Samsung přesune video na paměťovou kartu

Jak přesunout fotografie ze zařízení Android na SD.kartu

Co.author (s): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a editor píše o technologii pro Wikihow. Má více než dva roky zkušeností při psaní a úpravách článků o technických tématech. Nadšenec všeho souvisejícího s technologií a učitelem angličtiny.

Počet pohledů na tento článek: 806 860.

Z tohoto článku se dozvíte, jak přenášet obrázky z vnitřní paměti zařízení Android na SD kartu. To lze provést pomocí nastavení zařízení Android nebo bezplatné aplikace ES File Explorer.

Stiskněte obrázky. Tato možnost je umístěna v části „Kategorie“ uprostřed obrazovky. Seznam fotografických alb se otevírá Samsung Galaxy.

Přejděte dolů a klepněte na paměť. Tato možnost je přibližně uprostřed stránky Nastavení. Otevře se seznam jednotek zařízení, včetně karty SD.

Jak přenést fotografii na paměťovou kartu na Samsung?

Pokud jste v paměti smartphonu shromáždili velké množství uložených fotografií, můžete je přenést na paměťovou kartu (za předpokladu, že jeho je podporována smyslovými zařízeními). Jak to udělat na Samsungu? Tak.

Nejprve bych si rád vzpomněl, že smartphony Samsung vám umožňují uložit obrázky vytvořené okamžitě na paměťovou kartu. Chcete.li to provést, vložte paměťovou kartu do slotu, slot. do smartphonu.

Pokud chcete manuálně zpracovávat obrázky, použijte správce souborů „Moje soubory“.

Vyberte potřebné obrázky pro kopírování nebo přenos, sklouzněte na ně a držte se vteřinu asi sekundy. Poté vyberte „Přenos“ nebo „kopírovat“. v závislosti na potřebě.

samsung, přesune, video, paměťovou

Vraťte se na hlavní stránku správce „Moje soubory“ a vyberte „Mapa paměti“.

Vyberte složku nebo přenos souborů do kořene flash disk a klikněte na „Přesunout zde“.

Jak přenést fotografii na paměťovou kartu na zařízení Android?

Moderní telefony a tablety používají vynikající moduly fotoaparátu, které vám někdy umožňují získat profesionální obrázky. Spolu s růstem kvality samotných obrázků však roste velikost fotografií, které zabírají hodně prostoru. Pokud zařízení skončí volným prostorem, mělo by být uvolněno. Můžete to udělat, včetně s pomocí paměťové karty, na kterou přeneseme fotografie, a proto uvolní místo na zařízení.

Chcete.li přenést obrázky na paměťovou kartu, budete potřebovat samotnou paměťovou kartu nainstalovanou ve vašem smartphonu nebo tabletu a správce souborů.

Po instalaci paměťové karty na smartphonu můžete zajistit, aby to zařízení „vidělo“. Chcete.li to provést, přejděte na „Nastavení“ a vyberte pododdíl „paměti“ (nebo „servírování zařízení“, jako je tomu u Samsung a firmwaru One UI).

samsung, přesune, video, paměťovou

Zde najděte položku „Memo Memory SD“. Jak vidíte, naše zařízení rozpoznalo kartu.

Nyní potřebujete správce souborů. Jako správce souborů můžete na svůj vkus použít jakoukoli aplikaci, protože samotný proces přenosu bude podobný. Pokud je FM již nainstalován ve vašem firmwaru, můžete jej použít. Pokud ne, stáhněte si pomocí trhu Google Play. Použijeme vytvořené. v Samsung File Manager. „Moje soubory“.

Vyberte soubory, které chceme přesunout (stiskněte a podržte soubor a poté vyberte ostatní, pokud několik z nich). Ve spodní části obrazovky klikněte na „Kopírovat“ nebo „přesunout“. v závislosti na tom, co musíte udělat.

samsung, přesune, video, paměťovou

Vraťte jeden krok zpět a vyberte „Flash Drive“, kterou jsme přidali “.

Pokud chcete přidat soubory do kořene paměťové karty, stačí kliknout na „Přesunout zde“.

Složka můžete vytvořit kliknutím na tři body a výběrem v nabídce „Vytvořit složku“.

Otevřete jej a stačí přenést soubory stejným způsobem.

Jak vidíte, nic komplikovaného. Tímto způsobem můžete přenášet další soubory na paměťovou kartu s výjimkou aplikací nebo můžete. z paměťové karty v hlavní paměti.

Co si musíte pamatovat při přenosu dat na paměťovou kartu

Jak víte, paměťová karta (nebo SD karta) je důležitým funkčním prvkem dnešních telefonů, což vám umožňuje rozšířit své možnosti pro ukládání dat. Podpora paměťových karet je zabudována do funkčnosti operačního systému Android, což umožňuje verzi 4.0 Uložit data, která potřebujeme na kartě telefonní karty.

Funkce karet SD: Vysvětlení:
Třída rychlosti Každá z paměťových karet má svou vlastní třídu rychlosti. Použití SD karty na Samsung bez řádné třídy může být výhodné, pokud se používá jako základní ukládání dat, která potřebujeme.
Nesprávný výběr úložiště Rozšířené funkce ve formě nahrávání HD-Video, pohyblivých souborů nebo aplikací, mohou vést ke zpomalení, poruchům nebo chybám v práci telefonu. Pokud jste při práci s SD splnili takové problémy, získejte rychlejší kartu.
Můžete si vybrat jakýkoli svazek SD si můžete zakoupit od 4 do 512 GB, vložit jej do zařízení a uložit na něj potřebná data. Je důležité seznámit se s technickými charakteristikami telefonu, abyste objasnili maximální objemy podpory úložiště podporované jím.

Níže předložíme pokyny pro pohyblivé soubory (fotografie, video atd.) na externí kartě pro telefony Samsung založené na Androidu 7.0 a novější modely.

Je užitečné to vědět: jak nakonfigurovat kameru na Samsung.

Fotografování a odkládání fotografií/videa na jiných telefonech Android

Nastavení střelby na paměťové kartě na téměř všech telefonech a tabletech pro Android je implementováno stejným způsobem, ale zároveň v závislosti na interakci fotoaparátu (a výrobci, dokonce i na „čistý“ Android, obvykle vloží „fotoaparát“ “Aplikace) mírně odlišná.

Obecnou podstatou je najít způsob, jak otevřít nastavení fotoaparátu (nabídka, ikona rychlostního stupně, hromada z jednoho z okrajů) a již existuje bod pro parametry místa ukládání fotografií a videí. Snímek obrazovky pro Samsung byl uveden výše a například ve hře Moto X to vypadá, že na snímek obrazovky níže. Obvykle nic komplikovaného.

Po nastavení fotografií a videí začnou ukládat na kartě SD ve stejné složce DCIM, která byla dříve použita ve vnitřní paměti.

K přenosu stávajících materiálů na paměťovou kartu můžete použít libovolný správce souborů (viz. Správci souborů pro Android). Například ve volném a x-proprse to bude vypadat takto:

V jednom z panelů otevíráme vnitřní paměť, v druhém kořenu SD karty.

Ve vnitřní paměti stiskněte a podržte složku DCIM, dokud se neobjeví nabídka.

Vyberte položku nabídky „Move“.

Pohybujeme se (ve výchozím nastavení se přesune do kořene paměťové karty, která je pro nás vyžadována).

Možná v některých jiných správcích souborů bude proces pohybu srozumitelnější pro začínající uživatele, ale v každém případě je to všude, kde se jedná o relativně jednoduchý postup.

Jak přesunout fotografie na SD kartu pomocí Samsung Galaxy A01?

Nejprve zkontrolujte, zda máte SD kartu v Samsung Galaxy A01. Chcete.li to provést, otevřete slot SIM karty a Micro SD se nachází vedle ní. SD karta je paměťová karta externí pro váš mobilní telefon Android. Někdy je třeba naformátovat při prvním spuštění. Chcete-li přenést fotografie na SD-kartu vaší Samsung Galaxy A01, postupujte podle následujících akcí:

 • Přejděte na soubory vaší Samsung Galaxy A01, obvykle označené složkou1.
 • Za druhé, stiskněte obrázky nebo najděte složku DCIM: Složka se všemi vašimi albami se otevře.
 • Klikněte na album podle vašeho výběru (obrazovka, kamera, whatsapp, Instagram)
 • Dlouhodobé stisknutí na fotografii
 • Poté kliknutím na „Vyberte vše“ vyberte všechny fotografie v tomto albu.
 • Za druhé, klikněte na Move
 • A pak přejděte do požadované složky nebo vytvořeni na SD kartě.
 • A poté kliknutím na přesunutí zde

Zde se vaše obrázky přesunou na SD-kartu vašeho Samsung Galaxy A01. Pokud chcete ve výchozím nastavení změnit trezor fotografií na SD-kartě vaší Samsung Galaxy A01, přečtěte si náš článek.

Jak přesunout fotografie na SD kartu pomocí Samsung Galaxy A31?

Nejprve musíte zkontrolovat, zda máte SD kartu uvnitř své Samsung Galaxy A31. Chcete.li to provést, otevřete slot SIM karty a Micro SD se nachází vedle ní. SD karta je paměťová karta externí pro váš smartphone Android. Někdy je třeba naformátovat při prvním spuštění. Chcete-li přesunout fotografie na SD-kartu vaší Samsung Galaxy A31, postupujte podle následujících akcí:

 • Přejděte na soubory vaší Samsung Galaxy A31, často označené složkou1.
 • Poté stiskněte „obrázky“ nebo najděte složku DCIM: Složka se všemi vašimi albami se otevře.
 • Klikněte na album podle vašeho výběru (obrazovka, kamera, whatsapp, Instagram)
 • Dotkněte se fotografie na několik sekund
 • A poté klikněte na Vybrat vše, takže budou vybrány všechny obrázky v tomto albu
 • Poté klikněte na Move
 • Poté přejděte do požadované složky nebo složky vytvořené na SD kartě.
 • A kliknutím přesunete zde

Zde jsou vaše fotografie přesunuty na SD-kartu vaší Samsung Galaxy A31. Chcete-li změnit ukládání fotografií ve výchozím nastavení na SD-kartu vašeho Samsung Galaxy A31, přečtěte si náš článek.

Jak přesunout fotografie na SD kartu pomocí Samsung Galaxy A50s?

Nejprve zkontrolujte, zda máte SD kartu v Samsung Galaxy A50s. Chcete.li to provést, otevřete slot SIM karty a Micro SD se nachází vedle ní. SD karta je externí paměťová karta pro váš telefon Android. Čas od času bude nutné naformátovat se při prvním spuštění. Chcete-li přesunout fotografie na SD-kartu vašeho Samsung Galaxy A50s, postupujte podle následujících akcí:

 • Přejděte na soubory vašich Samsung Galaxy A50s, obvykle označené složkou1.
 • Za druhé, stiskněte „obrázky“ nebo najděte složku DCIM: Složka se všemi vašimi albami.
 • Klikněte na album podle vašeho výběru (obrazovka, kamera, whatsapp, Instagram)
 • Dlouhodobé stisknutí na fotografii
 • Poté kliknutím na „Vyberte vše“ vyberte všechny fotografie v tomto albu.
 • Za druhé, kliknutím přesunete
 • A přejděte do požadované složky nebo vytvořeni na SD kartě
 • A poté kliknutím na přesunutí zde

Zde budou vaše fotografie přesunuty na SD-kartu vašeho Samsung Galaxy A50s. Pokud chcete ve výchozím nastavení změnit trezor fotografií na SD-kartě vašich Samsung Galaxy A50s, přečtěte si náš článek.

Fotky

Pro čerpání fotografií z interní paměti na SD se doporučuje přenášet celou složku DCIM tak, aby se videa a fotografie zobrazovaly bez problémů v galeriích. Takže na kartě SD jsou uloženy nové fotografie z kamery:

Pokud složka není tolerována, při vytváření fotografie se objeví na diabetu.

samsung, přesune, video, paměťovou
| Denial of responsibility | Contacts |RSS