Samsung Galaxy Tab Active 3 Review: Robustní tablet postavený pro frontovou práci. Galaxy Tab Active Pro

Samsung Galaxy Tab Active 3 Review: Robustní tablet postavený pro frontovou práci

Karta Samsung Galaxy Active 3 Rukojeť pracuje na cestách, zatímco přežívá téměř cokoli, co na to hodí. Může to mít starověké specifikace, ale pokud jste frontline pracovník se specifickou potřebou drsného tabletu pro Android pro práci, Galaxy Tab Active 3 bude více než splnit vaše požadavky.

Co se nám líbí

Podpora DEX pro připojení k monitoru

P pero poskytuje spoustu užitečnosti

Co se nám nelíbí

Masivní rámy kolem obrazovky

Samsung Galaxy Tab Active 3

Karta Samsung Galaxy Active 3 Rukojeť pracuje na cestách, zatímco přežívá téměř cokoli, co na to hodí. Může to mít starověké specifikace, ale pokud jste frontline pracovník se specifickou potřebou drsného tabletu pro Android pro práci, Galaxy Tab Active 3 bude více než splnit vaše požadavky.

Samsung Galaxy Tab Active 3 byla původně vyhlášena na podzim 2020 a je sledováním do roku 2017 Galaxy Tab Active 2-jeden z nejpopulárnějších robustních tablet pro podnikání. Na základě návrhové ideologie předchozích zařízení Active Devices se Active 3 Active 3 zaměřuje na robustní přenositelnost a obecnou produktivitu.

Ale má nejnovější aktivní tablet společnosti Samsung v hodnotě 489 požadované ceny? Pojďme se ponořit do Galaxy Tab Active 3 Active 3 Review.

O této Samsung Galaxy Tab Active 3 Review: Použil jsem galaxy Tab Active 3 s úložištěm 64 GB na Wi-Fi pouze po dobu sedmi dnů s provozováním jedné verze UI 2.5 na Android 10. Revizní jednotka byla poskytnuta Android Authority od Samsung Canada.

Co potřebujete vědět o Tab Active 3 Active 3

Tab Galaxy Tab Active 3 je robustní tablet navržený tak, aby vyhovoval potřebám mobilních pracovníků. Přináší zpět mnoho klíčových schopností Tab Active 2-včetně designu vojenského stupně, vylepšeného dotyku pro použití s ​​rukavicemi a vyměnitelnou baterii-a přidává nové inovace, jako je programovatelný klíč, připojení Wi-Fi 6/MIMO a Podpora Samsung Wireless DEX.

Zařízení se dodává s zahrnutým ochranným pouzdrem do krabice, což mu umožňuje odolat kapkám až 1.5 metrů. Je také dodáván s perem, které je stejně jako samotné zařízení hodnoceno pro ochranu vody a prachu.

Třetí generace série Galaxy Tab Active série přichází s několika klíčovými speciálními upgrady oproti jeho předchůdce. Je dodáván s Octa-Core Samsung Exynos 9810 CPU, 4 GB RAM a 1 920 x 1 200 LCD. Nyní má také 64 GB zahájení úložiště, s možností přidat na kartu microSD pro více prostoru.

samsung, galaxy, active, review, robustní, tablet

Karta Galaxy Active 3 je k dispozici v Severní Americe s počáteční cenou 489.99 pro verzi Wi-Fi a 589.99 pro model LTE. Přichází v jedné černé barvě. Je také k dispozici ke koupi v Evropě a vybrat trhy v Asii.

Jaký je design?

Samsung se zaměřil na užitečnost při navrhování svých tablet s aktivní řadou. Masivní rámy obrazovky a neohrabaný plastový podvozek na kartě Galaxy Active 3 připomínají původní kartu Galaxy před více než deseti lety. Konstrukce však umožňuje zařízení vyniknout na jeho hlavní cíle: trvanlivost a produktivita.

S připojeným případem přiloženého šoku má zařízení vojenské standardní hodnocení MIL-STD-810H (přísnější nástupce MIL-STD-810G), aby přežil kapky až 1 až 1.5 metrů. Má také hodnocení IP68 vhodný pro přežití prachu, nečistot a ponoření vody v hloubce 1.5 metrů až 30 minut.

The Galaxy Tab Active 3 má také několik úhledných funkcí, které ocení frontline pracovníci. Tlačítko zkratky na boku zařízení lze mapováno tak, aby rychle spustilo vaše nejdůležitější aplikace pomocí jediného kop nebo dlouhého pressu. Na spodní straně zařízení jsou také fyzická tlačítka domácí a vysoce citlivý na dotyk, který umožňuje použití při nošení rukavic. Pero S perem se pohodlně vejde do horní části pouzdra a zjistil jsem, že to funguje skvěle pro podpisy, vyplňování formulářů nebo poznámky na cestách.

Jednou z potenciálních oblastí obavy je nedostatek chlopní na ochranu přístavů nabíjení a sluchátka před tím, aby se dovnitř dostalo nečistoty a vlhkost. Jedná se o funkci návrhu hlavního návrhu většiny robustních zařízení a případů, a přestože jsem se během mého testovacího období nedostal do problémů, mohlo by to být problematické pro dlouhodobou trvanlivost.

Jak výkonná je aktivní tab z galaxie 3?

Na kartě Galaxy Active 3 nenajdete nejnovější vlajkové specifikace, ale má dostatek zpracovatelského síla, aby to bylo provedeno ve většině každodenních úkolů. Čtení specifikačního listu na kartě Galaxy Active 3 nás zavedla na výlet dolů paměťovým pruhem, přičemž většina výkonnostních specifikací připomínala Galaxy S9, kterou Samsung vydal před třemi lety. Přesto, pokud neplánujete provádět skutečné těžké multitasking nebo spuštění aplikací náročných na CPU, pravděpodobně nebudete na zařízení narazit na zpomalení výkonu. Při procházení webu, psaní e.mailů nebo přepínání mezi více aplikacemi jsem nikdy nezažil žádné škytavky.

Přední a zadní kamery na zařízení fungují skvěle pro skenování položek nebo rychlé výstřely na cestách. Tablet také podporuje Google Arcore, aby umožnil rozšířené zkušenosti a služby pro rozšířené reality. 4G LTE bude ocenit kdokoli, kdo potřebuje připojení k internetu na cestách, i když nedostatek 5G podpory je trochu patrný pro mobilní zařízení v tomto cenovém rozpětí v roce 2021.

Tříletý CPU Exynos 9810 ukazuje svůj věk, když máte na cestách více karet, ale je to dokonale schopný umělec pro každodenní úkoly.

Softwarový zážitek není příliš daleko od skladu Android, přičemž Samsung One UI přidává některé další funkce produktivity. Na tabletu Android nebudete mít přístup k aplikacím třídy stolních počítačů, jako byste byli na alternativě Windows, i když v obchodě Google Play je k dispozici spousta více mobilních aplikací. Dlouhodobým problémem s tablety Android je nedostatek optimalizace aplikací pro větší velikost obrazovky na tabletech, i když většina hlavních aplikací hladce běžela na kartě Galaxy Active 3.

Karta Galaxy Active 3 má také podporu Samsung Dex, která uživatelům umožňuje připojit tablet k klávesnici a monitorovat nastavení podobné PC. Tato funkce funguje skvěle pro předvádění obsahu z vašeho tabletu na větším displeji, ale neočekávejte, že tablet nahradí váš hlavní počítač pro jakoukoli vážnou práci. Ten tříletý CPU Exynos 9810 s pouhým 4 GB RAM opravdu začíná ukazovat svůj věk, když máte na cestách více karet.

Jaká je výdrž baterie?

Tab Samsung Galaxy Active 3 má na rukávu několik triků, takže se nikdy nebudete muset starat o vyčerpání energie. Tablety se dodávají s baterií 5 050 mAh, což je dostačující k téměř napájení zařízení osmihodinovým posunem s typickým použitím. Naštěstí můžete vyskočit z zadního krytu tabletu, abyste rychle vyměnili baterii za plně nabitý, v případě potřeby. K dispozici je také 15w rychlé nabíjení prostřednictvím port USB-C nebo Pogo Connector. Pokud plánujete používat zařízení po celý den od zásuvky, doporučuji vyzvednout náhradní baterii, abyste ji mohli vyměnit na cestách. Mějte však na paměti, že odebrání ochranného pouzdra ze zařízení pokaždé, když chcete vyměnit baterii, je trochu bolest.

Pokud plánujete používat tablet v pevné poloze a připojeni k nabíječce, může karta Galaxy Active 3 fungovat bez nainstalované baterie. Zatímco jsem osobně nenašel použití pro tuto funkci, viděl jsem, že je to cenné pro podnikání s více zařízeními Galaxy Tab Active 3, protože byste mohli vyjmout baterie ve stacionárních zařízeních, které můžete použít jako náhradní díly pro ty na poli v terénu.

Samsung Galaxy Tab Active Pro Review: Robustní výdrž baterie

Samsung Galaxy Tab Active Pro: Tvrdý tablet pro válečníky Road

Osobní elektronika má docela bití. Přemýšlejte na chvíli o všech místech, na kterých může váš smartphone skončit: Na vrchol auta, pohřbeného v tašce, strčené do spolu s klíči, házeno na sedadlo, kde se může odrazit a narazit na podlahu, a tolik dalších situace. Stejně jako telefon může tablet skončit také na mnoha stejných místech. Environmentální faktory přicházejí hrát pro uživatele, kteří jsou také aktivní, ať už ve vozidle doručování, na tovární podlaze nebo jako první respondent ve vozidle. V těchto situacích může mír mysli přinést placením za mimořádná zařízení.

Pro chytré telefony sloužila aktivní rodina Samsung’s Galaxy jako drsné zařízení postavené tak, aby odolalo tvrdšímu prostředí. V říjnu představila společnost Samsung aktivní sestavu Galaxy Tab pro obchodní zákazníky, kteří chtějí něco ultra-mobile, ale ve větším formátu než smartphone. Samsung říká, že tyto tablety jsou postaveny tak, aby odolaly drsnému prostředí a zároveň poskytovaly výkon a konektivitu, kterou podniky potřebují udržovat své polní agenty produktivní. The Galaxy Tab Active Family má pár členů: The Galaxy Tab Active 2 je 8 „tablet, zatímco The Galaxy Tab Active Pro je 10.1 „zařízení. Jinak mají velmi podobné specifikace. Dnes se díváme na model Pro s níže uvedenými specifikacemi.

Samsung říká, že The Galaxy Tab Active Pro má Octa-Core Soc, který běží až na 2.0 GHz, ale neurčuje přesně to, které ve svých specifikacích. Podle Antutu a Geekbench na zařízení je dotyčný SOC Qualcomm Snapdragon 670 SOC s párem 2 GHz Kryo 360 Gold Cores a šest 1.7 GHz Kryo 360 stříbrná jádra. Dvojice zlatých jádra Kryo 360 by měla být spousta oomph pro lehce záludné výkonové úkoly, jako je procházení webu a provozování drtivé většiny aplikací. Mezitím by šest stříbrných jádra Kryo 360 by měla být více než dost pro zpracování úkolů na pozadí.

Samsung Tab Active4 Pro (defective). брак, обнаружили до отправки клиенту ExGad. Проверка 17.

I když The Galaxy Tab Active Pro není přesně herní zařízení, vestavěná grafika Adreno 615 by měla stačit pro většinu her bez hodně koktání nebo Jank. 4 GB paměti LPDDR4X SOC, která nezní jako ve věku 8 GB a 12 GB chytrých telefonů, ale měla by být stále dostatečná pro slušné množství více úkolů. Pro primární úložiště se společnost Galaxy Tab Active Pro spoléhá na 64 GB interního blesku spolu s micro SD slotem pro další prostor.

Na kartě Galaxy Active Pro je spousta síťového připojení. Zařízení podporuje 802.11AC Wi-Fi na obou 2.4 GHz a 5 GHz Band a Bluetooth 5.0 s pokročilým profilem distribuce zvuku (A2DP) pro vysoce kvalitní zvuk. I když ji naše testovací jednotka nepodporuje, Samsung má také verzi Tab Active Pro s celulárním připojením 4G LTE, také.

Samsung dal The Galaxy Tab Active Pro pár kamer, s jedním na každé straně tabletu. Zatímco fotografování s tabletem se může dívat naprosto hloupě na příležitostného pozorovatele, kamera směřující dozadu vypadá na papíře docela pevně se svým 13 megapixelovým senzorem a širokým f/1.8 Clona. Přední kamera není žádný úsek, může se pochlubit senzorem 8 megapixelů a mírně užší f/2.0 Clona. Oba senzory by neměly mít problém s shromažďováním světla, ale budeme to testovat ve stmívačích scénářích.

Vzhledem k tomu, že Samsung namířil na kartu Galaxy Active Pro na profesionálních trzích, má vhodně velkou baterii. Jednotka v naší zkušební jednotce byla hodnocena na 7 400 mAh ve 3.8V, který vychází na 28.12 watthodin. To není tak velké jako typická baterie ultrabooku kolem 50 WH, ale nesnažíme se řídit 15w

Intel Core Processor, buď. Životnost baterie v Galaxy Tab Pro Active by měla být docela solidní, ale existuje pouze jeden způsob, jak to zjistit. Tip: Je to na další stránce.

Funkce hardwaru a průmyslový design

Externě je největším chytačem očí veškeré úsilí, které šlo o to, aby bylo toto zařízení dostatečně drsné, aby splňovalo specifikaci MIL-STD-810G. To znamená, že tablet splňuje určitá kritéria, například může přežít extrémní teploty, prach, šok, vibrace a použití nízkého tlaku/vysoká nadmořská výška. V rámci tohoto procesu certifikace má společnost Galaxy Tab Active Pro také hodnocení ochrany IP68, což znamená, že vydrží 1.5 metrů vody po dobu 30 minut a je odolný proti prachu.

Za druhé, The Galaxy Tab Active Pro má tlačítka fyzického hardwaru, stejně jako ATT Exclusive Galaxy Active Smartphones. Hardwarová tlačítka jsou ve výchozí konfiguraci Samsung, která se liší od Androidu na skladě umístěním tlačítka Zpět a tlačítko pro více úkolů na levé straně. Pokud jste někdy použili telefon Samsung dříve, mělo by to být známé, ale uživatelé téměř jakéhokoli jiného telefonu Android budou mít trochu na to, aby si zvykli. Kdokoli, kdo použil dotykovou obrazovku s rukavicemi na vítězství, ví, že tato tlačítka jsou docela užitečná. Tlačítko Home také zdvojnásobí jako čtečka otisků prstů pro jedinou formu biometrické autentizace v tabletu. Toto slyší zpět do dob, kdy byl čtenář otisků prstů na přední straně mnoha telefonů Galaxy jako Galaxy S5 a S6. Pod těmito hardwarovými tlačítky sedí sada kolíků Pogo pro použití s ​​některými doplňky třetích stran, jako jsou doky a montáže.

V krabici zahrnuje Samsung pouzdro polykarbonátu, do kterého tableta snadno vklouzne. V tomto případě je pero, které nese stejné hodnocení IP68 tabletu. S perem je aktivní stylus, který se připojuje přes Bluetooth, ale pokud baterie zemře, může být stále použita pro psaní. Funkce Bluetooth, jako je Hover, potřebují baterii. Nedostatek baterie také znamená, že neexistuje připojení Bluetooth nebo kompatibilita akce vzduchu, jako je poznámka 10, ale. Pro cílovou publikum si myslíme, že přeskakování těchto dalších funkcí a vyloučení baterie bylo správné volání. Samotné pero je pevný stylus asi tak velký jako pěkné kuličkové pero.

Samotný tablet je vyroben z matného texturovaného polykarbonátového těla jako případ. Slyšení zpět do starých dobrých časů, The Galaxy Tab Active Pro má pop-off zadní kryt, který poskytuje přístup k uživateli vyměnitelné baterii a micro SD slotu. Protože je toto zařízení zaměřeno na podniky, měla by mít baterie s rozložitelnou uživatelem prodloužit použitelnou životnost zařízení, pokud by šťáva šla na jih. Nešťastné je, že zdánlivě každý vlajkový smartphone následoval vedení Apple a popírá stejný zážitek spotřebitelům. Líbí se nám to obsluhovatelná baterie na kartě Galaxy Active Pro Awarly, ale strašně hodně.

Displej 1920×1200 na kartě Galaxy Active Pro je panel IPS s desetibodovou dotykovou citlivostí a v důsledku toho jsou úhly pozorování pěkné a široké. Displej se dostane do docela jasného interiéru a měří 350 nits při maximálním jasu na našem měřiči světla. To však není dost jasné pro venkovní použití, aniž by bylo ve stínu. Protože hardwarové tlačítka jsou přítomna na tabletu, žádná z nemovitostí na obrazovce není ztracena na širokém navigačním panelu ve spodní části obrazovky. Bixby je přítomen na tabletu, ale ve výchozím nastavení není přiřazen k žádným hardwarovým tlačítkům.

Nad displejem sedí 8 megapixelových předních fotoaparátů pro užívání selfies nebo (možná pravděpodobnější na obchodním zařízení) streamování videa pro videokonferenční aplikace. Později prozkoumáme stále výkon, ale pro videokonference to dělá práci. Obrázek není nijak zvlášť ostrý, ale určitě to stačí na setkání WebEx. Kolem zadní části je 13megapixelový fotoaparát pro pořizování fotografií nebo videa do 4k při 30 fps nebo 1080p při 60 fps. Mikrofony na kartě Galaxy Active Pro vykonávají slušnou práci při zachycení prostředí na videu a zrušení hluku na pozadí ve videohovách, když se používají s kamerou směřující přední stranu. Pro přehrávání zvuku má tablet na pravé straně jediný reproduktor, když drží tablet s kamerou směřující přední. Funguje to pro videokonference, ale ne nic jiného. Naštěstí je zde také konektor náhlavní soupravy pro typické čtyřpólové analogové náhlavní soupravy.

Všechna boční tlačítka jsou na stejném okraji karty Galaxy Active Pro jako kamera, takže změna svazku nebo probuzení displeje je po celém horním okraji zařízení. Zde je čtvrté tlačítko, nazvané aktivní tlačítko, které je programovatelné a může spustit dvě aplikace. Na rozdíl od tlačítka Bixby na sestavě smartphonu Galaxy je toto tlačítko plně programovatelné. Ve výchozím nastavení spustí kameru a kalendář otevřel dlouhé lisy, ale některá z těchto akcí může být spojena s jakoukoli z aplikací v systému.

Обзор IP67-защищенного планшета Samsung Galaxy Tab Active

Softwarové zkušenosti s Androidem 9 a One UI

Na straně softwaru, karta Galaxy Active Pro provozuje Android 9 Pie s One UI Samsung. S veřejností odhalením Androidu 11 hned za rohem a vzhledem k prémiové ceně tohoto tabletu je trochu zklamáním, že OS nebyl zcela udržován aktuální. OS je však pro téměř každou aplikaci a pouzdro na použití spousta moderních, protože mnoho vývojářů aplikací pro Android uvízl v podpoře Android 6 Marshmallow, aby se ujistil, že jejich aplikace budou běžet na největším počtu zařízení.

Výchozí domovská obrazovka na kartě Galaxy Active Pro

Každý, kdo se dotkl nedávného telefonu Samsung, ví, že jedno uživatelské rozhraní je docela solidní. Zatímco společnost Samsung provádí vlastní přizpůsobení pro uživatelské rozhraní Android, ty změny nejsou tak těžkopádné, jak bývaly v TouchWiz. Launcher akcií je rychlý a hladký pro navigaci a aplikace spustí docela rychle. The Galaxy Tab Active Pro má vestavěný výběr nesmyslných aplikací bez zbytečného vždy na bloatware. Několik důležitých aplikací pro firemní uživatele jsou Dex, bezpečnostní platforma Knox a Citrix Intelligent Workspace.

Active Pro The Galaxy Tab Active Pro také podporuje Samsung Dex, rozhraní ve stylu stolního počítače pro zařízení Android. Společnost Samsung podporuje DEX prostřednictvím různých příslušenství pro první a třetí strany, včetně pouzdra na klávesnici, adaptéry Mutli-port a kabelů HDMI. Dex může také zrcadlit zobrazení tabletu do jiného počítače pomocí aplikace pro Windows a Mac OS. I bez DEX má softwarová klávesnice několik dalších triků, které skladová klávesnice z Google nemá, jako ovládací klíč. Držte Ctrl na klávesnici a přistupujte k několika běžným zkratkám klávesnice, jako je CTRLA pro výběr všeho, Ctrlx a Ctrlc pro řezání a kopírování a Ctrlv na vložení. Psaní přímo na zařízení pomocí dotykového displeje je celkově docela dobrý zážitek, vzhledem k nedostatku tlačítek. Klávesnice společnosti Samsung podporuje taženou vstup gesta, což je vždy vítáno na dotykových zařízeních.

Společnost Samsung spolupracovala s Citrix, aby přivedla Citrix Inteligentní pracovní prostor na kartu Galaxy Active Pro. To umožňuje podnikům poskytovat zaměstnancům bezpečný přístup k aplikacím a údajům, které potřebují k tomu, aby svou práci dokončili. Zatímco jsme na téma zabezpečení, The Galaxy Tab Active Pro má také bezpečnostní platformu společnosti Samsung Knox. Správci IT mohou také použít KNOX k tlačení aplikací a konfigurací na flotilu zařízení napříč podnikem, aby uživatelům poskytli nástroje, které potřebují, a zamknout zařízení k ochraně před neoprávněným přístupem.

Počet výchozích aplikací je docela lehký, což si vážíme. Je tu malý bloat, který zabírá vzácné úložiště.

S perem pracuje z krabice s několika aplikacemi: Samsung Notes, který má několik zajímavých triků na rukávu a penup. Samsung popisuje Penup jako „kreativní sociální síť“, ve které mohou umělci sdílet své výtvory s ostatními uživateli penup nebo na internetu obecně. Pokračujeme za tím, Penup také hostí živé kresby, což jsou videa, která ukazují, jak umělec vytvořil náčrt, skici zbarvení pro barvení a kreslení výzev.

Pořizování poznámek v aplikaci Poznámky pomocí pero S a poté je zdvojnásobíte prstem, vyzve k převodu rukopisu na text na text. Měli jsme s našimi výsledky s hit-and-miss, protože můj rukopis není skvělý. Počet chyb, které udělal na mých nedbalých čmáranicích. Když jsem však vzal čas a psal čitelně, aplikace Samsung Notes odvedla přiměřeně dobrou práci při interpretaci mých kuřecích škrábanců do textu. Cursive byl větší problém než jen tisk. S dostatečnou praxí jsme konečně dokázali přimět to, abychom přeložili své poznámky do něčeho čitelného.

Top: můj rukopis. Spodní: psaní textu přes OCR

Samsung Galaxy Tab Active Pro Review: Robustní, cenově dostupný tablet postavený pro práci v terénu

Zatímco iPad Apple vede trh s tablety, zákazníci Enterprise často potřebují něco postaveného, ​​aby zvládli práci mimo kancelář. Nová společnost Samsung Galaxy Active Pro přináší větší displej, vylepšené specifikace a integrované Samsung Dex za cenu 599.

S inspekčním týmem pracujícím na loděnici na Floridě mě požádali, abych poskytl tablet, který by mohli vyjmout na dvoře nabitý kresbami, aby ověřili výrobní prvky. Koupil jsem si Galaxy Tab Active2 a tým si užíval schopnosti tohoto drsného osmipalcového tabletu.

Samsung rozbalil

Po použití po dobu jednoho roku existuje několik věcí, které by tým chtěl vidět v další verzi. Požadavky zahrnovaly větší displej, delší životnost baterie a lepší připojení k PC. Samsung musela využít mé rozhovory s mým týmem, když oznámili v říjnu na konferenci Samsung Developer Conference v říjnu The Galaxy Tab Active Pro na Samsung Developer Conference.

Existuje několik způsobů, jak je Tab Active Pro Galaxy Active Pro lepší než iPad, zejména pro použití v terénu, včetně hodnocení odolného proti prachu/vodě IP68, MIL-STD 810G Shock/Drop Resistentant Hodnocení, uživatelsky vyhrazené baterie, režim Samsung Dex Desktop režim. plná podpora myši/trackpadu a rozšiřitelné úložiště.

Galaxy Tab Active Pro Specifikace

 • Procesor: procesor Qualcomm Snapdragon 670
 • Displej: 10.1 palec, 1920 x 1200 pixelů rozlišení LCD
 • Operační systém: Android 9 Pie s jedním uživatelským rozhraním
 • RAM: 4 GB
 • Úložiště: 64 GB Interní se slotem pro rozšiřující kartu microSD
 • Kamery: 13 megapixelů a 8 fotoaparát směřující přední
 • Konektivita: Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC (2.4/5GHz), Bluetooth 5.0, k dispozici možnost LTE
 • Odolnost proti prachu/vodě: IP68 s drsností MIL-STD 810G
 • Baterie: 7 600 mAh uživatelsky nahraditelný
 • Zvuk: Čtyři reproduktory naladěné AKG s technologií Dolby Atmos
 • Rozměry: 243.5 x 170.2 x 9.9 mm a 653 gramů

S perem přichází s Active Pro, ale není to nic jako to, co vidíme s verzí pro Galaxy Tab S6. Toto velké, lehké pero sklouzne do přiloženého drsného pouzdra a má vzhled velkého hrotu. Nemá zahrnutou baterii a neexistuje žádná funkce Air Action Bluetooth.

Neexistuje žádná možnost klávesnice, ale na dně jsou kolíky Pogo pro rozšíření používání tabletu. Kvalitní případ je zahrnut do balíčku a je nezbytný pro držení pera S a pomoc chránit tablet.

Hardware

Galaxy Tab Active Pro není elegantní, stylový tablet, který je navržen tak, aby konkuroval iPadu nebo Galaxy Tab S6. Je postaven pro podnikání a je navržen pro optimální zážitek z terénu.

Tablet má 10.1 palcový displej a přestože to není panel OLED Samsung, stále vypadá skvěle a dělá práci. Je optimalizována pro použití krajiny s výchozím displejem v orientaci na krajinu, kamera směřující přední část zaměřená nad displejem v krajině a tři fyzické tlačítka pro správce úkolů, domov a zpět pod displejem. Tato fyzická tlačítka jsou pěknými doplňky pro práci v poli, kde se často nosí rukavice.

Pohánek, hlasitost a přizpůsobitelný aktivní klíč (barevná červená) se objevují podél vrcholu v orientaci na krajinu. Reproduktory se nacházejí na obou stranách tabletu. Port USB-C a 3.5mm zvukový konektor jsou umístěny na pravé straně. Pogo kolíky jsou na dně se spoustou možností připojeného příslušenství pro podnik.

Podél horní části zadního. Téměř celý zadní panel je odnímatelný s těsněním přítomným kolem zadní části vnitřních. Velmi velká baterie 7 600 mAh zabírá velkou část záda s hlášenou 15 hodin výdrže baterie. Karta microSD a sloty SIM karty se nacházejí pod tímto odnímatelným zadním krytem.

Software

Karta Galaxy Active Pro provozuje Android 9 s jedním uživatelským rozhraním 1.5. Recenzní jednotka má 1. října 2019 Security Patch Android. Bylo by hezké vidět, že nová zařízení provozují nejnovější verzi Androidu, ale je pro tyto tablety docela typické, aby telefony s firmwarem zpožděly.

samsung, galaxy, active, review, robustní, tablet

Na kartě Active Pro, včetně aplikace Outlook, Office Mobile, Bixby, Samsung Internet, Galerie, Smart Things, Zprávy a kalendář, je nainstalováno několik aplikací Samsung a Microsoft, včetně Outlook, Onedrive, Office Mobile, Bixby, Samsung Internet. Na telefonech Samsung najdeme mnoho dalších aplikací, takže je hezké vidět jen minimální číslo na této kartě Wi-Fi Edition Active Pro.

Samsung Galaxy Tab Active Pro Review: Na obrázcích

Bixby lze nastavit pro spuštění pomocí tlačítka napájení nebo hlasem. Několikrát jsem napsal o výhodách Bixby a nadále věří, že tato služba nabízí více, než jí lidé dávají uznání. Rutiny Bixby jsou podporovány a po účasti na loňské konferenci Developer Developers Conference se s kapslemi Bixby vykonávají docela dost práce.

Zatímco karta Active Pro funguje jako plně schopný tablet Android, opravdu svítí, když povolíte nativní režim DEX. Na rozdíl od zařízení Note 10 a Galaxy Fold má Samsung na svých tabletech dva způsoby DEX. Můžete přepínat přepínač, prezentovat v oblasti rychlých akcí, zapnout Dex přímo na kartě Active Pro samotný. Při připojení externího monitoru si můžete také užít zážitek DEX.

S povoleným Dexem se všechny ikony zdají menší a stejné rozhraní DEX, na které můžete být použit na externím monitoru, je přítomen přímo na displeji tabletu. Zde je třeba ještě udělat nějakou práci, protože se zdá, že se zážitek z více úkolů rozbije, když je povolen DEX. Ve standardním režimu Android jdete do přepínače úloh, klepněte na ikonu aplikace přes miniaturu a poté se rozhodnete otevřít první aplikaci v režimu Split-View Mode. Poté otevřete další aplikaci v vyskakovacím pohledu a přesunete věci pro více aplikací.

V režimu DEX je plocha zacházena spíše jako s počítačem, kde se musíte ručně pohybovat a změnit velikost oken pomocí pera, prstu nebo trackpadu. Nepodporuje ani tah a pokles na okraje pro více Window View, jak vidíme v Windows, Chrome OS a iOS. Je skvělé vidět pro Dex na tabletu možnost, ale stále je třeba udělat práci.

Enterprise Firmware Out-the Air (E-FOTA) a Knox Integration je přítomna pro plné podpory obchodního používání.

Cena a dostupnost

Model Wi-Fi Samsung Galaxy Tab Active Pro je nyní k dispozici pro 599.99. Zákazníci podnikatelů mohou také ušetřit více zakoupením více jednotek, včetně úspory až 30 na jednotku s nákupy 16-25 jednotek. SIM odemčený model LTE začíná na 679.99 S jednotkovou cenou ceny blokové jednotky na 645.99 pro 16-25 tabletů.

Denní zkušenosti s používáním a závěry

Použil jsem Galaxy Tab Active Pro v zasněžených horách a dešťových lesích ve Washingtonu, spolu s písečnými plážemi na Floridě a fungovalo to bezchybně. I když má procesor střední třídy, méně RAM a interní úložiště než vlajkové lodě Samsung a základní podpora LTE, nikdy jsem neměl problém s použitím jakýchkoli aplikací pro práci. Cena je rozumná a tablet vám pomůže dokončit práci v terénu.

I když můžete zabalit svůj iPad do drsného pouzdra a doufat, že jej chrání před poškozením, je těžké porazit to, co zde nabízí Samsung s Active Pro Galaxy Tab Active Pro. Je postaven tak, aby odolával podmínkám prostředí, má velké použitelné pero, zahrnuje baterii, která půjde celý den se schopností ji zaměnit za jinou baterii a pokračovat v práci celé dny a zaměstnává Samsung Dex za zážitek podobný PC Jít.

samsung, galaxy, active, review, robustní, tablet

Který tablet Samsung Galaxy je pro vaše podnikání pravý?

Od představení prvního tabletu poháněného Androidem v roce 2010 se Samsung nadále inovoval s portfoliem Tab Galaxy a spustil modely vhodné pro různé obchodní potřeby a prostředí. Ať už hledáte nahrazení obchodního notebooku, použijte v terénu drsné zařízení, vytvořte digitální kiosek nebo shromažďujete data, je zde tablet Samsung Galaxy navržený pro tento úkol.

Tablety Samsung jsou neuvěřitelně všestranné nástroje pro mobilní výpočet díky funkcím, jako je S Pen pro poznámku a Samsung Dex, což vám umožní používat tablet jako PC při zachování ultra přenositelného formového faktoru.

Abychom vám pomohli rozhodnout, který tablet je pro vaši firmu pravý, zde je rozpis celé řady Tab Galaxy.

Galaxy Tab S8: Nabitá funkce produktivity

Tab S8, Galaxy Tab S8 a Galaxy Tab S8 Ultra představují řadu možností pro multitasking a mobilní produktivitu. Galaxy Tab S8 Ultra, která je schopna nahradit tradiční notebook.5palcový pohlcující displej Samoled-největší Samsung dosud nabídl a větší než většina standardních displejů notebooku. Galaxy Tab S8 mezitím přichází na 11 palců pro ty, kteří potřebují lehkou přenositelnost, a přitom si stále zachovávají tunu nemovitostí na obrazovce.

Galaxy Tab S8 a Galaxy S8 Ultra Support Wi-Fi 6e, která zajišťuje, že můžete spustit aplikace s vysokou šířkou šířky a zvládnout cokoli, co na vás hodí váš pracovní den, kdekoli je bezdrátové připojení. Pokud vaše práce vyžaduje flexibilní připojení na cestách, 12.4palcová karta S8 poskytuje 5g, který je rychlejší a bezpečnější než kdy předtím, kromě Wi-Fi 6e. Díky internímu procesoru Qualcomm 8450 si můžete být také jisti ve schopnosti zpracování těchto zařízení.

Spíše než pevné rozložení nabízí sestava Tab S8 čtyři rozmanitá rozložení s více zobrazeními, kde lze výšku a šířku upravit. Díky tomu je snadné vytvořit personalizovaný multifunkční pracovní prostor, kde si můžete dělat poznámky při účasti na videohovoru.

Ultra široký přední fotoaparát s automatickou framingem činí tyto hovory jasnější a profesionálnější, stejně jako třícestný mikrofon s zrušením šumu. Společnost Samsung vyvinula partnerství, která hladce integrují linku Tab S8 s předními platformami pro videohovory, jako jsou Cisco WebEx, Zoom, Microsoft Teams a Google Duo.

Všechna tři zařízení jsou kompatibilní s DEX, takže můžete snadno vytvořit nastavení počítače na ploše pouhým připojením tabletu k monitoru a klávesnici plné velikosti a klávesnici.

Ultra rychlé pero Samsung, zahrnuté ve všech modelech Tab S8, má nyní téměř nulovou latenci-pro skutečné zážitek. Pokročilá kniha 2 v 1 s Galaxy S8 Ultra poskytuje plně podsvícenou klávesnici s zkratkou pro Dex a vaše oblíbené aplikace.

Řádek Tab S8 nabízí kontinuitu s ostatními zařízeními Samsung. To znamená, že je snadné předat obsah mezi tabletem, knihou Galaxy, Samsung Smartphone a dokonce i vaše pupeny Galaxy.

Galaxy Tab Active3: Robustní řešení připravené na pole

Mnoho společností vybaví své frontline pracovníky tablety, aby zachytili podpisy, fotografie nebo poznámky na cestách. Občas mohou práce v terénu vyžadovat, aby zaměstnanci pracovali venku za drsných povětrnostních podmínek. Rychle se rozvíjející maloobchodní prostředí přicházejí s vlastními výzvami.

Sestava společnosti Samsung of Galaxy Tab Active RUGGED zařízení zahrnuje Galaxy Tab Active3, který obsahuje design vojenského stupně-testovaný proti robustní technologické standardy ministerstva obrany MIL-STD-810 a získal hodnocení IP68 za odolnost proti prachu a vodě.

samsung, galaxy, active, review, robustní, tablet

Ochranný hardware Galaxy Tab Active3 chrání zařízení, aby jej udržovalo neporušené i po opakovaných kapkách z 5 stop nahoru. A s vylepšeným dotykovým režimem, Galaxy Tab Active3 umožňuje těm v poli udržovat rukavice, když provozují tablet. Programovatelný aktivní klíč na straně zařízení může spustit často používané aplikace s jedním kliknutím.

Lidé v terénu se nemusí starat o to, aby zůstali online. Karta Galaxy Active3 zajišťuje spolehlivé připojení prostřednictvím Wi-Fi 6 a 2 × 2 vícenásobné vstupy a vícenásobné výstup (MIMO), s modely připojenými k LTE dostupné od hlavních dopravců. Dlouhodobá baterie zaměřená na pole-až 5 050 mAh-také podporuje rychlé nabíjení přes USB a Pogo kolíky.

Mezi další robustní možnosti tabletu patří karta Galaxy Active Pro, která může také odolávat těkavým podmínkám prostředí, včetně opakovaných kapek, konstantních vibrací, ponoření v 5 stopách vody, extrémní teploty, nízký tlak vzduchu a soli mlha. Galaxy Tab Active Pro obsahuje velké, 10.1-palcový displej, ideální pro kontrolu podrobných diagramů, jako jsou stavební plány na místě.

Galaxy Tab Active3 a Tab Active Pro jsou také kompatibilní s DEX, což umožňuje pracovníkům v terénu zakotvit svůj tablet na stolní monitor zpět v kanceláři, takže si mohou svou práci vyzvednout tam, kde skončili. Zařízení Galaxy Tab Active3 mohou také sloužit jako odolné systémy v místě prodeje (POS), díky jejich drsnému hardwaru a vestavěné schopnosti komunikace v blízkém poli (NFC).

Pro snadnější správu přichází Galaxy Tab Active3 Enterprise Edition s jednoletým předplatným pro Knox Suite, sada nástrojů společnosti Samsung end-to-end nástrojů pro mobilní správu založené na cloudu. Může tyto nástroje použít k efektivnímu zabezpečení, řízení a nasazení mobilních zařízení. Slevové ceny jsou k dispozici, když se Enterprises obnoví v následujících letech.

Galaxy Tab S6 Lite: Ultimate on-the-go možnost

S více společnostmi, které nabízejí politiku vzdálené práce, je pravděpodobné, že vaši zaměstnanci budou muset zachytit nápady a plnit úkoly z domova, kavárny a všude mezi tím. To platí stejně pro vedoucí pracovníky jako pro mladé profesionály, díky čemuž je Galaxy Tab S6 Lite ideální pro různé znalostní pracovníky.

Balení prémiového designu uni-tělu do pouhých 1.01 liber a 10.4 palce, světlo a kompaktní profil Galaxy Tab S6 Lite kombinuje symetrický, hladký rámeček a pohlcující obrazovku se zaoblenými rohy. Když je čas na multitask, můžete podle potřeby změnit velikost a uspořádat více oken.

CPU Qualcomm SM 7125 mezitím běží až 1.5krát rychlejší než model 2020 a GPU je 2.6krát podporuje. Dodává se s pamětí 64 GB, ale výkon můžete zlepšit ještě více pomocí části oblasti pouze pro čtení (ROM) jako paměť s náhodným přístupem (RAM).

Nové uživatelé Tab S6 Lite najdou ho zabalit s nově přepracovaným perem S, představujícím 0.TIP 7 milimetrů-který píše stejně pohodlně jako skutečné pero a nabízí nižší latenci než předchozí modely. Obchodní profesionálové mohou spárovat pero s poznámkami Samsung, které poskytuje rychlé zvýraznění a umožňuje jim sevřít a přiblížit až 300 procent. Inteligentní vyhledávání v rámci poznámek Samsung znamená, že nebudete muset lovit dokumenty. A můžete převést ručně psané poznámky na text jediným dotykem. Pen S také magneticky připojuje k Galaxy Tab S6 Lite, buď uvnitř obálky knihy, nebo přímo na zařízení.

Práce na dálku nemusí znamenat práci samostatně. Galaxy Tab S6 Lite pomáhá členům týmu prakticky se spojit s automatickou framingem, který automaticky změní přiblížení fotoaparátu, aby lidé vidili na fotoaparátu. Duo Present to Call usnadňuje sdílení prezentací při pokračování videohovoru a duo Live Share vám umožní sdílet vaši obrazovku, když jste s kolegou. Mezi zážitek z podpisu galaxie patří také prostorový zvuk Dolby Atmos, vylepšený společností AKG pro bohatší stereo.

Galaxy Tab A8: Digitální aktivátor pracovního postupu

Se správnými tabletami mohou zdravotnická zařízení digitalizovat své přijímací formy, restaurace mohou zefektivnit svůj objednávkový systém, dodavatelé výroby mohou zajistit, aby vždy měli nejnovější plány, a maloobchodní nakupující mohou získat okamžité odpovědi od svépomocných kiosek.

Galaxy Tab A8 může pomoci ve všech těchto oblastech a posunout vaše podnikání vpřed do bezpapírového digitálního pracovního postupu.

Na základě známého operačního systému Android. jednodušší pro nasazení, konfiguraci a správu než na platformy PC. Galaxy Tab A8 vám umožňuje nasadit nové tablety, aniž byste ohromili svůj rozpočet IT.

S 10.5palcová obrazovka a zvukový systém Dolby Atmos, Galaxy Tab A8 je navržen pro více poutavé videohovory, školení a prodejní prezentace. Fotoaparát směřující přední část bude mít pocit, že jste ve stejné místnosti jako vaši zákazníci. Galaxy Tab A7 Lite je téměř stejně velký, s 8.7palcový širokoúhlý displej.

VYBRAT pro Galaxy Tab A7 Lite, získáte přístup k plnému ekosystému Galaxy. Díky tomu je snazší sdílet soubory bezpečně, užijte si konzistentní zážitek. Rozšiřitelné úložiště. například úložný slot pro MicroSD, pro úložiště až 1 TB. vám dává vše, co potřebujete ke správě všech vašich důležitých souborů a obsahu.

Zbytek karty Galaxy A sestava A mezitím nabízí spolehlivý výkon a dlouhou životnost baterie. až 13 hodin na největším modelu, Galaxy Tab A 10.1 palec. S připojením 4G LTE na vybraných modelech můžete důvěřovat svému tabletu, který vás udrží, když nemáte Wi-Fi.

S Galaxy Tab a 8palcová, galaxie tab a 8.4 palcový a galaxie tab a 10.1 palce, můžete si vybrat nejlepší směs přenositelnosti a velikosti obrazovky pro vaše použití a pracovní prostředí. Ultra-přenosný model 8 palců se vejde do zad. zatímco 10.1palcový model je výhodnější pro prohlížení více dokumentů najednou.

Model uprostřed, Galaxy Tab A 8.4 palce, nepřidávejte jen trochu více prostoru na obrazovce; přidává také možnost připojení LTE, takže můžete být produktivní odkudkoli. A pokud zjistíte, že po nákupu potřebujete více úložiště, můžete využít rozšiřitelný paměťový slot.

Správný tablet galaxie pro vaše potřeby

Všechny tablety Galaxy přicházejí s vestavěnou zabezpečení Knox a také volitelnými řešeními pro správu mobilních mobilních zařízení, která usnadňují správu celé flotily zařízení v měřítku.

Výběr nejlepšího tabletu Galaxy pro vás sestoupí, ke kterému zařízení může nejlépe řešit práci, pro kterou ji potřebujete. Pokud potřebujete výkonný tablet podobný notebooku s klávesnicí, trackpad a kompatibilitou DEX, zvažte Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8 a S8 Ultra Ultra. Pokud pracujete v poli a potřebujete něco, co zvládne teplu. Nebo pokud hledáte nižší rozpočet, spolehlivé zařízení pro přesunutí vaší firmy do budoucnosti bez papíru, Galaxy Tab A 8 palců, karta A 10.1 palcový, tab a7 lite a tab S6 lite může dodat.

Správa mobilních zařízení nemusí být komplikovaná. S účinným řešením MDM může vaše organizace utratit méně a dělat více. bezpečně a efektivně. A dozvíte se o Knoxově správě, dostupném řešení MDM společnosti Samsung, které přichází s 90denní bezplatnou zkušební verzí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS