Spravujte fotografie na Samsung Galaxy S9/S9 Edge: Jak exportovat, importovat, smazat fotografie…

Konečný průvodce správou fotografií na Samsung Galaxy S9/S20

Samsung Galaxy S9/S20 je jedním z nejpokročilejších smartphonů nedávné doby a je plná tun nových funkcí. S špičkovým fotoaparátem nám usnadňuje zachycení nadčasových fotografií. Když se však přesuneme z jednoho zařízení do druhého nebo upgradujeme naše zařízení, často skončíme pokazili naše fotografie. Proto je důležité vědět, jak spravovat fotografie na S9/S20. Od přenosu vašich fotografií mezi počítačem a S9/S20 po převzetí jejich zálohy je nanejvýš důležité spravovat fotografie na okraji S9/S20 a S9/S20. V tomto komplexním průvodci vám dáme vědět, jak to udělat různými způsoby.

Část 1: Jak přesunout fotografie do složky/alba?

Naše fotogalerie smartphonů příliš mnohokrát se může trochu přeplněná kvůli přítomnosti tolika fotografií. Přestože Android automaticky vytváří vyhrazená alba pro kameru, sociální média, whatsapp, stahování atd. Nejpřímějším řešením je vytvoření nových alb (složek) v galerii S9/S20 a přesunutí nebo zkopírujte své fotografie. Tímto způsobem můžete své fotografie snadno spravovat tím, že pro každou příležitost vytvoříte různé složky. Své fotografie můžete ručně přesunout do nové složky a spravovat fotografie na S9/S20 podle těchto kroků.

Začněte odemkněte zařízení a přejděte do aplikace Samsung S9/S20 Gallery.

To zobrazí všechna existující alba. Jednoduše zadejte album, odkud chcete přesunout fotografie.

Klepnutím na ikonu přidat složku vytvořte nové album na S9/S20. V některých verzích můžete přejít na více možností a zvolit si vytvoření nové složky.

Uveďte složku název a rozhodněte se ji vytvořit.

Skvělý! Jakmile je složka vytvořena, můžete ručně vybrat fotografie, které chcete přesunout do alb na S9/S20. Pokud chcete, můžete také vybrat fotografie, přejděte na jeho možnosti a zkopírovat/přesunout je.

Pokud přetáhnete fotografie do složky, získáte možnost kopírovat nebo přesunout fotografie. Jednoduše klepněte na možnost podle vašeho výběru.

A je to! To automaticky přesune vaše vybrané fotografie do nové složky. Album můžete navštívit z galerie a přidat k němu také další fotografie.

Část 2: Jak uložit fotografie S9/S20 na SD kartu?

Jednou z nejlepších věcí na zařízeních Android je zahrnutí slotu SD karty. Galaxy S9/S20 také podporuje rozšiřitelnou paměť až 400 GB, protože uživatelé mohou do svého zařízení jednoduše přidat externí SD kartu. To jim umožňuje spravovat fotografie na S9/S20, přesunout je do jiného systému nebo snadno se zabývat zálohou. Vše, co musíte udělat, je postupovat podle těchto kroků a uložit své fotografie z paměti S9/S20 na SD kartu.

Přesuňte fotografie z úložiště telefonu na SD kartu

Pokud si přejete zkopírovat své fotografie z úložiště telefonu na SD kartu, přejděte do aplikace galerie a ručně vyberte fotografie, které chcete zkopírovat. Můžete také vybrat všechny fotografie najednou.

Přejděte na jeho možnost a rozhodněte se buď zkopírovat nebo přesunout vybrané fotografie.

Nyní přejděte do cílové složky (v tomto případě do karty SD) a vložte své fotografie. V některých verzích můžete také přímo poslat své fotografie na kartu SD.

Uložit fotografie na SD kartě

SD kartu můžete také vytvořit jako výchozí umístění úložiště pro vaše fotografie také. Tímto způsobem nemusíte občas kopírovat své fotografie. Chcete.li to provést, jednoduše přejděte na nastavení kamery na vašem zařízení. V rámci možnosti „Storage“ můžete nastavit SD kartu jako výchozí umístění.

To vygeneruje varovnou zprávu, protože vaše akce změní výchozí úložiště fotoaparátu. Klepnutím na tlačítko „Změnit“ potvrďte svůj výběr. To automaticky uloží fotografie pořízené z kamery S9/S20 na kartě SD ve výchozím nastavení. Tímto způsobem můžete snadno spravovat fotografie na S9/S20.

Část 3: Jak spravovat fotografie S9/S20 na počítači?

Jak vidíte, obě výše uvedené techniky jsou trochu únavné a časově náročné. Proto, abyste co nejlépe využili, můžete použít řešení třetích stran, jako je Dr.Fone. Správce telefonu (Android). Je to kompletní správce zařízení pro Android, který vám umožní importovat, exportovat, smazat a spravovat vaše data hladce. Můžete snadno spravovat fotografie na S9/S20 a dalších druzích dat, jako jsou kontakty, zprávy, videa, hudba atd. Protože má uživatelsky přívětivé rozhraní, není k jeho použití potřebné žádné předchozí technické znalosti. Můžete jednoduše připojit svůj S9/S20 k vašemu systému, spustit DR.Fone. Správce telefonu (Android) a hladce spravujte fotografie na S9/S20.

Dr.Fone. Správce telefonu (Android)

Spravujte fotografie S9/S20, videa, kontakty, zprávy o počítači.

  • Přenos souborů mezi Android a počítačem, včetně kontaktů, fotografií, hudby, SMS a dalších.
  • Spravujte, exportujte/importujte svou hudbu, fotografie, videa, kontakty, SMS, aplikace atd.
  • Vytvořte fotoalba, smažte fotografie, importu a exportu na S9/S20.
  • Spravujte zařízení Android na počítači.
  • Plně kompatibilní s Androidem 8.0.

Importovat fotografie na S9/S20

Použitím DR.Fone. Správce telefonu (Android), můžete snadno přidat fotografie do S9/S20 z počítače. Chcete.li to provést, připojte S9/S20 k vašemu systému, spusťte DR.Fone. Správce telefonu (Android) a přejděte na kartu s fotografiemi.

Přejděte na ikonu importu a rozhodněte se přidat soubory nebo celou složku.

Tím se spustí průzkumník souborů, odkud se můžete rozhodnout importovat své fotografie. V žádném okamžiku nebudou vaše fotografie přidány do vašeho zařízení.

Exportní fotografie ze S9/S20

Můžete se také rozhodnout přenést své fotografie z zařízení Android do počítače také. Na uvítací obrazovce DR.Fone. Správce telefonů (Android), můžete kliknout na zkratku „Přenosit fotografie zařízení na PC“. Tím se automaticky přeneste fotografii z vašeho S9/S20 na počítač najednou.

Pokud chcete selektivně exportovat fotografie ze S9/S20 do počítače, přejděte na kartu Fotografie a vyberte obrázky, které chcete přenést. Nyní přejděte na ikonu exportu a rozhodněte se exportovat vybrané fotografie do vašeho počítače nebo jiného připojeného zařízení.

Pokud se rozhodnete exportovat fotografie do PC, otevře se vyskakovací prohlížeč. Odtud si můžete vybrat cílovou složku, kde si přejete uložit své fotografie.

Vytvořte alba na Galaxy S9/S20

Jak vidíte, Dr.Fone. Správce telefonů (Android) již odděluje fotografie vašeho zařízení do různých složek. Můžete jednoduše přejít na jakékoli album z jeho levého panelu, abyste mohli spravovat fotografie na S9/S20. Pokud si přejete vytvořit nové album, vyberte příslušnou kategorii (například kamera). Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte nové album a vytvořte novou složku. Později můžete jednoduše přetáhnout fotografie z jakéhokoli jiného zdroje na nově vytvořené album.

Odstranit fotografie na S9/S20

Abychom mohli spravovat fotografie na S9/S20, je pravděpodobné, že byste se museli také zbavit několika nežádoucích obrázků. Chcete.li to provést, jednoduše přejděte na fotoalbum podle vašeho výběru a vyberte fotografie, které se chcete zbavit. Poté klikněte na ikonu „Delete“ na panelu nástrojů.

To vygeneruje varování vyskakovacího okna. Stačí potvrdit svůj výběr a rozhodnout se odstranit vybrané fotografie z vašeho zařízení.

Jak vidíte, s DR.Fone. Správce telefonu (Android), můžete snadno spravovat fotografie na S9/S20. Je to vysoce bezpečný a pokročilý nástroj, který vám umožní snadno importovat, exportovat, smazat a spravovat své fotografie. Můžete přidat fotografie z počítače do S9/S20, vytvářet alba, přesunout fotografie z jednoho alba do druhého, vzít zálohu svých fotografií a udělat mnohem více. To určitě ušetří váš čas a zdroje a usnadní vám spravovat fotografie na S9/S20.

Spravujte fotografie na Samsung Galaxy S9/S9 Edge: Jak exportovat, importovat, smazat fotografie na S9

Keisha Alice

Android Transfer

května 2023

Jedná se o příspěvek zaměřený na techniky, kterými můžete spravovat fotografie na vaší okraji Samsung Galaxy S9/S9, a jsou také podporovány další modely telefonu, jako je Samsung Galaxy S23/S22 atd. Nemusíte jít nikam jinam, věřím, že zde jsou zahrnuty všechny tipy a triky spravující fotografie S9, které chcete vědět.

Část 1: Kde najít fotografie na vaší Samsung Galaxy S9?

Všechny fotografie a video soubory, které pořídíte nebo obdržíte nebo stahujete na vašem Samsung Galaxy S9, jsou uloženy v aplikaci galerie.

Část 2: Jak zobrazit obrázky na telefonu Samsung Galaxy S9?

6.2 “ Super Amoled Display of Your Samsung Galaxy S9 je skvělý způsob, jak si užít své fotografie a sdílet je s ostatními lidmi, jako jsou vaši přátelé a rodiny. Obrázky a fotografie si můžete prohlédnout na svém S9 po druhém nebo jako prezentace, jen podle vašich vlastních preferencí.

Chcete.li vidět jeden obrázek najednou: stačí najít obrázek, který chcete zobrazit, klepněte na něj. Když kliknete na obrázek, umožňuje vám přiblížit a oddálit.

Chcete.li vidět řadu obrázků jako prezentace: Klepnutí na prezentaci na horní části obrázku, který si prohlížíte, budete objeveni s dalším obrázkem v chronologickém pořadí, každých několik sekund.

Část 3: Jak přesunout fotografie do složky/alba na S9?

S více a více fotografiemi jsou uloženy na vaší S9, vaše galerie telefonů by se stala stále více a více přeplněné, což ztěžuje správu fotografií na Samsung S9. Nejpřímějším způsobem, jak problém vyřešit, je vytvoření nových alb nebo složek v telefonu a kategorizujte své fotografie do různých alb. Níže můžete sledovat níže uvedené kroky a přesunout fotografie do různých složek ručně.

Otevřete svou S9 a přejděte do aplikace galerie. Když jste v aplikaci Gallery, uvidíte, že jsou zobrazena všechna stávající alba.

Zadejte album, odkud chcete přesunout fotografie.

Kliknutím na ikonu Přidat složku vytvořit nové album na vašem Samsung S9. Metody vytváření nových alb se mohou lišit s různými modely telefonu.

Uveďte jméno nové složce a rozhodněte se ji vytvořit.

Po vytvoření nové složky si můžete vybrat fotografie, které chcete přesunout do nového alba, a kopírovat je ručně.

Můžete si také vybrat fotografie, přejděte na jeho možnosti, jak je přesunout. Pokud se rozhodnete přetáhnout fotografie do nové složky, obdržíte dialog, který se vás zeptá, zda chcete zkopírovat nebo přesunout obrázky z původního alba, stačí klepnout.

Část 4: Jak uložit fotografie S9/S9 Edge na kartu SD

Někdy můžete zjistit, že paměť telefonu je nedostatečná, protože jste na vašem Samsung Galaxy S9 uložili tolik velkých fotografií a videí a aplikací. Díky bohu, zařízení Android má slot pro kartu SD a umožňuje uživatelům rozšířit paměť až na 400 GB. Poté, jak uložit své fotografie z paměti S9 na SD kartu?

Přesuňte stávající fotografie na své kartě S9 na SD: Chcete.li přenést fotografie z vašeho úložiště telefonu S9 na SD kartu, stačí přejít do aplikace Galerie a vyberte fotografie, které chcete přesunout. Kliknutím na „Vyberte vše“ vybrat všechny fotografie najednou. Poté byste měli jít na jeho možnost a zvolit přesun nebo zkopírovat vybrané fotografie. Přejděte na SD kartu (složka DCIM) a vložte vybrané fotografie zde.

Ušetřete fotografie na SD kartu souhlasně: Pokud nechcete kopírovat fotografie na SD ručně, můžete nastavit SD kartu jako výchozí místo pro fotografie, takže nově získané fotografie budou automaticky uloženy na SD kartu.

Část 5: Jak spravovat/přidat/smazat/zálohovat fotografie S9 na počítači

Coolmuster Android Assistant je schopen vám pomoci spravovat fotografie Samsung Galaxy S9/S9 Edge na počítači bez námahy. S tím můžete importovat, exportovat a odstranit fotografie a obrázky S9 ve svém počítači. Může také přenášet soubory mezi Samsung Galaxy S9 a počítačem, včetně kontaktů, SMS, protokolů hovorů, hudby, videí a dalších. Níže jsou uvedeny podrobné metody, jak používat Android Assistant pro správu, zálohování a smazání fotografií S9 na PC nebo Mac.

Asistent Android je plně kompatibilní s Android OS a počítačovým systémem. Nyní vám také poskytuje zkušební verzi, abyste měli bezplatný pokus.

Příprava: Nainstalujte Android Assistant do vašeho počítače

Kliknutím na tlačítka Stáhnout výše získáte nainstalovanou do počítače. Po instalaci můžete program spustit, připojit svůj Samsung S9 k počítači pomocí kabelu USB. Program detekuje váš telefon S9 a můžete být povinni zpočátku povolit ladění USB v telefonu. Po

Začněte spravovat fotografie na okraji Samsung Galaxy S9/S9:

Poté, co program detekuje a zobrazí váš S9 na jeho obrazovce, můžete přejít na levý postranní lišta a vybrat kategorii „Fotografie“, abyste mohli zadat okno Správa fotografií. Nyní můžete zahájit správu fotografií:

Přeneste fotografie z počítače do vašeho S9: Klikněte na tlačítko „Přidat“ z horní nabídky, přejděte z okna procházení souboru vyberte fotky, které chcete přenést z počítače do S9 a klikněte na „OK“.

Exportujte fotografie ze S9 do počítače: Zaškrtněte políčko před fotografiemi, které chcete přenést do počítače, a poté klikněte na tlačítko „Export“ z horní nabídky. Vyberte polohu v počítači a uložte exportované fotografie.

Odstranit fotografie ze S9: Vyberte fotografie, které už nechcete, a z horní nabídky klikněte na tlačítko „Odstranit“.

Část 6: Přeneste fotografie ze starého telefonu na Edge S9/S9

Poslední část tohoto článku vám řekne, jak přenášet fotografie ze starého telefonu do vašeho nového Samsung Galaxy S9 a S9 Edge. Nejlepší nástroj k provedení přenosu je telefon k přenosu telefonu. Může přenést všechny typy dat ze starého telefonu Android nebo iPhone na nový okraj S9/S9, včetně kontaktů, textových zpráv, protokolů hovorů, aplikací, fotografií, videí, hudby atd. Je plně kompatibilní s Apple, Samsung, HTC, LG, Sony, Google, Huawei, Motorola, Zte, Nokia a další mobilní telefony a tablety.

Se 3 jednoduchými kroky můžete přenést fotografie ze starého telefonu do Samsung S9/S9. Nejprve byste si měli stáhnout telefon na telefonní přenos do počítače a poté postupovat podle níže uvedených kroků a přenést fotografie ze starého telefonu Android nebo Old iPhone do New Samsung Galaxy S9/S9 Plus.

Krok 1: Spusťte telefon na telefonní přenos na počítači

Poté, co jste nainstalovali telefon k přenosu telefonu, spusťte jej na počítači a uvidíte jeho primární rozhraní takto. Stačí vybrat režim „Phone To Phone Transfer“ a přejít na další krok.

Krok 2: Připojte dva telefony k počítači

Připojte svůj starý telefon a nový Galaxy S9 k počítači prostřednictvím dvou kabelů USB. S připojenými oběma zařízeními, telefonní přenos telefonu detekuje dva telefony a zobrazí veškerý přenosný obsah uprostřed.

Krok 3: Přenos ze starého telefonu na Samsung S9

Určete obsah pro přenos ze starého telefonu do nového zařízení Galaxy S9. Poté můžete jednoduše kliknout na tlačítko „START PŘEVOD“ a přesunout je všechny ze starého telefonu do nového Samsung Galaxy S9.

Související články:

Recenze Samsung Galaxy S9

Andrew Hayward se specializuje na smartphony, nositele, inteligentní domácí technologie a videohry. Jeho práce byla vydána společností Techradar, MacWorld a další.

Samsung Galaxy S9 and S9 camera aperture

Samsung Galaxy S9

O rok později je Samsung Galaxy S9 stále vynikajícím smartphonem, který je nyní k dispozici pro méně.

Samsung Galaxy S9

Zakoupili jsme Samsung Galaxy S9, aby náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Čtěte pro naši úplnou recenzi produktů.

Samsung vzal v průběhu let mnoho narážek z Apple, včetně nedávného vývojového modelu „klíštěcího tock“ pro linku Galaxy S: jeden rok („klíště“), Samsung představuje dramatický přepracování designu a nastaví nový tón pro linku. zatímco příští rok („Tock“) obvykle představuje skromné ​​zdokonalení a vylepšení.

Když byl vydán na jaře 2017, Galaxy S8 představoval tento nový čerstvý tón s jeho extra vysokou obrazovkou a menším rámečkem. Galaxy S9, vydaná v roce 2018, je vizuálně velmi podobná. A to není špatná věc: Top-end telefon společnosti Samsung je stále jedním z nejpůsobivějších telefonů, které si dnes můžete koupit. Je to plné skvělých výhod, které by vás mohly odstrčit od svých nesčetných soupeřů.

Strávili jsme více než týden testováním Galaxy S9, včetně jeho brilantní obrazovky a značného výkonu, přičemž jsme ji porovnávali s dalšími předními chytrými telefony.

Design: Elegantní, ale trochu datované

Jak již bylo zmíněno, Galaxy S9 postrádá inovativní záblesk svého bezprostředního předchůdce a na první pohled nemá žádné zjevné změny designu. Ve skutečnosti je Galaxy S9 o něco kratší a těžší než S8, ale jinak se zdají identické.

Galaxy S9 je neuvěřitelně rafinovaný smartphone. Každý kousek designu byl vyleštěn přesnost, s jemným zakřiveným displejem, který vypadá téměř na okraj, hliníkový rám, který se zužuje po stranách, aby splnil sklo a přidal výrazný vkus a nedotčený podlož Trio barevných možností: korálová modrá, fialová lila, východ slunce a půlnoci černé.

To znamená, že na trhu smartphonů došlo k obrovskému množství návrhového pokroku od debutované Galaxy S8, od zářezu iPhone X po slzní zářez po rostoucí vlnu výřezů dírčího kamery. I když je to stále velmi prémiově vypadající, Galaxy S9 se nevyhnutelně cítí méně špičkovým, než tomu bylo v případě, že byl poprvé vydán. (A pokud se vám nelíbí zářezy a výřezy, pak je tento návrhový návrat ve skutečnosti výhoda.)

Galaxy S9 má však oproti S8 jednu funkční fyzickou výhodu: Senzor zadního otisku prstu je spíše pod modulem fotoaparátu než napravo od něj. Stále to není dokonalé umístění (stále budete pravděpodobně rozmazávat sklenici kamery sem a tam), ale je to v mnohem lepší poloze než dříve.

Hodnocení odolnosti proti prachu a vodě IP68 pomáhá udržovat Galaxy S9 chráněnou před prvky- může dokonce přežít ponoření až do 1.5 metrů vody po dobu maximálně 30 minut.

Samsung Galaxy S9 je nakonfigurován s 64 GB, 128 GB nebo 256 GB úložiště a můžete jej také rozšířit pomocí karty microSD až na 400 GB velikosti. Je to nákladově efektivnější způsob, jak přidat mnohem více místa pro videa, hudbu, hry a další.

Proces nastavení: přímý

Proces nastavení Samsung Galaxy S9 je docela bezbolestný. Po připojení k Wi-Fi nebo přilepšení s buněčným připojením zkontrolujete aktualizace, přihlaste se do svého účtu Google.

Odtud si můžete vybrat možnost zabezpečení. Samsung navrhuje její inteligentní skenovací funkci, která odpovídá vašemu obličeji i iris před otevřením telefonu. Můžete si také vybrat pouze jednu z těchto funkcí, použít snímač otisků prstů, vybrat kód PIN nebo nastavit heslo. Nastavení zabezpečení obličeje a duhovky se zabere jen chvilku, stejně jako ostatní možnosti zabezpečení. Jakmile je to hotovo, klepněte na několik dalších nastavení souvisejících s Google a budete v provozu na domovské obrazovce.

Výkon: Spousta energie

Pro severoamerické modely používá Samsung procesor Qualcomm Snapdragon 845 v Galaxy S9. Je to špičkovou vlajkovou lodi Android z roku 2018 a jeden z nejrychlejších žetonů, který je schopen tekutého multitaskingu a vynikající herní výkon. 4 GB RAM pomáhá zabránit také telefonu.

I když je to stále velmi prémiově vypadající, Galaxy S9 se nevyhnutelně cítí méně špičkovým, než tomu bylo v případě, že byl poprvé vydán.

Nové smartphony 2019 se začínají rozšiřovat s rychlejším Snapdragon 855, což způsobuje, že vylepšení s jedním jádrem i více jádrami pro zpracování velkých i malých úkolů-ale až do roku 2018 jde, Galaxy S9 je asi stejně schopná jako jakákoli Android telefon k dispozici v regionu.

Připojení: funguje podle očekávání

Pomocí sítě Verizon 4G LTE asi 10 mil severně od Chicaga jsme v průměru pozorovali rychlosti stahování asi 37-40 Mb / s, s rychlostí nahrávání v rozsahu 5-9 Mb / s. Výsledky byly asi tak silné interiéry jako venku. Zažili jsme také silný výkon Wi-Fi, přičemž Galaxy S9 zvedla oba 2.4GHz a 5GHz signály.

Kvalita zobrazení: Jeden z nejlepších

Samsung má často nejlépe vypadající obrazovky smartphonu na trhu, a to je opět pravda s Galaxy S9. Toto rozlišení Quad HD (2960×1440) 5.8palcový nekonečný displej je ostrý kolík, balení v 570 pixelech na palec, aby se zajistil neuvěřitelně jasný text a obrázky. Obrazovka je také velmi jasná a zůstává docela viditelná na přímém slunečním světle.

Protože se jedná o obrazovku Super AMOLED, panel zasáhne hlubokou černou úroveň a má vynikající kontrast a zbarvení. Je to trochu živější než některé jiné chytré telefony z krabice, ale můžete přejít na přirozenější nastavení, pokud se vám nelíbí přidaná úder. Galaxy S9 má také povolenou možnost zobrazení, která ukazuje čas, datum a výdrž baterie na jinak černé obrazovce zámku, takže tyto informace můžete získat na první pohled bez probuzení telefonu.

Tento nedotčený displej je také ideální pro použití se společností Samsung‚s Gear VR Headset Shell, což vám umožní připoutání do telefonu, abyste jej použili jako mozek mobilní virtuální reality. Je to jeden z nejlepších výhod telefonů Galaxy v Samsungu a ke stažení je k dispozici spousta přesvědčivých aplikací a her VR.

Kvalita zvuku: Atmos Boost

Galaxy S9 přináší působivý zvuk ze svého nastavení s dvojitou reprodukcí, s jedním na spodní části telefonu a druhý nahoře u sluchátka. Výsledkem je hlasitý, jasný a svěží zvuk se zvukovým separací stereofonní. Nebudete to muset posílit na maximální objem, abyste mohli hrát malou hudbu ve vašem domě nebo v kanceláři.

Samsung se také spojil ve virtuální podpoře prostoru Dolby Atmos, s individuálním nastavením pro filmy, hudbu a posilujícím hlasem, stejně jako nastavení automatického nastavení, které detekuje váš zvukový obsah a odpovídajícím způsobem upravuje. Poslech hudby se zapojeným nastavením automobily bylo přehrávání rozhodně hlasitější prostřednictvím reproduktorů Galaxy S9, ale také trochu plnější znějící. Vaše zkušenost se může lišit podle různých typů hudby a obsahu, ale při našem testování poskytovala solidní výhodu.

Kvalita hovoru byla také silná v našem testování. slyšeli jsme ostatní jasně skrze sluchátka a ti na druhém konci linky to samé.

Kvalita fotoaparátu/videa: Je to dost

Samsung odolával nutkání sledovat trend multi kamery se standardní Galaxy S9 a udržovat pouze jednu kameru vzadu. Místo toho společnost rozšířila tuto jedinou kameru jedinečným nastavením duální apertury, která se může upravit za běhu mezi f/1.5 a f/2.4 Nastavení.

Samsung má často nejlépe vypadající obrazovky smartphonu na trhu, a to je opět pravda s Galaxy S9.

Co to znamená? V podstatě, čím menší je číslo, tím širší clona. což při fotografování nechává více světla. F/1.5 Nastavení je ve výchozím nastavení zapnuto, ale pokud jste ve scénáři se spoustou světla, automaticky přepne na f/2.4, který má tendenci produkovat ostřejší, podrobnější výstřely. Galaxy S9 se upravuje za běhu tak, aby odpovídala dostupnému osvětlení, čímž se v každém scénáři dodává nejlepší fotografii, kterou může v každém scénáři.

Při provádění je těžké vidět hodně rozdílů v denní střelbě, když máte spoustu světla. Přepínání mezi nastavením ručně v režimu Pro, obrázky vypadaly téměř identicky s naším okem. Stejně jako u minulých telefonů Galaxy, záběry se balí o něco více úderu než fotografie pořízené na konkurenčních telefonech-jsou trochu živější a jsou svěží, aniž by vypadali přepracované.

Výhody s dvojitou aperturou jsou zřejmě ve scénářích s nízkým osvětlením, kde se další světlo zatahovalo na f/1.5 Nastavení vytváří větší čistotu a detaily, než obvykle vidíme z fotoaparátů smartphonu. Přesto to není zcela na úrovni funkce kvality nočního zraku, která je vidět na telefonech pixelů Google.

Galaxy S9 také střílí výjimečné video až do 4k rozlišení a 60 snímků za sekundu. Barvy jsou bohaté a detaily jsou jasné. Dokonce to dělá úhledný trik se super pomalým motem při 960 snímcích za sekundu, což během přehrávání přidává určitou extra hladkost. Tento režim střelby je však omezen na rozlišení 720p. Získáte o něco více podrobností v 1080p, ale s touto možností můžete střílet pouze pomalu na 240fps.

Baterie: solidní provoz

Baterie 3 000 mAh je přibližně průměrná pro špičkový smartphone této velikosti a je hodnocena po dobu 14 hodin používání internetu Wi-Fi a 17 hodin přehrávání videa. Při smíšeném využití se Galaxy S9 v našem testování docela dobře chovala. Během každodenního používání jsme dokončili průměrný den s asi 20-30 procenty výdrže baterie zbývající z plného náboje. Hraní spoustu lesklých her nebo streamovacích médií by vás mohlo tlačit na okraj, ale v typickém dni jsme se dostatečně nedostali, abychom se starali o doplnění.

Galaxy S9 podporuje rychlé bezdrátové nabíjení, takže jej můžete podat na nabíjecí podložku kompatibilní s Qi a lehce přidat trochu více šťávy, spolu s ještě rychlejším kabelovým nabíjením pomocí přiloženého napájecího adaptéru.

Software: většinou dobrý

Galaxy S9 v současné době používá Android Oreo s vlastním vizuálním vzkvétáním společnosti Samsung nahoře a je to atraktivní vylepšení velmi funkčního a tekutého operačního systému, aniž by se zážitek zabýval nebo přehnal zážitek. Je snadné se obejít a přistupovat k aplikacím a nastavením a Android je velmi přizpůsobitelný OS. Pokud se vám nelíbí vzhled a pocit vestavěného, ​​můžete dokonce použít jiný odpalovač.

Transfer Photos from Samsung Galaxy S9 / S9 to PC

Obchod Google Play Store nabízí spoustu aplikací a her ke stažení a instalaci, a zatímco Apple iOS Apple Store někdy má porážku z hlediska exkluzivního softwaru a dřívějších vydání, obchod Android stále nabízí velkou většinu hlavních mobilních aplikací.

Pokud jste na trhu pro špičkový telefon Android, který se pohodlně vejde do jedné ruky, Samsung Galaxy S9 je určitě jedním z nejlepších, které si dnes můžete koupit.

Galaxy S9 ve výchozím nastavení používá hlasový asistent společnosti Samsung Bixby a na levé straně telefonu pod ovládacími prvky hlasitosti je dokonce vyhrazené tlačítko Launcher na levé straně telefonu. Bixby je solidní alternativou k asistentovi Google a určitě je schopnější než velmi oddaná originální verze, která debutovala na Galaxy S8-ale můžete také přepnout na asistenta Google prostřednictvím oficiální aplikace Google, pokud dáváte přednost.

Největší vynechání v softwaru Galaxy S9 je funkce AR emoji. Je to odpověď Samsung na Apple Animoji a Memoji, ale tyto karikaturní avatarové mají strašidelný, mimo penting a nedělají velmi dobrou práci při replikaci vaší podoby. To rozhodně není funkce, kterou máme hodně používat.

Cena: velmi přitažlivá

Samsung Galaxy S9 původně spuštěn na 720, což je značné množství peněz pro smartphone, ale stále mnohem méně než soupeř Apple iPhone X v 999. Nyní, když je Galaxy S10 venku, Samsung upustil odemčenou cenu Galaxy S9 na 599 a je možné ji najít ještě méně, pokud jste ochotni nakupovat kolem.

Galaxy S10 je novější a mnohem elegantnější, ale loňský Galaxy S9 je stále velmi silný a schopný sluchátko. Pokud vám nevadí něco, co není na špičce, Galaxy S9 je hodně pro 599 nebo méně.

Samsung Galaxy S9 vs. Google Pixel 3

Pixel 3 Galaxy S9 a Google jsou dnes dva z nejvýznamnějších telefonů Android a obě poskytují prémiové, špičkové zkušenosti s cenovou značkou, která odpovídá. Oba mají výkonný čip Snapdragon 845 a působivé zadním nastavením s jednou kamerou, ale mezi nimi jsou určité klíčové rozdíly.

Telefon společnosti Samsung má některé pozoruhodné hardwarové výhody, včetně obrazovky s vyšším rozlišením a podpory microSD pro rozšiřitelné úložiště. Pixel 3, na druhé straně, má nejnovější verzi Android s pěkným čistým rozhraním. Vzhledem k cenovce 799 Pixel 3 a schopnosti najít Galaxy S9 za mnohem méně, než je původní požadovanou cenu 720, myslíme si, že Samsung má jasnou hranu zde.

Zájem o přečtení dalších recenzí? Podívejte se na náš seznam nejlepších dostupných chytrých telefonů.

Špičkový telefon Android, který se může pohodlně hodit do jedné ruky.Je nabitý špičkovým technologií, včetně neuvěřitelné obrazovky, super rychlého procesoru a bezdrátového nabíjení, spolu s zábavným výhodou, jako je Gear VR podpora. I když je design trochu datovaný, jedná se o nesmírně vyleštěný a výkonný telefon, který vám může poskytnout mnohem více výhod a funkčnosti než novější, spodní možnost.

Samsung Galaxy S9 vs. Galaxy S7 Edge: Pokud byste upgradovali?

Galaxy S8 se hodně změnila o designový jazyk Samsung, ale při pohledu zpět na to nebyla tak zásadní změna nad Galaxy S7, jak se původně zdála být. Série Galaxy S7. a zejména její varianta zakřiveného okraje. byla vyvrcholením mnoha let zrání na designu, inženýrství a softwaru společnosti Samsung a ukázala se, že patří mezi nejlepší chytré telefony vydané v roce 2016.

Nyní, když je GS9 venku, stojí za to rozhodnout, zda Galaxy S7. konkrétně Galaxy S7 Edge. stojí za výměnu za letošní model. V tomto díle budeme co nejvíce porovnáváme jablka s jablky, takže se zaměříme na větší GS9, ale mnoho argumentů se vztahuje na menší i větší varianty.

Jaký rozdíl dva roky

Hrana Galaxy S7, i když rozhodně není první vpád Samsungu do zakřivených skleněných displejů, ukázal, že se Samsung usadil v pěkné drážce diferenciace. Do té doby, po technologickém demu, které byla Galaxy Note Edge a tichý úspěch Galaxy S6 Edge (a později v tomto roce, podivná a nadbytečná hrana Galaxy S6), se zdálo, že Samsung rozumí svému publiku a aplikoval své zaměření na prolnutí Estetika s funkčností.

Řada Galaxy S7 znovu představila mnoho funkcí oblíbených fanoušků, které S6 ztratila, jako je hydroizolační, rozšiřitelné úložiště a dostatečná baterie, přičemž dále zdokonaluje softwarový zážitek, který odcizil mnohem méně lidí než v minulých letech.

Operační systémZobrazitProcesorÚložný prostorRozšiřitelnéRAMZadní kameraSekundární zadní kameraPřední kameraPřipojeníZvukNabíjeníbaterieVoděodolnostBezpečnostníRozměryHmotnost
Android 8.0 Android 7.0 Nougat
6.2-palcový AMOLED2960X1440 (18.5: 9) 5.5palcová obrazovka 2560×1440
Snapdragon 845or Samsung Exynos 9810 Snapdragon 820or Samsung Exynos 8
64 GB 32 GB
microSD až 400 GB microSD do 200 GB
6 GB 4 GB
12MP Super Speed ​​Dual Pixelois, f/1.5 nebo f/2.4 12MP f/1.71.4-Micron Pixelsois
12MP, f/2.4 N/a
8MP, f/1.7, automatické zaostření 5MP f/1.7
Wi-Fi 802.11AC MIMO1.2 Gbps (Cat-18) LTE, Bluetooth 5.0 Leant, NFC, GPS, GLONASS Wi-Fi 802.11 AC MimBluetooth V4.2 Leant, USB 2.0, NFC
Stereo Speakersdolby Atmos3.5 mm sluchátka Mono spodní reproduktor3.5 mm sluchátka
Bezdrátové nabíjení USB-CFAST Micro-USBFAFT bezdrátové nabíjení
3500 mAh 3600 mAh
Hodnocení IP68 Hodnocení IP68
Sensoriris Scanningface Onlocksamsung Knox Sensorsamsung Knox s jedním dotykem
158.1 x 73.8 x 8.5 mm 150.9 x 72.6 x 7.7 mm
189G 157G

Když se však dnes podíváte na hranu Galaxy S7, ukazuje jeho věk, z velké části díky rámům na vrcholu a dole Super Amoled Displej 16: 9 a tlačítku fyzického domu, které bylo takovým základem telefonů Samsung do roku 2017. Stále mám laskavost pro mechanické mistrovství společnosti Samsung, zejména proto, že to nevylučovalo odemknutí telefonu, když ležel na stole, ale je obtížné tvrdit, že společnost učinila špatné rozhodnutí přesunout senzor prstu na záda výměnou za další výměnou za další Screen Real Estate. Hrana Galaxy S7 také přinutila uživatele, aby přijali tradiční schéma navigace společnosti Samsung, které umístilo tlačítko zády napravo od domu a vzhledem k jejich trvalému stavu by někdy mohlo představovat problém, když se náhodně poklepává v režimu krajiny.

Galaxy S7 Edge byl také posledním rokem micro-USB portů. Přestože USB-C byl v roce 2016, kdy byla série GS7 spuštěna, v retrospektivě, vzhledem k nespolehlivosti standardu v té době, Samsung učinil správné rozhodnutí, aby se držel spolehlivě, ale nezúčastněný dědičný port další rok.

Vlajková loď 2016 je také výrazně menší než letošní ekvivalent: v 5.5 palců, použitelné nemovitosti Pales vedle S9’s 6.2-palcový povrch, i když rozdíl je zcela vertikální; Oba telefony jsou prakticky stejná šířka. Přesto je S9 mnohem vyšší telefon, což ztěžuje použití v jedné ruce, což jsem částečně vyřešil pomocí pouzdra (což bohužel zvyšuje celkový objem a hmotnost telefonu ještě více).

A zatímco S9 je o něco více monolitičtější v designu, představující řídicí přední a symetrické tělo kvůli jeho také zakřivenému záda, při vyzvednutí vlajkové lodi 2016 je jasné, že dva telefony jsou stejné inženýrské linie. Jinými slovy, hrana S7 je stále krásným funkčním kusem hardwaru, dokonce i podle dnešních standardů.

spravujte, fotografie, samsung, galaxy, edge

Čím více věcí se mění, tím více zůstávají stejné

Vzhledem k dvěma roky mezi nimi byste očekávali, že Galaxy S9 z hlediska specifikací drží hranu S7 a měli byste pravdu. Existují dvě generace vylepšení rychlosti a účinnosti systému na čipu a Snapdragon 845 šikovně bije S7’s Snapdragon 820 v obou aspektech. Hrana S7 je vybavena 4 GB RAM na 6 GB S9 a druhá také přichází s 64 GB standardu úložiště ve srovnání s 32 GB, což je pěkná rána v použitelnosti mimo krabici. Obě zařízení sportují rychlé bezdrátové nabíjení, odolnost proti vodě a prachu IP68, konektory pro sluchátka a rozšiřitelné úložiště, ale hrana S7 postrádá biometriku obličeje (které jsou pochybné užitečnosti) jeho mladšího sourozence.

Na okraji Galaxy S7, což je podle mého názoru, je také rozhodnutá nedostatek Bixby, který je třeba vidět na okraji Galaxy S7.

Abychom nezapomněli, že baterie S7 Edge 3600 mAh je ve skutečnosti větší než buňka S9 3500 mAh, i když dodatečná účinnost Snapdragon 845/Exynos 9810 znamená, že životnost baterie by měla být lepší na novějším modelu. A pak jsou tu stereofonní reproduktory na Galaxy S9, které jsou příjemné, ale rozhodně nejsou zásadní.

spravujte, fotografie, samsung, galaxy, edge

Galaxy S9 (vlevo) | Galaxy S7 Edge (vpravo)

Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma telefony je však v zadních kamerách. Zatímco hrana S7 představila Sensor 12MP Samsung a f/1.7 SOMBOR, který si udržoval v Galaxy S8, S9 posouvá věci na jinou úroveň zavedením druhého senzoru s teleobjektivem a jasnějším f/1.5 čoček na hlavním senzoru 12MP. Zatímco jasnější čočka pomáhá hlavně v situacích slabého světla, Samsung se v průběhu let naučil něco nebo dva, a já zjistím, že S9 pořizuje lepší fotografie v téměř každé situaci, bez ohledu na podmínku. Pokud myslíte vážně s mobilní fotografií, samotná vylepšení kamery stojí za upgrade na Galaxy S9.

Zároveň můžete podle výstřelů říct, že v ideálních podmínkách jsou oba telefony do značné míry mytí, s vyvážením bílé a HDR jedinými diferenciačními faktory. Není to špatné pro dvouletý telefon.

Na straně softwaru je hrana Galaxy S7 stále provozována verzí Android 7 Samsung 7.0 Nougat, který jsme právě zanechali na GS8 a GS9. Rozdíly mezi nimi jsou menší, ale pokud chcete nejnovější a největší verzi Android (prozatím), budete chtít novější zařízení. Samsung řekl, že to přivede Oreo do řady Galaxy S7, ale budeme pravděpodobně čekat do léta na to.

Měli byste upgradovat? Pravděpodobně

Zjevnou odpovědí je ano, samozřejmě byste měli upgradovat na Galaxy S9, pokud stále používáte okraj Galaxy S7. To znamená, že pokud chcete vůbec upgradovat.

Podívejte se, hrana Galaxy S7 je stále sakra telefonu. Navzdory svému designu stárnutí stále existují důvody k tomu, aby milovali své domácí tlačítko a kombo otisků prstů a zážitek z softwaru a fotoaparátu není co kýchat. Může to chybět bixby (hah!) a několik drobností, jako je skenování obličeje a stereofonní reproduktory, ale pokud absolutně potřebujete upgradovat telefon právě teď, byl bych v pokušení počkat, až uvidíme, co Samsung představí koncem tohoto roku s poznámkou 9, nebo dokonce až do roku 2019 Galaxie příští generace (pokud se tomu vůbec nazývá).

Galaxy S7 Edge v něm zbývá trochu života, a to hovoří o úspěších společnosti Samsung v oblasti designu, výroby, softwaru a samozřejmě kamery. Pokud nemůžete čekat a nechcete tolik utratit za nový telefon, Galaxy S8 vám dává většinu nejnovější generace za něco přes polovinu nákladů.

Co myslíš? Pokud používáte hranu Galaxy S7, plánujete upgradovat na Galaxy S9? Dejte nám vědět v комментари и мнения!

Získejte centrální zpravodaj Android

Okamžitý přístup k novinám, nejžhavější recenze, skvělé nabídky a užitečné tipy.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Daniel Bader byl bývalý šéfredaktor Android Central a výkonný editor pro i a Windows Central.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS