Sony SRS XP700. Sony SRS XP700

Sony SRS XP700

Tento produkt není v současné době k dispozici.

Přenosný reproduktor Sony SRS-XP700

Doručení za 5–10 pracovních dnů

Žádný vklad, žádné skryté náklady

Stačí zaplatit nájemné první měsíc a my zašleme vaši objednávku. Doba pronájmu nezačne, dokud s vámi nepřijde produkt.

Každé zařízení, které si pronajmete s Groverem, je buď nové nebo jako nové. a vždy testováno na technickou dokonalost. Je to náš skvělý příslib stavu.

Pod kapotou

Přenosný bezdrátový reproduktor

3x 6 cm tweeters, 1x 5 cm zadní, 2x 17 cm woofers

1x Stereo Mini Jack (in), 2x USB A, 1x vstup mikrofonu, 1x kytarový vstup

XP700 nabízí zvuk plnění pokojů. Zvuk všesměrového večírku, který je generován reproduktorovou jednotkou X-vyváženou a výkonnou přední a zadní tweety, vytváří bohatý a jasný zvuk ve všech směrech. Reproduktor je ideální pro večírky. ať už uvnitř nebo venku., nabízí dlouhou životnost baterie, je podle IPX4 opakuje vodu a má praktický rukojeť, takže může být snadno přepravována z jedné strany na druhou.

Uvnitř krabice

Často kladené otázky

Grover pronajímá nové a dobré jako nové produkty. Předtím, než jsou produkty znovu pronajaté, projdou podrobnou kontrolou kvality a vícestupňovým zpracováním, takže každé zařízení pronajaté od Grovera dorazí ve skvělém stavu. Pokud vaše zařízení není podle očekávání, náš zákaznický servis rád pomůže. Další informace o našem slibu skvělého stavu.

První měsíční platba pronájmu je účtována při objednávce, ale období pronájmu oficiálně nezačne, dokud neobdržíte svůj produkt. Datum dodání určuje opakující se datum měsíčního platby. Pokud se zamilujete a chcete si udržet svůj produkt déle než minimální doba pronájmu, můžete kdykoli prodloužit svůj plán pronájmu na svém zákaznickém účtu, abyste snížili měsíční platbu. Na konci minimálního pronájmu můžete pronájem měsíčně za stejnou cenu nebo zrušit předplatné vrácením zařízení zdarma.

Pokud se během vašeho pronájmu něco stane, je tu pro vás péče o Grover. Platíme za 90% nákladů na opravu za škody (50% za drony a e-mobilitu) všeho druhu. včetně zlomení displeje, poškození vodou a technických vad. Samozřejmě neexistují žádné poplatky za chyby zařízení od výrobce. Další informace o péči o Grover

Nebojte se, chceme, abyste si užili své produkty, jako by byli vaše. Malé škrábance a normální známky použití budou vyčištěny po návratu zdarma. V případě závažných známek opotřebení, jako je rozbití displeje, pokrývá Grover Care 90% nákladů na opravu. Zde najdete příklady fotografií normálních příznaků použití, které opravujeme zdarma, a také fotografie závažnějších poškození, kde byste museli zaplatit 10% nákladů na opravu.

Sony SRS-XP700 (černá)

Při přihlášení přidejte naši šestiletou záruku do koše. Pokryjeme vaše položky po dobu 6 let a vrátíme vám peníze zpět, pokud je to nepoužíváno.

Pokud je to nepoužíváno

6leté záruční náklady pouhých 9 GBP.99 na všech položkách pod 100 GBP, nebo 10% kupní ceny za něco přes 100 GBP.

Myslíme si, že souhlasíte s naší 6letou zárukou nabízí fantastickou hodnotu. A co víc, pokud jej nepoužíváte v období 6 let, vrátíme to náklady na to. Opravdu nemůžete říct spravedlivější než to!

Navíc, pokud nemůžeme opravit chybu, dáme vám náhradu.

Pomoc se zdravotním postižením

Všechny produkty, které jsou k dispozici na nákup na webu Richer Sounds. Zjistit více

Chcete.li získat další informace, kontaktujte prosím web po prodeji. Pro dodání pouze obchodů v obchodech se obraťte na místní obchod pro více informací. TSCS platí. Podívejte se na naši doručovací stránku.

Pomoc se zdravotním postižením

Všechny produkty, které jsou k dispozici na nákup na webu Richer Sounds. Zjistit více

Chcete.li získat další informace, kontaktujte prosím web po prodeji. Pro dodání pouze obchodů v obchodech se obraťte na místní obchod pro více informací. TSCS platí. Podívejte se na naši doručovací stránku.

Získejte Big Party Sound, okamžitě, s Sony SRS-XP700.

Obrovská síla na vaše párty, pokud se chystáte na párty, proč to neudělat ve velkém stylu! SRS-XP700 používá inovativní všesměrový zvuk pro hudbu s plněním pokojů. Systém reproduktorů X-vyváženého poskytuje nálev, zatímco jednotky Twin Tweeter dávají křišťálově čistotu přímo kolem reproduktoru-nechat všechny v místnosti slyšet hudbu v tom nejlepším.

Slyšte to, že na koncertu žije jedinečný pocit „tam“ s živým zvukem. K dispozici prostřednictvím aplikace Sony Music Center, Live Sound dává hudbě přidanou přítomnost, takže se cítí realističtější.

Mega bass pro zvuk, který klesne na podlahu pro nějakou hudbu, neexistuje nic takového jako příliš mnoho basů. Chcete-li svolat mocný potenciál SRS-XP700, jednoduše přepněte na Mega Bass a připravte se na podzvukové třepání.

Udělejte to kreativní-se dvěma nastavitelnými vstupy s mikrofonem a kytarou je SRS-XP700 ideálním reproduktorem pro karaoke nebo intimní koncerty. Použijte jako kytarový zesilovač a jste připraveni pobavit se ve chvílích.

Rozsvítíte svou partybring nějakou extra vášeň pro vaši párty s vícebarevnými okolními světly. Blikání v čase s hudbou můžete změnit barvu tak, aby vyhovovala náladě večírku.

Popadněte a Gothanks na vestavěnou baterii, přenosu rukojeti a připojení Bluetooth, SRS-XP700 je plně přenosný. Vezměte ji do společenské místnosti, venku nebo okolí do domu přítele-SRS-XB700 je připraven k akci v žádném okamžiku.

Až 25 hodin přehrávání a USB nabití na vestavěnou dobíjecí baterii, kterou si můžete vzít kdekoli, kdekoli máte chuť. 25hodinová výdrž baterie je ideální pro víkendový festival nebo pár slunečných dnů v zahradě. Se dvěma nabíjecími porty USB můžete při hraní zachovat nabitý chytrý telefon nebo tablet.

SRS-XB700 je navržen tak, aby odolal rozstříkání vody, dost tvrdý na to, aby vydržel standardy IPX4 IPX4. Srs-XP700 je ideální pro bezstarostné umístění u bazénu nebo vířivky nebo dokonce schopen vydržet britské léto mrholení.

Převezměte ovládání s AppSavailable Sony pro iOS a Android, aplikace Sony Music Center vám poskytne plnou kontrolu nad reproduktorem z vašeho smartphonu nebo tabletu. Vyberte svůj oblíbený seznam skladeb, naražte další píseň nebo změňte zvukové režimy. Stáhněte si fiemable aplikaci a převezměte další kontrolu. Pomocí gest řízení pohybu na vašem smartphonu můžete ovládat osvětlení reproduktoru.

Získejte párty s party Connectenjoy Stejnou píseň, vynásobená, s party Connect. Připojte až 100 kompatibilních bezdrátových reproduktorů pomocí technologie Bluetooth a synchronizujte hudbu a osvětlení, aby každý tančil do stejného rytmu.

Život nahlas, s Sony SRS-XP700.

Ohodnoceno 5 z 5 Alexiai z zvuků dobře !! Tento produkt má pevnou basu a maxima jsou dobré buď stát nebo položit kvalitní produkt.

Ohodnoceno 5 z 5 Cristiaxu z Velkého reproduktoru. Dobrý zvuk bez zkreslení! Skvělý reproduktor. Velmi dobrý zvuk bez zkreslení i při maximálním objemu! Zvuk je čistý, čistý. Jsem s tímto produktem spokojen!

Hodnoceno 5 z 5 desátek z brilantní brilantní kus sady, skvělá zvuková fantastická základna a pěkná světelná show, kterou vlastním menšího reproduktoru Sony, což je dobré, ale toto je další úroveň, jediný problém, který mám, je spárování s mým druhým reproduktorem, který ne vždy funguje, ale zvuk z toho nahradí tento rozmach

Ohodnoceno 5 z 5 od Almiros z It je mincovna Sonyyyymile přesně to, co od Sony očekávat, snažil jsem se koupit různé reproduktory, ale nic je nesrovnává s tím, ale chlapci, že jsem se dokonce vrátil a dostal jsem další, takže jsem se teď dostal a připojil jsem toto s hudebním centrem jsem jim zaplatil společně, které si můžete stáhnout v obchodě Play¹

Hodnoceno 5 z 5 Tinysimona z brilantního reproduktoru by bez něj nebylo. Dostal tento reproduktor 9 měsíců a pravidelně ho používal venku pro večírky (docela hlasitý!), zapojeno do staré telly přes zástrčku Jacku pro venkovní filmové noci a sport, uvnitř pro hudbu na pozadí a s notebookem pro konferenční hovory. Je to úžasné. Žádné problémy, žádné lítosti. Doporučeno.

Ohodnoceno 5 z 5 společností Starliner 1649 z Velkého bezdrátového reproduktoru. Chtěl jsem reproduktor, který byl schopen kvalitního zvuku Hifi na poslech doma a nejen hlasitý boombox. Sony XP700 to dělá přesně. Jsem velmi potěšen, že jsem si vybral tento reproduktor. Má také několik skvělých funkcí, výdrž baterie je opravdu dlouhá a efekty osvětlení jsou velmi kvalitní, ne do tváře, pokud víte, co tím myslím.

Ohodnoceno 1 z 5 anonymními z toho, že ho používám, až budu vlastnit spoustu reproduktorů Sony SRS. XB30, XB31, XB, 32 a všichni jsou skvělí. Minulé Vánoce jsem se rozhodl zacházet s něčím větším. Když dorazilo, byl jsem ohromen velikostí zvuku a basů, které produkuje. Byl jsem velmi znepokojen tím, že jsem to vzal kdekoli kvůli svým nákladům ve srovnání s ostatními reproduktory. V létě jsme měli spoustu opravdu horkých dnů a já jsem si byl dost sebevědomý, že jsem si to vzal s sebou k některým přátelům, kteří mají velkou zahradu a měli párty víkend. V sobotu jsem to všechno nechal nabití a nastavil to ráno, zatímco jsme si užili slunce, hudbu, nápoje a společnost. Brzy večer jsem přišel přesunout reproduktor a všiml jsem si, že na jedné straně reproduktoru se plast roztavil a pokřivil na slunci. Hádám, že tato větší povrchová plocha musí nasáknout více tepla, protože jsem nikdy špatný problém se svými menšími reproduktory. Vzal jsem reproduktor dovnitř, který ho znovu nepoužil, a byl seděl v obývacím pokoji shromažďovat prach od té doby, protože jsem ho neměl důvěru používat ho od té doby. S tímto reproduktorem velmi zklamaný, protože to neudělal to, pro co jsem si ho koupil.

Ohodnoceno 4 z 5 od 5 Bigernie z dobrého reproduktoru podle očekávání dobrého, ale více úderných basů.dobře, ale líbí se mi hluboký zvuk větších ponorků, jako jsou reproduktory 12/15 palců.Ale všude kulatá defo stojí za nákup a cítí se kvalitní, žádné zkreslení v žádném objemu. Jsem opravdu pochmurný, pokud jde o basu, jen jsem dal můj názor

 • Recenze Sony SRS-XP700 (černá). strana 2
 • Y_2023, M_5, D_28, H_23
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.35
 • CP_1, BVPAGE1
 • co_hasreviews, TV_0, TR_34
 • loc_en_gb, sid_sony-srsxp700b, prod, sort_ [sortEntry (order = submission_time, direction = sestupu)]
 • ClientName_richersounds
 • bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1
 • Cloud, getreviews, 16.12ms
 • Recenze, produkt

38 £.85. Pokud je to nepoužíváno.

Při přihlášení přidejte naši šestiletou záruku do koše. Pokryjeme vaše položky po dobu 6 let a vrátíme vám peníze zpět, pokud je to nepoužíváno.

Pokud je to nepoužíváno

6leté záruční náklady pouhých 9 GBP.99 na všech položkách pod 100 GBP, nebo 10% kupní ceny za něco přes 100 GBP.

Myslíme si, že souhlasíte s naší 6letou zárukou nabízí fantastickou hodnotu. A co víc, pokud jej nepoužíváte v období 6 let, vrátíme to náklady na to. Opravdu nemůžete říct spravedlivější než to!

Sony Giga, SRS XP 700 квадраты аудиозвука, фирм надпись и кнопочный аскетизм)! Всё добро за 53999 р

Navíc, pokud nemůžeme opravit chybu, dáme vám náhradu.

Reprezentativní příklad

 • Zástupce 21.9% APR (proměnná)
 • Kupní sazba 21.9% str.A. (proměnná)
 • Předpokládaný úvěrový limit 1 200 GBP

Plaťte ve 3 bezúročných platbách, abyste mohli rozšířit náklady. Žádné poplatky, když platíte včas.

 • Přidejte položky do košíku (až 1500 GBP)
 • Přejděte na pokladnu a vyberte Klarna
 • Zadejte informace o debetu nebo kreditní kartě.
 • Chcete.li zkontrolovat svou způsobilost, Klarna provede měkké vyhledávání s referenční agenturou. To neovlivní vaše kreditní skóre.
 • Šířit náklady na 3 bezúročné platby. První platba se provádí v okamžiku nákupu, přičemž zbývající 2 platby jsou naplánovány automaticky každých 30 dní. Žádné poplatky, když platíte včas.
sony, xp700

Musíte mít 18 let, abyste mohli používat tuto nabídku úvěru. Kredit podléhajícímu stavu. TCS platí. Klarna používá měkká vyhledávání s referenčními agenturami. Ty neovlivňují váš kreditní rating. Zmeškané platby mohou ovlivnit vaši schopnost používat Klarna. Plaťte ve 3 splátkách úplných podmínek.

Podrobnosti zavolejte do místního obchodu nebo našeho týmu Telesales

Za nákupy přes 500 GBP můžete vyrovnat zůstatek za 6 měsíců a za 10 měsíců na nákupy přes 1000 GBP a nezaplatit žádný úrok. Pokud urovnáte část své půjčky v období odkladu, nezaplatíte na tuto část úrok. Pokud provedete další platby. Pokud byste raději rozšířili náklady po dobu 36 měsíců, můžete si nastavit plán splácení půjčky, když období bez plateb skončí v 19.9% zástupce APR. S výhradou aplikace, finanční situace a historie půjček. TSCS platí. Richer Sounds Limited působí jako kreditní makléř a ne věřitel. Creation Consumer Finance Limited působí jako věřitel. Zde naleznete více informací a kritérií způsobilosti.

https: // www.Richersounds.com/Sony-Srs-XP700-Black.html 117774 Sony SRS-XP700 (černá) https: // www.Richersounds.com/media/katalog/produkt/4/1/411649_1556.JPG 389 389 GBP Instock /Promotions /Autumn 21. Bezdrátové reproduktory /značky /BF Sony Audio /Wireless streaming /bezdrátové reproduktory oddělují /Bluetooth /bezdrátové reproduktory /značky /značky /doručení zdarma Žádné poukázky /značky /hi-fi. SONY/HI-Fi/Hi-Fi Reproduktory/Outdoor Reproduktory/Sluchátka/přenosné zvukové/přenosné reproduktory/propagace/slavnostní bluetooth Získejte velký společenský zvuk, okamžitě, s Sony SRS-XP700.Obrovská síla na vaše párty, pokud se chystáte na párty, proč to neudělat ve velkém stylu! SRS-XP700 používá inovativní všesměrový zvuk pro hudbu s plněním pokojů. Systém reproduktorů X-vyváženého poskytuje nálev, zatímco jednotky Twin Tweeter dávají křišťálově čistotu přímo kolem reproduktoru-nechat všechny v místnosti slyšet hudbu v tom nejlepším.Slyšte to, že na koncertu žije jedinečný pocit „tam“ s živým zvukem. K dispozici prostřednictvím aplikace Sony Music Center, Live Sound dává hudbě přidanou přítomnost, takže se cítí realističtější.Mega bass pro zvuk, který klesne na podlahu pro nějakou hudbu, neexistuje nic takového jako příliš mnoho basů. Chcete-li svolat mocný potenciál SRS-XP700, jednoduše přepněte na Mega Bass a připravte se na podzvukové třepání.Udělejte to kreativní-se dvěma nastavitelnými vstupy s mikrofonem a kytarou je SRS-XP700 ideálním reproduktorem pro karaoke nebo intimní koncerty. Použijte jako kytarový zesilovač a jste připraveni pobavit se ve chvílích.Rozsvítíte svou partybring nějakou extra vášeň pro vaši párty s vícebarevnými okolními světly. Blikání v čase s hudbou můžete změnit barvu tak, aby vyhovovala náladě večírku.Popadněte a Gothanks na vestavěnou baterii, přenosu rukojeti a připojení Bluetooth, SRS-XP700 je plně přenosný. Vezměte ji do společenské místnosti, venku nebo okolí do domu přítele-SRS-XB700 je připraven k akci v žádném okamžiku.Až 25 hodin přehrávání a USB nabití na vestavěnou dobíjecí baterii, kterou si můžete vzít kdekoli, kdekoli máte chuť. 25hodinová výdrž baterie je ideální pro víkendový festival nebo pár slunečných dnů v zahradě. Se dvěma nabíjecími porty USB můžete při hraní zachovat nabitý chytrý telefon nebo tablet.SRS-XB700 je navržen tak, aby odolal rozstříkání vody, dost tvrdý na to, aby vydržel standardy IPX4 IPX4. Srs-XP700 je ideální pro bezstarostné umístění u bazénu nebo vířivky nebo dokonce schopen vydržet britské léto mrholení.Převezměte ovládání s AppSavailable Sony pro iOS a Android, aplikace Sony Music Center vám poskytne plnou kontrolu nad reproduktorem z vašeho smartphonu nebo tabletu. Vyberte svůj oblíbený seznam skladeb, naražte další píseň nebo změňte zvukové režimy. Stáhněte si fiemable aplikaci a převezměte další kontrolu. Pomocí gest řízení pohybu na vašem smartphonu můžete ovládat osvětlení reproduktoru.Získejte párty s party Connectenjoy Stejnou píseň, vynásobená, s party Connect. Připojte až 100 kompatibilních bezdrátových reproduktorů pomocí technologie Bluetooth a synchronizujte hudbu a osvětlení, aby každý tančil do stejného rytmu.Život nahlas, s Sony SRS-XP700. Sony 0 0 Sony-Srsxp700b Add-to-Cart SKU: Sony-Srsxp700B VýrobceDescription: Sony záruční kód: 6letá supercare. Poplatněná záruka_code: záruka 6 let. Poplatněná kategorie_description: Přenosná značka Bluetooth Party Reproduktor: Sony Manufacturer_Model: Sony-Srsxp700B PRE_AMPLIFIER: Žádný produkt_status: Aktuální nákupOnLinestatus: WS BV_FEED_EXCLUDE: No SRP: 389.000000 Vipprice: 0.000000 byl_price_1_from_date_web: 2023-01-05 00:00:00 byl_price_1_web: 429.000000 Sony No Portable Bluetooth Party Speaker Sony Sony-Srsxp700b Žádný proud WS Sony-Srsxp700B 389.000000 0.000000 6letá supercare. Poplatetelná šestiletá záruka. Poplatnění 2023-01-05 00:00:00 429.000000 Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne, ne ne ne 3 367 x 693 16.9 Ne až 25 hodin Ne Ano Ne Black 309.950000 329.950000 č. 1 3.5 mm x 1 2 Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne, ne ne 313 x 693 x 367 Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne, ne ne 12.0000 2 Ano

Prodejní poradenství

Popří: 10:00. 18:00 | So: 10:00. 17:00 | Slunce: 12:00. 16:00

Koupit telefonicky

Popří: 10.00-6.00pm So: 10.00-5.00pm Slunce: 12.00-4.00pm

Prodej a rady telefonicky

pondělí. Pátek: 10:00. 18:00 Sobota: 10:00. 17:00 Neděle: 12:00. 16:00

Vyberte obchod z výše uvedeného rozbalovacího seznamu a najděte jeho telefonní číslo.

Sledujte nás na sociální

8 000 sledujících

23 000 sledujících

164 000 sledujících

10 000 předplatitelů

Sony SRS-XP700 Bluetooth reproduktor AUX, Outdoor, Spray-Of, USB Black

Mega Sound Everywherethe nejdůležitější věc na večírku je ta správná atmosféra, a to zahrnuje skvělý zvuk kamkoli jde večírek. S inovativní jednotkou reproduktoru X-vyváženého a všestranným zvukem večírku můžete vyplnit každé místo Grea…

Mega Sound Everywherethe nejdůležitější věc na večírku je ta správná atmosféra, a to zahrnuje skvělý zvuk kamkoli jde večírek. S inovativní jednotkou reproduktoru X-vyváženého a všestranným zvukem večírku můžete vyplnit každé místo Grea…

Bluetooth reproduktor Sony SRS-XP700

Mega Sound Everywherethe nejdůležitější věc na večírku je ta správná atmosféra, a to zahrnuje skvělý zvuk kamkoli jde večírek. S inovativní jednotkou reproduktoru X-vyváženého reproduktoru a omni-směrovým společenským zvukem můžete naplnit každé místo skvělou hudbou. Ať už v hustých davech, v interiéru nebo venku, je XP700 ideální.

Prostor Zvuk XP700 se skládá z několika reproduktorů, včetně výkonného předního a zadního tweeteru, stejně jako jednotky vyvážené reproduktory X, a nabízí vám konečný všesměrový večírkový zvuk s hlubokým, bohatým basy a jasným zvukem.

Jednotka reproduktoru x vyvážená inovativní jednotka reproduktoru x vyvážená má asymetrickou membránu s větší plochou než konvenční reproduktory. To zajišťuje intenzivnější a jasnější zvuk, bez ohledu na to, co poslechlo hudbu.

Hlasitá a čistá kombinace.Vyvážená jednotka reproduktoru a výkonné reproduktory předního a zadního výškové reproduktory zajišťují, že vysoce kvalitní zvuk XP700 lze slyšet kdekoli na místě konání.

Proměňte noc v den, kdy zbrusu nové okolní světlo vám dává možnost vybrat si z několika světelných vzorů. Tímto způsobem můžete náladu zahřát na večírku s pulzujícími světelnými efekty nebo vytvořit uklidňující náladu pro útulný večer doma.

Kop pro vaši basu basu basu, hudba může být správně zapnuta. Pro skladby s rytmem to poskytuje hluboké, bohaté basy.

Zažijte hudbu, jako byste tam byli, živá zvuk živé hudby je něco velmi zvláštního. S živým zvukem můžete tuto jedinečnou atmosféru znovu prožít a vaše nejkrásnější zážitky z živé hudby.

Rychlý nabíjení je pozdě? Jdeš pozdě? Žádný důvod k panice. S funkcí rychlého náboje můžete poslouchat další 3 hodiny hudby s pouhými 10 minutami času nabíjení.

Nepřestávat ani v Rainperfect pro jakoukoli zahradní párty. XP700 je repelentní vodou na IPX4, takže hudba může pokračovat v běhu, i když několik kapek padá z oblohy.

životnost baterie pro delší party zábava skvělá párty, hudba by měla i nadále hrát. S výdrží baterie 25 hodin s plně nabitou baterií bude váš reproduktor trvat téměř tak dlouho, jak to uděláte.

Být hvězdou večera, fanoušek karaoke? Pak je XP700 pro vás ten pravý. Připojte mikrofon, vyberte stopu a zpívejte tak vroucně, jak jen můžete. A nepřestávejte to používat. Protože existují dva vstupy, můžete dokonce připojit kytaru a použít reproduktor jako zesilovač.

Chrání vaši baterii Údržba baterie zabraňuje přebíjení a udržuje baterii v optimálním stavu déle.

Vezměte si to s sebou a začněte s pohodlným sevřením XP700 usnadňuje přepravu. Pokud tedy používáte reproduktor v domě a chcete poslouchat hudbu v zahradě, vezměte ji s sebou a začněte.

Připojte a playConnect USB tyčinku na záda a streamujte svou oblíbenou hudbu z vašeho zařízení.

Bluetooth Compatiblelooking pro bezdrátový roztok? Můžete snadno připojit XP700 k vašim zařízením kompatibilním s Bluetooth a streamovat přímo k reproduktoru.

Party ConnectConnect až 100 kompatibilních reproduktorů a synchronizovat hudbu a lehké efekty. To zvyšuje objem a vyvolává ještě působivější efekty osvětlení.

Sony MusicControl Vaše hudba, optimalizujte nastavení zvuku, vyberte světelné vzory a spravujte svá zařízení přímo na smartphonu.

Портативная аудиосистема Sony SRS-XP700

2 nabíjecí porty USB Pokud je baterie smartphonu nízká, můžete ji připojit k reproduktoru a nabití jej přímo.

Skvělý zvuk na jakékoli poloze XP700 lze umístit vodorovně nebo vertikálně. Senzor optimalizuje zvuk zejména pro odpovídající zarovnání.

Čistá zábava s fiestablecreate si seznamy vlastních party a objevte skvělé funkce, jako je karaoke a další.

sony, xp700

Tento text je přeložen strojem.

Zdůrazňuje podrobnosti

 • Bluetooth
 • Splash-Proof (IPX4)
 • 25 hodin výdrž baterie
 • Vícebarevné osvětlení
 • Nosit popruh
 • Všesměrový zvuk s mega basy
 • Party Connect

Fakta

 • Všesměrový zvuk se zadním výškem
 • X-vyvážená reproduktorová jednotka pro bohaté basy
 • Vestavěná baterie s 25 hodinami výdrže baterie
 • Funkce rychlého nabíjení: 10 minut. Poplatek za přehrávání 3 hodiny
 • IPX4: Splash-Proof
 • integrovaná rukojeť
 • Mega Bass
 • Karaoke funkce
 • Zvukové funkce: Vymazat zvuk pro optimalizaci přehrávání hudby
 • Kompatibilní profily Bluetooth: LDAC, AAC, A2DP (Sink), AVRCP, spp
 • Připojení: 1 x Analogueue Audio-In/Out (RCA), 2 x USB, 2 x mikro vstup

Sony SRS-XP700: Umožní vám být králem Karaoke nebo The Party Prince-Nestasavný recenze

Sony je známá svými kvalitními a inovativními produkty, ať už jde o kamery, televizory nebo zvukové systémy. A nejnovější nabídka od Sony, SRS-XP700 Portable (Party) bezdrátový reproduktor není výjimkou. Jakmile jsme minulý měsíc dostali naši jednotku pro kontrolu. O měsíc později se zdá, že to nedokážeme překonat, od spárování s projektorem, abyste si užili domácí kino zvuku, až po připojení mikrofonů a kytar pro rušení, aby jednoduše streamovali skladby Hi-Res od Apple Music. Dělá to všechno a to příliš bezdrátově (žádné dráty pro zvuk nebo elektřinu díky zálohování mamutí baterie).

sony, xp700

Obsah krabice

V krabici získáte přenosný reproduktor SRS-XP700, nabíjecí kabel a dokumentaci.

Design

Přenosné bezdrátové reproduktory SRS-XP700 říkají nahlas, že jsou to bezdrátové reproduktory party. Design není nic neobvyklého, co je odlišuje. Existují však jemné dotyky Sony, díky nimž jsou exkluzivní. jako nový koncept vedl nepřímé osvětlení osvětlení. Zatímco všichni ostatní reproduktory strany na trhu mají ve vašich očích honosná světla, inženýři v Sony se vydali jinou cestou. Zahrnovaly barevné blikající světla, ale jsou skrytá a vytvářejí krásný reverb světel.

Další změna zahrnuje nové reproduktorové jednotky X-vyvážené pro hluboké, punchy sony styl (mega) basa. Zvuk později!

Pokud jde o rozměry, SRS-XP700 je 14.44 x 12.32 x 27.28 palců a vážit téměř 17 kg (16.919 kgs přesné). Bohužel, neexistují žádná kola ani snadnější způsob, jak je pohybovat jiným, než je zvednout z držadel. Upřímně řečeno, není snadné se pohybovat, pokud nemůžete zvednout 15 kg nebo více. Obvykle byste tedy potřebovali někoho, kdo by to pro vás propadl.

Opravdu jsme to chtěli vzít do parku vedlejších dveří, ale vypustili jsme myšlenku kvůli skutečnosti, že budu muset nosit kolem 17 kgs. Ale vzali jsme to na střechu (samozřejmě ve výtahu), vložili ji do boty automobilu a také jej umístili za ledvy, abychom si užili zážitek z kina. Když jsme byli na střeše.

Můžete si být jisti, že pokud se vám podaří rozlit svůj nápoj nebo pokud začne pršet, jste v bezpečí díky hodnocení odporu IPX4, které potvrzuje, že reproduktory XP700 zvládnou příležitostné postříkání a úniky.

Při svislém stavu nebo sezení svisle jsou všechny ovládací prvky/tlačítka pro napájení, párování Bluetooth, přehrávání/pauza, hlasitost nahoru/dolů a Megabass nahoře.

Přestože se jedná o bezdrátový reproduktorový systém, získáte řadu portů-2 porty USB-A, jeden pro nabíjení mobilních zařízení a druhý pro přehrávání hudby, 3.Vstup 5 mm (není zahrnut žádný kabel) a také připojení pro napájecí kabel.

Celkově vzato, můžete jej použít v různých režimech (Car, Home Theatre, Party, Karaoke) díky svému jedinečnému designu a vestavěnému senzoru, který podle toho optimalizuje zvuk, aby si udržel kvalitu zvuku, ať už jej umístíte vodorovně nebo svisle.

Zvuk

No, je to Sony! Zvuk je hlasitý a čistý s punchy basy na vyžádání díky tlačítku mega basy. Uživatelé mohou zvuk dále vyladit pomocí aplikace Sony Music Center. Zvuk nejen doladit zvuk, ale uživatelé si mohou také vybrat své oblíbené seznamy skladeb, narážet další píseň, změnit vzorce osvětlení a další.

Dva 6.75palcové reproduktory a tři dopředu.4palcové výškové reproduktory sedí za mřížkou, s jedním dvoupalcovým tweeterem na horním panelu, který se vystřelí nahoru a dozadu. LED diody na horní a dolní části mřížky dodávají světelnou show, když je reproduktor používán.

Jsou kompatibilní s Bluetooth 5.0 a podporuje kodeky AAC, SBC a LDAC Bluetooth.

Hráli jsme hudbu prostřednictvím aplikace Apple Music, Spotify a The Sony Music Center. Skladby, které jsme hráli, se pohybovaly od Brown Munde (Insane Bass Experience), Ae Vatan. Ma Tujhe Salaam (indický olympijský výkon mě k tomu inspiroval) a Hotel California odpojený, aby zažil různý zvukový zážitek.

Jedna věc je evidentní. megabass zapnutý nebo vypnutý, oni budou houpat vaše místo. Vokály jsou čisté a jasné a můžete je dále vylepšit pomocí nastavení EQ v aplikaci Sony, pokud chcete vyvažovat výkonnou basu.

Funkce

Jedinou funkcí, na které by mělo záležet v bezdrátovém reproduktoru, je výdrž jeho baterie. A společnost Sony si při plném nabití vyžádala masivní 25 hodin výdrže baterie. Ale pokud budete udržovat rozsvícení Megabass a LED a objem nastavil na maximum při streamování Bluetooth Audio It

Jsou to chytří reproduktory, ne, nejsou. Ale přicházejí s jedním kromě 2 aplikací, s nimiž se můžete pohrávat s. Aplikace Sony Music Center a Fiestuable App. Obě tyto aplikace jsou k dispozici pro zařízení Android a iOS.

Zatímco aplikace Sony Music Center vám umožňuje optimalizovat nastavení zvuku, ovládat hudbu, vybrat vzory osvětlení a spravovat zařízení, kterou je fiistuable aplikace pro vytváření seznamů skladeb, karaoke a další. Obě tyto aplikace vyžadují opravu nebo masivní aktualizaci.

Pak je tu párty Connect, který vám umožní připojit až 100 kompatibilních reproduktorů přes portfolio Sony pro synchronizaci hudby a světel. Jen pár XP-700s může otřást místností, představte si, že se 100 z nich spojíte.

Nestranný verdikt-SRS-XP700

Pokud chcete být kytarovým hrdinou, Karaoke King nebo stranou prince strany, pak je SRS-XP700 nutností. Počítal jsem dny do 15. srpna, abych mohl v sousedství oznámit, že dorazil Karaoke King a strana Prince. Toto bude nejvíce epické oslavy Den nezávislosti díky reproduktorů.

Na INR 32 990 jsou hodnotou za peníze pro lidi, kteří potřebují velký zvuk, ale pokud nechcete tolik utratit a stále potřebujete všechny dobroty, můžete také zvážit jeho menší avatar-SRS-XP500, který přichází pro INR 26 990. Nakonec také získáte kompaktní styl boomboxu SRS-XG500, které jsou odolné proti prachu a počasí, ale přicházejí za strmou cenu 32 990 INR za kompaktní reproduktor. Od 10. srpna 2021 si budete moci koupit některý ze tří nových reproduktorů řady X.

Zřeknutí se odpovědnosti: Testovali jsme Sony SRS-XP700 po dobu 3 týdnů před napsáním této recenze. Všechny naše recenze jsou nezaujaté a jsou publikovány, aniž by se značka přečetla před vámi. Nezměňujeme naše recenze na tlak značek, a to je důvod, proč jsme nebyli zasíláni revizní jednotky od společností jako Samsung, OnePlus, Xiaomi a několik dalších.

SRS-XP700 údery nad svou váhou a myslí si, že váží docela hodně.

Cena Indie SRS-XP700 je Rs 32 990. (Foto kredit: Saurabh Singh/Financial Express)

Sony SRS-XP700 je velká. Je to mocné. Je to drahé. Nejedná se o druh slov, která byste obvykle spojili s přenosným bezdrátovým reproduktorem, a přesto jsme zde. Je zřejmé, že to není obyčejný reproduktor.

sony, xp700

SRS-XP700 je jedním ze tří nových špičkových reproduktorů, které společnost Sony v Indii nedávno spustila, dalšími dvěma jsou SRS-XG500 a SRS-XP500. Základní úroveň SRS-XB13 je také součástí stejné sestavy. Byl spuštěn v Indii v červnu. SRS-XP700 a SRS-XG500 stojí to samé, i.E., Rs 32,990, ale nemohli by se lišit. Mezitím SRS-XP500 je napojený SRS-XP700, který se snaží přinést spoustu svých funkcí a stylingu k relativně dostupnějšímu cenovému bodu.

Než se ponoří do všeho, co může SRS-XP700 a nemůže udělat, je důležité oslovit slona v místnosti. Cena. Budu to bránit tady, jen trochu, protože mě příjemně překvapí strategie Sony. Cena Indie SRS-XP700 je téměř téměř totožná s cenou v USA-450. To je velké pocházející od Sony, značky notoricky známé pro přehnané ceny. To mu také dává výhodu oproti přímému konkurentovi, JBL PartyBox 310, který je oceněn vyšší na Rs 37,999. Takže, je tu spousta, pokud jste se dívali na produkt, jako je tento.

S tím z cesty, pojďme na produkt, budeme.

Design, ergonomie

První věc, kterou je třeba vědět o SRS-XP700, je, že je to velký reproduktor. Jako opravdu velký. Je to tyčící se monolit. Stejně jako The PlayStation 5, bude velmi obtížné to nevidět, kamkoli to uvedete. Tyto věci nejsou navrženy tak, aby se mísily. Spíše by měli vyniknout a rozbít led, dostat párty, pokud chcete.

Nejjednodušší způsob, jak popsat vzhled SRS-XP700, je myslet na odpadkovou plechovku. Zabaleno v kovových kolejích, reproduktor má dvě držadla, jednu nahoře a druhou na dně. Zvednutí oneumas je úkol, možná pro některé možná nemožný, protože váží docela dost, 16.9 kg, abych byl přesný. Stříbrná podšívka je, že PartyBox 310 váží ještě více. Téměř 20 kg. Ale reproduktor JBL se snaží obejít své hovězí proporce tím, že nabízí styl kufru s teleskopickou rukojetí a skutečnými koly.

Tam, kde SRS-XP700 dělá silný comeback, je jeho všestrannost. Má nárazníky na dně i na boku, takže je můžete podpořit svisle nebo vodorovně, jako boombox. Formulář následuje také funkci, což znamená, že Sony prošla další míli, aby zajistila, že SRS-XP700 funguje dobře v obou orientacích. Pozornost k detailu je neposkvrněná. Stejně jako zbytek reproduktoru. Je to velmi dobře vyrobeno.

Všechny ovládací prvky jsou nahoře (přepnutí se na stranu, když je reproduktor umístěn do krajiny). Kromě obvyklé řady energie, Bluetooth (verze 5.0) Spárování, hraní/pauza a pauza a hlasitost nahoru/dolů, Sony také hodil do tlačítka, aby vytočil basy přímo ze samotného panelu.

Všechny přístavy jsou na zádech, skryté za ochrannou chlopnou, která není volná nebo chatrná. Výběr je robustní se dvěma porty USB-A pro mobilní zařízení plug and přehrávání/nabíjení mobilních zařízení, dva 1/4 palcové mikrofonové vstupy s vyhrazenými knoflíky objemu, z nichž jeden lze použít k připojení kytary (proměnit reproduktor na zesilovač). 3.5mm zvukový konektor a zásuvka.

Nad tímto oddílem je řada dalších tří tlačítek. Jeden s názvem Party Connect vám umožní spárovat více reproduktorů Sony, druhý je přepínač pro péči o baterie. Třetí je přepínač pro trik reproduktoru. LED osvětlení.

SRS-XP700 má dvě sady LED. Jeden nahoře a druhý na dně mřížky reproduktoru. Je to pěkné malé nastavení, které na vás opravdu nedívá, spíše to zůstává mimo cestu většinu času. Společnost Sony vám také dává dostatek přednostních sad, abyste ji selektivně vyladili na vaši náladu prostřednictvím aplikace. Ačkoli jakékoli nastavení, obecný podtón je klidný, uklidňující a esteticky příjemnější než schéma osvětlení přední řady PartyBox 310. Myslím, že reproduktor Sony se hodí také na večírek, jako tomu je v každodenním používání.

Pro reproduktora, jako je tento, se snaží být Jackem všech obchodů, je trochu překvapivé, že je hodnoceno pouze IPX4. SRS-XG500 s certifikací IP66 může přežít tvrdší prostředí.

Výkon

SRS-XP700 nevytahuje žádné údery, pokud jde o jádro hardware. Ale více než samotný hardware, je to inženýrství, které je působivé. Reproduktor je naskládán dvěma 6.6-palcové reproduktory a tři 2.3palcové výškové reproduktory, všechny plné útoky. Pouze dva z těchto tweeterů pracují v daném množství času v závislosti na tom, jak je reproduktor umístěn. To je pro konzistenci. K dispozici je také čtvrtý zadní 1.9palcový tweeter (vedle ovládacího panelu), který vystřelí pouze tehdy, když je reproduktor umístěn ve svislé orientaci. To je to, co Sony nazývá „všesměrová“ zvuková fáze. Mysli na prostorový zvuk.

Woofers jsou také trochu netradiční pro takový reproduktor. Mají nekruhovou membránu, takže reproduktorová jednotka může tlačit více vzduchu, než mohl kruhový řidič ve stejném prostoru. To je jen dobrý akustický smysl. alespoň na papíře. ale věc o dobrém zvuku je, je těžké to napravit. Ještě více, když se rozhodnete pohrávat se stavem quo. Naštěstí Sony měla dlouholeté zkušenosti s přípravou reproduktorů, kvalitních reproduktorů, takže si můžete být jisti, že zde je metoda. Otázka je, že SRS-XP700 nabízí soudržný zážitek se všemi silnými hardwaremi. Ano i ne.

Dovolte mi začít tím, že to řeknu. Je pozoruhodné, jak tento reproduktor může vytáhnout tolik napájení baterie. I když je vhodné nechat jej zapojit, kdykoli je to možné, výkon není omezen nebo zmírněn, když to není. Vystřelí na všechny válce bez ohledu na situaci.

Přichází na zvukový podpis, Sony si vybudovala pověst pro sebe jako značku, která obecně ráda upřednostňuje nižší frekvence nad středy a maxima, ale to není případ SRS-XP700 z nějakého důvodu. Promo materiály společnosti Sony mohou inzerovat velký zvuk s hlubokými, punčovými basy, ale SRS-XP700 není poníkem s jedním trikem. Zvládne to Mids a Highs stejně snadno a nabízí snad jeden z nejvíce vyváženějších a uspokojivějších žánrových agnostických výstupů, který jsem dosud zažil od jakéhokoli reproduktoru Sony. Je to hlasité a na vrcholu objemu moc nezkreslují, i když je pravděpodobné. Takže to je hezké.

Ale tady je ta věc. Na rozdíl od většiny reproduktorů Sony, SRS-XP700 nepřináší basy, které byste pravděpodobně chtěli od reproduktoru strany této třídy. Existuje možnost mega basů, jak zesílit zvuk, a funguje to překvapivě dobře, ale slyšel jsem, že partybox 310. vert krátce. a JBL drží jasnou hranu, pokud jde o skutečné vlastnictví těchto nižších frekvencí. To je také další věc o reproduktorech. Většina z nich zní dobře izolovaně. Alespoň druhy SRS-XP700 dělají. Pouze a pouze pokud máte nějaký referenční rámec, budete moci zjistit rozdíl. Tento rozdíl také v tomto případě je pouze okrajový.

Takže, dlouhý příběh krátký. SRS-XP700 je to, co byste měli získat, pokud hledáte všestranný. Pro konkrétně více basů byste se měli pravděpodobně podívat na párty 310 jednou pro případ.

Tam, kde SRS-XP700 drží čistou hranu, je výdrž baterie. Je hodnoceno pro přehrávání až 25 hodin. PartyBox 310 se omezuje na 18 hodin. Je zřejmé, že to je za ideálních podmínek, ale rozdíl není v žádném případě malý. Reproduktor Sony se také nabíjí rychleji s proprietárním kabelem, který vám poskytne tři hodiny využití za 10minutový poplatek.

Závěrečné myšlenky Sony SRS-XP700

SRS-XP700 je dobře vypadající, dobře postavený reproduktor, který je rušný s technologiemi a funkcemi, ale to, co se mi na tom nejvíce líbí, je polohování. Kategorie reproduktorů strany není široce zpochybněnou kategorií v druhu ceny, se kterým se zde zabýváme. Je to někde uprostřed těch pasivních reproduktorů na základní úrovni poháněných pasivním radiátorem pro domov a klubový PA, který technicky nemá žádný cenový strop. Díky tomu je to také komplikovanou kategorii.

Takže, zda byste si chtěli koupit reproduktor, jako je Sony SRS-XP700, bude záviset na vašem případu konečného použití. To, co vám mohu říct, je, v jeho prostoru, SRS-XP700 nabízí úžasnou hodnotu. Nejen v kvalitě zvuku, ale to, co to skutečně odlišuje od ostatních, včetně podobně ceny SRS-XG500 je faktorem všestrannosti. Je toho mnohem víc, co s tím můžete dělat, nemám absolutně žádné potíže s tím, že údery SRS-XP700 nad jeho váhou a na mysli, váží to docela hodně.

Pros: Prémiový vzhled a dojem, vyvážený zvuk, vlastní LED diody, dobrá výdrž baterie, spousta přístavů

Nevýhody: Velké a objemné, pouze IPX4 hodnoceno

| Denial of responsibility | Contacts |RSS