Samsung Galaxy Z Flip 5: Všechno, co je zatím vědět. Samsung Flip 5

Samsung Galaxy Z Flip 5: Všechno, co je zatím vědět

Samsung si za posledních několik let vytvořil jméno v skládacím prostoru s jeho knihou Galaxy Z a jeho Galaxy Z Flip ve stylu Stomshell. Zatímco Galaxy Z Flip 4 je v oblasti průměrných spotřebitelů za 999 GBP/999, je nyní téměř rok starý a začíná ukazovat svůj věk. Co bude dál pro cenově dostupnou skládačku společnosti Samsung?

Pověsti se víří online a pomáhají nám malovat dobrý obrázek o tom, co lze očekávat od Samsung Galaxy Z Flip 5, který se očekává, že bude spuštěn koncem tohoto roku spolu s upgradovanou Galaxy Z Fold 5. Mezi vylepšení klíčů patří mnohem větší krycí displej, výkonnost nejvyšší úrovně, vylepšené kamery a možná dokonce i IP68 Odolnost proti prachu a vodě-první pro skládací.

S tím bylo řečeno, tady je vše, co je třeba vědět o nadcházejícím Samsung Galaxy Z Flip 5, od data vydání a cenových spekulacích po nejnovější úniky a zvěsti.

Kdy bude vydán Samsung Galaxy Z Flip 5?

Zatímco Samsung tradičně odhalil své skládače v srpnu. druhou středu srpna konkrétněji. nové zvěsti tvrdí, že bychom to mohli vidět o něco dříve uprostřed zvýšené skládací konkurence konkurentů.

Pověsti pochází ze Sammobile, což naznačuje, že Samsung nyní sleduje odhalení koncem července 2023 pro Z Flip 5 a jeho větší bratr, Z Fold 5.

Povede k tomu, aby to bylo o několik týdnů, pravděpodobně nebude mít velký dopad na celkový prodej, ale ukazuje, že Samsung se poprvé obává skládací konkurence na západním trhu.

To znamená, že i s oznámením koncem července je obvykle mezi oznámením a propuštěním obvykle dvoutýdenní mezera, takže očekávejte, že se Z Flip 5 začne objevovat ve volné přírodě do poloviny srpna, pokud vše jde do plánu.

Kolik bude Samsung Galaxy Z Flip 5 stát?

Samsung si vedl docela dobře s cenou jeho vsediny za posledních několik let. Zatímco původní Galaxy Z Flip měl cenovou značku 1 399 GBP/1 449, od té doby se snížilo na chutnější £ 999/999 s Galaxy Z Flip 4. Není to však nejlevnější svého druhu; Motorola RAZR (2022) přichází o něco levnější za 949 GBP, zatímco Oppo najde N2 Flip přichází za velmi lákavé 849 GBP.

Mohli bychom vidět, jak Samsung bude i nadále snižovat cenu, aby zůstal konkurenceschopný? I když bychom chtěli říci ano, existuje alespoň jedna pověst online, která tvrdí, že Z Flip 5 bude stát stejný 999 jako jeho předchůdce v USA, a předpokládáme, že by to ve Velké Británii rovnalo 999 GBP.

Samozřejmě, že by se to mohlo změnit v přípravě k uvolnění, když Samsung rozsahuje skládací konkurenci, takže si ji prozatím vezměte špetkou soli.

Nejnovější úniky a pověsti Galaxy Z Flip 5

Jakmile se přibližujeme k letním měsícům, další podrobnosti o dalším generálu Samsung Galaxy Z Flip 5 se začínají objevovat online, od neoficiálního vykreslení až po dokončení skládek specifikace. Ale místo toho, abyste si prohledali web sami, je zde praktické shrnutí těch dosud nejdůvěryhodnějších pověstí.

30 GBP měsíčně pro Google Pixel 7 a 100 GB dat

Pixel 7 je jedním z nejlepších telefonů, které jsme letos zkontrolovali, zejména za cenu. Nyní ji můžete získat za neuvěřitelnou cenu, která zahrnuje 100 GB dat o této síti za pouhých 30 GBP měsíčně, což je ještě dostupnější. Pokud jste horlivý mobilní fotograf, je to pro vás ideální sluchátko.

  • Cenově dostupné mobily
  • 100 GB, neomezené minuty, neomezené texty a žádné předem náklady
  • 30 £ za měsíc

Větší krycí displej

Nejznámějším upgradem mezi Galaxy Z Flip 5 a jeho předchůdcem se považuje za velký krycí displej, s tipáčci jako ledový vesmír a Yogesh Brar tvrdí, že to měří na docela podstatné 3.3 nebo 3.4 palce.

Pokud je to pravda, což představuje velký skok dopředu z 1.9palcový displej současného z flip 4 a přechod z ideologie Samsungu, že krycí displej by měl být pouze pro čtení oznámení. Zdá se, že s tím sleduje návrh velkého krytu jiných populárních skládačů, jako je Motorola RAZR (2022) a Oppo Find N2 Flip.

Ve skutečnosti to vypadá, že Samsung a Motorola by mohli jít hlavou pro korunu největšího krycího displeje, přičemž společnost Motorola se také říká, že zvýší vnější displej až na 3.5 palců s RAZR (2023).

samsung, galaxy, flip, všechno, zatím

Soudě podle vykreslení poskytovaných Ice Universe se zdá, že Samsung se odliší od konkurence s jedinečným obálkovým displejem ve tvaru „složky“, přičemž společnost v současné době přepracovává prvky OneUI, aby se přizpůsobila.

Leaker @thegalox_ také sdílel několik dalších podrobností o očekávaném designu Z Flip 5 a tvrdil, že se může pochlubit vylepšenými reproduktory, lepšími haptiky pomocí nového vibračního motoru a obecně tenčí a lehčí design, pravděpodobně až na tento nový závěs mechanismus.

Netěsník také ukazuje na použití Gorilla Glass Victus 2, pravděpodobně na vnějším displeji, zatímco vnitřní displej se říká, že je „odolnější“.

Lepší odolnost proti vodě

Vylepšený design závěsu by také mohl naznačit při zlepšené trvanlivosti a představy naznačují, že by mohly být pravděpodobné. Ve skutečnosti několik online zdrojů včetně notoricky známého IceUniverse tvrdilo, že Z Flip 5 se může pochlubit odolností proti vodě a prachu IP68. obrovským přínosem, pokud je to pravda.

Současný z Flip 4, spolu se Z Fold 4, jsou právě jediným skládačkou na trhu, který nabízí vodní odpor IPX8, což jim pomáhá chránit před poškozením vodou.

Přijetí toho na další úroveň s oficiálním odolností proti prachu nejen zvětší mezeru mezi Samsungem a skládací konkurencí v roce 2023, ale také pomůže uzavřít jednu z mezer mezi skládači a standardními vlajkovými loděmi Candybar, které mají tendenci nabízet ochranu IP68.

Zatím to však není dáno, přičemž jeden zdroj tvrdí, že Samsung zvažuje pouze vylepšený odolnost proti prachu a vodě IP68 v této fázi vývoje. Rovněž stojí za zmínku, že nejnovější únik specifikace. což přijdeme za sekundu. zmiňuje odolnost proti vodě IPX8, nikoli úplnou ochranu IP68.

Jiné specifikace

Největší pokles úniku SPEC pochází z Leaker Thegalox_, který v dubnu 2023 upustil předvídací detaily o nadcházejícím skládačce.

Jak se očekávalo, hlavní specifikace zahrnují exkluzivní Snapdragon 8 Gen 2 pro Galaxy, která debutovala na sérii Galaxy S23 začátkem tohoto roku a nabízela mírně posílenou rychlost hodin CPU a vylepšený výkon GPU ve srovnání se standardním standardním Chipsetem Snapdragon 8 Gen 2 používaný ve většině jiné vlajkové lodě.

Říká se, že je spojeno s 8 GB LPDDR5 RAM a v možnostech úložiště 128 GB, 256 GB nebo 512 GB. Říká se však, že existuje mírný rozdíl v rychlosti paměti, s modelem 128 GB s použitím mírně staršího UFS 3.1, zatímco modely 256 GB a 512 GB používají novější UFS 4.0 Úložiště.

Netěsník také tvrdí, že vnitřní 6.7palcový skládací displej AMOLED bude jasnější než jeho předchůdce a že bude opět běžet na super hladkém 120 Hz.

samsung, galaxy, flip, všechno, zatím

TheGalox_ není jediný únik s kopečkem na flip 5 specifikace.

Yogesh Brar, únik s poměrně solidními záznamy, tvrdí, že Samsung Galaxy Z Flip 5 bude dodáván se stejnou kombinací 12MP hlavní a 12MP Ultrawide Cameras jako Z Flip 4. pohyb, který by někteří mohli považovat za překvapivé vzhledem k vylepšenému fotoaparátu KOPTY K dispozici od likes jako RAZR (2022) a OPPO FIND N2 Flip.

Hardware fotoaparátu však není totožný s jeho předchůdcem. Místo toho bude nový model 2023 používat upgradované obrazové senzory, ačkoli únik neurčil, který.

I když to nemusí narazit na celkový počet megapixelů, je tu více skvělého fotoaparátu než počet nabízených pixelů. ve skutečnosti by vylepšený senzor mohl přinést více ke stolu než několik dalších megapixelů, i když to nevypadá Skvělé na papíře.

Skládací segment je vidět nové položky, takže pro pokračování vůdce musí Samsung letos zvýšit svou hru.

Ve zkratce

  • Letos může Samsung čelit nějaké konkurenci v skládatelném segmentu.
  • Samsung může přepracovat závěs tak, aby byl záhyb méně viditelný na Galaxy Z Flip 5.
  • Z FLIP 5 může přijít s Snapdragon 8 Gen 2 Soc.

Ashiri Khandelwal: Samsung je jediným králem, pokud jde o skládačky. Přestože se objevily problémy s záhybem a závěsem, Galaxy Z Fold a řada Flip stále vzbudila zájem mnoha uživatelů v Indii. A protože neexistovala absolutně žádná konkurence, skládačky Samsung byly jediným možností, které kupující měli dříve, jak se čas změnil!

Skládací segment je vidět nové položky. OPPO Find N2 Flip je k dispozici na 90 000 Rs, Tecno Phantom v Fold na R 88 888, OnePlus potvrdil, že do konce roku 2023 spustí nové skládací zařízení a Vivo se také očekává, že brzy přinese své skládací zařízení v Indii v Indii. Co tedy musí Samsung udělat, aby byl i nadále lídrem v skládacím segmentu? Pojďme se hluboce ponořit do úniků, zvěsti a všeho, co očekáváme od nadcházející Galaxy Z Flip 5.

Datum spuštění

Tohle je docela snadné uhodnout a téměř potvrzeno. Galaxy Z Flip 5 by měla být spuštěna v srpnu, stejně jako Z Flip 4 v loňském roce a Z Flip 3 předtím. Oficiální datum zahájení nebylo dosud potvrzeno, ale spuštění se většinou stane v příštích čtyřech měsících.

Nový design

Nyní mluvíme o samotném telefonu, nejprve. Mohla by dojít k vylepšení v designu a záhybu. Samsung může přepracovat závěs tak, aby byl záhyb méně viditelný. Obě strany skládacího displeje by také mohly padnout na sebe na sebe bez mezery uprostřed. Můžeme také vidět některé nové barvy. Beige, šedá, světle zelená a světle růžová.

Samsung Galaxy Z Flip 5. HERE WE GO!

Větší krycí displej

Dále může tentokrát přinést Galaxy Z Flip 5. Galaxy Z Flip 4 dostal 1.9palcový krycí displej, který byl pro obrazovku docela malý, takže jsme mohli vidět velkou vnější obrazovku, která může přidat další funkce a ovládací prvky. Pokud půjdeme úniky, pak by obrazovka mohla být ještě větší než 3.26palcová druhá obrazovka Oppo Find N2 Flip.

Lepší čip

Další bezpečná věc, kterou je třeba předpokládat, je, že Flip 5 získá upgradovanou čipovou sadu. Může to přijít s Snapdragon 8 Gen 2 Soc, kterou Samsung nedávno použil v řadě Galaxy S.

Kromě toho musí Samsung přinést změny ve třech hlavních odděleních. kamera, baterie a cena.

Jedním z největších bodů bolesti všech flip telefonů byly jejich průměrné kamery, takže je čas, aby to Samsung opravil. Měl by používat lepší a větší senzory na Z Flip 5 a také upgradovat selfie kameru.

I z hlediska baterie musí Samsung zvýšit svou hru. Z Flip 3 měl baterii 3300 mAh, Z Flip 4 měl vylepšenou baterii 3700 mAh, ale stále existuje velký prostor pro zlepšení. A teď, když se Oppo podařilo zapadnout do balíčku 4300 mAh uvnitř svého Find N2 Flip, Samsung rozhodně musí přinést vylepšení výdrže baterie.

A konečně, cena musí klesat. Tecno zahájil svůj skládací v Indii za téměř polovinu ceny jako ceny Samsung. Ostatní značky mohou brzy upustit dostupné převrácení. Doufejme tedy, že převrácení 5 stojí méně než 89 999 Rs. Moje přání je. Rs 79,999. Zkřížené prsty.

Jsme jen pár měsíců od spuštění Galaxy Z Flip 5, takže doufejme, že tyto vítané změny uvidíme. Dejte mi vědět v комментари и мнения владелццев Co byste chtěli vidět v nadcházející Galaxy Z Flip 5.

Úniky Flip 5 Samsung Galaxy Z: Nové případy telefonu potvrzují masivní změny skládacího zařízení

Nový únik případu pro Samsung Galaxy Z Flip 5 navrhuje redesign zařízení ze společnosti, což se zaměřuje na větší vnější obrazovku, kdy je zařízení složeno na polovinu. Jednou z nejznámějších věcí v tomto úniku je to, že redesign Flip New Z Flip využije více vnějšího panelu smartphonu, aby uživateli přinesl více informací místo předchozího designu.

Tento nový únik přináší podrobný pohled na to, co lze očekávat od nadcházejícího Samsung Galaxy Z Flip 5 a ve srovnání s Galaxy Z Flip 4 vydanou 2022, jeho předchůdce.

(Foto: Ice Universe Via)

Samsung Galaxy Z Flip 5 Úniky: Nové případy telefonu odhalují redesign

Série Galaxy Z společnosti Samsung Galaxy Z získala pro svůj jedinečný skládací design nesmírnou popularitu a nadcházející Galaxy Z Flip 5 je nastaven tak, aby tuto inovaci převzal do nových výšin. Nedávné úniky vrhly světlo na revizi smartphonu flip a odhalily vzrušující nové funkce a změny designu, které jistě uchvátí technologické nadšence.

Jedním z standout upgradů v Galaxy Z Flip 5 je větší vnější obrazovka, jak sdílí vesmír ICE prostřednictvím uniklých obrázků, předvádí obrazovku, která byla rozšířena tak, aby vyhovovala dalšímu obsahu, a nabízí uživatelům pohlctější zážitek pro vnější obrazovku, která se může pochlubit Ikonový tvar ikony „složky“, který vyplní vnější displej zařízení.

Co lze očekávat od nové Galaxy Z Flip 5?

Nejnovější informace naznačují, že Galaxy Z Flip 5 si zachová napájecí klíč snímače otisků prstů a zajistí bezproblémové a bezpečné ověření.

Uniklé obrázky také potvrzují přítomnost známých funkcí, které se staly synonymem pro řadu Galaxy Z Flip. Port nabíjení USB-C zůstává neporušený a umožňuje rychlé a efektivní nabíjení.

Tlačítka objemu jsou umístěna na opačné straně zařízení a zajišťují snadný přístup při používání nebo během hovorů.

Skládací chytré telefony Samsung

Jedním z největších úniků pro skládací zařízení Samsung je pro Z Flip 5 a dříve se říkalo, že bude obsahovat větší krycí displej ve srovnání se svými čtyřmi předchozími vydáními.

To ukazuje na plány společnosti, které nyní dokládají nové případy telefonu, které dále upevňují nový návrhový schéma, že jihokorejský gigant požádá o svou techniku.

Přesto bude série Motorola RAZR, jeho soupeř, dřívější spuštění ve srovnání s Galaxy Z Flip 5.

Stejně jako u jakýchkoli úniků je důležité přistupovat k informacím opatrně, dokud společnost Samsung neuskuteční oficiální oznámení. Pokud jsou však únikové detaily přesné, Galaxy Z Flip 5 je připravena jako měnič her pro svou sérii.

Galaxy Z Flip 5. FINALLY ! Samsung…

Společnost Samsung nadále posouvá hranice inovací a dodává zařízení, která nejen zaujme svou špičkovou technologií, ale také poskytují praktické výhody uživatelům.

Revamp Galaxy Z Flip 5 slibuje, že s větší vnější obrazovkou nabídne zlepšený uživatelský zážitek.

Galaxy Z Flip 5 společnosti Samsung může přidat PC funkce podobné PC s DEX

V celé existenci Galaxy Z Flip na něm Samsung nikdy nepovolil Dex. Jihokorejská společnost to může učinit v nadcházející Galaxy Z Flip 5, což by mohlo být také prvním telefonem Samsung Floonable Clamshell pro podporu mobilní pracovní stanice.

NextPit TV

Samsung‚s Dex je nástroj, který umožňuje kompatibilním telefonům a tabletům připojit se k monitorům a televizorům. Nastavení podporuje vstupy jako klávesnice a myš, následně poskytující rozhraní na ploše nebo počítači, i když je napájeno Androidem. Zároveň je možné připojit telefony s notebooky a použít DEX na horní části okna Windows.

  • Také si přečtěte: Android tablety porovnány: Jedná se o nejlepší modely, které můžete koupit v roce 2023

Samsung Galaxy Z Flip 5 Dex Compatibility

Zpráva pochází ze Sammobile, který citoval nejmenované zdroje pro tento kousek informací. Podle zpravodajské zásuvky bude Samsung Galaxy Z Flip 5 debutovat s Dexem, jakmile bude spuštěna vedle The Galaxy Z Fold 5 koncem tohoto roku. Díky tomu by se z něj stal první telefon véčky, který by byl kompatibilní se službou.

Nejasné je, zda se tato funkce dostane na starší modely Flip, jako je novější Galaxy Z Flip 4 (Review), vzhledem k tomu, že má stejnou čipovou sadu jako Galaxy Z Fold 4, která již běží Dex. Pokud má společnost Samsung v úmyslu rozšířit DEX na předchozí generace, s největší pravděpodobností by tak učinilo odesláním aktualizací OTA pro tato zařízení.

Očekává se, že společnost Samsung představí na konci července nebo o jeden týden dopředu Galaxy Z Flip 5 a Galaxy Z Fold 5. Plánovaný rozvrh by také umístil datum vydání skládacích telefonů na dřívější rozvrh.

Říká se, že se Galaxy Z Flip 5 může pochlubit větší krycí obrazovkou v rozvržení složky. Kromě toho by nový závěs ve tvaru slzy mohl dát zařízení schopnost plně otevřít byt s méně zřejmým záhybem. Z této nové mechanické komponenty by také mohla těžit z plnohodnotného Galaxy Z Fold 5. A konečně, obě skládací telefony budou poháněny společností Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 Soc.

Samsung Galaxy Z Flip 4

Nemůžu se dočkat, na Samsung Galaxy Z Flip 5? Galaxy Z Flip 4 je dnes zlevněna.

Jaké jsou vaše myšlenky na používání telefonu jako pracovní stanice? Považujete tuto funkci za praktickou? Dychtivě jsme slyšeli vaše myšlenky na tuto záležitost.

NextPit obdrží provizi pro nákupy provedené prostřednictvím označených odkazů. To nemá žádný vliv na redakční obsah a nejsou pro vás žádné náklady. Více o tom, jak vyděláváme peníze na naší stránce transparentnosti.

samsung, galaxy, flip, všechno, zatím

Nejlepší nabídky

Soundcore by Anker Life P3

Ecovacs Deebot X1 Omni

Stále si pamatuji, jak jsem byl ohromen, když jsem poprvé zmocnil Nokia 3210 zpět, když jsem byl dítě, a to bylo během té doby, kdy jsem si vyvinul svou lásku k technologii, zejména pro mobilní telefony. Začal jsem sdílet své znalosti prostřednictvím psaní na různých blogy a fórech zpět v éře Nokia nseries. Dokonce dělám videa předtím, než jsem dal různé telefony vedle sebe. Dnes jsem stále vášnivým nadšencem chytrých telefonů, ale moje zájmy se vyvinuly v inteligentní zařízení a elektrická vozidla.

Poslední články

Rubens Eishima před 22 hodinami

Ne комментарии и мнения

Kliknutím na tlačítko výše souhlasíte s tím, že vám může být zobrazen externí obsah. Osobní údaje mohou být v tomto procesu předány poskytovatelům třetích stran. Více informací o tom najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Připojit se k komunitě trvá jen chvilku!

Připojit se k konverzaci trvá jen chvilku!

Váš komentář bude čekat.

Co je Id4me?

ID4ME je internetová služba, která umožňuje svým uživatelům přihlásit se do mnoha různých internetových služeb s jedním účtem. Toto je také známé jako „Jednoduše označení“.

Na rozdíl od stávajících globálních jednoznačných jednotek na řešení, jako jsou ta z Google nebo. ID4ME nesleduje a analyzuje návyky surfování na internetu svých uživatelů. ID4ME se ujistí, že návyky surfování zůstanou tajné.

Id4me také nepatří do podniku. Je to otevřený standard, který je udržován neziskovou organizací. Každý, kdo se chce zúčastnit. Tímto způsobem si mohou uživatelé volně vybrat mezi různými poskytovateli ID4ME a mohou také kdykoli změnit poskytovatele.

Samsung Galaxy Z Flip 5 a složte 5 barev a specifikace

Vysoce očekávané skládací chytré telefony společnosti Samsung, Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5, generují významné bzučení v technickém světě. Ross Young, generální ředitel společnosti Display Supply Chain Consulting (DSCC), nedávno vzal, aby odhalil některé vzrušující podrobnosti o těchto nadcházejících zařízeních a poskytl informace o jejich barvách.

Strategická volba společnosti Sony: EXMOR T Sensor triumfuje přes 1 palcový senzor pro Xperia 1 V

Podle Youngových tweetů bude Galaxy Z Flip 5 k dispozici v působivé řadě osmi barev. Uživatelé si mohou vybrat z modré, zelené, platiny, žluté, béžové, šedé, světle zelené a světle růžové, což umožňuje osobní dotek jejich zařízení.

Na druhé straně bude Galaxy Z Fold 5 nabízen v pěti barvách, včetně modré a platiny, spolu s populárnějšími béžovými, černou a světle modrou možností. To zajišťuje, že uživatelé mají řadu možností, které vyhovují jejich individuálním preferencím.

Pokud jde o specifikace, očekává se, že Galaxy Z Fold 5 bude sportovat jedinečný závěs ve tvaru slzy a přispívá k jeho elegantnímu a modernímu designu. S velikostí vnější obrazovky 6.2 palce a vnitřní velikost obrazovky 7.6 palců, oba podporují hladkou rychlost 120 Hz.

Pod kapotou bude Galaxy Z Fold 5 představovat výkonnou čipovou sadu Gen2 Qualcomm Snapdragon 8 Gen2. Zařízení se také může pochlubit působivým nastavením fotoaparátu, sestávající z 50MP hlavní kamery s optickou stabilizací obrazu (OIS), 12MP ultraletně široko-úhlu čočky a 10MP teleobjektivy s 3x zoomem a OIS. Pro nadšence selfie bude existovat vysoce kvalitní 12megapixelový fotoaparát dopředu.

Kromě toho bude Galaxy Z Fold 5 vybaven sklem Corning Gorilla Victus 2, což poskytuje zvýšenou trvanlivost, spolu s odolností proti vodě IPX8. Uživatelé mohou také očekávat vhodné možnosti nabíjení s 25 W kabelového nabíjení a podpory bezdrátového nabíjení. Zařízení bude spuštěno v systému OneUI založený na Androidu 13.

Pokud jde o Galaxy Z Flip 5, bude obsahovat 6.7palcový FHD AMOLED 120Hz Interní displej, nabízející živé vizuální efekty a hladké posouvání. Zařízení také zahrnuje 3.4palcový obálkový displej pro rychlý přístup k oznámení a základní informace.

Pod kapotou bude Galaxy Z Flip 5 sdílet stejný Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 pro Galaxy Chipsu. Jeho nastavení fotoaparátu bude sestávat z 12MP hlavní kamery s optickou stabilizací, 12MP ultralehkově široko-úhlové čočky a 12megapixelovou přední kameru pro zachycení ohromujících selfies. Podobně jako u Galaxy Z Fold 5 bude podporovat nabíjení 25W za rychlé zapnutí.

Jak technologické nadšenci dychtivě čekají na vydání Samsung Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5, tyto nedávné poznatky se přidaly k vzrušení. Díky svým výrazným barevným možnostem, pokročilým specifikacím a inovativním funkcím se očekává, že tato skládací zařízení poskytnou bezkonkurenční uživatelský zážitek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS