Stáhněte si Google Camera pro Samsung Galaxy A32 (GCAM 8.2 apk). Samsung Galaxy A32 4G

Stáhněte si Google Camera pro Samsung Galaxy A32 (GCAM 8.2 apk)

GCAM je nyní k dispozici na Samsung Galaxy A32 (4G a 5G modely). Pokud máte Galaxy A32 Samsung, můžete si nyní stáhnout a nainstalovat nejnovější pracovní port Google Camera (GCAM). Google Camera (GCAM 8.1) bylo možné díky vývojářům, jako jsou Arnova8g2 a BSG.

Nejnovější port Google Camera pro Galaxy A32 je GCAM 8.1. Tato verze byla vydána společností Google On Android 11 a nyní ji můžete nainstalovat na Galaxy A32. Google Camera 8.1 Pro Galaxy A32 je dodáván s řadou funkcí, včetně filmového pánve, režimu nočního zraku, rychlého zoomu a vylepšeného super res zoomu. Všechny funkce z GCAM 7.4 a GCAM 7.3 jsou zachovány, jako je noční pohled, astrofotografický režim a HDR vylepšené.

GCAM 8.1 je nejnovější mod Google Camera založený na aplikaci Android 11 Camera. Důležité vlastnosti aplikace jsou k dispozici pouze na zařízeních pixelů. Vývojáři odvedli úžasnou práci, aby aplikaci zpřístupnili na mnoha zařízeních Android.

Níže si můžete stáhnout všechny soubory GCAM, které fungují s Samsung Galaxy A32. Podle vývojářů by aplikace měly pracovat na Android 10 One UI 2 a Android 11 One UI 3/3.1/3.5 sestavení.

Stáhněte si Google Camera (GCAM 8.1 apk) pro Samsung Galaxy A32

Existují dvě pracovní varianty aplikace. Jeden je udržován společností Arnova8g2, zatímco druhá varianta je udržována pomocí BSG. Oba vývojáři aktualizovali své mody GCAM pomocí Google Camera 8.1 jako základna a měla by správně pracovat na galaxii A32.

BSG GCAM 8.1 APK pro Samsung Galaxy A32:

Arnova8g2 GCAM 8.1 APK pro Samsung Galaxy A32:

Jak nainstalovat Google Camera GCAM 8.1 na Samsung Galaxy A32

Jak jsme již zmínili výše, existuje několik variant kamera Google pro Galaxy A32. Obě varianty fungují docela dobře, ale jeden by mohl být lepší než druhý. Jediný způsob, jak zjistit, který z nich funguje nejlépe pro váš telefon, aby je nainstaloval, a vyzkoušejte je a vyzkoušejte je.

  • Stáhněte si soubor APK v aplikaci fotoaparátu z výše uvedených odkazů a přesuňte je do interního úložiště telefonu.
  • Vezměte si telefon a přejděte do správce souborů a přejděte do složky, kde jste přesunuli soubor APK.
  • Klepnutím na soubor jej nainstalujte. Pokud proces instalace nezačne, telefon vás požádá o povolení neznámých zdrojů. Jednoduše klepněte na povolení.
  • Klikněte na instalaci ještě jednou a aplikace bude brzy nainstalována.
  • Když telefon říká, že aplikace byla úspěšně nainstalována, přejděte do zásuvky aplikací a klepnutím na Google Camel jej spusťte.

Pokud se aplikace neotevře nebo se její síla uzavře, přejděte na Nastavení. Aplikace a najít Google Camera. Otřete data a mezipaměť a zkuste to znovu.

Jak používat Google Camera na Samsung Galaxy A32

Nejprve se ujistěte, že jste aplikaci správně nainstalovali do telefonu a že se nezdaří. Přejděte do zásuvky aplikací a klepněte na ikonu Google Camera. Pokud se aplikace otevře a kamera zobrazí pracovní hledáček, máte nainstalovanou dobrou pracovní verzi aplikace.

Nyní můžete použít noční pohled, astrofotografii a další. Chcete.li tyto možnosti povolit, otevřete kameru, přejděte na Nastavení a klepněte na Advanced. Tam máte možnost povolit noční pohled a astrofotografii.

Galaxy A32 4G jde oficiální s Helio G80, 64MP kamerou a 90 Hz displejem!

Minulý měsíc společnost Samsung uvedla na trh svůj nejlevnější 5G smartphone z roku 2021 daboval Galaxy A32 5G. Jihokorejský gigant nyní vydal verzi smartphonu LTE. LTE verze smartphonu jednoduše jde o název Galaxy A32. Společnost Samsung spustila smartphone na ruském trhu a brzy by jej mohla přivést do více regionů. I když možná očekáváte některé jemné rozdíly, ukázalo se, že se obě zařízení liší v různých aspektech. Pojďme to zjistit.

stáhněte, google, camera, samsung, galaxy

Galaxy A32 4G přichází s novými čipovými sadami, novým displejem, vylepšenou optikou a dalšími!

Zcela nový smartphone Galaxy A32 4G má 6.4palcový displej Super AMOLED INFINITY-U s rozlišením plného HD. Pokud si nejste vědomi, nekonečno-u není nic jiného než U-ve tvaru U a vodního zářezu. Podle trendu má displej snímač optického otisků prstů v displeji. Pro přidanou ochranu se díváme na ochranu gorilla Glass 5.

Zatímco Galaxy A32 5G je nejlevnějším smartphonem společnosti 5G společnosti, A32 4G je první střední třídou společnosti, která dorazí s panelem obnovení 90 Hz. To znamená, že původní verze 5G se drží standardního panelu 60 Hz. Pod kapotou smartphone běží na MediaTek Helio G80 SOC místo čipové sady dimentu 720 nalezeno ve verzi 5G. Čipová sada je spárována s až 8 GB RAM a až 128 GB vestavěné úložiště. Zařízení také podporuje rozšiřitelný slot pro kartu microSD.

stáhněte, google, camera, samsung, galaxy

Pro optiku má Galaxy A32 4G modul čtyřkamery vzadu s primárním senzorem 64MP. Primární čočka doprovází 8MP ultrawide objektiv, 5MP hloubkovou senzor a 5MP makro objektiv. Uvnitř zářezu je fotoaparát 20MP selfie s otvorem f/2.2. Všechny tyto jsou podporovány baterií 5 000 mAh, která může snadno doplnit rychlé nabíjení 15 W.

Gizchina News of the Week

Mezi další specifikace patří slot pro karty duální SIM, GPS, dvojitý pásmový Wi-Fi, Bluetooth 5.0, port typu C a konektor pro sluchátka. Také se díváme na podporu Samsung Pay a Samsung Knox.

Ceny, dostupnost

V Rusku přichází Samsung Galaxy A32 4G Smartphone do dvou různých konfigurací úložiště. 4GB64GB a 4GB128GB možností. Základní verze zařízení je cena za RUB 19 990 (i.E. zhruba 268) Zatímco model špičkového konce vás vrátí zpět 21 990 (i.E. zhruba 294). Smartphone přichází ve čtyřech různých barevných možnostech. úžasná černá, úžasná modrá, úžasná fialová a úžasná bílá.

S tím bylo řečeno, zařízení by se mělo v nadcházejících měsících dostat do více regionů včetně Indie. Ve skutečnosti se očekává, že společnost Samsung zahájí také Galaxy A32, A52, A72 v zemi.

Samsung Galaxy A32 Camera test #technology #mobile #short #shorts #tech #camera #photography

stáhněte, google, camera, samsung, galaxy

Smartphone 4G-LTE DUAL SIM. MediaTek MT6769 8-Core 1.8 GHz. RAM 4 GB. 6.4 „Super AMOLED dotykový displej 1080 x 2400. 128 GB. NFC/Bluetooth 5.0. 5000 mAh. Android 11

Obrázky se mohou lišit od skutečných produktů

Zažijte svůj obsah jako nikdy předtím s Samsung Galaxy A32 4G a jeho velký 6.4 „Full HD 1080 x 2400 pixelů. Kromě toho má MediaTek MT6969 Octo-Core 1.Procesor 8GHz, 4 GB RAM a 128 GB úložného prostoru.

Smartphone 4G-LTE DUAL SIM. MediaTek MT6769 8-Core 1.8 GHz. RAM 4 GB. 6.4 „Super AMOLED dotykový displej 1080 x 2400. 128 GB. NFC/Bluetooth 5.0. 5000 mAh. Android 11

Zákaznická recenze

Neuvěřitelná všestrannost

Zažijte svůj obsah jako nikdy předtím s Samsung Galaxy A32 4G a jeho velký 6.4 „obrazovka s rozlišením plného HD 1080 x 2400 pixelů. A co víc, má 1.8GHz MediaTek MT6969 Octo-Core Processor, 4 GB RAM a 128 GB úložiště, aby vám poskytly veškerou energii, kterou potřebujete pro nekompromisní každodenní použití. Vybaven hlavní kamerou s čtyřkamerou 64855 MP a fotoaparátem 20 MP vpředu, má vše, co potřebujete pro neuvěřitelné fotografie.

Na straně funkce má boční čtečku otisků prstů, NFC, Bluetooth 5.0, USB-C a Android 11.

Velké 6.4 „Displej s plným HD

Samsung Galaxy A32 4G má 6.4 „Displej s rozlišením plného HD 1080 x 2400 pixelů, takže můžete sledovat svůj oblíbený obsah pohodlněji a za nejlepších podmínek. A s oblastí zobrazení, která pokrývá téměř celý přední panel, budete přímo uprostřed akce. Tento model má MediaTek MT6969 Octo-Core Processor taktovaný na 1.8 GHz, aby vám každý den poskytl sílu, kterou potřebujete. Kromě toho má 4 GB RAM a 128 GB úložného prostoru (rozšiřitelné pomocí karty microSDXC až do 1 TB).

Kromě toho s Samsung Galaxy A32 4G můžete snadno oddělit své obchodní zprávy od osobních konverzací. S funkcí Dual SIM se můžete přihlásit ke dvěma různým účtům.

Konečná všestrannost

Samsung Galaxy A32 4G má čtyřnásobný senzor kamery 64855 MP, který vám poskytne ostré, jasné záběry ve dne nebo v noci. Navíc, se svým 123 ° ultra širokoúhlým otvorem, užijte si dechberoucí panoramatické výstřely. A makro režim je skvělý pro záběry zblízka.

A s přední kamerou 20MP jsou vaše selfies v bezkonkurenční kvalitě, což vám umožní předvést vaši nejlepší stránku v každém výstřelu.

Android 11

S Android 11 přináší Google svůj podíl nových funkcí do svého mobilního operačního systému. Ve skutečnosti najdete zbrusu nový systém zasílání zpráv ve formě bublin s možností kopírování a vkládání obrázků, které byly dříve zkopírovány, vylepšená oznámení, možnost natočit videozáznamy obrazovky nebo zlepšení Bluetooth s režimem letadla. A to není všechno, se zlepšenou plynulostí je navigace ještě příjemnější.

A pro ještě větší bezpečnost pro vaše soukromí je Android 11 s jedinečným systémem povolení a změnou zásad ochrany osobních údajů pro aplikace dostupné v obchodě Google Play.

Klíčové funkce:

Míra lokální specifické absorpce (SAR) kvantifikuje expozici uživatele elektromagnetickým vlnám z dotyčného zařízení. Maximální povolený SAR je 2 w/kg pro hlavu a kufr a 4 w/kg pro končetiny.

Všechny produkty prodané na LDLC.Web com dodržuje toto nařízení. Hodnoty SAR dotčených produktů jsou uvedeny na listech produktu v sekci technických dat.

Vyberte svá kritéria

Samsung Galaxy A32 4G Získání jednoho UI 4.1 (Android 12) v Indii

Smartphone Samsung Galaxy A32 začal přijímat One UI 4.1 Aktualizace založená na Androidu 12. Poté, co Samsung minulý měsíc zavedla aktualizaci pro svůj model Galaxy A32 5G, nyní model 4G také získá nové funkce. Aktualizace se v současné době zavádí v Indii, zatímco ostatní regiony se očekává, že aktualizují za pár dní/týdnů.

Aktualizační balíček je dodáván s verzí firmwaru A325FXXU2BVD6 a je určen pro Galaxy A32 s číslem modelu SM-A325F. Zabalí se také do bezpečnostní záplaty v dubnu 2022, která přináší opravy ochrany osobních údajů a zabezpečení.

Svou verzi Galaxy A32 4G můžete v Indii aktualizovat navigací na aktualizaci softwaru Nastavení a poté kliknutím na stažení a nainstalujte. Před pokusem o takové hlavní aktualizace systému systému Android je vhodné provést zálohu vašich dat, protože může vymazat vaše data.

Samsung A32 One UI 4.1 (Android 12): Zdůraznění

Přihlaste se k odběru OnSiteGo

Nový UI 4.1 Operační systém je pro uživatele intuitivnější a tekutivnější. Získáte přizpůsobené barvy v uživatelském rozhraní na základě tapety v důsledku modulu Android 12 Tembing. Změny barev budou použity na tlačítka navigační nabídky, pozadí a další prvky v uživatelském rozhraní. Domovská obrazovka je dodávána s přehledným vzhledem a přepracovanými widgety, které nabízejí více informací.

Na obrazovce zámku budou widgety, které vám umožní ovládat hudební přehrávač, dělat si poznámky, zkontrolovat připomenutí, zkontrolovat kalendář, provádět hlasové poznámky a další bez odemknutí zařízení. Zvukový výstup můžete dokonce přenést z uší na reproduktorový telefon prostřednictvím samotného zámku.

TUTORIAL CARA INSTALL GCAM SAMSUNG A32. GOOGLE CAMERA SAMSUNG A32

Aktualizovaná galerie vám umožňuje udržet ji organizovanou a najít vaše data bez velkého rozruchu. Galerie získává automatická zvýrazňovací videa, ke kterým lze přistupovat pouhým klepnutím na příběh. Poskytuje také data polohy obrázků. Upravené obrázky lze vrátit do svého původního stavu, i když jsou uloženy. Můžete si snadno vybrat více obrázků a snadno provést změny v jejich datu, čase a místě.

Jeden UI 4.1 editor fotografií a videa přináší nové emodži a nálepky, aby do svých vzpomínek přidali trochu zábavnější. Můžete vytvořit dynamické pohyblivé koláže videí, obrázků nebo obojí. Díky nové funkci vyvážení světla vypadá tmavé obrazy jasněji. Funkce hlavních cívek používá AI k automatickému přidávání hudby a přechodů na vaše obrázky a videa.

AR emojis vám umožní vytvářet vaše digitální avatary a používat je ve zprávách, obrázcích, videích a dalších. Over, můžete dělat taneční videa se svými AR emojis. Nadějný módní návrháři mohou experimentovat navrhováním oblečení pro své emodži.

Chraňte svůj mobilní telefon pomocí plánů ochrany OnSiteGo

Aktualizace přichází s vylepšenými funkcemi ochrany osobních údajů. Můžete zkontrolovat aplikace, které přistupují k fotoaparátu, umístění nebo mikrofonu a zamítnout oprávnění. Zelená tečka v levé části horní části oznámení vás upozorní, když je přístup k kameře nebo mikrofonu. Kromě toho vám ovládací prvky rychlého panelu umožní zablokovat všechny aplikace v přístupu k fotoaparátu a mikrofonu. To není všechno, můžete dokonce předstírat svou polohu a oklamat aplikace, pokud nejste pohodlně sdílení své skutečné polohy.

Aktualizace přináší řadu dalších funkcí a změn. Zde si můžete prohlédnout kompletní změnu.

Popis

Hlavní kamera: 64 MP, f/1.8, 26 mm (široký), 8 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 5 MP, f/2.4, (makro). 2 MP, f/2.4, (hloubka)

Nedávno shlédnutý

Rombus, Majeedhee Magu, Maafannu, Male’332-1914 | 779-1914

Iruvai, Majeedhee Magu, Henveiru, Male’332-6969 | 786-6969

Whiteline, Majeedhee Mugu, Maafannu, Male’330-1914 | 779-2345

Nirolhu Mugu, Lot 10837, Hulhumale ‚, 335-1914 | 788-1418

Ve společnosti XeonMobiles se daří poskytnout našim zákazníkům vedoucí skutečnou technologii za nejlepší ceny na Maledivách. Poskytování bezproblémového zážitku z nákupu a po podpoře prodeje, aby byla zajištěna spokojenost zákazníků na nejvyšší úrovni.

stáhněte, google, camera, samsung, galaxy

Pro jakékoli další informace a pro citace nám prosím pošlete e.mail na: info@xeonmobiles.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS