Samsung Galaxy Tab S 8.4 Recenze. Karta Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy Tab S 8.4 Recenze

Jsem ten 5g chlap. Vlastně jsem tu byl pro každý „g.„Během 18 let jsem dobře zkontroloval více než tisíc produktů na plný úvazek v PCMag.com, včetně každé generace iPhone a Samsung Galaxy S. Také píšu týdenní zpravodaj, plně mobilizovaný, kde jsem posedlý telefony a sítími.

Sečteno a podtrženo

Tabulka Samsung Galaxy S 8.4 Tablet má svrchovaně elegantní hardware, krásný displej a rychlý výkon Android.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Nevýhody

Záležitosti obrazovky. Tabulka Samsung Galaxy S 8.4 (399, 16 GB) je nejlepší malý tablet na trhu právě teď kvůli jeho obrazovce, třpytivému panelu Super AMOLED, díky kterému vaše webové stránky, videa a hry vypadají pozitivně slavně. Právě teď je to přeplněné pole a možná budete moci najít malý tablet, který je pro vás a vaše konkrétní použití lepší. Ale v tuto chvíli, karta S 8.Rozšiřitelná paměť a multimediální statečnost se nejlépe nejlépe pro příležitostné prohlížení a přehrávání médií se používá většina malých tabletů se používá.

Poznámka editorů: Tato recenze, původně zveřejněná 24. června 2014, byla revidována kvůli změnám v konkurenční krajině. Hodnocení zůstává stejné, ale produkt nyní získává cenu našich editorů za tablety na malou obrazovku.

The Galaxy Tab S 8.4 a Galaxy Tab S 10.5 (599.99 v Samsungu) (otevírá se v novém okně) jsou velmi podobné tablety, jen s obrazovkami různých velikostí a 100 rozptylu ceny, tolik z této recenze bude stejná jako naše recenze 10.5. Obě tablety jsme však testovali samostatně, ale.

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Fyzický design a screententhe Galaxy Tab S 8.4 má design podobný Samsung Galaxy S5 (220.00 v Amazonu) (Otevře se v novém okně). ale dokáže vypadat spíše nóbl než chintzy. Velkou součástí je zbavit se toho Ridged, Chrome Bemzel kolem okraje výměnou za jemnější kapelu. 8.4 přichází v titanovém bronzu, což je barva tmavého zlata a oslňující bílá, která je bílá. Je to ohromně tenké a bez námahy světlo. na 8.38 o 4.24 x 0.26 palců (HWD), je tenčí a lehčí, Samsung by vás to věděl, než iPad mini 3. (10.3 unce vs. 11.6 uncí.)

Zadní strana je mírně texturovaná, měkký dotykový plast, se stejným tahavým efektem, jaký vidíte na S5; Existují také dva kruhy, na které se Samsungova linie případů zasahuje. Stereo reproduktory na horních a dolních okrajích naznačují, že sledujete video v režimu krajiny; ditto pro emitor IR, který je na pravé straně. Jsem ohromen tím, že Samsung dostal slot pro kartu microSD do něčeho tenkého, ale tam je.

Apple iPad Mini 3

Obrazovka je však skutečným důvodem, proč jste tady. Je to panel 2 560 x 1 600, jako je panel na Amazon Fire HDX 8.9. Ale je to jiná technologie: AMOLED. Ukázalo se, že to je velký problém.

Jediné, co musíte udělat, je načíst video. Fire HDX 8.9 má skvělou LCD obrazovku, laminovaná pro nižší odrazivost a lepší černochy. Ale barvy úder výrazně nad jejich váhou na kartě S 8.4, a obzvláště venkovní viditelnost je kopnutá do zářezu.

Pamatuji si předchozí tablet AMOLED Samsung, The Galaxy Tab 7.7, a ten zašel trochu příliš daleko. slovy tam vypadaly opravdu sklíčeně. Stejně jako na Galaxy S5, Samsung použil inteligentní software k vytočení nasycení barev a udržení věcí vypadat realisticky.

AMOLED obrazovka také SIPS, spíše než Gulps. To kombinuje s baterií 4 900 mAh, což dává úžasnou výdrž baterie. Byl jsem docela překvapen, když jsem vytáhl 11 hodin, 52 minut přehrávání videa s povoleným Wi-Fi a nastavenou obrazovkou na maximální jas. Mnohem lepší než výsledky, které jsem nedávno viděl z Amazonu, Apple nebo Google.

Performance and Networking Throub Galaxy Tab S používá vlastní procesor Samsung, „Octo-Core“ Exynos se čtyřmi 1.Jádra Cortex-A15 9GHz a čtyři 1.3GHz jádra, na která se přepne, když chce ušetřit energii. Na benchmarcích je to zářez za nejnovějšími čipy, jako je Nvidia Tegra K1 v tabletu Nvidia Shield (299.00 v Amazonu) (Otevře se v novém okně) a Qualcomm Snapdragon 805 v Amazon Fire HDX. Ve srovnání s linií Apple iPad Mini se drží vlastní produktivitu, ale při GPU se zaostává dobře.

To je moje hlavní obava z karty Galaxy: Nízké grafické snímkové frekvence způsobily, že přechody obrazovky byly trochu gumové a znamenaly, že to není ideální tablet pro špičkové hraní her. Kde The Galaxy Tab S dostane 14fps na obrazovce s benchmarkem GFXBench T-Rex a 2.9 FPS s benchmarkem na Manhattanu, iPad Mini 2. Shield Tablet a Nexus 9 (579.00 v Amazonu) (otevře se v novém okně) všechny tyto výsledky zdvojnásobí nebo ztrojnásobí.

Android 4.4 Kitkat je na palubě, s některými užitečnými rozšířeními. Mám rád víceběžný režim Multitaskingu Samsung, který opravdu zvyšuje produktivitu. Software Samsung sedí trochu lehce na tabletech S než předtím. Ano, můžete přejetím doleva, abyste se dostali do matoucího časopisu UX Samsung, ale nemusíte. Bohužel, Samsung ještě neoznámil upgrade lízátka pro tento tablet, takže se na to nepočítajte. Ale funkce Lollipop nejznámější tablety, více uživatelských profilů, je již přítomna a podporována.

Získáte také nějaké takzvané dárky, ale jsou spíše volitelné než povinné stahování. Mezi nejlepší upoutávky patří tři měsíce Marvel Unlimited Comics a tři měsíce Evernote Premium.

Mezi povinné předpětí patří redundantní hudební přehrávač společnosti Samsung, který oproti hudbě Google Play nemá žádné výhody; Video přehrávač společnosti Samsung, který je mnohem snazší navigovat než video galerie Google; Papírová zahrada, aplikace E-Magazine, která se má přidat do každé další aplikace E-Magazine na světě; a Samsung je vlastní obchod s aplikacemi.

Je tu jedna softwarová závada, která se mě týkala: tablety fungují špatně s prohlížečem Chrome Google. Našel jsem v Chrome složité stránky a dostal jsem pouze 800 v benchmarku Browsermark. nižší skóre, než byste dostali na telefon Galaxy S4. Benchmark skóre se zdvojnásobilo pomocí internetového prohlížeče společnosti Samsung, takže to použijte.

Modely Galaxy Tab, které jsme testovali, byly pouze Wi-Fi, s 802.11 A/B/N/AC Wireless, GPS, NFC a Bluetooth 4.0. Wi-Fi výkon byl konkurenceschopný s iPad Mini na dálku, ale ne na rychlosti. Testováno proti routeru Meraki asi 20 stop daleko, viděli jsme dvojnásobnou rychlost na iPadu ve srovnání s obou tz. S 60-70Mbps ve srovnání s 20-30 Mb / s. Na 50 stop se iPad zaregistroval 20 Mb / s ve srovnání s kartami Galaxy s přibližně 10Mbps. Pouze na 75–100 stop, kde byla pro každého nízká rychlost.

Samsung Galaxy Tab S 8.4 Review

Jediný dostupný model LTE je s ATT a stojí to 529. Model ATT podporuje všechny skupiny LTE dopravce, včetně nové skupiny 29 pro vylepšené stahování. Teoreticky to bude fungovat slušně na síti T-Mobile a s velmi omezeným úspěchem na Verizonově, ale je zamčený k ATT.

Kamera a multimedienská galaxie Tab S 8.4 přichází s 16 GB úložiště, z toho 11.5 GB je uživatelsky přístupná; to vyplníte docela rychle médii, takže je dobré, že tablet podporuje paměťové karty microSD.

Hlavní fotoaparát 8 megapixelů a přední kamera 1 megapixelu jsou překvapivě dobré pro tabletové kamery. Venkovní výstřely byly docela ostré a LED blesk rozsvítil temnou místnost. UI a speciální režimy odpovídají Galaxy S5. Obě kamery neměly potíže s dosažením 1080p videa na 30 snímků za sekundu v interiéru nebo venku, ačkoli videa z indoor 1080p byla trochu hlučná. Nejsem fanouškem fotografie tabletů, ale tyto tablety tuto práci dokončí.

Přehrávání videa je na druhé straně specialita Galaxy Tab S. Tablety nemají problém s hraním h.264, obsah XVID nebo Divx a existuje spousta dalších aplikací pro přehrávání videa pro sledování různých druhů souborů. Tab 8.4 je také perfektní velikost pro e-čtení a digitální komiksy a přichází s tříměsíčním předplatným Marvel Unlimited. Komiksy, ať už prostřednictvím Marvel Unlimited nebo Comixology, vypadají nádherně zde.

Duální stereofonní reproduktory jsou dostatečně hlasité, aby vyplnily místnost, i když v podstatě neexistuje žádná basa. Sluchátka a reproduktory Bluetooth zde také dobře fungují.

Srovnání a závěry tabletů ANDROID určitě vyrostly. Za posledních několik let jsme doporučili tablety jako Nexus 7, protože jsou levnější než alternativy iOS a Windows. Ale tab z galaxie S 8.4 není levnější; V 399 stojí více než iPad Mini 2 a Asus Vivotab Note 8 (v Amazonu) (otevře se v novém okně). A tyto tablety mají silné stránky, které Tabs S, zejména lepší sbírky her a aplikací pro produktivitu.

Ale vidím malé tablety především jako zařízení pro zábavu na štíhlé zábavě, takže pravidlo obrazovky, váhy a úložiště nejvyšší. (Pokud hledáte tablet produktivity, budete chtít větší model jako iPad Air 2 (445.00 na eBay) (Otevře se v novém okně) nebo Microsoft Surface Pro 3 (779.00 v Amazonu) (Otevře se v novém okně).) A karta S 8.4 převyšuje všechny příchozí do těchto klíčových sil malých tabletů.

Pokud máte velkou knihovnu hudebních a video souborů, Android je vynikající platforma. Slot karty microSD Tab S umožňuje snadno přenášet soubory a rozšířit kapacitu tabletu, platforma Open Android vám umožní přenášet a hrát širokou škálu médií, aniž byste se museli vypořádat s iTunes, a nic nepřekoná tuto obrazovku.

samsung, galaxy, recenze, karta

Existují i ​​další dobré volby tabletů Android. Je to přeplněné pole. Tablet Nvidia Shield vám dává skvělou hratelnost za 100 méně, za cenu výrazně levnějšího hardwaru. Fire HDX 8.9 Streamuje obsah Amazonu způsobem, jak tablet Samsung ne, ale jeho nedostatek Google Play to opravdu honí s aplikacemi produktivity.

Takže pro tuto sváteční období jsem rád doporučil Samsung Galaxy Tab S 8.4 Jako volba našich editorů s malými tablety. Pokud máte v úmyslu číst, surfovat nebo sledovat na tabletu velikosti, jednoduše svítí.

Samsung Galaxy Tab S5e Recenze

Tab s5e Samsung Galaxy zasáhne perfektní rovnováhu mezi velkým multimediálním společníkem a nástrojem produktivity. Displej, design a zvuk se ujistěte, že jste zakrytí pro vaše sledování pro sledování i na cestách s působivou zálohou baterie. Je to jedna z druhů nabídky za cenové rozpětí, protože na jeho území nejsou žádné další tablety, které mají tak všestrannou sadu funkcí.

Klady

  • Působivě lehký
  • Světlý, barevný displej
  • Včetně Dex a Bixby
  • Skvělý zvuk

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Tab S5e Samsung Galaxy je elegantní a působivě lehký tablet s Androidem v polovině. Po přibližně čtyřech měsících čekání jej Samsung minulý týden konečně spustil v Indii.

Nejedná se o cenově dostupný tablet, ale stále je to mnohem levnější než vlajková loď Samsung Galaxy Tab S4. Zatímco karta S4 je postavena pro profesionály, S5E se zaměřuje více na spotřebitele obsahu a pozorovatele binge, kteří by ji také mohli použít k práci na cestách. Nezapomenout, že to má také Qualcomm Snapdragon 670, díky kterému jsou hry jako PUBG Mobile hratelná, kde se ve vaší ruce lépe hodí do vaší ruky.

The Galaxy Tab S5e se může pochlubit 10.5palcový displej, čipová sada Snapdragon 670, 4 GB RAM a 64 GB úložiště (plus rozšiřitelné úložiště). Zkontrolovali jsme buněčnou variantu, která je mírně nákladná než možnost Wi-Fi-pouze. Takže jsme měli všechny zabalené zkušenosti s S5E, ale má to ošuntělost, která je lepší než dvouletý iPad za tuto cenu? Zjistíme to.

Samsung Galaxy Tab S5e Cena a dostupnost

Samsung nabízí obě tablety ve dvou variantách Wi-Fi-pouze a Wi-Fi LTE, spolu se třemi barevnými možnostmi černé, zlaté a stříbrné. Tab S5e začíná na Rs 35,999 pro verzi Wi-Fi a Rs 39,999 pro model Wi-Fi LTE. Je již v prodeji po celé Indii a lze jej zakoupit od Samsung E-Shop, Opera House spolu s regionálními maloobchodními prodejnami. Varianta Wi-Fi Tab S5e je také k dispozici na Amazon India a variantě LTE na Flipkart.

Návrh, zobrazení a zvuk

Ve chvíli, kdy jsem držel galaxii Tab S5e v ruce, jsem byl ohromen tím, jak lehký a elegantní to je v ruce. Dokonce i s příslušenstvím klávesnice, které tělu přidává významnou váhu, se zdá být jako tenký notebook.

Můžete jej sklouznout do jakéhokoli malého sáčku nebo rukávu a pokud používáte kryt klávesnice, je stále natolik elegantní, aby byl přenášen v ruce. Váží kolem 400 gramů, což usnadňuje držení po delší dobu, a také je mnohem snazší použít na cestách.

Měří 245 x 160 x 5.5 mm, díky čemuž je jedna z nejtenčích břidlic na trhu. Přichází však na úkor ztráty konektoru pro sluchátka. Ale v krabici však získáte adaptér, což vám umožní připojit vaše kabelová sluchátka přes port USB-C.

Jediné porty na kartě Galaxy S5e jsou otevření USB-C a konektor Pogo Pin pro připojení inteligentní klávesnice.

Klíč napájení/zámku je směrem k horní části pravé strany tabletu (když je držen v portrétu) a má do něj zabudován senzor otisku prstu.

To znamená, že na přední straně není žádné tlačítko pro domácí. Ale to neznamená, že je to rámeček nebo něco blízkého, hranice jsou relativně menší než tablety předchozí generace, ale stále patrné.

Hodnota hlasitosti je přímo pod klíčem napájení/zámku a je snadné jej dosáhnout, ale samozřejmě ne jen jednou rukou.

Kovová unibody poskytuje přísný a prémiový dotek a cítí se k němu, ale není úniku skutečností, že zadní část vypadá velmi nevýrazně podobně jako tablety rozpočtu před několika lety. Takže záda nakonec nedokáže nabídnout bohatost estetice, kterou vidíte na Apple iPad.

Neexistuje místo pro stylus, protože nepřichází s S-pen ani nepodporuje žádné externí pero.

Vlevo nahoře je modul čtvercového fotoaparátu, logo Chrome Samsung uprostřed a značku AKG na dně zadního panelu.

Branding AKG na zádech je proto, že karta má na každém konci tabletu naladěno čtyři stereofonní reproduktory naladěné AKG. Pro ty, kteří to nevědí, AKG Acoustics je akustická inženýrská a výrobní společnost pod Harmanem, kterou vlastní společnost Samsung Electronics.

Na čem záleží, pokud je zvuk dobrý a je to překvapivě dobré. Čtyři reproduktory jsou hlasité, svěží a vytvářejí spotřebu videa/zvuku na této kartě a ošetřením.

Samsung Galaxy Tab S5e nás překvapil ne jednou, ale dvakrát během našeho prvního setkání s tabletem. Nejprve s jeho formovým faktorem a druhý s 10.5palcový displej QHD Super AMOLED. Očekávali jsme, že to bude dobré, ale je to lepší, než jak to vypadá na papíře. Poměr stran a vyšší poměr obrazovky k tělu přispívá k zážitku z prohlížení mnohem více.

Displeje AMOLED jsou extra živé a mají hlubší černochy ve srovnání s LCD, takže tab S5e přirozeně přináší vynikající jasnost a dostatečnou vibraci pro sledování videa. Bylo to naše zařízení pro probíhající streamování mistrovství světa v kriketu během práce a také získáte přístup k obsahu HD v aplikacích Netflix a dalších aplikacích pro streamování videa.

Multitasking a hraní

S čipovou sadou Snapdragon 670 a 4 GB RAM je v jeho srdci Samsung Galaxy Tab S5e relativně dobře vybavena pro poskytování stabilního zážitku pro Android. S ohledem na to jsme zdůraznili to s tlakem multitaskingu a her.

Měli jsme více relací PUBG se zařízením a je to lepší karta než Galaxy Tab S4 hrát hry. Zatímco představení je shodovatelné, formulář zde hraje klíčovou roli při tom, aby byl pro hry lepší tablet. Snadno se zabývá rychle se rozvíjejícím týmem PUBG Mobile a přitom udržuje grafiku na střední úrovni. Ve srovnání s iPadem 9.7 32 GB buněk? IPad nabízí lepší herní výkon.

Multitasking je na kartě S5e docela tekutina; zvládne to vše, co byste prakticky dělali na tabletu najednou. Všimněte si však, že výkon se po nějaké době a přepínání, otevření a uzavření aplikací může po několika měsících používání ukazovat. Je to rychlé, ale postrádá plynulost karty S4 nebo jejích soupeřů iPad.

Dodává se s 64 GB interního úložiště. Ale Samsung ví, že spotřebitelé jsou posedlí externími kartami (zejména v Indii), takže udržuje podporu kartám microSD až pro 512 GB, což je ještě lepší pro sběratele filmů/série. Je to hodino pro skladování vašich médií nebo souborů na časy, kdy není internet.

Software a funkce

Tab S5e provozuje Android 9.0 s Samsung’s One UI nahoře. Je to snadné, citlivé a jednoduché pro použití pro všechny věkové profily. Osobně se mi nelíbí výběr ikon balíčků, ale odpočinek vypadá dobře. Přechody a animace způsobují obrovský rozdíl v tom, jak rychle se UI cítí ve srovnání se staršími UI Samsung.

S tablety Android je obecný problém, že hrstka aplikací podporuje větší rozvržení. Samsung potřebuje podporu Google k vyřešení tohoto problému, zatímco Google s tím něco dělá, Samsung provedl několik úhledných vylepšení softwaru v uživatelském rozhraní.

Hlavní rozhraní je podobné tomu, co jsme viděli na nových telefonech Samsung Galaxy. Klíčovým diferenciátorem v jeho případě je režim DEX, který umožňuje desktopový zážitek pro lepší produktivitu. Z nabídky Quick Action můžete přepnout do režimu DEX na liště oznámení.

Pamatujte, že při používání rozhraní DEX nebude manipulovat s tak velkým napětím jako karta S4. Výhodou je, že můžete používat více oken současně, používat aplikace jako Chrome v režimu Windows, ale některé aplikace nemůžete použít v režimu na celé obrazovce. Jedním ze společných příkladů je Netflix, ale to není to, pro co je režim DEX.

Je vyroben pro multitasking a pracuje na cestách, zatímco můžete stále sledovat show Netflix v sousedním okně. V režimu DEX je však limit pro multitasking. Nemůžete očekávat, že se bude shodovat s notebookem, kde máte otevřené deset karet při poslechu hudby a psaní článku současně.

Kromě Dex existuje funkce účtu Samsung, která umožňuje vzdálený přístup k vašemu smartphonu Samsung při použití se stejným účtem. Je to také první tablet společnosti s předem načteným asistentem společnosti Bixby Digital Voice, kde používá své mikrofony na dálku pro hlasové příkazy, aby vás udržel organizovaný. Ale bohužel, Bixbyho rozpoznávání slov stále není na par.

Pro děti má prvky bezpečnosti dětí, kde mohou rodiče omezit přístup k určitým aplikacím a datům.

Kryt klávesnice

Společnost Samsung vám také prodává klávesnici knihy o krytí knihy za 7 999 Rs, která je k dispozici pro R 3500 během nabídky spuštění. Tab S5e se připojuje k klávesnici pomocí Pogo Connect a spustí režim DEX.

Použil jsem kryt klávesnice, abych napsal několik částí této recenze, a byl to skutečný boj, protože jsem zvyklý na rychlé psaní. Bez ohledu na to, jak malá je vaše klávesnice notebooku, klávesnice Samsung se cítí stísněná a je tu křivka učení, než se na ni můžete rychle dostat. Klávesy nejsou podsvíceny a hmatová zpětná vazba ponechává hodně žádoucí, zejména pro příslušenství, které stojí 8k.

baterie

Uvnitř kovového těla tabletu je masivní baterie 7 040 mAh, která poskytuje spolehlivé využití z jednoho náboje. Podle Samsungu může trvat až 14.5 hodin, ale v reálném životě nejvíce můžeme potvrdit celodenní výdrž baterie. Toto je po několika herních sezeních, živé kriketové streamování na Hotstar, YouTube a procházení přes 12 hodin.

Sledování 52 minut show Netflix v HD s plným objemem na LTE spotřebovalo 9% baterie. Hraní PUBG Mobile po dobu jedné hodiny spotřebované kolem stejného množství baterie.

Samsung si také zachovává své adaptivní rychlé nabíjení, ale nikoli 25w supercharge, který je vidět na jeho prémiových telefonech. Přesto, se svou současnou sazbou nabíjení, trvá přibližně 120-140 minut od 0 do 100%.

Kamery

Skvělé kamery jsou poslední věcí, kterou uživatelé hledají v tabletu, protože to nikdy nebylo významným prodejním bodem tabletu. Tablety nejsou vyrobeny pro kliknutí na obrázky, ale používají se k provedení videohovorů často.

Na kartě Galaxy S5e je zadní kamera 13MP spolu s 8MP selfie snapperem. Může se hodit pro hovory a příležitostné fotografie, ale nemůže natočit fotografie Instagramu hodné. Nanejvýš můžete kliknout na některé slušné obrázky v dobrém světle.

Výrok

Tab S5e Samsung Galaxy se ocitá v téměř jedinečné poloze. Apple iPad v tomto cenovém rozpětí je dvouletá nabídka. Jedinou oblastí, kde iPad vyniká, je software a design. Všechno ostatní se na kartě S5e cítí lépe.

Elegantní formový faktor, ohromující displej a skvělý zvuk z něj činí tablet pro ty, kteří hledají zábavní zařízení na cestách. Další schopnosti, jako je rozšiřitelná paměť a dobrá výdrž baterie, z něj činí ještě přesvědčivější nákup.

Pokud hledáte tablet, který lze použít jako mediální zařízení, Tab S5e by se mohl dobře hodit k účtu. Dex je užitečná funkce produktivity, ale v budoucnu bychom z ní rádi viděli více.

Samsung Galaxy Tab S5E SM-T720

1 USB 3.0/3.1 Gen1, 1 HDMI, 1 displayport, zvukové připojení: USB typu-C, čtečka karet: až 512 GB microSD karty, 1 čtečka otisků prstů, senzor jasu, senzory: akcelerometr, skener otisky prstů, gyroskop, hala senzor, wi-fi přímý. USB otg, mravenec. Docking Port (Samsung Pogo Pins), Samsung Dex

Primární kamera: 13 MPIX 1/3.4 „, f/2.0, 8x digitální zoom, fotografie až 4128×3096 (4: 3), videa až 3 840 x 2 160/30 fps (UHD) Sekundární kamera: 8 MPIX 1/4.0 „, f/2.0, široký úhel, fotografie až do 3265×2448 (4: 3), videa do 1 920 x 1 080/30 fps (Full HD)

Reproduktory: AKG Quad reproduktory s Dolby Atmos, klávesnice: Virtuální, modulární nabíječka (9 V/1.67 A, 5 V/2 A), USB typu-A na typ-C kabel, 3.Adaptér 5 mm Jack (USB type-C), SIM nástroj, průvodce rychlým startem, jeden uživatelský rozhraní 1.1, 24 měsíců záruka, bez fanoušků

samsung, galaxy, recenze, karta

PriceCompare

Cena: 80%, výkon: 71%, funkce: 76%, displej: 88%mobilita: 87%, zpracování: 85%, ergonomie: 86%, emise: 97%

Recenze pro Samsung Galaxy Tab S5E SM-T720

84.5% Samsung Galaxy Tab S5E (Wi-Fi) Recenze tablety | NotebookCheckthe Galaxy Tab S5e vypadá hodně jako Galaxy Tab S4. Přestože je však v současné době vlajkovou lodí Samsung, Tab S5e je výrazně levnější při téměř 400 EUR (~ 448). Střední tablet je také asi o 20% lehčí. Samsung však neporušil hardware, aby ušetřil náklady.

80% Samsung Galaxy Tab S5e (Wi-Fi) ReviewSource: Reliance Digital The Galaxy Tab S5e je drahokam na trhu, pokud nechcete hodně utratit za tablet. Je to také skvělá alternativa k notebooku, pokud je spárována s klávesnicí a Samsung Dex nabízí prostředí podobné PC. Celkově je to ideální tablet Android určený pro sledování filmů, procházení a základních her. Cena za Rs. 24 999, S5E má slušný displej AMOLED, vynikající kvalitu sestavení a dobré reproduktory. Je dokonale vyladěn, aby předefinoval zábavní prostor. Slichý faktor a dlouhodobá baterie Tab S5e z něj dělá perfektního společníka. Dokud nepoužíváte Tab S5e pro mnoho her, budete spokojeni s jeho výkonem. Jednorázová recenze, online dostupná, krátká, datum: 03/17/20205ting: Celkové skóre: 80% Performance: 80% zpracování: 70%

91% Samsung Galaxy Tab S5e Review: Slim Tablet s slušným personátním věkem: TechAeris Archive.tablety org verze, které nejsou tak populární, jak bývaly, pokud jste na trhu pro jeden, Samsung Galaxy Tab S5e je skvělou volbou pro obchodní nebo domácí použití. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 12/11/2019 ROZDĚLENÍ: Celkové skóre: 91% Cena: 90% Výkon: 95% Displej: 95% Mobilita: 90% zpracování: 90%

Recenze Samsung Galaxy Tab S5e: Skvělé pro streamování a GamingSource: Archiv LINT.Org verzeget Základy tabletu S6 Samsung, ale za stovky liber méně a mínus podpora stylusu. Obrazovka a reproduktory a skvělé, stejně jako výdrž baterie, s slabými stránkami jen málo a daleko. Nedostatek 3.5 mm jack irks, zatímco my dáváme přednost knihovně her a aplikací iPad OS, ale to je o všem, co se počítá proti tomuto Samsungu. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 10/01/2019

Samsung Galaxy Tab S5e Hands-On ReviewSource: GSM Arena Archive.org versionin the end, jediná věc, která se nám na Tab S5e líbila, bylo to, jak dobré to bylo pro multimediální spotřebu. Pokud se vám líbí sledování filmů a televizních pořadů, když jste v pohybu nebo dokonce jen při ležení na gauči a nechcete rušit každého s televizí, pak je to vynikající volba. Nemůžeme to však opravdu doporučit pro nic jiného. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 08/06/2019

80% Samsung Galaxy Tab S5e ReviewSource: Trusted Reviews Archive.Org verze Samsung Galaxy Tab S5e je to, co jsem chtěl: model střední ceny s některými vyššími dotyky. Nemusíte prodávat svůj notebook, abyste ospravedlnili náklady, ale rozhodně to není hračka určená k udržení dětí v klidu. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 07/29/2019)

Samsung Galaxy Tab S5e ReviewSource: Mobilní indický archiv.Org verze Samsung Galaxy Tab S5e je pravděpodobně jednou z nejzajímavějších tablet, které spustil Samsung. Tablet je nejtenčí a nejlehčí, jaké jsme dosud viděli, a displej vypadá ostrý v přírodě. Vestavěný Samsung Dex funguje dobře, i když ještě není připraven nahradit váš notebook. Výkon reproduktoru je docela vynikající a softwarový zážitek je také hladký. Představení je jednou z oblastí tabletu, takže od něj neočekávejte příliš mnoho. To znamená, že tablet má stále smysl, pokud jste jedním z těch, kteří rádi konzumují spoustu obsahu na velké obrazovce. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 29/29/2019

98% Samsung Galaxy Tab S5e Review. tenký, lehký, cenově dostupný tablet, který dělá IT RightSource: Ausdroid Archive.org versionreally jediným aspektem, který je trochu zklamáním, je kamera. Opravdu, je to hrozné. Je to v pořádku pro videokonference o aplikacích, jako je Google Duo, ale pro fotografování, váš objektiv smartphonu rozmazaný v mastnotě otisků prstů bude stále dělat lepší práci. Toto je Spud Cam a o tom nejsou pochyb, ale pokud jste vážně na fotografování, které stojí za to pořídit, stejně nebudete používat tablet. Jednorázová recenze, online dostupná, velmi krátká, datum: 07/19/12019, celkové skóre: 98%

70% Samsung Galaxy Tab S5e Review: Je tento tablet Android za cenu?Zdroj: Indický expresní archiv.Org verze The Galaxy Tab S5e má dlouhý seznam působivých funkcí. Je to lehká váha s vynikajícím displejem a reproduktory, které jsou v tabletu zásadní. Podpora Samsung Dex znamená, že můžete to připojit k větší obrazovce, získat podporu myši pro lepší produktivitu. Klávesnice je užitečná pro rychlé poznámky a využití na cestách. Životnost baterie je vynikající. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 07/18/1219; Celkové skóre: 70%

80% Samsung Galaxy Tab S5e ReviewSource: NDTV Gadgets Archive.Org Versionthe Samsung Galaxy Tab S dosud byla tabletem ekvivalentem vlajkové lodi S-řady pro smartphony. To znamenalo mít nejlepší hardware, který by mohl mít tablet Android, ale to způsobilo, že předchozí modely byly vyšší než to, co byste zaplatili za podobný model Apple iPad. Takže zatímco tento nový přístup „e“ může být pro některé překvapivý, ve skutečnosti nám to dává velký smysl. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 07/17/1219, celkové skóre: 80% Cena: 80% Performance: 70% Displej: 80% Mobilita: 80% zpracování: 80%

77% Samsung Galaxy Tab S5e ReviewSource: Think Digit Archive.Org Versionthe Samsung Galaxy Tab 5e je skvělý tablet pro konzumaci obsahu díky jeho krásnému displeji. Má dobrou výdrž baterie, dobrý zvukový výstup, je dobře postavený a má tenký profil. Čipová sada pod kapotou však není zápasem pro A12 Bionic běh na iPad Air a displej nepodporuje HDR ke konzumaci obsahu Netflixu. Jeho výkon jako tablet je dobrý a může dobře multitask spolu se spuštěním jakékoli aplikace nebo hry, kterou na to hodíte. Dex je zajímavý a dává zařízení pocit podobný notebooku. Není to však dokonalé a otuky, když je otevřeno příliš mnoho aplikací. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 07/12/2019 ROTING: Celkové skóre: 77%

85% Samsung Galaxy Tab S5e Review: Bridging the Smartphone-Notebook Gapsource: Business Standard Archive.Org VersionIn Ecosystem Android, Galaxy Tab S5e je jediný tablet, který vlastně přemohuje mezeru mezi smartphonem a notebookem. V tomto prémiovém tabletu je jen málo, co neuznáte. IPad konkurenta Apple je však také nastaven na mnohem zajímavější s nadcházejícím iPadosem. Pokud jste vášnivým uživatelem Apple, možná nebudete mít skutečný důvod k přepnutí. Jednorázová recenze, online dostupná, krátká, datum: 07/12/2019 ROTA: Celkové skóre: 85%

80% Samsung Galaxy Tab S5e Recenze: Skvělý tablet pro Android středního rozsahu, ale ne náměstek notebooku: Indie dnes archiv.Org verze Galaxy Tab S5e je jedním z lepších tabletů Android na trhu. Můžete věřit společnosti Samsung, aby vytvořil nádherný displej, který vás bude prosí, abyste sledovali filmy nebo hry. Jako mediální zařízení je Tab S5e docela fantastická. Jako zařízení produktivity si nejsem úplně jistý. Čipová sada Snapdragon 670 funguje dobře, pokud svou práci udržujete omezenou na dokumenty nebo PowerPoint nebo General Web Procházení. Pokud hledáte hladký, ale výkonný tablet, najdete něco lepšího v iPadu na základní úrovni, který také přichází za nižší cenu kolem 26 000 Rs Rs. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 07/11/12019, celkové skóre: 80%

80% Samsung Galaxy Tab S5e Review: Android Tablet, který dělá sensesource: Tech2 Archive.Org VersionsAmsung je vybrán IT hardware moudře, dostanete 10.5palcový displej WQXGA Super AMOLED, jasný zvuk s reproduktory AKG, 64 GB úložného prostoru (rozšiřitelný na 512 GB) a flexibilitu DEX, což je v případě potřeby téměř stejně užitečné jako plocha (kniha Kytíčka je nutností a Bluetooth myš je dobrý doplněk). Může to trochu krátce na zpracovatelském výkonu s 670 SoC a 4 GB RAM, ale pro většinu každodenních úkolů a příležitostných her to je v pořádku. Stručně řečeno, na trhu v tomto cenovém bodě není nic podobného. Díky tomu je skvělou možností tabletu, pokud máte, pokud máte náhradní Rs 39,999, abyste se rozbili na zařízení s větším displejem, který bude použit hlavně pro sledování Netflixu a pokud si koupíte klávesnici, některé kancelářské práce a prohlížení internetu jako studna. Srovnání, online dostupné, střední, datum: 06/28/2019, celkové skóre: 80% Výkon: 75% Displej: 85% Mobilita: 90% zpracování: 95%

Samsung Galaxy Tab S5e První dojmy: Segment tabletu je stále AliveSource: Mobilní indický archiv.Org verze Samsung Galaxy Tab S5e je jistě jednou z nejtenčích tabletů dostupných na trhu v současné době. Prémiový design spojený s displejem AMOLED a reproduktory Quad poskytne pohlcující zážitek z prohlížení. Představení se zdá být v pořádku a Samsung Dex vypadá slibně. Zůstaňte naladěni s námi pro podrobnou recenzi Samsung Galaxy Tab S5e. Jednorázová recenze, online dostupná, krátká, datum: 25./25/2019

90% Samsung Galaxy Tab S5e ReviewSource: Tech Advisor Archive.Org Versios, který jsme měli podezřelý, Galaxy Tab S5e je vynikající břidlice pro Android a jeden z nejlepších tabletů v okolí. Apple iPady jsou jedinou skutečnou konkurencí. Samsung přinesl vynikající obrazovku z Tab S4 do tenčího a lehčího rámu, který má také výhodnější stavbu kovu. V tlačítku napájení jsou také vynikající reproduktory a skener otisků prstů zabudovaný. Řekli bychom, že získání modelu 6/128 GB bude stát za to, protože to není o nic dražší než základní model. Jsou zde jen opravdu dva pokles a to je nedostatek konektoru pro sluchátka a procesor není powerhouse. Pro zařízení EnterAinment je však položena jako, tab s5e je dokonale hladký. Pouze intenzivní hry nebo mutli-tasking to zpomalí. Situace konektoru pro sluchátka je částečně vyřešena zahrnutým dongle, nebo můžete použít USB-C nebo bezdrátová sluchátka. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 05/11/2019 ROZDĚLENÍ: Celkové skóre: 90%

Samsung Galaxy Tab S5e Review: A Unkontorable Hodnota PropositionSource: Sam Mobile Archive.Org verze Galaxy Tab S5e se snaží zapadnout do sladkého místa. Zákazníci, kteří nemohli ospravedlnit placení 650 za Galaxy Tab S4, by se mohli podívat na tento tablet a mít pocit, že je to lepší hodnota za peníze na 400. Získáte stejný výjimečný displej Super AMOLED v zařízení, které je dobře postaveno a nesmírně pohodlné s ním žít. Jistě, představení nemusí být srovnatelné, ale na tom opravdu záleží, pokud nehledáte náhradu notebooku? Není to jako by na prvním místě mohla nahradit váš notebook v Galaxy S4. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 24/24/2019

Zahraniční recenze

80% Ultradünnes Tablet MIT Tollem OLED-DisplaySource: Tech Stage DE → EN Single Review, Online dostupný, dlouhý, datum: 06/10/2021ting: Celkové skóre: 80%

80% Samsung Galaxy Tab S5e Schlank, Leicht und Gar Nicht Teuersource: Android Pit de → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, dlouhá, datum: 07/30/2019 ROTING: Celkové skóre: 80%

94% Samsung Galaxy Tab S5e IM Test: Da Gibt’s byl auf die Ohrensource: Teltarif de → en archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, střední, datum: 06/2012/2019 ROZDĚLENÍ: Celkové skóre: 94% Funkce: 90%

samsung, galaxy, recenze, karta

Samsung Galaxy Tab S5e Tablet MIT Super-A-Amoled-DisplaySource: Winfuture DE → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, střední, datum: 22/22/2019

Samsung Galaxy Tab S5e Das Tablet Für tablet-muffelsource: Inside Handy DE → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, dlouhá, datum: 21/21/2019

90% Samsung Galaxy Tab S5e Großartiges Tablet Mit Vielen Featuressource: Tablet Blog DE → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, dlouhá, datum: 06/07/2019 ROTING: Celkové skóre: 90%

Samsung Galaxy Tab S5e Alltag-Tablets für Jedermann Nicht Ohne Schwächensource: ComputerBase DE → En Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, dlouhá, datum: 31. 3. 2019

79% Samsung Galaxy Tab S5e, Análisis y Opiniónsource: Počítač ES → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, velmi dlouhá, datum: 07/19/1219, celkové skóre: 79% Funkce: 80% Displej: 80% Mobilita: 80% zpracování: 80%

83% Samsung Galaxy Tab S5e, Análisis: El Hardware Sigue Sin Ser Un ProblemA Para Un Tablet Androidsource: Xataka ES → En Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, dlouhá, datum: 06/2019 2019: Celkové skóre: 83% Výkon: 80% Displej: 93% Mobilita: 85% zpracování: 90%

Prueba Samsung Galaxy Tab S5e, Potente y A Buen Preosiosource: Zona movilidad es → enPozitivní: slušný hardware; Pěkná konektivita; dobrá cena. Jednorázová recenze, online dostupná, krátká, datum: 03/08/2020

Mi Experiencia de Uso Tras Una Semana Con la Samsung Galaxy Tab S5Eource: TUEXPERTO ES → EN Archiv.verze orgPozitivní: vynikající displej; skvělé reproduktory; slušný hardware. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 22/22/2019

Análisis de la Samsung Galaxy Tab S5e: Ligereza y Versitilidad Como Seña de Identidadsource: El Androide libre es → en archiv.verze orgPozitivní: krásný design; působivý displej; pěkné reproduktory; slušná autonomie; dobrý hardware; Atraktivní cena. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 06/20/2019

Samsung Galaxy Tab S5e. Pros y Contras (386 €) Zdroj: Ofertaman ES → EN Archiv.verze orgPozitivní: pěkný displej; Stylový design; dlouhá životnost baterie; slušné reproduktory. Negativní: slabá konektivita; průměrný procesor; žádná podpora stylusu; Žádný konektor pro sluchátka. Jediná recenze, online dostupná, velmi krátká, datum: 05/03/2019

Recenze 80%: Samsung Galaxy Tab S5e Tem Design Finíssimo com bateria Guerreirasource: ShowMetech.com.BR PT → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, dlouhá, datum: 10/03/2019 ROTING: Celkové skóre: 80% Cena: 80% Výkon: 70% Mobilita: 100% zpracování: 90%

85% recitence Samsung Galaxy Tab S5e: IL Tablet Con Due Anime (Foto E Video) Zdroj: Androidworld.to → en archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, střední, datum: 06/20/2019 ROTING: Celkové skóre: 85% Cena: 70% Funkce: 80% Displej: 90% Mobilita: 75% zpracování: 90% Ergonomie: 90%: 90%

Samsung Galaxy Tab S5e, Reciase: è Questso Il Miglior Tablet Android?Zdroj: Leonardo.to tech řádek → en archiv.verze orgPozitivní: dobrá cena; pěkný výkon; Skvělý displej. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 07/11/2019

Reciperate Samsung Galaxy Tab S5e: Ottimo na Svago e ProdtTivitàSource: hdblog.to → en archiv.verze orgPozitivní: pěkný displej AMOLED; slušné reproduktory; Podpora Dex Station; vysoká autonomie; kompaktní velikost; lehká váha. Negativní: žádná podpora S-Pen; Žádný zvukový konektor. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 4./20/2019

90% Samsung Galaxy Tab S5e: UN Skell Rapport Qualité / Prixsource: CNET FRANCIE FR → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, střední, datum: 10/04/2019 ROTING: Celkové skóre: 90%

80% test de la Samsung Galaxy Tab S5e: Jolie, Légère et Avec UN Prix WARKSOURCE: Androidpit.fr fr → en archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, dlouhá, datum: 07/03/2019 ROTING: Celkové skóre: 80%

70% test de la Samsung Galaxy Tab S5e: La Tablette Android qui se veut «Essentielle» Zdroj: Frandroid FR → En Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, dlouhá, datum: 06/30/2019 ROZDĚLENÍ: Celkové skóre: 70% Výkon: 60% Displej: 90% Mobilita: 100% zpracování: 80%

85% Galaxy Tab S5e: Notre test Avis de la tablette Samsung Qui Mise Sur l’EsentielSource: Tablette-Takil.net fr → en archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, dlouhá, datum: 05/10/2019 ROTING: Celkové skóre: 85%

Test: La Samsung Galaxy Tab S5e Frôle La PerfectionSource: Les Androides FR → EN Archiv.verze orgPozitivní: kompaktní velikost; lehká váha; vysoký výkon; pěkný displej; dlouhá životnost baterie. Negativní: Nekompatibilní s perem. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 05/16/2019

77% [recenzja] Samsung Galaxy Tab S5e. Takich Tabletów PotrzebujemySource: Android.com.PL → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, velmi dlouhá, datum: 06/16/1219, celkové skóre: 77% Výkon: 70% Displej: 90% zpracování: 80%

80% Samsung Galaxy Tab S5e. Tablet, Który Próbuje Zastąpić KomputerSource: Tabletowo PL → En Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, velmi dlouhá, datum: 06/11/12019, celkové skóre: 80%

Czyżby najlepszy tablet z androidem w 2019 roku? Używałem Samsunga Galaxy Tab S5e I Bardzo Przypadł Mi do Gustusource: Antyweb pl → en archiv.verze orgPozitivní: pěkný displej; Dobré reproduktory. Negativní: Žádné pero Stylus; Žádný režim HDR. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 06/13/2019

Galaxy Tab S5e: Cái sướng khi dùng má Tính BảngSource: NGHENHIN Vietnam VN → EN Archiv.verze orgPozitivní: vynikající displej; slušný hardware; malá velikost a lehká hmotnost; Pěkné reproduktory. Negativní: Žádný konektor pro sluchátka; Žádný s-pen. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 19./19/2019

Đánh Giá Galaxy Tab S5e: Sợ Gì iPad!Zdroj: VnReview VN → EN Archiv.verze orgPozitivní: Slim Velikost; lehká váha; elegantní design; Vynikající displej; skvělé reproduktory; slušná autonomie. Negativní: Žádná s-pen. Jednorázová recenze, online dostupná, velmi dlouhá, datum: 29/29/2019

Đánh giá chi tiết máy tính bảng galaxie tab s5e siêu nhẹ, siêu tiện íchsource: danviet vn → en archiv.verze orgPozitivní: Slim Velikost; lehká váha; vynikající reproduktory; velmi dlouhá životnost baterie; vysoký výkon; Rychlý senzor otisku prstu. Negativní: Ne S-Pen; Žádný konektor pro sluchátka; mnoho broatarwares; Nepodporovaný režim HDR. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 18/18/2019

72% test: Samsung Galaxy Tab S5Eource: Mobil.SE SV → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, krátká, datum: 06/28/2019)

Komentář

Hands-On článek Jagadisa Rajarathnam

Tab SM-T720 Samsung Galaxy Tab je tablet, který je lehký a má ostrý displej. Lehký design udržuje uživatele pohodlně spojené s tím, co se jim nejvíce líbí. V 5.5 mm tenké a vážící se kolem 400 g, Galaxy Tab S5e je dostatečně lehká, aby pohodlně zůstala u uživatele. Uživatelé mohou relaxovat nebo se potulovat zdarma sledováním filmů nebo ovládat domácí spotřebiče, aniž by se cítili znuděně nebo zašpiněli. The Galaxy Tab S5e obsahuje návrh leštěného kovového unibody v sofistikovaném kovovém povrchu. S jedním uživatelským uživatelským rozhraním minimalizuje nepořádek displeje kurátorským obsahem, který je pro vás nejrelevantnější. Uživatelé mohou jednoduše klepnout a zaměřit se na to, co vidět a číst, jeden detail najednou, pro mnohem vyváženější zážitek z tabletu. The Galaxy Tab S5e má živý 10.5palcový displej Samoled, který poskytuje ohromující reprodukci barev a optimální úrovně jasu obrazovky. Uživatelé se mohou plně ponořit do svých oblíbených filmů nebo televizních seriálů Netflix. Tablet je poháněn Qualcomm Snapdragon 670 Soc s duálním jádrem 2.0 GHz Hexa Core 1.Konfigurace 7 GHz. Tab S5e je dodáván ve dvou variantách, jeden s 4 GB RAM a 64 GB ROM a druhý s 6 GB RAM a 128 GB ROM SIZE. Úložnou kapacitu lze rozšířit až o 512 GB externí paměti s podporou karty microSD.

Galaxy Tab S5e, která obsahuje zvukový systém Quad reproduktoru od AKG. A s trojrozměrným prostorovým zvukem Dolby Atmos zůstanou plně ponořeni s tím, co je na obrazovce. Tab S5e Galaxy je dodáván s rychlým nabitím 7 040 mAh (typická) baterie pro rozšířené použití. To znamená, že si uživatelé užijí až 15 hodin sledování, aniž by se museli starat o docházení energie. Tab S5e Galaxy chápe, že je třeba, aby uživatelé byli neustále v pohybu. Proto má integrovanou funkčnost hlasového bixby. Stačí jednoduchý příkaz, aby Bixby zapnul svůj hudební seznam skladeb dne nebo ovládal inteligentní domácí spotřebiče, zatímco uživatelé jsou pryč. Galaxy Tab S5e hladce synchronizuje smartphone Galaxy, takže uživatelé, když přijde, neuniknou hovor. Umožňuje také uživatelům odpovědět na naléhavé textové zprávy. Pokud jde o bezpečnostní funkce, Galaxy Tab S5e obsahuje rozpoznávání obličeje, takže jedinou osobou, která sleduje osobní obsah, jste vy. A co víc, skenování otisků prstů je k dispozici přímo z klávesy napájení, takže uživatelé mohou přeskočit, aby museli psát hesla, když potřebují otevřít zařízení ve spěchu. Na základě závěru, Samsung Galaxy Tab S5E SM-T720 je tablet, který je velmi lehký, má krásný displej a poskytuje slušný výkon. Živý displej a bohatý zvuk z něj činí perfektní zařízení pro prezentace a zábavu na cestách.

Hands-On článek Jagadisa Rajarathnam

Galaxy Tab S5e je nejnovější vlajkovou lodí od Samsung. Tablet je speciálně zajištěn pro ty, kteří hledají konečný tablet Android. „E“ v S5E stojí za to, co je podle Samsungu. Pro začátek přichází s novým kovovým unibodym designem stejně jako telefonní linka Galaxy. Tablet váží překvapivě světlo pro tablet v tomto rozsahu. Je ještě lehčí než Apple iPad Pro. Rámy jsou také velmi tenké, ještě tenčí než Galaxy Tab A10 2019. Na 81.Poměr 6 % obrazovky k tělu, většina přední části je jen zobrazení. Tlačítka čelního čelního předuzů z předchozích generací jsou nyní pryč. Přichází s 10.5palcová obrazovka Super AMOLED s rozlišením 1 600 x 2 560 pixelů. Obrazovka je to, co každý chce v zařízení této velikosti. Sledování filmů a hraní her poskytuje zážitek, který může dát mnoho tabletů Android.

Galaxy Tab S5e. Лучшее, что случалось с Android-планшетами

Galaxy Tab S5e má extrémně vysoce výkonný hardware. K dispozici je procesor Qualcomm SD670 spárovaný s 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Levnější verze je dodávána se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Paměť může být rozšířena až o 512 GB vložením karty micro SD. Specifikace jsou dostatečně dobré pro aplikace vyššího výkonu, herní a multitasking. Něco o procesoru bez flagshipu však způsobuje, že se zdá, že karta S5e je světlá verze větší karty S5 nebo dokonce Tab S5 Plus. Vzadu je 13 MP kamera schopná natáčet videa na 4K a na přední straně je 8 MP kamera schopná natáčet videa při rozlišení plného HD. Kamery nejsou tak skvělé, zejména pokud ve srovnání s těmi v smartphonech dnes. Samsung by mohl alespoň zahrnout nastavení duální kamery, které dokonce vkládá do své levnější galaxie a telefony.

Kolem tohoto tabletu jsou čtyři reproduktory stejně jako Huawei MediaPad M3. Reproduktory jsou naladěny společností AKG/Harman a pro přehrávání médií vytvářejí opravdu dobrý zvuk. Jedinou nevýhodou je, že se všemi reproduktory zabírajícími prostor, Samsung odstranil sluchátka jack. To by mohla být špatná zpráva pro audiofily, kteří již mají drahá sluchátka, ale pro ty, kteří přizpůsobili bezdrátová řešení, má Tab S5e Bluetooth 5.0 Pro lepší připojení. Tablet je také dodáván s bočním skenerem otisků prstů a masivní baterií 7 040 mAh, která podporuje rychlé nabíjení přes USB 3.1 Port typu C. Samsung Galaxy Tab S5e je perfektní tablet pro uživatele, kteří sledují filmy a dělají na svých tabletech nějakou lehkou práci. Podporuje dokonce hraní her na rozumnou vysokou grafiku. Tento tablet nemusí být výměnou notebooku, který někteří hledají, ale rozhodně je mu to blízko.

Qualcomm Adreno 616: Integrated (v grafické kartě Snapdragon 710) založená na architektuře Adreno 600. Podle Qualcomm až o 30% rychleji než předchozí generace (Adreno 512 v Snapdragon 660). Podporuje DirectX11_1, Vulkan 1.0, OpenCl 2.0, OpenGL ES 3.2.

S těmito kartami lze přehrát pouze některé 3D hry s velmi nízkými požadavky.

»Další informace naleznete v našem srovnání mobilních grafických karet a odpovídajícího seznamu benchmarků.

SD 670: Rychlá střední rameno SOC s 8 jádry CPU Kryo 360 (čtyři jader rychlé 2 GHz v klastru a dvě úspory energie 1.7 GHz jádra) a poměrně pomalý Adreno 616 GPU. Vyrobeno v procesu LPP 10 nm v Samsungu.»Další informace naleznete v našem srovnání mobilních procesů procesů.

Toto je typická velikost displeje pro tablety a malé kabrioletky.

Velké velikosti displeje umožňují vyšší rozlišení. Detaily jako dopisy jsou tedy větší. Na druhou stranu je spotřeba energie nižší s diagonály s malými obrazovkami a zařízení jsou menší, lehčí a levnější.

»Chcete.li zjistit, jak dobrý je displej, podívejte se na náš seznam DPI.

Tato váha je pro smartphone poněkud vysoká. Smartphony s velkou obrazovkou a malými tabletami váží tolik, obvykle.

Samsung: Skupina Samsung je složena z mnoha mezinárodních podniků, všechny sjednocené pod značkou Samsung v Jižní Koreji. Význam korejského slova Samsung je „Tristar“ nebo „Three Stars“. Značka Samsung je jednou z nejdůležitějších značek Jižní Koreje. Samsung je mezinárodní výrobce notebooku střední velikosti podle podílů a recenzí trhu.

V letech 2015 a 2016 měla společnost Samsung na globálním trhu smartphonu tržní podíl přibližně 24-25% a byl nesporným lídrem na trhu. V sektoru notebooku je Samsung na 8. místě v žebříčku globálních výrobců v letech 2014–2016 s 1.7-2.7%.

V roce 2016 Samsung vklouzl do krize kvůli explodování baterií smartphonu a neúspěšné akce odvolání.

82.24%: Toto hodnocení by mělo být považováno za průměr. Je to proto, že podíl notebooků, které mají vyšší hodnocení, je přibližně stejný jako podíl, který má nižší hodnocení.

»Další informace naleznete v našem průvodci nákupem notebooku.

Samsung Galaxy Tab S6 vs. Tab S5e: Který byste měli koupit?

Skutečný nástupce Galaxy Tab S4 dorazil. Tab S6 poskytuje zážitek z vlajkové lodi pro milovníky Androidu. S až 8 GB RAM, spojené s čipovou sadou Snapdragon 855, bude karta S6 létat vašimi denními úkoly. To dokonce zahrnuje více energeticky náročnější, jako je úpravy fotografií nebo videa.

Samsung Galaxy Tab S5e

Samsung Galaxy Tab S5e je jedním z nejpůsobivějších „rozpočtových“ tablet, které si peníze mohou koupit. S až 6 GB RAM, 128 GB úložiště a až 15 hodin výdrže baterie dokáže TAB S5E zvládnout mnoho vašich denních úkolů. Prostě nebudete moci využít magii Samsung s perem.

Samsung Galaxy Tab S5e

Pokud jde o tablety Samsung, existuje několik možností a totéž nelze říci pro ostatní výrobce v tabletovém prostoru. Po nějakou dobu existovaly obavy, že Samsung po vydání Galaxy Tab S5e odstoupí od vlajkových lodí Android tablety. To však již neplatí. Nejviditelnější otázkou je, jak Samsung Galaxy Tab S6 vs. S5e soutěž se hraje.

Samsung Galaxy Tab S6 vs. S5e podobný v mnoha aspektech

Na první pohled si nemusíte všimnout velkého rozdílu mezi Samsung’s Galaxy Tab S5e a Galaxytab S6. Obě zařízení mají podobné funkce, jako je 10.5palcový displej Super AMOLED, se stejným rozlišením 2560×1600. Najdete také 8megapixelový přední kameru, reproduktory naladěné na quad akg a dokonce i stejnou primární zadní kameru 13 megapixelu.

I váha je překvapivě podobná, přičemž karta S5e přichází jen na 0.9 liber (400 g) a nová karta S6 váží jen 20 g více. To je ještě působivější, vzhledem k tomu, že Samsung zahrnovala stejnou baterii 7 040 mAh, která podporuje 15w rychlou nabíječku.

ZobrazitProcesorRAMÚložný prostorZadní kameraPřední kameraŘečnícibaterieHmotnostRozměrySkener otisků prstůPodpora pera
10.5palcový super AMOLED 10.5palcový super AMOLED
Snapdragon 855 Snapdragon 670
6 GB/8GB 4 GB/6GB
128 GB/256 GB 64 GB/128 GB
13MP 5MP 13MP
8MP 8MP
Quad Quad
7 040 mAh 7 4040 mAh
420G 400G
244.5 x 159.5 x 5.7 mm 245 x 160 x 5.5 mm
In-display Na boku
Ano Ne

Na přední straně produktivity mají oba velký displej, který lze kombinovat s odnímatelným krytem klávesnice. To usnadňuje třídění e.mailů nebo provedení skutečné práce, aniž byste museli být před „skutečným“ počítačem. I s možností rozpočtu, jako je Tab S5e, je tato možnost překvapivá a velmi vítána.

Pro ty, kteří se obávají soukromí, není důvod být znepokojen; Tab S6 i S5e mají skener otisků prstů. Skener v S6 je zabudován do displeje, zatímco skener S5E je na straně tabletu.

Samsung Galaxy Tab S6 vs. S5e rozdíly to usnadňují

Jakmile se však ponoříte o něco hlouběji do specifikací a funkcí, rozdíly se začnou informovat. Pokud jde o RAM, bitva mezi Galaxy Tab S6 vs. S5e tam ve skutečnosti není, protože oba mají konfigurace s 6 GB RAM, toto je základní možnost pro první a nejvyšší možnost pro druhé linii. Tab S6 lze narazit až do 8 GB RAM, spojený s 128 GB nebo 256 GB úložiště. Ve srovnání s tím, že základní konfigurace pro páry S5E 4 GB RAM s 64 GB základního skladování spolu s modelem 6 GB/128 GB.

samsung, galaxy, recenze, karta

Dříve jsme se zmínili o tom, že oba mají 13megapixelový primární kameru, ale karta S6 má další objektiv. Na zadní straně S6 najdete sekundární 5-megapixelový širokoúhlý objektiv, pokud chcete fotografovat s obrovským a jedinečným hledáčkem.

Už jsme se dotkli rozdílů v specifikacích, ale mezi těmito dvěma tabletami existuje další velký rozdíl. Aby si společnost Samsung ponechala kartu S5e jako rozpočet. To vám ponechává hledat další možnosti stylusu, které mohou být poněkud frustrující, pokud jste se snažili použít Tab S5e jako notebook.

V případě karty S6 zahrnuje Samsung pero S v krabici, což je třeba provést další nákup. Navíc získáte další výhody, jako je schopnost jej používat jako dálkové ovládání a nová vzduchová gesta k ovládání tabletu, aniž byste se ho dotkli.

Pokud jde o drzý drti. Mezitím je Galaxy Tab S5e stále skvělou volbou, pokud vám záleží na podpoře S pera a chcete jen solidní tablet Android, aniž byste rozbili banku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS