Soubor APK na Android není nainstalován

Co dělat, pokud aplikace není nainstalována na Android

Instalace aplikací na smartphonu prostřednictvím trhu Play by Google je základní proces, který vyžaduje, aby uživatel stiskl jedno tlačítko. V automatizovaném režimu systém provádí stahování a rozbalení souborů APK-archivalu spustitelné. V některých případech je možné nainstalovat programy obcházené Google Play pomocí nezávislého stahování a rozbalení takových souborů. Ale co dělat, pokud aplikace na Androidu není nainstalována v žádném případě.

Chyby vedoucí k nemožnosti instalace aplikace prostřednictvím Google Play lze rozdělit do 3 skupin: spojené s hardwarem a systémem, v závislosti na samotném trhu, jakož i na softwaru. Přímé práce se soubory APK vznikají podobné problémy.

Problém 1: připojení k internetu

Problémy mohou nastat v důsledku nedostatku finančních prostředků v účtu nebo nestabilní síti. Spojení Wi-Fi na veřejných místech často způsobuje takovou chybu. Řešení: Doplňte účet nebo se připojte k jiné síti.

Dalším problémem je zákaz stažení aplikace při připojení prostřednictvím mobilní sítě. Řešení propojte na wi-fi nebo odstraňte omezení. Můžete to udělat v nastavení připojení.

Problém 2: Nedostatek povolení

Některé zdroje jsou pomocí smartphonu rozpoznány jako neznámé. Při absenci povolení k instalaci z takových zdrojů se software nestáhne.

 • Přejděte do nastavení systému hlavní nabídkou.
 • Najděte část „Zabezpečení“.
 • Stanovte schopnost instalovat aplikace z neznámých zdrojů.

Pokud aplikace není nainstalována na Android 9 nebo výše uvedené verzi, musíte dát povolení ke konkrétnímu nástroji, pomocí kterého je požadovaný soubor stažen. Například prohlížeč.

Problém 3: Konflikt programu

Některý software podobný z hlediska funkcí nebude stanoven, pokud jiný analog. Při stahování systémových nástrojů a antivirů často dochází k chybě.

Další možností chyby je instalace dříve existujícího. Po smazání však mohly být některé soubory zachovány. Řešení: Odstranění aplikace s dalšími programy, například Ccleaner.

Problém 4: Nekompatibilita

Zastaralé možnosti Androidu mohou být nekompatibilní s aplikacemi. Rozhodnutí:

 • Aktualizujte verzi operačního systému;
 • Stáhněte si soubor APK z jiného zdroje;
 • Kontaktujte vývojáře a požádejte o přizpůsobení programu starým verzím.

V druhém případě můžete počítat s úspěchem, pokud odvolání pochází od velkého počtu uživatelů.

Problém 5: Nesprávná aplikace a zlomený soubor

Chyby v příloze jsou vzácné a souvisejí s nesprávnou prací vývojáře. Často k tomu dochází, když jsou přidány nové funkce. Řešení: Označte autora k chybám při stahování a požádejte o přestavbu balíčku. V některých případech pomáhá stahování z jiného zdroje.

Problémy 6: Nesprávná práce Google Play

Play Market je aktivně podporován, vylepšen a chyby jsou rychle odstraněny. Ale na některých chytrých telefonech mohou být problémy s jeho prací spojeny se systémovými problémy.

Jedním z problémů je požadavek na zadání účtu s aktivním účtem. Dochází k chybě zpracování dat. Rozhodnutí:

 • Je nutné restartovat nebo znovu zaregistrovat účet.
 • „Nastavení“. „Osobní údaje“. „Účty“.
 • Vyberte účet „Google“ a klikněte na „Odstranit“.
 • Vraťte se do předchozího bodu a „Přidat účet Google“, postupujte podle pokynů.
 • Otevřete Google Play a najděte možnosti skryté za ikonou tří proužků.
 • Stiskněte šipku a přidejte běžný účet.

Někdy se objevují chyby v důsledku dlouhé absence čištění mezipaměti. Můžete to udělat takto:

 • Otevřete „Nastavení“ a vyberte „Aplikace“ v sekci systému.
 • Najděte „trh Google Play“ a vyberte „Vyčistit mezipaměť“ a „Data ESK“.
 • Opakujte akce v bodě „Google Play Services“.

Pokud se chyba začala objevit po obnově hry na trhu, můžete ji převrátit do předchozí verze.

Problém 7: Nedostatek paměti

Pokud na smartphonu zůstane 10-15% volné paměti, může se to stát problémem. Například zůstává 1000 MB a aplikace trvá 250 MB. Problém můžete vyřešit odstraněním zbytečných aplikací a souborů a také vyčištěním programů mezipaměti. Další možností je přidat více objemnou paměťovou kartu a přenést do ní některé soubory.

Problém 8: Nesprávný čas a datum

Pokud se datum najednou změní na smartphonu nebo čas pro jiné časové pásmo, může to vést k problémům v práci na trhu s hraním. Rozhodnutí:

 • Pokud se po kontrole času ukáže jako nesprávný, musíte přejít na „Nastavení“.
 • Vyberte „Systém“. „Datum a čas“.
 • Zapněte automatickou definici data a času nebo spusťte manuální korekci.

Znovu načtěte smartphone a nainstalujte správnou aplikaci!

Problém 9: Viry

Viry pronikají smartphonem prostřednictvím neověřených aplikací a webů, když je ochrana vypnuta. Chcete.li je odhalit, musíte provést úplnou kontrolu telefonu pomocí antivirového programu. Kaspersky, Avast a další analogy.

Problém 10: Selhání systému

Pokud antivirus nezjistil škodlivý software, můžete mít podezření na nesprávnou funkci hlubokého plánu. Zbavení se jich je velmi obtížné. Řešení problému: Hodit Android na tovární parametry.

V některých případech dochází k poruchám v důsledku zastaralého Androidu (zejména starší než 6.0 verzí). Rozhodnutí:

Pozornost! Je důležité zvážit, že staré smartphony mohou být pro nový systém „slabé“ a ještě častěji zmrazí.

Problém 11: Rozpad hardwaru

Pokud je chyba při instalaci aplikace doprovázena mnoha dalšími „značkami“, pak je záležitost s největší pravděpodobností v rozpadu dílů. Rozhodnutí:

 • Zkontrolujte paměťovou kartu. Nemusí být k dispozici. Část je tedy nesprávně vložena do konektoru nebo zlomeného.
 • Vezměte telefon pro diagnostiku. Odborníci rychle určí, co přesně se zlomilo.

Proč Android neinstaluje aplikace

Opětovné načtení zařízení

Restart operačního systému a zařízení umožňuje vyčistit RAM a obnovit práci:

Kontrola zbývající paměti

S „ucpanou“ jednotkou zařízení automaticky zahodí instalaci nebo zruší stahování dalších souborů pro hry. Zkontrolovat zbytek ROM:

Odstraňte nevyužité aplikace, zastaralé, zbytečné dokumenty nebo je přeneste na paměťovou kartu. Vyčistěte mezipaměť aplikací a systémů. více o tomto odkazu.

Poznámka! Pomocí speciálního softwaru k čištění paměti si prohlédněte dokumenty, které odstraní. Často důležité fotografie, textové soubory atd.

Přesunutí programu na paměťovou kartu

Když je program nainstalován, ale odmítne spustit nebo se objeví chyba, zkuste software přenést na kartu microSD, pokud je nainstalován v zařízení:

Důležité! Pro přenos softwaru musí firmware zařízení a program podporovat tuto funkci.

Problémy s internetem

Nízká rychlost nebo nevhodná IP způsobují nekonečné zatížení nebo odmítnutí vytvořit software:

Zajímavý! Na webu 2ip zkontrolujte rychlost komunikace bez načítání dalšího softwaru.

Pokud internet funguje stabilně, ale ke stažení nedochází, musíte použít VPN. O technologii a metodách připojení jsou uvedeny v tomto článku.

Odstranění mezipaměti a nejnovější verze trhu Play

Obchod hromadí dočasné soubory pro stránky rychlého načítání. Jejich nadbytek vede k poruchám a chybám:

soubor, android, není, nainstalován

Další možností je odstranit účet. Pomáhá také obnovit video na YouTube. Metoda je stanovena v odpovídajícím materiálu.

Čištění z virů

Načítání softwaru ze zdrojů třetích stran nebo návštěvy nechráněných míst vede k infekci viry:

Zajímavý! V softwaru k čištění odpadků a mezipaměti implementují prvky ochrany antiviru, které se používají jako analog nástrojů od výrobce.

APK není nainstalován

Při pokusu o instalaci softwaru z jiného zdroje nemusí reagovat na začátek instalace nebo jej odmítnout otevřít. Vyřešit problém :

Když se při instalaci objeví syntaktická chyba, podívejte se na tento článek.

Jak nainstalovat aplikaci z.Soubor APK pro Android 8.0, 8.Devatenáct.0, 10 a 11

Zbytek procesu „manuální“ instalace aplikací se ve srovnání s předchozími verzemi Androidu nezměnil. Po povolení instalace z určitého zdroje otevřete ji. řekněme tento správce souborů. Pokud.Soubor APK je načten prostřednictvím prohlížeče, je ve složce ke stažení ve vnitřní paměti nebo ve SDCard/Stahování, pokud je paměťová karta použita jako interní jednotka.

Klikněte na.Soubor APK a vyberte „Instalační program balíčku“. Poté klikněte na „Nainstalovat“.

Po dokončení instalace vyberte „Otevřete“, pokud chcete okamžitě spustit aplikaci nebo „připravit“ k návratu do správce souborů.

Jak nainstalovat hry s mezipaměti

Mezipaměť aplikací a malých her je uložena v katalogu „Android/Data“ a těžké hry, jako je Dead Trigger v sekci „Android/OBB“. Pokud nainstalujete podobnou hru, která není z Google Play, musíte nahrát její mezipaměť na Android/OBB sami. Na stránkách se softwarem si můžete zpravidla stáhnout instalační soubor a archiv s mezipaměti. Budete se muset načíst.Rar nebo.Zip Archive a Unzip „Android/OBB“ do katalogu.

soubor, android, není, nainstalován

Gameloft Developer Cache načte na GameLoft/Games, od Electronic Arts. v Android/Data.

soubor, android, není, nainstalován

Správce aplikací a instalace APK

Toto je další velmi jednoduchý způsob, jak nainstalovat APK. V tomto případě je nutné používat speciální aplikace, které vám umožňují zjednodušit instalaci souborů APK na Android ze zdroje třetí strany. Na webech jsou takové instalační pracovníci, s nimiž se objevily programy automatického partnera a stahování nejen s Google Play, ale také další obchody se objevily. V tomto případě není nutné žádné další úsilí a čas. Tato metoda nemá nevýhody, kromě toho, že budete muset nainstalovat jednoduchý instalační program.

V předchozí fázi jsme tedy byli přesvědčeni, že všechno je v pořádku a aplikace a smartphone jsou kompatibilní, možná jsme něco odstranili, kvůli instalaci nové hry. Při stahování ze zdrojů třetích stran zůstává nejstrašnějším testem volbou a správné rozbalení mezipaměti, ale pokud pečlivě přečtete pokyny, můžete s ní řešit: Vyberte správný typ souborů a předepisujte správnou cestu k jejich uložení jejich uložení a nezapomeňte používat archiver. Kromě toho nezapomeňte dodržovat, kde uložíte data: Vyjímatelná paměťová karta není pro tyto účely vždy vhodná. Ale pokud mluvíme o Google Play, bude muset být trochu víc a teď vám řekneme, jak. Nejprve sledujeme cestu nastavení. aplikace a oznámení. Zobrazit všechny aplikace. Google Play Market. Zavatya. Zde bychom měli vyčistit mezipaměť a data aplikace. V závislosti na firmwaru nainstalovaném na vašem smartphonu se tato cesta může mírně lišit, ale konečný bod bude vždy stejný. Neměli byste se bát hrozných varování: Pokud je úložiště aplikací vázáno na stejný účet jako smartphone, samotný systém obnoví všechna data. Po provedení manipulací nezapomeňte restartovat aplikaci Google Play. Tyto akce jsou zpravidla dostačující k vyřešení většiny chyb, ale pokud to nepomohlo, přejdeme k další metodě. Jdeme podél již zpracovaného způsobu nastavení. aplikace a oznámení. Zobrazit všechny aplikace. Google Play Market. Storage, ale nyní vyberte „Odstranit aktualizace“. To vám umožní znovu.vybudovat Google Play, a pokud v něm spočívá problém chyby, vyřešte to tak. Rovněž stojí za to věnovat pozornost jiné aplikaci. „Google Play Services“. Abychom to našli, jdeme podél již dobře známé cesty (jen pro případ, že opakujeme, nastavení. aplikace a oznámení. zobrazí všechny aplikace) a také vyčistíte mezipaměť a data. A znovu nezapomeňte na restart trhu po všech manipulacích. Nejradikálnějším způsobem na tomto seznamu je úplně zbourat účet Google na smartphonu, restartovat a znovu zadat data. Tyto jednoduché kroky vám umožňují vyřešit většinu problémů, kterým čelíte při stahování aplikací z Google Play. Existují však konkrétnější, které vyžadují speciální řešení. Pokud je tedy na vašem Google Play uloženo několik účtů, zkuste přejít na jiný profil nebo pokud hra/program není v konkrétním regionu k dispozici, použijte VPN.

Uvedli jsme tedy nejčastější problémy, které mohou nastat při stahování a instalaci.APK soubory a také prošli nejúčinnějšími způsoby, jak je vyřešit. Chci vám také připomenout, že stahování aplikací mimo Google Play může být riskantní, takže načtěte data pouze z těch zdrojů, kterým zcela důvěřujete. Naši čtenáři jistě mají mnoho příběhů souvisejících s instalací ne příliš vstřícných aplikací. Může být řečeno v komentářích nebo v našem chatu v telegramu. Kanál je technický je jen ideální pro dodržování zajímavých zpráv, propagačních akcí a aktualizací vašich oblíbených her, přihlaste se k odběru.

Kontrola virů a nastavení Google Play

Konflikt v systému

Rovněž vzhled chyby se zprávou „nepodařilo se nainstalovat aplikaci“ je výsledkem selhání systému. Ve většině případů to může být vyřešeno banálním opětovným načtením gadgetu. Ale někdy mohou být vyžadována další opatření.

O některých z nich jsme již mluvili. Například systémové selhání je často způsobeno škodlivým softwarem, který antiviry pomáhají zbavit se. Dalším řešením problému je resetování smartphonu do nastavení továrny. Ale budeme o tom mluvit na samém konci, protože tato metoda je považována za radikální.

Intalstion of Recepnance

Instalace POS na Androidu se doporučuje na trhu Play. Chcete.li stáhnout hry a software, soubor APK, musíte získat práva na instalaci z neznámých zdrojů. Na kartě bezpečnosti otevírají funkci zájmu a aktivují ji.

Tato možnost se často nepoužívá, přestože po zapnutí otevírá řadu dalších nastavení a možností, včetně korekce analýzy analýzy balíčku.

Pro aktivaci to zahrnuje režim vývojáře. Na kartě „On zařízení“ opakovaně kliknou na „číslo montáže“ před oznámením, že byl spuštěn režim.

Nyní v nastavení byste si měli vybrat „Special. Příležitosti „, pak“ pro vývojáře „a poté aktivujte ladění USB.

Co je agro.průmyslový komplex

Stejně jako na PC s Windows se používají instalační soubory ve formátu.Exe, na Android tuto roli hraje Agro. S jejich pomocí stahují programy od vývojářů, kteří chybí na trhu Play, stejně jako zastaralé verze licenčního softwaru nebo softwaru, nepřístupné v zemi majitele smartphonu.

Aby uživatel začal, bude muset uživatel stáhnout APK z internetu. Za tímto účelem se doporučuje navštívit pouze spolehlivé a známé webové stránky, aby se eliminovalo riziko infekce technologie viry.

Distribuce se stahuje do počítače a poté připojena mobilní zařízení a přenesení do jakékoli bezplatné složky na zařízení.

Další možností je stáhnout jej přímo do paměti smartphonu nebo tabletu z internetu, aniž by k tomu bylo použito PC.

Dále musíte otevřít nastavení telefonu, přejděte na kartu Bezpečnostní a aktivovat instalaci neznámých zdrojů. Pokud tuto akci neprovádíte, bude instalace zemědělského sektoru na Android nemožná.

Poté byste měli otevřít složku s agroindustriálním komplexem v mobilním gadgetu a stisknutím jej spusťte proces. Bude varovat, že instalace z neověřených zdrojů je proveden, musíte akce potvrdit a poté počkat na dokončení operace.

Co dělat pro vyřešení problému

Princip přímého řešení problému závisí na důvodu, proč jej způsobil. Protože jsme dříve identifikovali několik faktorů najednou, můžeme zapomenout na existenci univerzálního způsobu odstranění problémů. Zároveň nám nic nebrání tomu, abychom do problému přinesli několik řešení na základě zvýrazněných důvodů.

Kontrola Manifest Application File

Nejprve analyzujeme způsob řešení problému, který je vhodný pouze pro uživatele, kteří provedli změny v systémových souborech nebo distribuci aplikace. Tito lidé často nezvyšují soubor APK kvůli nesprávným datům uvedeným v Androidmanifestu.Xml. Je přiřazen každému programu nainstalovaným na smartphonu a objevuje se až po rozbalení archivu. K vyřešení problému je vyžadován:

Pokud se nepřijmete k počtu vývojářů a jste si jisti, že jste neprovedli změny v Androidmanifestu.Xml, můžete se bezpečně přesunout k hlavním řešením problému. Ale předtím zkontrolujte název apk soubor. Expanze by měla být označena jako konec “.Apk „.

Pokud tomu tak není, přidejte nezbytnou poznámku, pak pokračujte k akci a odstraní problémy.

Povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů

Majitelé zařízení Android zpravidla instalují aplikace prostřednictvím Play Market nebo jiných obchodů. Operační systém poskytuje instalaci rozbalením souborů APK, ale ve výchozím nastavení jej blokuje pro účely zabezpečení. Z tohoto důvodu může dojít k chybě se syntaktickou analýzou balíčku. Chcete.li jej odstranit, potřebujete:

Názvy položek nabídky se mohou lišit v závislosti na verzi operačního systému a výrobci telefonu. Je také důležité si uvědomit, že při některých zařízeních je pro jednotlivé programy povoleno instalace neznámých zdrojů. Pokud se například pokoušíte rozbalit APK prostřednictvím „vodiče“, musí být za něj vydáno povolení. Po provedení všech těchto akcí by měl být problém vyčerpán.

Zapněte ladění USB

Někdy dochází k syntetické chybě v důsledku skutečnosti, že na smartphonu bylo zakázáno „ladění USB“. Tato možnost přímo neovlivňuje rozbalení APK, ale neměli byste vyloučit jedinečnost vašeho případu. Proto se doporučuje aktivovat ladění a poté opakovat proces instalace. Nejprve musíte provést přípravné akce:

 • Přejděte do sekce „On The Phone“.
 • Před zprávou „Gratulujeme se, stali jste se vývojářem, klepněte na několikrát na položce„ Verze Android “nebo„ Verze firmwaru “.

Přípravné akce jsou nutné, aby se v nastavení telefonu objevila nová část „pro vývojáře“. Nyní jej můžete otevřít a aktivovat položku „Ladění na USB“. Poté zkuste znovu nainstalovat aplikaci.

Odpojte antivirus

Dříve jsme již uvedli, že se může objevit chyba, pokud je telefon zakázán instalací aplikací z neznámých zdrojů. Dalším důvodem problému je však blokování instalace softwaru z antiviru, který vidí hrozbu v souboru APK. Proto, abyste odstranili problémy, musíte dočasně vypnout ochranu.

Na chytrých telefonech Xiaomi je antivirus již všíván do operačního systému. To znamená, že k chybě může dojít bez předběžného instalace antiviru třetího stranu. Chcete.li to opravit, udělejte několik kroků:

Nyní antivirus před instalací nekontroluje aplikace, aby chyba syntaktické analýzy balíčku zmizela. Pokud k tomu nedochází, přečtěte si alternativní řešení problému.

Poškozený nebo plně načtený soubor APK

Problém nemusí souviset s telefonem, ale se souborem APK. Faktem je, že některé weby jsou umístěny poškozené APK. Možná jste si stáhli právě takový soubor, a proto, když se pokusíte nainstalovat aplikaci, zobrazí se syntaktická analýza balíčku.

Další možností je zastavení načítání instalačního balíčku. Pokud soubor nebyl stažen do konce, nelze instalaci provést. V obou případech se uživatelé doporučuje opětovným stažením souboru APK. Teprve poté, co uvidíte 100 %načítání souboru, může být spuštěn instalací programu.

Nekompatibilita aplikace

A konečně, chyba by se mohla objevit v důsledku skutečnosti, že nahraný balíček aplikací není kompatibilní s vaší verzí operačního systému. Někteří vývojáři přestanou podporovat staré verze Android, a proto při pokusu o instalaci programu uvidíte na obrazovce chybovou zprávu.

Chcete.li zkontrolovat verzi operačního systému, musíte otevřít nastavení zařízení a přejděte do sekce „On“ Phone “. Zde uvidíte položku „Verze Android“, kde jsou uvedeny potřebné informace. Dále musíte navštívit web, kde byl vytvořen boot APK. Pokud je verze uvedená na zdroji zatížení vyšší než v nastavení telefonu, nebude aplikace nainstalována.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS