SONY Xperia Tablet Z Recenze. Tablet Sony Xperia Z

Zcela nový tablet společnosti Sony se pokouší odpovědět na nejběžnější problémy uživatelů-a přináší.

SONY, SONY, vytáhne další bodnutí na tabletovou hru, vytáhne všechny zastávky s tabletem Xperia z. Používání mnoha populárních funkcí na jiných tabletách. a nějakou vlastní chuť. zasáhlo všechny běžné body mluvení. Tenký, rychlý a silně naložený rysy, tento tablet není schopen jen zacházet s tím, co na něj hodíte, ale není tak delikátní, jak to vypadá.

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

 • Úvod
 • Design
 • Výkon
 • Při použití
 • Závěr
 • Mít tablet, bude cestovat
 • Výkon obrazovky
 • Životnost baterie
 • Procesní výkon

Design

Je to jen oplatky

Slova nemohou adekvátně popsat, jak vyděšený jsem to byl, když jsem poprvé otevřel krabici. Je snadné nechat svou mysl představit si pana. Katastrofa na kreosotu, la Monty Python, ale tablet je tvrdší, než vypadá. Nejenže má obrazovku Gorilla Glass, ale má také nano-potahování, které je přítomno také na telefonu Xperia Z-je to velmi odolné proti počasí.

Tablet Xperia Z má téměř každou možnost antény, portu nebo připojení nalezené na jakémkoli jiném tabletu.

Je uklidňující vědět, že vaše nová hračka přežije sdílení s ostatními. je to strach, který je pro mě velmi skutečný, protože je známo, že můj v životě namočí příležitostný mobilní telefon v horké čokoládě. I když je to fakt života, že se věci rozbijí, je dobré vědět, že nemusíte být posedlý mizernou jako Gollum, hromadíte si vzácný tablet od malých prstů a roztřesených rukou.

Pro mediální honička má Xperia Z řadu předmětů, které nabízí v tak tenkém balíčku. Hdmi ven, microusB, Bluetooth, NFC, abychom jmenovali alespoň některé. Na CES začátkem tohoto roku Sony zatloužila bod, že všechna jeho zařízení budou spolupracovat pomocí bezdrátového konektivity. Vypadá to, že tablet je samotná materializace tohoto cíle: má téměř každou anténu, port nebo připojení přítomnou na jakémkoli jiném tabletu. Pokud čtením této části máte pocit, že jste sestoupili s afázií, nebojte se. jen vězte, že tento tablet bude schopen exportovat video do televize, sdílet obsah s jinými zařízeními, jako je telefon, a dokonce mít rozšiřitelné úložiště Pokud se tak rozhodnete.

Od tenkého profilu až po vnitřnosti tabletu získáte extrémně leštěný produkt: Je nejen snadné držet po dlouhou dobu, ale společnost Sony odvedla vynikající práci, aby zajistila, že interní komponenty jsou dobře organizované a fit Chcete.li napěchovat vše do tak malého profilu (a nemáte váhu na jedné straně).

Výkon

Slušný výkon navzdory starému operačnímu systému

To se moc neříká, ale obrazovka tabletu Xperia je mnohem lepší než obrazovka většiny zařízení Android. Barevný výkon je přesnější, kontrast je širší a povlak není tak reflexní jako ostatní obrazovky. Přesto je rozdíl pozoruhodný a milovníci obrázků ocení kvalitu. Neubližuje to, že rozlišení je přesně stejné jako na vašem HDTV, což znamená.

Měl bych zdůraznit, že tenký profil a lehká hmotnost přicházejí za poměrně strmé náklady, protože baterie Xperia Tablet Z je méně než hvězda. Stále vám to vydrží dojíždění, ale pravděpodobně to není dobré pro dlouhý let, pokud nemáte připravený zdroj energie.

Co mě překvapí, je barevný gamut. je to obrovské. Vypadalo to mnohem blíže k rec. 709 Standard (mezinárodně dohodnutý rozsah barev používaných pro HDTV), když jsem to poprvé testoval, ale ve skutečnosti je to mnohem širší než to: blues a červené jsou přesyceny, zatímco zelené jsou více či méně tam, kde by měly být. Nejsem si jistý, zda Sony střílela na rozšířenou barevnou škálu, jako je to, co uvidíme na 4K televizorů, ale tento tablet má nejširší barevnou škálu jakéhokoli tabletu, jaký jsme kdy testovali. Hodně. Poznámka editora: Po porovnání dat s REC. Standard 2020 (standard pro to, jaké barvy by měla být televize UHD schopna reprodukovat), zdá se, že tomu tak je přesně tak.

Pokud jde o zpracování, není tu tuna, která si opravdu hodí. Nebude vás to ohromit, ale procesor tabletu patří mezi nejlepší na trhu v současné době. Nevšimnete si mnoho koktání nebo pomalého výkonu. i když dáváte tabletu xperia z hodně.

Při použití

Něco pro každého

Nadšenci mohou pooh-pooh Sony volbou držet se starší verze Android 4.1, ale „viditelná“ verze Androidu umožňuje společnosti Sony vložit vlastní obsah a funkce. Může být skličující naučit se novou sadu aplikací a služeb, ale z velké části se Sony změnila o Android, která by se naučila, jak ovládat tablet, o nic obtížnější, než by to normálně bylo. Společnost Sony přidala do uživatelského rozhraní svou vlastní chuť a bude se cítit povědomě uživatelům Windows XP: můžete vložit aplikace do jakéhokoli rychlého spuštění v horní části obrazovky a způsob, jakým je usazena úvodní obrazovka sleduje mnoho stejných designových prvků.

To, co by mělo zájemci nadšenců, je rozhraní. Detraktoři nedávných verzí Android Bemoan Nedostatek ovládacích prvků specifických pro tablety, které vytvořily voštinu (Android 3.0) Funguje dobře. jmenovitě ovládají systém „tabletový režim“. Kde bývali v dosahu palce v Androidu 3.0, byly přesunuty do středu spodní části obrazovky a nutily uživatele, aby si vzali ruku od držení tabletu, aby je použili. Tablet Xperia z přináší zpět snadno použitelné ovládací prvky, a přestože to nemusí znít jako velký problém, ovládací schémata, která používají jejich „prstové prostory“ dobře, díky tomu jsou tablety mnohem přínosnější k použití.

Pokud hledáte zařízení pro vládnutí vašeho obývacího pokoje, má tento tablet také vestavěný IR blaster, což znamená, že pokud máte novější televizi Sony, můžete svůj tablet použít jako univerzální dálkový ovladač, což je velmi cool. Schopnost sdílet média napříč vaší domácí sítí s vaší televizí a ovládat ji tabletem je funkcí, kterou se Sony nevzdává, a myslím si, že Sony je správné. na jeho úsilí o značku v roce 2013 bylo zaměřeno sdílení osobního obsahu, a to je logické rozšíření toho.

Závěr

Pokud jde o tablety, tablet Sony Xperia z určitě zasáhne ideální mluvení-světlo, tenké a poněkud odolné vůči dítěti, Z. Pokud často používáte svůj tablet jako prostředek ke sdílení fotografií, videí a dalších médií, tablet Xperia je velmi dobrá sázka mezi zařízeními pro Android.

Není to bez jeho chyb. stále jsem na pozoru před tím, jak tenká je. ale podle čísel je to jeden z lepších tabletů na Android na trhu a je to skutečná mediální maven. Varoval bych spotřebitele, aby si byli opatrní před tím, že to nebude nahradit notebook nebo tak něco, ale vyhovuje účtu za prohlížení webu, sdílení obsahu a některé hraní her. Obrazovka je zvláštní a léčba sledování filmového obsahu.

Takže pokud hledáte tablet, který to dokáže všechno. a přežijete Klutz. měli byste dát tabletu Xperia Z dobrý, dlouhý vzhled. Nemusí vás nutí zapomenout na svůj stolní počítač, ale tableta, jako je tento, je skvělým nástrojem pro obývací pokoj a ještě lepší na cestách.

Mít tablet, bude cestovat

Forman Faktor je tedy zajímavý, ale co hlavní výkon? Měřitelné? Měřítka, podle kterých soudíme všechny tablety?

Upřímně řečeno? Obrazovka. Toto je první obrazovka tabletu, kterou jsme viděli, zkuste se zastřelit pro rec. Standard 2020, i když to rozhodně zapadne mimo značku.

Výkon obrazovky

Neočekávaně dobré. Sorta

Vrcholem výkonu jakéhokoli tabletu je výkon obrazovky. jak se na to budete dívat při sledování filmů, hraní her a procházení webu, mělo by to vypadat slušně, správně? Podle čísel je obrazovka tabletu xperia z slušná, ale s fascinujícím výhradou.

Výkon barev je nesmírně lepší než na velké většině tabletů Android, ale do značné míry přesytí blues a červené. I když se jedná o problém pro tablety, které se snaží aderovat na staré standardy barevného prostoru, tableta z Sony Xperia Z dělá něco úplně jiného: naše vedoucí teorie je, že Sony přizpůsobila kalibraci pro 4k obsah, což skončilo blíže k extrémně neotyčenému rec. 2020 Gamut místo normálního rec. 709 standard, který by vysvětlil divoce přesycené hodnoty maximálních barev.

Kontrast není o čem psát domů, ale docela slušný: Černá úroveň 0.49cd/m 2 a vrchol jas 394.38CD/M 2 Ponechejte tablet Xperia z s kontrastním poměrem 805: 1. Skutečným příběhem je zde gama nebo přechod z úrovně jasu na úroveň jasu. je to téměř dokonalé ve 2.17, což znamená, že by nemělo dojít ke ztrátě barevných nebo detailů ve přechodech nebo stínech.

Kritici mohou poukázat na to, že hustota pixelů tabletu není tak dobrá jako iPad, ale v tomto bodě se rozděluje chloupky. tablet 1080p (1920×1080), který se drží v délce paže. Protože obrazovka není příliš velká, každý palec obsahuje 224 pixelů, takže vaše obrázky a text jsou extrémně křupavé.

Životnost baterie

Jasná obrazovka, nízká baterie

Bez použití přidaného „režimu výdrže“ se ocitnete na dobití tabletu Xperia z docela často. Není strašně překvapivé, že Sony uskutečnila některé oběti, aby zasáhla určité ideály ve formálním faktoru tabletu, ale tato výdrž baterie je trochu mystifikující.

Naše první kolo testů skončilo necelými pěti hodinami (4 hodiny, 52 minut) neustálého přehrávání videa. že podsvícení není k baterii laskavé, protože šťáva z tabletu vysávala alarmující rychlostí alarmující. Totéž se stalo s testem čtení elektronické knihy: Většinou bílá obrazovka a maximální podsvícení skutečně způsobují, že výdrž baterie z hemorage Xperia z Xperia z Xperia z hemoragu.

Upírová nastavení stranou, můžete z tabletu xperia z vytlačit trochu více života pomocí „Režim výdrže“ nebo snížením podsvícení podsvícení. Naše nastavení testu není tak přátelské k tabletům s malou baterií nebo jasnou obrazovkou, takže najetých kilometrů se může lišit, pokud používáte jiné nastavení.

Procesní výkon

Není to nejlepší, ale přesto velmi dobré

To ještě není skórováno. ani by to mělo být. ale stále je užitečné se podívat na to, jak dobře hardware zpracovává běžné úkoly, pokud se často ocitnete zdanění tabletu. Je důležité znát limity vašeho zařízení, pokud se chystáte na něco shlukovat téměř 500, takže jsme sestavili seznam skóre procesoru pro tablet Xperia z.

Dobře, takže to není tak dobré jako Nexus 10, ale je to stále slušné. Může zaostávat za tabletem Google Powerhouse, ale tablet Xperia z je mnohem lepší pod kapotou než většina z toho, co je na trhu pro zařízení Android.

Seznamte se s testerem

Chris reviduje ostřílený spisovatel a profesionální fotograf, kamera, sluchátka, smartphony, notebooky a čočky. Chris, vzděláván v politologii a lingvistice, může být často nalezen budováním robotické armády, snowboardingu nebo získávání inkoustu.

sony, xperia, tablet, recenze

Kontrola naší práce.

Náš tým je zde pro jeden účel: aby vám pomohl koupit ty nejlepší věci a milovat to, co vlastníte. Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. Mít jiný názor na něco, co doporučujeme? Pošlete nám e.mail a porovnáme poznámky.

Tablet Sony Xperia z

1 USB 2.0, zvukové připojení: 3.5 mm Jack, čtečka karet: microSD až do 64 GB, senzory: senzor pohybu, senzor polohy, senzor zrychlení, senzor jasu, AGP, Glonass, Ecompass, Infrared, HDMI nad MHL, DLNA, NFC

Reproduktory: S-Force Front-Surround 3D Audio System, klávesnice: Virtuální, 24 měsíční záruka, 50 GB Dropbox Úložný prostor do 31.12.2013; Případ splňuje požadavky na ochranu IP55/57 pro prach, tryskovou vodu a krátkou ponor; Prodloužený barevný prostor

PriceCompare

Cena: 74%, výkon: 75%, funkce: 74%, displej: 88%mobilita: 97%, zpracování: 83%, ergonomie: 85%, emise: 90%

Recenze pro tablet Sony Xperia z

86% recenze Sony Xperia Tablet Z Update | Notebookchecksharp jako břitva. Sony měla problémy s výrobou s jejich tablety. Zcela nový tablet z má pomoci získat elektronickou společnost zpět na trať. a dopředu. Toto zařízení jsme zkoumali. Dokonce i jeho vzhled je určitě ostrý.

Sony Xperia Tablet Z. стильный и самый тонкий. Первый обзор

60% tablet Sony Xperia z 10.1-palcový tablet recenze: Comp Reviews Archive.Org Versionsony neměl v tabletách skvělý záznam kvůli jejich experimentům při výrobě jedinečných tabletů. Tím, že se přesuneme zpět k tradičnějšímu designu, je tableta Xperia z dobré 10palcové tablety pro Android s některými jedinečnými funkcemi, jako je odolnost proti vodě, IR Blaster a NFC. Problémy, že je to ceny, dává to na špičce bez mnoha atributů, které vytvářejí prémiové tablety. Jednorázová recenze, online dostupná, krátká, datum: 11/18/1003. 2013: Celkové skóre: 60%

90% Sony Xperia Tablet z ReviewSource: Techradar Archive.Org Versionwe se nemohl dočkat, až dostane naše mastné rukavice na tabletu Sony Xperia Z, protože byla od té doby odhalena škádlení. Ale nešli jsme do toho slepě. tak často jsme čekali na další velkou věc, jen abychom cítili ten pocit „meh“ téměř okamžitě. Nikdy jsme to necítili s tabletem Sony Xperia z. Tablet Sony Xperia Z je triumf, tablet, který si skutečně zaslouží zvážení, když jste na trhu s novým špičkovým gadgetem. Pokud jste z jakéhokoli důvodu proti iPadu, nebo dokonce jen agnostika nad vaším operačním systémem, společnost Sony vzala to nejlepší z Androidu a spojila ji s vlastní inovací, aby zařízení, které potěší více způsoby, než můžeme spočítat. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 08/12/2013Rating: Celkové skóre: 90%

Tablet Sony Xperia Z: Slim and Meansource: Inside HW Archive.První start org versionlet se špatnou částí. Xperia Tablet Z sdílí spoustu společného hardwaru se svým starším bratrem, smartphonem Xperia Z. Na špatné straně to znamená tiché reproduktory (alespoň jsme dostali další 3) a obrazovka s menšími úhly pohledu. Bohužel, seznam se tam nezastaví, protože všechny zavedené softwarové chyby Xperia Z (a většina z nich vyléčená po sérii aktualizací) jsou uvedeny ve variantě tablet o několik měsíců později. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 07/03/2013

Tablet Sony Xperia Z: Náš nový top Android Ten-Inchersource: Reg Hardware Archive.Org VersionThere je velmi málo kritizovat Xperia Tablet Z přes. Je tenký, lehký, výkonný, dobře vyrobený, vodotěsný a má slot pro paměťovou kartu. Životnost baterie může být lepší, ale kamery jsou vynikající podle standardů tabletů a aplikace pro přehrávání médií a hardware jsou vynikající. Ve skutečnosti bych řekl, že tablet z je v tuto chvíli nejpřesvědčivější 10palcový tablet na trhu a určitě to nejlepší, co Sony kdy vyrobila. Kdybych přemýšlel o stříkání na nový smartphone a nový tablet, utratil bych peníze na Xperia SP a tabletu Xperia z, v tomto pořadí. Nikdy předtím by Sony nenavršila buď můj telefon nebo tablet, natož obojí, takže to jasně dělá něco správně. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 07/01/2013

65% tablet Sony Xperia Z (SGP321) ReviewSource: Tech2.v.com Archive.Org verze s cenovou značkou Rs 46 990, tablet Xperia z je velmi drahý, když uvažujete o jeho celkovém výkonu. Má na rukávu některé úhledné triky, jako je certifikace IP55/57 a IR blaster, ale poměrně nízké úložiště na palubě, průměrná kamera a výdrž baterie a občasné zpoždění v uživatelském rozhraní bere od jinak příjemného zážitku. Za tyto peníze můžete získat 32 GB 4. Gen iPad s 3G a to je trasa, kterou byste doporučili, pokud máte tento rozpočet, protože získáte lepší displej, fotoaparát a výkon baterie pro trochu méně. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 06/18/1003. 2013: Celkové skóre: 65%

80% Sony Xperia Tablet z ReviewSource: Think Digit Archive.Org Versionxperia Tablet Z dnes v Indii vzal titul „Nejlepší tabletové tablety Android“. Nabízí spoustu funkcí, jako je obsah specifický pro Indii, dobrá pleť, štíhlý a sexy formový faktor a nějaká brilantní síla pod kapotou. Na druhou stranu může být zařízení pozdě při přijímání aktualizací Android a 16 GB na palubě není nejlepší. Nicméně, pokud je na vašem obzoru výkonné zařízení pro Android odolné proti povětrnostním vlivům, přičemž cena není problém, můžete zvážit toto zařízení. Je to hodný uchazeč o iPad, který bude stále vaší primární zbraní, pokud chcete robustní ekosystém aplikací, to, co chcete. Single Review, online dostupný, krátký, datum: 06/17/2013 Roting: Celkové skóre: 80% Cena: 80% Performance: 90% Funkce: 80% zpracování: 80%

80% Sony Xperia Tablet Z Recenze: Super Slim Android TabletSource: Tech Advisor Archive.Org Versionsony vytvořil velmi žádoucí tablet v tabletu xperia z. Obzvláště se nám líbí jeho pozoruhodný design svelte a funkce, které nedostanete s soupeři, jako je NFC, jeho vodotěsné pouzdro a infračervené. Jeho mírně postrádající výkon však znamená, že vám Nexus 10 ušetří nějaké peníze nebo iPad 4 vám poskytne hladký zážitek za stejnou cenu. Jednorázová recenze, online dostupná, krátká, datum: 06/14/2013 ROTING: Celkové skóre: 80% Cena: 80% Výkon: 70% Funkce: 90% zpracování: 90%

67% Sony Xperia Tablet z ReviewSource: PC Pro Archive.org versions to vše natolik, aby nahradila vysokou cenu? Odpověď musí být ne. Užili jsme si používání tabletu Sony Xperia Z, ale je to o 25% dražší než Nexus 10, a přestože se může pochlubit elegantnějším designem a tvrdší konstrukcí, nedokáže konkurovat obrazovce tohoto zařízení nebo výdrž baterie baterie. Stručně řečeno, tablet z není dost dobrý na to, aby ospravedlnil dodatečné náklady. Jednorázová recenze, online dostupná, velmi krátká, datum: 06/05/2013 Roting: Celkové skóre: 67% Cena: 50% Performance: 67% Funkce: 83% zpracování: 83%

80% tablet Sony Xperia Zsource: PC Mag Archive.tablety org versionconsumer se nyní opravdu rozlišují a každá z hlavních má různé silné stránky. Transformátorová podložka Infinity má volitelný dok klávesnice, který promění tablet na opravdovou náhradu notebooku. Galaxy Note 10.1 má stylus citlivý na tlak a multitasking s dvojitou obrazovkou. Surface RT společnosti Microsoft má Microsoft Office a žádný jiný tablet se nemůže dotknout iPadu Apple, pokud jde o nabídku řady skutečně optimalizovaných aplikací, her a vzdělávacího obsahu. Pokud chcete nejtenčí, nejlehčí a pravděpodobně nejrychlejší tablet Android na trhu, tablet z je způsob, jak jít, ale zaplatíte prémii a vynecháte zmeškání některých jedinečných funkcí, které nabízí konkurence. Cena našich editorů zůstává s poznámkou 10.1, protože jeho funkce stylusu a multitaskingu je užitečnější než jakýkoli jiný tablet, který jsme testovali. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 06/05/2013 ROTING: Celkové skóre: 80%

80% Sony Xperia Tablet z ReviewSource: Laptop Mag Archive.Org Versionsony vám dává hodně pro vaše 499: získáte nejtenčí a nejlehčí tablet na trhu.- a ten, který je odolný vůči vodě.- inovativní dálkové ovládání a celodenní výdrž baterie. Zvuk však může být lepší a můžete vyzvednout ASUS TF700 s displejem 1080p pro 379. Tab 499 Galaxy 10.1 není zdaleka tak elegantní, ale jeho vstup pera činí toto zařízení všestrannější. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 05/11/2013 Roting: Celkové skóre: 80%

Nejlepší tablet společnosti YetSource: Engadget Archive.Org Versionsony’s zatím vytvořil nejlepší tablet. Je to stylové opětovné opětovné spuštění řady tabletů společnosti Android, ale nemůžeme otřesit pocit, že výhody Xperia Tablet Z se těžší prodávají, než řekněme, křupavé rozlišení displeje Nexus 10 nebo síla aplikace iPadu. Funkce jako NFC a Infrared Blaster zajišťují, že splňuje svůj slib jako televizní společník, zatímco obrazovka je dostatečně schopná sdílet mezi přáteli nebo podpěrami pro improvizované sledování televize. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 30/30/2013

80% Sony Xperia Tablet z ReviewSource: IT pro archiv.Org Versionsony se musel vrátit zpět na rýsovací prkno poté, co jeho tablety a tableta P zařízení bombardovala. Sony to přibila s přepracovaným tabletem. Výkon a funkce stojí za cenu ekvivalentní iPad. Nemůžeme však pomoci cítit, že tablet z nebude tak široce přijat, jak by měl být. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 05/30/2013 ROTING: Celkové skóre: 80%

90% tablet Sony Xperia z ReviewSource: Archiv LINT.Org Versionthe Sony Xperia Tablet Z je skvělý tablet Android. Konstrukce a specifikace jsou působivé a nabízejí tenkou a lehkou tabletu, kterou je potěšením držet, s ujištěním ochrany před vodou pro ty nevyhnutelné nehody. Někteří by mohli mít problém s nutností otevřít klapky, i když se správným příslušenstvím budete moci toto drobné podráždění obejít. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 05/29/2013

80% tablet Sony Xperia z ReviewSource: V3.CO.britský archiv.Org verze Sony Xperia Tablet Z je ušlechtilým pokusem japonské firmy upozornit na více módní soutěže Samsung a Apple. Certifikace IP57 v tabletu, lehký a ultrapříjatý design spojený s jeho zábavními a produktivitovými službami z něj činí přesvědčivou volbu pro každého obchodního uživatele, který je pravidelně povinen cestovat po práci. Jádro nabídku tabletu z je však omezena na to, že problémy s nigglingem, jako jsou špatné doplňky softwaru, které mohou bránit výkonu a průměrné výdrž baterie. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 05/21/2013, celkové skóre: 80%

sony, xperia, tablet, recenze

90% Sony Xperia Tablet z ReviewSource: Ubergizmo anglický archiv.Org verze The Sony Xperia Tablet z obsahuje nejpůsobivější design, jaký jsme dosud viděli. Jeho nejvýznamnějším přínosem je tenký a lehký tvarový faktor, zabalený v elegantním.Ale tvrdé tělo. Výdrž baterie je vynikající a výkon je opravdu dobrý pro takový super štíhlý podvozek; Ve skutečnosti je zážitek z zábavy velmi příjemný. Vždy jsme věděli, že „specifikace“ a syntetické benchmarky neříkají celý příběh a tablet Sony Xperia z je pravděpodobně ztělesněním tohoto principu. V absolutním vyjádření to funguje velmi dobře, ale když se na to podíváte z hranolu designu, estetiky a celkové uživatelské zkušenosti, funguje skvěle. Tableta Xperia z je vše, co tablety měly být: rychlé, tenké, lehké, s dobrou výdrž baterie. a jako bonus získáte nějakou odolnost proti vodě a prachu jako bonus. Co se nelíbí? Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 05/20/2013 ROTING: Celkové skóre: 90%

Tablet Sony xperia z recenze: věci TV archiv.Org verze s příchodem neuvěřitelně ceny Nexus 7 a 10, hra se změnila pro tablety Android, ale zdá se, že Sony obdržela memorandum, zasunula ji do míče a snědla ji, nikdy se o jeho existenci znovu nezmínit jeho existenci. Pokud je vaše srdce umístěno na tabletu Sony, aby odpovídalo nastavení vašeho obývacího pokoje nebo pokud je úhel vodotěsnosti velký problém, pak vás tablet Xperia z nezklame krásnou obrazovkou, dobrým výkonem a baterií zachraňující život život. Ale za tuto cenu vedle iPadu a Nexi, pro mnohé tableta z prostě nemůže konkurovat. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 05/01/2013

Tablet Sony Xperia Re Recenze: Hands-Desource: T3 Archiv.Org verze První pohled, tablet Sony xperia z je pravděpodobně nejvíce inpresivní tableta, kterou jsme viděli. Až dosud nebylo mnoho možností kromě Samsungu pro Apple Refuseniks, kteří se chtějí dostat do akce tabletu. Předpokládáme, že společnost Sonyho nová lehká, vodotěsná karta by mohla být tím, kdo to změní. Zůstaňte naladěni na úplnou recenzi. Jednorázová recenze, online dostupná, velmi krátká, datum: 25/25/2013

Tablet Sony Xperia Z PreviewSource: Tech Advisor Archive.Org Versionsony právě oznámil tablet Xperia Z, A 10.1in tablet Android, který je tenčí než Apple iPad Mini. Zatím neexistují žádné podrobnosti o dostupnosti, ale můžeme jen doufat, že přistane v Austrálii co nejdříve. Jediná recenze, online dostupná, velmi krátká, datum: 22./22/2013

Zahraniční recenze

87% tablet Sony Xperia Z (16 GB, WLAN UMTS LTE) Zdroj: Audio Video Foto Bild. HEFT 5/2014 Jediná recenze. Délka neznámá, datum: 04/01/2014Rating: Celkové skóre: 87%

95% tablet Sony Xperia Zsource: SFT. HEFT 3/2014 Jediná recenze. Délka neznámá, datum: 02/01/2014Rating: Celkové skóre: 95%

97% Tablet Sony Xperia Z (16 GB, WLAN UMTS LTE) Zdroj: ComputerBild. HEFT 24/2013 Jediná recenze. Délka neznámá, datum: 11/16/2013, celkové skóre: 97%

sony, xperia, tablet, recenze

88% Tablet Sony Xperia Z (16 GB, WLAN UMTS LTE) Zdroj: Stiftung Warentest. HEFT 12/2013 Jednorázová recenze, online dostupná, délka neznámé, Datum: 11/01/2010 2013 ROTING: Celkové skóre: 88%

97% Tablet Sony Xperia Z (16 GB, WLAN) Zdroj: SFT. HEFT 10/2013 Jediná recenze. Délka neznámá, datum: 09/01/2013Rating: Celkové skóre: 97%

86% flací Freibad-Tablet Mit Spitzen-DisplaySource: Gamestar DE → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, dlouhá, datum: 07/17/2013, celkové skóre: 86% Performance: 95% Funkce: 80% Displej: 90% Ergonomie: 90%

90% tablet Sony Xperia Z IM PRAXISTESTSOURCE: CYBERBLOC DE → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, střední, datum: 06/28/2013 ROTING: Celkové skóre: 90%

Nástroj HighTech MIT 10,1 Zoll-DisplaySource: Area DVD DE → EN Archiv.verze orgPozitivní: pěkný design; Dobrá kvalita displeje; dobré rozměry zařízení Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 17/17/2013

90% Dünner, Leichter, AB Ins WasserSource: Onlinekosten.de de → en archiv.verze orgPozitivní: obzvláště lehká hmotnost; Pin Sharp and Light Display Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 06/27/2013

Der Kongeniale Kompagnon des Xperia zsource: Netzwelt DE → En Archiv.verze orgPozitivní: velmi dobrý design; Venkovní kvalita; nedostatek displeje Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 13/13/2013

93% Tablet Sony Xperia Z: La Tableta Más Ligera del Mundosource: PC skutečný ES → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, velmi krátká, datum: 06/25/20130, celkové skóre: 93% Cena: 85%

Tablet Sony Xperia z. UN Análisissource: Arturogoga ES → EN Archiv.verze orgPozitivní: odolnost proti vodě a prachu; světlo. Negativní: cena. Jednorázová recenze, online dostupná, krátká, datum: 08/01/2013

Recenze: Tablet Sony Xperia Zsource: Hispazone ES → EN Archiv.verze orgPozitivní: velmi elegantní vzhled; světlo; silný; rozumnou cenu; dlouhá životnost baterie. Negativní: Barva displeje. Jednorázová recenze, online dostupná, velmi dlouhá, datum: 21./21/2013

90% tablet Sony Xperia zsource: PCM NL → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, velmi krátká, datum: 05/07/2013Rating: Celkové skóre: 90%

85% Tablet Sony Xperia Z: Taille Mannequinsource: Erenumerique FR → EN Archiv.Org Verze Single Review, online dostupná, krátká, datum: 07/01/2013Tating: Celkové skóre: 85%

На суше и на море с sony xperia tablet zsource: notebook-centter.ru ru → en archiv.verze orgPozitivní: tenký; Kvalitní zobrazení IPS; vynikající výkon; Dobrý fotoaparát. Negativní: Relativně nízký jas displeje. Jednorázová recenze, online dostupná, střední, datum: 18/18/2014

Обзор sony tablet z: планшет, который мы ждалиsource: Zoom ru → en archiv.verze orgPozitivní: Stylový a kompaktní design. Negativní: doba nabíjení baterie. Jednorázová recenze, online dostupná, velmi dlouhá, datum: 06/03/2013

Обзор sony xperia tablet z: планшет, который не боится водыSource: hi-tech pošta ru → en archiv.verze orgPozitivní: Stylový design, vysoký výkon, skvělá kamera, vysoce kvalitní sestava, lehké a pohodlné držení. Negativní: drahé. Jednorázová recenze, online dostupná, dlouhá, datum: 30/30/2013

sony, xperia, tablet, recenze

Komentář

Qualcomm Adreno 320: Integrovaná grafická karta pomocí sjednocených shaderů a podpory OpenGL ES 3.0

Tyto grafické karty nejsou vhodné pro hry Windows 3D. Kancelář a surfování na internetu je však možné.

»Další informace naleznete v našem srovnání mobilních grafických karet a odpovídajícího seznamu benchmarků.

S4 Pro APQ8064A: High-end čtyřjádrový SoC pro zařízení Android, která zahrnuje čtyři jaderné jádra Krait a Adreno 320 GPU.»Další informace naleznete v našem srovnání mobilních procesů procesů.

Toto je typická velikost displeje pro tablety a malé kabrioletky.

Velké velikosti displeje umožňují vyšší rozlišení. Detaily jako dopisy jsou tedy větší. Na druhou stranu je spotřeba energie nižší s diagonály s malými obrazovkami a zařízení jsou menší, lehčí a levnější.

»Chcete.li zjistit, jak dobrý je displej, podívejte se na náš seznam DPI.

To je pro smartphone docela těžké. Obvykle malé tablety váží tolik.

Sony: Sony Corporation je nadnárodní společnost Conglomerate Corporation se sídlem v Japonsku. Sony je jedním z předních výrobců elektroniky, videa, komunikace, konzol videoher a produktů informačních technologií pro spotřebitelské a profesionální trhy. Jeho jméno je odvozeno od Sonuse, latinského slova pro zvuk. Společnost byla založena 1946 s jiným jménem a přejmenována v roce 1958. Společnost Sony Corporation je elektronická obchodní jednotka a mateřská společnost skupiny Sony, která se zabývá obchodem prostřednictvím svých pěti provozních segmentů. elektronika, hry, zábava (filmy a hudba), finanční služby a další. Sony je výrobcem notebooku střední velikosti podle mezinárodních tržních podílů.

Od roku 2014 společnost Sony snížila výrobu notebooků VAIO a nakonec je přerušila. Sony je stále přítomna na trhu smartphonů a tabletů, ale ne mezi 5 nejlepšími výrobci.

84.42%: Toto hodnocení by mělo být považováno za průměr. Je to proto, že podíl notebooků, které mají vyšší hodnocení, je přibližně stejný jako podíl, který má nižší hodnocení.

»Další informace naleznete v našem průvodci nákupem notebooku.

Tablet Sony Xperia z

Tableta Sony Xperia Z je plně vodotěsná. Xperia z je poháněn Snapdragon S4 Pro spuštěným na 1.5 GHz, 2 GB RAM a má 16 GB nebo 32 GB úložiště. Je to jen 6.9 mm tlustý a 495 gramů. Má také 10palcový (1 920 x 1 200) s 224ppi displejem.

Techspot Metcore

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

 • Velmi ploché a lehké
 • Odolný proti prachu a vodě
 • Vysoký výkon
 • Četné možnosti bezdrátové komunikace
 • Přitažlivý displej navzdory statusu založení zařízení
 • Životaschopná hlavní kamera

Recenzentům se nelíbilo

 • Stabilita středního silnice
 • Slabá přední kamera
 • Reproduktory praskají v plném objemu
 • Displej je trochu teplý
 • Starší verze Androidu

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

Lenovo Thinkpad Tablet 2

Odborné recenze a hodnocení

Trh s tablety nevypadá příliš odlišně, než tomu bylo před rokem z pohledu, kdo se daří dobře a kdo ne. Snad nejzajímavější vývoj přišel ke konci roku 2012 a začátkem roku 2013 od obvyklých velkých kluků: Google.

Trh s tablety nevypadá příliš odlišně, než tomu bylo před rokem z pohledu, kdo se daří dobře a kdo ne. A přesto se trochu změnilo za posledních dvanáct měsíců. Apple je stále nesporným vůdcem s ohromujícím 58 miliony.

Tablet Sony Xperia prohlašoval, že je nejtenčí 10palcovou tabletou na světě. Je to také jeden z jediných tablet, který slibuje, že bude odolný vůči vodě. Zatímco některé z 10palcových tablet jsou příliš objemné na to, aby se vydaly na silnici, tento tenký a lehký model je jedním z.

Обзор планшета Sony Xperia Tablet Z

Pokud hledáte závažnou alternativu k iPadu, pak je jen málo pro soupeření s tabletem Xperia z. Tato lehká tableta zabalí výkonný úder pro každého a specifikace Topnotch a řada aplikací z něj činí jeden z nejlepších tabletů v současné době na.

Spojení podobně jako Apple a Samsung při nabízení uživatelů jak sluchátka a tablety, nejnovější verze Sony v druhé kategorii je tablet xperia z. Jedná se o 10palcový tablet s provoz Android.

Cena: 484 (16 GB Wi-Fi) Kritické specifikace: Android 4.1.2, 10.1-palcový LCD, 1 920 x 1 200 rozlišení, 16 GB na palubě.

Úžasně štíhlý, s vynikající obrazovkou, tablet z nastavuje standard pro tablet Android. Bylo by hezké, kdyby se Sony přestala pohrávat s uživatelským rozhraním, ale jinak je to pravděpodobně to nejlepší, co můžete získat. Fanoušci Playstation a majitelé televize Sony Bravia budou.

Tablet Xperia z slouží jako vynikající druhá obrazovka. Vzdálená funkčnost je snadno nastavena, zatímco displej je jedním z nejlepších, jaké jsme viděli z řady společnosti Sony Xperia, ne.li trh v.

Na trhu je spousta tabletů v plné velikosti, ale relativně málo z nich má nóbl, prémiový pocit, že iPad spravuje tak bez námahy na svém soupeři iOS. Je tu Samsung Galaxy Note 10.1. Google Nexus 10 a ER, dobře to je o tom.

Líbí se nám tablet Sony xperia z. Dělá to spoustu věcí správně a jen velmi málo věcí strašně špatně a je dosud nejlepším tabletem Sony. Design je malý Marmite, ale jeho tenký a lehký rám z něj dělá perfektní společník na cestách

Průvodce nákupem 10 nejlepších tabletových počítačů na světě dnes není pochyb o tom, že Sony vychází bojovat s tabletem Xperia z, položí tabletovou rukavici do Apple iPad 4 a Samsung Galaxy Note 8.0 a další tablety galaxie. Může to mít.

Návrh Xperia Tablet Z je působivý, ale má také vynikající obrazovku a dobrou životnost baterie a jeho schopnosti odolné vůči vodě jsou velkým rozdílem proti konkurenčním zařízením. Přejeme si, aby to bylo trochu.

Na 499.99 Pro model 16 GB je nejnovější společnost Sony přímo v souladu s iPadem 4. generace, ale sportovní 100 prémie za Nexus 10. Přesto, pokud jste na trhu s tabletem Android v plné velikosti, tablet Xperia z je bez ohleduplných. S jeho kvalitou, lehkým designem a užitečnými softwarovými funkcemi společnost Sony úspěšně postavila tabletu Android, který má kotlety.

V době psaní 4.1.2 je nejnovější verze Android pro tablet z a přes aktualizace vzduchu jsou k dispozici. Dříve jsme si všimli přítomnosti 16 GB úložného prostoru v tomto tabletu a to je rozděleno tak, že 11 GB je k dispozici pro náš obsah mimo.

SONY Xperia Z Příslušenství Část #: SGPFLS4 | SKU: Son233776

Tablet Sony Xperia Z LCD Screen Protector. Tablet PC. Bez prachu, odolný proti poškrábání, odolný vůči otisků prstů

SONY Xperia Z Příslušenství Část #: SGPCV5/B | SKU: Son233777

Tablet přenášení (krycí) Sony SGPCV5. Černá. Skutečná kůže, polyesterový interiér. 14.9 „Výška x 11.1 „šířka x 0.2 „Hloubka

Příslušenství Sony Xperia Z Část #: SGPCV5/R | SKU: Son233778

Tablet pro přenášení (krycí) Sony SGP-CV5. Červené. Skutečná kůže, polyesterový interiér. 14.9 „Výška x 11.1 „šířka x 0.2 „Hloubka

Příslušenství Sony Xperia Z Část #: SGPCV5/W | SKU: Son233779

Tablet pro přenášení (krycí) Sony SGP-CV5. Bílý. Skutečná kůže, polyesterový interiér. 14.9 „Výška x 11.1 „šířka x 0.2 „Hloubka

SONY Xperia Z Příslušenství Část #: SGPDS5 | SKU: Son233780

Naše cena je nižší než „minimální inzerovaná cena výrobce.„Výsledkem je, že vám nemůžeme ukázat cenu v katalogu nebo na stránce produktu.

Nemáte žádnou povinnost koupit produkt, jakmile znáte cenu. Položku můžete jednoduše odstranit z košíku.

Naše cena je nižší než „minimální inzerovaná cena výrobce.„Výsledkem je, že vám nemůžeme ukázat cenu v katalogu nebo na stránce produktu.

Nemáte žádnou povinnost koupit produkt, jakmile znáte cenu. Položku můžete jednoduše odstranit z košíku.

Můžeme pomoci?

Získejte okamžité odpovědi na všechny otázky vašeho produktu. Rádi mluvíme o čárových kódech!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS