Stáhněte si minimální nástroj ADB a Fastboot: Snadno nainstalujte ADB/Fastboot na Windows. Fastboot pro Android

Stáhněte si minimální nástroj ADB a Fastboot: Snadno nainstalujte ADB/Fastboot na Windows

Tento tutoriál vám pomůže nainstalovat ADB a FASTBOOT (Platform-Tools Android) na Windows pomocí minimálního nástroje ADB a Fastboot.

Ať už jste začínající nebo pokročilý uživatel Androidu, byli byste si dobře vědomi toho, že při zakořenění téměř každého zařízení Android je nutné použití příkazů ADB nebo Fastboot. Ať už jde o restartování zařízení do různých režimů vývojářů, nebo pro vzpnutí obrázku oddílu nebo provedení odemknutí bootloaderu, téměř všechny aktivity by potřebovaly směs příkazů ADB nebo Fastboot, které mají být použity.

Co jsou ADB a Fastboot?

ADB nebo Android Ladění mostu je v podstatě platforma sestávající ze sady binárních souborů, které umožňují vašemu počítači komunikovat s připojeným zařízením Android prostřednictvím terminálu příkazového řádku. Protokol ADB se obecně používá, když je zařízení zavedeno do hlavního operačního systému Android, s debagováním USB v možnostech vývojáře. Na druhé straně se protokol Fastboot používá, když je zařízení zavedeno do režimu bootloader, který se také běžně označuje jako „režim Fastboot“.

Zatímco všechna zařízení založená na Androidu jsou podporována ADB, Fastboot by fungoval pouze tehdy, pokud by výrobce zahrnoval podporu pro protokol Fastboot. Jako klasický příklad zařízení Samsung nasazuje to, co se nazývá režim stahování, a použijte nástroj GUI s názvem Odin k Flash Files. Téměř všechna ostatní zařízení od mainstreamových výrobců, jako jsou Google, LG, HTC, Huawei, Sony, Xiaomi, OnePlus Support Fastboot režim.

Minimální nástroj ADB a Fastboot usnadňuje instalaci platformy pro Android na Windows

Instalace ADB do počítače je dvoustupňový proces. Nejprve to vyžaduje, abyste nainstalovali příslušné ovladače USB pro vaše zařízení a další instalaci binárních souborů ADB a Fastboot. Obvykle to zahrnuje stahování balíčku platformy Android SDK od společnosti Google a poté nastavení systémové cesty pro snadný přístup k ADB, aniž byste museli pokaždé přejít do složky ADB. Nyní by to mohl být pro některé z nás mírně skličující proces. Ale nebojte se, protože pro vás máme perfektní řešení, které nainstaluje ADB a Fastboot v několika kliknutích.

Zadejte minimální nástroj ADB a Fastboot od XDA uznávaného přispěvatele Shimp208. Jedná se o lehký program, který vám pomůže snadno nainstalovat ADB a Fastboot na počítači se systémem Windows a také vytvořit zkratku na ploše pro snadnější přístup. Kdykoli potřebujete použít příkazy ADB, jednoduše poklepejte na zkratku a spustí se terminál příkazového řádku, odkud můžete vydat příkazy ADB nebo Fastboot. Nástroj pracuje na jakémkoli počítači se systémem Windows 7/8/10 s architekturou x86 a x64-bitovou architekturou.

Zde je průvodce krok za krokem, jak nainstalovat minimální nástroj ADB a Fastboot. Než zamíříte dolů do další části, nezapomeňte splnit požadavky, jak je uvedeno níže.

 • Chcete.li vytvořit úspěšné připojení ADB a Fastboot mezi počítačem a zařízením Android, musíte nejprve stáhnout a nainstalovat příslušné ovladače ADB na počítač Windows PC. Ovladače USB si můžete stáhnout přímo z webu výrobce nebo použít generické ovladače poskytnuté společností Google.
 • Také nezapomeňte povolit ladění USB na telefonu Android.

Stáhněte si minimální nástroj ADB a Fastboot

Nejnovější verze minimálního nástroje ADB a Fastboot je V1.4.3. Vývojář také poskytl přenosnou verzi nástroje, kterou lze použít bez potřeby instalace. Kvůli zpětné kompatibilitě jsme také poskytli odkazy pro všechny předchozí verze.

 • Verze 1.4.3 (nejnovější): minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup.exe | Přenosná verze
 • Verze 1.4.2: minimal_adb_fastboot_v1.4.2_setup.exe
 • Verze 1.4.1: minimal_adb_fastboot_v1.4.1_setup.exe | Přenosná verze
 • Verze 1.4: minimal_adb_fastboot_v1.4_setup.exe
 • Verze 1.3.1: minimal_adb_fastboot_v1.3.1_setup.exe
 • Verze 1.3: minimal_adb_fastboot_v1.3_setup.exe
 • Verze 1.2: minimal_adb_fastboot_v1.2_setup.exe
 • Verze 1.1.3: minimal_adb_fastboot_v1.1.3_setup.exe

Kredity za odkazy na stahování a samotný nástroj pro vývojáře SHIMP208 na fóru XDA-Developers. Ujistěte se, že jste navštívili oficiální vlákno XDA a ukážte své uznání vývojáři.

Jak nainstalovat minimální nástroj ADB a Fastboot

 • Stáhněte si minimální balíček ADB a Fastboot Tool EXE Instalar
 • Poklepáním na stažené ‘.Soubor exe pro spuštění instalace.
 • Když se objeví výstražné okno Security, klikněte na „spusťte“ a udělejte ovládací prvky přístupu uživatele.
 • Minimální průvodce nastavením ADB a Fastboot by se nyní měl otevřít na PC.
 • Klikněte na „Další“ a projděte dané informace.
 • Znovu klikněte na „Next“ a vyberte umístění, kde chcete nainstalovat minimální nástroj ADB a FastBoot. »Ve výchozím nastavení bude nainstalován na:„ C: \ Programové soubory (x86) \ Minimal ADB a Fastboot “.
 • Pokračujte v kliknutí na „Další“, dokud se neobjeví „vybrat další úkoly“. Nezapomeňte zkontrolovat pole „Vytvořit ikonu na plochu“.
 • Nakonec kliknutím na „Instalace“ nainstalujte minimální nástroj ADB a Fastboot na PC Windows 7/8/10.
 • Po dokončení instalace kliknutím na „Dokončit“ ukončete okno instalačního programu.

Nyní, když jste nainstalovali nástroj, přejděte na plochu a poklepejte na minimální zkratku ADB a Fastboot. Spustí okno příkazové řádky (příkazový řádek), které můžete použít k provedení příkazů ADB nebo Fastboot. Například můžete použít „zařízení ADB“ k ověření připojení zařízení přes ADB.

Od nynějška můžete stačí spustit minimální nástroj ADB a Fastboot, kdykoli potřebujete použít příkazy ADB nebo Fastboot. Často pokrýváme tutoriály, které zahrnují používání těchto příkazů, a to je místo, kde tento nástroj přijde ve skutečnosti užitečný.

Tady máš. Právě jste byli schopni nainstalovat ADB a Fastboot na Windows pomocí minimálního nástroje ADB a Fastboot. Doufám, že jste našli náš průvodce bezproblémový a užitečný. Máte.li jakékoli dotazy, dejte nám vědět v sekci коментарии и мнения.

Jak nainstalovat ADB a Fastboot na Windows: Všechny metody a pomoc!

Z různých důvodů musíte nainstalovat ovladače ADB a Fastboot. Pokud například chcete nainstalovat tovární obrázek, potřebujete to. zvláště užitečné, pokud si přejete vyzkoušet Android 11 na svém zařízení Pixel. Je však také užitečné, pokud chcete blikat obrazový soubor pro zotavení TWRP nebo opravný spouštěcí obrázek (Magisk), postranní načtení aktualizace, přenosové soubory a mnoho dalších účelů.

ADB a Fastboot TooSL jsou docela užitečné, pokud máte zájem o věci Root a Custom Recovery, natož můžete nainstalovat aktualizaci ručně pomocí příkazu Sideload příkaz. Podívejme se, jak nainstalovat ovladač ADB a Fastboot do počítače, ale také, jak používat ADB a Fastboot, aniž byste je instalovali po celém systému.

Co je ADB?

ADB znamená Android Debug Bridge. Funguje to, když je zařízení zapnuty a zavedeno do OS nebo zotavení. Tento nástroj pomáhá při odesílání základních příkazů Linux a řadu příkazů specifických pro Android z PC do připojených zařízení Android.

Co je Fastboot?

Fastboot je výkonnější nástroj než ADB a funguje to pouze v režimu Bootloader/Fastboot. Umožňuje vám přeplňovat systémové oddíly na vašem zařízení Android a vyžaduje zařízení s odemknutým bootloaderem. Je to obzvláště užitečné, když chcete své zařízení aktualizovat ručně nebo ve vzácné situaci, kdy náhodně měkké obličej zařízení a potřebujete nainstalovat obrázek čistého skladem systému.

Nastavení ADB a Fastboot však může být na stroji Windows velmi složité. Ale díky členovi XDA Snoop05, který vyvinul malý program pro rychlou instalaci souborů ADB i Fastboot do vašeho počítače (systém celého systému) spolu se správnými ovladači. Pokyny ke stažení a instalaci jsou uvedeny níže.

Jak používat ADB a Fastboot bez nastavení

 • Stáhněte si nejnovější „Nástroje pro platformu“ (ADB a ovladače Fastboot) od společnosti Google.
 • Extrahujte obsah souboru. Získáte složku s názvem „Nástroje na platformu“. Toto je složka, kde máte soubory jako ADB.Exe a Fastboot.exe.
 • Zkopírujte požadované soubory do této složky. Pokud však není vyžadován žádný soubor, pak tento krok jednoduše ignorujte.
 • Nyní otevřete okno PowerShell nebo příkazové okno pomocí triku Shiftright-Click.
 • Spusťte příkaz. POZNÁMKA: Pokud se dostanete chybu v okně PowerShell, nezapomeňte přidat.\ před příkazem bez jakéhokoli prostoru. (zařízení ADB budou.\ ADB zařízení).

To je vše. Vlastně je to tak jednoduché!

Funguje to?

Pokud pro vás funguje výše uvedený, jednoduše ignorujte veškerý obsah níže. Níže uvedený obsah je více o tom, jak se ADB/Fastboot do WoKR všude na Windows, takže nemusíte soubory zkopírovat do složky „Nástroje pro platformu“.

Ale pokud trváte na tom, abyste se stali profesionálem, jdete.

Jak nastavit ADB a Fastboot

Část 1: Získejte ovladač ADB a Fastboot

 • Stáhněte si nejnovější „Nástroje pro platformu“ (ADB a ovladače Fastboot) od společnosti Google.
 • Extrahujte obsah souboru. Získáte složku s názvem „Nástroje na platformu“.
 • Přesuňte složku „Nástroje pro platformu“ na jednotku C, abyste k ní mohli kdykoli snadno přistupovat.

Z této složky můžete použít příkazy ADB a FastBoot tím, že se ujistíte, že vaše okno ADB/PowerShell body do této složky. Z tohoto důvodu jednoduše otevřete okno příkazů nebo okno PowerShell pouze z této složky. Otevřete složku „Nástroje pro platformu“, do svého adresního řádku zadejte CMD a poté stiskněte klávesu Enter. Okno příkazu se otevře a jeho umístění bude pouze tato složka.

Další část vám však pomůže spustit ADB a Fastboot odkudkoli na PC. Což usnadňuje použití příkazů ADB a Fastboot.

Část 2: Získejte ovladač ADB a Fastboot všude na PC

To není nutností, btw, protože můžete použít ADB a Fastboot ze složky Nástroje platformy kdykoli, jak je vysvětleno výše. Podívejte se na další příručku ve spodní části článku v části „Jak používat ADB a Fastboot ze složky„ Nástroje pro platformu ““.

 • Zkopírujte cestu (adresu) složky „Nástroje pro platformu“. Můžete kliknout na Shiftright a získat možnost nazvané „Kopírovat jako Path“, která zkopíruje cestu do počítače PC. Důl je v pohonu C a tady je jeho cesta: „C: \ Platform-Tools“
 • Otevřete nastavení proměnných prostředí vyhledáváním při vyhledávání Windows. Jinak to najděte ručně, jak je uvedeno níže:
 • Klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu počítače.
 • Klikněte na Vlastnosti.
 • Klikněte na Advanced System Vlastnosti.
 • V okně, které se objeví, klikněte na Advanced.
 • Klikněte na proměnné prostředí.
 • V části „Systémové proměnné“ klikněte na možnost Path a vyberte ji.
 • Klikněte na tlačítko Upravit.
 • Přidejte cestu složky „Platform Tools“:
 • Na Windows 10 klikněte na nové tlačítko a poté zkopírujte cestu složky „Nástroje pro platformu“.
 • Ve starší verzi Windows možná budete muset zkopírovat cestu poté, co tam přidají aktuální cesty. Cesty jsou odděleny použitím semi-colonu, takže se ujistěte, že existuje polo-colon před a po cestě složky „Platform Tools“.
 • Klikněte na OK, pak znovu ok, a pak znovu OK ukončete.
 • Otevřete příkazové okno nebo okno PowerShell a zadejte ADB a poté stiskněte klávesu Enter, získáte seznam příkazů ADB. To znamená, že ADB pracuje odkudkoli na vašem počítači se systémem Windows. Zkuste to samé s Fastbootem.
 • Metoda 2: 15 sekund automatický instalační program

  Všimněte si, že protože soubory ADB a Fastboot nainstalované automatickým instalačním programem jsou nyní poměrně staré, musíte je aktualizovat, jak je uvedeno v kroku 4. Takže se na to ujistěte. Ovladače nainstalované automaticky mohou způsobit problémy, například při pokusu o blikání obrázku továrny (například náhled vývojáře Android 11), kde staré ovladače ADB a Fastboot nebudou schopny správně nainstalovat Android 11 ROM.

  • Stáhněte si ADB-Setup-1.4.3.soubor exe odtud.
  • Poklepáním/spusťte ADB-Setup-1.4.3.soubor exe.
  • Uvidíte okno příkazového řádku s modrým pozadím. Řekněte ano na všechny výzvy na této obrazovce. └ říct ano, stačí zadat y a stisknout Enter.
  • Aktualizujte instalaci pomocí nejnovějších ovladačů:
  • Stáhněte si nejnovější „Nástroje pro platformu“ (ADB a ovladače Fastboot) od společnosti Google.
  • Extrahujte obsah souboru. Získáte složku s názvem „Nástroje na platformu“.
  • Zkopírujte obsah složky „Nástroje pro platformu“ do složky ADB v jednotce C, který byl vytvořen automatickým instalačním programem.
  • Ano, vyměňte všechny staré soubory v „ADB“ všemi novými soubory ze složky „Nástroje pro platformu“. Hotovo!

  Jakmile budou nainstalovány ADB, Fastboot a ovladače, okno Setup se automaticky uzavře a budete mít v celém systému funkční nastavení ADB a Fastboot. Užívat si!

  Jak používat ADB a Fastboot ze složky „Nástroje pro platformu“

  Pokud tedy nemůžete přidat cestu souborů ADB a Fastboot (složka „Nástroje pro platformu“), to je, jak tyto nástroje používat.

  Metoda 1: Otevřete okno CMD/PowerShell ve složce Nástroje platformy

  • Otevřete složku „Nástroje pro platformu“ na počítači.
  • Levým tlačítkem klikněte na prázdný prostor ve složce. (To má odstranit jakýkoli výběr ve složce.)
  • Nyní shiftright-klikněte na prázdný prostor.
  • Klikněte na možnost Otevřít možnost PowerShell zde “.
  • Okno PowerShell se otevře, jehož umístění bude pouze složkou „Nástroje pro platformu“.
  • Zadejte příkaz ADB zařízení a vyzkoušejte jej. (Ujistěte se, že jste povolili ladění USB na zařízení Android.)
  • Spusťte příkaz zasažením klávesy Enter. Získáte náhodné sériové číslo jako níže.
  • To ukazuje, že ADB funguje. Vyzkoušejte také příkaz Fastboot. Než to uděláte, restartujte zařízení v režimu FastBoot (spusťte příkaz ADB restartování bootloader). Když v režimu Fastboot, zkuste příkaz FastBoot, jako jsou zařízení Fastboot, aby potvrdil, že FastBoot také funguje dobře.
  • To je vše. Chcete.li restartovat zařízení, spusťte restart Fastboot Command FastBoot a okamžitě se restartuje.
  stáhněte, minimální, nástroj, fastboot, snadno, nainstalujte

  Metoda 2: Použijte cestu ADB.exe nebo fastboot.exe podle potřeby kdekoli

  Můžete zkopírovat cestu ADB.Exe a Fastboot.Soubory exe pro použití v okně příkaz/PowerShell, které bylo otevřeno kdekoli na Windows. Zde je způsob, jak můžeme použít a spustit příkaz ADB/Fastboot:

  • Otevřete okno PowerShell/Command. To můžete použít vyhledávání Windows.
  • Umístění výše uvedeného okna PowerShell můžete vidět ani složka „Nástroje pro platformu“. Je otevřeno ve složce uživatelů, kde nemám soubory ADB a Fastboot.
  • Abychom používali ADB, musíme zkopírovat ADB.EXE’s Path. Přejděte do složky, kde máte ADB.EXE (složka „Nástroje pro platformu“) a Shiftright-Click na ni.
  • Klikněte na kopírovat jako cestu.
  • Vložte to do okna PowerShell.
  • Odstraňte pozvané čárky z adresy cesty.
  • Stiskněte mezeru a poté zadejte zbytek příkazu. Například pro spuštění příkazu ADB zařízení musíme přidat pouze „zařízení“ do okna PowerShell. Zde je to, jak to bude vypadat.
  • Stiskněte klávesu Enter. Spustí příkaz zařízení ADB zařízení. Zde je výsledek:
  • Takové soubory můžete blikat. Pokud si například chcete nainstalovat obnovení TWRP, stáhněte si jeho.Soubor IMG (řekněme to twrp.IMG), přejděte do této složky, otevřete příkazová okna v této složce pomocí Shoftright Click a poté použijte tento příkaz v režimu Fastboot: C: \ Platform-Tools \ Fastboot.Exe Flash Recovery twrp.IMG

  Hotovo. Dejte nám vědět, pokud v tomto ohledu potřebujete pomoc.

  Что значит режим Fastboot Mode? Как его включить и как выключить?

  Metoda 3: Použijte cestu souboru na počítači

  Rychlým řešením metody 2 výše je použití cesty souboru ve složce ADB.

  • Přejděte do složky, kde máte ADB.Exe a Fastboot.soubory exe. V zásadě se jedná o vaši složku „Nástroje pro platformu“.
  • Otevřete okno PowerShell/Command zde pomocí výše uvedeného triku Shockright Click Trick.
  • Spusťte příkazy ADB, jak se vám líbí (v PowerShell. přidat.\ před ADB bez jakéhokoli prostoru):
  • Pro restartování zařízení do režimu FastBoot jednoduše zadejte bootloader ADB a poté stiskněte klávesu Enter. (V PowerShell se příkaz stane:.\ ADB Reboot Bootloader)
  • Pro restartování zařízení do režimu obnovy jednoduše zadejte obnovení ADB a poté stiskněte klávesu Enter.
  • Chcete.li přenést soubor, zadejte ADB push /sdcard /
  • Chcete-li načíst aktualizaci v režimu obnovy, zadejte postranní načtení ADB (příklad: ADB Sideload „D: \ Downloads/Walleye-RPP1.200123.016 \ Image-Walleye-RPP1.200123.016.zip “)
  • Pro restartování zařízení jednoduše zadejte restart FastBoot a poté stiskněte klávesu Enter.
  • Pro spuštění zařízení pomocí souboru TWRP: FASTBOOT BOOT
  • Chcete.li blikat soubor TWRP v bootovacím oddílu (moderní telefony): FASTBOOT FLASH BOOT
  • Chcete.li blikat soubor TWRP v oddílu obnovy (starší telefony): Fashboot Flash Boot
  • Chcete.li nainstalovat tovární obrázek, extrahujte soubor zip továrního obrazu a zkopírujte všechny soubory z něj ve složce „Nástroje pro platformu“. (Nebo zkopírujte soubory do složky nástroje platformy do složky, kde jste extrahovali soubor obrázků továrního obrazu, aby všechny soubory z továrního obrazu a nástrojů platformy (ADB (ADB.Exe, Fastboot.exe atd.) jsou v jedné složce). A pak jednoduše spusťte flash-all.netopýr pro instalaci továrního obrázku.

  Shivam je náš rezidentní designér a webový vývojář, který také rád píše. Miluje meditovat, řídit na dálnici a lovit ostřelovače během jeho přehrávání Call of Duty. E.mail: [Ochránce e.mailů]

  Jak nainstalovat ADB a Fastboot

  Pokud chcete zakořenit zařízení Android, nainstalovat vlastní ROM nebo udělat jiné pokročilé věci do telefonu, je nezbytné znát odpověď na otázku „Co je ADB“? a „Jak nainstalovat ADB a Fastboot“. To je přesně to, na co jsme se v této příručce pokusili odpovědět. Doufejme, že tento článek vás povede k tomu, abyste z vašeho smartphonu Android vytěžili maximum.

  Přeskočit do sekce:

  • Zálohování ADB
  • ADB zařízení
  • ADB na Flash aplikace a aktualizace
  stáhněte, minimální, nástroj, fastboot, snadno, nainstalujte
  • Příkaz nenalezen
  • Žádné zařízení
  • Server je zastaralý
  • Čekání na zařízení

  Co byste měli vědět, než začnete

  Co je ADB?

  ADB je zastřelen pro Android Debug Bridge. Zjednodušeně řečeno, není to nic jiného než komunikační nástroj mezi smartphonem a PC. Pro ty, kteří mají malé technické znalosti, si to přemýšlejte jako o klientovi a serveru, kteří komunikují s druhým. Je přístupný pomocí příkazového řádku na Windows a používá se k odesílání příkazů Androidu z PC. ADB je velmi užitečná pro komunitu Android a pohrávající pro zakořenění, blikání nových ROM nebo jednoduše odstraňováním chytrých telefonů.

  Co je Fastboot?

  Fastboot je diagnostický nástroj používaný k úpravě systému souborů Android pomocí počítače. Používá se po spuštění smartphonu v režimu bootloader. Příkazy jsou základní a zahrnují například „flash“ (nainstalujte) zaváděcí obrázek nebo bootloader.

  Co jsou řidiči?

  Řidič je malý program, který umožňuje operačnímu systému. okna v tomto případě. rozpoznat zařízení a interagovat s ním nebo jej používat. Každá deveice má svůj vlastní ovladač, pevný disk, myš atd. Pro naše chytré telefony samotný systém používá ovladač, režim ADB a režim Fastboot také proto, že rozhraní není stejné. Stručně řečeno, Windows potřebuje ovladač pro smartphone, pro Fastboot a ADB. Jsou běžné pro všechny chytré telefony.

  Nainstalujte ovladače ADB na Windows

  Pokud plánujete něco udělat s ADB, doporučujeme se používat okno 10. V našem testu se systémem Windows 10 jsme nemuseli instalovat žádné další ovladače a měli jsme přístup k rozhraní ADB s jakýmkoli smartphonem Android, okamžitě, okamžitě. Na Windows 7 a dřívějších verzích OS může být připojení smartphonu a PC přes ADB o něco složitější.

  Pokud v systému Windows 7 chybí příslušný ovladač ADB, váš smartphone a PC nebudou moci komunikovat. Naštěstí instalátor ovladačů ADB nabízí univerzální řešení problému. Vydejte se na tento web a klikněte na instalační program ADB Driver (9 MB). Otevřete soubor zip a spusťte.Soubor exe v něm obsahoval. Potvrďte varování týkající se ovládacích prvků přístupu uživatele, když se objeví.

  Povolit ladění USB

  Druhým tím, co musíte udělat, je povolit ladění USB na smartphonu. Udělat toto:

  Udělejte si cestu k nastavení, poté klepněte na telefon a stiskněte sedmkrát v rychlém sledu na číslo sestavení. Vraťte se zpět do hlavní nabídky Nastavení a nyní uvidíte možnost pro možnosti vývojáře výše o telefonu. Zde aktivujte ladění USB.

  Nyní klikněte znovu na Obnovení v instalačním programu ovladače ADB a vaše zařízení by se mělo objevit. Pokud to stále nefunguje, musíte změnit režim připojení USB. Mnoho chytrých telefonů je nastaveno tak, aby ve výchozím nastavení používalo kabel USB pouze pro nabíjení. To je úmyslné, takže vaše soubory jsou pro uživatele připojeného počítače neviditelné.

  Vytáhněte oznámení z horní části obrazovky smartphonu, zatímco je připojen k vašemu počítači. Odtud stiskněte typ připojení USB. Poté vyberte buď MTP nebo PTP. (Našli jsme úspěch s oběma možnostmi).

  Nyní, když kliknete na obnovení, měli byste vidět své zařízení v seznamu instalačních ovladačů ADB. Klikněte na linku zobrazující zařízení a poté klikněte na Nainstalovat. To by mělo nainstalovat příslušné ovladače ADB pro váš smartphone.

  Pokud máte problémy, musíte otevřít správce zařízení, smazat stávající položky pomocí smartphonu a opakovat instalaci.

  Nainstalujte nástroje ADB na Windows

  Nyní chceme využít ovladače ADB. Chcete.li zajistit, aby bylo vše co nejnovější, nejprve se vydejte na tento web a stahujte nářadí platformy.

  Rozbalte soubory do složky a stiskněte tlačítko Shift a klepněte pravým tlačítkem myši na myši a poté klikněte na „Otevřete okno PowerShell zde“. A to je vše.

  Znovu zkontrolujte, zda je zapnuté ladění USB, a zapněte jej, pokud to ještě není.

  Jakmile budete povolit ladění USB na zařízení a povolit jej z počítače, mělo by se zařízení objevit v seznamu zařízení v okně příkazů.

  Nainstalujte ADB na Mac nebo Linux

  Systémy Mac OS a Linux založené na Unixu usnadňují věci. Nejprve eliminují problémy řidičů. Za druhé, nástroje ADB se udržují v aktuálním aktuálním stavu díky jednoduchým systémům správy balíčků. Uživatelé MAC nainstalují správce balíčku homebrew a poté spustí vaření nainstalujte platformu Android. Uživatelé Linuxu se musí podívat do balíčku pro Android-Platform-Tools a nainstalovat jej. Následně by nástroje ADB měly být definovány globálně, takže v příkazovém řádku můžete použít následující příkazy ADB.

  Příkazy ADB

  Zálohování ADB.f fullbackup.ab.Apk.Všechno: Myšlenka je, že provedete úplnou zálohu dat vaší aplikace. V praxi jsou výsledky nespolehlivé. Ne všechny aplikace umožňují zálohu ADB, což znamená, že možná budete muset najít alternativní metodu.

  Zařízení ADB: S tímto příkazem obdržíte přehled všech zařízení připojených k počítačovému zařízení s podporou ADB. Zde můžete vidět identifikátor zařízení a stav. Pokud se objeví slovo neautorizované, znamená to, že musíte povolit povolení počítače ke komunikaci s vaším smartphonem.

  Reboot ADB: restartuje váš smartphone

  Obnovení restartu ADB: Restartuje zařízení do režimu obnovy

  ADB Reboot Bootloader: Restartujte do bootloaderu. Jakmile je v tomto režimu, můžete s zařízením komunikovat prostřednictvím příkazu FastBoot.

  ADB Push [adresář na počítači / dateniname.Endung] [Adresář v smartphonu]: Tento příkaz přesune soubor z uvedené složky v počítači do uvedené složky na smartphonu.

  ADB Pull [adresář v smartphonu / dateIname.Endung] [Adresář v počítači]: Pokud spustíte tento příkaz, uloží soubor ze smartphonu nebo tabletu do vašeho PC. Bez zadání počítačového adresáře přistane soubor na cestě spustitelného nebo /domácího adresáře ADB.

  ADB Shell Screencap.P /SDCard /Screenshot.PNG ADB Pull /SDCard /Screenshot.PNG ADB Shell RM /SDCard /Screenshot.PNG: Chcete.li pořídit snímek obrazovky, uložený do počítače.

  Nápověda ADB: Přehled všech příkazů ADB, syntaxe a nápověda.

  ADB na Flash aplikace a aktualizace

  Aktualizace ADB Sideload.ZIP: Tento příkaz se používá k instalaci souborů, jako jsou oficiální aktualizace zařízení, na vašem smartphonu. Složité instalace, jako jsou instalace vlastních ROM, se však provádějí prostřednictvím rozhraní Fastboot.

  ADB Instalace [Android App].APK: Toto lze použít k instalaci aplikace pro Android (APK) do vašeho smartphonu/tabletu.

  Chyby ADB: Běžné chybové zprávy a řešení

  Příkaz nebyl nalezen: Udělali jste chybu, nebo příkaz ještě není k dispozici ve vaší verzi ADB. Zkontrolujte příkaz pomocí nápovědy ADB nebo aktualizujte novější verzi ADB.

  Žádné zařízení: Váš kabel USB není správně připojen, rozhraní ADB v telefonu není spuštěno, nebo váš počítač nerozpozná váš smartphone. Zkuste použít jiný port USB, další kabel, povolte ladění USB, zkontrolujte ovladače, počítač a restartujte zařízení.

  Server je zastaralý: Verze nástrojů ADB ve vašem počítači a verze Android na vašem smartphonu musí být kompatibilní. Pokud tomu tak není, dojde k této chybě. Aktualizujte svou verzi nástrojů ADB.

  Čekání na zařízení: Tato chyba je do značné míry stejná jako chyba bez zařízení. Váš počítač nerozpozná váš smartphone. Řešení viz výše.

  Co teď?

  Nyní jste si vědomi všech způsobů, jak můžete upravovat smartphone. Ať už jde o postranní načtení aktualizace, zakořenění, nebo zda jde o instalaci jiného firmwaru, nyní máte plnou kontrolu nad svým smartphonem.

  Potřebujete další pomoc? Vložte své otázky do комментари и мнения.

  Nainstalujte Android 12 na Google Pixel přes ADB a Fastboot

  Série Google Pixel je první smartphone Android, který získal všechny nejnovější aktualizace od společnosti Google. Buď se jedná o aktualizaci zabezpečení nebo plně upgradovaný firmware. Nyní se těšíme na nejnovější a novou verzi Android pro Google Pixel. Pokud nemůžete čekat na oficiální vydání, bylo by to koncem tohoto roku. Můžete nainstalovat Android 12 na Google Pixel prostřednictvím příkazů ADB nebo Fastboot. V této příručce se budeme zabývat oběma metodami.

  Google konečně vydal náhled vývojáře Android 12 pro veřejnost pro testování beta beta. Zpočátku je verze vývojáře k dispozici pouze tehdy, pokud jste se zaregistrovali do programu beta beta. Pokud jste však v programu testování beta v Androidu 12, získáte pravidelné aktualizace Android 12. Takže můžete otestovat operační systém, poslat protokoly a nahlásit chyby vývojářům. Takže mohou vytvořit operační systém bezproblémový a bez chyb.

  Zřeknutí se odpovědnosti: OS, který budeme blikat pomocí této příručky, je náhled vývojáře, nikoli oficiální vydání Android 12. Možná narazíte na některé chyby a možná je nebudete moci použít jako svého každodenního řidiče.

  Funkce Android 12:

  Android 12 je dodáván s novými a vylepšenými funkcemi. Například Google vylepšil haptickou zpětnou vazbu spolu s oznámeními. Kromě toho jsou následující některé funkce hodné zmínky zavedené v novém operačním systému.

  stáhněte, minimální, nástroj, fastboot, snadno, nainstalujte
  • V Android 12 můžete snadno sdílet přihlašovací údaje Wi-Fi s ostatními uživateli Androidu pomocí funkce Android v okolí Share Feature.
  • Úvod nových a skvělých tapet založených na motivu. Jakmile si vyberete konkrétní tapetu, barevné schéma celého rozhraní je přizpůsobeno tapetě. Dokonce i ikony jsou podle zvoleného tématu. Poskytuje velmi hladkou a konzistentní strategii celého rozhraní.
  • Po pořízení screenshotů můžete přidat text, čmáranice na ně nebo přidat nálepky podle svých lajků a nelíbí.
  • Kromě toho operační systém Android nyní podporuje obrázky AVIF, známé pro malou, ale vysoce kvalitní obrázky.

  Nainstalujte Android 12 na Google Pixel prostřednictvím ADB:

  Přechod na průvodce použijeme dvě metody, které lze použít k blesku Android 12 na Google Pixel. Nejprve budeme hovořit o technice, která používá příkazy ADB k instalaci Android 12 na Google Pixel.

  Tato příručka pracuje na Google Pixel 3, Pixel 3A, Pixel 3 XL, Pixel 4, Pixel 4 XL, Pixel 4a, Pixel 4a, Pixel 5, Pixel 6 a Pixel 6 Pro.

  Předpoklady:

  Nyní přejděte na průvodce. Nejprve musíte podstoupit některé předpoklady:

  • Příkazy ADB použijeme k instalaci Android 12 na Google Pixel blikáním souborů OTA. Nejprve musíte nainstalovat ADB do operačního systému Windows nebo MacOS. Poté můžete tuto příručku použít ke stažení a instalaci ADB do počítače.
  • Za druhé, budete muset stáhnout aktualizaci OTA z tohoto odkazu příslušného k modelu pixelů. Pamatujte, že když nakládáme firmware prostřednictvím ADB. Takže musíte stáhnout soubor pod nadpis OTA z výše uvedeného odkazu.
  • Povolte ladění USB na pixelu:
  • Nastavení o telefonu Klepnutím na sestavení číslo sedmkrát povolíte možnosti vývojáře a poté přejděte na Nastavení Možnosti Vývojáře Povolit ladění USB.

  Команды ADB/Fastboot Которые должен знать каждый владелец XIAOMI!

  stáhněte, minimální, nástroj, fastboot, snadno, nainstalujte

  Nyní jsme hotovi s předpoklady, je čas nainstalovat náhled vývojáře Android 12 na Pixel:

  • Nejprve si stáhněte balíček OTA stažený z výše uvedených předpokladů a přesuňte jej do složky, kde se nachází ADB.
  • Nyní otevřete okno terminálu (1. stiskněte alt D 2. Napište CMD 3. Stiskněte Enter) ve stejné složce a zadejte následující příkaz:

  Nainstalujte Android 12 na pixel přes FastBoot (Full Factory Image)

  Pokud je váš bootloader odemknut pomocí blikajících obrázků, můžete nainstalovat Android 12 do telefonu Google Pixel. Obvykle odstraní všechna data přítomná ve vašem telefonu, ale budeme pokrýt další krok, který může uložit data přítomná v telefonu při blikání továrního obrázku.

  Z předpokladů metody jedna. Musíte je sledovat. Nejprve musíte nainstalovat Fastboot z propojeného průvodce. Musíte také povolit režim ladění USB. Tentokrát místo stažení souboru OTA navíc musíte stáhnout tovární obrázek z výše uvedeného odkazu.

  • Nejprve extrahujte obsah.Soubor ZIP (tovární obrázek) a přesuňte soubory do složky ADB a Fastboot.
  • Proces je obvykle bliká flash-sh.soubor skriptu SH. Nyní, pokud chcete uložit data, která jsou přítomna ve vašem pixelu Google, otevřete flash-all.File SH (MacOS) (flash-all.soubor netopýrů, pokud používáte Windows) pomocí poznámkového bloku nebo jakéhokoli textového editoru.
  • Jakmile je soubor otevřený, najděte a odstraňte.příznak W v příkazu FastBoot Update Command. Zabrání to smazání dat přítomných v telefonu. Přestože při blikání továrního obrazu, doporučuje se tovární resetovat telefon. Předpokládejme, že se nestaráte o data, která je vše podporována na vašem účtu Gmail/Google. Poté nemusíte provádět žádné změny v souboru.
  • Připojte telefon k počítači pomocí datového kabelu USB.
  • Nyní ve vašem počítači, ve složce ADB a Fastboot. Otevřený terminál (1. stiskněte alt D 2. Napište CMD 3. Stiskněte Enter) a zadejte následující příkaz:

  Také se podívejte na: Jak nainstalovat skladové firmware na chytrých telefonech Google Pixel.

  Poslední poznámky

  To je vše o tom, jak nainstalovat Android 12 na Google Pixel přes ADB a Fastboot. Máte.li jakékoli dotazy nebo dotazy, neváhejte nám napište nebo napište komentář níže. Dejte nám vědět, jak najdete zcela nový Android 12 na Pixel. Jaká byla vaše očekávání a co je realita? Přišel nový operační systém k vašim očekáváním? Pokud jste očekávali některé funkce v nejnovějším operačním systému, stále nejsou představeny. Jsme tu, abychom to všechno slyšeli. Šťastné blikání.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS