Sluchátka Apple AirPods Jak rozlišit falešný

sluchátka, apple, airpods, rozlišit

Jak originální AirPods 2 sluchátka odlišují od padělků? 12 způsobů!

Ahoj! Nyní může jakékoli značkové zboží předstírat. Například stejný iPhone jde do prodeje a po několika dnech jej můžete získat již kopii. Budeme mluvit o AirPods 2. to jsou bezdrátová sluchátka společnosti Apple. Produkt je docela populární a má dobrou kvalitu, takže je to jen hřích, aby ho nečinil! Přijdeme na to, jak odlišit originál od falešného.

Tato sluchátka můžete určit pěti značkami.

sluchátka, apple, airpods, rozlišit

Jak rozlišit falešný

Apple vždy vyrábí přízvuk, aby zajistil, že jeho zákazníci nakupují značkové gadgety výhradně od oficiálních prodejců. Výrobce monitoruje svou pověst a zdůrazňuje prestiž značky přítomností rozsáhlé vlastní maloobchodní sítě. Je proto nesmírně nepravděpodobné, že by se setkaly s původními earpody v kioscích, které se nacházejí v podzemních přechodech nebo na zastávkách.

Apple produkty mají velkou poptávku. Earpods proto nelze prodávat se slevou, což snižuje jejich náklady 2-4krát. Původní zařízení má cenu blízko doporučení společnosti Apple. Pokud tedy mají sluchátka níže než zadávání zakázek firemních earpodů, pak je to určitě falešný.

Balení původních earpodů během počáteční inspekce by nemělo způsobit negativní emoce. Značková krabice odpovídá velikosti obsahu, nedovoluje zařízení volně se pohybovat.

Původní krabice je vyrobena úhledně. Hnízdo pro pouzdro má požadovanou velikost, takže v něm není nic visí. Na původní krabici nejsou žádné nápisy ve formě čínských hieroglyfů, v angličtině je čárový kód a další informace. Původní balení vypadá takto:

Dále je nutné zkontrolovat dostupné nápisy. Neměli by mít zjevné vady při tisku. Všechny znaky v originálu jsou vyrobeny ve stejném písmu. Blove Anglický jazyk pomáhá identifikovat repliku. Je důležité číst všechny nápisy, ujistěte se, že oografické chyby.

Ve spodní části na konci krabice je čárový kód s dalšími informacemi. Neměly by také existovat žádné ografické chyby, vady v tisku.

Nabitý případ původních AirPods

Jak odlišit AirPods 2 od falešných? Stále zjišťujeme, jaký je rozdíl mezi původním portem EIR a falešnými:

  • Zadní část nabíječky. Opatrně zkontrolujte tlačítko Nastavení. Zdá se, že se zdá, že je získáno do pouzdra a na falešném bude poněkud vyčnívající nad povrchem. S největší pravděpodobností bude mít originál známý nápis: „Navrhl Apple v Kalifornii. Shromážděno v Číně „.
  • Otevření/uzavření víka. Pokračujeme v rozebírání, jak odlišit originální AirPods od falešného. Pokud máte originální možnost, víko se otevře hladce. Ale na padělky ostře, nečekaně. Někdy je dokonce nutné úsilí, protože je nainstalován výkonný magnet.
  • Zadní část čepice. Zde najdete informace o modelu zařízení a sériové místnosti. Posledně jmenované se musí shodovat se sériovým číslem uvedeným na krabici.
  • Umístění indikátoru. Pokud jste před AirPods první série, bude blikající bod pod víkem, mezi sluchátky, a pokud je druhá série na přední straně pouzdra.
  • Barva. Odstín původního mléka-bílého. Fake může být sněhová, jako dýhy, nebo jde do výkřiku.
  • Klikněte. Když zavřete původní čepici, slyší se tichý tlumený zvuk. V případě falešného. ostrého, sonorského.
  • Rozměry. Parametry nabíječky: 44,3 x 21,3 x 53,5 mm.

Jak odlišit AirPods Pro od falešných? Věnujte pozornost názvu modelu pro původní případ:

Dodatek (Nastavení v iPhone)

V nastavení je vše stejné, s výjimkou sériového čísla a firmwaru!

Firmware ve falešném (kopírování) AirPods Pro je nejčastěji vyráběn jako firmware pro AirPods 2 generace (začíná 1A).

sluchátka, apple, airpods, rozlišit

V originále. s 3a. A při pohledu na firmware se při stisknutí čísla. serialisté případu a každé sluchátka se mění!

Také v původním AirPods Pro je firmware aktualizován sám a je přidána funkce prostorového zvuku

Primární inspekce

I když inspekce případu s balíčkem nemá důvod pochybovat o originalitě earpodů, neztrácejte bdělost. Mazaný prodejci mohli vložit falešnou náhlavní soupravu do proprietární krabice. Zkoumání zařízení proto musí věnovat zvláštní pozornost.

Jedním z jednoduchých způsobů, jak identifikovat repliku, je zvážit sluchátka. Falfifier může mít větší i nižší hmotnost. Nevýhodou této metody je potřeba mít zjevně originální sluchátka. Navíc, pokud neexistují žádné stupnice, můžete porovnat tvar a délku.

Vážení

Závěrečná tabulka rozdílů

Všechny originální sady pro iPhone mají řadu charakteristických rozdílů od replik, protože falšatery nemají přístup k vybavení s vysokou přesností a pevným materiálem. Hlavní kritéria pro stanovení značkových produktů jsou uvedena v níže uvedené tabulce.

Kritériem je původní falešný
Značka Napsáno vysoce kvalitní barvou, obvykle šedivým odstínem Může mít chyby
Kvalita zvuku Vysoko, s dobrými detaily Nadměrně hlasitá basa, která utopí zvuk
Kvalita výroby Všechny mezery jsou minimální a jednotné. Materiály jsou pro dotek příjemné. Zkreslené klouby a přítomnost dalších vad v montážích a montáži

Kontrola originality programové sluchátka

Na sériovém čísle můžete rozlišit falešný sluchátka. Chcete.li to provést, použijte oficiální web. V případě značkové náhlavní soupravy obdrží kupující potvrzení. Pokud je před ním, na obrazovce se objeví chyba.

Kontrola pomocí sériového čísla Úspěšná kontrola originálu

Můžete také zkontrolovat originalitu bezdrátových sluchátek AirPods pomocí iPhone. Chcete.li to provést, přineste případ do smartphonu. Připojení repliky způsobí problémy a potřebu manuálního nastavení. Originál okamžitě normálně interaguje s telefonem.

Případ

Spojení

Originální AirPods

Úspěšné připojení

Zvuk vysoce kvalitní kopie AirPods

V původních sluchátcích je kvalita zvuku dobrá a vyvážená v jakémkoli svazku, mají příjemnou basu. Nízké frekvence buď chybí na padělcích, nebo je jich příliš mnoho, a při maximálním objemu je zvuk zkreslený, objeví se sípání.

Originální sluchátka mají čistý a vysoce kvalitní zvuk.

Drátěný cop a konektor

Pách dodávaného kabelu ve stínu se neliší od barvy pouzdra. Ale to je ve skutečných produktech od Apple. Ve falešné verzi vypadá tón izolace tmavší. Pokud se pečlivě podíváte na kovové konektory, struktura materiálu nevypadá podrobně, ale hladce se liší. Používá se také logo USB na plastovém pouzdře.

USB drát a konektor

Falfifikátor importovaný z asijských zemí se často liší od originálu přítomností charakteristické značky, které prodávající vhodné zavěsit krabici na okně. V těchto produktech z Apple chybí taková „vylepšení“. Další nuance jsou rozdíly ve výkresech balení. Jakýkoli nesrovnalost s vlastnickými obrazy, dokonce i nevýznamné prokáže, že zboží je falešné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS