Společnost Sony 2023 TV sestava: Všechny modely OLED, Mini LED a Bravia již brzy přicházejí. Sony Bravia Smart TV

Recenze televize Sony X80K: Google TV Smarts, základní funkce a obrázek

TV společnosti Sony na základní úrovni 2022 má solidní streamování, ale konkurenti servírují lepší obrázky za cenu.

David recenze televize a vede tým osobních technologií na CNET, pokrývající mobilní, software, výpočetní techniku, streamování a domácí zábavu. Poskytujeme užitečné, odborní recenze, rady a videa o tom, co gadget nebo služba koupit a jak z toho vytěžit maximum.

Odbornost 20letého veterána CNET, David přezkoumává televizory od dob CRT, prodlení a plazmy. Před CNET pracoval v časopise Sound Vision a Etown.com. Je známý dvěma lidem jako Cormac McCarthy ze spotřební elektroniky. Přihlašovací údaje, přestože stále čeká na svého Oscara pro nejlepšího recenzera obrazu, David drží certifikace od nadace Imaging Science Foundation a Národní ústavy standardů a technologií, které jsou kalibrace a hodnocení na displeji.

Společnost Sony vyrábí televizory po dobu 60 let a dnes je známá nejlépe pro drahé, vysoce výkonné obrazovky. V roce 2022 pokračovala v trendu uvolněním kuchyňského dřezu v hodnotě high-tech displejů. Od 8k do mini-LED do QD-Oled. A většina požaduje vážnou hotovost. Zatím 2022 je více o zpřísňování pásů než zvonů a píšťalky, takže jsem se nejprve podíval na nejlevnější televizi Sony. X80K je slušný všestranný umělec a mohl by se odvolat na televizní nakupující s rozpočtem, kteří jen chtějí Sony, ale určitě můžete udělat lépe za peníze.

Série Sony X80K (2022)

Jako

 • Přesná barva
 • Schopný Google TV Smart System
 • Spousta konektivity
 • Jemný, podhodnocený design
společnost, sony, 2023, sestava, všechny

Nelíbí se

 • Průměrný kontrast a černý úroveň
 • drahé než konkurenční televizory s lepší kvalitou obrazu
společnost, sony, 2023, sestava, všechny

Na začátku léta stojí X80K přibližně stejné jako Samsung QN60B a TCL 6 řady. V mém bok po boku porovnání tří v testovací laboratoři CNET. Samsung vypadal celkově o něco lépe než Sony, s nadřazeným jasem a kontrastem, zatímco TCL je oba úplně zakořenil. To by mohlo být překvapením, pokud jste ve hře na nákup televize nový a jen věnujete pozornost značkám.- Počkejte, TCL vypadá lépe než Sony?- Ale pokud se podíváte na jejich základní technologie, dává to dokonalý smysl. Sony a Samsung používají základní LCD podsvícení, zatímco TCL využívá techniku ​​vystupňovací obrazovky, jmenovitě plnohodnotné místní stmívání a mini-vedené.

Kromě obrázku se mi líbilo Smart TV Google Google a Design No-Fuss a přichází v celé řadě velikostí. Později v roce je určitě dostávat statné škrty cen, jako televizory vždy kolem Černého pátku a prázdniny. to by mohlo být konkurenceschopnější. Prozatím však X80K nedělá dost nad jeho názvem, aby vynikl.

Velikosti Sony KD-X80K, srovnání řady

Provedl jsem praktické hodnocení 55palcového Sony KD-55X80K, ale tato recenze se vztahuje také na další velikosti obrazovky v sérii. Všechny velikosti mají identické specifikace a měly by poskytovat velmi podobnou kvalitu obrazu.

Série X80K je základní úroveň v televizní sestavě Sony 2022, s relativně základními funkcemi obrázků. Chybí mu HDMI 2.1 herní funkce. Například na modelech Step-up nalezeno na zvýšené modelech, které se objevují 120Hz, a podsvícení pod vedením.

Udržujte to jednoduché, Sony

X80K se mísí spíše než vyniká s tmavě šedou barvou podél jeho dna jeho rámu. Ostatní tři strany jsou černé a úhel jejich okrajů mírně. Stojan se skládá z jednoduchých nohou ve tvaru A na obou stranách. Z pohledu ze strany je X80K podstatně silnější než Samsung Q60B (2.83 vs. 1 palec), což by mohlo být zvážení, pokud chcete, co je možné propláchnout na zeď.

Líbí se mi jednoduchý dálkový ovladač Sony. Klávesy jsou stanoveny známým způsobem a požadovaná tlačítka zkratky pro YouTube, Netflix, Disney Plus a Prime Video jsou na palubě a já jsem ocenil vyhrazený vstupní klíč, který někteří kliky chybí. Mohl bych se obejít bez číselného klíče a dalšího věnovanému průvodci mřížkou na dně, ale někteří uživatelé by je mohli ocenit.

Google TV: Promo-Heavy bohatá na funkci

Mezi všemi inteligentními televizními systémy se mi líbí Google TV druhý nejlepší, po Roku a jeho implementace na Sony X80K je nejlepší funkce televize. Mezi hlavní body patří vynikající výsledky hlasu díky asistentovi Google, těsné integraci s aplikacemi Google, zejména YouTube a YouTube TV, a více aplikací celkově díky obchodu Play, než proprietární systémy jako Samsung a LG.

Odpovědi byly dostatečně rychlé, ale cítily krok za většinou televizorů Roku, které jsem použil. Jakmile jsem si vybral profil, trvalo to dlouhou sekundu nebo dva, aby se na hlavní stránce naplnil miniatury, například s miniaturami, například miniatury. Nemiloval jsem velký kus prostoru nahoře věnovaný propagačním pořadům a filmům na různých službách. Také bych si přál, aby řádek „Pokračování sledoval“, spíše než umístěn pod „Top Picks for You“ a Apps Rows. Zdálo se, že nejlepší tipy zohledňují mé preference pro sci-fi show a filmy, jakmile jsem prošel obrazovkou „Vylepšit vaše doporučení“, ale stále existoval spousta obsahu, na kterém mi bylo záleží. Návrhy napříč různými aplikacemi jsou skvělý nápad, ale já osobně jednoduchost nabídek zaměřených na aplikaci Roku.

Profily Google TV fungovaly dobře. Snadno jsem byl schopen zřídit profil dítěte a ocenil jsem, že vhodné aplikace, jako jsou děti YouTube a děti PBS, byly navrženy pro mě přidat, a že Netflix automaticky vyvolal profil. Během nastavení jsem byl také vyzván k nastavení časových limitů obrazovky, vytvoření profilového obrázku a další. Systém Google TV poskytuje lepší rodičovské kontroly než Roku, i když Fire TV je podobně robustní.

Srovnání kvality obrazu

Nastavil jsem 55palcový Sony X80K vedle svého přímého konkurenta ze společnosti Samsung, stejně jako levnější ohnivá televize a TCL se specifikací kvality obrazu. Tady je sestava:

Televize a filmy: Sony doručila druhý nejhorší obrázek v sestavě celkově a porazila pouze Omni. Jeho hlavní slabostí byla relativně slabý kontrast, způsobený lehčími (horšími) černými hladinami a vrcholem stmívače než Samsung.

společnost, sony, 2023, sestava, všechny

Sledování ruchu na Netflixu. Například černá kolem kreditů a stíny v šatně byly lehčí a méně realistické než u ostatních televizorů, i když jen o něco horší než Samsung a Omni. Samsung byl také výrazně jasnější než Sony ve svých nejpřesnějších obrazových režimech, díky nimž byl obraz HDR filmem pop více ve srovnání. Tóny kůže Adama Sandlera a hráčů basketbalu vypadaly pravdivě než Samsung a Omni, ale celkově jsem upřednostňoval obrázek Samsungu vlasy.

Příběh byl podobný s náročnými Spears a Munsil 4K HDR Benchmark sestřih na Blu-ray, kde Samsung vypadal trochu jasněji než Sony. Oba překonali OMNI, který například v Snowscapes vykazoval menší detaily na vysoké úrovni, ale rozdíl nestačil k ospravedlnění mnohem vyšší ceny Sony.

TCL mezitím byla lepší v téměř každé cestě k ostatním, s vynikajícím kontrastem, hlubokými černými hladinami a silným jasem, díky nimž byl ve srovnání s Sony, Samsung a Fire TV bledým.

Hraní: Hraní horizontu zakázané západ, barva byla na Sony realističtější a přesnější a podobně jako TCL a LG, zatímco Samsung v každém režimu se zdál více nasycený a dobře, Game-Y. Samsung opět vyhrál za kontrast a punč, šikovně, i když na jeho úvěr odhalil Sony více podrobností ve stínu, což je výhoda v temných hrách s nepřáteli číhajícími ve stínech. Sony postrádala komplexní herní statistiky ukázky Samsungu a oba měly podobné (vynikající) vstupní zpoždění, ale celkově jsem upřednostňoval vzhled Samsungů. TCL mezitím kombinoval jasnější obraz než jeden z nich s vynikajícím stínovým detailem a, ano, barvy jako přesné (a lépe vypadající) než Sony.

Jasné osvětlení: Sony měřila relativně slabé, zálohovaly mé subjektivní dojmy a jak to, tak i Samsung byly méně jasné než TCL a méně expediční Vizio, oba vybavené místním stmíváním. Níže jsou uvedeny moje měření v NITS pro vybrané srovnávací televizory v jejich nejjasnějších a nejpřesnějších režimech obrázků, pomocí testovacích vzorů standardního dynamického rozsahu (SDR) i s vysokým dynamickým rozsahem (HDR).

Poznámky k nastavení obrázku

Nejpřesnější nastavení bylo kino a vlastní režim pro HDR i SDR a na míru měřeno o něco přesnější, takže jsem s tím šel. Hra je nejlepší pro hraní, díky nízkému zpoždění vstupu a barva byla podobná vlastnímu a mimořádně přesnému.

X80K nabízí nastavení, která se zabývají vyhlazením, aka efektu mýdlové opery, protože raději to vypnu pro televizní pořady a filmy. Můžete experimentovat s nastavením (nastavení zobrazení zvukového obrazu pohybu pohybu pohybu na vlastní.

Geek Box

Výsledek0.0753572.462.272.073.043.082.522.6711.930.08444694.738.081.5411.67
Skóre
Chudý
Průměrný
Chudý
Dobrý
Dobrý
Průměrný
Průměrný
Dobrý
Dobrý
Dobrý
Chudý
Chudý
Průměrný
Chudý
Dobrý
Dobrý

V této recenzi byl použit kalibrační software pro portrét Calman Calman.

Společnost Sony 2023 TV sestava: Všechny modely OLED, Mini LED a Bravia již brzy přicházejí

Sony nedávno sundala zábaly ze své televizní sestavy 2023 na soukromé akci v New Yorku a my jsme tam byli, abychom to všechno vzali a šli ruce dál.

V letošním sestavě jsou zahrnuty nový Sony A95L QD-Oled, nový pravidelný OLED (Sony A80L) a několik nových modelů LED-LCD včetně mini-vedeného vybaveného Sony X95L a Standard LED-LCD SONY X90L Smart TVS.

Není to strašně dlouhý seznam, ale místo toho se Sony rozhodne pro kvalitu nad množstvím. Když jsme je viděli pro sebe, můžeme bezpečně říci, že je to strategie, která se vyplácí.

Nelze rozeznat rozdíl mezi Sony X80L a A80L? Přišli jste na správné místo. Zde je vše, co potřebujete vědět o televizní sestavě Sony 2023.

Sony A95L OLED-nový top QD-Oled Sony

Nejzajímavější televizí v sestavě Sony je její nový QD-Oled. Loňská společnost Sony Bravia XR A95K OLED se ukázala jako prakticky dokonalá, ale model A95L 2023 představuje některé upgrady ve snaze zpochybnit televizní nabídku společnosti Samsung a LG OLED.

Podle informací poskytnutých Tomově průvodci slibuje lepší jas, větší 77palcovou konfiguraci a dlouho očekávané přijetí vyhrazené herní nabídky. A95K také přichází s Bravia Cam, připojenou webovou kamerou, která může provést automatické úpravy obrázku a zvuku na základě pozic pozorovatele, mimo jiné užitečné funkce.

Jediná špatná zpráva? Cena je stále TBD a pokud jde o možnosti přístavu, Sony se drží pouze 2 HDMI 2.1 přístavy na další rok, zatímco špičkové konkurenty nabízejí plné 4-portové pole.

Podívejte se na naše Sony A95L OLED TV Hands-On Impressions.

Sony A90K OLED. Drobné OLED od roku 2022 žije dál

Pod A95L QD-Oled je Sony A90K OLED, který debutoval v roce 2022. Je omezená velikost na pouhý model 42 palců a 48 palců, ale je to nepopiratelně nádherné. Zde je to, co jsme řekli v naší recenzi:

„Sony Bravia XR A90K, která je k dispozici pouze ve velikosti 42 palců nebo 48 palců, je malá televize, která si myslí, že je velká. Nemůžete to získat v obrovských velikostech, ale nemusíte-je vybaven OLED obrazovkou a začleňuje všechny špičkové obrazové technologie společnosti Sony, aby vyústila v sadu, která stejně dobře v technických testech benchmarků tak dělá v každodenním sledování filmu a televize.

Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, A90K bude (doslova a obrazně) rozjasnit jakoukoli místnost a je to hlavní nabídka, která by neměla být zamítnuta pouze kvůli jeho menší velikosti.“

Sony A80L OLED. nový konkurent LG C3 OLED

Společnost Sony A80 OLED byla vždy skvělou fólií pro řadu C LG C. Společnost OLED společnosti Sony Mid-Range má tendenci být o něco vyšší ceny než LG-pravděpodobně kvůli skutečnosti, že za své zobrazovací panely LG musí platit více než LG Electronic. LG C3 OLED lépe dávejte pozor.

Neočekávejte zde víc než jen okrajový zisk jasu, ale očekávejte, že to uvidíte ve větší velikosti obrazovky 83 palců, kterou ještě musíme vidět ze série A80.

SONY X95L a X93L MINI LED. náraz v zónách jasu a ovládání

Vystoupení z vynikající sony Bravia X95K Mini LED TV má X95L o 20% více místních stmívkových zón, funkci snižování hluku a nové interní zvukové schopnosti. Získává také dlouho očekávané vyhrazené herní nabídky. To znamená, že X95L přichází pouze v konfiguraci 85 palců.

Pro menší velikosti budete muset nakupovat X93L Mini LED, což je menší zlepšení z loňského x95k ve srovnání s X95L. Přesto, pokud chcete mini LED TV s brandingem Sony, budete se dívat na jeden z těchto dvou modelů.

Podívejte se na naši Hands-On Review na našeho SONY X95L MINI, abyste viděli naše dojmy.

Sony X90L Full Array LED-LCD TV-švýcarská armádní nůž

Pod nimi budou téměř jistě televizory na základní úrovni, ale prozatím je spodní část totemového pólu Sony X90L Full Array LED-LCD TV. Je dodáván v pěti různých velikostech obrazovky od 55 palců až po masivní 98palcový model a bude nejdostupnější z hlediska ceny (i když žádná z televizorů zatím nemá informace o cenách).

Sony Bravia XR A90J 4K OLED TV Review | Believe the hype!

Zejména na tomto modelu není nic zvláštního, ale má všechny klíčové komponenty z modelů vyšší úrovně včetně kognitivního procesoru XR, HDMI 2.1 pro 4K/120, VRR a Allm Plus Acoustic Multi-Audio a Dolby Atmos podpora.

Nazvali jsme jeho předchůdce, Sony Bravia XR X90K, „Jack všech obchodů“ a X90L vypadá, že pokračuje v tomto trendu.

TV na základní úrovni, která přináší překvapivě dobrý výkon

Tom’s Guide Verdict

Sony Bravia X80K je levná LCD TV, která se ukáže jako příjemné vizuální prvky a je vyzbrojena řadou dalších žádaných funkcí (její zvuk není mezi nimi).

Klady

 • Obecně dobrá kvalita obrazu
 • Vynikající hodnota
 • Dobře navržené dálkové
 • Používá výkonné rozhraní Google TV Smart
 • Nízké vstupní zpoždění pro televizi Sony

Nevýhody

 • – Příležitostná ztráta jemných detailů
 • – Zklamáním zvuku
 • – Žádný HDMI 2.1 porty na většině modelů

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Cena: 449.99 Velikost obrazovky: 43palcový model: KD-43X80K Rozlišení: 3 840×2,160 HDR: HDR10, Dolby Vision, HLG Refresh Face: 60Hz Porty: 4 HDMI 2.0, 2 Zvuk USB: 20W Smart TV Software: Google TV Velikost (bez stánku): 37.95×22.17×2.Hmotnost 72 palců (bez stánku): 22.3 liber.

Linie televizorů na základní úrovni společnosti Sony se zdá, že diskriminující nakupující hodně nabízí, ale Sony Bravia X80K (449 jako testované) údery nad svou cenu. S jemnou kvalitou obrazu a podpořeno technologickými inovacemi společnosti Sony a ostře honěná pozornost na fit a dokončení je X80K ve většině ohledech lepší, než byste mohli očekávat.

To neznamená, že je to ideální pro každého. Nebylo by to nejlepší sada použít jako vrchol zábavního centra například ve větším než průměrném obývacím pokoji, například. Ale pokud chcete něco, co je vysoce cenově dostupné a vypadá, jako by to bylo v původnější ceně, X80K je jedna chytrá televize, která je chytrá způsob, jak jít.

Sony Bravia X80K TV Recenze: Ceny a dostupnost

43palcová Bravia KD-43X80K je nejmenším a nejméně drahým modelem v rodině TVS na základní úrovni X80K Of TVS. Existuje celkem šest, v rozmezí až do 1 499.99:

 • Sony Bravia KD-43X80K (43 palců): 449.99
 • Sony Bravia KD-50x80K (50-palcová): 529.99
 • Sony Bravia KD-55X80K (55-palcová): 579.99
 • Sony Bravia KD-65x80K (65-palcová): 699.99
 • Sony Bravia KD-75X80K (75-palcová): 999.99
 • Sony Bravia KD-85x80K (85-palcová): 1 499.99

Všechny sady v řadě X80K sdílejí stejné základní technologie, interní hardware a vylepšení Sony, takže je pravděpodobné, že se větší sady budou chovat podobně jako 43palcový model, který jsme vyhodnotili. Je však třeba si uvědomit, že často existují rozdíly mezi výkonem mezi sadami ve stejné rodině na dolním a horním konci cenové stupnice, takže to, co pozorujete, nemusí být totožné s tím, co jsme udělali.

Sony Bravia X80K TV Review: Design

43palcový x80k je malý podle současných televizních standardů, ale není zdaleka jako svelte tolik sad, které najdete na trhu. Měří 37.95 x 22.17 palců (HXW) a je 2.72 palců tlustých, což mu dává nejmenší robustní pocit. Všechno je na přední straně černé a hladké, ale zadní část sady kombinuje řadu ploutví nahoře s pěkným, ale uklidňujícím čtvercovým panelem, který zabírá většinu prostoru.

Přestože jsou rámy obrazovky tenké (asi šest šest palce), zkosený horní část, vlevo a pravé okraje způsobují, že displej jako celek vypadá o něco větší než je. Plochý, široký dolní rámeček (jen plachý 0.75 palců) k efektu dále přispívá a skrývá tlačítko napájení těsně pod středem. Stojan je ještě minimalističtější: dva kusy ve stylu nohou, které zvyšují televizi asi 2.75 palců od stolu. Pokud byste raději namontovali televizi na zdi, umožňují to montážní otvory ve VESA 200xx200 mm na zádech.

Napájecí kabel se připojuje k pravé straně televizoru. Porty jsou na opačné straně, v jedné svislé linii, všechny směřující kleva: dva porty USB (jeden s výkonem maximálně 500 mA, druhý s 900 mA), S/PDIF digitální audio auto, žluté RCA video.V Jacku, port Ethernet, dva vzdálené vstupy (RS-232C a IR vstup), koaxiální kabelový konektor a čtyři porty HDMI.

Z posledního, jeden je vybaven obloukem a earc a všechny čtyři dodržují 60 Hz HDMI 2.0 Specifikace místo novější HDMI 2.1 s podporou 4K při 120 Hz. (V linii x80k má pouze model 85 palců HDMI 2.1 porty.)

Sony Bravia X80K TV Review: Výsledky testu a výkon

X80K je tradiční LCD sada s přímým podsvícením LED, na rozdíl od televizorů osvětlených okrajem, které často najdete v rozsahu rozpočtu. Toto, spárované s robustním interním zpracováním společnosti Sony, má za následek obecně lepší kvalitu obrazu, než obvykle získáte za tuto cenu. Neporovnává však to, co uvidíte na pokročilejších (a tedy dražších) sadách od Sony a dalších výrobců.

Toto bylo nesloveno naším laboratorním testováním pomocí spektrofotometru X-Rite I1 Pro, generátorem vzorů Spectracal Pro Pattern a Kalibrační software Calman Portrét Displays. Maximální jas televizního SDR byl na spodním konci spektra televizorů, které jsme testovali: 272 nits ve standardním režimu a 248 nits v vlastním režimu (nejblíže k kalibrovanému obrázku mimo krabici), zatímco 43.nch Samsung Q60B Qled TV spravoval 378 a 313 nits ve svých srovnatelných režimech a 50palcová kvantum Vizio M-řady kouřil jak ve standardu (s 499 nits), ale ve svém „nejlepším“ režimu (s 121 nits) byl třetí. Barva společnosti Sony byla také dobrá, s delta-e v režimu (rozdíl mezi barvou na zdroji videa a jak se zobrazuje na obrazovce, s nižšími čísly jsou lepší) nejnižší ze tří sad na 1.6907 (versus 1.7727 pro Samsung a 1.85 pro Vizio) a jeho pokrytí rec. 709 Color Gamut nejvyšší (99.6177%, ve srovnání s 98.8096% pro Samsung a 98.4549% pro Vizio).

Jas HDR pro X80K se příležitostně přiblížil k Samsungovi, i když poslední televizory byly vždy mezi 450 a 500 nits, k nimž se Sony přiblížila pouze ve velikosti oken 50% nebo více ve standardním režimu. Vizio se někdy stal jasnějším než Sony, ale jen občas a jen až 25%. Ale Vizio byl králem HDR Color, s jeho 96.17% pokrytí barevného gamut UHDA-P3 (téměř DCI-P3) lepší než 93 Sony 93.46% nebo 90 Samsung.57%. Ať už sledujete cokoli, obrázek Sony vás dostane hodně. ale ne všechny. cesty tam, ale jak je cenově řezená níže Samsung a Vizio, je to stěží ošuntělé.

V praxi je X80K uspokojující sledovat. Nebudete tak luxusní obrázek, jak můžete, s jinými televizory od Sony nebo jiných společností, ale nesetkali jsme se s ničím, co na něm vypadalo špatně. Nezískáte plný šumivý smysl pro magii od Spider-Man: Žádný způsob domů, kvůli poněkud sníženému jasu. Postranní předtucha Duna a Goosebump indukující letecká účinek Top Gun: Maverick jsou trochu tlumené kvůli podsvícení trochu ztlumené kvůli podsvícení.

Batman to ukázal ještě dramatičtěji, na rozdíl od kontrastu je klíčový; Protože obrazovka nikdy neztmavá (v mnoha aplikacích s plně černou obrazovkou je viditelný kousek kvetoucího. Ale vzhledem k ceně této televize se to zdá být odpuštěnou výplatou.

Jen vězte, že v závislosti na vaší sledovací vzdálenosti nemusíte získat plnou výhodu rozlišení 4K televizoru. Pixely jsou prostě příliš malé na to, aby vytvořily ostrý, informační nabitý obrázek z velmi daleko. Uspořádání šachů 1 pixelů v našem 4K testovacím vzorci vypadalo naprosto katastrofálním, spíše jako statická ze staré vysílací televize než cokoli z běžného roku. Ale nebojte se: Většina jiného bude vypadat lépe, zejména pokud se držíte relativně blízko k obrazovce. A vy a vaše rodina a přátelé nemusíte ani zůstat seskupeni příliš blízko centra, protože televize si zachovává působivé množství své kvality obrazu, i když je při pohledu z extrémních úhlů; barvy vymývají jen trochu, ale všechno zůstává pohodlně sledovatelné.

Recenze televize Sony Bravia X80K: Zvuk

Stejně jako většina televizorů má X80K průchodné. ale stěží vynikající. zmenšené schopnosti. Dobrou zprávou je, že sada se snadno dostane do hlasitě místnosti. Špatnou zprávou je, že byste měli udělat vše pro to, abyste se vyhnuli této schopnosti.

Téměř všechno zní dobře při nižších objemech, ale kolem 50% značky se zkreslení začíná plížit. To bylo zřejmé i v tichých okamžicích, jako je post-funerální scéna v Top Gun: Maverick, kde to znělo, jako by se v místnosti skrýval stroj s bílým šumem s Maverickem a Cyclone. V sopránové vokální stopě, kterou používám k poslechu výstřižků, se některé hluboce nepříjemné pronikavé podtóny vplížily do vrcholného B-flat, když byl objem roztočen po celou cestu nahoru. Mezitím měl „Silent Shout“ nože, který měl jiný problém: po celou dobu to bylo přiměřeně jasné, ale postrádalo dokonce i skromné ​​bench ve své předpokládané basové linii.

Sony | Choosing between a BRAVIA XR Mini-LED or OLED TV

Je tu jen tolik, že je to rozumné z televize za tuto cenu, takže nic z toho nebylo mimo říši tolerance. Stojí za zmínku, že 43palcový Samsung Q60B, který stojí jen o 100 dalších, měl výrazně lepší zvuk (a je třeba říci, podřadný obrázek). Nekupujte ani nevynechávejte X80K kvůli jeho zvuku, ale pokud máte skutečné obavy, zvažte jeden z Tomova průvodce Nejlepší zvukové panely. (A důrazně doporučujeme, aby nevyměnil hlasitost sady bez jednoho.)

Sony Bravia X80K TV Recenze: Hraní

Ne všechny televizory Sony jsou pro hraní úžasné; dvě jinak solidní sady, které jsme viděli od společnosti, X95K a A95K, v tomto oddělení přišli trochu krátce. X80K překonává oba, se vstupním zpožděním 11.1ms měřeno pomocí testeru LEO Bodnar Lag, ve srovnání s 18.3ms a A95K’s 16.1ms. Všichni jsou pod naším prahem 20 mms pro přijatelné hry, ale toto je mnohem blíže k bariéře 10ms, na kterou hledáme ultrasmooth výsledky.

Budete chtít veškerou pomoc, kterou můžete získat, jako nepřítomnost HDMI 2.1 znamená, že televize nemá funkci obnovování 120 Hz nebo variabilní obnovení (VRR). Ty přidávají nějakou šťávu do her, i když jsme při hraní Assassin’s Creed Valhalla nenašli ani přísně nezbytné. Akce byla vhodně hedvábná, když protagonista Eivor pronásledoval chladně svěží prostředí Norska a anglosaské Anglie, i když nedostatek pronikavých hlavních HDR zabránil tomu, aby vypadal tak, jak je zatčení, zejména když slunce neslo plnou váhu dolů krajina.

Recenze Sony Bravia X80K TV: Interface Smart TV

Smart TV rozhraní společnosti Sony zůstává výjimečně výkonným a uživatelsky přívětivým Google TV. Kromě toho, že jste napojeni na spoustu dalších služeb, které již pravděpodobně používáte, je snadné a intuitivní navigovat samy o sobě. Hlavní filmy a pořady povrchu poblíž horní části displeje, s lištou aplikace pod ní a sekcí „Pokračovat v sledování“ pod ním.

Navigační nabídka je čistá a efektivní a nikdy v cestě poskytuje celou řadu obrovských schopností Google prostřednictvím možnosti vyhledávání, spolu s „pro vás“ (domovská obrazovka), „živá“ televize, filmy, pořady, aplikace, aplikace, Vaše osobní knihovna a úplná sbírka reklamních a marketingových videí společnosti Sony.

X80K podporuje Bravia Cam Sony, která vám umožní používat televizi pro video chatování. Ale na rozdíl od modelů vyššího konce (jako je A95K), v současné době neexistuje podpora pro jiné funkce Bravia Cam, jako jsou gesta nebo okolní optimalizace pro, které vylepšují obrázek a zvuk v závislosti na tom, kolik lidí je v místnosti a kde jsou, kde jsou „Nachází se. Společnost Sony slibuje, že kamera může v budoucnu přidat další funkce prostřednictvím aktualizací firmwaru; Možná to změní mysl, ale právě teď Bravia Cam pravděpodobně nestojí za jeho 199.99 Náklady na použití s ​​x80K.

Recenze televize Sony Bravia X80K: DOLOST

Stejně jako další televizory společnosti Sony, X80K je dodáván s novým dálkovým ovladačem, který vypadá jako štíhlá verze předchozí generace. Je kratší, má mnohem méně knoflíků (bez čísla podložky na jednu věc) a sportuje zjednodušené rozvržení, které dává nejdůležitější ovládací prvky přesně tam, kde je s největší pravděpodobností budete potřebovat.

Od shora dolů, kolekce tlačítek zahrnuje: napájení, televize, nastavení, vstupy, čísla, pěticestná směrová podložka, záda, domov, asistent Google, ovládací prvky hlasitosti a kanálů, ztlumení, přehrávání, pauza a průvodce. Níže jsou uvedeny čtyři vyhrazená tlačítka zkratky pro YouTube, Netflix, Disney a Amazon Prime Video.

Tento vzdálený design zůstává můj oblíbený mezi nabídkami všech výrobců televize: žádný rozruch, žádný nesmysl a žádný problém.

Sony Bravia X80K TV Recenze: Verdikt

Fancy, Pricy televizory mají zvyk, že vás srazí s kvalitou jejich obrazu; Milujeme vlajkové lodi modely od LG, Samsung a, ano, Sony, ale jeden z nich vás snadno vrátí až 3 000 (a je možné ještě více vytáhnout).

Pokud to nepotřebujete nebo to nechcete, nemusíte za to platit. a stále můžete získat slušnou televizi. Získáte hodně za 449.99 S Sony Bravia X80K, pokud jde o obrázek, vstupní zpoždění a kvalita Google TV a dálkového ovladače. Srovnatelně velké modely Samsung Q60B a Vizio M-Series Quantum Better the Sony v některých ohledech, ale stojí více.

Pro jednoduchou televizi za dostupnou cenu je Sony X80K atraktivním a efektivním kompromisním kandidátem. Jen udržujte hlasitost.

Matthew Murray je hlavou testování pro budoucnost, koordinaci a provádění testování produktů v Tomově průvodci a dalších budoucích publikacích. Dříve se zabýval technologií a uměním pro více publikací, upravoval četné knihy a pracoval jako divadelní kritik více než 16 let.

Společnost Sony TV 2023: Vysvětleny všechny 8K, 4K, OLED a Bravia XR TVS

Sestava Sony TV 2021 je jedním z největších upgradů, které jsme viděli od japonského výrobce, s novým chytřejším procesorem, upgradovaným uživatelským rozhraním a lepší kompatibilitou her v celé řadě.

Tento seznam aktualizujeme po celý rok jako další informace o datech vydání a vyjde na světlo.

Nové televizory Sony pro 2021

Hlavním prvkem je, že televizní řada Sony 2021 je první kognitivní zpravodajská televize na světě na trhu. Níže si můžete přečíst, abyste přesně pochopili, co to znamená.

Pro tento rok společnost Sony přijala jmenování j jmenování pro své televizory. To znamená, že pokud číslo modelu skončí v J, je to nová televize 2021. Měli bychom si také poznamenat, že pro televizory 2020, které se přenesly nebo jsou stále k dispozici, byli znovu pojmenováni z KD na KE. Například, pokud vidíte OLED KE-48A9, je to stejná televize jako KD-48A9, ale byla znovu pojmenována ve světle nových evropských mocenských předpisů.

Nové 8K televizory, nové OLEDS, nové modely Full Array LED spuštěné pod deštníkem Bravia XR, zatímco pod tím jsou dostupnější 4K LED televizory a nový 32palcový model HD HD.

Inteligentní funkce a HDMI 2.1 Kompatibilita je konzistentní v celém rozsahu, zatímco funkce Sonyho optimalizace okolního okolí, která hodnotí oblast kolem televizoru a přizpůsobuje obrázek a zvuk tak, aby vyhovoval životnímu prostředí, je k dispozici téměř na všech oznámených modelech (s výjimkou HD TV).

Nový mozek v kognitivním procesoru XR

Mozek za prémiovými sadami Sony se stal chytřejším. Všechny nové televizory Bravia XR, seznam, který zahrnuje Master Series Z9J 8K LED, hlavní řada A90J/A80J OLED a X95J/X90J 4K LED), jsou poháněny kognitivním procesorem XR.

Používá novou metodu zpracování, o které Sony říká, že jde nad rámec konvenční umělé inteligence a pracuje podobně jako náš mozek. Replikuje to, jak lidé vidí a slyší a rozdělují obrazovku do zón, aby zjistili, kde je ohnisko obrázku.

Podle Sony, zatímco konvenční AI detekuje a analyzuje prvky obrázků, jako je barva, kontrast a detaily individuálně; nový procesor křížový analýza všechny tyto prvky najednou. Provedením těchto úkolů současně (podobně jako naše mozky) jsou tyto prvky upraveny ve spojení s sebou a které by měly přinést obrázek, který je více synchronizovaný a život.

Pro zvuk kognitivní procesor XR analyzuje polohu zvuku ve signálu, takže přesně odpovídá tomu, co je na obrazovce. Společnost Sony také tvrdí, že může také převést jakýkoli zvuk na 3D prostorový zvuk pro pohlcující výkon.

Bravia Core and New Google TV UI

Po použití Android TV ve svých předchozích modelech se společnost Sony převedla na uživatelské rozhraní Google TV. Toto uživatelské rozhraní nabízí větší zaměření na kurátor a objev obsahu; Přináší filmy, televizní pořady, živou televizi, aplikace a předplatné na jedno místo. Nabízí také personalizovaná doporučení a také schopnost sledovat obsah, který chcete vidět prostřednictvím seznamu sledovaných.

Televizory společnosti Sony nadále podporují kalibrovaný režim Netflix, který slouží v knihovně Netflix ve vyhrazeném obrazovém režimu „kvality studia“. To je spolu s obsahem vylepšeným IMAX, takže televizor může přehrávat remasterovaný obrázek a zvuk prostřednictvím jeho režimu IMAX Enhanced.

HDMI 2.1 pro hraní

V roce 2020 nebyla Sony ani tady, ani tam s podporou HDMI 2.1 formát. Pro 2021 uvedl, že je mnohem více oddaný formátu s HDMI 2.1 Kompatibilita přítomná na všech televizorů Bravia XR.

Tato podpora přináší 4K/120fps, proměnnou obnovovací frekvenci (VRR), režim s nízkou latencí (ALLM) pro rychlejší a lepší herní zážitek, jakož i EARC pro předávání kvalitního zvuku přes televizi, například zvukový pane. Podpora VRR však stále chybí a společnost Sony říká, že čekají na uvolnění oficiální specifikace. Když přesně budou plně skočit na palubu, není zcela jasné.

Hands-Free Control

Hands-Free Voice Control je zabudován do televizorů kompatibilních s Google Sony, takže nemusíte používat dálkový ovladač k vyhledávání nebo ovládání televizoru a inteligentních zařízení kolem domova. Jednoduše řekněte „Hey Google“ následovaný příkazem a jste pryč.

K dispozici je také kompatibilita se zařízeními Google Assistant a Amazon Alexa pro obsazení videí z YouTube po reproduktory Google Nest, nebo změna úrovní kanálu a hlasitosti.

Sony TV 2021

Série Z9J

Z9J je na špičce společnosti Sony na Range 8k LED TV. Za peníze. a je to značná částka. má kognitivní procesor XR, který pohání panel LED plného pole k produkci hlubších černých a jasnějších barev.

Vzhledem k nedostatku nativního obsahu 8k obsahu, s nutností vzestupu, televizní upgrady 2K a 4K signály díky své funkci XR 8K UPSCULING.

Cílem technologie úhlu x celého úhlu x je udržovat barvy silné v širším sledování úhlů. Televize je dodávána s technologií akustické multi-Audio společnosti Sony, která používá rámové tweetery k zajištění umístění vysokofrekvenčních zvuků přesně tam, kde by měly být, zatímco subwoofery čelem na přední straně produkují „výkonnou basu“. Pokud je to něco jako systém v televizi Zh8, mohlo by to vyloučit potřebu zvukového panelu.

 • Kognitivní procesor XR
 • LED plné pole
 • Technologie úhlu v celém x
 • Akustické multi-Audio
 • Dolby Vision HDR, HDR10, HLG
 • Dolby Atmos
 • 4K/120fps, Allm, VRR, Earc
 • YouView Inc. Aplikace pro dohánění ve Velké Británii

Série A90J

A90J je Top OLED Sony. Bohatý kontrastní výkon OLED je podporován a navinut soupravným kontrastem sady, další úpravy jasu pro vyšší maximální výkon a lepší černou úroveň, takže detaily nejsou zahaleny temnotou nebo ztracenou v jasnějších částech obrazu.

Inteligentní funkce jsou k dispozici v Google TV, Airplay 2 a HomeKit, stejně jako Google Assistant a Chromecast.

A90J je Calman připraven a nabízí kalibrátorům příležitost jemno a upravit obrázek. Zajímavé je, že A90J má senzor světla RGB, který přizpůsobuje obraz tak, aby kompenzoval nejen změny v úrovni světla místnosti, ale změny v odstínu světla (chladné až teplé atd.), Který říká, že může být nepříznivě ovlivněn obrázek.

společnost, sony, 2023, sestava, všechny

Sony říká, že její akustická povrchová zvuková technologie byla také vylepšena, aby poskytla přesnější zvuk. S jeho bezproblémovým designem okraje A90J je bezrámový vzhled snižuje rozptýlení, takže se zaměřuje na obrazovku. Kolem zadní části je funkce nepořádku kabelu, která udržuje oblast zády uklizené. K dispozici je také několik konfigurací pro nastavení, mezi něž patří postavení na nohou nebo zvýšení televize, aby se pod ní umístil zvukový panel.

 • Kognitivní procesor XR
 • XR OLED Contrast Pro
 • Akustický povrchový zvuk
 • Dolby Vision HDR, HDR10, HLG
 • Dolby Atmos
 • 4K/120fps, Allm, VRR, Earc
 • YouView Inc. Aplikace pro dohánění ve Velké Británii

X85J

 • KD-85X85J
 • KD-75X85J
 • KD-65X85J
 • KD-55X85J
 • KD-50X85J
 • KD-43X85J

Dostáváme se hluboko do televizní sestavy společnosti Sony s první televizí mimo Bravia. X85J vyměňuje kognitivní procesor XR pro procesor 4K HDR X1, ale stále si klade za cíl nabízet lepší hloubku, textury a přirozenější barvy svými obrázky. Procesor obrázků pro X-Reality pro X-Reality pomáhá upscale Sub-2K obsah na téměř 4K kvalitu, s pokročilým technikou redukce hluku zaměřené na vytvoření čistšího obrazu.

Panel je nativní úsilí o 100 Hz, a to by mělo vést k plynulejšímu pohybu. HDMI 2.1 funkce je k dispozici na tomto modelu s 4K/120fps, VRR, Allm a Earc včetně (dva ze čtyř vstupů HDMI podporují 2.1 formát). Design je popisován jako minimalistický, s „flush povrch“ koncentrovající oči na obrazovce.

Inteligentní funkce jsou poskytovány v Google TV, Airplay 2/HomeKit, Chromecast a „Pracuje s“ Alexa a Google Assistant Speakers. Je to první televize v sestavě, která postrádá podporu pro službu streamování jádra Bravia, ale.

 • 4K HDR procesor x1
 • Edge-lit LED
 • Reproduktor x vyvážený
 • Dolby Vision HDR, HDR10, HLG
 • Dolby Atmos
 • 4K/120fps, Allm, VRR, Earc

X80J

Funkce pro X81J/X80J jsou dále sníženy z X85J. Stále získáte procesor 4K HDR X1, 4K X-Reality Pro Pro zpracování obrazu a techniky redukce šumu, jakož i reproduktory vyvážených X pro pohlcující výkon zvuku.

HDMI 2.1 Podpora se rozprostírá pouze pro Earc, takže to není ideální pro sérii PS5 nebo Xbox X. Panel klesne na nativní úsilí o 50 Hz, takže hladší pohyb není na stole.

Inteligentní funkce jsou v souladu se zbytkem řady v Google TV, Airplay a HomeKit podpoře, stejně jako kompatibilita s reproduktory Alexa a Google Assistant.

 • 4K HDR procesor x1
 • Edge-lit LED
 • Reproduktor x vyvážený
 • Dolby Vision HDR, HDR10, HLG
 • Dolby Atmos
 • Earc

W800

Společnost Sony pokračuje v čerpání HD sad pro ty, kteří prostě potřebují malou televizi. Neexistuje žádná zmínka o tom, zda podporuje HDR jako předchozí sady HD (což pravděpodobně naznačuje, že to není). Procesor obrázku je motor Bravia a Android TV nabízí přístup k aplikacím, jako jsou Netflix, Prime Video, YouTube a Google Play Movies TV.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS