Samsung Galaxy Tab S8 Plus Recenze: Všechna tableta Android, kterou potřebujete. Galaxy Tab S8 5G

Samsung Galaxy Tab S8 Plus Recenze: Všechna tableta Android, kterou potřebujete

Volba editoru: Tab S8 Plus má téměř všechny funkce svého ultra linemate, ale ve velikosti, která je lepší pro práci a hraní.

Správce editor Josh Goldman je odborník na notebook a píše je a kontroluje je, protože vestavěná Wi-Fi byla volitelná funkce. Pokrývá také téměř cokoli spojeného s PC, včetně klávesnic, myší, doků USB-C a PC herní příslušenství. Kromě toho píše o kamerách, včetně akčních vaček a dronů. A zatímco on se nepovažuje za hráče, tráví je příliš mnoho času hraním na ně.

Notebooky, stolní a počítačové a počítačové herní příslušenství včetně klávesnic, myší a regulátorů, kamer, akčních kamer a dronů, než dvě desetiletí zkušenosti s psaním o počítačích a příslušenstvích a 15 let psaní všeho druhu, a 15 let psaní všeho druhu všeho druhu.

Galaxy Tab S8 Plus je přehlíženým prostředním dítětem nejnovější linky tabletu Samsung, ale zaslouží si vaši pozornost. Jeho dražší sourozenec, Galaxy Tab S8 Ultra. zastínil plus, když byly vyhlášeny v únoru. hlavně kvůli jeho obrovskému displeji. Ale i když je lákavé podlehnout FOMO a získat zařízení na nejvyšší úrovni, aby mělo to nejlepší z nejlepších, zdá se, že další náklady nestojí za to. Místo toho zvažte více cestování plus.

Displej Ultra je těžké ignorovat: je to 14.6palcová obrazovka Super AMOLED s rozlišením 2 960×1 848 pixelů při 240 pixelech na palec a 120 Hz obnovovací frekvence. Pro srovnání, největší iPad Pro v současné době je 12.9 palců s rozlišením 2 732×2 048 pixelů při 264ppi. Tab S8 Plus má 12.4-palcový, 2 800×1 752 pixelů Super AMOLED displej a 120 Hz obnovovací frekvence. Je to nejmenší ze tří, ale je to skvělý displej, který postaví tablet kolem (nebo za sebou, technicky).

Ultra i plus (a pravidelný tab S8 pro to přijde) na systému Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 na čipu a základní modely zahrnují 8 GB paměti a 128 GB interního úložiště (slot microSD podporuje karty 1TB také). Ultra Galaxy Tab S8 Ultra přichází v grafitu a začíná na 1 100 (999 GBP, AU1 799), zatímco Tab S8 Plus je k dispozici v grafitovém, stříbrném a růžovém zlatě, počínaje 900 (849 GBP, AU1 499).

Samsung Galaxy Tab S8 Plus

Jako

 • Vynikající výkon a výdrž baterie
 • Užitečné funkce produktivity
 • S perem zahrnuto
 • Světlý displej AMOLED

Nelíbí se

Dalších 200 pro Ultra je oprávněno větším displejem, větší baterií, která jej pohání, a druhou 12-megapixelovou přední kameru směřující na přední úhel (stejně jako neatraktivní zářez fotoaparátu, aby se ubytoval). Lze jej nakonfigurovat s až 16 GB RAM a 512 GB úložiště.- Double Co je k dispozici pro S8 Plus.- Ale tam opravdu končí rozdíly.

Obecně řečeno, tablety širokoúhlých obrazovek větší než Tab S8 Plus jsou příliš velké na to, aby pohodlně používaly kapesní počítač dlouho. Téměř 15 palců a 1.6 liber (726 gramů), ultra se nejlépe používá na stole, v klíně nebo je podporován stánkem. 12.4-palcový plus je jen malý a dostatečně lehký (na 1.3 libry, 576 gramů) k použití ve vašich rukou pro hraní, čtení, streamování videa nebo procházení webu. Rovněž se lépe hodí na malý stůl pro zapisování poznámek ve třídě nebo na schůzce. Ale je také dost velký na to, aby dokončil nějakou práci v kanceláři nebo ve škole.

S perem zahrnuto, ale jen málo jiného

Samsung, Apple, Microsoft a další pravidelně umísťují velké tablety jako stroje produktivity, když jsou spárovány s odnímatelnou klávesnicí. Tab S8 Plus je jistě prodávána jako možnost pro někoho, kdo hledá zařízení, aby zvládl jak práci, tak i přehrávání, ale v balíčku nenajdete tuto klíčovou klávesnici v balíčku.

Samsung mi poslal jeden ze svých krytů klávesnice, abych testoval Tab S8 Plus. Je to pohodlné a napsal jsem celou tuto recenzi. Jako nejméně nákladná kniha však s klávesnicí. Klávesnice není podsvícena, není tam žádný trackpad, pouzdro má pouze jednu polohu obrazovky a klávesnici nelze oddělit od zadního krytu, který se má použít jako jen stojan.- a je to stále 110. Dvoudílné pouzdro na klávesnici s trackpadem je asi 150.

Nepřítomnost klávesnice by byla méně problémem, pokud by Samsung opět nestrávil tolik času tím, že to jako tablet pro produktivitu. Můj návrh: Podívejte se na svazek nebo propagaci, která obsahuje klávesnici, která plně využije výhody Tab S8 Plus.

K kreditu Samsung je pro kreslení a psaní zahrnuto S pero a funguje to skvěle. Pohodlně se nabíjí, když je magneticky připevněna dozadu, ale může také bezpečně zachytit na horní okraj. Měkká špička vytváří jen dost tažení na obrazovce, díky kterému je stejně pohodlná pro psaní a kreslení s malou rozeznatelnou latencí. Neříkal bych tomu pero na papíru, ale měl jsem pocit, že jsem měl například kresbu větší kontrolu.

Spolu s perem S Samsung zahrnuje kabel USB-C pro data a nabíjení. V krabici však není žádná nabíječka a pokud chcete využít jeho nejrychlejší rychlé nabíjení, budete potřebovat 45-wattovou nabíječku. To vás dostane z nuly na plnou asi za hodinu a půl. Jeho velká baterie trvala 10 hodin, 24 minut na našem testu streamování videa s jasem a zvukem displeje na 50%. Baterie Tab S8 lze také použít k nabití jiných zařízení.

(Téměř) náhrada notebooku

Rozhraní společnosti Samsung Dex dává kartě S8 plus více flexibility multitaskingu než prostý Android OS. Stejně jako Windows, MacOS a Chrome OS, Dex vám umožňuje mít na obrazovce více aplikací v systému Windows. Ne všechny aplikace však mají velikost dobře a pohybující se okna a práce v nich mohou být občas zpožděná.

Podařilo se mi napsat do aplikace Word App bok-by-Side s Chrome. Byl by zážitek lepší na 900 oknech nebo Chrome dva-in-one? Ano. A protože na obou těchto platformách přichází více podpory aplikace pro Android, potřeba zařízení, jako je Tab S8 Plus, se zmenšuje. To znamená, že aplikace pro Android budou na tomto tabletu stále lépe fungovat. S DEX se také můžete připojit k externímu displeji přes port USB-C tabletu a zatlačit zážitek z stolního počítače S8 Plus na větší displej.

Samsung také vyrazil výkon kamery na kartě S8s. Plus má 12-megapixelový ultrawide-úhlovou kameru s inteligentním softwarem pro autoframing, který je podobný centru Apple Center. Autoframing není tak rychlý reagovat jako středová scéna, ale funguje to a kamera je na správné straně tabletu. Ještě jeden praktický navíc je, že můžete nahrávat svůj fotoaparát i obrazovku současně. Takže můžete například představit snímek, zatímco se objevíte v rohu obrazovky, abyste vysvětlili prezentaci.

Extra hodnota pro fanoušky galaxie

Samsung se snažil zajistit, aby její galaxie v posledních několika letech spolupracovala, a to pokračuje v těchto tabletech. Například, Tab S8 Plus může okamžitě synchronizovat obsah mezi vaším galaxií a tabletem a galaxie pupeny mohou automaticky přepínat mezi nimi také, aniž by musely procházet procesem párování. A nyní budou uživatelé Samsung Galaxy Watch moci synchronizovat statistiky Samsung Health se statistikami s kartou S8, aby je viděli na větším displeji.

Nejlepší funkcí je však možnost proměnit Tab S8 Plus na druhou bezdrátovou obrazovku pro váš notebook Windows. A nejen kniha Samsung Galaxy, ale jakýkoli notebook Windows 11 bude fungovat. Stiskněte klávesu Windows plus k a klepněte na druhou obrazovku v panelu nastavení tabletu a připojení se téměř okamžitě děje. Vzhledem k přenosnému externímu displeji může stát stovky dolarů. Mít Tab S8 Plus to udělejte spolu se vším ostatním opravdu usnadňuje polykání ceny.

Když společnost Samsung oznámila sestavu Galaxy Tab S8, uvedlo, že se mnoho lidí v posledních dvou letech obrátilo na své tablety pro práci, školu, hry a video. A zjevně tito lidé toužili po větších obrazovkách: prodej tablet s velkými obrazovkami vzrostl o 24%, řekl Samsung na základě analýzy od NPD Group. Ultra však může být pro většinu lidí příliš daleko a ve srovnání s tím je Galaxy Tab S8 Plus lepší velikostí, která je pro práci a hra jen pravou.

Tab S8 Samsung Galaxy je tablet Android, který si můžete koupit

Verdikt notebooku Mag

Tab S8 Samsung Galaxy je nepochybně nejlepším tabletem pro Android pro většinu lidí s pevnými specifikacemi, vynikajícím displejem a přiloženým perem, ale to je pouze tehdy, pokud je pro vás tablet Android tou správnou volbou.

Klady

 • Jasný a živý displej
 • Zahrnuto pero
 • Pevný výkon
 • Vynikající kamery pro tablet
 • Téměř 13 hodin výdrže baterie

Nevýhody

Proč můžete věřit laptopu Mag

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Samsung nemusí být jediným výrobcem tabletů Android, ale mohou být také. I když existuje řada chromebooků, které nyní jako tablety vykonávají obsluhovatelnou práci, nikdo jiný neposkytuje vlajkovou loď konkurenta iPadu na straně Android.

Tab S8 Galaxy je nejnovější iterace a zatímco na 699 pro základní model nemůže konkurovat dostupnosti standardního iPadu. Může však vyhrát některé kupující s ohledem na iPad vzduch s vynikající výdrží baterie, výkonným režimem Dex, krásným displejem a zahrnutým perem S. Samsung také konečně získává pomoc od společnosti Google s Androidem 13 a poprvé v letech představuje řadu optimalizací tabletů poprvé.

Cena: 699 CPU: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 RAM: 8 GB Úložiště: 128 GB Displej: 11palcový LCD, (2560 x 1600) 120Hz Battery: 12:53 Velikost: 10 x 6.5 x 0.Hmotnost 25 palců: 1.1 libry

Zatímco majitelé iPhone je nepravděpodobné, že by z Apple zablokovali tablet, pokud jste v ekosystému Android, Galaxy Tab S8 si zaslouží vaši pozornost. Je to snadno jeden z nejlepších tabletů dostupných dnes a nabízí některé jedinečné výhody oproti iPadu pro ty, kteří se nezakoupili do ekosystému Apple.

Samsung Galaxy Tab S8 Price and Configuration Možnosti

Tab S8 Galaxy začíná na 699, což vám přiměje 128 GB úložného prostoru a 8 GB RAM, abyste mohli jít s čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, 11-palcový, 2560 x 1600-pixel, LCD displej 120 Hz a A A zahrnuté S Pen.

Pro 779 můžete své úložiště zdvojnásobit na 256 GB, ale to je dostupná osamělá upgrade. Barevné možnosti jsou identické pro obě úložné úrovně s výběrem grafitu, růžového zlata nebo stříbra.

Zatímco Samsung zahrnuje své vynikající S pero s tabletem, pokud chcete, aby vaše Tab S8 provedla nějakou lehkou práci na notebooku, měli byste zvážit buď Kniha krycí klávesnice Slim pro 139 nebo kniha krycí klávesnice pro 199. Oba nabízejí tradiční klávesnici a funkčnost stojanu; ten přidává touchpad.

Samsung zvýšil cenu Galaxy Tab S8 o 50 ve srovnání s Galaxy Tab S7, Což je nešťastné vzhledem k tomu, že Apple držel silný na své počáteční ceně 599 pro iPad Air 2022. Tab S8 nahradí tento nesoulad zahrnutím pera S (Apple Pencil je 129) a má dvojnásobek 64 GB úložného vzduchu iPad, ale není to ideální pro budoucího vyzývače.

Samsung poskytoval základnu 128 GB karty S8 ve stříbra s knihou Cover Slim pro naši recenzi, takže odpovídající konfiguraci by bylo 838.

Design Samsung Galaxy Tab S8

Galaxy Tab S8 je prakticky nerozeznatelný od svého předchůdce. A i když chcete vidět, jak se design pohybuje vpřed, je v tomto případě těžké se příliš rozrušit.

Na 1.1 libry a měření 10 x 6.5 x 0.25 palců, tab z galaxie S8 zasáhne vynikající rovnováhu mezi přenositelností a užitečností s jeho velkým, ale zvládnutelným 11palcovým displejem. Zatímco tab S8 Ultra a její 14.6-palcový displej je zajímavý, rozhodně ho nehraješ spolu s vámi všude. IPad Air 2022 přichází v 9.7 x 7 x 0.24 palců a 1.02 liber, takže byste si nevšimli mnoho rozdílů, pokud jde o zabalení buď jednoho z vaší tašky.

S výjimkou mírně vyvýšeného pole fotoaparátu ve tvaru pilulky na zadní straně je tablet jednotnou tloušťkou, což umožňuje pohodlné držet v jakékoli orientaci. Míchání s kamerou a běžící téměř délkou tabletu je zrcadlový plastový pás, který magneticky drží pero S na místě a nabíjí ho. Když hodíte tablet do tašky, nebudete se na to chtít spolehnout.

Na horním okraji tabletu máte tlačítko napájení/čtečku otisků prstů, kolébka hlasitosti a slot microSD. Pro přístup ke slotu microSD budete potřebovat nástroj SIM, takže to není něco, co byste měli pravidelně objevit a ven, ale je to dostupnější způsob, jak posílit úložiště Tab S8. Váš port USB-C je na pravé straně a to je pro porty nebo tlačítka: RIP Sluchátka konektoru.

Displej Samsung Galaxy Tab S8

Zatímco Tab S8 Galaxy nedostává Super AMOLED zobrazení jeho větších sourozenců S8 a S8 Ultra Ultra, nenechte se to odrazit. bez ohledu na to, že základní technika Samsung ví, co dělá s jeho displeji. Panel 110 palců (2560 x 1600) 120 Hz je dostatečně světlý a živý, že pokud si jej neuvidíte vedle sebe s jedním z jeho protějšků Super AMOLED, bylo byste těžko stisknuté, abyste rozešli rozdíl.

Sledování přívěsu pro Westworld Season 4, je trochu obtížné si pamatovat, kde tato show začala, ale kinematografie je nádherně reprodukována galaxií Tab S8. Když vás přívěs skočí kolem, nyní divoce nesourodá nastavení se dobře podíváte na celou řadu displeje Tab S8. Vibrující červená červená holografická panoráma města rozsvítí vaši obrazovku, aby ustoupila temné a náladové divadelní čtvrti dvacátých let. a pak jste hodeni zpět do známého zaprášeného starého západu, který kdysi definoval show. Pokud je spotřeba obsahu primárním problémem, karta S8 je vaše huckleberry.

Přidáním některých vědeckých měření k mým očním pozorováním náš kolorimetr ukázal, že Galaxy Tab S8 zasáhl 72% Barevný gamt DCI-P3 když ve svém přirozeném prostředí. IPad Air se může na okamžik ušklíbnout na 79%, než karta S8 odhalí, že se jedná o písko.

Jas Tipy ve prospěch The Galaxy Tab S8 také s vrcholem 565 nits. IPad vzduch doplnil na 485. Oba jsou dostatečně jasní, že by to neměl být problém v ničem jiném než přímém slunečním světle, ale Samsung vyhrává.

Samsung Galaxy Tab S8 Klávesnice a pero

Ačkoli to není nezbytný doplněk k kartě S8 pro všechny uživatele, pokud máte v úmyslu dělat nějakou produktivitu s tabletem, kniha Cover Klávesnice nebo krycí klávesnice SLIM stojí za zvážení. Samsung opět poskytla štíhlou verzi pro naši recenzi, která obsahuje stejnou klávesnici, ale upustí dotyk.

Vzhledem k omezení velikosti klávesnice, která se musí vyrovnat s 11palcovým tabletem. Testování rychlosti psaní, průměroval jsem 82 slov za minutu s 98% přesností na 10fastfingers.test psaní com, úzce za mým průměrem 86 whpm. Teď bych si neudělal myšlenku psaní na klávesnici tenké destičky, protože moje ruční umístění je docela stísněné (a klíčové cestování je omezené), ale pro krátké výbuchy je to skvělé. S ohledem na tento druh použití jsem si opravdu nenechal ujít touchpad, ale pokud ho máte v úmyslu pravidelně používat jako notebook, pravděpodobně bych pro knihu knihy na knihu na jalově zakryl pro tradičnější zážitek z notebooku.

Ne každý chce nebo potřebuje stylus, ale podobně jako linie noty v důchodu Samsung (možná je to jen na sabbatical), pokud se chystáte opravdu integrovat stylus do svého zařízení, musíte jej zahrnout do krabice. Současné pero Samsung je snadno mezi nejlepšími ve třídě bez vnímatelného zpoždění, když píšete nebo kreslíte na displeji 120 Hz.

Zatímco přirozená tužka nebo pero na papíře není magie, kterou Samsung zatím vypracoval, zvyknete si na psaní na obrazovce. A díky své úrovni citlivosti na tlak 4 096 může odrážet vaše přirozené psaní nebo kreslení tahy neuvěřitelně přesně.

Nedostatek sila, který drží pero S, je stále politováníhodný, ale pochopitelný kompromis pro větší a pohodlnější stylus, který by se nemohl zapadnout do štíhlé tablety. Musíte použít magnetický pás na zadní straně tabletu (který jej také nabíjí), nebo pokud si zakoupíte buď z klávesnic nebo stojanu, je pro něj v bodě závěsu prostor, který jej bezpečně drží.

Samsung Galaxy Tab S8 Audio

2W stereofonní reproduktory Surface Pro 8 s Dolby Atmos jsou jedním z těch designových výkonů, které mě přimějí přemýšlet o tom, co dělá mnoho tradičních výrobců notebooků. Jednoduše je vyhladí. Bez ohledu na zapojené inženýrské kouzelníky neměly reproduktory v Pro 8 potíže s naplněním mého poslechového prostoru o délce 18 x 12 stop a dokonce i v plném objemu zůstaly svěží a jasné.

Poslouchal jsem „noc a den“ od Tonyho Bennetta Lady Gaga a Peppy Vokály a velká kapela za nimi nebyly tak bohaté, jak byste se dostali s dobrým párem Bezdrátové sluchátka, ale nebylo to ani daleko. Naštěstí bych to použil pro svou hudbu na pozadí při práci v domácí kanceláři nebo sledování Netflix nebo YouTube.

Pokud jde o zvukový vstup, Surface Pro 8 jste také pokryli s duálními mikrofony na dálku.

Výkonnost Samsung Galaxy Tab S8

Stejně jako prakticky každé vlajkové zařízení Android z roku 2022 je i Galaxy Tab S8 napájena čipem Snapdragon 8 Gen 1 a spáruje, že s 8 GB RAM a 128 GB úložného prostoru. Zatímco digitální hromady nebo časté cestující, kteří se pravidelně ocitnou mimo připojení k internetu.

Zatímco Snapdragon 8 Gen 1 není zápasem pro iPad nabitý Apple M1, jak předvádím s některými benchmarky, je to stále více než dost pro jakýkoli úkol, který budete provádět s Tab S8. Skočil jsem mezi asi 30 Google Chrome Karty s a Youtube Video spuštěno přes jejich horní část a já jsem se nesetkal s žádnými škytavkami, když jsem přejel z karty na kartu.

I když dávám přednost hraní her v telefonu, pokud chcete spárovat a Bezdrátový ovladač S Tab S8 je to více než připravené. Hrál jsem několik kol PUBG Mobile a neměl jsem žádné spuštěné rámy ani v nastavení maximálního stavu.

The Galaxy Tab S8 řídil Geekbench 5.4 Celkové skóre výkonu 3 228, úctyhodný výsledek, který stále způsobuje, že vypadá jako malý hráč, který hraje proti profesionálnímu baseballovému hráči, když zjistíte, že iPad Air 2022 skóroval 7 151. Toto je důkaz toho, jak je iPad vzduch spíše než kritika Tab S8, ale pokud jste uživatelem těžkého tabletu, který chce výměnu notebooku, stojí za zmínku.

Náš test Adobe Premiere Rush Video Video vyžaduje, aby tablet převedl 4K video na 1080p rozlišení a Tab S8 Galaxy S8 dokončil úkol za 48 sekund. Opět, silný výsledek, který je zcela zastíněn 22sekundovým povrchem iPad Air.

Karta S8 se obrátí na grafiku, zasáhla 57 snímků za sekundu (FPS) na testu Wild Life Neomezený test. To je jen stydlivé o tom, co jsme dostali s Galaxy S22 (60 fps), ale opět ho iPad vzduch naprosto zbourává 108 fps.

Samsung Galaxy Tab S8 Battery Life

The životnost baterie Na Tab S8 na Samsung Galaxy je vynikající, trvá 12 hodin a 53 minut v našem testu baterie, což zahrnuje nepřetržité surfování webu nad Wi-Fi při 150 nits jasu. To je přesně to, co chcete v tabletu, celodenní výdrž baterie i pro ty nejintenzivnější uživatele tabletů a dost, aby vás dosáhli několika dnů lehčího použití.

Tento test na baterii byl proveden s displejem na jeho výchozí adaptivní 120Hz; I když je to svědectví o softwaru Samsunga Adaptive, že přechod na 60 Hz jej posunul pouze na 12 hodin a 59 minut.

To je výrazně lepší než iPad Air 2022, což z něj učinilo slušné 10 hodin a 9 minut ve stejném testu. Je zajímavé vidět tento úplný obrácení ve srovnání s tím, co vidíme na telefonech Galaxy versus iPhone v našem testování na telefony s nejlepší výdrží baterie.

Kamery Samsung Galaxy Tab S8

Zatímco kamery Tab S8 nemohou jít s telefony Galaxy S22 na nohou, jsou více než rovné konkurenci tabletů. Počínaje 12MP ultra širokou přední kamerou, která se připojila k 13MP širokoúhlému úhle.

Zatímco praskání selfies s vaším tabletem vypadá jako zvláštní volba, dělá to solidní práce, ale v mé mysli je důležitější. Obrázek je ostrý a jasný s softwarovou funkcí podobnou středovému pódiu na iPadu, která se vás snaží udržet v souladu s rámcem, pokud se pohybujete během hovoru.

Zadní kamery nejsou vlajkové kvality telefonu, ale pro typičtější tabletové úkoly, jako je popadnutí výstřelu tabule nebo skenování dokumentu, dobře drží s vynikajícími detaily. Pokud trváte na používání tabletu jako kamery, hlavním problémem versus moderní vlajkový telefon je slabý, protože Samsung nehází do špičkových senzorů.

Samsung Galaxy Tab S8 Software a záruka

Samsung Galaxy Tab S8 běží Android 12 S řadou vylepšení od Samsungu na podporu pera S a poskytování vynikající integrace s telefony Samsung, chytrými hodinami a sluchátky.

Pro energetické uživatele je Dex pravděpodobně největším tahem, protože vám dává prostředí ve stylu stolního počítače, něco, co Apple se konečně konečně přiblíží iPados 16 letos na podzim. Máte plnou funkčnost aplikace s více okny a schopností přizpůsobit si aplikace a tapety pro dex pro režim DEX versus standardní režim tabletu. Pokud chcete použít externí displej s DEX a máte televizi Samsung nebo jakoukoli televizi s kompatibilitou Miracast, můžete to udělat bezdrátově, jinak můžete použít a USB-C Hub s HDMI ven.

Zatímco Android stále není tak přesvědčivý zážitek z tabletu jako iPados, existuje důvod doufat poprvé za čas Android 13 Konečně slibující některé lákavé aktualizace včetně výpisů aplikací specifických pro tablet. Google také potvrdil, že je Práce na tabletu pixelů, které doufejme, že by to mělo motivovat ke zlepšení platformy jako celku.

Galaxy Tab S8 přichází s jednoroční omezenou zárukou. Můžete vidět, jak Samsung obvykle na této frontě v našem Showdown technické podpory a Nejlepší a nejhorší značky speciální zprávy.

Sečteno a podtrženo

Karta Galaxy je do jisté míry jedinou hrou ve městě, pokud jde o tablety Android, ale naštěstí se Samsung stále tlačí, protože je proti iPadu Juggernaut.

Samsung letos znovu doručuje a napíná iPad v řadě oblastí. To zahrnuje téměř 13 hodin výdrže baterie, zahrnuté pero, pole s duální kamerou, dostupnější kryt klávesnice a výkonný režim DEX.

S tím řekl, že neexistuje žádné vyvrácení, že iPad je nesmírně výkonnější zařízení a může se pochlubit mnohem silnější knihovnou aplikací pro tablety než Android, která se konečně konečně snaží tuto mezeru řešit. Pokud jste po nejlepším herním zážitku nebo chcete používat svůj tablet pro kreativní úsilí, jako je kreslení nebo úpravy fotografií a videa, zůstává iPad jasnou volbou.

Pokud však hledáte tablet pro sledování videí, pořizování poznámek, surfování na webu a nějakou světelnou produktivitu, Galaxy Tab S8 je vynikající volbou, která nezklame.

Recenze Samsung Galaxy Tab S8

Jsem ten 5g chlap. Vlastně jsem tu byl pro každý „g.„Během 18 let jsem dobře zkontroloval více než tisíc produktů na plný úvazek v PCMag.com, včetně každé generace iPhone a Samsung Galaxy S. Také píšu týdenní zpravodaj, plně mobilizovaný, kde jsem posedlý telefony a sítími.

Sečteno a podtrženo

Samsung’s Galaxy Tab S8 je nejlepší špičkový tablet pro Android, který si můžete koupit, ale Android stále zaostává, pokud jde o pro-level aplikací.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Nevýhody

 • Méně kreativních aplikací na úrovni než iPados
 • Aplikace pro Android nehrají s tablety často dobře
 • Některé autentizační chyby

Samsung Galaxy Tab S8 Specifikace

Hodnota jména

Tablety v řadě Samsung’s Galaxy Tab S8 jsou odpovědí Android na iPady Apple a nejlepší zařízení pro profesionální kreativní práci na platformě. Tab S8 je nejmenší model v sestavě, ale stále má spoustu energie, sportuje krásnou 11palcovou obrazovku a je dodáván s vynikajícím stylusem Pen Pen Samsung. Jsme také fanoušci režimu Dex zaměřeného na produktivitu Samsung, který překlenuje mezeru mezi Androidem a Chrome OS. Ale na 699.99, The Galaxy Tab S8 stojí více než srovnatelné iPady a Windows tablety, přičemž nabízí méně profesionálních aplikací než tato zařízení. Dokud Android’s Tablet Experience nedotáhne konkurenci, všechny špičkové tablety pro Android, bez ohledu na to, jak působivý hardware, zůstávají v nevýhodě.

Nejmenší karta S8

K dispozici jsou tři verze Tab S8 Galaxy. 11palcová galaxie Tab S8, kterou zde kontroluji, se cítí jako nejpřirozenější konkurent chromových tablet a iPadů. 899.99, 12.4palcová galaxie Tab S8 je fyzicky větší; Sportuje spíše displej AMOLED než LCD, má větší baterii a nabízí 5G připojení. Konečně, 1 099.99, 14.6palcová galaxie Tab S8 Ultra je jedním z největších tablet, které jsem viděl-je stejně použitelný jako malý televizor, jako je to gigantický skic.

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Tab S8 Galaxy vypadá docela standardní, s černým sklem, stříbrným kovovým rámem a hranami na druhou. Měří 9.99 o 6.51 o 0.29 palců (HWD) a váží 1.11 liber, což je o něco vyšší a těžší, ale užší, než nejnovější vzduch iPad na bázi M1 (9.74 od 7.02 o 0.24 palců; 1.02 liber).

Obrazovka má trochu rámu, ale na přední straně nejsou žádná fyzická tlačítka. Veškerá akce se děje kolem okrajů, včetně reproduktorů Quad, port USB-C, tlačítek hlasitosti, slotu pro kartu microSD a snímače výkonu/otisků prstů. (Senzor otisků prstů je vaše nejlepší sázka na ověřování, protože jsem nemohl získat možnost rozpoznávání obličeje dobře fungovat, i když jsem neměl na sobě masku.) Na zadní straně sedí úzké skleněné okno vedle dvou kamer. To je místo, kde se pero (velmi volně) magneticky připojuje a náboje.

Lenovo tab p11 plus

TCL Tab 10 5G

Jak si dokážete představit, 600-NIT, 2 560 po 1 600 pixelové LCD, je ideální pro zábavu. To znamená, že přehrávání videa je stolní sázky na tablet. pokud chcete jen sledovat videa, dostupnější modely, jako je 149.99 Amazon Fire HD 10 a 279.99 Lenovo Tab P11 Plus jsou stejně schopné. Větší zprávou je obnovovací frekvence 120 Hz, která umožňuje hladké posouvání a bezproblémové použití pera. Nový vzduch iPad má pro srovnání pouze obrazovku 60 Hz.

Reproduktory Tab S8 vytvářejí naplnění pokojů, ale ne zvlášť basové, zvuk. Přesto znějí méně plechovky než ty na mém iPadu do roku 2020. 12.9palcový iPad Pro nabízí lepší zvuk, ale také stojí 400 dalších.

Galaxy Tab S8: Pod kapotou

Tab S8 provozuje stejný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 jako Samsung Galaxy S22, má 8 GB RAM a přichází s 128 GB nebo 256 GB (779.99) úložiště. Tablet porovnal velmi podobně jako řada telefonů S22, ale na základě basemark web 3 se obrátil na lepší skóre 3.0 Benchmark prohlížeče. Procesor A15 Apple v iPhone 13 se otočí ještě lepší skóre benchmarku, ale je důležité, že se tablet cítí rychlý a v žádném okamžiku se nezískal při testování.

Důležité je také to, že rádio Wi-Fi 6 v tabletu S8 je velmi dobré. Na 5GHz Band jsem dostal asi 20 stop do dosahu než se zařízeními předchozí generace na spojení s mým routerem Netgear. Tablet také pracuje s Wi-Fi 6E; Ačkoli směrovače, které podporují tento standard, jsou v současné době drahé a obtížně nalezeny, budoucí proof. Pokud potřebujete konektivitu 5G (z ATT nebo T-Mobile), musíte však na jaře pro větší modely S8 a S8 Ultra, nicméně, ale.

Dostal jsem 7 hodin a 25 minut streamování videa na plné jas s baterií 8 000 mAh tabletu. To se promítá do celodenního použití a je lepší než většina iPadů, které jsem testoval. Pobije se za 80 minut na 45w nebo větší nabíječku.

Jemné kamery pro videohovory

Tab S8 má 12MP, f/2.4 120 stupňů předního směřujícího kamera kromě 13MP f/2.0 hlavní a 6MP f/2.2 ultralehké senzory na zadní straně. Kamery jsou schopny nahrávání videa 4K.

Snížení hluku mikrofonu a funkce automatického rušení kamery jsou navrženy tak, aby zlepšily videohovory a jsou relativně nezávislé na aplikaci. Při testování pracovali v duu, setkání, týmy a zoomu. Stejně jako funkce Apple’s Center Stage Feature, automatické framing není magie, ale snaží se vás soustředit, pokud se pohybujete trochu doleva nebo doprava. Kupodivu to funguje o něco lépe v aplikacích, které nejsou týmy; V této aplikaci se kamera někdy více přiblížila na horní polovinu mé hlavy.

Kvalita fotoaparátu je v pořádku. Pokud jste v prostředí se slušným světlem, fotoaparáty bez váhání fotografují dobré fotografie. Mají tendenci vyhodit jasné oblasti a někdy si nejsou zcela jisti, kde se zaměřit, ale můžete říci to samé pro většinu středních telefonních kamer. A stejně jako většina tabletových kamer produkují ty na kartě S8 hlučné obrázky s nízkým osvětlením. Ani nemáte noční režim.

S perem pro vaše myšlenky

Všechny tablety na sestavě karty S8 přicházejí s perem S. Dřívější tableta s pera, ale ne telefonní pera, také pracují na kartě S8. Nejnovější pero S má jednu plochou stranu, která zabrání tomu, aby se odvalilo, a jediné tlačítko akce. Je vybaven matným plastovým materiálem a měří asi 6.5 palců dlouhý; Je to o něco kratší a zvládnutelnější než velké 99.99 S PEN PRO. Nabijete pero magneticky oříznutím na výše uvedené skleněné okno na zadní straně tabletu.

S perem je už dlouho a zážitek je nyní velmi konzistentní mezi zařízeními Samsung. Stylus je velmi citlivý na tlak a já jsem si nevšiml žádného vstupního zpoždění při testování, i když technicky je zpoždění 6.2ms. Vrstva uživatelského rozhraní Samsung umožňuje rychle klepnutím na spuštění nové poznámky nebo čmáranice a pomocí pera na psaní na snímku obrazovky. Hardware-moudrý, S pero je naprosto na stejné úrovni.

Problém je software. IPADOS má afinitní designéra, Photoshop, Procreate a další špičkové aplikace pro umělecké a designové třídy, stejně jako Windows a MacOS. Android ne. Ano, existují aplikace pro Android pro umění, design a pořizování poznámek, včetně Artrage, Autodesk Sketchbook a Clip Studio Paint, ale máte méně možností.

Pokud jde o psaní poznámek, můžete spustit OneNote nebo Sync Samsung Poznámky k OneNote. Bambusový papír také funguje dobře. Pokud jste většinou novinkami, a zejména pokud jste s Microsoftem all-in, je tento tablet dobrou volbou. Ale také je iPad. Stručně řečeno, ekosystém Android postrádá zážitky, které iPad nabízí, a nenabízí mnoho funkcí, které iPad ne. To je problém, ke kterému se vrátíme později.

Galaxy Tab S8 Software a režim DEX

Tab S8 provozuje Android 12 s rozšířeními společnosti Samsung, která jsou relativně lehká a elegantní. Samsung zaručuje upgrady verze Android na verzi 16 a aktualizace zabezpečení prostřednictvím cyklu Android 17.

samsung, galaxy, recenze, všechna

Samsung se snaží nabízet funkce, které umožňují zařízení Galaxy spolupracovat tak, jak to dělá zařízení Apple, včetně schopnosti kopírovat a vložit napříč produkty, a také pokračovat v aplikacích na různých zařízeních. Ale nemohl jsem přijít na to, jak tyto integrace fungovat. a já jsem použil Galaxy S21 Ultra jako svůj primární telefon měsíce. To znamená, že hovory, které jsem obdržel v telefonu, se automaticky objevily na tabletu.

Režim produktivity tabletu Dex není tak, jak je považován za omezení Androidu. Umožňuje tradiční operační operační systém, kde můžete spustit různé aplikace Android v samostatných oknech a také použít klávesnici a myš k navigaci.

Samsung zahrnoval 199.99 KNIHA KNIHY Klávesnice pomocí mé jednotky pro recenzi na kartě Galaxy, tenký pouzdro, které se odehrává do plné pětimístné klávesnice. Klávesnice používá inteligentní konektory karty a čerpá napájení z tabletu. Paluba je však stísněná. klávesová sada je široká 10 palců a mnohem méně pohodlná než moje desktopová klávesnice (což je jen plaché 12 palců). Opravdu si všimnu úzké šířky při psaní, ale bohužel to je, jak široká musí být klávesnice, aby se tablet správně přizpůsobila. Konkurenční inteligentní klávesnice společnosti Apple pro 11palcové iPady je jen o dotyk, v 10.25 palců.

Pro nejlepší zážitek z DEX potřebujete také myš. Připojil jsem svou plochu USB myš do portu USB-C tabletu a fungovalo to perfektně, ale každá práce Bluetooth funguje.

Správa kancelářských prací je mnohem jednodušší prostřednictvím DEX než ve standardním režimu tabletu. Například můžete mít více dokumentů Microsoft Office v překrývajících se Windows Open. Řešení aplikací pro Android s tablety, jako jsou také jednodušší, protože je můžete změnit velikost přednost. Vyzkoušel jsem různé aplikace v DEX. Adobe Acrobat; ;; Aplikace Google a Microsoft Office; a dokonce i Kindle a Marvel neomezené. a pracovali dobře.

Zátarasy, na které jsem znovu narazil. Konkrétně jsem pracoval v Excelu a potřeboval jsem vzorce a datové typy, které v aplikaci nejsou k dispozici. Chtěl jsem, aby Dex proměnil kartu S8 na přímý notebook, ale to tak úplně nedosáhne.

Android’s Best není dost dobrý (pro tablety)

Pokud jste investováni do aplikací Android nebo prostě nemají rádi produkty Apple nebo Windows, nabízí Galaxy Tab S8 (a další modely v sestavě) více energie pro kreativitu a produktivitu než jakýkoli jiný tablet Android. Tab S8 je však drahý, zejména pokud začnete přidávat příslušenství; Kombinace modelu 699 na úrovni 699, Klávesnice 199 a myš vás přiblíží k rozsahu 1 000. A ačkoli můžete levně vyrazit s více zařízením pro více zařízení Logitech K780, 15 generickou bezdrátovou myš a 20 fintie štíhlý pouzdro z Amazonu, sestava se pak stává pěkně kludgy.

Dalším problémem je, že Tab S8 jednoduše nenabízí tak prémiový zážitek jako iPady a Windows tablety. Kreativní typy nemají k dispozici tolik aplikací a režim společnosti Samsung Dex není připraven na produktivitu v plném měřítku. Cena je nakonec problém Samsung a aplikace jsou problémem Android.

Pokud jste ochotni se podívat za Android, 599 HP Chromebook X2 (599) zahrnuje klávesnici a pero, takže zatímco je to znatelně pomalejší než tab S8, je to podstatně dostupnější. Microsoft navíc nabízí verzi Intel Core i3 Surface Go 3 tablet (569), kterou můžete vybavit s krytem typu Surface Go (99.99). Toto zařízení spustí plnou verzi aplikací Microsoft 365 a Photoshop.

A pak samozřejmě je tu nový iPad Air. Konkurenční tableta Apple stojí o 100 méně než karta S8 a všechny ty iPad Creative Apps, které nejsou k dispozici na Androidu. Tento model jsme ještě nekontrolovali, ale pokud hledáte úroveň v cenovém rozpětí 600 až 700, vypadá to, že je to ten, který získá.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Review: Ohromující hardware, ale Android ho drží zpět

Nová Galaxy Tab S8 Ultra Samsung je její největší, nejodvážnější a nejlepší tablet, jaký kdy byl vyroben. Je to krásný kus hardwaru, ale je to jeden jen pár může ospravedlnit.

Matthew Miller začal používat mobilní zařízení v roce 1997 a od té doby píše novinky, recenze a názory. Byl spoluhostitelem s Kevinem Tofelem z podcastu MobileTechroundup po dobu 13 let a napsal tři knihy Wiley Companion Series.

 • Začal používat mobilní technologii v roce 1997. Vyhodnocoval stovky PDA, telefonů, tabletů a více, které běžely Palm, Linux, Symbian, Newton, Blackberry, iOS, Android, WebOS, Windows Mobile a Windows Phone operační systémy. Sportovec, který používá nositelný technol

Matthew Miller začal používat mobilní zařízení v roce 1997 a od té doby píše novinky, recenze a názory. Byl spoluhostitelem s Kevinem Tofelem z podcastu MobileTechroundup po dobu 13 let a napsal tři knihy Wiley Companion Series.

 • Začal používat mobilní technologii v roce 1997. Vyhodnocoval stovky PDA, telefonů, tabletů a více, které běžely Palm, Linux, Symbian, Newton, Blackberry, iOS, Android, WebOS, Windows Mobile a Windows Phone operační systémy. Sportovec, který používá nositelný technol

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

výhody a nevýhody

 • S perem zahrnuto s fantastickým výkonem
 • Krásný displej Super AMOLED
 • Skvělý zvuk z reproduktorů
 • Samsung Dex je velmi schopný
 • Prémiové fit a dokončení
 • Drahý
 • Vyžaduje 350 klávesnice pro plný potenciál
 • Android může být frustrující
 • Velmi široký pro tablet
 • V USA žádná možnost 5G

Samsung vydal před pár měsíci tři nové tablety a my jsme se podívali na Tab S8 a S8 Plus. Za poslední měsíc jsem testoval největší tablet Android, který Samsung vytvořil, Tab S8 Ultra a je to ohromující kus hardwaru, který pravděpodobně osloví malý trh kreativních lidí.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra je pěknou demonstrací technické inovace Samsung, ale S8 a S8 Plus jsou pro většinu lidí pravděpodobně mnohem praktičtější.

Vždycky jsem si myslel, že velké 12.9palcový jablečný iPad byl příliš mnoho na tablet, ale poté, co jsem ho na pár měsíců vlastnil, jsem zjistil, že je to fantastické pro práci na cestách. Nejnovější beta Beta IPADOS 16 zlepšuje svou funkčnost, jak je podrobně popsána Jasonem Ciprianim ZDNET, a dělá práci společnosti Samsung, aby zachytila ​​dav tablet mnohem těžší. Zatímco iPad 12.9 je skutečně velmi velký tablet, tab S8 Ultra je stále více než palec a půl širší.

Baví mě používat Samsung Dex s tabletem, zejména nyní s plnou druhou obrazovkou podpory pro VMware. Samsung’s Galaxy Tab S8 Ultra je jasně postavena pro produktivitu a Samsung tlačí Android na své limity optimalizací jeho aplikací a podpory DEX. Omezení Androidu však mohou být stále trochu frustrující, zejména když se aplikace zobrazují v malém telefonu nebo fungují pouze v orientaci na výšku na zařízení, které tráví většinu času v krajině.

Tlačítka napájení a hlasitosti se nachází na levé straně nahoře, za předpokladu, že výchozí orientace pro tablet je krajina. Port USB-C je umístěn na středu pravé strany. Čtyři stereofonní reproduktory se nacházejí na horní a dolní části levé i pravé strany. Připojené kolíky pro klávesnici jsou nalezeny na dně.

Na rozdíl od nejmenší karty S8, která má v tlačítku napájení senzor otisku prstu, se na S8 Ultra používá senzor na obrazovce. Je to podobné tomu, co vidíme z vlajkových telefonů Samsung Galaxy, ale nejsem fanoušek, protože z těchto senzorů nikdy nemůžu získat konstantní a spolehlivý výkon a já dávám přednost tomu, aby tlačítko napájení sloužilo této funkci.

Fotoaparáty orientované na přední stranu tablet jsou ideální pro dnešní svět, kde trávíme hodiny na videohovoru a máme dva na přední straně, které podporují automatické rámování, které přiblíží a upravuje tak, aby vás udržovalo v rámečku, je skvělé. Zadní kamery jsou prakticky užitečné pouze pro skenovací dokumenty, takže mít dvě kamery na zádech není to nutné.

Nalevo od kamer je nalezena dlouhá podlouhlá černá lesklá část a slouží jako nabíjecí stanice S perem. Na rozdíl od společnosti Apple zahrnuje Samsung pero S v balíčku s tabletem, což je významné úspory pro zákazníka a podporuje použití stylusu.

Kniha příslušenství klávesnice

Klávesnice krytu knihy se prodává samostatně za 349.99, ale pro zařízení jako S8 Ultra je to nezbytné příslušenství pro optimalizaci zážitku z tabletu. Pokud jste umělec a budete trávit celý svůj čas s perem na velké 14.6-palcové plátno, pak nebudete potřebovat klávesnici. Téměř všichni ostatní, kteří používají S8 Ultra, však potřebují kryt klávesnice.

Toto příslušenství je dodáváno ve dvou kusech, přičemž zadní část se magneticky připojuje k zadní části tabletu. Má chladný kryt, který udržuje pero S bezpečně připojeno k zadní části tabletu. Má také vynikající závěs, který provozuje celou šířku tabletu, podobně jako Microsoft Surface Pro. Takže tablet můžete úhlu k velmi široké škále stupňů, abyste ji mohli použít přesně tak, jak potřebujete.

samsung, galaxy, recenze, všechna

Klíče jsou velké a dobře rozložené slušným množstvím cestování. V klíčích je také podsvícení, takže je můžete použít za podmínek nízkých osvětlení. Funkční klíč umožňuje rychle přepínat a ven z režimu DEX, který je důležitý pro tabletu Samsung, a provádět řadu dalších funkcí. K dispozici jsou tři tlačítka vlastní aplikace, takže můžete přiřadit své nejpoužívanější aplikace k vyhrazeným tlačítkům F1, F2 a F3. Stisknutím tlačítka F2 zobrazíte seznam zkratky klávesnice, které máte k dispozici s tímto kombo.

Existuje šest řádků klíčů, včetně nejvyššího řádku funkcí. Šířka tabletu, v orientaci na krajinu, stačí k zajištění pohodlného zážitku z psaní. Trackpad je poměrně velký a gesta více prstů jsou plně podporována. Můžete však zažít některé neúmyslné lisování dlaní a nepomůže to, že závěs spojující klávesnici s tabletem je flexibilní.

Tento kryt nechrání okraje tabletu, ale záda a displej jsou dobře pokryty. Magnety spojující klávesnici s tabletem jsou silné, abyste mohli tablet držet a klávesnice zůstane připevněna.

Software

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra uvádí na trh s Android 12 a OneUI 4.1, takže běží nejnovější software Android z krabice. Samsung Dex byl také vylepšen, takže můžete přepínat nebo žít v DEX a mít ve svých rukou ekvivalentní tablet ekvivalentního notebooku.

Unavuje mě Google ignorování Androidu na tabletech a stále existují nějaké problematické aplikace. Například Instagram se objevuje pouze v orientaci na portréty na celé obrazovce, ale Samsung dal hodně práce do optimalizace zážitku z tabletu. Dělá vše pro to, aby byl zážitek snesitelný.

Všechny aplikace Samsung na tabletu fungují velmi dobře a mnoho z nich je také optimalizováno tak, aby ukázalo pohledy na rozdělenou obrazovku pro zlepšenou produktivitu. Google také optimalizuje některé aplikace, například Gmail a Map Google, pro displej tabletu. Základy jako Google Discover však nevyužívají displej tabletu a ukazují miniatury příběhů ve formátu dvou sloupců. Google by měl být optimalizován pro úplný displej a poskytnout lepší zážitek z tabletu zde. Zdá se, že Google se zdá být velmi málo úsilí o přinesení vylepšeného zážitku z tabletu pro Android.

Mnoho vývojářů nabízí vynikající zážitky z tabletu. Microsoft vykonává solidní práci s některými ze svých aplikací, jako jsou Outlook, Office, Todo a Onenote, ale existuje prostor pro zlepšení s ostatními, jako jsou týmy. Nyní je možná schopnost synchronizovat poznámky Samsung s Onenote a tato schopnost mě ještě více používat s perem.

Můžete nastavit schopnost synchronizovat vaše hovory a texty mezi telefonem Samsung a Tab S8 Ultra, takže bylo skvělé udržet tok práce bez ohledu na to, s jakým zařízením pracuji. Toto je podobný zážitek jako to, co majitelé iPhone vidí s připojeným iPadem.

Každodenní zkušenosti a závěry

Když Samsung poprvé oznámil novou sestavu Tab S8, byl jsem nadšený možností S8 Ultra. Po použití tohoto tabletu Android na s velkou obrazovkou však na měsíc bylo zřejmé, že Google musí pro tablety zlepšit svůj základní software pro tablety. Samsung tvrdě pracoval na optimalizaci svých aplikací pro tablety, ale ne všichni vývojáři přijali velkou obrazovku tabletů.

Samotný hardware je ohromující a byla radost používat monstrózní displej Super AMOLED s minimálními rámečky. Miluji, že Samsung také zahrnuje S pero v krabici. Klávesa klávesnice, i když je drahá, je vynikající při použití v režimu notebooku a je klíčem k produktivnímu tabletu. Také se mi líbí, že klávesnice může být odstraněna pro snadné hraní a přehrávání videa pomocí zavěšeného stojanu. Je to příliš dlouhé a velké pro snadné používání tablety (pořizování poznámek, čtení ebook, neformální spotřeba obsahu) a stále nenávidím senzor otisků prstů na obrazovce. Zdá se také jako dohled, že nemáte 5G verzi pro americký trh.

Pokud se můžete dostat přes velikost tabletu, vidím lidi, kteří načrtněte nebo kreslí si užívání pero a velkého displeje. Uložení pero S na zádech však nemusí být optimální, protože se to bude sraženo a nebude nabité, pokud tablet položíte na stůl bez použití pouzdra.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra je pěknou demonstrací technické inovace Samsung, ale S8 a S8 Plus jsou pro většinu lidí pravděpodobně mnohem praktičtější. Když skočíte na tablet této velikosti a ceny, plnohodnotný notebook je lepší volbou než tablet s operačním systémem, který není úplný a optimalizován pro faktor tabletů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS