Senzor na iPadu nefunguje, co s tím?

Co dělat, když na iPadu nefunguje dotyková funkce?

Pokud tisková obrazovka na klávesnici nefunguje, zkuste stisknout kombinaci kláves Fn Print Screen nebo Alt Print Screen nebo Alt Fn Print Screen.

Jak vypnete iPhone, když senzor nefunguje?? Držte zařízení v ruce a stiskněte současně tlačítko uzamčení a klávesu Domů. Podržte je stisknuté, dokud obrazovka smartphonu nezhasne. Pokud používáte sedmý iPhone, budete místo klávesy domů používat klávesu pro snížení hlasitosti.

@R.Fon Výměna spodní části iPhonu XSmax

Dnes provádíme běžnou opravu. Výměna (výměna) spodní desky na iPhonu XSmax.

Přátelský servis poskytl zařízení pro výměnu spodní desky s následnými testy dárcovské desky

Zařízení se zapínalo přerušovaně, nebylo zapnuté, dotyk nereagoval.

S takovým souborem poruch a s přihlédnutím k tomu, že zařízení bylo předtím utopeno, obnoveno (kvalita pájení a spousta tavidla) a nyní je silně poškozeno. rozřízneme najednou na polovinu (pájíme sendvič z desek). Současně proveďte stejný postup na dárcovské desce.

A připravit se na transplantaci rádiového modulu, eeprom, Wi-Fi. v našem případě bez NFC se zpočátku zdálo, že jde o škrábanec. po vyjmutí čipu se rozpadl na dvě části, což mělo za následek. NFC s klientem nefunguje, nechte si čip od dárce.

Demontáž čipů ze staré desky, rebolling (obnova pájení kontaktů) pomocí šablony a BGA pasty. Dávám přednost fyzickému přenosu epromo.

A nainstalujte ji na dárcovskou desku stejným postupem.Po obnovení kontaktní skupiny mezi oběma úrovněmi desek, předběžném měření a překvapení, že horní část je živá (horní deska s procesorem a pamětí)

Vhoďte předehřívač nebo velký separátor (@R.Fon)

Počkejte na správnou teplotu, pasta se shlukuje do kuliček. Pájíme podlahy desek.

Provedeme všechna potřebná měření, vše je v pořádku, zapojíme a zapneme

Spotřebič zapnutý, po zadání hesla očekáváme zprávu o obnovení dat (protože původní čip NFC je poškozený)

Čekání na.Asi po 10 minutách zkontrolujte provozuschopnost apartmánu.

Všechny funkce jsou plně funkční kromě NFC a Face-ID (v našem případě je viníkem rozbitý hlavní fotoaparát. po výměně bude v pořádku)

Sestavte zařízení a předejte je kolegům.

iPad 6. Jablko na jablku

Oprava komponent má ve skutečnosti řadu nevýhod.Jeden z nejdůležitějších. přístup zákazníka k mistrovi. A jedna hlavní otázka. „Proč to trvá tak dlouho??“Jak víte, zabývám se nejen lehkými, ale i obtížnými případy a ke každému zařízení přistupuji individuálně z hlediska časového intervalu.

Zákazník mě terorizoval šest měsíců, než mi dal tabletu. Každá služba řekla. ale nikdo to nechtěl udělat. V té době se o tomto problému nikde jinde nemluvilo a nějakou dobu mi trvalo, než jsem na něj přišel. Samozřejmě jsem okamžitě vyměnil paměťový čip, jak jsem původně řekl, že to bude trvat několik hodin.To je v diagnostice nejjednodušší a nejrychlejší, pokud máte potřebné vybavení, v tomto případě programátor. Ale jakmile jsem oznámil, že to není chyba paměti a že potřebuji čas, abych na to přišel, dostal jsem negativní odpověď: všechny služby mi řekly, prostě vyměňte čip. Ok. Vrátil jsem ho zpět na polici a předal, protože v té době už byla fronta na opravu. Mimochodem tablet cestoval po Rusku po dobu šesti měsíců od služby k službě, a čekat týden pravděpodobně nebyl trpělivý, protože tento klient byl perekupom, soudě podle profilu.Ale v něčem má pravdu. Včas.Nyní mám komplikovanou opravu z týdne nebo více. Složitým nemyslíme nahradit displej nebo zvýšit paměť, ale obnovit data z obou tvrdých utopených telefonů, a po bezplatné amatérské diagnostiky.Takže tablet v recenzi byl iPad 6, který jsem neudělal, a nedávno přinesl přesně stejný, se stejnými příznaky jako v recenzi.Apple a náraz do rekuperátoru.

senzor, ipadu, nefunguje

Předbíhám jsem věděl, příčinu, protože jsem udělal hodně z těchto zařízení. No, je to hodně, asi 15. Cenovka, se kterou jsem okamžitě souhlasil: 6k za reboll a pokud to nepomůže, tak 7k za výměnu procesoru v nejsmutnějším případě odpadnutí substrátu z čipu.Zahřeji ji a rozeberu.

Nechám tablet trochu vychladnout a spustím ho tlačítkem

Samozřejmě. Dokonce i oteplení 70 stupňů pomohlo, ale tableta bude fungovat v nejlepším případě na jeden den v tomto hackne, takže příčina musí být odstraněna. Vyhození tabule do povětří

Příčinou je přehřátí. A bez úpravy chladicího systému s tím nic nenaděláte. Na tomto iPadu to prostě není.Oprava trvala týden čekání ve frontě a několik hodin práce.

Zeptejte se mé ženy na insta pro případné dotazy, a osobně mi zde na @R.Fon.

V pozadí příspěvků nápovědy

Nachází se v Krasnodaru. Může pomoci s drobnými digitálními opravami. Chytré telefony, notebooky, televizory atd.д. Pro méně mobilní osoby mohu dojet na adresu (v rámci města), pokud nejsou v centru služeb. Může pomoci s konfigurací/instalací softwaru. Provádění všech typů oprav/oprav. Pomoc pro bono v rámci možností. Umístění na vyžádání.

Čtvrté řešení: Obnovení iPadu v iTunes (režim obnovení).

Poslední možností je obnovení systému iOS, pokud dotyková obrazovka iPadu Air 3 po vyčerpání předchozích metod stále zamrzá. To, s čím se potýkáte, může být závažný systémový problém vyžadující složitější řešení. Další možností je zkusit obnovit iPad Air 3 v režimu obnovení. Tím uvedete zařízení do stavu obnovení a umožníte iTunes opravit poškozené součásti systému. Nejprve je třeba zabezpečit počítač s nainstalovanou nejnovější verzí aplikace iTunes. Až budete připraveni obnovit zařízení, přejděte k těmto krokům:

  • Pokud je iPad zapnutý, nejprve ho vypněte.
  • V počítači spusťte nebo otevřete aplikaci iTunes. Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi iTunes, abyste se vyhnuli systémovým konfliktům.
  • Poté připojte iPad k počítači a podržte stisknuté tlačítko Domů.
  • Uvolněte tlačítko Domů, když se zobrazí obrazovka „Připojit k iTunes„.
  • V tomto okamžiku by iTunes měly ohlásit, že zjistily iPad v režimu obnovení, a požádat vás o obnovení zařízení. Kliknutím na „Obnovit iPad“ spustíte režim obnovení přes iTunes.

Proces obnovení v režimu obnovení obvykle trvá několik minut. Ujistěte se, že iPad neodpojujete od počítače, abyste nenarušili proces. V opačném případě se mohou věci obrátit vzhůru nohama, pokud k tomu dojde.

Co mám dělat, když iPad nereaguje na váš dotyk??

Přejděte do nabídky „Nastavení“ „Základní“ a klikněte na „O tomto zařízení“. Pokuste se zjistit sériové číslo. Možná budete muset sjet dolů, abyste našli číslo IMEI/MEID a ICCID. Chcete-li tyto údaje vložit do registračního formuláře nebo kontaktovat podporu společnosti Apple, stiskněte a podržte číslo a zkopírujte je.

senzor, ipadu, nefunguje
  • Resetování zařízení pomocí tlačítka napájení (stiskněte a podržte několik sekund)
  • Odstranění nelicencovaného softwaru z iPhonu
  • přeflashovat zařízení

Nefunkční dotyková obrazovka iPadu

Zavolejte údržbáře

Žádost o profesionální opravu iPhonu v domácnosti je snadná. stačí vyplnit online formulář nebo nám zavolat:

„A Iceberg. 27 let s vámi. 5 700 000 oprav.

Dotykový displej iPadu je dotykový displej na přední straně zařízení. Přední panel je pokrytý polarizační fólií a je připojen k základní desce prostřednictvím kontaktní plošky. Mikroprocesor (dotykový ovladač) ovládá součástku. V případě poruchy nefunguje dotyková obrazovka tabletu správně nebo zcela selže. Pokud nefunguje dotyková obrazovka vašeho iPadu, naši profesionální řemeslníci ve společnosti Iceberg’s SC ji opraví v rekordně krátkém čase.

Oprava hardwarového problému, který způsobil nefunkčnost dotykového displeje iPhonu 13

Dotyková obrazovka iPhone 13 nefunguje, včetně horního rohu obrazovky iPhone, který nereaguje na dotyk. Kromě toho stisknutí pro probuzení obrazovky také nereaguje. Společnost Apple oficiálně uvedla, že problémy vyřeší vydáním nové aktualizace v blízké budoucnosti. U některých modelů jsou však tyto problémy způsobeny selháním hardwaru. Zde jsou řešení problému s obrazovkou iPhone 13:

Vymazání obrazovky iPhonu

Nejprve se ujistěte, že je obrazovka iPhonu zbavená prachu a nečistot. Protože se na obrazovce iPhonu může vyskytovat voda, prach nebo mastnota. To může způsobit problémy s dotykovým displejem při nabíjení iPhonu. Stačí tedy udělat toto:

senzor, ipadu, nefunguje

Pak zkontrolujte, zda dotyková obrazovka funguje.

Používání oficiální nabíječky Apple

Nabíječka je hlavním faktorem pro výkon vašeho iPhonu. Společnost Apple bohužel nedodává s telefonem napájecí zdroj. Pokud používáte adaptér z předchozího iPhonu, abyste se vyhnuli problémům s nefunkčností dotykové obrazovky při nabíjení, měli byste:

Použijte kompatibilní napájecí zdroj pro iPhone, protože podporuje rychlé nabíjení.

3.Odstraňte vnější ochranný kryt obrazovky

Někdy může externí ochranný kryt obrazovky způsobit problémy s obrazovkou po nabíjení. Důvodem může být špatná kvalita provedení a problémy s instalací ochranné fólie. Může dojít k poškození obrazovky displeje. Některá pouzdra nejsou s iPhonem kompatibilní a měli byste je kupovat u spolehlivých prodejců.

Ujistěte se, že nedošlo k žádnému fyzickému poškození

Ujistěte se, že iPhone 13 není fyzicky poškozený. Protože malé praskliny mohou ovlivnit citlivost obrazovky a způsobit její nefunkčnost.

Co dělat, když iPhone nereaguje na dotyk?

Vynucení restartu iPhonu X, iPhonu XS, iPhonu XR, iPhonu 11 nebo iPhonu 12. Stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko Zvýšení hlasitosti, stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko Snížení hlasitosti a poté stiskněte a podržte boční tlačítko. Jakmile se zobrazí logo Apple, uvolněte tlačítko.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS