Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 3: Co je nového. Samsung Galaxy Watch S3

Samsung Gear S3 Review: Samsung se to snaží hodit na hodinky, ale to všechno se nedrží

Gear S3 má spoustu funkcí a je to dokonce telefon. Ale není to nejlepší.

V roce 2009 jsem začal s přezkoumáváním notebooků CNET. Nyní prozkoumávám nositelné techniky, VR/AR, tablety, hraní her a budoucí/vznikající trendy v našem měnícím se světě. Mezi další posedlosti patří magie, pohlcující divadlo, hádanky, deskové hry, vaření, zlepšení a newyorské Jets. Moje pozadí zahrnuje MFA v divadle, kterou se vztahuji na přemýšlení o pohlcujících zkušenostech budoucnosti.

  • Téměř 20 let psaní o technice a více než deset let revize nositelných technologií, VR a AR produktů a aplikací

Smartwatches jsou experimenty. Pro chuť budoucnosti musíte žít s kompromisem na zápěstí. Ale pro mnoho lidí jsou připojené hodinky nejlépe jednoduché. Životnost baterie vyhraje tuny funkcí a snadné použití přes nadýmání funkcí. Koneckonců, to jsou telefony. Hodinky jsou tam, kde věci rychle kontrolujeme.

Samsung Gear S3

Dobrý

Dobře konstruovaný; atraktivní design; Chytré rozhraní rámečku. GPS, reproduktorový telefon, volitelná samostatná telefonní služba LTE a práce-kdekoli Samsung Pay. Spotify App Streaves Music na cestách. Pracuje s většinou telefonů Android a do určité míry i telefony iPhone.

Špatný

Je to velké. Software založený na Tisenu má menší podporu aplikací než Apple Watch nebo Android Wear. IOS Connection funguje, ale je to velmi buggy. Jen málo zabijáků využívá samostatné služby LTE.

samsung, galaxy, watch, nového

Sečteno a podtrženo

Problém je v tom, že Gear S3 se stále cítí jako experiment, když ve své druhé iteraci (S2 byl prvním hlavním přepracováním), měl by se opravdu začít cítit jako zralejší, leštěný produkt. Pokud chcete vidět, kam hodinky půjdou dál, Samsung nyní zkoumá nápady. Samostatné mobilní připojení LTE bez telefonu? Šek. Spotify on-wrist? Šek. Použijte platby za zápěstí, které jsou ještě všestrannější než Apple Pay? Ano.

Gear S3 je šíleně smartwatch bohatý na funkce s velkým, odvážným designem. Ale na rozdíl od nejnovějších Apple Watch a Android’s nadcházejících 2.0 Aktualizace softwaru, Gear S3 založený na Tisenu společnosti Samsung nedělá dost pro zlepšení zážitku nebo podporu více aplikací. A jen málo z těchto aplikací skutečně používá samostatnou LTE Gear S3. Pokud jde o hardware, je to lepší hodinky než loňské odvážné, chytré vybavení S2. A přesto se ve svém softwaru nepodaří dostat dost skoků. Loňský S2 byl inovativní, ale potřeboval leštění. A opravdu to opravdu potřebovalo více aplikací.

Samsung Gear S3 Frontier

Použil jsem Gear S3 déle než měsíc spárovaný s Samsung Galaxy S7 (přečtěte si zde moje počáteční dojmy) a poté nedávno prostřednictvím iPhone 7 pomocí nové aplikace Smart Smartwatch pro IOS pro iOS společnosti Samsung. Čtěte dále pro všechno, co Gear S3 dělá správně a kde zakopne.

V zásadě to vězte: za 300 (základní náklady na klasické nebo hraniční modely hodinek, které vypadají elegantně i nóbl), získáváte solidní a složité hodinky. Ale pokud jde o software, opravdu to není o nic lepší než v loňském roce. Mezitím má hraniční model vybavený LTE, který jsem zkontroloval. Je to zhruba 350, 350 GBP nebo AU589, ale američtí dopravci nabízejí slevu 100 na dvouletou datovou smlouvu, což bych pravděpodobně neudělal. Vyžaduje také přidání extra měsíčního poplatku za váš telefonní plán.

Android Wear 2.0 je hned za rohem a nové hodinky Android by mohly být všude. Koncept společnosti Samsung dělá několik úspěšných poprav a některá pozoruhodná hardwarová vylepšení, ale ne dost, aby byly konečnými hodinky pro všechny. A nebylo to snazší použít.

Co je zajímavé

Samsung Pay: Přidání Samsung Pay na Gear S3 nejen nepovoluje tap-to-pay na stejných místech, která obvykle přijímají Apple Pay nebo Android Pay. Má MST, magnetickou technologii, která je také na telefonech Galaxy v Samsungu od poznámky 5 a S6 a funguje na jakémkoli terminálu kreditní karty. Je to v podstatě virtuální kreditní karta, která je v každém případě, přístupná s dvojitým kliknutím na tlačítko. Funguje to odesíláním časovaného pingu, který pracuje na automatech, terminálech nebo kdekoli v blízkosti čtečky kreditních karet. (Gear S2 přidal Samsung Pay, ale pouze druh NFC.)

Spotify: Samsung konečně napravil nabídku aplikace Spotify na Gear S3 (a S2) a funguje to. Existují upozornění: může streamovat přes Wi-Fi nebo LTE (pokud jste si koupili Gear S3, který má LTE, jako je můj model recenze), ale nemůže si stáhnout skladby. A jeho rozhraní je špatné. A streamování po dobu jedné hodiny a půl téměř vyčerpalo celou mou hodinovou baterii. Ale. funguje to! (Vyžaduje také placené předplatné Spotify.) Připojil jsem airpody a poslouchal jsem na cestách a byla to docela zábava. Ale raději bych stáhl skladby a uložil data.

Design: Gear S3 je dodáván ve dvou návrzích, obě mnohem více „pravidelných hodinek“ než futuristický, ale skvěle vypadající zařízení S2. Je to krok vpřed a o krok zpět. Velký (a myslím velký) design se cítí jako masivní sportovní hodinky na mém silném, chlupatém zápěstí. Ale tento design není pro mnoho lidí a v důsledku toho ztrácí univerzální přitažlivost. Ale přinejmenším se cítí opravdu dobře postavené a vypadá na high-end. Model vybavený LTE je jako tank. Ale sakra, pokud máte rádi velké hodinky, je to poutavý vzhled.

Je to úplný samostatný telefon s LTE: Pokud si koupíte model LTE, může přijmout hovory a dokonce připojit aplikace na cestách (přes ATT nebo T-Mobile v USA). Pokud chcete na zápěstí telefon, tady to je. A je to pravděpodobně nejlepší hodinky, které existují. Například s ATT mohou hodinky sdílet číslo s vaším telefonem Android/Samsung. Přidejte sluchátka Bluetooth a lze provést diskrétní hovory. Potřeboval bych to? Ne. Někteří by však mohli. Chcete.li to použít jako telefon LTE, budete muset zaplatit měsíční poplatek, abyste jej přidali do svého telefonního plánu.

Zdravotní rysy Samsung S Health Fitness jsou překvapivě dobré: S zdravím je požadovaný pečený způsob, jak sledovat fitness na ozubeném stupni, ale dělá to srdeční frekvenci a automatické sledování aktivity, může zaznamenat příjem vody a kávy a připomíná mi, když já Zůstal ještě příliš dlouho. Dokonce doporučuje protahovací cvičení, až budu znovu stát. Líbí se mi, že zdraví S podporuje pruhy aktivity.- Chvíli chodit a ukazuje mi to, jak dlouho chodím.- A někdy to hraničí s koučováním fitness.

Na iOS se můžete připojit a dokonce nainstalovat aplikace: Aplikace Samsung iOS není dobrá, ale je všestrannější než základní konstrukce Android Wear Conduit. Zdraví Samsung S spojuje pro sledování fitness a lze si stáhnout hrst aplikací a tváře. Jen ne všechny z nich.- Spotify a Uber například nedělá řez.

Samsung S-Voice Works. Docela dobře: Nadcházející asistentka Google pro Android Wear a Siri na Apple Watch nabízejí více připojení k telefonním funkcím. S-Voice však stále funguje dobře, a dokáže udělat víc, než byste očekávali (nastavení alarmů, volání kontaktu, získávání počasí, ptát se, co je aardvark). Může načíst krátké položky ze zdrojů, jako je Wikipedia.

Co není tak horké

Tizen (a jeho deficit aplikací): Hodinky společnosti Samsung dělají další sázku na Tizen, svůj vlastní software a ekosystém aplikací. A nikdo jiný nemá. Množství aplikací pro hodinky. A i když existují některé chytré hry a sledování tváří a několik značkových aplikací, jako je CNN nebo Bloomberg nebo ESPN Watch Face, nebo Uber nebo Spotify, tyto aplikace jsou tak málo a daleko mezi tím, že budete hladovat po jakékoli nové. jen proto, abyste ospravedlnili nákup zařízení. Existují technicky tisíce aplikací kompatibilních s Gear S3. Ale jen málo z nich je něco rozpoznatelného nebo cokoli, co by většina lidí chtěla použít.

Rozhraní: V loňském roce byl román románu S2 Spinning Wheel pro navigaci oční a zábavný. Ale je to také časově náročné a nemůžu se dostat k tomu, co potřebuji tak rychle, jak jen dokážu. Příliš mnoho roztočení a dvě tlačítka, které je třeba tlačit místo jednoho, přidejte se k mnoha zbytečným časem, jak se pohrává kolem. Informace o polití nejsou vždy snadné, protože většina obličeje s výstrojím Samsung je lehká na přizpůsobení. Nemohu se zabalit na zkratky nebo rychlé informace o odečtu jako na Apple Watch.- Řekněme, hudbu nebo počasí nebo kalendář.

Je zapotřebí efektivnější design. Je to určitě lepší než Android Wear právě teď, ale není to další skok vpřed. A získání některých aplikací do práce vyžaduje kombinaci aplikací Samsung, aplikací pro vedení a možná i dvojité log-ins. (Spotify vyžadoval další přihlášení, jakmile byl můj telefon mimo dosah.)

Model LTE může rychle vypustit baterii: Získal jsem v průměru dva dny výdrže baterie pomocí modelu S3 Frontier LTE, když byl spárován s telefonem. V závislosti na tom, co jsem udělal, by moje hodinky mohly odtékat, než jsem se vrátil domů na večeři (a nabíječka hodinek). Den v pohotovostním režimu LTE byl typický.- ale není zaručeno. Jaké je použití chytrých hodinek, které má tak širokou škálu vytrvalosti baterií v závislosti na výkonu?

Je to odolné vůči vodě, ale ne proopak: IP68 znamená prach a namočený, ale na rozdíl od série Apple Watch 2, nemáte jít plavat.

Koupil bych si jeden?

Doporučil bych Samsung Gear S3 majiteli iPhone? Rozhodně ne. Ale s majiteli telefonu Android je rozhodnutí těžší. Právě teď neexistují žádné dokonalé hodinky, jen pole podřadných produktů. Android Wear nyní není dobrá odpověď, i když Android Wear 2.0 může poskytnout nějaký slib od příštích několika měsíců. Pebble byl absorbován Fitbit. Samsung nabízí několik zajímavých možností s Gear S3 a jeho schopnost být celým telefonem, pokud na jaře pro model LTE by se mohla odvolat na některé lidi.

Po více než roce od Gear S2 činí S3 boční tah. Vylepšený hardware, ale ne vylepšený software. A bez ohledu na to, jak chytrý je design S3, musí být lepší při poskytování informací rychle. Jak již bylo řečeno, právě teď bych dával přednost S3 před jakýmkoli aktuálním sledováním Android Wear. nebo jakékoli jiné hodinky připojené k Androidu. Toto prohlášení se pravděpodobně změní dříve než později. Ale starší Gear S2 je stále k dispozici a kolem 230 je to mnohem více impulsní nákup. Postrádá však reproduktorový telefon. A pokud vám záleží na přidání telefonní služby, je Gear S3 LTE mnohem lepší než S2 3G.

Hodinky Samsung jsou naprosto atraktivní. Jeho vzhled upoutal oko lidí, kterým to ukazuji, a přestože je to velké, je to určitě dobře vypadající. Ale není to nejlepší informace o informaci-my-wrist, jak se rychle přihlásit do mého života. Možná je to problém se všemi chytrými hodinami. Ale je to určitě problém s tímto.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 3: Co je nového?

Jak se sleduje Samsung Galaxy 4 odlišné od Galaxy Watch 3?

Slyšeli jste o Samsung Galaxy Watch 4? Smartwatch příští generace konečně dorazila a nabídla několik upgradů přes Samsung Galaxy Watch 3.

Rozdíly mezi Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 3 závisí na tom, jaký model nejnovějších chytrých hodinek společnosti Samsung zvažujete. Standard Galaxy Watch 4 vypadá spíše jako Samsung Galaxy Watch Active 2, zatímco design klasiky Galaxy Watch 4 je pokračováním kožených popruhů a fyzického rámečku, který jsme milovali o loňském modelu.

Na vnitřní straně existuje spousta rozdílů. Galaxy Watch 4 je poháněn zcela nový procesor a provozuje nový OS WEAR OS v ruce s platformou One UI Watch Samsung. Samsung také představil analýzu složení těla pro Galaxy Watch 4.

Zde jsou nejlepší věci, které byste měli vědět o SAMSUNG Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 3. A nezapomeňte se podívat na našeho průvodce na Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic pro hloubkovou analýzu na dvou nových chytrých hodinách.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 3: Cena

Standardní Galaxy Watch 4 začíná na 249.99 pro model Bluetooth 40 mm a 299.99 pro model 40 mm LTE. 44mm model stojí 279.99 pro Bluetooth a 329.99 pro LTE.

Galaxy Watch 4 Classic začíná na 349.99 pro model Bluetooth 42 mm a 399.99 pro model 42 mm LTE. Verze 46 mm je cena 379.99 pro Bluetooth a 429.99 pro LTE.

Když byla poprvé spuštěna, startovací Galaxy Watch 3 Cena 399.99 vám dostane 41mm model, zatímco 45mm model začal na 429.99. Bylo to 449.99 a 479.99 pro modely LTE, respektive. Nyní však lze Galaxy Watch 3 zakoupit pro mnohem méně. viděli jsme, jak se maloobchodníci převzali na 100 off.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 3: Design

Oba Samsung Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic mají přepracované rámy, které vytvářejí přechod bez mezery z podvozku smartwatch na popruhy. Klapice jednotných korun také sportují podlouhlý tvar, spíše než jeden vyčnívající kulatou korunu doprovázenou plochým bočním tlačítkem.

Tam končí podobnosti. Stejně jako poslední Galaxy Watch Active, Galaxy Watch 4 sedí spláchnutím na zápěstí a přichází s silikonovými popruhy. Pro zvýšenou estetiku je Galaxy Watch 4 Classic přichází s pravým koženým popruh, pouzdrem z nerezové oceli a, ano, rotující rámeček.

Celkově sdílí Samsung Galaxy Watch 4 Classic a Galaxy Watch 3. Tyto chytré hodinky vypadají spíše jako tradiční hodinky.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 3: Funkce

Pojďme na to, co je pro sérii Galaxy Watch 4, ve srovnání s Galaxy Watch 3. Nejvíce pozoruhodně, software nalezený na Galaxy Watch 3, Tizen, byl absorbován do sjednoceného operačního systému Google Wear (nyní nazývaný opotřebení OS 3.) Rozhraní se cítí povědomě a vlastní programy společnosti Samsung jako Samsung Pay a Samsung Health stále mají přednost, ale chytré hodinky je nyní naloženo programy Google.

Kromě operačního systému Wear OS má Galaxy Watch 4 platformu SAMSUNG ONE UI Watch pro lepší integraci se zbytkem ekosystému Samsung zařízení. Nastavení z přenosu smartphonu Galaxy do chytrých hodinek Galaxy a naopak automaticky. Jeden hodinky uživatelského rozhraní také využívá rozsáhlé knihovny obličeje hodinek s temperamentními čísly, animacemi zvířat a barevně koordinovanými komplikacemi, které by vám mohly připomenout Android 12.

Pokud jde o zdraví a fitness rysy, nový zdravotní senzor Samsung pro Galaxy Watch 4 kombinuje monitorování srdeční frekvence (PPG), čtečku elektrokardiogramu (EKG) a analýzu bioelektrické impedance (BIA). Podobně jako to, co najdete na nejlepších inteligentních měřítcích, posílá BIA skrz vaše tělo slabý elektrický proud, aby analyzoval procento tělesného tuku, index tělesné hmotnosti (BMI), svalovou hmotu, kostní hmotu, procento tělesné vody a další. Vezmete čtení tím, že držíte prsty proti tlačítkům koruny asi 15 sekund.

Samsung také zlepšil metriky sledování spánku pro své nejnovější chytré hodinky. Krevní kyslík se měří jednou za minutu přes noc na Galaxy Watch 4, ve srovnání s jednou za 30 minut na Galaxy Watch 3. Čtení SPO2 by mohlo znamenat větší vhled do kvality odpočinku, zejména pro ty, kteří mají podmínky, jako je spánková apnoe. Když spíte vedle kompatibilního smartphonu, zvuky vašich chrápání se také sledují.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 3: životnost baterie

V Samsung Galaxy Watch 4 vs existují jemné rozdíly. Galaxy Sledujte výdrž baterie 3. Samsung řekl, že Galaxy Watch 3 by měla trvat asi dva dny na jednom poplatku, ale museli jsme každý den účtovat naši jednotku, abychom udrželi krok s tím, jak jsme hodily používali. Sledování aktivity a povolení vždy na displeji byly největší viníky odtoku baterie.

Samsung odhaduje výdrž baterie Galaxy Watch 4 po dobu 40 hodin. Hádali bychom, že je to znovu blíže k dni. Stále však testujeme nový smartwatch.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 3: Outlook

Samsung Galaxy Watch 4 není přírůstkový upgrade přes Galaxy Watch 3. Za nižší cenu je to zcela obnoveno. Nejlepší část? Je to povědomí, takže neexistuje obrovská křivka učení nebo přizpůsobení hardwaru nebo softwaru.

Neříkáme vám, abyste došli a vyměnili si Galaxy Watch 3 pro Galaxy Watch 4-model předchozí generace je skvělý gadget a bude podporován aktualizacemi po dobu nejméně tří let. Ale pokud jste připraveni na nový zážitek, jemně ostřejší design a upgradované zdravotní funkce, Galaxy Watch 4 je dobře zaoblený nástupce.

Samsung Galaxy Watch v Gear S3: Klíčové rozdíly mezi chytrými hodinami

Pokud chcete koupit Smartwatch Samsung, může být obtížné zjistit, jaké jsou skutečné rozdíly mezi hodinky Galaxy a staršími Gear S3.

Kromě zřejmé změny jména, kdy Samsung upustil přezdívku Gear pro značku Galaxy, jsou změny jemné. Níže budeme podrobně popsat klíčové specifikace designu, ale oba jsou nepochybně zařízení Samsung. A co je důležité, existuje zřetelný styl Smartwatch Samsung pro ženy i pro muže.

A přirozeně, když se společnost snažila držet krok s konkurencí, došlo také k velkému skoku na výdrž baterie a podpory cvičení, s obnoveným důrazem na samostatné konektivitu, také.

Stačí pro vás, abyste se baculi na nové generaci, nebo jsou vaše potřeby a cenovka vhodnější pro starší rychlostní stupeň S3? Níže jsme dali důkladný obrys chytrých hodinek a rozdíly mezi nimi.

Samsung Galaxy Watch v Gear S3: Design

Přehled: Hodinky Samsung Galaxy nabízí nadřazený design smartwatch nad Gear S3, s možností velikosti, která je vhodnější pro ženy a vodotěsnost. V zásadě spojuje dohromady hranice Gear S3 a klasické styly Gear S3, aby vám poskytly perfektní mix a všechny nejlepší interní komponenty designu stále existují. To neznamená, že Gear S3 je pozadu, protože stále drží proti moderním smartwatches, ale pomyslete na Galaxy Watch jako vyvinutou verzi.

Vítěz: Samsung Galaxy Watch

Na první pohled by vám bylo odpuštěno, že si myslíte, že Galaxy Watch nabízí pouze přírůstkový design nad převodem S3. Ve skutečnosti se však na této frontě dostatečně změnilo, aby to vypadalo a cítilo se jinak na zápěstí.

Jistě, není to tak radikální jako otočit se na obdélníkovou tvář, jako je Apple Watch, ale s oběžním rotujícím rámcem Samsungu něčím, co na oddělení vzhledu stále zapůsobí, není to negativní. V těle jsou hodinky Galaxy opravdu sloučením dvou verzí svého předchůdce, Frontier Gear S3 a Gear S3 Classic. To znamená, že se mu podaří zůstat robustně vypadající a zároveň přitahovat luxusnější konec stupnice smartwatch-samozřejmě žádný snadný úkol.

Ale i když Galaxy Watch nenabízí ve jménu dvě verze, stejně jako S3, velmi to dělá na specifickém listu. Uživatelé budou mít na výběr mezi 42mm modelem. Ideální pro ženy hledající smartwatch Samsung. a více hulking 46 mm, z nichž druhá má stejnou velikost jako stará vlajková loď. 42mm zařízení má 1.2-palcový, 360 x 360 super AMOLED displej, vážící 49 g a oficiálně taktování na 41.9 x 45.7 x 12.7 mm. Opět se to mírně liší od 46 x 49 x 13 mm, 63 g verze Galaxy Watch, která také zabalí 1.3palcová obrazovka stejného rozlišení 360 x 360.

To je výrazný rozdíl mezi novými modely, přičemž 46 mm přichází pouze ve stříbrné variantě a 42 mm. ten, který očekáváme, bude oslovit mnohem více těm, kteří mají menší zápěstí. dostupné v růžovém zlatě a černé. I když však máte menší zápěstí, je důležité si uvědomit, že hodinky 46 mm galaxie vytáhnou krádež o něco přesvědčivěji než Gear S3, přestože starší pár je v podstatě stejný na specifickém listu.

(Gear S3, výše, sdílí stejný rotující rámeček jako Galaxy Watch)

Hodinky Galaxy mají také okraj, pokud jde o hydroizolaci. funkce, která byla vynechána na Gear S3. Uživatelé budou moci vzít obě varianty smartwatch pod vodou až do 50 metrů, zatímco majitelům Gear S3 jsou poskytovány pouze ponoření vody až do 1 až 1.5 metrů po dobu 30 minut a ochrana před stříkáním. V podstatě není Gear S3 postaven pro plavání a Galaxy Watch je.

To dává majitelům hodinek Galaxy okraj v bazénu, ale obecně jsou senzory pod obličejem v každém smartwathu stejné. Both have versions that offer LTE/4G connectivity, while all have built-in GPS, a heart rate monitor, accelerometer, barometer and gyro for activity tracking and NFC for contactless payments (though MST payment support is only available through the S3, which is Velký klíště ve prospěch nad hodinky Galaxy, pokud vám záleží na placení ze zápěstí).

Rozdíly jsou na papíře jen malé, ale obě velikosti hodinek Galaxy mají výhodu nad hraním a klasikou Gear S3. Po pravdě řečeno, po skoku z Gear S2 nám S3 dal objemný design, který s námi nikdy opravdu nedělal správně. Po zdokonalení věcí v loňském roce prostřednictvím společnosti Gear Sport jde o novou vlajkovou loď Samsung o krok dále. Poskytování úhledné možnosti pro malé i velké zápěstí se všemi funkcemi a dalšími z hodinek, které před ní přišly.

Samsung Galaxy Watch V Gear S3: Funkce

Přehled: Stejně jako u svého designu se The Galaxy Watch podaří stavět na tom, co nastavilo Gear S3, a zdokonalovat klíčové aspekty. Větší výdrž baterie bude pro některé nezbytná a wellness a vylepšení cvičení jí pomáhají nejen nejlépe jeho předchůdce, ale také jeho současné soupeře v prostoru. To neznamená, že Gear S3 nejsou užitečné nebo nabité hodinky na základě vlastních pravách (uživatelé upřednostňují hudbu a solidní aplikace, například to bude stále velmi přitažlivé), ale je bezpochyby, že Galaxy Watch vyhraje v této oblasti.

Vítěz: Samsung Galaxy Watch

Design je více na osobní preferenci, ale sady prvků každého zařízení nelze zpochybnit a často se tyto bitvy vyhrávají a ztratí.

samsung, galaxy, watch, nového

Vzhledem k tomu, že hodinky Galaxy jsou o dva roky mladší, očekávali byste, že bude mít výhodu. a ano. Společnost vyvinula společné úsilí, aby se jeho nejnovější smartwatch stala skutečně samostatnou operací, a to umožňuje dvě věci: LTE/4G, aby vám umožnila uskutečnit a přijímat hovory, přijímat oznámení a zůstat ve spojení bez vašeho iOS nebo Android zařízení poblíž a nesmírně zlepšená výdrž baterie, která může běžet až sedm dní.

S Frontier Gear S3 s LTE je to výdrž baterie, která je klíčovým rozdílem zde. 46mm verze The Galaxy Watch může běžet týden na základě využití světla, zatímco 42mm model se shromáždí asi čtyři dny, opět při nízkém použití. Když zohledníte GPS, měly by vám hodinky 46 mm poskytnout 24 hodin nepřetržité výdrže baterie GPS a 42mm hodinky se podávají kolem 18 hodin.

Jak říkáme, to je výrazně vylepšeno z Gear S3. Nebyl to žádný Slouch, nechal vás kolem tří dnů, ale věci nyní postupovaly až do bodu daleko za temným věkem nočního nabíjení.

Přidejte to k obnovené (i když ne přepracované) Tizen 4.0 a hodinky Galaxy začnou rozšiřovat svou výhodu. UI společnosti Samsung je nyní k navigaci ještě přátelštější a udržuje zlepšení sledování zdraví i aktivity.

(Vlevo, Galaxy Watch 46mm; vpravo, Galaxy Watch 42mm)

To zahrnuje lepší integrované sledování spánku. něco, co Apple sám ještě nenabízí., aby vám poskytlo nahlédnutí do vašich čtyř cyklů spánku a úplného odpočinku, stejně jako rysy všímavosti. Palubní monitor srdce bude neustále provádět měření variability srdeční frekvence, aby poskytl zjednodušené skóre napětí, s režimy dýchání s průvodcem, které vám pomohou relaxovat. V širším kontextu smartwatch to není nic moc honosného, ​​ale v Smartwatches Samsung je to nové.

Když už mluvíme o nové, Galaxy Watch také debutuje záplavou nových režimů cvičení. K dispozici je celkem 39, přičemž 21 z nich jsou čerstvé indoor tréninky. nahoru z 12 režimů, které vystupovaly na převodovém sportu nebo ještě méně, co jsme měli na S3. Všechny jsou k dispozici prostřednictvím aplikace Health App na zápěstí a stejně jako bývalá vlajková loď je automatická detekce cvičení také na palubě.

Tato funkce je však v nových režimech cvičení o něco pokročilejší, přičemž sledovače Galaxy jsou schopny detekovat, zda uživatel přepíná mezi liky, jógu a běží v reálném čase. Celkem šest různých tréninků může být automaticky připoutáno do jednoho širšího tréninku.

Něco, co nevidí žádný skutečný pokrok, je streamování hudby, i když to není špatná věc. Samsung je stále jedním z mála hlavních výrobců smartwatch s vyhrazenou aplikací Spotify a majitelé LTE/4G obou Galaxy Watch a Gear S3 jsou schopni poslouchat na cestách a stáhnout seznamy skladeb přímo na hodinky pro poslech offline poslech.

Je to podobný příběh s aplikacemi. Během Galaxy Watch není k dispozici nic významného, ​​které nenajdete na Gear S3, ale Tizen’s Store zaznamenal během generací stálé zlepšování a očekáváme, že bude i nadále poskytovat stále více hodnotné samostatné aplikace, abyste se mohli houpat.

Samsung Galaxy Watch v Gear S3: cena

S Galaxy sledujte nové dítě na bloku, je jen přirozené, že jeho cenová bod je nastaven na vyšší než Gear S3, který byl téměř tři roky. Rozdíl však není tak velký, jak si dokážete představit.

42mm galaxy hodinky jsou k dispozici pro. zatímco verze 46 mm stojí. Verze LTE/4G varianty 42 mm přichází na. A 46 mm vás vrátí zpět.

Pokud je to příliš mnoho na to, abyste si ji mohli vzít, stále si můžete vyzvednout hranici Gear S3 přes Samsung a další maloobchodníky pro. S LTE k dispozici pro o něco více na maloobchodníky, jako je Amazon.

Samsung Galaxy Watch V Gear S3: Což je nejlepší?

Samsung Gear S3 je stále velmi slušný smartwatch, navzdory svému věku, ale snaží se vyrovnat s pokročilejšími hodinky Galaxy v designu i dostupných funkcích.

Všechno, co učinilo starou vlajkovou loď pozoruhodné-její výdrž baterie, připojení, streamování hudby a rotující rámeček-bylo postaveno nebo udržováno, zatímco nové menší vydání, wellness funkce a cvičení Smarts pomáhají upevnit sledování Galaxy jako Smartwatch Go-to Samsung Smartwatch na základě naší doby s hodinkami.

Rozdíly nemusí stačit k tomu, aby se to stalo automatickým upgradem pro majitele S3, ale ti, kteří chtějí vybrat mezi nimi. Pokud nejste přesvědčeni a Gear S3 má více než dost funkčnosti pro vaše potřeby, sledujte cenu. určitě to bude stále snižovat. Obzvláště pokud uvidíme v roce 2019 spuštění Samsung Galaxy Watch 2.

Conor se v roce 2017 přestěhoval do Warable Media Group a zpočátku pokrýval veškerý nejnovější vývoj v chytrých hodinách, fitness trackerech a VR. Udělal si jméno pro sebe psaní o vyzkoušení překladatelských uší na první rande a cyklistiku s nositelným airbagem a pokrytí nejnovějších vydání v oboru.

Po stintu jako editor recenzí na.lint se Conor vrátil do Warvable Media Group v roce 2022 jako editor na velkém. Conor se stal odborníkem na nositele a pomáhá lidem získat více z jejich nositelné techniky prostřednictvím značných průvodců založených.

Přispěl také k britskému GQ, Wired, Metro, The Independent a Mirror.

Recenze Samsung Gear S3

Větší, odvážnější a bohatší na funkce než kdy jindy, je to v mnoha ohledech brilantní smartwatch. Záleží jen na tom, zda skutečně chcete digitální hodinky. A pokud jste připraveni platit šikovně za privilegium.

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Aktualizace: Stále si můžete koupit samsung Gear S3, ale je to podobná cena jako nedávno představená společnost Samsung Gear Sport a Samsung Galaxy Watch. Doporučujeme se podívat na recenze pro Galaxy Watch and Gear Sport, než se rozhodneme koupit Gear S3 za podobnou cenu.

Samsung Gear S3 jsou hodinky, které se ve snaze odpovídaly úspěchu Apple Watch 2 (a následně Apple Watch 3 a 4). A máme na mysli to doslova.

Jedná se o obrovský hodinky, které nabízí všechny funkce, které byste očekávali od chytrých hodinek, včetně GPS, monitoru srdeční frekvence, odolnosti proti vodě, NFC, sledování aktivity, výškoměru a v některých případech dokonce i LTE.

Spáruje je s velkou obrazovkou, dlouhotrvající baterií a. Podobně jako Apple. Vysoká cena, vše zabalené ve sportovním „hranici“ nebo chytřejším „klasickým“ vzhledem.

Tato cena a skutečnost, že Gear S3 běží spíše než nosit OS (a má v důsledku toho mnohem méně aplikací), by ji mohly zadržet zpět. To je zejména proto, že na trhu jsou hodinky jako LG Watch Sport, Fitbit Ionic a Huawei Watch 2.

Tyto hodinky nabité funkcemi mohou dokonce odpovídat s vysokým rozlišením, kruhovou oledovou obrazovku Gear S3, a ne všechny z nich jsou na zápěstí stejně robustní.

Hmotnost: 59 g rozměrů: 49 x 46 x 12.9 mm OS: Tizen Storage: 4 GB Velikost obrazovky: 1.Rozlišení 3 palce: 360 x 360 Typ obrazovky: Super AMOLED Battery: 380MAH Processor: Exynos 7270 RAM: 768 MB IP Rating: IP68

Co tady dělá Samsung? Existuje opravdu prostor pro třetí operační systém smartwatch? Zvláště když je na zařízení, které nabíjí prémii?

Jedním z klíčových prodejních bodů je skutečnost, že Gear S3 je kompatibilní s nejnovějšími telefony Samsung, ale také s většinou ostatních telefonů Android běžící verze 4.4 OS nebo později, pokud mají alespoň 1.5 GB RAM.

Po spuštění společnost také oznámila podporu pro zařízení iOS, od iPhone 5, pokud provozují alespoň software iOS 9. Je pravděpodobné, že váš současný telefon bude pracovat s samsungovým zařízením S3, a zásadně, že nebudete uzamčeni do konkrétního operačního systému smartphonu nebo značkou po řádku.

Nyní jsou zde také novější hodinky Samsung Gear Sport, které mají menší design, ale jinak je velmi podobný Gear S3. Kromě toho společnost dokonce nahradila Gear S3 sledováním Samsung Galaxy Watch.

Pokud jde o používání Gear S3 s telefony negalaxy, pro účely tohoto přezkumu jsme jej testovali s Sony Xperia XZ A to se fungovalo dobře (kromě toho, že potřebuje nainstalovat milion aplikací specifických pro Samsung, aby to fungovalo. No tak, opravdu potřebujeme aplikaci Samsung Timer, abychom spočítali, kolik minut, dokud se jídlo vaří?)

Gear S3 má tedy správné přihlašovací údaje, ale je to dost? Nebo s řadou funkčně podobných soupeřů na trhu je příliš málo příliš pozdě na jednu z největších značek v telefonech a snaží se nás přesvědčit, že všichni potřebujeme další inteligentní zařízení?

Samsung Gear S3 Cena a datum vydání

Gear S3 začal život na 349/£ 349/AU399, což je drahé pro chytré hodinky. Nyní jsme viděli pokles ceny na přibližně 280 / £ 250, což není obrovská sleva vzhledem k tomu, že byla od té doby nahrazena společností Gear Sport a Galaxy Watch.

Doporučujeme se podívat na Gear Sport i Galaxy Watch, než se rozhodneme koupit Gear S3, protože cena je podobná, ale toto je starší zařízení.

V USA můžete také získat hraniční Gear S3 navržený tumi, s popruhem, který je dodáván v „podpisovém hraběte šedé barvě a je konstruován z italského plátna, který obsahuje přezku z nerezové oceli a detaily šití, je dostatečně odolný Odolat vody, prachu nebo drsným podmínkám, s nimiž se můžete setkat na svých dobrodružstvích.“

samsung, galaxy, watch, nového

Design

Při 59 g nemusí klasika Gear S3 znít těžce, ale určitě to cítí. A to dává smysl, když si uvědomíte, že Apple Watch 3 váží kdekoli mezi 26.7G a 52.8G a Samsung Gear S2 je ještě lehčí při 42 g.

Je to také velké na zápěstí, ale je to nepopiratelně vysoce kvalitní a dobře sestavené hodinky, přičemž část této váhy pravděpodobně pochází z 1.3palcová obrazovka a kovový rám kolem ní. Je také postaven tak, aby vydržel, s certifikací IP68 pro odolnost proti prachu a vodě.

Společnost Samsung také zamyslela, jak byste měli ovládat Gear S3, což vám dává rotující rámeček a dvě tlačítka, které můžete použít, stejně jako Dinky dotykovou obrazovku.

Rámeček je hlavní metodou navigace a jednou z standoutů vlastností nedávných chytrých hodinek společnosti Samsung.

Je to v podstatě číselník, který můžete otočit doleva nebo doprava, abyste procházeli obrazovkami a seznamy, nebo vybrat aplikace. Je divné, že neexistuje žádný potvrzovací klíč, takže pro skutečně spuštění aplikace, jakmile ji zvýrazníte, budete muset klepnout na obrazovku, což je zvláštní, když tolik vašich interakcí s Gear S3 je založeno na tlačítko.

Není to nejpřivější způsob, jak dělat věci. Přestože můžete nastavit Gear S3, abyste mohli otevřít aplikaci, pokud nasazujete tečku na software, který máte rádi.

Ze dvou skutečných tlačítek, která jsou obě na boku, se dostanete na domovskou obrazovku a vaše aplikace, zatímco druhá je tlačítko zády, a zatímco si vzpomínáte, které může chvíli trvat, postupem času dostanete Hanba z nich.

Překlopte Gear S3 a najdete monitor srdeční frekvence, který může sledovat vaše srdeční rytmy po celý den.

Díky tomu je mnohem životaschopnější jako fitness tracker než některé chytré hodinky a činí to obzvláště přitažlivým pro každého, kdo chce sledovat změny v klidové srdeční frekvenci.

Klasika Samsung Gear S3 je dodávána s koženým popruhem v krabici. Kůže je slušná kvalita, ale zpočátku docela tuhá, takže ji budete muset nosit, než se stane pěkným a flexibilním.

Popruh se spojuje pomocí standardního 22mm pin, což je dvojitý meč, protože to znamená, že existuje spousta alternativních možností popruhu, také z nich dělá bolest přepnout.

To nebude problém pro každého, ale bude to, pokud plánujete použít Gear S3 jako fitness tracker, protože pravděpodobně budete muset držet sportovnějšího popruhu odolného proti potu, poněkud zničí ‚ Klasický vzhled. Budete také muset investovat do nového popruhu.

Pokud hledáte něco, co je tolik fitness tracker jako Smartwatch, možná by bylo lepší jen koupit si hranici Samsung Gear S3, protože to přichází s mírně drsnějším designem a pogumovaným popruhem jako standardem.

Je o něco těžší, váží 62 g, ale kromě vzhledu a popruhu zařízení není mnoho dalších rozdílů v klasice Gear S3 Classic. Stejné popruhy můžete dokonce použít jako klasika Gear S3, pokud chcete někdy jít na o něco formálnější vzhled.

.

Obrazovka

1.3palcová obrazovka 360 x 360 Super AMOLED na samsungovém zařízení S3 je překvapivě jedním z nejlepších na trhu. Samsung neustále vyrábí některé z nejlepších obrazovek smartphonu a používá zde přesně stejnou technologii pro jasné a jasné vizuální prvky.

Samsung také rozzlobí skutečnost, že Gear S3 používá vždy na displeji, stejně jako v řadě smartphonů Galaxy S8. To volitelně udržuje obrazovku částečně rozsvícenou vždy, takže můžete vždy vidět čas, ale jak byste mohli očekávat, není to na baterii laskavé.

Přesto budete chtít obrazovku co nejvíce, protože je to krásně jasné a živé. Kruhový design je také skvělý esteticky, ačkoli dělá čtení text ve spodní části obrazovky složitější než na čtvercové smartwatch.

Není to tak těžké číst opravdu, ale vypadá to trochu chaoticky. Bylo by také dobré, kdyby zde byl automatický režim „Nerušit“ (DND), na který byste se mohli zapnout, když jste v posteli nebo v kině, takže neustále blikáte jako nejmenší maják na světě s každým Mírný pohyb.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS