Sbohem s Windows 10 s verzí 22H2 a vítejte Windows 11 LTSC. Windows 10 Enterprise LTSC

Sbohem s Windows 10 s verzí 22H2 a vítejte Windows 11 LTSC

Řekněme se rozloučit s Windows 10 s aktuální verzí, 22H2. Microsoft také oznámil oznámení Windows 11 LTSC. K dispozici je migrační sada Windows 11 s PowerPoint, Word a E.mailové šablony pro IT administry.

Windows 10 dosáhne konce podpory 14. října 2025. Aktuální verze Windows 10, 22H2, bude konečnou verzí Windows 10. Aktuální verze obdrží záplaty do 14. října 2025, bez jakýchkoli dalších poplatků.

Toto oznámení se vztahuje na všechna vydání Windows 10. Tyto verze zůstanou podporovány měsíční aktualizací zabezpečení do tohoto data. Stávající vydání LTSC bude i nadále dostávat aktualizace po tomto datu na základě jejich konkrétních životních cyklů.

Očekává se, že společnost Microsoft nabídne rozšířenou podporu pro verze Windows 10 22H2. To se stalo s podporou Windows 7 a dalších operačních systémů. V rámci smlouvy o rozšířené podpoře obdrží organizace po mnoho let hotfixs se soukromým kanálem.

Windows 11 LTSC Release H2 2024

Společnost Microsoft oznámila, že do druhé poloviny roku 2024 plánují vydat Windows 11 LTSC. Mnoho společností /organizací používá pro specializované systémy dlouhodobý servisní kanál (LTSC) Windows 10 a musí před rokem 2025 migrovat na Windows 11 LTSC.

Sbohem operačního systému Windows 10

Není příliš překvapivé vědět, že Windows 10 22H2 je poslední verzí operačního systému Windows 10 a Microsoft říká, že je pro Windows 10 dobrý. V úterních příspěvcích a videích jsme zmínili, že už se s verzí Windows 10 už moc neděje.

Rozšířená podpora pro Windows 10

Microsoft pravděpodobně oznámí rozšířenou podporu pro Windows 10. Očekává se, že toto oznámení vyjde, až se přiblíží ke konci života z Windows 10 z roku 2025. Nejpravděpodobněji bude společnost Microsoft sledovat stejný proces jako Windows 7 a to jsou rozšířené aktualizace zabezpečení (ESU) pro Windows 10.

Nástroj pro správu aktivace hlasitosti je nástroj, který pomáhá organizacím aktivovat zařízení Windows 10 pomocí kláves ESU. VAMT lze nainstalovat jako součást soupravy pro hodnocení a nasazení Windows (ADK) pro Windows 10. Podrobnosti. Jak nainstalovat VAMT Aktivovat klíče Windows 7 ESU pomocí VAMT.

 • Podpora ESU je až 3 roky po skončení podpory (EOS). Toto je zakoupeno v jednoletém přírůstku.

Autor

O autorovi. Vidya je počítačový nadšenec. Je tu, aby sdílela rychlé tipy a triky s uživateli Windows 11 nebo Windows 10. Miluje psaní na Windows 11 a související technologie. Rovněž chce najít řešení a psát o každodenních technologických problémech.

Microsoft Slashes Windows 10 Dlouhodobá podpora o polovinu

Microsoft snižoval podporu z 10 let na pouhých pět pro Windows 10 LTSC, verze, kterou společnost kdysi postavila na podniky jako operační systém, který předznamenal neustálé aktualizace.

V únoru. 18 Post na blog Microsoft, Joe Lurie, vedoucí marketingový manažer produktu, oznámil, že další iterace systému Windows 10 LTSC, aka „dlouhodobý podpůrný kanál“, bude vydána ve druhé polovině letošního roku. Tento časový rozvrh znamená, že další LTSC bude navázán jako buď Windows 10 Enterprise LTSC 2021 nebo Windows 10 Enterprise LTSC 2022.

To se očekávalo: téměř před dvěma lety Microsoft uvedl, že doručí další LTSC „do konce roku 2021.“

Co se neočekávalo: masivní snížení podpory. „Windows 10 Client LTSC se změní na pětiletý životní cyklus a bude v souladu se změnami další věčné verze Office,“ napsal Lurie.

Minulá vydání LTSC nebude ovlivněna. Windows 10 Enterprise LTSC 2015, 2016 a 2019 získá podporu do OCT. 14, 2025, říjen. 13, 2026 a Jan. 9, 2029. (Před rokem 2019 společnost Microsoft označila tuto verzi Windows LTSB, pro Dlouhodobá pobočka služeb. Ať už větev nebo kanál, všichni dostali alespoň deset let podpory.)

Stejně jako staré časy

Když Microsoft spustil Windows 10 a jeho dvakrát roční aktualizační režim v polovině roku 2015, Redmond, Wash. Společnost vylíčila dlouhodobé vydání jako verzi nejblíže k tehdy standardu Windows 7. Stejně jako Windows 7 bude Windows 10 LTSB podporován po dobu 10 let, přičemž tento úsek se rozpadne do stejných dvou pětiletých segmentů, mainstreamových a prodloužených, jako jeho předky OS. Jediné pravidelné aktualizace, které by obdrželo, by byly měsíční opravy zabezpečení, stejně jako Windows 7.

Původní LTSB byl zjevně SOP pro kritiky, kteří odsoudili zrychlený vývoj a uvolnění tempa Windows 10. Tato kadence více vydání každý rok. zpočátku tři ročně, ačkoli Microsoft to rychle rozdělil na pár. byla šokem pro podniky zvyklé na modernizaci oken každé tři nebo více let. Microsoft změkl změnu tím, že nabídl LTSB, která představovala pomalejší kadenci, která byla známá: upgrady, které se objevily každé tři roky, s malými nebo žádnými změnami funkcí mezi nimi a modelem aktualizace, který poskytoval pouze opravy zabezpečení.

I na začátku Microsoft se domníval, že LTSB byl vhodný pouze pro menšinu, vytvořený pro zvláštní situace, jako jsou stroje, které by se prostě neměly často dotýkat, jako ty, které ovládají průmyslové systémy nebo bankomaty. Mezi správci IT však proběhla významná řeč o výběru LTSB pro široké řádky jejich PC Holdings. Jednoduše řečeno, nebyli přesvědčeni o potřebě. nebo pokud byli, nebyli připraveni. ohýbat se do prohlášení společnosti Microsoft, že operační systém byl najednou službou.

Microsoft zapíná dlouhodobě

Netrvalo dlouho, než Microsoft spustil badmouthing LTSB/LTSC. Jen devatenáct měsíců po zavedení systému Windows 10 Microsoft účinně zneplatněl výhody LTSB tím, že vysvětluje, že dlouhodobá stavba bude podporovat pouze „aktuálně vydané křemík v době vydání.„Jak se nové procesory objevily z podobných společností Intel a AMD,“ bude vytvořena podpora prostřednictvím budoucích vydáních Windows 10 LTSB, které mohou zákazníci nasadit pro tyto systémy.“

Jak se procesory změnily, tyto změny by tedy zneplatnily podporu LTSB/LTSC. Byla to obrovská rána pro dlouhodobý koncept obsluhy, uvedli analytici.

Další pohyby, které společnost Microsoft učinila pro malování LTSB/LTSC jako neatraktivní, zahrnovaly popření podpory na místně nainstalované aplikace Office 365 (kdysi nazývané „Office 365 Proplus“, ale nyní pojmenované „aplikace Microsoft 365“) od ledna 2020, stejně jako veřejnost, a také veřejnost, a také veřejnost, a také veřejnost, a také veřejnost To očerpalo LTSB/LTSC.

Při zpětném pohledu by tedy toto nejnovější svlékání podpory nemělo být úplným překvapením pro komerční zákazníky společnosti Microsoft. Není to, jako by Microsoft propagoval kanál (nebo větev, nebo cokoli, co to nazval). Pokud vůbec něco, je mírně šokující, že Microsoft jednoduše zabil LTSC.

Přesto je redukce stále bombou; To byla snadno největší redukce podpory Windows.

Ale Microsoft, proč?

Ačkoli prvním důvodem pro změnu podpory, kterou zmínil Lurie minulý týden, bylo sladit svůj životní cyklus s „dalším věčným verzí kanceláře“, nebyl to jediný důvod.

Po zopakování pozice společnosti Microsoft je LTSC „určena pro speciální zařízení a scénáře, které jednoduše nemohou přijímat změny nebo se připojit k cloudu“, a tak „vyžadují dlouhodobý podpůrný kanál“-což by se zdálo, že argumentuje pro a delší rozpětí podpory, ne o jeden kratší-Lurie uvedla, že zákazníci našli opak, když neuposlechli vedení a použili verzi na více nebo bez typických PC White Collar ‚.

„Prostřednictvím hloubkových rozhovorů se zákazníky jsme zjistili, že mnoho lidí, kteří dříve nainstalovali verzi LTSC pro informační pracovní počítače, zjistilo, že nevyžadují celý desetiletý životní cyklus,“ tvrdila Lurie. „S rychlým a rostoucím tempem technologických změn je výzvou získat aktuální zážitek, který zákazníci očekávají při používání desetiletého produktu.“

Nic nového tam. Microsoft téměř vždy cituje zpětnou vazbu od zákazníků. tento termín používaný v širokém způsobem, který může zahrnovat dokonce telemetrii pocházející ze zařízení Windows. když změní životní cykly produktů a podpora „dluží“ uživatele. Microsoft se také často naklání na linii zpětné vazby, když provedou změny, které by mohly získat zpětný tlak od zákazníků.

Lurie však poznamenává, že bylo obtížné nebo dokonce nemožné dát zákazníkům „aktuální zážitek“ se softwarem starším než pět let zaznělo Hollow. Koneckonců, ti, kdo vybrali LTSC, tak učinili protože Ocenili dlouhodobou stabilitu ohledně nejnovějšího lesklého, ano?

Microsoft má tendenci ponechat zjevné nevyřezávání, když mění politiku, jak je zde. LTSB/LTSC byl vždy anathema do základního principu Windows 10, že OS byl neustále se měnící software jako a-a-service a nejlépe licencován prostřednictvím předplatného-ne prostřednictvím přímého nákupu. Není náhodou, že LTSC se nehodí na světonázoru založenou na předplatném.

Snížení podpory systému Windows 10 LTSC je jednoduše součástí pokračujícího odpisu na místě společnosti Microsoft, trvale licencovaný software. (LTSC není produkt s licencí; je to jednoduše režim vydání systému Windows 10 Enterprise, který lze licencovat prostřednictvím předplatného, ​​řekněme, v rámci Microsoft 365, nebo prostřednictvím tradičního věčného licencování.) Snížení tedy lze nejlépe považovat za varování o plánu společnosti Microsoft, aby nakonec zlikvidoval možnost pro zařízení na straně klienta. Po pětileté ztrátě podpory bude dnes téměř jistě následovat další, odpovídající snížení, která tuto možnost spojí.

Když k tomu dojde, Microsoft pravděpodobně tvrdí, že LTSC sloužil svému účelu. most mezi bývalým modelem vydání a současným. a tak může být upuštěn, i když existují zákazníci, kteří jsou na takovou možnost stále horliví zákazníci.

Byl jsi varován. Ne ComputerWorld, Ale Microsoft.

Copyright © 2021 IDG Communications, Inc.

Co je Windows 10 Enterprise IoT LTSC 2021?

Windows 10 Enterprise IoT LTSC 2021 je nejnovější sestavení operačního systému, která je speciálně navržena pro vložená a IoT zařízení/systémy s desetiletým podporovacím životním cyklem. Na rozdíl od tradičních operačních systémů Windows, jako je Windows 10 Home nebo Pro, je Windows 10 Enterprise IoT LTSC zajištěn pro vložené aplikace pro používání profesionála. Má vyhrazená spotřebiče, jako je LTSC (dlouhodobý servisní kanál), větší kontrolu nad určitými funkcemi Windows a odstranil různé funkce, jako je Cortana, hry atd. Pro menší stopu disku. Některé příklady vestavěných aplikací, kde se používá Windows 10 IoT Enterprise LTSC.

Proč průmyslové počítače používají Windows 10 IoT?

Hlavním důvodem, proč uživatelé používají Windows 10 Enterprise IoT LTSC 2021 ve svých průmyslových počítačích, je mít plnou kontrolu nad operačním systémem. Existuje mnoho případů, kdy uživatelé používají pro jejich průmyslovou aplikaci tradiční obecné sestavení oken a narůstají poruchy kvůli automatickým aktualizacím systému a selhání systému. Tyto nákladné události mohou způsobit škodlivé prostoje v kritických scénářích. IoT Windows 10 umožňuje uživatelům získat plný přístup k plánování aktualizace Windows, kontrolované spuštění a dalším funkcím, které prospívají stabilitě a spolehlivosti jejich průmyslových počítačů.

Zdroj obrázku: Reddit

Co znamená LTSC?

LTSC znamená dlouhodobý servisní kanál. Sestavení systému Windows 10 IoT LTSC poskytuje 10letý životní cyklus podpory a je uvolňován každé 2-3 roky. Například předchozí sestavení vydání Windows 10 IoT LTSC byl v roce 2019 a nabídl podporu až do roku 2029. Uživatelé se mohou rozhodnout přeskočit nejnovější vydání 2021 nebo aktualizovat zařízení tak, aby zůstalo aktuální s nejnovějšími funkcemi a bezpečnostními hrozbami. To umožňuje uživatelům důvěru v používání systému Windows 10 IoT LTSC s vědomím, že operační systém bude spolehlivě běžet po delší dobu, aniž by se potíže s potřebou aktualizoval. A když je potřeba aktualizace, uživatel může nadále prodloužit životní cyklus zařízení dalších 10 let s nejnovějšími aktualizacemi.

Funkce Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2021

Aktualizace systému Windows pro správu zařízení

Windows 10 IoT poskytuje uživatelům možnost nainstalovat jeho operační systém do téměř jakéhokoli zařízení, velkého nebo malého, s minimálním požadavkem na skladování 16 GB pomocí instalace komprimovaného souboru. V aplikacích malých formových faktorů se karta micro-SD používá k instalaci IoT Windows 10 na různých zařízeních. Důvodem, proč se IoT Windows 10 liší od tradičního obecného účelu Windows 10, je to, že uživatelé mohou ovládat, kdy se Windows mohou aktualizovat. Uživatelé mohou naplánovat, kdy počítače mohou restartovat a aktualizovat během konkrétních hodin, nebo zcela zakázat automatické aktualizace Windows, takže každá aktualizace je ručně nakonfigurována. Ačkoli to není navrhováno, uživatelé mohou zcela deaktivovat aktualizaci Windows. Tyto funkce brání průmyslovým počítačům v náhodné aktualizaci oken a způsobující zpomalení nebo v horších případech poruchy během kritických operací mise.

Kiosk Mode

IoT Windows 10 poskytuje uživatelům režim kiosku pro všechna zařízení s pevným účelem, jako jsou bankomaty, digitální značení, lékařské vybavení atd. Režim kiosku v podstatě omezuje přístup k různým systémovým funkcím a boty aplikaci Kiosk v celé obrazovce. Tato funkce poskytuje uživatelům efektivnější zážitek poskytnutím pouze potřebných informací a funkcí, přičemž zabezpečení odolné vůči manipulaci má kvůli aplikaci Kiosk překrývající obrazovku Windows Lock Screen.

Nabízejí dva typy kioskových režimů: Kiosk s jednou aplikací a kiosek s více aplikacemi. Režim kiosku s jednou aplikací se používá primárně pro zařízení s jedním účelem, jako jsou samoobslužné kiosky a digitální displeje. Tento režim nemá nabídku startu a boty přímo do aplikace na celé obrazovce. Mezitím režim s více aplikacemi umožňuje uzamčení dvou nebo více aplikací na zařízení. Tento režim bude mít nabídku startu a více přihlašovacích účtů, každý účet má různá oprávnění k přístupu k nezbytným aplikacím. Tento režim je užitečný pro zařízení, které je sdíleno mezi zaměstnanci s odlišnými pozicemi.

Pokročilé prvky uzamčení

Existují dvě klíčové funkce, které organizacím umožňují přizpůsobit, které aplikace jsou nejlépe vhodné pro jejich zařízení, WDAC a Applocker. Windows Defender Application Control nebo WDAC, poskytuje organizacím kontrolu nad tím, které aplikace a ovladače mají být nainstalovány na zařízení. To odradí potenciální útočníky od manipulace se zařízením kvůli zvýšeným administrativním privilegiím a procesu digitálního podpisu k potvrzení oprávnění každého uživatele. Applocker je to, co řídí režim s více aplikacemi omezením přístupu k různým aplikacím v závislosti na profilu a oprávnění uživatele.

Měkký v reálném čase

Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2021 umožňuje měkké schopnosti v reálném čase zavedením izolace CPU a úrovně priority. Tato funkce umožňuje CPU efektivně zmírnit výkon zpracování na různé úkoly, které mají různé priority. Spíše než mít úkoly v určitém čase, existuje shovívavý malý čas pro dokončení programu. Uživatel je schopen rezervovat jádra CPU pro konkrétní procesy v reálném čase pro plynulejší uživatelský zážitek a účinně upřednostňovat, které úkoly vyžadují více pozornosti na dokončení.

Azure IoT Edge pro Linux na Windows

Azure IoT Edge pro Linux na Windows nebo Eflow, poskytuje uživatelům schopnosti provádět pracovní zatížení založené na Linuxu pomocí Windows 10 IoT. Uživatelé jsou nyní schopni přistupovat k obrovskému množství cloudových analytických řešení vytvořených pomocí Linuxu s OS Windows IoT. Eflow porušuje rozhodovací faktor při výběru okrajových zařízení sjednocenou kompatibilitou a specifikací podpory OS zařízení s Linuxem.

Sbohem s Windows 10 s verzí 22H2 a vítejte Windows 11 LTSC. Windows 10 Enterprise LTSC

Zdroj obrázku: Microsoft

САМАЯ ЛУЧШАЯ WINDOWS ( FPS, ПРОИЗВОДИТЕЛЬНОСТЬ, СКОРОСТЬ И СТАБИЛЬНОСТЬ)

Windows 10 IoT Enterprise Core

Operační systém IoT Windows 10 se skládá ze dvou různých vydání IoT, IoT Enterprise a IoT Core. Core Windows 10 IoT Core je nejmenší verze Windows 10 s základními funkcemi OS, které řídí software do zařízení s jednotlivými aplikacemi, která mají minimální zdroje. Zařízení, která používají jádro Windows 10 IoT, jsou obvykle malým tvarovým faktorem a mají velmi nízkou spotřebu energie, jako jsou počítače s jednou deskou (SBC). Enterprise Windows 10 IoT Enterprise využívá celý operační systém nabízený v tradičním podniku Windows 10, ale obsahuje další funkce pro IoT, které byly diskutovány dříve.

Windows 10 IoT Enterprise

Tradiční shell Windows s pokročilými funkcemi uzamčení

Podporována architektura aplikace

Digial Signage, nositele, brána IoT, inteligentní domov

Průmyslové tablety, maloobchodní POS, kiosek, výrobní zařízení

Windows 10 IoT Enterprise 10 LTSC 2019/2021 vs Windows 11 IoT Enterprise

Existuje mnoho klíčových rozdílů mezi Windows 10 IoT a 11 IoT. Mnozí si mohou myslet, že nejnovější a největší může být zřejmá volba, ale oba operační systémy mají své případové scénáře.

Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2019

Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2021

Windows 11 IoT Enterprise

10 let (mainstreamové datum ukončení 2024)

10 let (datum ukončení mainstreamu 2027)

3 roky (datum odchodu do důchodu 2024)

Windows 10 LTSC: Lepší pro výrobní zdravý rozum než domov nebo pro profesionály

Nedostatek bloatwaru v systému Windows Enterprise LTSC je pouze začátkem jeho výhod oproti PRO.

Určitě nemám preferování operačního systému Windows, ale někdy ho lidé musí použít. V tomto článku se dozvíte, proč je Little známá verze LTSC nejlepším Windows 10 pro výrobu a obecný rozum. Pro ≈us18 můžete získat verzi Windows 10 LTSC skutečnou licenci Microsoft OEM. Ve srovnání s paralelní verzí Windows 10 Home nebo Pro (kterou jsem nedávno zakryl předchozímu článku), dopředu se dozvíte o mnoha výhodách verze Windows 10 LTSC. Budete vděční za přirozený nedostatek Bloatware nagware Windows 10 LTSC, který mnozí považují za urážku. Vysvětlím také, jak to získat a nainstalovat. Nakonec objasním dva důležité podrobnosti, které bych měl mít na paměti během instalace.

O Windows 10 LTSC versus Home nebo Pro

Nejprve objasním, že Windows 10 LTSC (dlouhodobý servisní kanál) je speciální verze systému Windows 10 Enterprise, kterou Microsoft primárně doporučuje pro kritické aplikace a samostatné krabice, jako jsou pokladny, lékařské systémy (jako jsou ty pro MRI a skenování koček), řadiče průmyslových procesů a zařízení pro řízení letového provozu. Přestože standardní domácí nebo profesionální verze Windows 10 naštěstí vrátila kontrolu aktualizace uživateli s verzí 1903 vydanou na konci května 2019, jak jsem se zabýval tímto nedávným článkem, stále existuje mnoho výhod pro verzi Parallel Windows 10 LTSC:

 • Prakticky žádný bloatware není předinstalován (stejně jako u Windows 10 Home a Pro), který šetří asi 5 GB prostoru. Aplikace Bloatware také nemohou být na pozadí spuštěny tak, jak mnoho z nich při instalaci (pokud je ručně deaktivováno nebo ručně odinstalováno). Mnoho lidí, kteří nainstalují standardní domov nebo profesionál standardního systému Windows 10, stráví hodiny odinstalováním bloatwaru a/nebo deaktivace služeb na volný prostor a zlepšují výkon (jak se vztahuje Chris Titus Tech v tomto podrobném video tutoriálu, i když to dokázal před aktualizací z roku 1903, která to došlo dělá některé části to irelevantní). S Windows 10 LTSC začíná vaše instalace naštěstí o asi 5 GB méně, takže je mnohem méně odstranit nebo deaktivovat později. Místo toho, abyste museli trávit čas odinstalací bloatware (nebo stahování skriptu třetích stran pro automatizaci jeho vymazání), jednoduše nainstalujete méně od začátku. Mnoho lidí to považuje za logičtější.
 • Spíše než musíte deaktivovat mnoho zpravodajských a jiných základních služeb ručně, jsou ve výchozím nastavení již mimo, nebo. v některých případech. máte možnost je deaktivovat jako součást seznamu zobrazeného těsně po instalaci.
 • Nedostatek nagwaru: „Zkuste Office 365“, atd.
 • Všechny ovladače pro Windows LTSC odpovídají standardním pro Windows 10 Home nebo Pro, takže neexistují žádné problémy s kompatibilitou.
 • Přestože obchod Microsoft a Skype nepřijdou předinstalovaný, můžete je, pokud je to žádoucí, určitě je nainstalovat.

Jak zakoupit licenci OEM

Pomocí tohoto odkazu si můžete zakoupit licenci OEM pro ≈us18, stejně jako jsem si udělal v rámci přípravy na tento článek, a když jsem provedl první instalaci. Pain Free

Propojený prodejce nabízí skutečné licence Microsoft OEM a byl zde nezávisle prověřen Scamadviserem.

Jak stáhnout obrázek ISO a vytvořit bootovací instalační program USB

Nejlepší zdroj ke stažení, který jsem dosud našel ke stažení obrázku ISO, je zde z Reddit. 64bitová verze je vhodná, pokud z nějakého důvodu víte, že váš hardware jej nepodporuje.

Kroky k instalaci

Za předpokladu, že jste již zakoupili licenci, jak je vysvětleno v předchozí části, zbývající kroky jsou:

 • Stáhněte si obrázek ISO pomocí odkazu uvedeného v předchozí části (nebo jakémkoli jiném renomovaném zdroji).
 • Vytvořte bootovací instalační program USB. Jediným způsobem, jak jsem to dokázal úspěšně udělat, bylo použití bezplatné aplikace Rufus na počítači Windows.
 • Spuštění z instalačního programu USB na cílovém počítači. Metoda spuštění z paměti USB se liší mezi značkami základních desek, ale obecně to zahrnuje stisknutí funkčního klíče, i.E. F1, F2, F3 atd. vstoupit do BIOS a změnit pořadí spouštění.
 • Naformátujte svůj hlavní (často c) pohon. (To vymaže cokoli, co tam mohlo být dříve, takže zpět všechny požadované soubory předem.)
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte Windows 10 LTSC.
 • Aktivujte Windows 10 LTSC pomocí zakoupeného licenčního čísla.

Během instalačního procesu vás instalační program požádá o vaši práci nebo školní účet. Zadejte libovolné naformátované profesionální e.mailovou adresu s doménou a uvidíte následující zprávu:

Vaše organizace neumožňuje uživatelům nastavit Windows tímto způsobem. Použijte jinou e.mailovou adresu nebo nastavení oken s místním účtem.

Poslední slova jsou zvýrazněna, jako by to byl odkaz. Stačí kliknout na slova nastavená Windows s místním účtem a prokazovat s instalací bez jiných překvapení.

Sbohem s Windows 10 s verzí 22H2 a vítejte Windows 11 LTSC. Windows 10 Enterprise LTSC

Závěry

Nemiluji ani preferuji Windows, ale pro ty časy, kdy je to nutné, je podle mého názoru nejlepší volbou Windows 10 LTSC nejlepší volbou.

(Re) Přihlaste se k odběru pro nadcházející články, recenze, rozhlasové pořady, knihy a semináře/webináře

Postavte se pro nadcházející články, recenze a knihy. Zaregistrujte se do mého seznamu adresátů zdarma kliknutím zde. Pokud jste se dříve přihlásili k odběru mých bulletinů a již je neobdržíte, musíte znovu předplatit kvůli novému souladu s GDPR. Většina mých současných knih je v knihách.Allantepper.com, a můj osobní web je Allantepper.com. Navštivte také rádio.Allantepper.com.

Si DeSeassuscrirte (O Volver A CHRICTIRTE) A MI LISTA en Castellano, Visita Aquí. SI prefieres, Puedessuscrirte A Ambas listas (Castellano e Inglés).

Přepsat jeho přehlídku BeyondPodcasting na BeyondPodasting.com.

Přihlaste se k odběru jeho odvážně rozdělené infinitiv show na Toboldlysplitinfinitives.com.

Sbohem s Windows 10 s verzí 22H2 a vítejte Windows 11 LTSC. Windows 10 Enterprise LTSC

Přihlaste se k odběru své oceněné show Capicúafm na Capicúafm.com.

Zveřejnění FTC

Žádný výrobce konkrétně neplatí Allan Tépper nebo Tecnotur LLC za psaní tohoto článku nebo uvedených knih. Někteří z výše uvedených výrobců se nakazili Tépper a/nebo Tecnotur LLC, aby provedli konzultaci a/nebo překlady/lokalizace/přenosy. Mnoho z výše uvedených výrobců poslalo revizní jednotky Allan Tépper. Zatím žádný z výše uvedených výrobců není/není sponzory Tecnotur. BeyondPodcasting Capicúafm nebo Turadioglobal programy, i když jsou k tomu vítáni, a někteří jsou, mohou být (nebo mohou být) sponzory časopisu poskytovaného koaličního časopisu. Některé odkazy na třetí strany uvedené v tomto článku a/nebo na této webové stránce mohou nepřímo prospět Tecnotur LLC prostřednictvím přidružených programů. Názory Allana Téppera jsou jeho vlastní. Allan Tépper neodpovídá za zneužití nebo nepochopení informací, které sdílí.

Autorská práva a použití tohoto článku

Články obsažené v kanálu Tecnotur v časopise poskytovací koalice jsou Copyright Allan Tépper/Tecnotur LLC, s výjimkou případů, kdy jinak připisuje jinak. Neoprávněné použití je bez předchozího souhlasu zakázáno, s výjimkou krátkých nabídek, které odkazují na tuto stránku, které jsou podporovány!

Nakupujte s

Filmtools

Filmmakers Go-to Destination for Pre-Production, výroba po výrobním zařízení!

Как один человек весь Майкрософт уделал | Windows 11 22h2 vs 10 ltsc


| Denial of responsibility | Contacts |RSS