Společnost Dyson nabízí každodenní používání svých vysavačů bez starostí zavedením nové ochrany proti náhodnému poškození

Společnost Dyson India oznámila zavedení pojistky ochrany proti náhodnému poškození pro své stroje v oblasti technologie péče o podlahu. Tato nová služba, která se zavázala ke svému poslání řešit problémy, umožňuje zákazníkům chránit jejich vysavače Dyson proti náhodnému poškození, které může být případně způsobeno během používání, a to až po dobu dvou let (platí TC).

Uvedena na trh s cílem poskytnout ujištění, že Dyson může používat kdokoli pro bezstarostný úklid. Kromě inteligentní technologie obstály vysavače Dyson také ve zkoušce času díky své odolnosti, protože každý stroj prochází přísným testovacím procesem. Zavedením této politiky ochrany proti náhodnému poškození chce společnost Dyson poskytnout majitelům další vrstvu komfortu proti poškození při používání vysavačů Dyson v domácnosti.

Ankit Jain, MD, Dyson India, řekl: „Naši inženýři ve společnosti Dyson se vyžívají ve vytváření nových technologií a v tom, aby prošly tím nejtěžším testem. prací v reálných domácnostech. Musíme zajistit, aby stroje Dyson byly konstruovány tak, aby vydržely dlouho a byly dostatečně univerzální, aby snesly i hrubé zacházení. Protože i nadále upřednostňujeme zkušenosti našich majitelů, poskytne jim pojistka proti náhodnému poškození další vrstvu ujištění o odolnosti vysavačů Dyson.“

V rámci vývojového procesu jsou přístroje Dyson podrobovány náročným testovacím podmínkám, včetně testů pádu, plácnutí, převrácení, zatlačení a 500 000 testů otáčení hlavy vysavače za krk, aby byla zajištěna dlouhá životnost vysavačů Dyson.

Poznámka pro redakci: V případě, že se vám podaří vyjmout ze zásuvky rukojeť, můžete se podívat na fotografii, která se nachází na obrázku:

Podmínky pro využití dvouletého pojištění ochrany proti náhodnému poškození

  • Na celou sadu součástí stroje se vztahuje dvouletý program náhodného poškození
  • Program nezahrnuje krytí škod způsobených vodou
  • Pokrytí je omezeno na maximálně 5 dílů FOC na jeden stroj
  • Pro aktivaci výhody ochrany proti náhodnému poškození musí majitel své zařízení zaregistrovat

Chcete-li se dozvědět více, navštivte nejbližší prodejnu Dyson Demo nebo se přihlaste na https://www.dyson.na adrese

Portfolio klíčových technologií společnosti Dyson, na které se vztahuje pojištění proti náhodnému poškození, zahrnuje:

Bezdrátový vysavač Dyson V15 TM Detect

Nejvýkonnější inteligentní bezdrátový vysavač Dyson. Dyson V15 TM Detect Laser detekuje částice, které běžně nevidíte. Přesně nakloněný laser zviditelňuje neviditelný prach na tvrdých podlahách. abyste nic nepřehlédli. Měří mikroskopické prachové částice. Piezoelektrický senzor průběžně měří velikost a počítá prachové částice. Vědecký důkaz hloubkového úklidu. na displeji LCD se zobrazuje, co bylo vysáto, a v reálném čase se zobrazuje vědecký důkaz hloubkového úklidu.

Vysavač Dyson V12 Detect Slim

společnost, dyson, nabízí, každodenní, používání

Dyson V12 Detect Slim využívá k odhalení skrytého prachu upravenou laserovou technologii, která do hlavy vysavače integruje diodový laser, jenž je přesně umístěn na 1.Úhel 5 stupňů, 7.3 mm nad zemí pro vytvoření nejlepšího kontrastu mezi prachem a podlahou. Detekce nestačí, proto Dyson V12 částice odstraňuje a pečlivě je 15 000krát za sekundu rozměřuje a počítá pomocí akustického piezoelektrického senzoru, který převádí vibrace na elektrické signály a přesně zobrazuje velikost a počet nasátých částic na LCD displeji v zadní části vysavače. Dyson V12 Detect Slim je výkonný a inteligentní a poskytuje maximální jistotu. vědecký důkaz o hloubkovém čištění.

společnost, dyson, nabízí, každodenní, používání

SOURCE

Image:pc-tablet.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS