Sledování iPhonu podle telefonního čísla online

Jak sledovat iPhone z jiného iPhonu

Ztráta nebo krádež iPhonu je pro každého majitele nepříjemnou událostí. Vzhledem k tomu, že cenný není jen samotný přístroj, ale i informace ve vnitřní paměti. V tomto článku jsou uvedeny hlavní způsoby, jak najít iPhone.

Všechny metody uvedené v tomto článku, s výjimkou poslední, umožňují lokalizovat iPhone prostřednictvím jiného iPhonu nebo počítače. Vzhledem k tomu, že vyhledávání využívá zdroje, které můžete navštívit z jakéhokoli zařízení.

Jak sledovat iPhone podle telefonního čísla

Potřeba vysledovat polohu smartphonu může nastat například v těchto případech

 • Dítě má iPhone a příbuzní chtějí vědět, kde se právě nachází.
 • Telefon se ztratil a probíhají pokusy o jeho nalezení.
 • Byl ukraden a zloděj musí být dopaden.

Existují různé způsoby vyhledávání. Ty jsou však dostupné pouze pro uživatele iPhonu.

Funkce „Najít iPhone

Tato funkce je na iPhonu k dispozici vždy. Chcete-li ji použít, musíte provést následující kroky:

 • Otevřít nastavení.
 • Přejdi na iCloud. Do systému je třeba zadat přihlašovací jméno a heslo.
 • Vyberte možnost „Najít iPhone“ a aktivujte ji posunutím přepínače doprava.

Po dokončení se aktivuje a bude k dispozici pro vyhledávání v telefonu.

Pokud tento postup neprovedete předem, nebudete jej moci v případě ztráty miniaplikace použít. Pokud byla funkce povolena, bude fungovat pouze v případě, že je povolena geolokace.

sledování, iphonu, podle, telefonního

Zde je uveden přesný postup vyhledávání pomocí této metody. Existuje několik způsobů, jak to provést. Nejjednodušší je použít speciální aplikaci. Musíte požádat příbuzného nebo známého o jeho iPhone a s jeho svolením si stáhnout a nainstalovat specializovanou aplikaci iPhone Finder. Chcete-li se přihlásit, musíte zadat své Apple ID. Dále je třeba provést následující kroky:

 • Po spuštění softwaru se automaticky provede skenování.
 • Počkejte na dokončení.
 • Na navržené mapě se zobrazí poloha zařízení, které chcete vyhledat.

V případě potřeby můžete také stisknout nouzové tlačítko. Navíc je zde možnost najít trasu k požadovanému místu. Chcete-li jej zobrazit na mapě, klikněte na ikonu vozidla.

Pokud si nemůžete dočasně půjčit cizí iPhone, můžete zařízení vyhledat ze stolního počítače nebo notebooku. Stačí použít webový prohlížeč. V takovém případě je třeba provést následující kroky k nalezení telefonu:

 • Spusťte prohlížeč a přejděte na webovou stránku iCloud.
 • Zadejte své Apple ID.
 • Vyberte možnost „Najít iPhone“.
 • Zobrazí se mapa se speciální ikonou označující polohu smartphonu.

Můžete zvolit nejlepší trasu k danému místu. Vyhledávání bude úspěšné pouze v případě, že je povolena geolokace.

Jak najít iPhone podle telefonního čísla bez funkce vyhledávání

Někdy je třeba najít jiný iPhone. To nelze provést standardními metodami. V některých případech můžete použít jiné metody vyhledávání. Na internetu existují zdroje, které umožňují vyhledávat podle telefonního čísla.

Není o nich mnoho známo, takže je těžké říci, zda se vyplatí je používat. V krajním případě je možné odkázat na. Jednou z takových stránek je.umístění telefonu. Chcete-li využívat jejich služby, musíte projít procesem registrace.

Služba Google Timeline může v některých případech pomoci. Pokud měl váš ztracený telefon účet Google, bude poloha vašeho zařízení uložena. Chcete-li tak učinit, musíte následovat odkaz a přihlásit se. Umožní vám otevřít mapu a zjistit, kdy a kde byl váš iPhone. Musíte znát uživatelské jméno a heslo účtu, který byl použit v ukradené aplikaci.

Jak obejít dvoufaktorové ověřování iCloudu

Při používání služby Přátelská nápověda není tento kód pro přihlášení do služby iCloud vyžadován

Zajímavé je, že samotná společnost Apple nikde neuvádí, že je k přihlášení do Apple ID při použití služby Přátelská nápověda vyžadován ověřovací kód. Možná se jedná o nějakou chybu, nebo se vývojáři záměrně rozhodli pro tento předpoklad, aby usnadnili hledání ztracené elektroniky těm, kteří již nemají po ruce důvěryhodná zařízení.

Osobně jsem se zkoušel přihlásit ke svému účtu Apple ID ze dvou různých zařízení propojených s různými účty a zjistil jsem, že webové stránky společnosti Apple, pokud na ně přistupujete přes aplikaci Locator, dočasně deaktivují dvoufaktorové ověřování. A to i přesto, že při pokusu o přímé přihlášení k účtu je kód stále vyžadován.

Ano, z hlediska pohodlí je to opodstatněné, ale z hlediska bezpečnosti naprosto iracionální. Pokud přece zjistím něčí přihlašovací jméno a heslo, mohu se nerušeně přihlásit k cizímu účtu. A to nemluvím o takových banalitách, jako je zapomnětlivost uživatelů. Je velmi pravděpodobné, že po nalezení vašeho zařízení se váš přítel jednoduše zapomene odhlásit ze svého účtu ve vašem zařízení.

Ať už se jedná o chybu? Těžko říct. Za prvé, možnost obejít dvoufaktorové ověřování není zrovna ve stylu společnosti Apple. Na druhou stranu ale společnost umožnila odemknout iPhone v masce a s hodinkami Apple Watch na zápěstí. Je tedy velmi pravděpodobné, že se jedná o další uvolnění, které se provádí čistě pro pohodlí uživatelů.

Vyhledání telefonu prostřednictvím jiného iPhonu

Alternativním způsobem, jak najít svůj oblíbený iPhone, je použít vyhledávací aplikaci (https://goo).gl/9ZUvij) prostřednictvím jiného zařízení a zjistit polohu iPhonu pomocí geolokace. Existují dvě možnosti. Pokud jste aktivovali možnost sdílení dat v rámci rodiny, stačí použít zařízení sourozence/otce/matky/dětí.

Pokud tato možnost není aktivována, musíte se do aplikace přihlásit pod svým Apple ID. K tomuto účelu lze použít také iPad.

Co lze provést na dálku s ukradeným/ztraceným smartphonem

Pokud máte připojenou vyhledávací službu, můžete kromě zobrazení stavu a aktuální (nebo poslední uzamčené) pozice:

 • Přehrajte si signál na iPhonu. to se hodí, když už jste na místě;
 • přepnout zařízení do režimu Ztraceno. vhodné pro uzamčení, pokud jej nemůžete rychle najít;
 • Vymazání dat. pokud naděje na návrat zemřela.

Důležité! K provedení všech těchto akcí (a také ke zjištění polohy) potřebujete připojení k síti. Pokud je zařízení offline, příkaz se neprovede, dokud se komunikace neobnoví.

Zde najdete návod, jak uzamknout iPhone, který není váš, prostřednictvím služby iCloud (připomeňme, že web lze použít na libovolném počítači):

Kromě toho vás systém vyzve k zadání textu, který se zobrazí na obrazovce při zapnutí. Můžete být například vyzváni, abyste zavolali na určité číslo, napsali na určitou adresu nebo uvedli jiný způsob komunikace.

Tato metoda bude fungovat pouze v případě, že jste se předtím přihlásili ke stejnému účtu v samotném zařízení.

Pokud nechcete riskovat a chcete data ze zařízení odstranit, použijte možnost služby.

Důležité! Po vymazání jako by to už nebylo vaše zařízení. prostřednictvím služby společnosti Apple ho už nebudete moci najít. Aktivní zůstane pouze funkce uzamčení, která je deaktivována pouze odstraněním iPhonu z účtu.

Nakonec zbývá nešťastná možnost, když služba nebyla aktivována. V tomto případě můžete:

 • změňte si heslo k Apple ID a ke službám, ke kterým jste iPhone používali k přihlašování (např. k sociálním sítím);
 • Deaktivace služby Apple Pay na webu https://appleid.Apple.com v příslušné sekci.

Pokud vám byl iPhone ukraden a vypnut, můžete se ho samozřejmě pokusit najít sami, ale nezapomeňte na možnost kontaktovat policii. Je třeba vyplnit formulář žádosti a uvést IMEI zařízení a potvrdit, že je skutečně vaše. Kromě toho můžete kontaktovat svého operátora a nechat SIM kartu zablokovat.

Služby a aplikace pro sledování telefonu

Sledování smartphonu je možné nejen pomocí funkce „Najít můj iPhone“ nebo „Najít mé přátele“. Existuje mnoho způsobů, jak lokalizovat zařízení. od aplikací až po služby mobilních operátorů, ale jejich použití je možné pouze s vědomím majitele telefonu.

Podle ruských zákonů je jakékoli špehování jiných osob bez jejich souhlasu trestným činem, a to i v případě, že se provádí pomocí oficiální funkce „najít iPhone“.

Další funkce pro sledování polohy zařízení:

 • Rodinný přístup. nejenže umožňuje sdílení nákupů nebo obsahu mezi členy skupiny, ale je to také spolehlivý způsob, jak najít iPhone. stačí povolit určování zeměpisné polohy.
 • Operátoři mobilních sítí mohou být schopni lokalizovat váš iPhone nebo jiný mobilní telefon, pokud předem povolíte sledování karty SIM. Jedná se o placenou službu, jejíž ceny a podmínky si ověřte u společnosti.
 • Aplikace třetích stran. Další aplikace pro sledování iPhonu jsou k dispozici v App Store nebo Cydii (mnohé vyžadují jailbreak). Nedoporučujeme to však dělat. interní možnosti společnosti Apple jsou dostatečné a předání údajů o vašem zařízení aplikaci od neznámého dodavatele by ohrozilo vaše soukromí.

Jak sledovat mobilní telefon podle IMEI

Technická možnost najít iPhone pomocí IMEI existuje, ale pouze pro orgány činné v trestním řízení. mobilní společnosti neposkytují přístup k těmto údajům soukromým osobám. V takovém případě byste měli incident nahlásit policii spolu s účtenkou potvrzující nákup.

Existují také databáze vytvořené uživateli, do kterých můžete zadat IMEI svého zařízení, uvést, že se ztratilo, a nabídnout odměnu. Všechny ostatní webové stránky a nástroje nabízející vyhledání ukradených iPhonů podle IMEI jsou podvodné.

Orgány činné v trestním řízení obvykle telefony nehledají, pravděpodobně pomohou najít iPhone podle IMEI, pouze pokud by jim to umožnilo vyřešit závažnější trestný čin.

Jak povolit funkci „Najít iPhone“?

Máte nový iPhone a chcete se co nejlépe chránit? Skvělé, pak musíte povolit funkci „Najít iPhone“. Zde jsou pokyny:

Upozorňujeme, že funkce „Najít iPhone„Odblokování funguje pouze při zapnutém internetu. V opačném případě nebude možné zařízení na mapě najít.

Co je FoneMonitor

Je to nástroj založený na prohlížeči, který vám umožní mít iPhone jako na dlani: jedním kliknutím získáte přístup k hovorům, zprávám, historii cestování, dokonce i ke zprávám WhatsApp, historii prohlížeče, poznámkám a dalším informacím. Do zařízení není třeba instalovat žádný software třetích stran.

Lze přidat několik zařízení a všechny informace jsou okamžitě doručeny do řídicího centra FoneMonitor. Takto můžete rychle zjistit, komu majitel smartphonu nejčastěji volá, jaké jsou jeho poslední hovory, zprávy a další informace.

Jak nastavit funkci Najít můj iPhone

Co dělat, když ztratíte iPhone, a jak ho najít, když je vypnutý? Můžete si ověřit, že to nemusí být snadné.

Prevence je tedy nejlepší lék. Pokud máte to štěstí, že máte iPhone zpět, i když neměl povolenou funkci Najít můj iPhone, nezapomeňte provést tato nastavení. To vám pomůže v budoucnu, pokud z nějakého důvodu nebudete moci své zařízení znovu najít.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS