Sluchátka Sony Sluchátka: Dostupný nový Challenger přebírá šampiona. Sony WH 1000 XM3

Sluchátka Sony Sluchátka: Dostupný nový Challenger přebírá šampiona

Mohou se tyto nové nadbytečné uši postavit chvályhodnému WH-1000XM3?

Kredit: Recenzed / Jackson Ruckar

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Sluchátka Sluchátka společnosti Sony WH-1000XM3, Sluchátka pro potlačování hluku. Jsou super pohodlné, zní úžasně a dodávají některé z nejlepších funkcí a rušení hluku. Nevýhoda? Dokonce i v prodeji stále stojí více než 200, což je příliš mnoho peněz pro mnoho lidí.

I když není nedostatek levných sluchátek, byli jsme stále jazzováni, když Sony spustila WH-CH710N v roce 2020. V našem hodnocení jsme objevili vynikající alternativu k chválenému, ale ceně WH-1000XM3, široce dostupnému pro téměř 100. Ale což je nejlepší nákup? Naskládali jsme je do několika kategorií, abychom vám pomohli rozhodnout se.

Cena

Jak jsme poznamenali, novější Sony WH-CH710N má zjevnou cenovou výhodu oproti vlajkové lodi Sony.

WH-CH710N jsou zhruba polovina ceny nejvyššího stupně WH-1000XM3.

I když můžete pravidelně najít WH-1000XM3 pro přibližně 180 v některých prodejcích v prodeji, jeho MSRP je 350, zatímco novější WH-CH710N začíná kolem 200, ale často lze nalézt až 110.

Pro všechno, co dostanete s WH-1000XM3, je nalezení pro méně než 200 skvělým nákupem-ale WH-CH710N lze mít mnohem nižší, je to snadné vítězství.

Náš výběr: Sony WH-CH710

Životnost baterie

Jak bezdrátová sluchátka jde, je výdrž baterie jednou z nejdůležitějších funkcí. Pokud musíte každou noc nabíjet sluchátka jako dvouletý smartphone, něco není v pořádku. Naštěstí ani WH-1000XM3, ani WH-CH710N tento problém-ale fungují trochu jinak.

Během naší recenze a praktického testování jsme měřili přibližně 30 hodin výdrže baterie za jediný náboj na dražší/starší WH-1000XM3, což je určitě pevné množství času přehrávání-je to asi o 10 hodin více, než budete mít. v průměru z Bose QC 35 II, což by mohla být jeho nejstarší konkurence.

Pravděpodobně byste mohli vydat větší výdrž baterie z XM3, pokud jste vypnuli všechny jejich speciální funkce-jako je adaptivní zrušení šumu-ale to je také velký důvod, proč je koupit na prvním místě, takže se cítí trochu sebepoškození.

K našemu překvapení, tím cenově dostupnější-ale také mnohem novější-SONY WH-CH710N ve skutečnosti nabízí o něco delší celkový čas baterie ve srovnání s WH-1000XM3. Celkem 35 hodin to není tuna, ale je to stále skvělý výsledek, zejména pro to, co platíte.

Náš výběr: Sony WH-CH710N

Funkce

Tam, kde funkce jdou, existuje určitý stupeň podobnosti mezi WH-1000XM3 a WH-CH710N, ale celkově je první z nich robustnější z nich. S cenově dostupnějším WH-CH710N stále stále ruší hluk, ale ne „adaptivní“ druh, který najdete s vlajkovou lodí WH-1000XM3.

Эволюция наушников Sony WH-1000: Неожиданная НОВИНКА?!

V naší úplné recenzi si můžete přečíst vše o rozsáhlé funkci WH-1000XM3, ale podstatou je, že WH-1000XM3 je jednoduše mnohem přizpůsobitelnější, pokud jde o vyrovnání a stupeň/efektivitu zrušení šumu.

WH-1000XM3 má rozsáhlé, vysoce užitečné funkce.

Zrušení šumu WH-1000XM3 není jen lepší libru za libru než WH-CH710N, je to účinnější v celé řadě scénářů. Například můžete vyhledat změny barometrického tlaku, abyste pomohli s přechodem během letů (což bude někdy užitečné, slibujeme) a „adaptivní“ funkce automaticky vypočítá, zda sedíte, chodíte, běží nebo dojíždění a přiměřeně upravte intenzitu rušení hluku.

Jednou další skvělou funkcí je schopnost umístit dlaň přes dotykové tlačítka do levého ucha, aby se na okamžik aktivovala vnější mikrofony a slyšela, co se děje kolem vás. Tyto druhy speciálních funkcí-které zdaleka nejsou pouze pro uživatele, zmírňují mnoho běžných bodů bolesti za sluchátka-jsou velkým ospravedlněním zvýšeného cenového bodu WH-1000xm3.

Náš výběr: Sony WH-1000XM3

Kvalita zvuku

Abych byl jasný přímo dopředu: Kvalita zvuku je vždy důležitá, bez ohledu na to, jaké sluchátka kupujete nebo kolik jste ochotni zaplatit. Pár primární funkce sluchátek je hraní hudby. nebo alespoň hraje zvuk. a pokud to nemohou udělat správně, nestojí za váš čas za váš čas.

Pro všechny jejich další funkce a použití je nejlepší na WH-1000XM3, jak skvěle zní.

Naštěstí, jak byste asi mohli hádat, oba tyto modely přinášejí dobrou kvalitu zvuku, ale na konci dne WH-1000XM3 překonává jejich levnější, interní soupeř.

Pokud jste v tomto scénáři zájem o cenově dostupnější WH-CH710N, budete rádi, že vědí, že stále zní skvěle. Nebudou nikoho odfouknout (WH-1000XM3 prostě), ale jejich basy, střední a výškové registry jsou dobře vyvážené a robustní za to, co platíte.

Náš výběr: Sony WH-1000XM3

Bezdrátové připojení

Jedna věc, kterou určitě dostáváte s cenově dostupnějším WH-CH710N, je trochu „Technologická parita“, kde se týká věcí jako Bluetooth Connectivity. WH-CH710N může být dostupnější, ale stále se synchronizují s aplikací Sony Connect (stejná jako WH-1000XM3) a mají zhruba stejnou úroveň konzistence a bezdrátového rozsahu jako dražší pár.

Náš výběr: kravata

Design a fit

Bez ohledu na to, co platíte za sluchátka, je pohodlí hlavního důležitosti. A naštěstí jsou WH-1000XM3 i WH-CH710N spousta pohodlných.

To znamená, že zatímco nadměrné uši WH-CH710N jsou dostatečně pohodlné na to, aby se nosily na několik hodin bez stížností, WH-1000XM3 může být nejpohodlnější pár sluchátek, jaké jsem kdy použil. Jsou polštářové měkké a navzdory všem technologiím, které do nich nacpali, překvapivě lehký. Je snadné zapomenout, že jsou dokonce na vaší hlavě.

WH-CH710N dodává hladký, zaoblený exteriér s tlačítky na setu a slušné (ale omezené) polstrování pohodlí.

Pokud nejste velmi citliví, nedokážu si představit, že mám nějaké stížnosti na fit a pocit WH-CH710N, ale není pochyb o tom, že WH-1000XM3 je z těchto dvou pohodlnější.

Náš výběr: Sony WH-1000XM3

Závěr

Není těžké si zde nárokovat jasného vítěze. WH-CH710N jsou přibližně poloviční cenou robustnějšího WH-1000XM3, ale to je jejich jediná skutečná výhoda.

To znamená, že existují dobré důvody, proč jít s obou možností. Rozhodnutí přichází na to, co „potřebujete“ ve dvojici sluchátka. Pokud chcete jen skvělou sadu přehnaných earů, které jsou dostatečně pohodlné, znějí dostatečně dobře a zrušte dostatek hluku pro základy (letecká doprava, rušná kancelář atd.), WH-CH710N jsou naprosto slušnou možností a jejich cena je skvělá.

Pokud však chcete, co je v podstatě jeden z nejlepších párů sluchátek orientovaných na spotřebitele za posledních pět let, nemůžeme dostatečně doporučit WH-1000XM3. Nabízejí bezstarostné pohodlí, úžasný zvuk a některé z nejlepších zrušení hluku, které si můžete koupit.

Vítěz: Sony WH-1000XM3

Sony WH-1000XM4 vs WH-1000XM3: Jaký je rozdíl?

Porovnáme rozdíly mezi sluchátky SONY WH-1000XM4 a XM3, abychom vám pomohli rozhodnout se, na které koupit.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podpořit Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Pokud jde o sluchátka bezdrátového šumu, Sony je na vrcholu své hry již několik let.

Jeho série 1000x se při prvním představení překvapila, ale nyní je považována za mezi nejlepšími.

Nejnovější generace, Sony WH-1000XM4, přichází s nejpokročilejšími funkcemi, ale pokud váš rozpočet není skvělý, stojí za to nakupovat kolem předchozí generace místo toho místo toho?

Porovnáme rozdíly mezi nimi, abychom vám pomohli učinit toto rozhodnutí.

Co je jiné?

Vizuálně jsou sluchátka XM3 i XM4 velmi podobná. Existují však některé vylepšení designu pro pohodlí, nový čip pro zlepšení aktivního zrušení hluku a několik dalších funkcí, které usnadňují interakci s vnějším světem.

Podpora širší škály hudebních technologií také dělá rozdíl.

SONY Wh-1000xm3. Наушники за 30000. Стоят ли того?

Design a sestavení

Určení rozdílů mezi sluchátky Sony WH-1000XM4 a XM3 je těžké je těžké. Přicházejí v podobných barevných možnostech a sdílejí stejné poznámky k designu.

Ale XM4 jsou pohodlnější nosit. SUASS je o 10 % větší, tak měkčí. A čelenku se zmenšilo, aby snížilo hmotnost, i když frakčně.

Mezi náušnicemi a pažemi je také menší mezera, aby bylo zajištěno méně zvukového krvácení.

Ve všech ostatních ohledu však jsou hráškem v modulu. Dobře postavené, robustní a snadno se nosí po dlouhou dobu.

Baterie a nabíjení

  • Sony WH-1000XM4: Až 30 hodin (NC), 38 hodin (NC Off), plné nabití za 3 hodiny, 5 hodin za 10 minut
  • Sony WH-1000XM3: Až 30 hodin (NC), 38 hodin (NC Off), plné nabití za 3 hodiny

Tvrdí životnost baterie je stejná na obou náhlavních soupravách. Až 30 hodin se zapnutím zrušením hluku, 38 s ním. I když MX4 zvládne věci trochu jinak, což usnadní život.

Oba lze účtovat z bytu do plného množství za přibližně tři hodiny pomocí USB-C. Ale XM4 je schopný, pokud je nabitý po dobu přibližně pěti hodin přehrávání s pouhými 10 minutami nabití.

Kromě toho XM4 přichází s senzorem blízkého náušnice, který, když je spojeno s interními senzory pohybu, může pozastavit přehrávání při odstranění telefonů. Hudba začne znovu, až je dáte zpět.

Alternativně, pokud je necháte na 15 minut, budou úplně zapnout.

Audio Tech a ANC

  • Ovladače Sony WH-1000XM4: 40 mm typu kupole, DSEE Extreme, procesor QN1, Bluetooth Audio
  • Ovladače Sony WH-1000XM3: 40 mm typu kupole, DSEE HX, procesor QN1, APTX a APTX HD podpora

Oba modely používají podobné jednotky řidiče typu 40 mm, ale způsob zpracování zvuku je v nových heaforech mírně vylepšen. zvláště pokud jde o typy komprimovaných souborů.

Zatímco WH-1000XM3s využívají technologii DSEE HX k analýze a zlepšování MP3 a podobně, takže je znějí blíže k vysokým rozlišením, beztráceným alternativám, XM4S do ante zahrnutím nejnovějšího standardu, DSEE Extreme. To používá technologii AI Edge AI k lepšímu posouzení částí stopy, které ovlivnily v důsledku kompresního procesu, a přibližují chybějící prvky.

Stručně řečeno, i když si to nemusíte nevšimnout, pokud se opravdu nestředíte na každou stopu, ztrátové stopy by měly znít lépe na překročení 1000xm4.

Kromě toho, zatímco se procesor QN1 vrací, aby řídil technologii adaptivního zrušení šumu, připojuje se k novému modelu Bluetooth Audio SoC (System-On-Chip), který je přesnější při určování externího okolního hluku a proti němu proti němu. A je schopen provádět úpravy 700krát za sekundu.

Je zvláštní, že stojí za to zdůraznit v negativním sloupci, že XM4S nepodporují APTX a APTX HD pro bezeztrátové streamování, místo toho upřednostňují proprietární LDAC Sony.

Funkce

  • Sony WH-1000XM4: Zvuková podpora s vysokým rozlišením, zvuk 360 reality, mluvení k chat, multipoint Bluetooth Connectivity Sony WH-1000XM3: vysoce rozlišený zvukový podporu, 360 Reality Audio

Zvuk s vysokým res je podporován oběma sadami sluchátek, tak i zvuk 360 reality. SONY’s VLASTNÍ TYP VIRTUÁLNÍHO SOUČASNÉHO SOUČASNÉHO. A obě zařízení jsou kompatibilní s Alexa, Google Assistant a Siri Voice Control. Na 1000xm4 je však k dispozici několik dalších klíčových funkcí.

Adaptivní kontrola zvuku je vylepšena. I když může automaticky upravit režimy rušení šumu na obou modelech v závislosti na vaší situaci, nyní můžete nastavit oblíbená místa, kde zvukový podpis s úpravou v závislosti na GPS. Například můžete mít sluchátka automaticky přepnout na ovládání zvuku okolního zvuku.

Speak-to-Chat je k dispozici pouze na MX4. To znamená, že přehrávání hudby se pozastaví, kdykoli budete mluvit nahlas. To vám umožní konverzovat, aniž byste museli nejprve odstranit sluchátka.

Nakonec debutovalo multipoitní připojení na 1000mx4. který podporuje Bluetooth 5.0 místo Bluetooth 4.2 na předchozím modelu. To znamená, že můžete propojit novou náhlavní soupravu se dvěma samostatnými zařízeními najednou a snadno se mezi nimi přepínat. A pokud je na druhé straně přijato hovor, sluchátka jej automaticky přepne a předchozí.

Sony WH-CH710N

Cena a závěr

Sony WH-1000XM4 prodává za 350 liber ve Velké Británii, 350 v USA. stejná cena, kterou byl předchozí model původně spuštěn na.

To by však mohlo učinit největší rozhodnutí za nákup. Nabídky na WH-1000XM3 mohou být o více než 100 GBP méně, takže i když v nejnovější verzi je k dispozici spousta upgradů a vylepšení, váš rozpočet by vás mohl vést k zvážení bývalé místo toho místo toho.

Ať tak či onak, získáte vynikající pár bezdrátových sluchátek ANC, která vám budou hrdí

Sony WH-1000XM4 vs Sony WH-1000XM3: Master nebo Apprentice?

Sony je na vrcholu trůnu aktivního trůnu a trpícího šumu (ANC) a je to hlavně díky Sony WH-1000XM3. Konkurenti spustí každých pár měsíců s okem na koruně, ačkoli žádný z nich neřekl Sony. Nyní je čas zjistit, zda má nejnovější vlajková náhlavní souprava společnosti Sony, Sony WH-1000XM4.

Obě náhlavní soupravy vypadají téměř identicky. Sony nebyla na této frontě příliš dobrodružná. ale přírůstková vylepšení nesmí být přehlížena. Změny přicházejí s oběťmi, takže se nakonec můžete ocitnout na klasiku namísto nové horkosti. Pojďme rozebrat oba páry, abychom zjistili, které se objevují nahoře.

O tomto versus: Toto srovnání pochází od zvukových odborníků na naše sesterské stránky Soundguys. Podívejte se na jejich důkladné převzetí Sony WH-1000XM3 vs Sony WH-1000XM4.

Sony WH-1000XM4 nabízí stejné funkce jako WH-1000XM3 a pak některé

Oba páry sluchátka pro potlačování šumu nabízejí ovládací prvky dotyku na pravém šálku uší, které vám umožní hrát, pozastavit, upravit objem a přeskočit stopy s řadou kohoutků a přejetím. Kontroly zůstaly do značné míry stejné, i když citlivost je noc a den. Tam, kde byla Sony WH-1000XM3 nesmírně citlivá a často trpěla náhodnými vstupy, je WH-1000XM4 naopak. Náš recenzentka Adam Molina zjistil, že dotykové ovládací prvky nereagují, natolik, že se jim vyhýbal, pokud je to možné.

Obě náhlavní soupravy jsou svázány, pokud jde o softwarové funkce poskytované aplikací pro sluchátka Sony Connect (k dispozici na iOS a Android). Můžete vytvořit profily EQ nebo použít předvolby a můžete se zapojit do audio reality Sony 360. Aplikace společnosti Sony je také nutností, pokud chcete vytvořit profily pro kladení šumu pro různá prostředí nebo upřednostňovat stabilitu připojení před kvalitou zvuku.

Jedním z nových triků, na které jsme hovořili, je funkce Speak-to-Chat, která pozastaví váš přehrávání kdykoli mluvíte. Funguje to dobře. možná příliš dobře. protože přehrávání se často zastavilo, pokud se Adam příliš zasmál na vtip na podcastu. To může být v aplikaci deaktivováno, pokud zjistíte, že přehrávání médií příliš často přeruší přehrávání médií.

Sony WH-1000XM4 také obsahuje hřiště přidaných senzorů, které detekují, zda máte náhlavní soupravu nebo ne. Přehrávání se zastaví, jakmile senzory uvědomí, že jste odstranili náhlavní soupravu, což se ukáže jako nejrychlejší způsob, jak zastavit hudbu.

SONY WH-1000XM4 se liší v konektivitě

Zatímco funkce jsou většinou stejné mezi Sony WH-1000XM3 a WH-1000XM4, možnosti připojení nabízejí skutečnou hlavu k hlavě. Nový pár je aktualizován pomocí Bluetooth 5.0 firmwaru a podporuje vícepodnikové připojení a vysoce kvalitní kodeky AAC a LDAC. Bohužel, Multipoint funguje pouze s AAC. ne Sony’s vlastní LDAC. ale alespoň je snadné přepínat mezi zařízeními.

Starší WH-1000XM3 společnosti Sony je uvíznutá zpět na Bluetooth 4.2, i když podporuje kodek APTX, což je pro uživatele Androidu plus: je to konzistentnější napříč zařízeními než LDAC. Navzdory tomuto praktickému pocitu není Multipoint nikde k nalezení, takže pokud chcete přepínat zařízení, musíte to udělat ručně odpojením od jednoho před připojením k dalšímu.

Rozhodování o tom, který pár vyhraje bitva kvality připojení, se spoléhá na to, jaký telefon je ve vašich uživatelích Apple, bude pravděpodobně upřednostňovat Sony WH-1000XM4 pro multipoitní konektivitu a APTX není nutností pro iPhony. Uživatelé Androidu však mohou být v pokušení chytit starší WH-1000XM3, protože AAC není na zařízeních, kteří nejsou skvělí.

Obě náhlavní soupravy se spárují přes NFC, takže byste měli být schopni aktualizovat připojení tím. Sony také udržovala 3.5 mm jack na obou párech, takže můžete poslouchat bez obav o výdrž baterie.

Sony WH-1000XM3 vede v životnosti baterie

Sony se může pochlubit tím, že oba páry mohou dosáhnout působivých 30 hodin výdrže baterie-a zjistili jsme, že to není zcela pravdivé v obou případech. Zjistili jsme, že nový Sony WH-1000XM4 se zachytil za plaché 20 hodin, což je stále solidní přehrávání. Neměl být překonán, starší Sony WH-1000XM3 trval 24 hodin na jednom poplatku za korunu. Naše testy se provádějí s přehráváním nastavenou na výstup 75 dB s maximálním výkonem s intenzitou šumu.

Zatímco Sony možná mírně přehnala výdrž baterie, pamatujte, že můžete z obou párů vymačkat trochu více přehráváním deaktivací ANC nebo nasloucháním na nižší hlasitost. Ať tak či onak, budete těžké najít pár bezdrátových uší, které trvají 20 hodin.

Který pár nabízí vynikající trhnutí šumu?

Sony WH-1000XM3 držel pevnost několik let kombinací aktivního tkaninku šumu a dobré těsnění poháru uší. Aby je WH-1000XM4 překonal, naznačovalo by to, že Sony ještě nejlépe vylepšila. Skutečným testem je, jak dobře se sluchátka filtrují dolní zvuk, protože většinu vysokofrekvenčních zvuků lze působit proti pasivní izolaci.

Naše testy zjistily, že Sony WH-1000XM4 skutečně nabízí vynikající hluk. Vyvrcholí kolem 200 Hz, což znamená, že by měl nabídnout skvělé-nebo, jak to řekl Adam.

Přesný zvuk nebo pohodlí přátelské k spotřebitelům?

Nenechte se mýlit, jak Sony WH-1000XM3, tak WH-1000XM4 zní skvěle. Jsou přesné v celém zvukovém spektru a téměř jakákoli hudba bude znít na místě a přesně. Oba páry však nejsou ve svém zdravém důrazu identické. WH-1000XM4 nabízí neutrálně nakloněný zvuk, zatímco WH-1000XM3 zvyšuje basy kolem 5 dB, což dělá znatelný rozdíl. Nakonec to znamená, že bubny a basové kytary budou na starší pár znít trochu hlasitěji a může to být pro milovníky EDM.

Na rozdíl od rozdílu si nestěžujeme, jen zdůrazňujeme, že zvukové profily uspokojují různé posluchače. Bass Boost se může propůjčit průměrnému spotřebiteli, zejména pokud necítíte potřebu pohrávat si s každým nastavením. Audiofily se mohou naklonit k neutrálnímu zvuku WH-1000XM4, ale vždy můžete nastavit vlastní ekv. Pokud tak učiníte, výchozí pro streamování SBC.

Mikrofon Sony WH-1000XM3 mohl být jednou a hotový

Když jsme spustili mikrofon, byli jsme ohromeni mikrofonem WH-1000XM3, ale nebylo to dokonalé. V celé spravedlnosti, vnitřní mikrofony obětují kvalitu zvuku pro kompaktní design. Bohužel, zdá se, že Sony zapomněla, co to udělal správně, protože mikrofon WH-1000XM4 zní více pro chodce.

Nová náhlavní souprava zdůrazňuje rozsah basů a zároveň zvyšuje vysokofrekvenční zvuky, což znamená, že hlubší hlasy projdou na tiché straně. Je to pravděpodobně pokus o zmaření efektu blízkosti, ale chybí nám starší nastavení mikrofonu.

Pokud jen plánujete telefonovat, mělo by to být v pořádku, ale rádi bychom viděli další dobrý mikrofon. To je něco, co by se společnost Sony mohla zlepšit s budoucími aktualizacemi softwaru, protože jsme viděli Shure dělat s jeho Aonic 50 Headset. Dejte každému páru poslouchejte níže a rozhodněte se sami:

Sony WH-1000XM4 vs. WH-1000XM3: Která sluchátka pro hluk vyhrají?

Sony WH-1000XM4 je nejlepší sada sluchátka pro hluk, ale je to tolik upgradu z WH-1000XM3?

Sony WH-1000XM4 sedí na našem seznamu nejlepších sluchátka pro potlačování hluku z dobrého důvodu. Je to celý balíček, který kombinuje efektivní zrušení aktivního šumu (ANC) se zvukem nejvyšší kvality, pohodlným designem a dlouhou výdrží baterie.

Je to však dost kroku od Sony WH-1000XM3? To bylo také posazeno mezi nejlepší peníze ANC sluchátka, které si můžete koupit, a dnes si můžete vyzvednout pár za nižší cenu. Je to moudřejší postup než nákup novějšího modelu, dokonce i limitovaného edice WH-1000XM4 Silent White Model?

  • Vše, co potřebujete vědět o bezdrátových uších Sony WF-1000XM4
  • Podívejte se na více z nejlepších nejlepších sluchátek celkově
  • Jen v: Prime Day Sluchátka Deal: Sony WH-1000XM4 právě zasáhla nejnižší cena

Tento WH-1000XM4 vs. FAMENT-OFF WH-1000XM3 rozkládá všechny významné změny a charakteristické znaky sestavy Sluchátka společnosti Sony. Testovali jsme oba modely po dobu tří týdnů, abychom zjistili, zda je WH-1000XM4 masivní upgrade od svého předchůdce, a zda stojí za to utratit další hotovost.

Sony WH-1000XM4 vs. Specifikace Sony WH-1000XM3

CenaBarvyŽivotnost baterie (jmenovité)VelikostHmotnostProcesorSpeciální funkce
349 (v současné době 284) 349 (v současné době 199)
Černá, stříbro (bílá od května 2021) Černá, stříbro
30 hodin (ANC), 38 hodin (ANC OFF) 30 hodin (ANC), 38 hodin (ANC OFF)
9.9 x 7.3 x 3 palce 10.4 x 7.3 x 2.9 palců
9 uncí 9 uncí
Qn1 Qn1
Aktivní zrušení šumu, nastavitelné poslech okolního okolí, inteligentní ovládací prvky, trojko-digitální asistentka, vícenásobná technologie, funkčnost pro mluvení, přizpůsobitelná EQ, NFC, vysoce rozlišený zvuk, zvuk SONY 360 Reality Audio Aktivní zrušení hluku, nastavitelné poslech okolního okolí, inteligentní ovládací prvky, podpora tri-digitálního asistenta, přizpůsobitelné EQ, NFC, zvukový podpora s vysokým rozlišením, audio reality Sony 360

Sony WH-1000XM4 vs. WH-1000XM3: Cena a hodnota

Jak Sony WH-1000XM4, tak WH-1000XM3 mají stejnou MSRP 349. Ale WH-1000XM3 nyní vidí mnohem hlubší slevy. V době psaní můžete chytit pár za pouhých 199 od Walmartu.

Pokud jste v pozici, abyste se rozbili, pak utrácení navíc za WH-1000XM4 je nejlepší investice, kterou můžete provést na sluchátka pro potlačování hluku. Jen o dostupnosti však má WH-1000XM3 jasnou výhodu.

Vítěz: Sony WH-1000XM3

Sony WH-1000XM4 vs. WH-1000XM3: Design

Umístěte tato dvě sluchátka hned vedle sebe. s nebo bez krabice. a pravděpodobně si jednu zaopravíte za druhou. Ale když se nosí a pociťujete v ruce, uvidíte, že design řady Mark byl na WH-1000XM4 mírně vylepšen, zatímco zachoval sofistikovanou siluetu originálu.

Pevné materiály tvoří nejnovější verzi, od odolných hliníkových prodlužovačů po rafinovanou kůži na čelenku a uší, které poskytují útulné pohodlí pro celodenní poslech. Společnost Sony tvrdí, že přepracovala ušní poháry WH-1000XM4, aby poskytla 10% větší povrch pro další kontakt s hlavou. Pokoj navíc přidává další vrstvu pohodlí a nabízí větší větrání, aby se zabránilo hromadění vlhkosti.

Někteří z vás si všimnou rozdílu v texturu na ušních pohárech, která byla na WH-1000XM3 více plasticky ve srovnání s gumovým povrchem měkkého dotyku na WH-1000XM4, která také lépe vystoupí na škrábance a oděrky. Malé detaily, jako jsou měděné akcenty, reliéfní loga Sony a číslo modelu s laserem nad každým prodloužením, jsou také elegantní dotyky.

Tato dvě sluchátka jsou trochu na statné straně zhruba 9 uncí, i když se ani opravdu necítí, když se nosí na hlavě nebo kolem krku. Doporučil bych omezit časy poslechu asi 3 hodiny, než se únava začne nastavit.

Fit je o něco lepší na WH-1000XM4, což lze připsat štíhlejšímu čelenku. Používá menší tlak na lebku a uši a polstrování je na kůži jemnější, i když ve srovnání s WH-1000XM3 je to stěží patrné.

Vítěz: Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 vs. WH-1000XM3: Inteligentní ovládací prvky

Jednou z největších silných stránek WH-1000XM3 byly jeho inteligentní ovládání. WH-1000XM4 přidává do mixu větší srozumitelnost, přičemž si zachovává funkce hladkého provozu předchozí verze.

Každý model má vysoce intuitivní dotykové panely, které přijímají gesta přejetí, sklouznutí a klepnutí pro bezproblémové přehrávání a správu hovorů. Konkurenti jako Bose 700 tuto funkci zkopírovali, ale neudělali to stejně jako série Mark. Rychlá pozornost se také vrací a necháte vám pozastavit hudbu položením ruky přes pravé náušnice. Když jsem ji povolil na WH-1000xm3 versus WH-1000XM4, zjistil jsem mírnou latenci.

WH-1000XM4 má několik jedinečných výhod. První je detekce na uši. Interní pohybové senzory vám umožňují automaticky pozastavit hudbu při sundávání sluchátek a pokračovat v hraní při jejich umístění zpět na hlavu. Je přesný a vysoce reaguje na pohyb.

Další jedinečnou funkcí na WH-1000XM4 je Speak-to-Chat, která také zastavuje hudbu, kdykoli mluvíte. Používá vestavěné mikrofony a pokročilé zpracování signálu k rozpoznání vašeho hlasu a okamžitě zastaví přehrávání. Funguje to mnohem lépe, než si myslíte, a demonstruje skvělé rozpoznávání řeči.

Tyto dva modely také podporují velké tři asistenty: Alexa, asistentka Google a Siri. Nebudete mít problémy, které by vyžadovaly žádné z těchto digitálních asistentů, aby provedli běžné úkoly (E.G. Vytvořte pozvánky na kalendář, otevřené e-maily, řeč k textu), protože mikrofony dobře vyzvednou vokály a rychle zaregistrují příkazy.

Vítěz: Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 vs. WH-1000XM3: Aktivní zrušení šumu

Na základě testování jsem sotva mohl rozeznat rozdíl v neutralizaci šumu mezi těmito dvěma modely. Vím, že WH-1000XM4 a WH-1000XM3 jsou stejně vynikající pro minimalizaci okolního hluku na nejvyšší úrovni.

Monstrózní duo technologie duálního šumu Sonyho a procesoru rušení šumu HD je legitimní, zvyšuje ANC a zvukové zpracování, aby se užilo bez hudby bez rozptylování hudby.

Každá sada sluchátka dokáže zvládnout různé frekvence napříč zvukovým spektrem, takže budete moci zablokovat vše od kočičích meowů až po plačící děti, letounové motory až po policejní sirény. Jakékoli vnímavé zvuky, které uslyšíte, budou znít jako efekty na pozadí na písničky. A dokonce i při jednání s četnými vysokofrekvenčními zvuky najednou (E.G. Obrázek procházka po staveništi), není to natolik rušivé, aby vás odtáhlo od hudby.

Společnost Sony také naprogramovala svůj vlastní režim okolního zvuku do dvou sad sluchátek a má 20 úrovní, které lze upravit v aplikaci Sony Sluchátka. Zdá se však, že ve srovnání s 10 úrovněmi aktivního zrušení šumu, ale s tím, že tato funkce je v těchto dnech běžnější, je to podceňovaný bonus, který velmi dobře funguje, aby udržoval přehled o tom, co se kolem vás kolem vás 10 běžnější, je to podceňovaný bonus, ale s tím, že je v těchto dnech běžnější, je to nejpříjemnější bonus.

Rozdíl v ANC mezi těmito dvěma modely je nepostřehnutelný, i když jsem cítil, že je na WH-1000xm4 o něco silnější. Zapnul jsem okolní zvuk ve své společné okupované kanceláři s mým snoubencem sedí několik metrů a slyšel vše, o čem si během svých volání zoomu povídala.

Vítěz: Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 vs. WH-1000XM3: Kvalita zvuku

Pokud je vaše touha hlasitá, jasný a energický zvuk, pak jsou tato dvě sluchátka přímo ve vaší uličce. Skutečné audiofily nebo ty s jemně vyladěným sluchem se mohou vyzvednout na nejmenší vylepšení v kvalitě zvuku, ale WH-1000XM4 a WH-1000XM3 mají pod kapucí stejný hardware, aby čerpali dynamickou, pulzující sonika hlavy, která pulzovala hlava, která pulzovala na hlavě, pulzující hlavu, která pulzují hlavu.

Ovladače typu 40 mm a čip QN1 společnosti Sony jsou hnací silou dvou souběžných modelů značek. Můžete očekávat širokou zvukovou scénu s úžasnými detaily a hloubkou, spolu s basy, která se nezdržuje, ani poškodit váš sluch. Společnost Sony na obou sluchátkách provedla zvuk vyvažování hvězdné práce a poskytla spoustu rozmachu a prostoru pro slyšení jemných nuancí ve složitých záznamech. Mít povolený režim ANC nebrání ani výkonu, se středy a výšinami stále znějí svěží.

Hladiny basů jsou mírně zvýšeny na WH-1000XM4, které si nejvíce všimnete na hip-hopových písních; Kicks and Snares na ně mají více oomph. Skákání do více melodických žánrů, jako je klasický a jazz, je výkon podobný mezi dvěma nadměrnými sluchátky. Můžete cítit dopad a slyšet rozlišení v určitých nástrojích, což má za následek přesnou reprodukci.

Poslech v kabelovém režimu je stejně odměňující. Společnost Sony zahrnuje kabel pro sluchátka s nákupem; Je to stejný kabel bez ohledu na to, která sluchátka si vyberete. Připojení k jakémukoli kompatibilnímu zdroji zvuku mírně zvýší úroveň basů a hlasitosti.

Vítěz: Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 vs. WH-1000XM3: Aplikace a speciální funkce

Většina funkcí v aplikaci Sony Sluchátka Connect je k dispozici na obou sadách plechovek, ale WH-1000XM4 má přístup k několika novým. Stále získáte přizpůsobitelné EQ s 9 různými (a dobře konstruovanými) hudebními předvolbami, 3D realitou zvukovou podporu, nastavitelnou úrovní okolního okolí, adaptivní kontrolou zvuku, optimalizátorem NC pro úpravu zrušení šumu, ovládání zvukové polohy, aby zdůrazňovala zvuk v různých pozicích a přepínač a přepínač řízení.

Co je nového? Kromě výše uvedených funkcí (e.G. Speak-to-Chat, NC Optimizer) a Multipoint Technology (více o tom v sekci připojení), nic jiného. Mobilní aplikace zůstává snadno navigace a vypadá čistěji s nejnovější aktualizací. Existuje také možnost, že se v budoucnu přidávají další funkce prostřednictvím aktualizací firmwaru, ačkoli Sony nepotvrdila, zda se to bude vztahovat na oba modely.

Vítěz: Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 vs. WH-1000XM3: životnost a nabíjení baterie

Krása nejlepších sluchátka Sony je, že se posluchače při přehrávání nezkroužkují. Tyto dva modely jsou příkladné. Při plném poplatku nabízejí WH-1000XM4 a WH-1000XM3 30 hodin s ANC, což je opravdu asi 28.5 hodin při faktoringu v hlasitém objemu, režimech poslechu, těžké streamování a videohovory. Vypnutí ANC vás dostane až 38 hodin. Je také skvělé, že můžete použít buď pár sluchátek v kabelovém režimu, s aktivovanými režimy poslechu.

To je docela působivé, zejména proto, že oba modely mají různé metody nabíjení: micro-USB (WH-1000XM3) vs. Typ-C (WH-1000XM4). Plně nabití to trvá 3 hodiny. Rychlé nabíjení je také hodnoceno stejné. 10minutový poplatek vám poskytne 5 hodin přehrávání.

Po třech týdnech testování neexistovaly žádné rozdíly. Oba modely se nabily a nasály šťávu stejnou rychlostí.

Vítěz: kravata

Sony WH-1000XM4 vs. WH-1000XM3: Kvalita hovoru

Kvalita hovoru je jedna oblast, se kterou série Mark stále bojuje s nejvíce. Navzdory tomu, že WH-1000XM4 je krok správným směrem, musí Sony stále zavést více práce, aby vytvořila skvělou volací náhlavní soupravu. Přesné vybírání hlasu způsobuje, že hlasy zní hlasitěji a slyšitelnější, ale ne tak svěží; Kdokoli je na druhém konci, všimne si nějaké tlumení, když mluvíte. Sluchátka fungují lépe pro videohovory, hlavně uvnitř, protože úrovně hlasitosti nejsou příliš vysoké.

Vyvarujte se telefonních hovorů na WH-1000XM3 kvůli stejným problémům a špatnému odporu větru. MICS vyzvednou vánek a jakékoli další zvuky kolem vás a vytvářejí nesnesitelný účinek, který je na uších tvrdý. Dokonce i když jsem v mé kanceláři během videochat s rotujícím stropním ventilátorem na nejnižší úrovni, vytvořil nežádoucí hluk.

Vítěz: Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 vs. WH-1000XM3: Připojení

Sony nacpala do každého modelu čip NFC, což vám umožnilo připojit buď sluchátka jednoduchým dotykem a párem, který vyžaduje umístění levého náušnice na zadní stranu jakéhokoli kompatibilního smartphonu. Je to okamžité, ušetří vám pár kroků a automaticky zapne Bluetooth.

Být novějším modelem, WH-1000XM4 těží z toho, že má Bluetooth 5.0, zatímco WH-1000XM3 má Bluetooth 4.2. Je zajímavé, že je velmi malý rozdíl v bezdrátovém výkonu. Získáte silné propojení mezi zařízeními a stabilním rozsahem (35 až 40 stop), abyste streamovali Spotify a přijali hovory při potulování kolem domu.

V tomto kole je však jeden rozhodující faktor: Multipoint Technology. Je exkluzivní pro WH-1000XM4 a funguje velmi dobře. Miloval jsem, že jsem byl připojen k mému MacBook Pro a Google Pixel 3 XL současně, zatímco jsem přepínal zvukové programy z jednoho zařízení na druhé, aniž by na mě sluchátka dostala veškerá kočárky. Je také skvělé zjistit, která zařízení jste připojeni přímo k aplikaci pro sluchátka Sony.

Vítěz: Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 vs. WH-1000XM3: Verdikt

Je pravda, že změny provedené na WH-1000XM4 jsou minimální, ale určitě jsou prospěšné pro celkový zážitek a stojí za to přidané náklady, pokud hledáte sluchátka, která nabízejí nejlepší úder 1-2 pro zvuk a zrušení šumu.

Zvuk na WH-1000XM4 je bezkonkurenční modelem v kategorii a vytváří dynamický a živý zvuk, který se dokonale hodí k jakémukoli hudebnímu žánru. Aktivní zrušení hluku společnosti Sony, které dává Bose utéct za své peníze, je také pozoruhodné při umlčení environmentálních fracas. Ale jsou to malé upgrady, které dávají WH-1000XM4 nohu nahoru nad jeho starším sourozence.

Vše, co bylo řečeno, WH-1000XM3 sdílí mnoho stejných znaků jako WH-1000XM4, alespoň na ANC, výdrž baterie a Sonic Fronts. Bodování dvojice za méně než 250 by mělo být neomylným. Přírůstkové pokroky, které Sony aplikovala na svá sluchátka příští generace, však spolu s pravděpodobností nových funkcí, které přicházejí prostřednictvím aktualizací firmwaru, se však z B-1000xm4 stane více možností na budoucnost a ospravedlňuje vyšší cenovou značku.

Být ve známosti

Získejte okamžitý přístup ke zprávám o zlomení, nejžhavější recenze, skvělé nabídky a užitečné tipy.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS