni se velmi rozruší na zádech. Je to zejména problém, protože senzor otisku prstu je na zadní straně hned vedle objektivu fotoaparátu, a přestože mezi nimi je mírný hřeben, je to téměř nepostřehnutelné. To znamená, že při použití skeneru otisků prstů určitě rozmazáváte objektiv fotoaparátu.

Telefon je vodotěsný, což bude pro mnohé úlevou. Ale tělo celého skla se zdá být trochu křehké. Samsung řekl, že použitím Gorilla Glass 5 s jemnější křivkou než na okraji Galaxy S7 se telefon stal více odolným. Ve svém výrobním závodě v Gumi v Koreji mi ukázala test na čtyři stopy. Přesto však tato skleněná záda bude ze své podstaty více rozbitá než kovová záda a Samsungova zakřivená sklo je drahé nahradit.

„Ve srovnání se S7, komponentou moudrou, [trvanlivost] je zlepšení 40 procent,“ řekla Kim. „Zařízení je to asi 20 procent.“

Pomocí obrazovky

Galaxy S8 nemá tlačítko fyzického domu. Místo toho stisknete na obrazovce, kde vidíte ikonu tlačítka domácí a cítíte se trochu haptická zpětná vazba. Funguje to dobře. Ikona zásuvky aplikací je také pryč. dostanete zásuvku aplikací, přejedete z domovské oblasti. Trochu si to zvykne.

Poměr stran rozhodně vytváří problémy s aplikacemi třetích stran. Například videa z YouTube mají po stranách černé pruhy, nebo se přiblíží a oříznete se do režimu na celé obrazovce. Generální ředitel společnosti Samsung Mobile DJ Koh řekl, že již aktualizoval novou velikost, a „všichni naši hlavní partneři na tom pracují.“

Na obrazovce Nastavení s názvem Aplikace na celé obrazovce jsem zjistil, že pro vysokou obrazovku je optimalizováno mnoho informačních a sociálních sítí zaměřených na sociální sítě, jako je Microsoft Office, TripAdvisor a Marvel Unlimited, zatímco většina her není. Všechno běží, prostě to nemusí používat celý displej. Spuštění neoptimalizované hry, jako je mini metro, zobrazí hru s černými pruhy na obou stranách obrazovky.

21: 9 filmů široké obrazovky vypadají skvěle, s menším písmenem než na Galaxy S7. Na druhé straně televizní pořady 16: 9 mají viditelný pilíř. Spuštění videa 16: 9 na YouTube vám dává možnost pillarboxové video nebo přiblížení a oříznutí do režimu na celé obrazovce, ale to vysílá část obrazu z obrazovky. Je to podobné zážitku na LG G6 (650.00 pro nejnovější ceny plánu a zařízení: 844-235-3939 v T-Mobile) (otevře se v novém okně).

Telefonní hovory, síťové a úložiště

Ano, Galaxy S8 provádí telefonní hovory. Má cokoli nejnovějších technik telefonu vašeho dopravce (jako HD Voice, Volte a Wi-Fi volání) a volá zněj. Když jsem stiskl tlačítko Extra Volume, byl jsem obzvláště ohromen hlasem reproduktoru-hlasový výstřel z spodního reproduktoru je snadno vyslechnutý venku.

Zbytek síťové abecední polévky je také podporován. Existuje dvojí pásmo Wi-Fi 802.11ac, o kterém jsem zjistil, že fungoval také s naším routerem Netgear jako Galaxy S7 (to znamená velmi dobře). Telefon má NFC a MST, takže můžete provádět mobilní platby i se čtenáři magnetických kreditních karet staré školy, kteří nepodporují klepnutí. Ant je na palubě pro určitá inteligentní domácí zařízení.

Toto je první telefon s Bluetooth 5, který se může potenciálně přenášet na zařízení 120 stop, stejně jako na dvě sady sluchátek najednou. Neexistují však žádná jiná zařízení Bluetooth 5, která by testovala S8, proti.

Telefon je dodáván v jedné velikosti, 64 GB s 4 GB RAM a je zde také slot pro kartu microSD zastrčený do slotu SIM, který zvládne karet 256 GB. Samsung stále nepodporuje režim adoptivního úložiště společnosti Google, takže se karta objeví jako samostatné úložné zařízení. Ale můžete přesunout aplikace na kartu SD z jedné ze stránek Nastavení. Asi 10.7 GB úložiště telefonu je zabírána systémem a nedelekabilními aplikacemi.

Životnost baterie

Výdrž baterie je v praxi v reálném světě mnohem lepší než v našich benchmarcích. Se stejnou velikostí baterie jako S7 (3 000 mAh), která řídí větší, jasnější obrazovku, jsem dostal výrazně kratší čas na našem testu LTE pro streamování videa: 5 hodin, 45 minut na S8 ve srovnání s téměř 9 hodinami S7 téměř 9 hodin. To mě znepokojilo, takže jsem vyzkoušel některé další scénáře. Snížení rozlišení obrazovky na 1080p dostal 7 hodin, 39 minut. Pokles na polovinu jasu má dvanáct a půl hodiny.

Při použití v reálném životě během několika dní, s obrazovkou obecně přibližně na polovinu jasu, S8 neměl pokaždé problém trvat pokaždé. Obecně jsem skončil s asi 30 procentní baterií po 12hodinovém dni, než jsem se znovu začal nabíjet, s nejkratší dobou dojezdu asi 16 hodin a nejdelším stupněm přes 24 hodin.

Google Pixel (649.99 ve Verizonu) (Otevře se v novém okně) má obrazovku 1080p a pokud nastavíte obrazovku S8 na stejné rozlišení, získáte přibližně stejný čas použití. Ale pixel je lepší v tom, že v pohotovostním režimu nevypouští baterii. IPhone 7 má kratší dobu využití obrazovky, ale je efektivnější v pohotovostním režimu a přehrávání zvuku.

Dobrou zprávou je, že funkce rychlého nabíjení S8 je velmi rychlá. Telefon se účtuje od nuly do 100 procent za asi hodinu a půl. Za 15 minut jsem se dostal na 15 procent a 30 procent za půl hodiny.

Samsung Mobile RD VP Bookeun OH mi řekl: „Zaměřil jsem se na udržení trvanlivosti baterie v dlouhodobém horizontu, více než stovky nabíjecích cyklů. Například po přibližně šesti měsících normálního používání překoná baterie v S8 předchozí baterie. Zatímco většina baterií drží asi 80 procent svého poplatku po dvou letech v obvyklých případech, tato baterie by měla být schopna 95 procent své původní kapacity.“

Jsem také přesvědčen, že tento telefon nebude explodovat. Udělal jsem výlet do továrny, kde se vyrábějí jednotky ATT a Verizon, viděl jsem Samsungovu řadu nových testů a mluvil s poradní radou pro baterie společnosti. Samsung bere bezpečnost baterií vážně tak, že to nebylo s Galaxy Note 7, a tyto telefony jsou velmi rozsáhle testovány. Používání menší baterie, než by mohla mít, je mi líto, je také součástí nového zaměření na bezpečnost.

Qualcomm’s Snapdragon 835: Snappy?

S8 je první americký telefon s čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 835. Společnost Qualcomm dělá spíše o volání svých platforem čipových sad než procesory, a to je proto, že většina jeho vylepšení je v oblastech, jako jsou DSP, grafika a moderní schopnosti, a nikoli v jednotlivých jádrech CPU.

Vidíte to v měřítcích. Nejprve se mění výsledky benchmarku v závislosti na tom, na co máte nastaveny rozlišení obrazovky. Při pohledu čistě na CPU není skóre jednojádrového geekbenchu ​​1 836 o nic lepší než Snapdragon 821-poháněný LG G6, na 1 811. Vícejádrové skóre 5 960 předcházejí G6 (4 195), ale odpovídá pouze Huawei Mate 9 a Huawei P10.

Ale 835 čerpá mnohem více grafiky koňské síly než ti konkurenti. Při nejpokrokovějším testu autonehody GFXBenchmark Galaxy S8 posunula 12fps na obrazovce a 22 snímků za sekundu v rozlišení WQHD. To je kolem dvojnásobku výkonnosti G6 nebo P10. Dole při rozlišení 1080p se rozšiřovala na 43fps na obrazovce a zdvojnásobil výsledek pixelu Google Pixel.

Zleva doprava: Samsung Galaxy S8, Galaxy S7

Pomocí webového prohlížeče Samsung Snapdragon 835-optimalizovaným také poskytuje S8 Superior Javascript a Web výkon, také. Skóroval 71 na benchmarku JavaScript Jetstream, na 54 LG G6 a 55 Google Pixel’s 55. Na webovém testu BrowSermark, pixel skóroval 118, zatímco S8 se dostal na 145. To znamená celkový výkon webové stránky Snappier.

Mezi tímto a modem pokroky (popsané níže), benchmarky vydávají tvrzení Qualcomm, že výkon zařízení je více než jen jednotlivé jádra procesoru. To samozřejmě snižuje oběma způsoby. Zatímco naše testy S8 byly rychlé a hladké, zařízení Samsung má pověst pro zaostávání špatně po roce asi tak (to se určitě děje s mým S7). Protože toto zpoždění je často vyřešeno továrním resetem, je jasné, že problém je v softwaru, nikoli hardwaru.

samsung, galaxy, 64gb, black

Samsung přísahal nahoru a dolů, že S8 nebude mít plíživé zpoždění, které předchozí modely udělaly. Samozřejmě je to přísahající to samé dříve. Neexistuje způsob, jak to říct během prvního týdne používání, bohužel.

Modem: tajná zbraň S8

Smartphony se příliš nepoužívají, pokud se nepřipojí. Neviditelná tajná zbraň S8 je taková, že je to první americký telefon s Gigabitem LTE a Hpue, kombinace čtyř technologií, které mohou zlepšit výkon ve všech čtyřech sítích. Testoval jsem telefony na sprintu a T-Mobile a našel jsem zřetelná vylepšení nad Galaxy S7.

Samsung říká, že všechny nosičové verze telefonu jsou identické, frekvenční pásmo-moudré. To znamená všechny u.S. Telefony Galaxy S8 budou pracovat na všech u.S. a kanadští dopravci, stejně jako po celém světě. Zahraniční telefony však mohou mít některé zahraniční pásky LTE, které nejsou běžné v U.S.

Na Sprint je S8 druhým telefonem (po LG G6) s HPUE, což zlepšuje konektivitu ve slabých podmínkách signálu, zejména s rychlostí nahrávání. Poskytuje to, jak bylo slíbeno. Více než 34 testů za extrémně slabých podmínek signálu, pouze osm selhalo na S8, zatímco 24 selhalo na S7. To je hlavní rozdíl. V 48 testech o něco lepších, ale stále špatných podmínek jsem dostal 2.33Mbps nahrává na S8 a pouze 1.3Mbps na S7 (stahování bylo mezi nimi téměř stejné).

Jak se kvalita signálu zlepšuje, výhoda S8 mizí. Se slušným signálem získal S8 9.83 Mbps dolů a 4.69Mbps nahoru, zatímco S7 ukázal 7.41 Mbps dolů a 4.79 Mbps nahoru. V našem nejsilnějším testu signálu oba telefony neměly potíže s zasažením 120 Mbps rychlostí přímo v místě sprintu buněk. Hpue nezvyšuje střechu. zvyšuje to podlahu.

Výsledek pro uživatele sprintu: Pokud jste frustrovaní sprintovým připojením na místě, kde má Sprint mít LTE, získání Galaxy S8 půjde dlouhou cestu k vyléčení vašeho problému s mrtvými zóny.

Výhoda S8 na T-Mobile je jiná. Kombinuje několik různých technologií s potenciálně dvojí rychlostí stahování. V případě T-Mobile by se rozdíl měl stát dramatičtějším, jak se rychlosti zlepšují a rychleji, opak situace sprintu.

Provedl jsem pouze deset testů na T-Mobile kvůli limitům dat, ale stále jsem viděl rozdíl: 15.36Mbps dolů a 11Mbps nahoru na S8 ve srovnání s 8.65Mbps dolů a 10 Mbps nahoru na S7. V přetížených oblastech je S8 třetím telefonem (po LG V20 a G6), který používá svou novou síť Band 66 LTE, což by mělo zabránit příliš nízkému pádu rychlosti.

Telefon by měl také zlepšit výkon na ATT a Verizon. ATT označil S8 za první telefon „5G Evolution (otevírá se v novém okně)“, což znamená, že má stejné tři technologie, které T-Mobile nazývají „gigabit lte.„Zavádění ATT jde o něco pomaleji než T-Mobile, přičemž Austin a Indianapolis získají síť jako první.

Verizon zůstal dráždivě coy o svých plánech na gigabitové technologie, ale stejné tři prvky by také měly fungovat na své síti, také. Na konci roku 2016 Verizon uvedl, že má 3x agregaci nosiče a 256 QAM, a uvedl, že nasazuje 4×4 MIMO před více než rokem. Verizon by nepotvrdil, zda je 4×4 MIMO aktivován ve své verzi telefonu, ale.

S8 je také prvním telefonem s LTE-U, novou formou LTE, která používá Wi-Fi Airwaves ke zvýšení kapacity v přeplněných oblastech. Ještě jsem moc neviděl výstavby LTE-U, ale ATT, T-Mobile a Verizon na tom všichni pracují.

Software: Převzetí Androidu na okraj

Samsung nenechává Android sám. Musíte být s tím v pořádku, abyste si užili telefony Samsung. Galaxy S8 provozuje Android 7.0 Nougat, ale s ikonami Samsung, domovskou obrazovkou a aplikacemi přidanými do Google. A nejen Samsung’s: Naše jednotka Sprint přišla se šesti aplikacemi Amazon, šest „uváděných“ aplikací a osmi sprintových aplikací pro celkem dvacet kusů nosiče Bloatware. Naštěstí jsou neinnstalovatelné.

Samsung si také ponechává vlastní kameru, galerii, hudbu a telefonní aplikace, i když hudební aplikace je možností ke stažení. Telefonní aplikace nyní integruje funkci nálepky a GIF, která je svázána s vaším účtem Samsung, která bude moci použít, pokud vaši přátelé mají také účty Samsung.

Přední displej „vždy-on“ má vizuálně přitažlivější design než na S7, s barevným postřikem hvězd přes obrazovku. Stejně jako na S7 ukazuje čas a datum nebo kalendář, stejně jako ikony oznámení. Dvojité klepnutí na ikonu oznámení ukazuje více informací nebo vás zavede do aplikace, která byla zasílána oznámení.

Opravdu vysoká obrazovka umožňuje úhledný multitasking trik: můžete vybrat kus obrazovky aplikace a připnout ji na vrchol, spustit další aplikace v dolní polovině. To vám umožní sledovat video při odesílání textů o něm, například.

V softwaru můžete vyměnit pořadí tlačítek zad a multitaskingu. Stiskněte dolů na ikonu domovské obrazovky a získáte nabídku rychlé opce Google, který vám umožní vyčistit odznaky oznámení a odinstalovat aplikaci.

Funkce okraje Samsungu je lepší než kdy jindy. Přejedete z pravé strany na obrazovce a ve výchozím nastavení uvidíte zkratky aplikace a vaše oblíbené kontakty a můžete si stáhnout více než dva desítky dalších okrajových panelů. K dispozici je kalendář, kalkulačka, aplikace pro psaní poznámek, posly a stav stavu systému. Jsou opravdu užitečné.

Také užitečné, ale trvale skryté v hromadách obrazovek nastavení, jsou všechny možnosti vlastního nastavení společnosti Samsung. Chcete změnit barevný gam? Pořadí virtuálních tlačítek dole? Chcete změnit to, co se zobrazuje na vždy na displeji? Telefony Samsung byly vždy velmi přizpůsobitelné, pokud nemluvíte o tom, jak se úplně zbavit věcí Samsungu.

Tři způsoby, jak se dokázat

Vzhledem k tomu, že si Samsung uvědomuje, že umístění skeneru otisků prstů hned vedle kamery není nejlepší nápad, nabízí bufet jiných způsobů, jak se ověřit sami. Další dva exotické jsou rozpoznávání obličeje a duhovky.

Rozpoznání obličeje je rychlé a snadné. V našich testech to fungovalo bezchybně a téměř okamžitě. Ale také to není bezpečné (otevírá se v novém okně). Samsung varuje. Nemohl jsem to dostat odemknout pomocí obrázku mé tváře, ale ostatní to dokázali. To znamená, že to porazí příležitostné pokusy o odemknutí, ale ne odhodlaný antagonista, který ví, kdo jste.

Uznání duhovky je bezpečnější. Je to také mnohem pilnější. Samsung radí, že uživatelé sundá své brýle, aby odemkli své telefony, což jsem rád, že neřekl, není nutné. Ale uznání Iris pro mě fungovalo pouze osm z 10krát, je to pomalejší než jiné metody a často jsem byl bombardován výzvami k posunutí telefonu výš a dál.

Komplikující věci, můžete použít svůj duhovka nebo otisky prstů pro Samsung Pay, ale ne svou tvář.

Začal jsem nepoužívat skener otisků prstů, ale po několika dnech jsem ho pravidelně používal. K změně došlo, když jsem dal S8 do případu Legion Caseology, který má šikmý výřez pro skener a kameru otisků prstů. Výřez pouzdra mi dal hmatové narážky, které jsem potřeboval k zasášení skeneru otisků prstů, aniž by se kamera rozmazal.

Bye Bye Bixby

Nová služba Samsunga vlajkové lodi, Bixby, zatím nelze testovat. Nebude spuštěno až do května. Myšlenka za Bixby je, že na straně telefonu stisknete vyhrazené tlačítko a můžete jej například hlasem ovládat, abyste poslali fotografii, kterou jste právě pořídili někomu ve svém seznamu kontaktů.

Podle Samsung Mobile CTO INSONG Rhee bude Bixby zpočátku pracovat s deseti vestavěnými aplikacemi, včetně kamery, kontaktů, galerie, telefonu, připomenutí a nastavení, ale zejména ne pro prohlížeč, kalendář nebo e-mail. Rhee uvedla, že tito přijdou ve druhé dávce 10 a společnost má 32 cílených aplikací.

„Právě teď se zaměřujeme na rozhraní zařízení a ovládací prvky aplikací,“ řekla Rhee. „Jak se rozšiřuje Bixbyův ekosystém, zjevně existuje překrývání mezi tím, co může Bixby sledovat a co může asistent Google sledovat. Pracujeme s Google. Takže můžeme skutečně těžit z obou.„Pro záznam,„ ok Google “funguje v tomto telefonu dobře.

Stisknutím tlačítka Bixby právě teď vás přivede k „Hello Bixby“, odpověď společnosti Samsung na Google Now’s Stack of Persomined Cards. Ve výchozím nastavení to ukazuje vaše naposledy pořízené fotografie, připomenutí, počasí a zpravodajský kanál, i když s časem by vás mělo vyzvat aplikacemi a informacemi, o kterých si myslíte, že byste mohli chtít. tlačit na vás Uber, pokud vezmete uber na stejnou Například čas každý den.

Jiný velmi heralled nový software zůstává podobně nepolapitelný. Samsung Connect má spojit všechny vaše (nové) funkce Samsung a SmartThings Hub. Ještě to nefunguje, takže to nemohu posoudit. Samsung’s Dex, systém pro proměnu telefonu na stolní počítač, ještě není připraven. Další podrobnosti najdete v našem podrobném pohledu na DEX.

Nejlepší kamera vůbec

Galaxy S8 má 12megapixelovou kameru, stejně jako S7. Ale je to lepší. Pořídil jsem snímky bok po boku se S7 a S8 v různých režimech a obrázky S8 jsou jasnější a jasnější, s podrobnějším a méně artefaktem. I když S8 nemá duální hlavní kamery, existuje softwarový selektivní zaostřovací režim pro vytvoření bokeh a docela dobrý režim Pro, který zahrnuje surovou a manuální rychlost závěrky.

Výkon nízkých osvětlení také udělal o krok nahoru. Ve srovnání se S7, výstřely pořízené ve velmi slabém osvětlení znatelně podrobněji na S8. S8 přechází také pixel za slabého světla, s ostřejšími detaily, menšími artefakty a mírně lepšími barvami. Jsem pohodlně říkat, že S8 má nejlepší telefonní fotoaparát, který jsem viděl, i když také předám telefon k našemu analytikovi fotoaparátu pro delší vzhled.

Fotoaparát směřující vpředu se zlepšil z 5MP na 8 MP a je to automatické zaostření. V praxi to znamená ostřejší zaměření na tváře, přičemž pozadí je mírně vynuceno. To způsobuje, že fotografie sebe vypadají skvěle, ale to znamená, že pokud jste zvyklí fotografovat sebe před věcmi. například slavné budovy. musíte se ujistit, že zamknete zaměření na vzdálený objekt, abyste získali stejný vzhled pevného zaostření, na který jste zvyklí.

Jak se světlo snižuje, fotoaparát směřující vpředu je trochu měkký, ale udržuje tóny pokožky v teple. Upřednostňuji tento přístup k tomu, co pixel dělá, díky čemuž je můj obličej vypadá bledě a špinavý, když se snaží dramaticky rozjasnit mé funkce. Skutečná expozice nemusí být nutně lepší než S7, ale máte více pixelů, takže věci nevypadají tak měkké.

Obě kamery samozřejmě také zaznamenávají také skutečné 4K s hlavní kamerou a 2 560 po 1 440 s přední kamerou, oba za 30 snímků za sekundu za všech okolností. K dispozici je také možnost 60fps 1080p (stěží). Hlavní kamera má OIS a přední fotoaparát ne, ale obecně jsou to oba vynikající videokamery, stejně jako S7.

Jeden nový trik, Bixby Vision, není skvělý diferenciator. Je to režim ve fotoaparátu, který může nakupovat produkty nebo překládat text na základě obrázku, který pořídíte. Ale není to o nic lepší než čočka Google Translate nebo Microsoft Word (ve skutečnosti překladatel prostě používá Google Translate). Není to mínus, prostě to není moc plus.

Srovnání a závěry

Telefony jsou připojené zařízení. To je také to, co dělají: spojte nás, navzájem a k internetu. Vytváříme věci, ať už se jedná o slova nebo obrázky, a sdílíme je. Galaxy S8 je nejlepší telefon dostupný pro vytváření věcí, které chcete sdílet, sdílet je a zažívat věci sdílené ostatními. Je to nejvíce propojené možné zařízení.

samsung, galaxy, 64gb, black

To znamená, že pixel Google je levnější než většina modelů nosiče S8 na 649. Zatímco S8 je v mnoha ohledech o něco lepší, pixel má čistší rozhraní, častější aktualizace Androidu a delší výdrž baterie v pohotovostním režimu. Pro uživatele ATT a Verizon mezitím odemknuté ZTE Axon 7 a OnePlus 3T dodávají všechny síly, kterou většina lidí chce za přibližně 400.

S8 bezpečně zabíjí iPhone 7 a 7 plus v našich očích. Zatímco iPhone SE (na Amazonu) (otevírá se v novém okně) je stále vynikající hodnotou, uzamčení platformy je do značné míry jediným důvodem k získání iPhone 7 nebo 7 plus nad tímto zařízením-myšlenku, kterou jste utratili Tolik času a peněz učení aplikací Apple a použití iMessage, že by to bylo příliš mnoho medvěda.

Ale telefon je natolik drahý, abych váhal upgradovat ze S7, pokud si nemyslíte, že lepší modem vám pomůže připojit se tam, kde jste předtím nemohli. S8 je lepší než S7 ve všech směrech kromě výdrže baterie, ale je to spousta peněz za přírůstková vylepšení.

Upřednostňuji S8 před jeho větším sourozencem S8. To je čistě problém s chutí, protože mám rád, jak je S8 v jedné ruce pohodlný, a to i s pouzdrem. S8 přidává trochu větší výdrž baterie a větší obrazovku pro dalších 100, ale nepřidává žádnou jinou funkčnost a nemyslím si, že kompromis pro použitelnost stojí za to za to. Lidé s velkými rukama mohou samozřejmě nesouhlasit.

samsung, galaxy, 64gb, black

Galaxy S8 je právě teď nejluxusnějším, nejvýkonnějším telefonem na trhu. Je to v ohni a nemyslím to doslova. Možná je to více telefonu, než většina lidí potřebuje. Ale je to téměř jistě lepší než telefon, který máte. A z tohoto důvodu je to volba našich editorů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS