Telefon na poplatku zapne a vypne

Telefon zapne a okamžitě vypne, co dělat. Telefon je odpojen bez ohledu na nabíjení baterie? Příčiny a způsoby řešení problému

Bez ohledu na to, jak těžké se snažíte uložit smartphone před pádmi a poruchami, pojištění před tím, že se jednou vypne, a pak odmítne poslouchat své týmy, ne. Co dělat, když se telefon vypne?

telefon, zapne, vypne
 • Odmítnutí tlačítka pro zařazení. Příčinou takových problémů je někdy vadné tlačítko napájení, které podléhá výměně. Jednoduše se může obávat, že v takové situaci není vždy výhodné přenést telefon do služby, protože specialista vám doporučí provádět další opravy, bude snazší koupit nový rozpočtový aparát.
 • Baterie byla mimo objednávku. Pokud je mobilní zařízení nezávisle odpojeno, doporučujeme zkontrolovat rychlost vypouštění její baterie. Pokud k tomuto procesu dojde příliš rychle, doporučujeme vyměnit baterii a poté zkontrolovat, zda se situace normalizovala.
 • Oxidované kontakty. Mohli byste se ponořit telefon s čajem, dostat se s ním v dešti, pocházet z ulice v zimní sezóně. to vše vede k vytvoření kondenzátu v zařízení. Pokud smartphone omylem namočíte, vytáhněte z něj baterii a poté vše důkladně vysušte. Pokud se telefon pak odmítne zapnout, musíme s ním jít do servisního centra, kde se opraváři pokusí vrátit gadget k životu.
 • Mechanické poškození a opotřebení. Nejčastějším důvodem je pád telefonu. Nezávislé vypnutí po takovém incidentu obvykle naznačuje vážné problémy se zařízením, takže doporučujeme, abyste se vyhnuli nezávislé analýze, měli byste s ním jít na specialisty. Pokud byl telefon levný, doporučujeme vám, abyste si okamžitě koupili nový, protože opravné práce nestojí malou částku.

Možné důvody

Žádný problém se nemůže obejít, aniž by se do zařízení dostala vlhkost. To se děje jak s přímým kontaktem s tekutinou (spadnutím do koupelny, toalety, louže, piva), tak se změnou teplotního režimu, když se z chladné ulice dostane do teplého bytu, který způsobuje kondenzaci, která pomáhá oxidovat oxidovat Kontakty a zhoršené řadič pracovní energie.

telefon, zapne, vypne

Samostatně zkontrolujte tlačítko zámku zodpovědné za zapnutí a vypnutí gadgetu. Poměrně často je to vadné a vyžaduje neustálé vypnutí a restartování zařízení bez znalosti majitele. Rozhodne se o úplném výměně mechanického modulu.

Zapne se iPhone na nabíjení a vypne. jak to fungovat?

Ahoj! Nejprve se vyplatí popsat situaci podrobněji, jinak nemusí být z záhlaví zřejmé, co autor znamená. Navíc jsem nedávno čelil tomuto problému osobně, takže obrázek čelí před mýma očima a popisuje situaci práce 🙂 a došlo k následujícímu. můj poměrně starý iPhone 5 byl zcela propuštěn, jak říká: „nula“ a to Zdálo by se, nic zločineckého, nestanovení na cvičení a chodil se o jeho podnikání.

Po chvíli se vrátím a vidím velmi podivné a nedostatečné chování zařízení. iPhone se zapne, obrazovka se na chvíli rozsvítí (objeví se jablko a dokonce i heslo je krátce viditelné) a okamžitě se zobrazí displej ven a telefon se bezpečně vypne. A to je vše, to se děje neustále. Kvůli experimentu jsem čekal dalších 20 minut. nic se nezměnilo (jen tvrdě zahřáté) a nadále se zapnul a vypnul se záviděníhodnou stálou.

Běžím dopředu a řeknu, že problém byl vyřešen nezávisle a bez návštěvy servisního centra a docela snadným způsobem.

Ale začněte tím, jak zabránit této situaci a tomu, čemu byste měli věnovat pozornost:

 • Nepoužívejte zařízení až do úplného výboje, zejména pokud baterie již není nová.
 • Nepokoušejte se, aby iPhone začal začít v chladu, v mrázu energie a začít mnohem více.
 • Použijte originální příslušenství. baterie řekne jen díky vám.

Ve skutečnosti se téměř všechny tyto důvody shodovaly se mnou. místnost byla relativně v pohodě, určitě existuje několik let po dobu několika let (i když to drží téměř tak, jak má), pouze drát a nabíjení jsou originály.

Při připojení k nabíjení se ukáže, že:

 • Veškerá přicházející energie se vynakládá výhradně na načtení systému a podsvícení displeje.
 • Tato energie nestačí.
 • Nemůže se hromadit.
 • Iphone, jak to bylo, zapne, ale okamžitě se vypouští a vypne.
 • A pak se všechno znovu opakuje.

Od kterého určitě potřebujeme najít cestu ven.

 • Použijte výkonnější napájecí adaptér. Ten, který přichází s iPhone, dává 1 ampére a v takové situaci zjevně nestačí. Takže něco je potřebnější například z iPadu. Má na výstupu 2,1 ampér a je schopen dát více energie, což stačí k zapnutí. Je to bezpečné? Apple říká, že to lze udělat, a nemá smysl jí nevěřit.
 • V případě, kdy není po ruce žádný jiný adaptér, je nutné provést následující operace-zastupovat zařízení v režimu DFU a na chvíli jej ponechat v nabíjení v tomto stavu. V tomto režimu obrazovka nespálí a nenačítá systém, což znamená, že nedojde k žádné spotřebě energie a vše půjde nabití baterie. Po 20-30 minutách zapneme iPhone a radujeme se, že se zastavení zastavila.
 • Tato metoda je jasně „pro amatéra“ a bude od vás vyžadovat určitou obratnost. Spočívá v připojení drátu k zařízení po dobu 2-3 sekund a bez čekání na jeho začlenění jej okamžitě vytáhne. A v takových malých částech k dobití baterie do stavu, který stačí pro úplné spuštění iPhone.

Nakonec bych si chtěl poznamenat, že situace zvažovaná v tomto článku rozhodně není normální a v dobrém případě musí být baterie změněna, aby v budoucnu nebyla žádná jiná překvapení.

Ale Moje firma je poskytovat radu a už se rozhodnete sami. měli byste běžet po nové baterii nebo „zmizí“!

P.S. Pokud jedna z možností pomohla. vložte „jako“, sdílejte úspěch! Pokud ne, pak napište do komentářezjistíte to, ale předtím stále stiskneme tlačítka sociálních sítí 🙂

Důvody, proč se Android vypne

Když se telefon vypne, vytvoří to určité nepohodlí a narušuje normální práci a komunikaci. Nejčastěji se majitelé starého vybavení setkávají s touto situací, ale v některých případech se mohou problémy stát novým zařízením.

Pokud je takový problém jednorázový, nepropadejte paniku. Důvod, proč je Android odpojen, může být v systému selháním banálních. Pokud je však pravidelný, doporučuje se gadget přenést do servisního centra.

Některé úkoly však lze zabývat doma. Úplné pokyny pro problémy s různým původem najdete níže.

Klíč zařazení nefunguje

Mechanické poruchy napájecích tlačítek se často stávají důvodem, proč je telefon samotný.

Je nemožné vyměnit klíč doma sami. Pokud k takové situaci došlo u nového gadgetu, došlo k továrnímu manželství. Při kontaktování záruční služby bude zařízení opraveno nebo nahrazeno novým.

Ale někdy rozpadu tlačítka napájení předcházejí údery a pády. Moderní smartphony jsou docela křehké a dokonce i malá rána na zem může vést k problémům a selháním v práci. Řešení je stejné. kontaktování servisního střediska, aby se nahradila klíč od výstupu na elektřinu.

Poruchy můžete diagnostikovat doma. Je nutné současně stisknout několik kombinací (například houpačka hlasitosti a vypnutí) a podívat se na výsledek. Pokud neodpoví správně, pak jsou nutné opravy.

Odvolená kontakty

Někdy se stává, že kontakty a smyčky jsou mírně odlety a pravidelně rozmazávají výkonový obvod.

Selhání

Další možností je nejvíce duha pro většinu majitelů vybavení. jedná se o selhání operačního systému. Chyby ve své práci mohou vést k „zmrazení“ buněčného při provádění určitého úkolu a neschopnosti jej vypnout (nebo restartovat) standardním způsobem. Můžete se pokusit vytáhnout baterii ručně a znovu zapnout. Tato metoda by však neměla být zneužívána.

Baterie

Pokud se telefon neustále vypne, nedrží poplatek a pomalu se nabíjí, jedním odchodem je dát další baterii.

Samozřejmě, na několik dní můžete prodloužit životnost staré baterie, ovládat pozadí a stahovat několik speciálních programů, ale baterie to neopraví.

Navíc oteklá nebo mechanicky poškozená baterie může nést nebezpečí pro život. Existují případy, kdy se vadná baterie rozzářila jednoduše v rukou uživatelů nebo v blízkosti jejich tváře a aplikovala vážné popáleniny.

Proto by nemělo být zpožděno výměnou baterie, zejména pokud slouží 3-4 roky nebo 300–400 cyklů náboje nabití. To ovlivní nejen pohodlí a výkon zařízení, ale také vás chrání před zdravotními riziky.

Oxidace kontaktu

Dokonce ani ti, kteří pečlivě a pečlivě ošetřují své chytré telefony, nejsou pojištěni z jiného typu mechanického poškození. oxidace kontaktů na základní desce.

Vlhkost se může dostat k kontaktům a spaya takto:

 • S ostrou změnou teploty (uvolňuje se kondenzát).
 • Časté nošení vybavení v jeho rukou za horkého počasí.
 • Zasáhnout v dešti.
 • Spadnutím do nádoby s vodou.
 • Jiný.

Moderní modely top.end jsou již vybaveny odolností proti vlhkosti, ale v rozpočtových buněčných buňkách není taková funkce žádná funkce. Vlhkost proniká do telefonu prostřednictvím konektorů, švů a reproduktorů a stává se katalyzátorem oxidačních procesů.

Stejně jako v předchozích případech to nemůžete manipulovat ručně a doporučuje se dát telefonu opravě mistrům.

telefon, zapne, vypne

Odstraníme přebytek ze systému

Android je umístěn jako otevřená platforma, takže si ji každý uživatel může přizpůsobit pro svůj vkus a potřeby. Nejčastěji k tomu dochází stahováním softwaru z Play Market, například Ccleaner.

Někdy se jedná o několik aplikací a někdy jejich počet dosáhne takového měřítka, že zařízení jednoduše nedodrží nakládání procesoru a neustále se vypíná.

 • Zkontrolujte autentičnost operačního systému. Pouze instalace OS licencovaného systému Android zaručuje, že smartphone se obvykle vyrovná s úkoly.
 • Vyčistěte úložiště z zbytečných programů. Optimální stahování. až 15 různých aplikací.
 • Zkontrolujte, zda je nainstalovaný nástroj s OS konflikt. Na fórech nebo v recenzích se najdete přímo v rámci programu na trhu.

Rozdělení Skille

Někdy je rozpis obrazovky omylem vnímáno za odmítnutí celulárního zapnutí. Vyvolává to poruchy v železe, kterým je zpravidla předcházeno pádem nebo kontaktem zařízení s vodou.

Na většině pomůcek je restart doprovázen malým kliknutím na vibro, které lze pociťovat, i když obrazovka nevykazuje známky života. Stojí za to zkontrolovat přítomnost odpovědi, pokud chybí. přiveďte pánovi.

Mechanické poškození

Různé typy „lety“. skutečná katastrofa pro křehká zařízení. Ve většině případů jsou do služby přivedeny přesně po pádu.

Po poruše si můžete zkontrolovat sami, mírně zakřivený smartphone ve svých rukou. Pokud je odpojen, znamená to, že oprav nelze vyhnout.

Pokud se po úderu začalo zahřívat zadní kryt ve fotoaparátu nebo baterii, pak s největší pravděpodobností je kořen problému v zpoždění za tepelným pokládkem. Konečné závěry můžete uvést až po analýze gadgetu.

Morální opotřebení

Průměrná životnost buněčného 3-5 let, za předpokladu, že neexistují žádné poruchy a respekt. Ale mnoho lidí je používá mnohem déle, takže postupem času musí častěji navštěvovat opravárenské body.

Co dělat, když samotný telefon vypne Android

Když už mluvíme o problému svévolného vypnutí smartphonu, nelze vyloučit žádné uvedené faktory. I když nevidíte vnější poškození, ne skutečnost, že všechny hardwarové komponenty fungují. Relativní rychlost zařízení také nenaznačuje nepřítomnost poruch. V tomto ohledu navrhujeme jednat v souladu s univerzální výukou, v rámci, jehož všechny možné důvody jsou stanoveny v pořadí frekvence jejich projevu.

Klíč zařazení nefunguje

Nejprve se musíte ujistit, že jednáte s dobrým tlačítkem napájení. Gadget je samozřejmě vypnut nejen stisknutím klávesy napájení, ale také výběrem vhodné akce v okně vyskakovacího okna. Existuje však tak.called nucené vypnutí, když je dostačující, aby uživatel držel tlačítko několik sekund, a chytrý telefon automaticky dokončí práci.

Pochopte, zda tomu tak je v případě vašeho gadgetu, je možné, zda se po nuceném vypnutí zapne. Pokud je práce telefonu obnovena automaticky, pak existuje velké riziko, že klíčovou poruchou je příčinou problému. Chcete.li to vyřešit, budete potřebovat:

 • Vyčistěte mezery klíče.
 • Otřete tlačítko vlhkým hadříkem.
 • Pokud se klíč stále drží, měl by být gadget předán servisnímu centru.

Pokud však restart není v režimu bez zastavení, ale jednou týdně nebo den, rozhodně to není tlačítko. Nejpravděpodobněji je na vině dalším faktorem a možná je popsán v jednom z následujících bodů.

Odvolená kontakty

Další hardwarový faktor, který je z hlediska diagnózy mnohem obtížnější. Smartphone se skládá z mnoha komponent spojených různými smyčkami a kontakty. Pokud kontakty začnou odcházet kvůli nesprávné fixaci, pak je obvod roztrhaný a zařízení se vypne.

Bohužel doma můžete diagnostikovat odchozí kontakty pouze v případě odnímatelné baterie. Nejprve je to však pouze jedna ze součástí smartphonu. Za druhé, moderní modely z velké části mají nevyjímatelné baterie. Proto pro diagnostiku i pro řešení problému budete muset kontaktovat středisko servisního servisního střediska.

Selhání

Problém samozřejmě vyvstává daleko od selhání vnitřních složek smartphonu. Libovolné vypnutí je často způsobeno selháním softwaru. A v takové situaci můžete udělat několik způsobů. Nejjednodušší možností je restartovat telefon sami a pak se možná přestane vypnout bez účasti uživatele.

Bohužel, toto doporučení pomáhá velmi zřídka, protože povinné dokončení gadgetu je častěji způsobeno hlubšími softwarovými problémy, které lze vyřešit pouze resetováním nastavení:

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Přejděte do části „Obnovení a resetování“.
 • Klikněte na tlačítko „Nastavit nastavení“.
 • Potvrďte operaci.

Důležité. Během vrácení parametrů z vašeho smartphonu budou všechna data odstraněna. Proto se vyplatí předem pečovat o vytvoření zálohy v sekci nastavení „obnovení a resetování“.

Uživatelé někdy dokážou chybu opravit méně radikálním způsobem, aniž by se uchýlili k propuštění. Například se můžete pokusit jednoduše aktualizovat aktuální verzi operačního systému v sekci nastavení „On Phone“. Je možné, že nucené dokončení smartphonu je obrovským problémem vašeho modelu, který vývojáři opravili vydání aktualizace.

Baterie

I když telefon má nejpokročilejší vlastnosti, nebude schopen pracovat bez baterie. Proto je v průběhu nalezení způsobu odstranění problémů důležité podrobně zvážit všechny faktory související s prací baterie.

Za prvé, může to být původně vadné. Za druhé, baterie je časem vyčerpána a měla by být vyměněna. A konečně, nejnebezpečnějším faktorem je nadýmání baterie, která vede nejen k libovolnému obratu gadgetu, ale také k výbuchu zařízení. Ve všech případech pomáhá pouze výměna baterie, ale vina této komponenty musí být stále potvrzena a zde můžeme znovu doporučit kontaktování servisního centra.

Oxidace kontaktu

Dříve jsme již zvážili možnost, ve které spojující kontakty ovlivňují vypnutí telefonu. Jde však být nejen to, že odcházejí, ale také při oxidaci pod vlivem vlhkosti. Bohužel, protože mluvíme o vnitřních složkách gadgetu, nebude fungovat k odstranění oxidace doma. Pokud nemáte upínací kontakty, pokud zařízení má odnímatelnou baterii. Ale opět je baterie pouze jednou ze součástí práce, na které by mohlo dojít k porušení.

Odstraníme přebytek ze systému

Vraťme se k chybám softwaru, které mají být opraveny doma. Smartphone se často začíná zpomalovat nebo svévolně vypnout kvůli přetečení úložiště. Jak říkají odborníci, ve vnitřní paměti by mělo být vždy minimálně 15-20 % volného prostoru z celkového objemu. Pokud máte paměť, nezapomeňte se postarat o odstranění dalších souborů a aplikací.

Je také možné vyčistit prostor odstraněním mezipaměti (dočasné soubory). To se provádí takto:

Proč je váš telefon Android zapnut a vypne se sám?

Aktualizujte Android OS

Aby vaše zařízení fungovalo nepřetržitě, je důležité pravidelně aktualizovat operační systém Android. Nezapomeňte čas od času zkontrolovat a načíst nejnovější aktualizace. Aktualizace pomůže zlepšit celkovou práci zařízení a chránit ji před jakýmikoli bezpečnostními hrozbami. Pokud tedy vaše zařízení zamrzne a restartuje, jednoduchá aktualizace operačního systému vám pomůže vyřešit problém následovně:

 • Otevřete aplikaci „Nastavení“ na telefonu Android a přejděte do sekce „ON“ Phone “.
 • Dotkněte se aktualizace systému.
 • Touch Zkontrolujte dostupnost aktualizací.
 • Vaše zařízení si automaticky stáhne dostupné aktualizace.

Pokud takové aktualizace neexistují, zobrazí se následující zpráva: nejnovější verze je nainstalována na vašem zařízení.

Aplikace blízké pozadí

Pokud vás zajímá, co dělat s telefonem, který je restartován, měli byste zavřít všechny aplikace pracující v pozadí. Je možné, že jedna z těchto aplikací je způsobena náhodným restartem telefonu Android. Je zřejmé, že zastavení takových vadných aplikací by mělo pomoci. Zde je způsob, jak můžete násilně zastavit aplikace na Androidu:

 • Otevřete „Nastavení“ zařízení a klikněte na „Aplikace“.
 • Poté klikněte na „Správa aplikací“.
 • Nyní najděte a klikněte na aplikaci, kterou chcete zastavit.
 • Stisknutím STORE STOP silně zastavíte vybranou aplikaci. Vysvětlili jsme to a vzali Instagram jako příklad níže.
 • Kliknutím na OK to potvrdíte v okně, které se nyní objeví.
 • Opakujte 3-5 kroků pro všechny aplikace, které chcete zastavit.

Pokud se Android náhodně restartuje, problém nezmizí, níže budeme diskutovat o metodách čištění aplikací KESH a procesu odstraňování aplikací třetí strany.

Pokud se váš telefon zapne a vypne sám, aktualizujte aplikace třetích stran.

Aplikace třetích stran mohou někdy způsobit cyklické opětovné načtení zařízení. Kromě toho může zastaralá verze těchto aplikací odpovědět na otázku: Proč se můj telefon Android restartuje sám o sobě ? Proto byste měli pravidelně kontrolovat dostupnost aktualizací a instalovat aktualizace aplikací, jak je popsáno níže:

 • Spusťte Google Play Shop a klepněte na ikonu profilu v pravém horním rohu obrazovky.
 • Nyní klikněte na „Správa a zařízení“.
 • V části „Aktualizujte aplikaci„ klikněte na “Přečíst více“. Uvidíte dostupné aktualizace vašeho zařízení.
 • Vyberte „Aktualizovat vše“ a aktualizovat všechny nainstalované aplikace současně. Nebo klikněte na „Aktualizovat“ pro konkrétní aplikaci.

Vyčistěte aplikace aplikace a data aplikace

Pokud přetížíte zařízení Android s zbytečnými soubory a daty, existuje vysoká pravděpodobnost, že selže a restartuje.

Chcete.li vytvořit prostor pro skladování, měli byste:

telefon, zapne, vypne
 • Zbavte se aplikací třetích stran, které nepoužíváte.
 • Odstraňte zbytečné fotografie, videa a další soubory.
 • Vyčistěte data mezipaměti ze zařízení.

Postupujte podle níže uvedených pokynů a vyčistěte mezipaměť a uložte data pro všechny aplikace:

 • Přejděte do nastavení aplikace, jako jste tomu bylo dříve.
 • Správa dotykových aplikací.
 • Najděte a otevřete jakoukoli aplikaci třetí strany. Klikněte na možnost paměti úložiště / média.
 • Dotýkat se čištění dat.
 • Kromě toho na stejné obrazovce klikněte na „Vyčistit mezipaměť“.
 • Nakonec kliknutím na OK potvrďte odstranění.
 • Opakujte kroky 3-6 pro všechny aplikace, abyste uvolnili maximální prostor.

To by mělo eliminovat drobné chyby těchto aplikací třetí strany a možná vyřešit problém náhodného restartování Android.

Odstraňte škodlivé / zřídka použité aplikace

Škodlivé aplikace třetí strany nebo aplikace jsou často poškozeny v průběhu času. To může vést k restartu vašeho zařízení Android. Nyní se objevují následující otázky: Jak zjistit, zda jsou aplikace třetí strany poškozeny, jak zjistit, která aplikace třetí strany způsobuje tento problém.

Odpověď je používat telefon v nouzovém režimu. Když používáte telefon v bezpečném režimu a zařízení funguje bez selhání, problém na zařízení rozhodně souvisí s aplikací výrobců třetích stran. Můžete zjistit, jak spustit telefon v bezpečném režimu, na webových stránkách výrobce stránek.

 • Odstranit nedávné stahování z telefonu Android.
 • Odstraňte zbytečné nebo zřídka použité aplikace.
 • Otevřete aplikační panel na telefonu Android.
 • Klikněte a podržte aplikaci, kterou chcete smazat, a klikněte na „Odstranit“.

Postupujte podle nastavení továrny

Pokud žádná z výše uvedených metod nemůže problém vyřešit, posledním prostředkem je obnovení továrního nastavení. Když vyhodíte nastavení do továrny, váš telefon bude obnoven do počátečního stavu systému, což odstraní všechny problémy v zařízení.

Jak nakonfigurovat volací z Googlu

Ale jedna věc je upozornění a druhá věc jsou příchozí výzvy. Na některých chytrých telefonech nejsou hovory z černého seznamu blokovány, ale procházejí, jako by na pozadí. To znamená, že v době samotného hovoru nic nevidíte, ale když volající předplatitel vloží telefon, může se obrazovka vašeho smartphonu zapnout a svědčit o této události.

Bohužel můžete tento problém vyřešit pouze nahrazením volání volajícího volajícího, které neskrývá hovory z černého seznamu, ale opravdu je zablokujete pro sebe, například jsem si vybral telefon z Google. V tomto článku jsem o tom mluvil více. nezapomeňte si přečíst, je tu spousta užitečných a zajímavých.

Vyměňte aplikaci „telefon“ pro skutečné blokování hovorů

Viry

Pokud důvody takového chování nelže v něčem vážnějším. Proč se telefon vypne a zapne? Za těchto okolností není zdrojem problému vždy zdrojem problému a jeho poruchy. Všechno je mnohem vážnější.

Jde o to, že pokud si všimnete, jak je telefon odpojen nezávisle a poté se zapne, je čas zkontrolovat přítomnost virů na přítomnost virů. Stávají se příčinou většiny selhání v práci gadgetu. Jak přesně bude telefon reagovat na konkrétní virus, je nemožné předvídat.

Pro vyloučení infekce se doporučuje používat speciální antivirové programy pro mobilní zařízení. Nebo vezměte gadget do servisního centra. Tam vám pomohou nejen zkontrolovat telefon, ale také „vyléčit“ jej v případě potřeby.

Proč se telefon zlomil

Takové problémy se zpravidla stávají zařízením, která jsou starší než 2-3 roky. Po tomto období se riziko rozbití výrazně roste. Pokud by se to stalo, je často výhodnější koupit si nový telefon než opravit ten starý, což riskuje, že rozpad bude vyloučen špatně nebo jiné, přijde na to. Přinejmenším bude záruka pro nové zařízení.

Neříkám, že si musíte vzít půjčku a koupit něco drahého. Po dobu 2-3 let jsou technologie levnější a často si můžete koupit telefon stejné úrovně mnohem levnější než předtím.

A narazili jste na problém s náhlým odpojením? Jak jste to vyřešili? Řekněte nám v komentářích nebo v našem telegramovém chatu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS