Sony zv e 10. Sony zv e 10

Fotoaparát společnosti Sony ZV-E10 je připravena na jeho detailní

Sony Zv-E10 byla prošla jeho tempo v laboratoři. Máme výsledky.

Rangefinder je členem Asociace technických image tisů, která uzavřela smlouvu s Image Engineering pro podrobné laboratorní testy kamer. Zde je Sony Zv-E10 testována laboratoř a výsledky trávíme pro vás, dobré i špatné.

Kolik vloggerů je tam ve vesmíru? Po několika minutách (v pořádku, sekundách) googlingu si stále nejsme jisti, ale vypadá to jako hodně. Víme, že na médiu je dost nadšení, že když Sony oznámila kameru ZV-E10, přivítaly ji jako „postavené ze základů“ konkrétně pro vloggery.

V praxi to znamená, že společnost Sony převedla své značné video technologie a kotlety designu do kamery, která by měla oslovit tvůrce videa a filmaře, zejména ty, které nejsou plně pohodlné se svými video dovednostmi.

Fotoaparát je vybaven 24megapixelovým obrazovým senzorem APS-C s rozsahem ISO 100 až 32 000 (rozšiřitelný na 50 až 51 200). Používá e-montáž.

ZV-E10 může nahrávat 4K video (3840 x 2160) při až 30 snímku a Full HD video při 120 FPS. Je zde elektronická stabilizace videa s aktivním režimem pro kompenzaci ručního střelby. Mezi jeho funkce přátelské k videu patří režim „rozbalení pozadí“ pro video a displej s různým úhlem LCD pro snadné rámování selfies při přizpůsobování mikrofonů ve fotoaparátu, rychlé hybridní AF a v reálném čase pro video s reálným časem sledování. Podporuje živé streamování a lze jej použít jako webová kamera. (Poznámka o displeji: Je to dotyková obrazovka, která podporuje zaostření dotyku, ale ve skutečnosti nemůžete procházet nabídkou na obrazovce přes dotek.)

Pro zvukový záznam používá kamera třícestný mikrofon na kameře a do balíčku je zahrnuta mrtvá kočka.

Více o funkcích ZV-E10 se dozvíte zde.

Rozlišení Sony Zv-E10: je konzistentní, když tlačíte ISO

Na ISO 100 může Sony ZV-E10 vyřešit 94 procent teoretického maxima svého senzoru (testováno pomocí Sony Fe 50mm f/1.2 GM čočka). To je slušné, ale sleduje konkurenční modely APS-C, jako je Nikon’s Nový Z FC, které dokáže vyřešit 99 procent teoretického maxima jeho senzoru na základním ISO, nebo Fujifilm X-S10 (104 procent).

Rozlišená síla ZV-E10 zůstává konzistentní prostřednictvím ISO 1600, kde klesá na 89 procent. Zejména fotoaparát pokračuje v této rozlišovací síle prostřednictvím ISO 6400. Při maximálním ISO testovaném obrazovým inženýrstvím, ISO 12 800, Zv-E10 sklouzne na 83 procent. Naproti tomu X-S10 Fujifilm přináší 95 procent teoretického maximálního rozlišení svého senzoru při ISO 12 800.

Image Engineering zjistil, že Sony ZV-E10 aplikuje mírné ostření podél okrajů s vysokým kontrastem. Ostření bude nejsilnější na ISO 3200, ale množství ostření zůstává obecně konzistentní v hodnotách ISO vyhodnocených obrazovým inženýrstvím.

Hluk ZV-E10 je pod kontrolou

Stejně jako mnoho testovaných kamer v těchto dnech, i Zv-E10 dělá skvělou práci s kontrolou obrazu, zejména při prohlížení výstupu jako malých nebo velkých výtisků.

Při prohlížení souborů ZV-E10 na digitálním displeji při 100 % zvětšení, nejnáročnějším podmínkou prohlížení nebude hluk viditelný až do ISO 800. To je asi na stejné úrovni. Autor: ISO 3200, Image Engineering zjistil, že šum je „snadnější vidět“ a „zřetelný“ od ISO 12 800 v tomto náročném sledování testu.

Hluk je při prohlížení obrázků ZV-E10 dobře pod kontrolou jako tisk velikosti pohlednice nebo velkého tisku, kde zachycuje svou skvrnitou hlavu na ISO 12 800. To není tak dobré jako Nikon Z FC, který nepřinesl žádný viditelný hluk obrazu při pohledu na výstup jako tisk.

Barva dynamického rozsahu je místem, kde Sony Zv-E10 skutečně přináší

Dynamický rozsah, který je tak důležitý jak pro fotografie i video, byl považován za vynikající s více než 10 zastávkami, když je kamera nastavena na ISO 100 a 400 (střelba Stills). To je podobné tomu, co produkoval Fujifilm S-X10, a lepší než Nikon’s Z FC (9.3 zastávky dynamického rozsahu na základním ISO).

Reprodukce barev je stejně pevná, přičemž kamera ukazuje pouze čtyři silné odchylky od referenčního cíle. Pochybné barvy byly dvě kobaltové blues a dva hluboké fialové. To je výrazně lepší než Nikon Z FC, který měl 16 barev silně odvrátit od jejich referenčního cíle. Není to tak dobré jako S-X10, který měl silné barevné odchylky (počet ‘em).

Společnost Sony Zv-E10 také poskytne trvale přesné automatické vyvážení bílé bílé v celém rozsahu ISO.

Video v centru pozornosti

Vzhledem k cílovému publiku producentů videoobsahu mělo Image Engineering několik dobrých zpráv: Video výkon nezklame.

Rozlišení síly kamery při natáčení ve 4K bylo vynikající v nízkých i vysokých hodnotách ISO. Zkoumání statického obrazu extrahovaného z 4K video rámu odhalilo, že kamera je schopna vyřešit 107 procent teoretického rozlišení při nízkém ISO a 102 procent při vysokém ISO. To je lepší než představení při fotografování.

Bylo zjištěno, že ostření je „poměrně silné“ a stále silnější podél okrajů s nízkým kontrastem. Autor: ISO 1600, ostření je méně patrný.

Pokud jde o vizuální šum, nebyl nalezen v žádném stavu sledování testovaného na ISO 100. Na ISO 1600 by statický rám extrahovaný z 4K videa a pohledu na 100 procent ukázal nějaký hluk, ale nebylo by to viditelné při malém nebo velkém tisku.

Na ISO 100 se vám bude líbit přes 10 zastávek dynamického rozsahu a dynamický rozsah je poměrně konzistentní v rámci nižších hodnot ISO. Autor: ISO 1600, je to stále 9.6 zastávek. Image Engineering zjistil, že vyvážení bílé je slušné. Reprodukce barev byla také dobrá, ale během videa se při fotografování zobrazí trochu větší rozptyl než představení.

Sony ZV-E10 vs Sony ZV-E1

Pokud jde o sledování automatického zaostření během videa, fungovalo to „Bez závěsu.“

Sony ZV-E10: Výsledky výkonu

Sony Zv-E10 začíná na poměrně majestátním 1.8 sekund, pomalejší než oba jeho výše uvedené konkurenty.

Když je nastaven na režim prasknutí, ZV-E10 zaznamenává 8 snímků za sekundu (buď JPEG nebo RAW formát), dokud není paměťová karta plná. Není to tak rychlé jako Nikon Z FC, ale je schopen kontinuálního nahrávání bez zastavení, kde rychlejší Nikon zpomalí asi po 100 snímcích.

Autofocus byl testován pomocí Sony Fe 28-70 mm. F/ 3.5-5.6 OSS čočky. V jasném světle (300lx) byl automatické zaostření kamery taktován ve třetině sekundy po celkovou dobu zachycení od poloviny sekundy od stisknutí tlačítka k zachycení obrazu. Při nízkém osvětlení (30 lx) bylo automatické zaostření taktováno ve dvě pětiny sekundy s celkovou dobou střelby 0.6 sekundy.

Nikon Z8 odhalil!

května 2023 zvěsti se vířily, když Nikon zveřejnil tantalizující upoutávku a nadšenci vytvořili vyhrazenou skupinu před tímto ranním odhalením Nikon Z8. Nový model je umístěn. alespoň ve velikosti a ceně těla a ceny. mezi Z7 a vlajkovou lodí Z9 má většinu stejných specifikací a výkon jako jeho vyšší koncový sourozenec o asi 1 500 méně (4 000 vs. 5 500). »

Eos R8 Canon’s Eos R8: velmi cenově dostupný plnohodnotný zrcadlo

února 2023 Nově oznámené na 1 499, Canon’s EOS R8 je jednou z nejdostupnějších plnohodnotných zrcadlových kamer na trhu. Jako takový je to dobrá volba pro lidi, kteří právě vstoupí do plnohodnotných zrcadlových nebo kánonových eos R-Users, kteří chtějí dobře cenově dostupnou zálohu pro své modely řady R. Je postaven na stejném 24megapixelovém senzoru jako jeho sofistikovanější sourozenec. »

Recenze Canon R6 Mark II: Nejlepší hybrid na trhu

února 2023 Vylepšené AF a sledování předmětu Canon R6 Mark II je jen několik důvodů, proč je to nejlepší hybridní kamera na trhu právě teď. »

Sony ZV E1 vs ZV E10 Vlogging YouTube Camera Comparison

Přihlásit se k odběru novinek

Zaregistrujte se do našeho zpravodaje

sony

Získejte nejnovější z Rangefinderu a WPPI přímo do vaší doručené pošty. Zaregistrujte se hned!

SONY ZV-E10 Zrcadlová kamera s objektivem 16-50 mm (černá)

Ideální pro vloggery, Sony Zv-E10 páruje velký senzor APS-C a všestrannost se specializovanou řadou funkcí postavené pouze pro tvůrce obsahu. Zv-E10 je alfa kamera, která přináší zlepšenou kvalitu obrazu, větší výběr čoček a zvýšenou kontrolu, aby se vaše kreativita při střelbě přinesla vylepšená kvalita obrazu, větší výběr čoček a zvýšenou kontrolu nad všudypřítomným smartphonem, přináší zlepšenou kvalitu obrazu, větší výběr čoček a zvýšenou kontrolu, aby se vaše kreativita zvýšila.

Zv-E10 je přijímání konceptu, který vznikl s ZV-1, je zrcadlovým pokračováním této myšlenky kamery postaveného kolem konceptu vloggingu. Je to vysoce schopná a přenosná kamera, ale zahrnuje řadu možností designu a režimy střelby, které jsou ideální pro produkci jedné osoby. Obrazovka s variálem vám umožňuje přesně zarámovat výstřely, integrovaný směrový mikrofon je vytvořen pro zaznamenávání přesnějších zvuků od předmětů směřujících na přední.

Pokud jde o specifikace, ZV-E10 se točí kolem 24.Senzor CMOS 2MP APS-C EXMOR, který umožňuje nahrávání videa UHD 4K až 30p, nahrávání Full HD při 120p a Stills natáčení až 11 fps. Citlivost se pohybuje od 100-32 000 pro práci v různých podmínkách osvětlení a design senzoru také integruje 425-bodový rychlý hybridní AF systém pro přesné sledování a detekci subjektů.

Konstrukce těla připomíná další kamery Sony Alpha E-Mount a obsahuje intuitivní rozvržení ovládání spolu s funkčními 3.0 „LCD dotykové obrazovky pro variant pro intuitivní nastavení a rámování. Vzhledem k tomu, že zvuk je hlavním zájmem o vlogování a kreativní obsah, ZV-E10 se zaměřuje na tento aspekt záznamu zahrnutím směrového mikrofonu 3 kap.5 mm mikrofony a porty pro sluchátka a mít horní multi rozhraní boty podporují digitální zvukové rozhraní pro zlepšenou kvalitu zvuku.

Vloggingové funkce

Optimalizovaný design fotoaparátu

 • Zadní 3.0 „921.LCD s dotykovou obrazovkou 6K-Dot obsahuje boční odklonný design, který je ideální pro natáčení nebo přirozené a intuitivního pořizování selfies.
 • Obrazovka pro otevření bočního otevření umožňuje přepracovanou horní desku, která zahrnuje směrový mikrofon 3 kaptických kapsou, který je speciálně navržen pro záznam audio směru dopředu. Rovněž je zahrnuta vyhrazená větrná obrazovka pro vestavěný mikrofon, která pomáhá dosáhnout čistšího zvuku při práci venku.
 • Oba 3.Pro pokročilejší zvukový záznam jsou také představeny 5 mm mikrofon a sluchátka a bota s více rozhraními také prospívá schopnostem záznamu zvuku. Tato příslušná bota podporuje digitální zvukové rozhraní, které pomáhá dosáhnout nižšího šumu během nahrávání a také eliminuje nepořádek kabelu a potřebu externího napájení při práci s kompatibilními mikrofony namontovanými na boty.
 • Lampa předního souboru slouží jako vizuální indikátor pro nahrávání. LCD může také zobrazit červené hraniční rámec, který bude dále sloužit jako další indikátor záznamu.
 • Živé streamování je možné přímo z fotoaparátu jednoduše připojením fotoaparátu s počítačem nebo kompatibilním mobilním zařízením přes USB, což umožňuje používat video a zvukové možnosti fotoaparátu pro živé sociální média a videokonference. Normy UVC a UAC jsou podporovány pro zlepšení kvality obrazu a zvuku během streamování.

Specializované režimy střelby

 • Nastavení předvádění produktu je ideální pro vlogování a přehled nebo demonstrační videa produktu a umožňuje rychlé a hladké přechody zaostření mezi obličejem subjektu a předmětem umístěným před čočkou.
 • Na pozadí Defocus umožňuje okamžitě přepnout na maximální nastavení clony připojené čočky pomocí funkce vlastního tlačítka pro izolaci vašeho subjektu pomocí mělké hloubky pole a Bokeh.
 • AE priorita obličeje detekuje obličej subjektu a upravuje expozici, aby zajistil, že obličej bude vyobrazen v ideálním jasu, i když chodí z světlého místa do stínu. Technologie AE také potlačuje náhlé změny v expozici, pokud se subjekt rychle odvrátí od rámu, aby se odstranil neočekávané foukané nebo extrémně tmavé výstřely.
 • Rafinovaná věda o barvě pomáhá optimalizovat tóny pleti pro jakýkoli předmět, a to jak v režimech statických, tak v režimech, aby se dosáhlo zdravého a přirozeného vzhledu, který zahrnuje různý věk, pohlaví a etnicitu.
 • Efekt měkké kůže lze použít ke změkčení a hladkým vráskám nebo vadám na tváři subjektu, aby se vytvořil přirozenou, hladkou pleť. Výchozí nastavení je uprostřed a lze jej upravit na vypnuto, nízké nebo Hi. Pro delší je rozšířené nepřetržité nahrávání videa při nastavování tempy automatického napájení. funkce na vysokou.
 • Filmové záběry lze označit specifickými metadatami, které označují orientaci vertikálního záznamu pro přímé přehrávání v aplikacích smartphonů nebo pro jiné instance, pokud je potřeba vertikální přehrávání videa.
 • Active Steadyshot je režim pokročilého stabilizace obrazu, který zajišťuje stálé video při pohybu, i když při chůzi ruční natáčení.

Kvalita obrázku, autofokus a 4K video

24.2MP APS-C Exmor CMOS Sensor a procesor Bionz X

 • Revidovaný APS-C-formát 24.Senzor CMOS 2MP EXMOR si uvědomuje hladkou kvalitu obrazu s minimálním šumem a vysokou citlivostí z ISO 100-32000, které lze dále rozšířit na ISO 51200 pro práci v podmínkách s nízkým osvětlením.
 • Rozměry senzoru jsou přibližně 3x větší než 1 „senzor a až o 10x větší než některé senzory smartphonu, což umožňuje větší citlivost, sníženou hluk a zlepšená kontrola nad hloubkou pole.
 • Kombinace procesoru Sensor a Bionz X také využívá nejvyšší míru nepřetržitého vyprávění 11 fps s AF a AE a umožňuje 14bitový výstup surového souboru pro širokou tonální a barevnou stupnici.

Rychlý hybridní AF 425 bodů

 • Konstrukce senzoru zahrnuje 425-bodový rychlý hybridní AF systém, který mísí jak metody detekce fáze, tak pro detekci kontrastu k dosažení zaostřovacího výkonu, který je rychlý, přirozený a přesný.
 • Zaostřovací systém na čipu pokrývá 84% pole senzoru a je schopen dosáhnout zaostření pouhých 0.02 s.
 • Af v reálném čase může upřednostňovat zaměření na lidské nebo zvířecí oči pro zajištěnou ostrost při vytváření portrétů. Při výběru je tato funkce aktivována polovičním stisknutím tlačítka závěrky a můžete se dále rozhodnout upřednostňovat pravé nebo levé oko buď pravého nebo levého oka.
 • Sledování v reálném čase využívá algoritmy založené na AI k automatickému rozpoznávání a sledování pohyblivých předmětů. Pokud je priorita obličeje/očí AF zapnutá, tato metoda sledování dále sleduje oko nebo obličej subjektu v reálném čase s bezproblémovou změnou v závislosti na stavu pohybujícího se předmětu.

4K nahrávání videa

 • UHD 4K Video Recording je možné až do 30p a používá plné odečty pixelů s 6K převzorkováním k poskytnutí většího podrobností se sníženým moiré a aliasingem. Záznam Full HD 1080p je také podporován v rámci snímků až do 120 fps a obě rozlišení využívají formát 100 MB/S XAVC obsaženého v obálce MP4 s vzorkováním 4: 2: 0. Kromě vnitřního záznamu s vysokým rozlišením umožňuje nekomprimovaný výstup HDMI také použití volitelného externího zapisovače pro čistý 4K nahrávání s 4: 2: 2 vzorkováním 4: 2: 2.
 • Režim pomalého rychlého (SQ) umožňuje střelcům zachytit plné HD video při určených krocích mezi 1-120 FPS. Tato nastavení vám umožní zpomalit akci a urychlit pomalu se pohybující scénu.
 • Žádný limit nahrávání pro nahrávání filmu, umožňující delší a nepřetržité střelby živých událostí.
 • ZV-E10 umožňuje uživatelům upravovat gama, černou úroveň, koleno, úroveň barev a další. Použijte stejnou křivku gama S-Log2, která se nachází na špičkových kamerách Sony Cinema, která tlačí až do 1300% dynamičtějšího rozsahu do video signálu, pak tradiční rec. 709, pro zvýšenou flexibilitu postprodukce. K dispozici je také podpora HLG (hybridní log-gama) spolu s BT.Barevný prostor 2020, pro nahrávání v rámci široké barevné gamut a kromě S-Log2 je S-Log3 k dispozici také pro produkci efektivního 14-stopového dynamického rozsahu se zvýšenou kontrolou třídění ve stínu a středních oblastech obrázku.
 • Režim intervalového fotografování je ideální pro vytváření časosběrných filmů pomocí softwaru Imaging Edge Software. Intervaly mohou být vybrány mezi 1-60 sekundy pro nahrávání až 9999 sekvenční zdarma. Nabíjení baterie ve fotoaparátu je také možné prostřednictvím portu USB s použitím přenosné baterie pro přínos dlouhých intervalových střeleckých relací.

Fyzický design a bezdrátové připojení

Konstrukce těla kamery

 • Fotoaparát, postavený pro přenosné aplikace a jednoruční použití, zahrnuje velkou pravou rukojeť a intuitivní rozvržení fyzické ovládání.
 • Konstrukce přilnavosti spolu s variantským LCD také vyhovuje práci z úhlů směřujících na přední.
 • Integrovaná páka zoomu obklopuje tlačítko závěrky a pracuje ve spojení s objektivy Select Power Zoom.
 • Proti tělu může být obrazovka s variálem uzavřena, přičemž obrazovka směřuje dovnitř, aby se automaticky vypnul kameru, i když je napájecí spínač nastaven na ‚zapnuto‘.
 • Vyhrazený filmový záznam, rozostření na pozadí, přehlídka produktu a tlačítka SQ poskytují přímý přístup ke společným funkcím používaným vloggery.
 • Zahrnutá baterie NP-FW50 je hodnocena až na 440 výstřelů nebo přibližně 125 minut nahrávání na náboj. Napájení může být také dodáno do fotoaparátu prostřednictvím portu USB typu-C nebo pomocí volitelného AC-PW20AM AD ADAPTTER.

Bezdrátové a sdílení

 • Vestavěné připojení Bluetooth a Wi-Fi umožňuje okamžité přenos snímků do mobilních zařízení pro přímé sdílení online na sociální sítě prostřednictvím e-mailu a na stránky cloudu úložiště. Po připojení může propojené mobilní zařízení také zobrazit obrázek živého zobrazení na své obrazovce a pomocí inteligentního dálkového ovládání na dálku ovládat uvolnění závěrky kamery.
 • Zv-E10 je také kompatibilní s doplňkem úpravy filmu z mobilní aplikace Imaging Edge Mobile.
 • Konektivita Bluetooth umožňuje připojení k volitelnému bezdrátovému přilnavosti GP-VPT2BT pro efektivní ovládání kamery.

E PZ 16-50 mm f/3.5-5.6 OSS čočky

 • Zahrnuty E PZ 16-50 mm f/3.5-5.6 OSS objektiv je 24-75mm-ekvivalentní zoom charakterizovaný jeho všestranným rozsahem a elegantním zatahovacím designem. Pomáháme poskytovat vynikající optickou kvalitu v celém rozsahu jsou extra nízký disperzní prvek a čtyři asférické prvky pro boj proti různým aberacím a zlepšení kontrastu. Objektiv také zahrnuje optickou stabilizaci obrazu uchopení a mechanismus zvětšení energie, které vám pomohou zachytit hladké a stabilní fotografie a video. Navíc má návrh interního zaostření, minimální vzdálenost zaostření 9.8 „a používá kruhový clona se sedmi čepely pro Smooth Bokeh.

dodatečné informace

Video Bedford Camera je autorizovaný prodejce Sony! Všechny nové produkty přicházejí s plně vyrábějícími zárukami USA Limited.

Neprodáváme produkty šedého trhu

Produkty, které dováží a prodává kdokoli jiný než autorizovaný prodejci USA, jsou považováni za produkty šedého trhu. Jedná se o často skutečné produkty, které byly určeny pro jiné země; Proto nemusí splňovat specifikace výrobce pro americké produkty nebo provádět podle očekávání a nejsou pokryty zárukou na výrobu USA nebo způsobilé pro opravu USA USA.

Jaké jsou rozdíly, pokud jde o zákazníka?

Ve většině případů je hlavní rozdíl mezi „USA“ a „šedým trhem“ nebo importovaným produktem náklady na položku a podmínky pokrytí záruky položky. Samotné výrobky jsou jinak identické. Položky „šedý trh“ zpravidla stojí obvykle méně než jejich protějšky USA. Produkty „Gray Market“ se nikdy nekvalifikují pro programy slev výrobce a nelze se shodovat s cenou. Pokud máte jakékoli dotazy, zavolejte nám na 1-800-333-4280.

Prop 65 Varování: Obyvatelé Kalifornie

WARNING: Attention California Residents: This product may contain chemicals including but not limited to, lead and/or nickel, that can cause Cancer and other Reproductive Harm.For more information, please visit: www.p65warnings.ca.gov.

Přepravní návratnost

Zásady vrácení

Vaše spokojenost je naší prioritou číslo jedna. Nákupy provedené online budou rádi vráceny nebo vyměněny do 14 dnů od nákupu s výjimkou zvláštních objednávek, otevřený počítačový software. Pro váš klid a ochranu nemusí být žárovky, papír, inkousty a film vráceny. Vrácené produkty musí být ve zcela novém stavu a musí zahrnovat původní, nepoškozený balení výrobce se všemi balicími materiály, včetně instruktážních brožur, balení vložek, plastových sáčků a prázdných záručních karet. Také prosím uveďte původní potvrzení s produktem. Jakékoli položky nesplňující tyto požadavky budou podle našeho uvážení podléhat minimálně 15% poplatku za doplnění. Jako pohodlí pro vás může být jakýkoli způsobilý online nákup vrácen do jakéhokoli umístění videa Bedford Camera, ale pro kredit za transakci bude vydán ve formě původní metody platby. Poplatky za přepravu nebo přepravu jsou nevratné. Nemůžeme přes noc baterie odeslat samy o sobě, žádné výjimky. To zahrnuje baterie fotoaparátu, lithium-iontové baterie, AAA nebo AA baterií jakéhokoli druhu.

Objednávky přes 99.00 obdrží Free FedEx Ground Shipping (obvykle 2-3 pracovní den doprava) v sousedních (dolních 48) Spojených státech. V akciových objednávkách zadaných po 13:00 CST ve všední dny nebudou dodávat až do příštího pracovního dne. Objednávky odeslané online před 13:00 CST, pondělí. Pátek bude zpracován ten samý den. To však nezaručuje, že vaše objednávka bude odeslána stejný den. Objednávky podléhají ověření a někdy vyžadují další informace od držitele karty. Tato opatření jsou učiněna s ohledem na zájmy držitele karty. Pokusíme se oslovit držitele karty až pět (5) pracovních dnů poté, co objednávka původně prošla naším ověřovacím oddělením. Po povoleném čase a pokud nejsme schopni ověřit informace o držitelům kreditních karet, zrušíme a vrátíme objednávku pro čekání. Objednávky zadané po 13:00 CST Pátek nebudou odesílány až do následujícího pondělí.

Celkový počet 99 objednávek se počítá poté, co byly použity všechny slevy a slevy na svazek. Dárkové karty, povinnosti a daně se do celkového počtu objednávek nepočítají. Naše doprava zdarma je k dispozici pro objednávky dokončené pouze pomocí našeho online vozíku, položky uspořádané v obchodě nebo telefonicky (pouze schváleny členy výkonného týmu Bedford) nebudou mít nárok na dopravu zdarma.

dodatečné informace

Video Bedford Camera je autorizovaný prodejce Sony! Všechny nové produkty přicházejí s plně vyrábějícími zárukami USA Limited.

Neprodáváme produkty šedého trhu

Produkty, které dováží a prodává kdokoli jiný než autorizovaný prodejci USA, jsou považováni za produkty šedého trhu. Jedná se o často skutečné produkty, které byly určeny pro jiné země; Proto nemusí splňovat specifikace výrobce pro americké produkty nebo provádět podle očekávání a nejsou pokryty zárukou na výrobu USA nebo způsobilé pro opravu USA USA.

Jaké jsou rozdíly, pokud jde o zákazníka?

Ve většině případů je hlavní rozdíl mezi „USA“ a „šedým trhem“ nebo importovaným produktem náklady na položku a podmínky pokrytí záruky položky. Samotné výrobky jsou jinak identické. Položky „šedý trh“ zpravidla stojí obvykle méně než jejich protějšky USA. Produkty „Gray Market“ se nikdy nekvalifikují pro programy slev výrobce a nelze se shodovat s cenou. Pokud máte jakékoli dotazy, zavolejte nám na 1-800-333-4280.

Prop 65 Varování: Obyvatelé Kalifornie

Recenze Sony ZV-E10: Sen pro vlogování s rozpočtem?

Vypadá to, že Sony se chystá převzít svět vlogging kamery. Začali zavedením kompaktního ZV-1, který na trhu měl slušný příjem. Nyní zvedli velikost senzoru pomocí ZV-E10. Je tato kamera připravena převzít vlogging svět?

Sony ZV-E10 je nejnovější kamerou APS-C v sestavě Sony. Je zaměřen přímo na YouTuber a Vlogger. Zatímco ZV-1 byla kompaktní kamera s pevným objektivem, ZV-E10 je vyměnitelná kamera bez zrcátka čočky. To také obsahuje zbrusu nový design těla, který není sdílen s žádnou z jejich jiných kamer.

sony

Mohla by to být konečný rozpočet vlogní kamera? Tuto kameru jsem provedl přes jeho tempo na pár týdnů, abych to zjistil.

Nevýhody

Sony ZV-E10-Technické specifikace

Všechny technické specifikace pro Sony ZV-E10 byly převzaty ze stránky seznamu produktů na BH Photo:

 • 24.2MP APS-C Exmor CMOS senzor
 • UHD 4K30P a Full HD 120p video
 • 3.0 ″ boční flip-out dotykové obrazovky LCD
 • Rychlý hybridní AF 425 bodů
 • Střelba až 11 snímků za sekundu, ISO 100-32000
 • AF a sledování v reálném čase
 • Pozadí rozostření obličeje priorita Ae
 • Směrový 3 kaptický mikrofon a čelní sklo
 • Porty pro sluchátka a mikrofon

Sony ZV-E10-Ergonomie a kvalita budování

Zv-E10 je malá kamera. Ergonomie těla je však překvapivě pohodlná. Nechtěli byste to používat s obrovskými čočkami, ale pro zamýšlený účel to funguje. Přilnavost je malá, ale kombinovaná s NUB na zadní straně těla, nikdy jsem se necítil v nebezpečí kapky.

Když je držen v pozici vlogování, je to také docela dobře. Můj větší palec se mezi čočkou a přilnavostí úplně nehodil, ale nikdy se necítil nepříjemně. Výsledkem je, že to může být trochu stísněné pro klobásy-prst mezi námi.

sony

Horní panel ZV-E10 se trochu liší od typické Sony. Tam, kde je přepínač zapnuto/vypnuto, je nyní přepínač zoomu s přiblížením. Přepínač zapnutí/vypnutí byl přemístěn na posuvník. Kromě závěrky přidala společnost Sony velké tlačítko Record připomínající A7S III. K dispozici je také tlačítko pro rozostření na pozadí a režimy videa/fotografií v blízkosti zadního číselníku. Zejména chybí EVF. Avšak boty společnosti Sony s více rozhraními zůstává. To je vše zaokrouhleno s novým mikrofonem ve středu.

Zadní část ZV-E10 obsahuje novou kloubovou obrazovku. Odtamtud se zadní část kamery bude cítit povědomě každého uživateli Sony. Je vybaven stejným kolem/směrovým číselníkem, tlačítkem funkcí, odpadky, přehrávání a tlačítka nabídky jako obvykle. Tlačítko odpadků je však nastaveno z továrny, aby se produkt AF umožnil na ZV-E10.

Budovat kvalita

Zv-E10 se do značné míry zdá být postaven z vysoce kvalitních plastů. I když to není slitina hořčíku, necítí se to špatně. Otočení číselníků se cítí typicky pro kameru Sony. Tlačítka poskytují pěkné povrchy a dobrou zpětnou vazbu. Zdá se, že texturování v oblasti přilnavosti a palce.

Tato kamera však trpí běžnou chybou mezi kamerami s nižšími cenami, ale. Neexistuje žádné těsnění počasí. Zapomeňte na vlogování svých dobrodružství za nepříznivého počasí. To znamená, že pokud si dáváte pozor na své střelecké podmínky, zdá se, že ZV-E10 bude v pořádku.

Sony ZV-E10-Snadné použití

Sony Zv-E10 je smíšená taška, pokud jde o snadné použití. Velké tlačítko záznamu, volitelné přilnavosti/stativ blogů, kloubová obrazovka a přepínač zoomu jsou všechny funkce, které umožňují snadné ovládání fotoaparátu. Stále však používá staré menu Sony. Pro nastavení neexistuje žádná funkce dotyku. Nedostatek vytáčení a předního číselníku může být také trochu frustrující.

Úžasné automatické zaostření společnosti Sony však způsobuje, že vlogging je vánek. Při natáčení nebo fotografování s ZV-E10 jsem se nikdy nestaral o zaměření. V tomto ohledu je kamera bezproblémovou radostí. Světlo na přední straně je také pěkný dotek. Mezi tím a indikátory nahrávání na obrazovce nikdy nebudete hádat, pokud zasáhnete záznam.

Jedna pozoruhodná zmínka při diskusi o snadném použití je nedostatek EVF. To může obtěžovat některé lidi a může být zcela přijatelné pro jiné. Stojí za zmínku, že jste při střelbě s ZV-E10 uvízli pouze zadní panel.

STADSHOT výkon

Zatímco ZV-E10 nemá IBIS, má pro video aktivní společnost Sony Active Steadyshot. Tento režim přidává digitální stabilizaci obrazu. Funguje to buď sám, nebo ve spojení se stabilizací čočky. Existuje však stačí 1.44x plodina, když se používá. To kombinovalo s 1.5x Crop Factor of APS-C dává ZV-E10 vyšší plodinový faktor než micro čtyři třetiny.

Active Steadyshot provádí působivou práci. Testoval jsem to s objektivem 16-50 mm a upraveným vintage čočkou. V obou případech byla stabilizace téměř na stejné úrovni jako některé z lepších systémů IBIS, které jsem vyzkoušel. Bohužel to vyžaduje, aby toho dosáhla takové těžké plodiny, protože samotný OS objektiv prostě nemůže docela konkurovat.

Jako vlogní kamera je to problém. 2.16x Celková plodina dává čočku 16 mm zhruba 35 mm ekvivalentní ohnisko. To je prostě příliš těsné pro vlogging, dokonce i s volitelným vlogovým stativem společnosti Sony.

Životnost a skladování baterie

Životnost baterie na ZV-E10 je poměrně průměrná. Používá běžnou baterii Sony NP-FW50 a je hodnocena CIPA při 440 výstřelech na náboj nebo 80 minut nepřetržitého zachycení videa. Zjistil jsem, že to je konzervativní hodnocení, a byl jsem schopen překročit tato čísla o spravedlivé množství s pečlivým použitím. Zv-E10 také obsahuje port USB-C, který lze použít k nabíjení.

Zv-E10 má jediný slot pro kartu UHS-I, který se nachází v kompartmentu baterie. Karty UHS-II lze použít, ale v tom nebudete získat žádnou rychlost.

Sony ZV-E10-Výkon automatického zaostřování

Autofokus Sony je na chvíli zlatým standardem zrcadlových kamer. Zv-E10 pokračuje v této tradici. Umožňuje vám opustit kameru v režimu široké oblasti, zapnout obličej a sledování očí a zapomenout na starosti o zaostření. Zjistil jsem, že sledování je inspirující důvěru ve video i fotoaparátu. Jak můžete vidět ve výše uvedených vzorcích, dokonce si zachoval sledování, když horský motorkář jel kolem s větvemi stromů mezi ním a kamerou.

Objektiv soupravy 16-50 mm se přesně nehnul. Přestože je obsluhovatelný, nepřidal nic významného pro automatické zaostřovací schopnosti těla. Při nízkém osvětlení ZV-E10 stále fungoval dobře. Autofokus se trochu zpomalí. Některé z nich by však mohly být způsobeny relativně pomalejším maximálním otvorem čočky. Přesnost při nízkém osvětlení byla stále skvělá. Celkově se můžete spolehnout na autofokus ZV-E10, ať už v kontinuálních nebo jednotlivých režimech.

Sony Zv-E10-kvalita obrázku

Obrázky z ZV-E10 jsou docela dobré. Tento senzor byl po věky v řadě kamer Sony 6000, takže není těžké vědět, co od něj očekávat. Má několik velkých silných stránek a několika do očí bijících problémů. Pojďme se do nich dostat.

Dynamický rozsah

Zv-E10 funguje dobře, pokud jde o dynamický rozsah. To dělá dobrou práci, která se získává na hlavní body. Je to ještě lepší, pokud jde o obnovení stínových detailů. Pokud vaše expozice není docela pryč, surové soubory z ZV-E10 vám poskytují spoustu prostoru k úpravě.

Jak můžete říci s porovnávacím nástrojem, syrové soubory ZV-E10 mohou zvládnout náročné podmínky. Sony je zde skvělý umělec.

Kvalita JPEG

Společnost Sony v průběhu let určitě zlepšila svůj motor JPEG. JPEGS z ZV-E10 jsou docela pěkné. Existuje několik kreativních režimů a také standardní profily Sony Picture. To dává velké množství prostoru pro kreativitu.

Barvy z ZV-E10 jsou pěkné a přirozené. Fotoaparát ani neaplikuje příliš mnoho ostření ani snížení hluku. Výsledkem je, že z této kamery určitě můžete získat pěkné JPEGS.

Vysoký výkon ISO

Vysoký výkon ISO na ZV-E10 je skvělý, s několika upozorněními. Při fotografování fotoaparát může kamera snadno zvládnout až 6400 ISO. Nad tímto hlukem začíná být docela převládající. Při fotografování ve videu 4K jsou výsledky stejně skvělé. Hluk však přichází na silný nad ISO 800 v 1080p.

Kvalita videa

Kvalita videa 4K na Sony XV-E10 je vynikající. Tato kamera opět sdílí výhody a úskalí svého senzoru s dalšími kamerami APS-C Sony. Zmenší svůj obrázek 4K z plného výstupu senzoru 6k. Výsledkem je, že 4K je skvěle podrobná, nízký hluk a vypadá skvěle.

Na druhé straně máme kvalitu videa 1080p a kolísání závěrky. Zv-E10 1080p je měkký, hlučný a obecně svižný. Režimy pomalého pohybu mají bohužel všechny stejné problémy. Tato kamera má také nějakou špatnou závěrku. Fotografie nahrané níže byly provedeny v režimu elektronické závěrky, aby se to ukázalo.

Zv-E10 má také nový, velký mikrofon. Nachází se na vrcholu kamery, mrtvý střed. I když to funguje lépe než jakýkoli vestavěný mikrofon na zrcadlovém fotoaparátu, jaký jsem kdy použil, je to stále vestavěný mikrofon. Zahrnutý Deadcat pomáhá vyladit hluk větru. Zvuk zaznamenaný z ZV-E10 však stále neodpovídá pěkné brokovnici nebo klopovému mikrofonu.

Je Sony Zv-E10 vloggingová kamera?

Společnost Sony se pokusila zachytit trhy YouTuber a vlogging s kamerami ZV. Je to však těžký trh se spoustou konkurence. Zv-E10 je těžký prodej. Kdyby někdo hledal kompaktní vloggingovou kameru, měl bych více naklonit se jeho sourozence, ZV-1. Jediným důvodem, proč vidím jít se ZV-E10.

Zatímco ZV-E10 je skvělá kamera, není to vynikající kamera. Za podobné peníze lze mít mnoho mikro třetích kamer. Tato těla mají v mnoha případech kromě toho, že jsou lehké a malé. Aktivní uchovává se vede dobře, ale její statná plodina neguje mnoho z výhod senzoru APS-C.

Myslím, že je bezpečné říci, že perfektní vlogní kamera stále neexistuje. ZV-E10 je zábavná kamera a funguje dobře navzdory svým nedostatkům, ale snažím se určit, kdo bych doporučil ZV-E10 na další možnosti na trhu. Možná, pokud jste již investovali do ekosystému Sony, bylo by to dobrá B-kamera pro vlogging. Pro rozpočet také obsahuje jeden z nejlepších systémů automatického zaostření, a to stojí za zvážení.

Sony ZV-E10

Sony ZV-E10 je nejnovějším pokusem společnosti Sony o vloggingové kameře. Je vybaven pěkné 4K video, možnosti videa s pomalým pohybem, senzor 24MP a další. Je to zajímavý pohled na kameru postavenou konkrétně s ohledem na vlogování. Je malý, bere zaměnitelné čočky a má tolik hledanou plně artikulující obrazovku. Pokud hledáte malou vloggingovou kameru s vynikajícím automatickým zaostřením, mohlo by to být pro vás.

Recenze Sony ZV-E10

Mé zaměření jsou obrázky a zařízení, která je zachycují. Posledních 10 let jsem zakryl kamery v PCMag, což mi dalo sedadlo přední řady pro DSLR k zrcadlení přechodu, revoluci kamery smartphonu a mainstreamové přijetí dronů pro letecké zobrazování. Najdete mě na Instagramu @jamespfisher.

Sečteno a podtrženo

Fotoaparát společnosti Sony ZV-E10 apeluje na vloggery s kvalitním mikrofonem a podporou swappableových čoček, ale je zadržena slabou baterií a tak dotykovým rozhraním.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Klady

 • Vynikající 4K video při 24 nebo 30fps
 • Nejlepší automatické zaostřování ve své třídě
 • Světlé, přední LCD
 • Čistý mikrofon ve fotoaparátu
 • Podporuje monitorování doplňkových mikrofonů a sluchátek
 • Funguje jako USB webová kamera

Nevýhody

 • Baterie rychle odtoky
 • Digitální stabilizace přidává plodinu k videu
 • Omezené ovládací prvky dotyku
 • Pomalé nabíjení ve fotoaparátu pro použití
 • Pomalý pohyb omezen na 1080p
 • Žádné nahrávání 4K60

Specifikace Sony ZV-E10

Rok po zavedení své první kamery pro vloggery (pevný čoček ZV-1) přináší tento koncept na výměnnou platformu čočky. ZV-E10 (699.99, pouze tělo) je postaven na stejném senzoru jako A6100 zaměřený na Stills, ale je vyroben pouze pro video. Má kvalitní mikrofon ve fotoaparátu, displej orientovaný na přední stranu a některé režimy zaměření a měření na vyladěné pro video vlog. Video 4K, které zachycuje, je ostré, ale digitální stabilizace při práci na ruce napíná úhel pohledu a slabá baterie znamená, že budete chtít nést náhradní díly pro celodenní práci.

Vyrobeno pro video a vlogy

Zv-E10 je postaven s potřebami tvůrců videa, zejména vloggerů, na mysli. Jako takový upustí evf, vestavěný blesk a režim ciferník z estingů-první A6100. Místo toho používá kvalitní mikrofon se třemi kapískami (je zahrnut čelní sklo) a přidává výkyv, přední LCD. Je to štíhlá, světlá kamera. 2.5 x 4.5 x 1.8 palců (HWD) a 12 uncí.

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Sony nabízí kameru v černé barvě (kterou jsme obdrželi pro kontrolu) nebo bílý povrch. Pokud jste již v systému bez e-míra bez zrcadla, můžete si jej koupit pouze jako tělo. Existuje možnost sady s E PZ 16-50mm pro 799.99, ale pokud jsou Vlogy Selfie Vlogy, můžete dávat přednost širšímu zoomu. Fotoaparát se spoléhá na digitální stabilizaci, která doplňuje založenou na čočce; Je to docela efektivní, ale ořízne to pohled na váš objektiv.

Je postaven na senzoru APS-C, menší než čipy s plným rámcem, které Sony vkládá do své řady A7. Můžete použít jak full-frame (Fe), tak i pro aps-aps (e) čočky. Obvykle existuje určitá trest nákladů a hmotnosti tím, že se rozhodnete pro plnohodnotný sklo, ale je to plus, pokud jste již v systému Sony. K získání širšího pohledu jsem použil Sony E 10-18mm F4 a Tamron 11-20mm F2.8, a vyzkoušeli to s Tamron 150-500 mm pro teleobjektiv.

Sony A6400

Fujifilm X-S10

Canon Eos M50

Panasonic Lumix DC-GH5

Olympus OM-D E-M1 Mark III

Přilnavost je příliš malá na to, aby používala ruční počítač s velkým objektivem, protože je příliš těžkopádné na to, aby držel čočku při použití zadního displeje k rámovým záběrům. Tam se hodí stativ, stejně jako pro některé obrázky s dlouhou expozicí. Z velké části jsem použil kapelnou kameru spolu s bezdrátovým střelbou GP-VPT2BT, které je k dispozici samostatně pro 150.

Uchopení se připojuje k ZV-E10 přes Bluetooth a zahrnuje ovládací prvky pro zaznamenávání klipů, nastavení zoomu a přepínacího pozadí rozostření (více o tom později). Je to téměř požadované příslušenství pro ruční použití-přirozeně držíte kameru Stabier s rukojetí ve stylu pistole-a skládá se do pohodlného stolního stativu. Naklonění a rotace jsou také podporovány. Pokud kupujete fotoaparát, měli byste se pokusit vytvořit prostor ve svém rozpočtu na přilnavost.

Ovládací prvky a rozhraní

Ovládací prvky ZV-E10 jsou odklonem od fotoaparátu prvních. Nahoře není vytáčení režimu; Místo toho nastavíte režim zachycení prostřednictvím nabídky. Získáte vydání závěrky v horní části držadla. Má rocker, který řídí přiblížení na objektivu Power Zoom, jako je možnost E 16-50 mm.

Přepínač zapnutí/vypnutí, záznam a na pozadí rozostření a ovládací kolo jsou umístěny nahoře. K dispozici je také tlačítko režimu pro výměnu mezi Still, Video a Slow-Motion (SQ) zachycení. Jak již bylo zmíněno, neexistuje žádný tradiční vytočení režimu, takže budete muset jít do nabídky, abyste se změnili mezi automobilem, manuálem, závěrkou, clonou a dalšími režimy expozice.

Na pozadí Defocus je funkce zavedená na ZV-1. Zde se to dostalo a funguje stejným způsobem. Stisknutím tlačítka Otevře F-Stop na připojené čočce tak široké, jak to půjde. Se správným sklem budete čistit rozmazané pozadí za svým zaostřovacím předmětem. Pokud chcete, aby bylo vše zaostřeno, klepněte znovu na tlačítko. Clona čočky se uzavírá, aby se zaostřilo více výstřelu. Pokud znáte cestu kolem fotoaparátu, můžete si stále nastavit F-Stop ručně, ale je to rychlý způsob, jak kdokoli získat vzhled bokeh, bez ohledu na úroveň odborných znalostí.

Střed horní desky je umístěn na třech kaptických mikrofonu. Sony svazek čelního skla s fotoaparátem, stačí jej zasunout do horké boty, aby chránil vestavěný mikrofon. Horká bota také přijímá digitální mikrofony Sony na kameru a může namontovat standardní analogový mikrofon; 3.Vstup 5 mm je poblíž na levém bočním panelu.

Vzadu dominuje výkyvný LCD. Fyzické ovládací prvky jsou na pravé straně. Úplná nabídka a tlačítka nabídky FN na obrazovce jsou nahoře, zatímco hraní a smazání jsou dole. Zadní příkazový číselník sedí mezi. Otočí se nastavení nastavení a zahrnuje čtyři směrové lisy. zobrazení, ISO, EV a Drive.

Fyzické ovládací prvky jsou doplněny prostřednictvím nabídek na obrazovce, ale dotyková podpora je omezená. K navigaci v nabídkách na obrazovce musíte použít tlačítka, která se rozšiřuje na velmi užitečné rozhraní FN, nabídku překrytí s dvoupružným designem, který má tucet možností. Je to zcela konfigurovatelné (přes hlavní nabídku) a stojí za to si vzít čas na to, abyste se mohli pohrávat, pokud chcete rychlý přístup k určité funkci.

Společnost Sony má lepší systém menu se skutečnými dotykovými ovládacími prvky na některých svých špičkových kamerách, včetně celého snímku A7S III, ale není zde zahrnut. Zv-E10 je postavena na starší procesoru a senzorové platformě, která se zdá, že nepodporuje nové rozhraní.

Omezuje to vaši kontrolu nad kamerou, když jste talent kameramana i na obrazovce. Můžete klepnout na obrazovku a nastavit bod zaostření, ale to je opravdu. Pokud nahráváte vlogu selfie a chcete provést určitá nastavení mezi klipy, musíte se dostat za kameru a pracovat se zadními tlačítky.

Samotný displej je vynikající. 3 palce 1.LCD 4 miliony dot je dostatečně ostré na to, aby byl vaším jediným hledáčkem, a spousta jasných, zvláště pokud zapnete nastavení slunečného počasí, něco, co se hodilo při práci s kamerou venku na začátku léta. Při nahrávání se kolem rámu ukazuje červená obrys. Na předním panelu je také shrnutí, další vizuální potvrzení, že jste válcovací záběry.

Napájení a připojení

Fotoaparát obsahuje Bluetooth a Wi-Fi pro připojení k smartphonu-použijete mobilní aplikaci Sony Imaging Edge pro Android a iOS pro dálkové ovládání a převody souborů. Zahrnuje USB-C pro připojení k počítači pro převody nebo pro použití jako webová kamera. V souladu s standardy UVC a UAC, takže bude fungovat s macs, PC a Android 11 chytrými telefony. Streamování je na 720p a zahrnuje zvukový zdroj.

Zv-E10 je poháněn často na nárazovou baterii NP-FW50 Sony. Je hodnoceno po dobu asi 80 minut rekordního času nebo 440 fotografií, ale váš počet najetých kilometrů se bude lišit v závislosti na tom, jak používáte fotoaparát. Nabíjení na cestách je k dispozici, ale je to docela pomalé. Trvalo to asi tři hodiny, než se nabíjela téměř vyčerpaná baterie s 87 W Apple Charger.

Hot Shoe podporuje digitální mikrofony Sony. Analogové mikrofony můžete také použít prostřednictvím 3.5 mm vstup, připojte sadu sluchátek pro monitorování (také 3.5 mm), nebo pošlete čistý 8bitový video signál 4: 2: 2 z port micro HDMI, abyste mohli nakrmit atomos ninja V nebo externí jiný rekordér.

Obrázky a video jsou uloženy na SD paměti. Do baterie je zasazený jeden slot. Zv-E10 podporuje přenosové sazby UHS-I a může také používat karty duo memory Sony Memory Stick.

Rychlé a spolehlivé automatické zaostření

ZV-E10 používá stejný systém automatického zaostřování jako další nedávné modely APS-C od Sony, včetně A6100 a modelu skvrny v řádku, A6400. Mísí detekci fáze a kontrastu a rozprostírá pokrytí přes rám. Autofokus je schopen sledovat předměty po získání a podporuje detekci obličeje a očí pro lidi a domácí zvířata.

Pro vloggery existují některé jemně vyladěné možnosti. Jedním z nich je produktový přehlídka, nastavení jednoho dotyku pro recenzenty produktů a další, kteří předkládají předměty na kameru. Detekce obličeje společnosti Sony se s vámi obvykle drží bez ohledu na to, co se dostane mezi předmětem a kamerou, ale to upřednostňuje zaměření na objekty blízko objektivu. Funguje to docela dobře.

Při měření než zaostření je kamera také vyladěna tak, aby nastavila expozici na základě detekovaných tváří. To je zvláště užitečné při nahrávání videa s měnícím se světlem-řekněte procházku a rozhovor přesunující se ze slunečního světla do stínu a pro scény se silným podsvícením. Pokud hrajete ve svém vlastním vlogu, budete chtít být řádně vystaveni.

Zaměření je rychlé a kamera dělá stejně dobrou akci sledování práce jako ostatní v řadě Sony. Považujeme to za to nejlepší, co najdete v kameře APS-C, a je to zálohováno velmi rychlou rychlostí prasknutí, 11 snímků za sekundu. Spravuje to 111 JPGS, 48 RAW nebo 43 RAWJPG před vyplněním vyrovnávací paměti, ale pokud jej vyplníte celou cestu, musíte počkat, až všechny fotografie ušetří do paměti, než budete moci přepnout do režimu video. Hodili jsme to asi 25 sekund pro RAW, 37 sekund pro JPG a 76 sekund pro Rawjpg páry.

Zobrazování a video

ZV-E10 používá senzor CMOS 24MP k vyfotivě. Je to stejné jako v A6100 a kvalita obrazu je identická. Pokud se držíte JPG Capture, užijete si fotografie s jasným detailem prostřednictvím standardního řady ISO. Pokud se ponoříte do manuálního nastavení, můžete se přesunout za ISO 6400. Kvalita fotografie trpí, když se pohybujete kolem ISO 12800, a je rozmazaná v nejvyšším nastavení ISO 51200.

K dispozici je také surové zachycení. Ke zpracování obrázků budete muset použít software. používáme Adobe Lightroom. Nebyl jsem schopen podívat se na syrové fotografie z kamery, protože Adobe ještě nepřidal podporu. Víme, co však lze očekávat, což je stejná úroveň jasnosti a flexibility, kterou získáte z A6100.

Surové soubory společnosti Sony nabízejí spoustu prostoru pro kreativní fotografy k úpravě expozice a barvy. Udržují podrobnější podrobnosti na vysokých ISO, ale ukazují trochu zrnitého pohledu na vysoké nastavení. Je stále nejlepší udržovat kameru na ISO 12800 nebo níže, když můžete.

Pro video je ZV-E10 o něco lepší než A6100, pokud jde o specifikace. Zaznamenává 4K záběry při 24 nebo 30fps při stejné rychlosti záznamu 100 Mb / s, ale má několik dalších barevných profilů, včetně plochého S-Log3 pro třídění a HLG pro přehrávání HDR. Video je však zachyceno v 8bitové kvalitě, takže nebudete mít tolik prostoru pro nastavení barvy jako u 10bitových záběrů.

K dispozici je záznam mimo rychlost, ale pouze při 1080p. Je k dispozici v režimu střelby SQ (pomalý a rychlý). Můžete nahrávat na 1, 4, 8, 15, 30, 60 nebo 120fps s možností přehrávání 24, 30 nebo 60p. Otevírá některé kreativní možnosti pro meze a B-roll, až 60x rychlý rychlý pohyb a 5x zpomalený pohyb. Stisknutím fotoaparátu na 120fps síťových záběrů na měkké straně, ale efekt pomalého pohybu je dostatečně přesvědčivý, aby odpustil. Fujifilm X-S10 a X-T4 jdou dále s pomalým motem, až 240fps při 1080p, a čistě jasnější záběry o 120 sfpps.

Kvalitu mikrofonu ZV-E10 si můžete pro sebe slyšet v našich vzorkových záběrech. Zvuk přichází hlasitě a jasně. V našem testovacím videu uslyšíte nějaké chrastění, ale to je moje chyba. Připojil jsem sadu kotev pro popruh kamery špičky, který zase zaklepal po stranách fotoaparátu. Pokud používáte špičkové popruhy, možná budete chtít přeskočit umístění kotevních konektorů na ZV-E10, zejména pokud používáte bezdrátovou přilnavost.

Pokud je třeba podat stížnost ohledně ZV-E10 jako kapesní videokamery, je to se stabilizací. Systémy v těle (IBIS) jsou stále běžnější, ale společnost Sony se rozhodla spoléhat na směs stabilizace založené na čočce a digitálním activeshotu k dosažení kapesních záběrů, které jsou bez skoků a nervozita.

S ruční přilnavostí je ActiveShot efektivní, ale přichází na náklady na úhel pohledu. záběry z plodin, aby byla práce dokončena. Je to širokoúhlý objektiv užitečným doplňkem, zejména pokud nemáte dlouhé zbraně.

Sony E 10-18mm je v pořádku a zahrnuje optickou stabilizaci. ActiveShot je dost dobrý, kde bych to doporučil nechat to, když to dokážete, protože stále existuje nějaká skok se stabilizací objektivu sama o sobě.

Pokud myslíte na ruční práci vážně, přidání Gimbalu není špatný nápad. Spároval jsem ZV-E10 se Zhiyun Weebill 2 a to započítalo naprosto hladké záběry. Dodává se s náklady. několik set dolarů za kvalitní trik a je tu ještě co přepravu, nabíjení a konfigurace.

Vlogová kamera s čočkami swappable

Sony nám říká, že to jde po kreativních vloggerech s Zv-E10 a design a sada funkcí kamery jistě přitažlivé pro toto publikum. Fotoaparát dává první funkce, ovládací prvky melodie, aby odpovídaly, a zachycuje čistý zvuk ve fotoaparátu bez potřeby doplňkového mikrofonu. Rádi bychom viděli více kamer s takovými mikrofony.

Je poháněn stejným senzorem a zpracovatelským motorem, který SONY používá ve svých modelech A6100 a A6400 Stills. Rychlé, přesné automatické zaostření pro fotografie a video. Záběry 4K a 24 MP Stills jsou tam nahoře s konkurenčními modely Stills: ne zcela nejlepší ve své třídě, ale ne příliš daleko za sebou.

Je třeba zvážit také některé nevýhody. Životnost baterie je velká; Pokud plánujete fotoaparát celý den, budete chtít chytit několik náhradních dílů a získat externí nabíječku, abyste je na konci dne dostali zpět a spuštěni. Pro ruční video je nedostatek Ibis hmatatelný. ActiveShot přináší dobré výsledky, ale doufáme, že další verze tohoto fotoaparátu má stabilizovaný senzor.

Jsem také zklamaný dotykovým rozhraním nebo jeho nedostatkem. Je jen velmi málo, co můžete udělat pro změnu nastavení ze samotného LCD, což je problematické pro to, které jistě získá spoustu použití selfie. Ostatní kamery Sony mají osvěžený systém menu s mnohem lepší dotykovou podporou, ale není to tady.

To znamená, že pokud jste všichni o svém vlogu nebo videu obecně, ZV-E10 se dostane více správně než špatně. Je to přesvědčivý upgrade pro tvůrce, kteří v současné době používají pouze smartphone, zejména proto, že funkce jednoho dotyku, jako je rozbalení pozadí a přehlídka produktu, se tak snadno použijí. Nemusíte znát své f-stopy, abyste získali vzhled bokeh.

Můžete věci změnit s různými čočkami. Společnost Sony má velkou knihovnu nativních čoček autofokusu a protože se jedná o zrcadlovou kameru, můžete pomocí adaptéru použít téměř jakýkoli vintage čočka SLR nebo dálkoměru. Staré čočky jsou dobře vhodné pro kreativní video, mnozí ukazují měkkou, zářící světlici, kterou nedostanete s moderním sklem.

Pokud jde o alternativy, Sony má ZV-1 s pevným 24-70mm objektivem a menší 1palcovou třídou obrazového senzoru. Jinak je to velmi podobné a je to drahé. V 750 stojí téměř stejně jako sada ZV-E10, ale je třeba přemýšlet o tom, zda se nechcete vypořádat se změnami čočky. Panasonic má Lumix G100, model Micro Four Thirds s kvalitním vnitřním mikrofonem, ale jeho automatické zaostřování není téměř na stejné úrovni jako Sony.

Ještě musíme udělit cenu editorů na výběr specializované vloggingové kamery. Kategorie je rodící se a ještě jsme neviděli model, který nás srazí z nohou. Budeme se i nadále dívat. Mezitím je ZV-E10 dobrý způsob, jak jít, pokud víte o jeho omezeních-a koupit si nějaké další baterie.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS