Stáhněte a nainstalujte aktualizaci Android 13 pro Xiaomi 13 Lite (MIUI 14). Mi 13 lite

Stáhněte a nainstalujte aktualizaci Android 13 pro Xiaomi 13 Lite (MIUI 14)

Xiaomi 13 Lite je smartphone přátelský k rozpočtu, který nabízí několik skvělých funkcí. Telefon má 6.Displej 55 palců FHD 120Hz, procesor Snapdragon 7 Gen 1 5G a 12 GB RAM.

Z tohoto příspěvku si můžete stáhnout a nainstalovat nejnovější aktualizaci Android 13 Stabilní pro zařízení Xiaomi 13 Lite. Nyní, když Google vydal stabilní sestavení svého nejnovějšího operačního systému, Android 13, mnoho OEM rychle skočí na tento rozjetý vůz. V záznamu o Xiaomi není překvapením, že také vydali aktualizaci pro své nejnovější vlajkové lodě. Tato nová aktualizace MiUi 13 by přinesla řadu pozoruhodných funkcí pro koncové uživatele.

Nejprve přináší nový vylepšení, jako je podpora více jazyků, soukromí uživatele, funkce přepracované schránky a další. Kromě toho existuje několik změn designu, jako je aktualizovaný přehrávač médií a podpora tematických ikon tak, aby odpovídala barvě tapet. Zde jsou podrobné pokyny ke stažení a instalaci nejnovější aktualizace Android 13 pro zařízení Xiaomi 13 Lite.

Přehled zařízení Xiaomi 13 Lite:

Xiaomi 13 Lite Lite je díky své cenově dostupné ceně skvělou volbou pro ty, kteří hledají smartphone nabitý funkcemi. Chlubit se 6.55palcový displej FHD s obnovovací frekvencí 120 Hz, telefon přináší hladký a pohlcující zážitek z prohlížení. Jeho procesor Snapdragon 7 Gen 1 5G a 12 GB RAM poskytují spolehlivý výkon a bezproblémový multitasking, zatímco 256 GB úložiště nabízí dostatek prostoru pro vaše fotografie, videa a aplikace.

Za zmínku stojí také kamera telefonu, s primárním fotoaparátem 50 MP, která vytváří ohromující fotografie a videa. Xiaomi 13 Lite Lite, která běží na nejnovějším operačním systému Android 12 a poháněno baterií 4500 mAh, zajišťuje hladký a dlouhodobý uživatelský zážitek.

Nejen, že je plná vlastností, ale Xiaomi 13 Lite Lite je také esteticky příjemný s jeho elegantním kovovým tělem, k dispozici v černé, modré, fialové a stříbrné. Celkově je Xiaomi 13 Lite Lite skvělým smartphonem pro ty, kteří chtějí prémiový zážitek za dostupnou cenu.

Jak nainstalovat Android 13 pro Xiaomi 13 Lite

Než začneme s pokyny, existuje několik předpokladů, které musíte zaškrtnout. Ujistěte se, že vaše zařízení se kvalifikuje na všechny tyto požadavky, jak je uvedeno níže:

Předpoklady

 • Tato ROM je podporována pouze pro Xiaomi 13 Lite
 • Potřebujete počítač se systémem Windows s nainstalovaným ADB a Fastbootem.
 • Stáhněte si nejnovější nástroj MI Flash a extrahujte jej na počítač.
 • Stáhněte a nainstalujte ovladače USB Xiaomi.
 • Nedoporučujeme, abyste se pokusili o tento proces bez procenta baterie 70 nebo více, abyste se vyhnuli nepředvídaným vypnutí uprostřed procesu.

Stáhnout Android 13 Aktualizace

Nyní si můžete stáhnout Android 13 pro zařízení Xiaomi 13 Lite z níže uvedených odkazů:

Jak nainstalovat Android 13 na Xiaomi 13 Lite

Nainstalujte Fastboot ROM

 • Stáhněte si MIUI XXXX Fastboot ROM pro vaši xiaomi 13 lite
 • Nyní úplně vypněte zařízení. Stisknutím klávesy. a tlačítko napájení současně zadejte režim FastBoot.
 • Jakmile vstoupíte do režimu Fastboot, uvidíte obrázek MI Bunny FastBoot Mode (viz Screenshot níže)
 • Nyní připojte zařízení k systému Windows PC/notebook pomocí kabelu Micro USB.
 • Chcete-li jej extrahovat.
 • Otevřete extrahovanou složku ROM a zkopírujte její cestu do počítače.
 • Nainstalovat nástroj MI Flash a extrahovat nástroj Miui Mi Flash na vašem počítači.
 • Nyní klikněte na soubor instalátoru v počítači a pokračujte v instalaci. (Ignorujte bezpečnostní varování) a vyberte Run a pokračujte v instalaci.
 • Po dokončení instalace otevřete Miflash.Exe a vložte adresní řádek z cesty složek souborů ROM zkopírovanou v 6. kroku. (Složka můžete také procházet klepnutím na tlačítko Select)
 • Pokud jste vložili kód adresy, nyní klikněte na první tlačítko (zakroužkované ve žluté), abyste se obnovili a Miflash by měl zařízení automaticky rozpoznat zařízení. Poté kliknutím na druhé tlačítko (zakroužkované v červené barvě) a přepněte soubor ROM do zařízení.
 • Váš blikající proces začal, nyní počkejte, až se lišta pro pokrok uvnitř Miflash stane plně zeleně, což znamená, že ROM byl úspěšně nainstalován. Pak by se vaše zařízení mělo automaticky zavést do nové verze.

Nainstalovat obnovení ROM:

V případě, kdy máte stále přístup ke svému oddílu dat nebo chcete pouze aktualizovat svůj firmware pomocí obnovy, budou následující kroky považovat za užitečné.

 • Stáhněte si soubor ROM kompatibilní s vaším zařízením a přejmenujte jej na aktualizaci.zip.
 • Přeneste jej do kořene vašeho interního úložiště.
 • Pokračujte spuštěním zařízení Xiaomi do režimu obnovy stisknutím tlačítek napájení i hlasitosti dohromady.
 • Jakmile zadáte režim obnovy, můžete navigovat pomocí kláves hlasitosti nahoru a dolů a pomocí tlačítka napájení vybrat možnost.
 • Přejděte dolů a vyberte „Nainstalovat aktualizaci.Možnost zip ”a dejte telefonu, abyste mohli provést úkol.
 • Jakmile to uděláte, pokud se váš telefon automaticky restartuje, stačí navigovat a vyberte možnost „Restartovat“ z zotavení.

A je to. To byly kroky ke stažení a instalaci nejnovější aktualizace Android 13 pro Xiaomi 13 Lite. Prosím, dejte nám vědět v комментари и мнения ° C, pokud máte stále nějaké dotazy. Zaokrouhlení, zde jsou tipy a triky iPhone, tipy a triky PC a tipy a triky Android, které byste se také měli podívat.

Xiaomi 13 vs Xiaomi 13 Lite: Co se liší?

Globální debut série Xiaomi 13 přinesl třetí model s názvem The Xiaomi 13 Lite. Zde je to, jak to ve srovnání s dražšími Xiaomi 13.

Po debutování v Číně v prosinci 2022, řada Xiaomi 13 získala globální spuštění na MWC 2023. ale místo dvou modelů (13 a 13 Pro) také Xiaomi zahájila třetí, Xiaomi 13 Lite. Od roku 2018 začala Xiaomi uvádět lite verzi svých vlajkových smartphonů. Tyto modely spadají do prémiové kategorie střední třídy, ale stojí výrazně méně než jejich vlajková sourozenci.

Xiaomi 13 Lite pokračuje v tomto trendu, protože je levnější verze Xiaomi 13, ale s partou kompromisů. Existují však také některé zajímavé rysy, které může přitahovat kupující než jeho dražší sourozenec. Například, Xiaomi 13 Lite je větší ze dvou chytrých telefonů. jeho 6.55palcové displeje nad 6. Xiaomi 13’s 6.36palcová obrazovka.

Xiaomi 13 vs Xiaomi 13 lite: výkon zobrazení

Oba telefony mají FHD (2400 × 1080) AMOLED displej s 120 Hz obnovovací frekvencí, 240 Hz dotykový vzorkování a Gorilla Glass 5 Ochrana. Displej Xiaomi 13 je kvalitní, novou generací E66 OLED panel, který může dosáhnout úrovně jasu v maximální úrovni 1900 nits ve srovnání s 1000 nits Xiaomi 13 Lite. Kromě toho má adaptivní obnovovací frekvenci a režim adaptivního čtení. Oba telefony podporují Dolby Vision a HDR10. Xiaomi 13 je poháněn Snapdragon 8 Gen 2, nejvyšší čipovou sadou Qualcomm pro vlajkové telefony 2023 a je spárován s 8 GB nebo 12 GB LPDDR5X RAM a 256 GB UFS 4.0 Úložiště.

Naproti tomu Xiaomi 13 Lite je poháněn Snapdragon 7 Gen 1, prémiová čipová sada střední třídy oznámená v květnu 2022. Telefon má 8 GB LPDDR4X RAM a lze jej zakoupit v možnostech úložiště 128 GB nebo 256 GB. Bohužel používá mnohem starší a pomalejší UFS 2.2 Typ úložiště.

Xiaomi 13 vs. Xiaomi 13 lite: kamera, baterie, nabíjení

Xiaomi 13 je také lepším telefonem s ohledem na konfiguraci kamery. Má 50MP hlavní senzor s OIS, 10MP teleobjektiv s OIS pro 3.2x optický zoom a 12MP kamera ultrawide úhlu. Stejně jako Xiaomi 13 Pro se může pochlubit technologií kamery Leica a může nahrávat v 8k. Vpředu má jediné 32MP pro selfies.

Na druhé straně má Xiaomi 13 Lite kameru 50MP Sony IMX766, stejnou primární kameru na zadní straně telefonu Nothing (1). i když na rozdíl od telefonu (1) nemá optický stabilizace obrázku. Xiaomi 13 Lite má také 8MP ultrawide úhel kamery a 2MP makro kameru. Na přední straně a ve tvaru pilulky na displeji je kamera 32 mp ultrawide úhlu a senzor hloubky 8MP. Telefon má také dvě LED světla, která Xiaomi nazývá Selfie Glow pro užívání selfies za slabého světla. Oba telefony mají funkci videa Teleprompterova, která uživatelům umožňuje vložit svůj video skript a číst z aplikace fotoaparátu při nahrávání také.

Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Lite mají baterii 4500 mAh a podporují rychlé kabelové nabíjení 67 W. Xiaomi 13 také podporuje 50w bezdrátové rychlé nabíjení a 10w reverzní bezdrátové nabíjení. Oba telefony se dodávají s nabíječkou v krabici. Dva telefony mají také podporu pro duální sim duální 5G, Bluetooth 5.3, NFC, Dolby Atmos, odemknutí obličeje a skener otisků prstů v displeji, ale pouze Xiaomi 13 má stereofonní reproduktory a Wi-Fi 7. Není divu, že žádný smartphone nemá konektor pro sluchátka.

Xiaomi 13 vs. Xiaomi 13 Lite: Cena softwaru

Xiaomi 13 má hodnocení prachu a vody IP68. Je také dodáván s MIUI 14 založený na Androidu 13, zatímco Xiaomi 13 Lite běží MiUi 14 na základě Android 12 z krabice. Xiaomi poskytne tři generace upgradů Androidu a pět let bezpečnostních aktualizací pro Xiaomi 13, ale pro Xiaomi 13 Lite nejsou k dispozici žádné informace.

Xiaomi 13 má počáteční cenu 999 EUR (~ 1 058) a je k dispozici v černé, flóře zelené a bílé, zatímco Xiaomi 13 Lite začíná na pouhých 499 EUR (~ 528) a bude prodáno v černé, modrém Růžový. Přesto si člověk nemůže pomoci, ale myslí si, že cena Xiaomi 13 Lite je ve srovnání s tím, co nabízí, trochu na vysoké straně.

Xiaomi 13 Lite Hands-On: hodný uchazeč

The Xiaomi 13 Lite je nejnovějším uchazečem výrobce pro třídu telefonů střední třídy a jak název napovídá, je to nejdostupnější z nové řady Xiaomi 13, která byla spuštěna nedávno. Lite, na rozdíl od pravidelných Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro, však na čínském trhu dosud nebyly k dispozici, takže je to poprvé, co to vidíme.

Xiaomi 13 Lite přichází kolem 500 EUR, dostává se do docela nasyceného území. To znamená, že je vybaven některými slušnými specifikacemi pro tuto cenu, přičemž některé z nejvýznamnějších aspektů jsou velmi schopné displej a procesor.

 • Hodnocení IP53 pro odolnost proti prachu a stříkajícímu
 • 1000 nits špičkové jasnosti displeje
 • Čipová sada Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 (4 nm)
 • Nová hlavní kamera 50 MP (Sony IMX 766)
 • Kamery s dvojitou přední stranou

Xiaomi 13 lite specifikace

Prémiový hardware za dostupnou cenu

Když se podíváme na list specifikace Xiaomi 13 Lite, je toho spousta milovat a myslíme si, že byste souhlasili. Zkontrolujte sami sebe:

 • Kamery
 • 50MP široká kamera, f/1.8 clony, 1/1.Velikost senzoru 56 ”
 • 8MP Ultralegaletá kamera, f/2.2 clona, ​​119 ° fov
 • 2MP makro kamera, f/2.4
 • 32MP Ultralegaletá selfie kamera, f/2.4, 100 ° fov
 • 8MP. f/2.3 hloubková kamera

Existuje několik z těchto specifikací, které nám vynikají. Nejprve je zde vlajková lodi Qualcomm Chipset. Snapdragon 7 Gen 1, který je postaven na 4nm procesu. Pro telefon tohoto cenového rozpětí je tento procesor docela léčbou, protože navzdory tomu je nyní téměř rok starý, je stále nesmírně schopný.

A co víc, máme také skvělý hlavní senzor kamery. v tomto případě je Sony’s IMX 766. který lze nalézt v předchozích, dražších telefonech než v tomto. Také se nemůžeme nepodat poukazovat na vynikající displej, o kterém se zdá, že si Xiaomi 13 Lite půjčil od Xiaomi 12 Lite, který vyšel v loňském roce.

Čisté a jednoduché

Xiaomi 13 Lite přichází v elegantním designu, poněkud podobný jeho předchůdce. Má velmi tenké tělo, které přichází jen na 0.28 palců, takže je snadné držet v ruce. Máte na zádech svůj klasický ostrova fotoaparátu, ve kterém jsou umístěny všechny tři střelce a blesk.

Barvy-moudré, 13 lite přichází ve třech z nich: lite růžová, lite modrá nebo lite černá. Stačí říct, že se jedná o velmi „bezpečný“ přístup k designu telefonu, který by mohl vyjít jako neinspirovaný, ale v zařízení bez flagshipu není nic špatného.

Xiaomi 13 Lite Display

Jak jsme již zmínili dříve, displej Xiaomi 13 Lite je jednou z jeho nejlepších vlastností. Je téměř totožný s rozlišením Lite 12, protože má refresh frekvenci 120 Hz, rozlišení 1080 x 2400 pixelů, podpora pro Vision a HDR10 a opatření v 6.55 palců. Xiaomi to však ještě zlepšilo, zvýšením jasnosti vrcholu na 1000 nits.

Jedna věc, o které jsme si nebyli tak jisti, je zakřivení na levé a pravé straně obrazovky. Telefony špičkové úrovně začaly tento návrhový přístup po kousku ukládat po kousku, ale zdá se, že se na trhu s telefonem střední třídy bude i nadále přetrvávat.

Xiaomi 13 Lite Camera

Všestranná sada fotoaparátu

XIAOMI MIUI 14. Android 13 Bypass Google Account (FRP) Lock Any Devices 2023

To je praktický zážitek, neměli jsme příliš mnoho času na zažít nové hlavní a selfie kamery na Xiaomi 13 Lite. To znamená, že pokud se chceme podívat na některé další telefony, které mají například Sony IMX 766, jako například OnePlus 10T nebo Huawei Mate 50 Pro, očekáváme, že uvidíme alespoň B-třída a kvalitu videa, z to.

Na zádech najdete také 8MP ultralehké a 2MP makro snappery, ale je pravděpodobně nejlepší, aby se vaše naděje pro ty dva tolik nezískaly.

Na druhou stranu je na frontě nová duální kamera, která vám umožní vzít selfies s širším úhlem, abyste zachytili více na jedné fotografii. Tyto duální přední kamery mohou fotografovat lepší portrétní fotografie a přicházet s duálním bleskem, který pomáhá s osvětlením tváře ve velmi tmavých podmínkách. Kromě toho existují úhledné softwarové funkce související s selfie střelcem, jako je 2x zoom a zrcadlový režim, který bude soustředit ústa a oči uživatele.

Xiaomi 13 Lite Performance

S The Snapdragon 7 Gen 1 a 8 GB RAM by Xiaomi 13 Lite neměl mít žádné potíže s manipulací s tím, co na to hodíte. Jsme nadšeni, že to můžeme vyzkoušet sami, abychom zjistili, kolik to dokáže s touto špičkovou čipovou sadou, takže zůstaňte naladěni na naši úplnou recenzi.

Xiaomi 13 Lite OS / Android verze

Jednou z nevýhod Xiaomi 13 Lite je to, že přichází s Androidem 12. Společnost jasně neuvedla, kolik let hlavních aktualizací softwaru bude cenově dostupnější model z jeho nového tria získá, ale lze bezpečně předpokládat, že to bude alespoň 1, s 2 roky bezpečnostních záplatek.

Xiaomi 13 lite baterie

Xiaomi 13 Lite je dodáván s 4 500 baterií a může být nabitý maximální rychlostí 67 W, což je dostatečné k tomu, aby bylo možné získat z 0-100% za asi 40 minut, alespoň podle výrobce. Vraťte se na naši úplnou recenzi, kde vám ukážeme výsledky našeho testování baterií, abyste mohli získat představu, co můžete očekávat.

Xiaomi 13 Lite Modely

Existují další dva členové řady Xiaomi 13, pravidelný Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro. Jak byste mohli očekávat, přicházejí s mnohem vyššími cenami, které odrážejí ještě lepší specifikace ve srovnání s Xiaomi 13 lite. Pro více informací si můžete prohlédnout náš úplný list Xiaomi 13 Spec, nebo naši recenzi Xiaomi 13 Pro.

Xiaomi 13 Lite konkurenti

Cenovka 500 EUR na Xiaomi 13 Lite ji uvádí do velmi tvrdé arény, která je plná konkurentů. Zde jsou velmi dobré alternativy a měly by být zváženy:

Google Pixel 6a

Pixel 6A může být teď trochu starý, ale díky hvězdnému výkonu je to díky chipsetu Google Tensor. Získáte „Google Experience“ s mnoha softwarovými funkcemi, se kterými přicházejí pixely, včetně těch souvisejících s kamerou, což je stále jedním z nejlepších, které můžete za tyto peníze získat (pokud ne nejlepší). Pixel 6a vás bude stát kolem 459 EUR, což je ještě levnější než Xiaomi.

Samsung Galaxy A53 5G

Galaxy A53 5G od Samsung je také velmi životaschopná možnost. Upřímně řečeno, většina jeho specifikací soupeří s těmi z Xiaomi 13 lite, ale existují i ​​jiné věci, jako je rozšiřitelné úložiště, které by mohly být pro mnoho důležité. Na druhé straně 13 lite nemá žádné rozšiřitelné úložiště a přichází s maximálně 256 GB.

Zde však stojí za zmínku, že se očekává, že obě výše uvedené alternativy budou nahrazeny novějšími modely, takže by stálo za to čekat, co pixel 7a a Galaxy A54 přinášejí ke stolu.

Úniky Xiaomi 13 Lite v Evropě: Všechny odkryté specifikace

Po oficiálním spuštění Xiaomi 13/13 Pro v Číně v prosinci 2022 společnost nyní vydá tyto mobilní telefony po celém světě po celém světě. Podle Xiaomi vydá globální verzi Xiaomi 13/13 Pro na MWC 2023. Společnost také potvrdila konkrétní datum spuštění. Nedávná upoutávka odhaluje, že Xiaomi zahájí tyto dva mobilní telefony v Evropě 26. února. Kromě těchto dvou modelů evropský prodejce Cyberport nedávno vklouzl další zařízení Xiaomi do polic. Toto zařízení je Xiaomi 13 Lite, která také přichází se stránkou produktu.

Zdá se, že informace jsou důvěrné, protože maloobchodník od té doby snížil stránku produktu. Uživatelé si však mohli zobrazit verzi mezipaměti prostřednictvím mezipaměti Google (1) (2). Podle informací zobrazených na stránce je počáteční cena Xiaomi 13 Lite 499 EUR. Toto zařízení bude dodáváno s až 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Společnost však také spustí verzi skladování 25GGB, která bude stát 549 EUR.

Pod kapotou bude Xiaomi 13 Lite přicházet s čipem středního dosahu, čip Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1. V oddělení fotoaparátu bude toto zařízení přicházet s 50MP hlavní kamerou, 8MP střelcem a senzorem 2MP pro dokončení nastavení trojité zadní kamery. Na přední straně bude toto zařízení dodáváno s fotoaparátem 32MP selfie. Xiaomi 13 Lite přijde s 6.55palcová obrazovka AMOLED 1080p s hustotou pixelů 402 PPI a obnovovací frekvencí 120 Hz. Zařízení má vestavěnou kapacitu 4500 mAh a podporuje rychlé nabíjení 67 W.

Xiaomi 13 Lite 5G používá dynamický ostrovní displej

Vydání dynamického ostrova s ​​modelem iPhone 14 Pro Houpalo průmysl. Jedna věc, která se rychle jasně ukázala po otevřeném stavu, bylo to, že Android vydá kopii. Nyní lze na vašem zařízení Android přehrávat dynamický ostrov díky aplikacím. Ale to je pomoc od třetí entity není vždy hladká. A co funkce první strany smartphone Android Smartphone? V každém případě jsme se dříve dozvěděli, že Realme vyvíjí zařízení s vestavěnou funkcí. Xiaomi 13 lite 5g by však byl ve skutečnosti první, jak jsme nyní zjistili.

Gizchina News of the Week

Xiaomi 13 Lite 5G přináší zpět dynamický ostrov

Je důležité mít na paměti, že Xiaomi 13 Lite 5G dosud nebyl propuštěn. Dozvěděli jsme se však hodně o funkcích, které bude mít telefon. Přestože existují zprávy, že to bude předělený telefon, Xiaomi nepochybně postaví něco nového. Podle pověstí může být gadget rebranded varianta Xiaomi Civi 2. I když tomu tak bylo, Civi 2 se neprodává nikde jinde na světě. Proto není nic nesprávného, ​​pokud Xiaomi potřebuje rebrand produkt jako 13 lite, aby ho debutoval po celém světě.

Xiaomi 13 Lite bude představeno na MWC 2023, což je klíčová součást. Navíc, dynamický ostrov využije maximum z úplných schopností AMOLED displeje. Ale nebude to stejné jako ten na iPhone. Xiaomi dosud nevytvořil software, který je schopen provádět všechny triky, dynamický ostrov Apple je schopen. Přesto existuje šance, že Xiaomi vytvoří něco pro Xiaomi 13 lite, než bude na prodej.

Xiaomi 13 Lite se objeví v databázi IMEI

Xiaomi, čínský výrobce, vyvíjí několik telefonů. Předtím, než rok skončí, očekáváme, že značka debutuje několika zařízeními. Podle nedávných informací z oficiálních výpisů se některé produkty Xiaomi mohou brzy prodat. Xiaomi 13 Lite, podle Pricebaba, se v poslední době objevil v adresáři IMEI. Podle údajů o ověření je jeho číslo modelu 2210129SG. Tento Xiaomi 12 Lite 5G NE je stejný model, který byl nalezen v loňském adresáři IMEI

Zajímavé je, že existují zprávy, že Xiaomi Civi 2 (2209129sc), které Xiaomi spuštěno v Číně v září, je ve skutečnosti stejné jako Xiaomi Mi 12 Lite 5G NE NE. První zprávy naznačují, že tento model může spuštěn kdykoli. Společnost však ještě musí mít oficiální datum spuštění. Nyní, ať už je to Xiaomi 13 lite nebo Xiaomi 12 lite 5g ne, bude rebranded Xiaomi Civi 2, zbývá vidět. Je důležité si uvědomit, že řada mobilních zařízení Xiaomi je obvykle dostupná pouze na čínském trhu. Vzhledem k tomu, že Xiaomi 13 Lite může zkopírovat Xiaomi Civi 2, podívejme se na specifikace Xiaomi Civi 2.

Xiaomi civi 2 specifikace

Xiaomi Civi 2 přichází s 6.55palcový displej AMOLED se zakřivenými hranami. Používá rozlišení FHD a obnovovací frekvenci 120 Hz. V oddělení kamery má 32MP 32MP Dual Selfie Camera. Zadní část má hlavní kameru 50MP, 20MP ultralehkovou kameru a také 2MP makro kameru. Xiaomi Civi 2 je poháněn čipem Snapdragon 7 Gen 1 a je dodáván s až 12 GB RAM a až 256 GB úložiště.

Pod kapotou používá baterii 4500 mAh a podporuje rychlé nabíjení 67 W. V červenci loňského roku zasáhla globální verze Xiaomi 12 Lite na trh. Zařízení je dodáváno s čipem Snapdragon 778G na základě 6nm architektury. Používá také 6 GB nebo 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště. Tento telefon navíc obsahuje 6.55palcová obrazovka AMOLED. Displej podporuje rychlost obnovení 120 Hz, rychlost dotyku 240 Hz, vize HDR10 a Dolby Vision.

Xiaomi 13 lite ROM aktualizace

Xiaomi 13 Lite Firmware (Codename Ziyi) Níže jsou akcie stabilní MiUi, kterou lze stáhnout jako Fastboot ROM, Recovery ROM a OTA Update.

Název modelu telefonu odpovídá 2210129SG (globální). Xiaomi ROM jsou staženy zdarma z oficiálních webových stránek Bigota.d.Miui.com. Zveřejňujeme odkazy na sklady Xiaomi 13 Lite Flash soubory a originální aktualizace.

Global 14.0.1.0.Tllmixm

Nejnovější verze stabilního globálního firmwaru pro Xiaomi 13 lite od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 14.0.1.0.Systém TllMixM MIUI 14 Android Android 13 Datum vydání 2023-05-12 Velikost souboru 4.99 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

 • Aktualizovaná záplata zabezpečení Android do dubna 2023. Zvýšená zabezpečení systému.
 • Stabilní miui založená na Androidu 13

Fastboot Rom

Verze 14.0.1.0.Systém TllMixM MIUI 14 Android Android 13 Datum vydání 2023-05-14 Flash File Velikost 7.50 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ)

Starší oficiální globální firmware pro Xiaomi 13 Lite:

stáhněte, nainstalujte, aktualizaci, android, xiaomi

�� НОВОЕ Обновление MIUI 14.0.2 с Android 13. Проблемы устранены?

Miui 14.0.4.0.Obnovení Sllmixm (4.64 GB) 2023-04-14 Fastboot (7.11 GB) 2023-05-01 OTA (609.69 MB) pro 14.0.1.0.Sllmixm

Evropa 14.0.3.0.Tlleuxm

Nejnovější verze stabilního evropského firmwaru pro Xiaomi 13 lite od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 14.0.3.0.Systém TLLEUXM MIUI 14 Android Android 13 Datum vydání 2023-05-04 Velikost souboru 5.07 GB Oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

 • Aktualizovaná záplata zabezpečení Android do dubna 2023. Zvýšená zabezpečení systému.
 • Stabilní miui založená na Androidu 13

Fastboot Rom

Verze 14.0.3.0.Systém TLLEUXM MIUI 14 Android Android 13 Datum vydání 2023-05-06 Flash File Velikost 7.34 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ)

stáhněte, nainstalujte, aktualizaci, android, xiaomi

Starší oficiální evropský firmware pro Xiaomi 13 Lite:

Miui 14.0.13.0.Zotavení SLLEUXM (4.76 GB) 2023-04-24 Fastboot (7.02 GB) 2023-05-01 OTA (257.54 MB) pro 14.0.8.0.Slleuxm

Rusko 14.0.3.0.Sllruxm

Nejnovější verze stabilního ruského firmwaru pro Xiaomi 13 lite od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 14.0.3.0.Systém SLLRUXM MIUI 14 Android Android 12 Datum vydání 2023-04-16 Velikost souboru 4.62 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

Aktualizace OTA

Verze 14.0.3.0.Velikost souboru SLLRUXM 211.43 MB Požádejte o 14.0.2.0.Oficiální odkaz SllRuxM Download (.zip)

Starší oficiální ruský firmware pro Xiaomi 13 Lite:

Miui 14.0.2.0.Obnova SllruxM (4.63 GB) 2023-03-17 Fastboot (6.40 GB) 2023-04-16 OTA (748.24 MB) pro 14.0.1.0.Sllruxm

Tchaj.wan 14.0.1.0.Tlltwxm

Nejnovější verze stabilního tchajwanského firmwaru pro Xiaomi 13 lite od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 14.0.1.0.Systém Tlltwxm MIUI 14 Android Android 13 Datum vydání 2023-05-23 Velikost souboru 4.86 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

 • Stabilní miui založená na Androidu 13
 • Aktualizovaná záplata zabezpečení Android do dubna 2023. Zvýšená zabezpečení systému.

Starší oficiální tchajwanský firmware pro Xiaomi 13 Lite:

Miui 14.0.3.0.Obnovení Slltwxm (4.58 GB) 2023-04-13 Fastboot (6.04 GB) 2023-05-01 OTA (184.82 MB) pro 14.0.2.0.Slltwxm

Miui 14.0.2.0.Obnovení Slltwxm (4.58 GB) 2023-03-21 Fastboot (5.89 GB) 2023-04-13 OTA (746.23 MB) pro 14.0.1.0.Slltwxm

Turecko 14.0.1.0.Tlltrxm

Nejnovější verze stabilního tureckého firmwaru pro Xiaomi 13 lite od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 14.0.1.0.Systém TllTRXM MIUI 14 Android Android 13 Datum vydání 2023-05-29 Velikost souboru 4.92 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

 • Stabilní miui založená na Androidu 13
 • Aktualizovaná záplata zabezpečení Android do dubna 2023. Zvýšená zabezpečení systému.

Starší oficiální turecký firmware pro Xiaomi 13 Lite:

Miui 14.0.3.0.Obnovení Slltrxm (4.63 GB) 2023-04-15 Fastboot (6.49 GB) 2023-05-29 OTA (201.46 MB) pro 14.0.2.0.Slltrxm

Miui 14.0.2.0.Obnovení Slltrxm (4.63 GB) 2023-03-21 Fastboot (6.32 GB) 2023-04-15 OTA (642.68 MB) pro 14.0.1.0.Slltrxm

Nejnovější aktualizace MIUI nutně neznamená, že je to nejlepší. Před instalací nové aktualizace softwaru na Xiaomi 13 Lite Ziyi si přečtěte recenze na webových stránkách vývojářů 4PDA nebo XDA. Pokud jste stáhli Flash File, Full ROM nebo nejnovější problémy OTA Aktualizace a setkání s vaším zařízením po instalaci, napište o něm v коменения.

Xiaomi vydává měsíční a čtvrtletní aktualizace bezpečnostních oprav pro Xiaomi, Redmi a Poco po dobu 2-3 let po spuštění trhu. Měsíční a čtvrtletní aktualizace zabezpečení zahrnují záplaty zabezpečení Android z Google a také opravy Xiaomi.

Když je aktualizace Android 14 vydána pro Xiaomi 13 Lite?

Datum vydání Android 14 není dosud známo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS