Telefon Huawei nefunguje jeden reproduktor

Zvuk na Honor Phone chybí, co dělat?

Používáme telefon jako obvykle, voláme, posloucháme hudbu a sledujte video a najednou zvuk najednou zmizí. Restartujeme smartphone, zkusíme spustit různé aplikace, ale stále není zvuk. Honor smartphony podléhají tomuto problému, jako jakékoli jiné gadgety. A když jsme se setkali s nedostatkem zvuku na naší cti, snažíme se rozhodnout, co dělat dál. Co dělat, když zvuk zmizí na našem smartphonu Honor, jaké jsou příčiny problému a jak jej opravit. řekneme o tom v našem materiálu.

Důvody pro nedostatek zvuku na cti mohou mít jak softwarovou, tak hardwarovou povahu. A někdy je velmi obtížné okamžitě určit, co přesně je viníkem dysfunkce.

Obvykle lze následující rozlišovat mezi nejčastějšími důvody ztráty zvuku:

 • Je pozorováno náhodné selhání v práci Honor Phone;
 • Zvuk je náhodně odpojen samotným uživatelem (v nastavení nebo aktivován režim „Nerušit“);

Kde je reproduktor na Honor a Huawei telefonech

Detail, který je zodpovědný za konverzační proces, se nachází v horní části smartphonu. Obvykle se nachází ve středu a je viditelný pro majitele ve formě úzké dlouhé díry. Ale stále častěji je maskována, takže to není patrné pouhým okem. Reproduktor pro přehrávání zvukových souborů je umístěn v závislosti na modelu:

S každým novým modelem vývojáři přenášejí zvukové prvky do konce, protože je to příležitost skrýt. Tato technika platí pro návrh a pohodlí použití.

Co jiného lze udělat

Pokud výše uvedená opatření nepomohla a stále není zvuk, zkuste jen restartovat počítač. Často je to jednoduché řešení, které opravdu eliminuje problém se zvukem, a po restartu vše začne fungovat tak, jak by mělo fungovat tak, jak by mělo.

Когда перезагрузка ос жже испробована и не приесла реззультатов, к с с к к к к с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т тож už т т. Chcete.li to provést, proveďte následující: Přejděte do nabídky Start: „Všechny programy“. „Standardní“. „Služba“. Vyberte „Obnovení systému“. Klikněte na „Další“. V seznamu bodů obnovy, které se objevují, je nutné zvolit ten, datum a čas vytvoření, které je zahrnuto v časovém období, kdy zvuk na PC nebo notebooku normálně fungoval.

Spuštění zotavení. Někdy toto řešení pro Windows opravdu pomáhá a zvuk už nezmizí.

Nejextrémnějším opatřením je přeinstalace oken.

telefon, huawei, nefunguje, jeden, reproduktor

Ale i když to nepomohlo, problém nelze na úrovni softwaru, ale na hardwaru: Zvuková karta nebo reproduktory fungují nesprávně.

Pokud zvuk zmizí na Windows 7, existuje šance, že nastavení zvukové karty je sraženo. Můžete přepnout reproduktory nebo reproduktory do jiného hnízda, pak se možná objeví zvuk. Chcete.li otestovat zvukovou kartu, připojte ji k jinému počítači. Pokud to nedává výsledek a zvuk nezačne fungovat, pak je zvuková karta vadná a musí být opravena v servisním středisku nebo jej vyměnit. Pokud zvuková karta vyhořela, musí být jednoznačně nahrazena, opravy již nepomůže.

Pokud na osobním počítači nebo notebooku není zvuk, nebo to pravidelně zmizí, může být problém, že zvukové vybavení funguje nesprávně. Mohou to být reproduktory, reproduktory nebo sluchátka. Zkuste připojit další zařízení k počítači, možná to je to, co problém vyřeší.

Chtěli jste hrát hry na svém počítači, nebo jen poslouchat hudbu, a najednou se ukázalo, že neexistoval žádný zvuk? Nebuď naštvaný! Přečtěte si naše tipy k vyřešení tohoto problému a nepochybně vám pomohou.

Pokud jste to dokázali, že zvuk nefunguje, pak první věc, která zkontroluje sloupce počítače. Zda je napájení umístěno na sloupcích v režimu ON a zda jste je připojili k systémové jednotce. Reproduktory musí být připojeny ke konkrétnímu konektoru umístěným na systémové jednotce. Je to obvykle zelené. Připojte reproduktory k nějaké jiné systémové jednotce nebo k magnetofonu nebo jinému zařízení, které podporuje připojení těchto sloupců, a poté pochopíte, zda na nich zvuk funguje. Obvykle by měly být speciální ovladače poskytovány sloupcům, které je třeba nainstalovat na každý počítač. zkontrolujte, zda máte takové ovladače. Koneckonců, pokud nemáte řidiče pro reproduktory, pak zvuk kvůli tomu nemusí fungovat. Dalším důvodem, a proto zvuk nefunguje, je porucha zvukových ovladačů nebo obecně jejich nepřítomnosti. Chcete.li tento problém vyřešit, stačí znovu nainstalovat zvukový ovladač na všechno. Nevíte, zda je v počítači zvukový ovladač? Je velmi snadné určit: musíte kliknout na tlačítko „Start“ a poté vybrat „Ovládací panel“, poté vybrat funkci „Zvuk, řeč, zvuková příručka“. Poté budete mít okno, klikněte na kartu „Zařízení“ a nyní proveďte nezbytnou diagnózu všech dostupných zvukových zařízení.

Pokud vám nepomohl jeden z výše uvedených tipů a nemáte žádný zvuk jako předtím, pak je problém pravděpodobně na samotné zvukové kartě. Chcete.li tento problém vyřešit, musíte opravit zvukovou kartu nebo si jen koupit novou kartu. Pokud pochybujete, že zvukovou kartu můžete vyměnit sami, je lepší kontaktovat specialisty pracující v servisním centru. Možná nemáte žádný zvuk pouze na několika zvukových souborech? Takže máte pouze část kodeků na systémové jednotce a ne všechny. V tomto případě je nutné nainstalovat všechny kodeky. A nebude to zbytečné, pokud si stáhnete novou verzi zvukového přehrávače, přichází s kodeky.

Obecně platí, že pokud chcete, aby zvuk pracoval na vašem počítači, pak se podívejte na pomoc profesionálům s vysokou kvalifikací, tj. Do servisního centra. Jsou vždy rádi, že vás dělají a dělají všechno, abyste měli na svém počítači zvuk.

Odpovědi:

TU-154: A samotný sloupec funguje? Pokud se připojíte k jinému zdroji signálu (k přehrávači, magnetofonu atd.Str.). Works? Pokud tomu tak není, problém je buď v signálním kabelu nebo v zesilovači nebo dynamice sloupce. potřebujete opravy (dokonce i rozhlasový amatér s nízkou kvalifikací se vyrovná). Pokud existuje zvuk, buď je zvuk vypnutý v softwaru (v systémovém mixéru), nebo je vadná zvuková karta. Zkontrolujte, v případě potřeby zapněte. změňte.

Forward: Zkontrolujte všechny připojené dráty a konektory.

BOBIN: Když mě krása požádá, abych viděl její sloupy, obvykle se držím zástrčky hlouběji, snažím se je trochu otočit zpět, najednou tam, kde kontakt odchází. Audiosterané na jednoduchých sloupcích Sin se špatnými kontakty, pokud jeden sloupec funguje, druhý nefunguje, pak skuteční kluci vědí, co dělat. Pak se obvykle stále plazí v nastavení zvuku, musím svému příteli ukázat, jaký druh pepře.

Pumba: Zkontrolujte, zda je zůstatek v nastavení hlasitosti přesunut na zastávku na jednom z kanálů. Zkontrolujte také reproduktory na jiném zdroji zvuku, například hráč. Pokud je problém se sloupci, pak se jedná buď vodič, který přechází ze zvuku do sloupce, nebo kabel, který přechází z jednoho sloupce (ve kterém zesilovač) do druhého (což je pasivní), nebo zesilovač odletěl ve sloupci samotném na některých kanálech. Někdy se nacházejí návrhy zesilovačů ve sloupcích, kde náklady na poměrně masivní radiátor mikrocistů (k nimž jsou připojeny) kolmo k desce zesilovače. V důsledku vibrací jsou nohy na mikrocociity odloženy. Ukázalo se, že pracují na přestávce. V tomto případě je nutné pájet kus drátu na správných místech. Pokud reproduktory fungují normálně, vše je v pořádku s nastavením zvuku, ale neexistuje žádný kanál Možná je důvodem zvuku. Nezapomeňte, že jste k tomu připojili a zda jste náhodou přistáli jeden z kanálů. Integrované zvuky jsou obvykle velmi křehké.

Veškeré elektrické a rádiové inženýrství je náchylné k selhání. To se děje z různých důvodů. životnost vypršela, nesprávná provoz, špatná kvalita montáže, náhradní díly atd.D. Dále zvážíme, co dělat, pokud reproduktory nepracují na počítači, jmenovitě zvuk zmizí, pouze pravý (nebo levý) reproduktor se zevnitř objevil vnější hluk.

Žádný zvuk z reproduktorů smartphonu

Zvuk v dynamice může chybět z důvodu, že kvůli rozpadu kontroly fyzického hlasitosti nemůžete udělat hlasitější. To se stane, když používáme mobilní telefon po dlouhou dobu. Kvůli prachu a jiným druhu částic by mohla houpačka selhat. Nebo klikněte na kontakty, které stiskne. Můžete to opravit sami. Zkuste případ rozebrat a dostat se k regulátoru. A také vyčistit jeho kontakty. V případě rozpadu zhroucení musíte kontaktovat službu a nahradit ji.

Mezitím můžete upravit svazek virtuálními tlačítky. Můžete se dostat do nastavení hlasitosti různými způsoby. Nejjednodušší je snížit systémovou oponu v Androidu a iOS a upravit hlasitost v této nabídce.

Pokud váš model nemá ovládání hlasitosti:

 • Otevřete nastavení a najděte zde bod „zvuk“ nebo „zvukové profily“;
 • A vyberte svůj aktuální profil;

V nastavení každé jednotlivé aplikace můžete také upravit úroveň zvuku. Pokud jej spustíte, lze nastavení nazvat levým dotykem nebo fyzickým tlačítkem na mobilním zařízení.

Proč je na čestném telefonu špatně slyšet partnera

Důvody špatné slyšení na cti chytrých telefonů, stejně jako u ostatních, mohou být hodně. Zde jsou hlavní:

 • Pokud je telefon nový a účastník je stejně špatně slyšitelný na různých chytrých telefonech tohoto modelu, pak se jedná o objem postavený v továrně. Můžete jej změnit pomocí inženýrské nabídky. Jak to provést níže.
 • Možná jste v zóně špatného spojení. Někdy se kvalita komunikace operátora zhoršuje i v zónách sebevědomého přijetí. na prázdninách, během velké akumulace lidí nebo při selhání jejich systému.
 • Na cti je mezilokutor během rozhovoru špatně slyšitelný. reproduktor mohl ucpat prachem nebo nečistotami.
 • Můžete náhodně snížit objem hovoru nebo vypnout mikrofon uchovým.
 • Možná došlo k dočasnému selhání, které po restartu zmizí.
 • Reproduktor může „pískat“ nebo foony, když kapalina vstoupí, nebo kvůli selhání.
 • Virus může ovlivnit práci.
 • Chyba ve firmwaru smartphonu.
 • Rozdělení hardwaru: Sklon dynamiky, zvukový čip, kolo magnetické cívky by se mohly rozbít. Nezávisí to na telefonních seriálech. taková porucha se může stát na počest modelu 6A, 7A, 9x nebo 20.

Můžete také zjistit, zda je na vině dynamika zařízení nebo kvalita komunikace, volání ne prostřednictvím mobilní sítě, ale pomocí okamžitých poslů. Stačí porovnat jejich zvuk.

Další možností je nainstalovat na zařízení, kde je interlokutor špatně slyšitelný, například Honor 10 Lite, program pro diagnostiku telefonu a zkontrolovat zvuk v něm. Například toto je aplikace pro péči HI.

Co dělat, když řečník reproduktor nefunguje na Honor a Huawei?

Problémy jsou poměrně rozsáhlé. Malé problémy lze opravit na vlastní pěst. Poruchy se objevily s hardwarovými prvky? Kontaktní specialisty. Pomocí nástrojů kontrolují práci dílů. Po obnovení systému. Jako prevence nastavte parametry. Pravidelně vyčistěte náhlavní soupravu a konektory z nečistot a prachu. Noste mobil v případě a naleptejte ochranný film.

Tatyana Kamaritskaya (písemné články: 112)

Správce a ideologický inspirer projektu. Sleduje práci všech editorů a je samotným současným autorem. Kontroluje jedinečnost a spolehlivost předložených informací. Zobrazit všechny poznámky autora →

Obnovení mobilního telefonu s problémem s hovorem

Triviální rada, která vám přesto umožňuje vyřešit mnoho problémů v práci telefonu. Stačí restartovat zařízení a je pravděpodobné, že zvuk hovoru se obnoví a poté bude fungovat bez problémů.

 • Na iPhone klikněte a zároveň držte „energii“ a „redukci energie“ („napájení“ a „domov“ na starých zařízeních) po dobu asi 5 sekund.
 • Po tomto postupu by se váš iPhone měl vypnout.
 • Pak stačí zapnout telefon a zkuste to znovu.
telefon, huawei, nefunguje, jeden, reproduktor

Co dělat, když je na Huawei a cti špatně slyšet interlokutor?

Pokud je partneř na Huawei a Honor telefon špatně slyšet, jděte na všechny body uvedené níže. Budeme studovat způsoby, jak vyřešit poruchu.

Oloupejte reproduktor

Huawei se snaží vyrobit docela silná a funkční zařízení. Jakákoli technika však podléhá chybám. Ve všech telefonech může reproduktor během dlouhodobého provozu ucpat. Nečistíme samotný kolokční sloupec, ale síť, která pokrývá tento reproduktor. Instrukce:

telefon, huawei, nefunguje, jeden, reproduktor
 • Vypněte zařízení.
 • Pro postup si vezměte jednoduchou bolest zubů nebo speciální kartáč.
 • Dejte telefon s obrazovkou dolů. Chcete.li to provést, zvedněte jej nebo říďte s jiným předmětem.
 • Jemně začněte čistit mřížku. Nečistoty a prach padnou dolů, a proto provedete malé čištění.
 • Kromě toho projděte dynamikou s bavlněným tamponem smáčeným v alkoholu.

Můžete také použít kosmetiku. Předpokládejme. rozložte mřížku smetanou nebo maskou pro obličej určenou k odstranění černých teček. Vložte tenkou vrstvu, počkejte na úplné sušení a odstraňte sušený film.

Zvyšte objem v nabídce inženýrství

Dalším řešením je zvýšit zvuk prostřednictvím inženýrské nabídky. Pro spuštění zadejte následující kód. ###.

Registrovaný tým otevře skryté nastavení:

Po podrobném nastavení restartujte smartphone a při volání zkontrolujte slyšitelnost. K otevření skrytých parametrů můžete také použít aplikace třetích stran. V zásadě však takové programy vyžadují kořenové právo na práci.

Resetovat

Třetí rozhodnutí je považováno za kardinál. Resetování nastavení se provádí, pokud jiné možnosti nepřinesly výsledek. Obecně je tento postup užitečný pro provádění několikakrát ročně. Úplně čistí postavenou paměť informací o uživateli a nainstalované aplikace. A také vrací parametry pro standard. Po resetu bude telefon jako nový a systémové chyby budou opraveny. Instrukce:

Zvuk zmizel, jak povolit: 2 komentáře

Deaase spadla do vody, vysušená obecně, funguje stejným způsobem, ale bez zvuku se baterka nezapne a kamera nefunguje mnohem více starosti, vypadalo to částečně, ale po čase zmizelo, co dělat v této situaci?

Pomoc obecně, zvuk vibrací zmizel a nabíjel listy, a jak mi bylo řečeno, v blízkosti otisků prstů je základní deska, která tam může být zlomena? Honor 10 lite

| Denial of responsibility | Contacts |RSS