Tovární resetování xiaomi redmi poznámka 10 Pro. Mi poznámka 10 pro

Jak resetovat nebo tvrdě resetovat Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Pokud vaše smartphone Xiaomi Redmi Note 10 Pro běží velmi pomalu, visíte, chcete obejít zámek obrazovky nebo máte plnou paměť a chcete všechno vymazat, nebo ji chcete prodat nebo dát pryč a chcete zajistit, aby nikdo nikdo můžete získat přístup k vašim souborům a heslům, můžete provést resetování továrny a obnovit jej do původního stavu jako první den.

V následujících krocích vysvětlujeme, jak naformátovat Xiaomi Redmi Note 10 Pro, které vymaže všechny vaše informace a učiní je naprosto čistou, jak vyšel z obchodu.

Před provedením továrního resetu doporučujeme smazat všechny účty na zařízení, konkrétně je užitečné odvrátit účet Google, pokud se chystáte prodávat, darovat nebo rozdávat svou redmi poznámku 10 Pro. Tím se zabrání problémům pro nového uživatele, protože některá novější zařízení zahrnují funkčnost zvanou FRP (Protection Reseset Protection), která vyžaduje stejný účet Google nebo PIN kód, s nímž byla Xiaomi Redmi Note 10 Pro nakonfigurována při resetování továrny při resetování zařízení.

Mějte na paměti, že resetování nebo návrat do stavu továrny na mobilním/mobilním telefonu odstraní veškerý svůj obsah, takže před provedením toho, pokud to nechcete ztratit vše, proveďte zálohu svých dat.

V případě, že nechcete smazat data ze zařízení, můžete se pokusit restartovat Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Existují dva způsoby, jak provést reset na Xiaomi Redmi Note 10 Pro One prostřednictvím mobilních možností a další úplnější z režimu obnovy.

Obnovení z možností Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Pokud chcete provést reset pomocí možností zařízení k návratu do továrního stavu a Xiaomi Redmi Note 10 Pro, musíte postupovat podle těchto jednoduchých kroků:

Chcete.li získat přístup k nabídce Nastavení na vašem Xiaomi M2101K6G. Kliknutím nebo klepnutím na něj otevřete nabídku Nastavení.

Projděte se nastavením Xiaomi Redmi Note 10 Pro posunutím prstu zdola na horní část obrazovky, dokud nenajdete část „další nastavení“, je to možnost, která má ikonu se třemi elipsy vlevo. Kliknutím pro přístup.

Přejděte dolů po obrazovce, dokud nenajdete sekci s názvem „Backup Reset.„Kliknutím pro přístup.

Klikněte na „Vymažte všechna data (resetování továrního resetu) z této části nám umožní obnovit síťové možnosti, aplikace nebo resetovat Xiaomi Redmi Note 10 Pro Úplně.

Kliknutím na první možnost s názvem „Všechny soubory v telefonu“ pro vytvoření úplného formátu Xiaomi Redmi Note 10 Pro.

Zobrazí se první potvrzovací zpráva, která vám připomíná, že všechna vaše data budou z tohoto zařízení odstraněna, data, která jste nahráli do Google Kopie Instagramu nebo zálohování, které máte v cloudu, jako je Disk Google, Dropbox nebo One Drive, nebudou smazány. Stiskněte „Další krok“.

Zobrazí se druhá potvrzovací zpráva, která naznačuje, že všechny informace uložené na Xiaomi Redmi Note 10 Pro a všechny stažené aplikace budou vymazány a připomínají, že tuto akci nelze vrátit zpět. Pokud souhlasíte, klikněte na „OK“.

V případě potřeby nakreslete vzorec odemknutí obrazovky nebo zadejte heslo odemknout nebo PIN pro pokračování.

Vaše zařízení Redmi Note 10 Pro From Xiaomi se restartuje a trvá několik minut, než se objeví zařízení do stavu továrny a optimalizuje aplikace předinstalované v operačním systému Android 11, MiUi 12.

Hodnocení uživatelů Resetujte Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Obnovte s pevným resetem nebo režimem obnovy Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Obnovte s pevným resetem nebo režimem obnovy Váš Xiaomi Redmi Note 10 Pro může vyřešit problémy, které nebyly vyřešeny normálním resetem továrny.

tovární, resetování, xiaomi, redmi, poznámka

1- Nejprve vypněte svůj Xiaomi Redmi Note 10 Pro úplně. Pokud nemůžete odemknout obrazovku, stiskněte a podržte tlačítko napájení asi 20 sekund a telefon se vypne.

2- Pokračujte v držení na hlasitosti dolů a napájecí klíče dohromady na několik sekund ve vaší Xiaomi Redmi Note 10 Pro. V některých zařízeních podle verze Android může být kombinací klíčem na napájení a klíč hlasitosti.

3- Když se zobrazí logo Xiaomi, uvolněte tlačítka.

4- Posuňte nabídku s klávesami pro zvýšení hlasitosti a hlasitosti, dokud nedosáhnete možnosti „Režim obnovy“ a stisknutím tlačítka napájení získáte přístup.Pokud se nabídka zařízení objeví v čínských znacích, kliknutím sem zobrazíte, jak resetovat mobil v čínštině

5- Pomocí kláves hlasitosti a hlasitosti pro výběr možnosti „Vymazat si mezipaměť“ a stisknutím tlačítka napájení aktivujte možnost a vymažte mobilní mezipaměť.

6- Po několika sekundách se vrátíte na předchozí obrazovku, s tlačítky hlasitosti přejdou na možnost „Vymazat data / tovární resetování“ a stisknutím tlačítka napájení zadejte tlačítko napájení. Objeví se obrazovka s mnoha noes a ano, s opětovným klíčem hlasitosti přejděte na ano a stiskněte tlačítko napájení.

7- Po opětovném dokončení s klávesami hlasitosti klikněte na „Reboot System Now“ a stiskněte napájecí klíč vašeho Xiaomi Redmi Note 10 Pro, zařízení se restartuje a trvá několik minut, než začnete, zatímco obnovíte zařízení do svého továrního stavu a optimalizujete se a optimalizujete a optimalizujete Aplikace předinstalované v systému Android 11, MIUI 12.

Redmi Note 10 Pro (Indie) Dlouhodobý přehled

Xiaomi Redmi Note 10 Pro je vysoce hodnotná návrh pro nakupující s rozpočtem. Hlavní turners na této cenově dostupné střední oblasti jsou obnovovací frekvence 120 Hz a nejlepší ve třídě Super Amoled Display, jednou rezerva pro vlajkové lodě. Zatímco Redmi Note 10 Pro (Global) zabalí neuvěřitelnou 108MP fotoaparát, indická varianta, která jde podle stejného názvu.

Naše rozhodnutí koupit a poté přezkoumat Redmi Note 10 Pro (Indie) je založeno na své ceně 250 nebo 18 999 ₹ 21 9999. 228 na Amazonu.com versus 340 pro Pro Max (nebo globální redmi poznámka 10 pro). V průběhu měsíců testování stále stojíme podle našeho rozhodnutí na základě toho, co za cenu dostaneme. Dobře, pojďme se ponořit do toho, co dělá Redmi Note 10 Pro jedním z nejlepších nákupů roku 2021. Plná pára dopředu!

Design

Návrhový jazyk Xiaomi Redmi Note 10 Pro silně si půjčuje od zbytku Xiaomiho seznamu chytrých telefonů a méně z předchozích redmi iterací. Nastavení čtyř kamery je víceméně totožné od toho, co najdete v sérii MI, stejně jako obecná estetika zařízení.

PRAVDA FORMACE, Xiaomi vydal 3 poznámka 10 pro varianty: čínská verze, indická verze a globální verze. Hlavními rozdíly jsou panel LCD pro čínskou variantu a odšťavňoval 108MP kameru pro globální variantu na rozdíl od kamery 64MP pro indickou verzi, která prodává za nižší cenu.

Kamera vyčnívá poměrně vzdálenost. Bylo by výzvou se potýkat se zařízením na rovném povrchu, ale Xiaomi správně předpokládal, že bychom se neodvážili použít poznámku 10 pro bez bundy. Facku to dál a kolísání je historie a zároveň vám dává klid.

Redmi Note 10 Pro také stanoví úspěšnou vzpouru proti bollockům podněcovaným Apple a v současné době infikuje špičkové výrobce smartphonů. Zařízení hrdě dodává nabíjecí cihlu a konektorem pro sluchátka. Do našeho revizního zařízení nebyla zahrnuta žádná sluchátka, které je v pořádku. Nikdy stejně nepoužívám tato sluchátka.

Horní a dolní dům reproduktory a mikrofonů. Poznámka 10 Pro také zahrnuje funkční IR blaster. Přestože má obrazovku AMOLED, je to tlačítko napájení na pravé straně, které se zdvojnásobí jako skener otisků prstů.

Kamery

Primární fotoaparát senzoru indické varianta redmi poznámky 10 Pro není zvednut jako jeho mezinárodní bratranec, ale to neznamená, že je o nic méně působivé. Pokud chcete plný zážitek, získejte okázale pojmenovaně Pro Max (v Indii) nebo si myslíte, že na mezinárodní úrovni Note 10 Pro (s fotoaparátem 108MP). Na velikosti nezáleží (podívejte se na skromné ​​specifikace fotoaparátu iPhone vs pro srovnání).

Budu s tebou upřímný; Fotoaparát Redmi Note 10 Pro nedrží svíčku na nejvíce vlajkových lodí, takže ani předstíráme, že ano. To, co dostanete, jsou obslužné obrázky. Výstřely na redmi poznámce 10 Pro se mohou lišit od vynikajícího, tak v závislosti na prostředí, okolním světle a denní době.

V den, kdy je slunce slunečné strany nahoru a světlo je napomáhající, jsou obrázky jasné a veselé a kamera zachycuje hodně detailů. Ještě lepší je na detailech, které vrací přesné složení obrazu.

Při méně než ideálním osvětlení však kamera výchozí pro triky a nadměrné nasazení, aby byla práce dokončena. Všiml jsem si, že barvy, jako jsou červené, jsou často přepracovány na úkor detailů. Takže při bližším inspekci jsou obrázky zrnité jako fotografie z 90. let. Kamery vakuum živý koberec posetý špínou, aby vypadal spick a rozpětí jako displeje.

Něco jiného, ​​co jsem také ocenil mnohem víc, než mám právo na funkce kamery. Klon s fotografiemi/videa není sám o sobě jedinečný, ale je příjemné, že nemusím stahovat jinou aplikaci kamery, abych ji mohl využít. Podívejte se na některé ze shenaniganů, na které jsem vstal.

Výkon

Vrchol pod kapotou odhaluje nižší střední Qualcomm Snapdragon 732G Soc. I když existují rozhodně lepší procesory, bylo by těžké najít jeden lepší pro jeho cenu. Ostatní zařízení za podobnou cenu na trhu mají buď Snapdragon 662, MediaTek G80 nebo Exynos 7904, z nichž všechny chybí v palebném oddělení.

Běží na všech válcích, Redmi Note 10 Pro oslnění s ohromujícím displejem 120Hz Super AMOLED. Získáte lepší prohlížení úhlů a širší barevné škály než většina telefonů této ceny. A možná kvůli mému poměrně těžkému použití, baterie 5020 mAh trvá docela zásah při obnovovací frekvenci 120 Hz a nepřestává se za 8 hodin hrana za 8 hodin. Ve výchozím nastavení je však obnovovací frekvence nastavena na 60 Hz, takže jeho narážení na vyšší obnovovací frekvenci je vědomé rozhodnutí.

Představení je máslové hladké. Skener otisků prstů na boku je super rychlý, ale všiml jsem si, že po několika měsících použití koktalo jednou nebo dvakrát a odmítl reagovat. Ale to jsou malé brambory. Pro srovnání jsem otevřel aplikace vedle sebe s OnePlus 7T (běh Snapdragon 855) a Redmi Note 10 Pro. K mému překvapení obě zařízení spustila aplikace víceméně stejným tempem. Hry se nevykreslují téměř tak dobře, ale jsou slušné samy o sobě.

Redmi je citlivý a úchvatný, ale to neznamená, že Redmi je kdekoli blízko na 7T. Vlastně jsem si všiml pár škytavek sem a tam. Obrazovka na mě několikrát zamrzla z modré a baterie byla poměrně rychle vypuštěna, dokud jsem se nestanovil zpět na 60 Hz.

Možná, že jedna nevýhoda je absense 5g, která se rychle stává normou. Osobně se o to nestarám. 5G bude chvíli trvat, než se provede v mém regionu, a teprve potom vážně přemýšlím o získání smartphonu 5G. Po použití Indian Redmi Note 10 Pro jsem si všiml, že mimo Indii může být nedostatek rozsáhlých síťových pásů omezující. Spojení není v některých regionech tak silné a Wi-Fi výrazně oslabuje, když jsem v jiné místnosti ve stejném domě.

baterie

Xiaomi jasně dává více babku pro babku se zařízeními, která mají dlouhodobou baterii, surový zpracovatelský výkon a v těchto dnech AMOLED obrazovky za nízkou cenu. Redmi Note 10 Pro je klasickým příkladem toho. Baterie 5 020 mAh je více než dost, aby vás provedla celý den používání, a to i při obnovovací frekvenci 120 Hz, i když to nedělá žádnou laskavost.

Čím vyšší sazby daně z procesoru více, což není dobré pro celkovou dlouhověkost baterie. Zjistil jsem, že bych se mohl dostat pryč s používáním 120 Hz na rozdíl od 60 Hz kvůli tomu, jak rychle je 33w rychlé nabíječky šťávy. Dokážu doplnit 50% za méně než 30 minut. Kromě toho nemiluji jen animaci rychlého náboje, která ukazuje nabíjení v reálném životě. Docela cool.

Skin Miui Android

Redmi Note 10 Pro provozuje Android 11 rukavice v Miui 12, což je hit a chybějící v závislosti na tom, s kým mluvíte. Od psaní tohoto příspěvku to stojí na Miui 12.5.8, které čistí dům v některých systémových otázkách. Nyní jsem osobně byl vždy fanouškem MIUI, zejména v nabídce vertikálních nedávných aplikací. Nabídka horizontálních aplikací na vertikálním smartphonu je jen odpadky. Miui to dělá lepší ruce dolů.

Jedna věc, kterou jsem nedělal, byla volba písma. Odvážný výběr písma jde proti estetice MiUi do té míry, že vypadá na místě. Hodně z telefonu je především o umělecké hravosti, kterou miluji. Ale dostaňte se do prostředí a jsou to autoritářská odvážná písma, která mě prostě otřete špatně.

Něco jiného, ​​co jsem miloval, byla funkce „o telefonu“. Na jedné stránce, aniž byste museli stahovat aplikace třetích stran, máte přístup k informacím o specifikacích telefonu, bezdrátovém, aktuálním upgradu a podobném.

Softwarový bloatware

Redmi Note 10 Pro India slouží obvyklému přídělu bloatwaru, který by člověk očekával od smartphonu Android. Můžeme stále klasifikovat Google Apps jako Bloatware, pokud je použijeme dobrovolně? Zatímco jsem byl s většinou aplikací košer, zjistil jsem, že jsem nemohl odinstalovat Google One a Google platit zabezpečovací aplikaci také uskutečňuje některé aplikace na nízkém nízkém nízké. Alespoň to je snadné odinstalovat.

Když upgradujete MIUI, Xiaomi nainstaluje další bloatware na lůžko. Naposledy jsem zkontroloval, že jsem dostal Shareme, MI Coin, žluté stránky a několik dalších aplikací, které nelze odinstalovat, ale zpočátku tam nebyly.

Udržování to v rodině, redmi poznámka 10 pro si zachovává IR blaster, který nenajdete ve většině čínských smartphonů. S aplikací MI Remote App můžete ovládat televizi a další zařízení, která tuto technologii využívají. Připadá to, že se hodí ve špetce, když nejste na hledání dálkového ovladače, i když abych byl upřímný, použití aplikace není něco, co mi přichází přirozeně.

Síť mimo Indii

Zdá se, že Redmi Note 10 Pro z Indie postrádá některé provozní frekvenční pásky. Mezi podporované frekvenční pásy pro 2G patří GSM 850 /900 /1800 /1900 pro oba sim 1 sim 2. Pokud jde o 3G, získáte HSDPA 850 /900 / 1900/20100. Ale 4G zdaleka má nejmenší skupiny pouze z 1, 3, 5, 7, 8, 40, 41 kapel. Naproti tomu s globální redmi notou 10 Pro, která zabalí 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 32, 38, 40, 41. Všimli jsme si, že The Redmi Note 10 Pro Max podporuje stejné frekvenční pásky jako poznámka 10 pro Indie.

Denní mobilní využití je z velké části v pořádku. Přes méně kapel. Ať už jsem měl jakékoli nedostatky. Všiml jsem si však, že síla signálu Wi-Fi se rychle zhoršuje, když není v plivání vzdálenosti od routeru.

Redmi Note 10 Pro (Indie): konečný verdikt

Nevím o vás, ale narazil jsem na mnoho.přátelských smartphonů nabízejících polovinu palebné síly, kterou má redmi poznámka 10 pro. Obrazovka Super AMOLED 120Hz dělá svět rozdílů s ohledem na většinu chytrých telefonů na tomto cenovém bodě, obvykle jsou LCD obrazovky.

Pár to s slušným Snapdragon 732G pro spotřebitele, kteří chtějí zažít Snapdragon v moři středních nebo nízkých rozsahů MediaTek Processors a vy sami vítěze. Xiaomi tam však nezastaví. Beefy 5020Mah baterie je doplněna 33 W rychlým nabíjením cihel pro ty super rychlé top ups.

Na 250 (UGX 889 000) je Redmi Note 10 Pro (Indie) vysoce hodnotným návrhem pro nakupující citlivé na cenu, kteří chtějí ušetřit několik babek. Neexistuje žádný rozdíl ve specifikacích z redmi noty 10 pro max jiná než kamera. Je neomluvitelné zaplatit 340 (1 200 000 UGX) za redmi poznámku 10 Pro Max jen pro okrajově lepší kameru. Něco se pro mě nesčítá, nebo možná je to, jak to stálo v mém regionu.

Celkově jsem s nákupem docela spokojen.

Cena a dostupnost

Redmi Note 10 Pro můžete získat redmi note 10 pro z internetového obchodu Xiaomi India za 18,999 £ 21 999 pro model 8 GBB128 GB, vintage bronzový model nebo 15 999 na Flipkark pro OR 128 GB/6 GB RAM model nebo 228 na Amazonu nebo 228 na Amazonu nebo 228 na Amazonu nebo 228 na Amazonu nebo 228 na Amazonu nebo 228 na Amazonu nebo 228.com pro 128 GB/6GB RAM model.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Recenze Filipíny: Stále král?

Recenze Verdikt: Není pochyb o tom, že Redmi Note 10 Pro dominuje segmentu střední třídy na Filipínách znovu, přestože byl při spuštění dražší než jeho předchůdce. Zatímco upgrade procesoru je víceméně jen přírůstková změna, její další klíčové upgrady (konkrétně hlavní zadní kamera, displej a skladování), aby celkově fungovala lépe.

Díky své ceně nabízí The Redmi Note 10 Pro to nejlepší z obou světů mezi více prémiovým MI 11 Lite 4G a dostupnější Poco X3 NFC.

Redmi Note 10 Pro Review Philippines Specifikace:

 • Procesor Snapdragon 732G
 • 6GB/8GB LPDDR4X RAM
 • 128 GB UFS 2.2 Úložiště, rozšiřitelné prostřednictvím microSD
 • 6.67palcový displej Super AMOLED s plným HD, obnovovací frekvencí 120 Hz
 • 108-megapixel f/1.9 Isocell HM2 Hlavní kamera s PDAF, 5-megapixel f/2.4 teleobjektivní makro kamera, 8-megapixel f/2.2 ultraletní kamera, 2-megapixelový senzor hloubky
 • 16-megapixelový selfie kamera
 • 4G, LTE
 • Wi-Fi, Bluetooth 5.1, skener otisků prstů na boku, stereofonní reproduktory
 • Baterie 5020 mAh
 • 33W Rychlé nabíjení
 • Android 11, MIUI 12

Klady

 • Vylepšení kvality života, jako je UFS 2.2 úložné a stereofonní reproduktory
 • Panel AMOLED mnohem lepší než IPS

Nevýhody

 • Snapdragon 732G Sotva upgrade na Snapdragon 720G
 • Těžko rozlišovat vs mi 11 lite nebo poco x3 nfc

Řádek Redmi Note je bezpochyby nejprodávanější série Xiaomi a The Redmi Note 10 Pro je pokračovat v tomto vítězném pruhu. Ve srovnání se svým předchůdcem Redmi Note 10 Pro sleduje stejný osvědčený vzorec pro telefony skutečné hodnoty za peníze a zároveň začleňuje funkce nalezené u jeho dražších sourozenců.

Design

Redmi věří ve sloganu „Pokud se to nezlomí, neopraví“, protože redmi poznámka 10 Pro stále jde o sklenici zpět a plastový rám. Rozložení tlačítka je stále stejné a tlačítko napájení se stále zdvojnásobí jako skener otisků prstů. Co je nového v Redmi Note 10 Pro je to, že dostanete dva reproduktory-jeden nahoře a další na dně, vedle portu USB-C-zatímco konektor pro sluchátka se přemístí na vrchol.

Modul fotoaparátu je přemístěn do levého rohu a je větší než ostatní modely v řadě, protože hlavní kamera využívá větší senzor. Rána fotoaparátu I o něco větší ve srovnání s předchůdcem, a proto vám důrazně doporučujeme používat přiložené skříně křemíku tak, aby telefon položil naplocho, když jej položíte na stůl.

Chcete.li nahradit poměrně obrovskou ránu kamery, je Redmi Note 10 Pro je tenčí a lehčí než Redmi Note 9 Pro. Redmi Note 10 Pro je 8.1mm tenký (vs 8.8 mm) a váží 192G (VS 209G). Snížení hmotnosti je obzvláště působivé, zejména proto, že Redmi Note 10 Pro má stejnou velikost displeje a má stejnou kapacitu baterie jako předchůdce.

Displej a reproduktory

Místo konvenčního panelu IPS 60Hz na modelech podobně ceny získáte místo toho 120 Hz AMOLED displej, což je pravděpodobně jedním z nejlepších displejů, které můžete získat pro telefon střední dolety.

Zdůrazňujeme slovo pravděpodobně proto, že MI 11 Lite 4G používá lepší panel AMOLED, přestože má pouze 90 Hz. Je to proto, že dražší sourozenec Redmi Note 10 Pro má podporu pro 10bitovou barvu, což dává Mi 11 Lite 4G širší barevné spektrum, které se zobrazí na jeho displeji. S výjimkou toho, Redmi Note 10 Pro je stále ve své vlastní třídě, protože sotva najdete jakýkoli smartphone s 15k pod-PHP, který má panel AMOLED 120 Hz AMOLED.

Nevadí nám, že Redmi Note 10 Pro nemá skener otisků prstů otisků prstů nebo 10bitovou podporu barev, protože více záleží na tom, jak AMOLED displej zmenší celý zážitek ze sledování-zejména na střední rozsahu telefon.

Díky své rychlosti občerstvení 120 Hz a rychlosti dotykové odezvy 180 Hz jsou animace plynulejší a displej reaguje na dotykový vstup, který je důležitý ve hrách.

U reproduktorů získává redmi poznámka 10 pro upgrade se svým stereofonním reproduktorovým systémem. Mít dva reproduktory dává plnější zvuk ve srovnání s jedním reproduktorovým systémem, i když doporučujeme udržet hlasitost až 80% pro nejlepší možnou zvukovou věrnost.

Kamery

Vedle displeje je další velký upgrade Redmi Note 10 Pro Camera, protože získáte 108-megapixel Isocell HM2 senzor. Uvedená kamera je menší verze 108-megapixelu Isocell HMX fotoaparátu použitá na MI 11. I když postrádá OIS, Redmi Note 10 Pro získává pdaf s duálním pixelem, což se překládá na lepší rychlosti automatického zaostření.

Pro celkový výkon fotoaparátu je Redmi Note 10 Pro je jemnější, pokud jde o barvy, protože fotografie vypadají přirozeněji a méně nasyceně ve srovnání s jeho předchůdcem. Na obrázcích je stále patrné po zpracování, i když to není tak agresivní-to lze částečně připsat jeho lepšímu 108 megapixelovému senzoru.

Zatímco upgradovaná hlavní zadní kamera má své výhody, Redmi Note 10 Pro bojí trochu za slabého světla při použití výchozího režimu fotografií. Chcete-li vytěžit maximum ze záběrů se slabým osvětlením, budete muset přejít na noční režim.

Výkon a výdrž baterie

Redmi Note 10 Pro je dodáván s procesorem Snapdragon 732G, který je spárován s 8 GB LPDDR4X RAM a 128 GB UFS 2.2 Úložiště. Pokud tato konfigurace zazvoní zvon. V naší rychlé recenzi jsme zmínili, že Snapdragon 732G je v podstatě vyšší verzí Snapdragon 720G používané na Redmi Note 9 Pro a několik dalších telefonů středního rozsahu.

Zatímco Redmi Note 10 Pro vedla lépe než jeho předchůdce v benchmarku 3Dmark Slingshot Extreme (OpenGL), nižší skóre v Geekbenchu ​​je proto, že redmi poznámka 10 Pro musí řídit displej s dvojnásobným obnovovacím prostředkem než redmi poznámka 9 pro 60Hz IPS IPS panel.

Pokud jde o výdrž baterie, baterie 50202 mAh Redmi Note 10 Pro nás trvala trochu přes 12 hodin s naším testem video smyčky, což je nižší, než to, co očekáváme na telefonu s velkou baterií. I když se to do značné míry očekává kvůli svému panelu 120 Hz (a že si můžete vybrat pouze mezi 60 Hz a 120 Hz), myslíme si, že to lze dále zlepšit optimalizací softwaru v blízké budoucnosti, takže budeme čekat, až se Xiaomi vynoří další další Aktualizace miui, aby se to vyřešila.

Zabalit a závěry

Není pochyb o tom, že Redmi Note 10 Pro je ve svém segmentu vládnoucího krále: i když je to o něco drahé než jeho předchůdce, velký displej upgrade a hlavní zadní kamera s vyšším rozlišením ospravedlňuje prémii. A i když bychom doporučili Redmi Note 10 Pro v srdečním rytmu, Xiaomi má více možností pro své zákazníky: ti, kteří mají pevnější peněženky 11 lite 4g.

Na konci dne má Xiaomi solidní sadu nabídek v segmentu střední třídy a Redmi Note 10 Pro nabízí to nejlepší z obou světů, pokud jde o ceny a funkce, které musí nabídnout.

Redmi Note 10 Pro Recenze Filipíny

Redmi Note 10 Pro je cena za 12 590 PHP pro model 6 GB/128 GB a PHP 13 590 pro model 8 GB/128 GB. Obě varianty jsou k dispozici v autorizovaných obchodech Xiaomi a v jejich oficiálním obchodě Lazada.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Recenze

Xiaomi spustila nejnovější iterace svých smartphonů Redmi Note ve formě řady Redmi Note 10. Poté, co se posunula směrem k OLED displeji z IPS, série Redmi Note 10, zejména The Note 10 Pro, má nyní hlavní výhodu proti ostatním konkurentům. Už týden používáme Redmi Note 10 Pro a tady je naše úplná recenze.

Design a konstrukce

Redmi Note 10 přichází v Onyx Grey, Glacier Blue a Gradient Bronze Colors. Jednotka, kterou máme po ruce, je v Onyx Grey Colorway a je to absolutní oční kanad s odstínem přechodu, který se mění v závislosti na úhlu, světlo to zasáhne. Máme zde také čtyřkolky, které nesou podobný design modulu fotoaparátu jako Xiaomi Mi 11 a MI 10 Ultra. Modul fotoaparátu vyčnívá, takže zařízení se při stavování na rovném povrchu kolísá. Rovněž stojí za zmínku, že The Note 10 Pro má ochranu proti rozštěpu a prachu s hodnocením IP53.

Vpravo jsou tlačítka hlasitosti a tlačítko napájení/zámku oblouku, které také zdvojnásobí jako skener otisků prstů. Funguje to docela dobře, reaguje a je také umístěn poblíž středu rámu pro snadnou dosažitelnost.

Vlevo máme podnos z trojité karty pro dvě karty nano-SIM a kartu microSD.

Nahoře, jsou tu 3.5 mm konektor pro sluchátka, reproduktor, IR blaster a sekundární mikrofon.

Mezitím máme na dně hlavní mikrofon, port USB-C a další reproduktor.

Cítí se prémiové, ale křehké, pravděpodobně kvůli skleněnému zadnímu panelu. Zakřivené strany však usnadňují držení. V 193g má slušnou krádež a je to pěkná váha pro telefon této velikosti.

Displej a multimédia

Poznámka 10 Pro dostane 6.67palcová obrazovka FHD AMOLED DOTDISPLAY, s tenkými rámy a malou děrkou na horním středu pro jeho přední kameru. Nad tím najdete sluchátka. Pokud jde o ochranu, je pokryto Corning Gorilla Glass 5 a předinstalovaným chráničem obrazovky.

Obrazovka je ostrá, má dobré sledovací úhly a hluboké černochy. Barevný profil můžete také upravit třemi možnostmi. auto, nasycené a standardní. K dispozici je také možnost upravit teplotu barev. Při 450nitách je to dostatečně živé pro venkovní použití. Redmi Note 10 Pro také nabízí rychlou frekvenci 120 Hz pro hladší zážitek na obrazovce. Je nastavena na 60 Hz mimo krabici, takže jej budete muset povolit ručně. Displej telefonu je také dodáván s mírou dotykové odezvy 240 Hz, což je lepší pro věci, jako je hraní her.

Pokud jde o kvalitu zvuku, Redmi Note 10 Pro má dvojí reproduktory. Jsou hlasité, jasné a svěží. Zvukový profil zdůrazňuje vokály a střední frekvence, ale chybí v basovém oddělení.

Fotoaparát

Redmi Note 10 Pro sbaluje nastavení čtyřkolky sestávající z 108 MP F1.9 Main, 8MP F2.2 ultralehké, 5MP F2.4 Telemacro a 2MP F2.4 Hloubkový senzor. 16MP F2.45 fotoaparátů zpracovává selfies.

Pokud jde o kvalitu, jsme ohromeni vytvořenými obrázky. Přináší mnoho detailů, zářivých barev a slušného dynamického rozsahu za jasných podmínek. Ultrawide fotografie také dopadají dobře. Nicméně, při pohledu na okraje a rohy, existuje určitá měkkost a zkreslení. Pokud jde o makro výstřely, je to docela působivé. Podrobnosti jsou jasné, svěží a barvy jsou živé. Pro záběry s nízkým osvětlením také dělá slušnou práci.

Na druhé straně selfies nabízejí dostatek detailů a barvy jsou pěkné i v režimu portrétu. Oddělení pozadí je také dobré a můžete dokonce upravit množství rozostření.

U videí můžete střílet až 4K při 30 FPS. Stejně jako u fotografií je kvalita ostrá s dobrým dynamickým rozsahem a barvami. K dispozici je také možnost elektronické stabilizace, avšak k dispozici pouze pro 1080p na 30 snímků za sekundu.

OS, UI a aplikace

Spuštění softwarové show je MIUI 12.0.3 Na základě Android 11. Je to vylepšené, ale známé uživatelské rozhraní, které obsahuje vlastní ikony a tapety. Aplikace jsou uspořádány na domovské obrazovce, ale je zde také možnost pro zásuvku aplikací, pokud je to to, co dáváte přednost. Uživatelé mají také možnost vybrat mezi režimem světla celého systému nebo tmavým režimem. K dispozici je také vždy zobrazení se spoustou možností přizpůsobení.

Předinstalované aplikace zahrnují Amazon Shopping, Iqiyi. LinkedIn a rezervace.com. Zbytek jsou aplikace Google a výchozí aplikace Xiaomi. Storage-Wise, dostáváme 128 GB celkového úložného prostoru s 105 GB použitelnými. Pokud chcete úložiště rozšířit, můžete využít vyhrazený slot pro kartu microSD.

Výkon a benchmarky

Napájení redmi poznámky 10 Pro je Qualcomm Snapdragon 732G s Adreno 618 GPU. Poznámka 10 Pro má dvě varianty RAM a úložiště, 6 GB a 8 GB RAM a 64 GB a 128 GB interního úložiště. Výkon je skvělý, zejména pro běžné úkoly, jako je fotografování a videa, spouštění aplikací na sociálních médiích současně a procházení.

Bohužel jsme nebyli schopni získat na zařízení žádné další referenční hodnoty, protože z nějakého důvodu to telefon nedovolil. Aplikace 3Dmark dokonce říká, že „Některá zařízení mohou blokovat online připojení pro některé aplikace pro benchmarking.“

Můžeme však říct, že to z našich zkušeností běží docela dobře. Běží dobře při hraní her jako Genshin Impact, Call of Duty: Mobile a Asfalt 9 v nejvyšších nastaveních, s minimálními kapkami rámu. Nějaké oteplování lze pociťovat, ale není to tak obtěžující.

tovární, resetování, xiaomi, redmi, poznámka

Konektivita a životnost baterie

Funkce připojení zařízení jsou poměrně základní s Dual-SIM, 4G LTE, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, GPS, FM Radio, IR Blaster a USB typu-C. Žádné 5G nebo Wi-Fi 6 se zde najdete.

Když jsme zkontrolovali baterii, dostali jsme velkou buňku 5 020 mAh s podporou rychlého nabíjení 33 W, což nás zabralo kolem 1.5 hodin pro plné nabití zařízení. Při testu baterie PCMark jsme dostali skóre 18 hodin a 27 minut, což je skvělé. Mezitím nám v našem standardním testu video smyčky (1080p video na smyčce, 50% jas.

Závěr

Celkově je Redmi Note 10 Pro docela působivý smartphone s panelem AMOLED s obnovovací frekvencí 120 Hz, hodnocením IP53, dobrými kamerami a skvělou výdrží baterie. Chybí však připojení 5G, které byste mohli chtít, aby váš další telefon měl, pokud ho plánujete ponechat několik let. Xiaomi to mohlo také vybavit čipovou sadou vyšší třídy, ale to tak nebylo, pravděpodobně udržet náklady dole. Přesto ze zařízení získáváme skvělý výkon a můžeme být dobrým kandidátem jako solidní denní řidič.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Price a dostupnost na Filipínách ještě musí být oznámena.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro (Global) Specifikace: 6.67palcová FHD (2400 x 1080) AMOLED DOTDISPLAY 120Hz REFRESH FACE, 240Hz Touch vzorkovací frekvence, HDR10 CORNING GORILLA GLAS.2 Quad-Real Cameras: 108MP F1.9 Main, 9-in-1 Super Pixel 8MP F2.2 ultra široký 5MP F2.4 Telemacro 2MP F2.4 hloubka 16MP F2.45 Přední kamera Dual-SIM 4G LTE Wi-Fi 5 NFC (závislá na trhu) Bluetooth 5.1 GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS USB-C IR IR BLASTER ARC Boční skener otisky Onlack Dual-mluvčí, zvuk Hi-Res 3.5mm zvukový jack IP53 Splash-Ofal Miui 12 (Android 11) 5 020 mAh baterie w/ 33W rychlé nabíjení 164 × 76.5 × 8.1 mm 193 g ledovce modrá, onyx šedá, gradient bronz

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Análisis: un Gustazo de Experiencia multimedia por menos de 300 eur

Tras Conocer SU (de momento) Primer Buque Insignia, El Xiaomi Mi 11, La Marca Ha Pasado A Su Gama Más Competitiva en relación Calidad Precio, con el persiso de Poco. Los Redmi Poznámka Suelen ser objeto de aención por esto de manera tradicional y el enálisis del xiaomi redmi poznámka 10 pro vemos la que es su máxima apuesta este año hasta la fecha.

El Pasado Año Vimos Hasta Cuatro Redmi Note 9, Siendo El Xiaomi Redmi Note 9 Pro El Que más ofrecía a nivel de algunos aspetos. Poznámka 10 Pro es Su Ucesor y en gran parte un Mellizo Muy Parecido, Habiendo Centrado Las Principales Aktualizaciones en el diseño y las cámaras. Veamos qué tal es en el Día a Día.

Ficha Técnica del Xiaomi Redmi Note 10 Pro

108 MP f/1.9uga 8 MP f/2.25 MP Telemacro f/2.42 MP Profundidad

164 x 76,5 x 8,1 mm x 193 g

IP53, Lector de Huella lateral, Estéreodual SIM, IR

Xiaomi Smartphone Redmi Note 10 Pro 6, 67 “ 6 GB/128GB NFC Dualsim Onyx Grey

Diseño: La Rica Mecedora

La Lotería del diseño de los módulos de cámara en xiaomi es un bombo lleno de bolas que gira y gira sin parar. Parafraseando A Forest Gump Podríamos Decir Que La Vida, Como el Diseño del Módulo de Cámaras de Xiaomi, es una caja de bombones en la que nunca sabes qué te va a tocar.

Geny Aquí Vemos, Algunos, de Los Xiaomi Mi 10t, Mucho Más que del Xiaomi Redmi Note 9t. Aunque al que realmente nos receerda esta joroba es a la del vivo x51 5g, con eso de los dobles niveles y los destintos contornos para cada elemento.

Son cuatro cámaras traseras (que luego describiremos) que se reparten en un sub-módulo superior, con mucho más protagonismo para la principal y su sensor de 108 megapíxeles, el cual con el que es el primer desnivel con respecto a la trasera crea una protuberancia que pide a gritos funda, más que por la protección por el extremo balance que experimentaremos si lo usamos apoyado en una superfice. Estas cámaras encajan en una trasera concabado en brillo y un muy diskreto degradado que no resbala, teraque es un imán para Las huellas dactilares.

Esta Superfice Favorice El Buen Agarre, Al no Deslizarse y al estar muy bien integrada el el marco de metal, También en brillo y corndan en los lados exterior e inzerior (de nuevo, como en los mi 10t y el vivo). Buenas Nocicias Syn que la Trasera se curva pero no la Pantalla, siendo un móvil cómodo de sostener y de usar.

Žádné es un un móvil grueso, sobre todo teniendo en cuenta que tiene una batería de tamaño značné. De la Selección que Presentamos A Continuación no Gana en Volemen o peso, siendo algo más compacto que el redmi poznámka 9t teniendo la pantAlla ligeramente más grande, terací es un móvil más bien grango y largo y largo y largo.

Altura (Milímetros) Anchura (Milímetros) Grosor (Milímetros) Peso (Gramos) Pantalla (Pulgadas) Batería Superficie (CM2) (CC) Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Xiaomi Redmi Note 9t

Vivo X51 5G

OnePlus 8t

Samsung Galaxy S21

LG Velvet

Motorola Edge

Huawei P40 Pro

164 75,6 8,1 193 6,67 5.020 125,46 101,62
161,2 77,3 9,1 199 6,53 5.000 124,61 113,39
158,46 72,8 8,04 181,5 6,65 4.315 115,43 92,81
160,7 74,1 8,4 188 6,55 4.500 119,08 100,03
151,7 71,2 7,9 169 6,2 4.000 109,01 85,32
167,08 74 7,85 180 6,8 4.300 123,58 97 0103
161,4 71,1 9,29 188 6,7 4.500 114,75 106,60
158,2 72,6 8,95 209 6,58 4.200 114,85 102,79

Zvažte que que skutečné nekomplikado encontrarnos con un móvil que pasa de los 200 gramos, los 193 del redmi 10 pro syn, Quizes, un dato pozitivo si huimos de estos smartphones más pesados. Más Allá de Compaciones Numéricas, El Redmi Note 10 Pro no cansa ni resueta pesado tras usarlo todo el Día.

Dekíamos que la pantalla no dibuja curvaturas a los lados y lo que tampoco dibuja es notch, algo que ya no solesos ver, heredando así en agujero en pantAlla en la parte izquierda que vim e el redmi en en en en en en en en en en en en en en en en en pero ocASi. El Auricular Emerge de Manera Muy Discreta Entre El Borde de Metal y la Pantalla, Estandno uno de los altavoces en el borde superior y el el el nižší, colocado a un lado del usb tipo c en el borde nižší.

HABLANDO DE AUDIO Y DE DESEñO, TESTAMOS QUE HABEMUS CONTOR. Y do panelu Ser Un AMOLED, El Lector de Huellas es en un lateral.

En General Nos Parece Un Móvil Muy Bien Construido, que en el caso del tono gris oscuro llega a ser elegante y diskreto. Los Materials Parecen de Calidad y lo único que que que que moře una pega a la larga (aunque lo llevemos con funda) que los escalones de los módulos puedar quedar más fáciente polvo y microparticulas.

Pantalla: Uno de Los Mejores Puntos del Redmi Note 10 Pro

La intección con el redmi poznámka 10 pro Sucdede Gracias a una pantalla amoled de 6,67 pulgadas con resolución 2.400 x 1.080 Píxeles y una Densidad de Píxeles de 394 Píxeles por pulgada. El poměr de constaste es de 4.500.000: 1, El Brillo Máximo pico de 1.200 nits y la Tasa de regursco máxima de 120 Hercios, Siendo 240 Hz la Táctil.

Tratándose de Un Móvil de Gama Media, Sobre El Papel Son Espeififificanes que nos esperaríamos de Un Móvil Asi, más bien ambicios demarcación. El fullhd ha demostrado Ser una resolución más que suficiente para dar una buena excrencia de vizualización, y teraque la dennsidad no destaca, en Cuanto a definice es un panel más que korekce.

Viene Algo Sacurada de Fábrica, y Aquí nos acordamos de golpe que miui esa capa con destintos niveles de ajustes según de qué móvil (o rango) se trate. VEMOS Algunas Opciones Para Configurar la Pantalla, Pero No Tan a La Carta Como en el xiaomi mi 11. Aún ASI, Cambiando al Esquema de Colores Estandar (y Variando un poco el tono) queda algo más Natural y Agradable.

En este menú de ajustes vemos también el de la tasa de regursco, que podemos dejar en los 60 hercios estandar o bien optar por el máximo de 120 hz. POSTORIORTmente HABLAREMOS DE SI VEMOS QUE AFECTA O NO A LA Autonomía, Pero en General SE Agradece La Fluidez Extra de los 120 Hz y es un añadido que aconsejamos tener aktivity, dado que a 60 hz incluso in incluso el el Salto de una a app a oTra oTra Se Ralentiza (Casi se nota más en esto que en juegos).

En Cuanto al Resto de Ajustes de Pantalla, PESE A SER Versión Ligeramente Recortada de Miui SE MANTIENEN LA PRAYORÍA DE OPCIONE. Para Configurar la Pantalla Siempre Activa (Pantalla Ambiente) y Las Posibilidades de la Pantalla de Bloqueo Tenremos que ir a la Sección korespondente en ajustes, donde también podemos aktivity a aktivar ďál dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar dar.

La Navegación Ya Tiene Su Sección del apartsado de Pantalla de Inicio, Donde podremos además cambiar la configuración de las aplikace (que desde el preload ya podemos entre cajón o escritorio). SI SelecCionamos los Gestos de Navegación aprovecharemos un poco más la superfice disponible de Pantalla.

Hablando de esto, como hemos comentado en diseño, La Cámara Asoma por un agujero en la Pantalla, Quedando al Centro de la Misma. Al Ser de Diámetro Bastante reducido, povolení que la Barra de Tareas quede en unes 5,6 milímetros, con lo esta bastante ajustada al texto (sin lleg de la Pantalla por parte de la interfaz.

La Pantalla en General Da Muy Buena Experiencia, Tanto por la Sensibilidad Táctil Como por la vizualización. Lo único que quedaría sería atender al ajuste de brillo automatico, que es algo lento en reaccionar y queda alto en situaciones de baja luz, pero en en en en en en en en en aspectOs cumple.

Rendimiento: Una Aktualización JustA Que ResultA Suficiente

Para el Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Tal Y Como Vimos en El Xiaomi Redmi Note 9 Pro, La Marca Ha Recirrido A Uno de los Procesadores de Gama de Qualcomm También del Bando del 4G. SE Trata del Snapdragon 732G, Que en el dispositivo que hemos probado va Acompañado de 6 GB de Ram y DipOne de 128 GB de Almacenamiento (teravé Hay Versies Con 8 GB Ó 64 GB).

El Mismo Procesador Que Incluyó Su Primo Mayor, El Poco X3 NFC, Lo CUAL NOS Indica Que No Es Nuevo, Pero que puede ser Suficiente. Este caso efectaivamente También lo es, sin apriciar que al móvil le falten recursos de hardware para ejecutar bien las aplikace más coivigents.

Algo Posotivo es que apenas se calienta. Hemos Estado Jugando Tandas de 20-30 Minutos Sin Percibir un Aumento de Temperatura Pozoruhodné, por lo que el diseño y la construcción parecen favorita.

En Cuanto a los benchmarks, sólo hemos podido realizar con éxito uno de los testy obvyklé. Los Móviles de Xiaomi en ocassion nos dan errores en algunos, como es este caso, así que estaremos pendientes en la medida de lo positeble de AcTalizar los resultAdos si las apps funcionasen quizás tras alguna actalización del siStema. Y en todo caso, cabe esperar un resultAdo podobné al poco x3.

Xiaomi Mi 10 (Pro): How to make a factory data reset (hardreset) with the buttons?

Software: Los Fantasmas de Pasado Con Una Miui También „Del Pasado

Xiaomi Presenó Miui 12.5 let todos los móviles a los que llegará en el segundo trimerestre de 2021 no estaba éste incluido (bez „existea“ oficialmente), pero viendo que que todos los redmi note 9 cabe pensar que adelante también Se in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in inmié Tercero. Asi, por ahora lo que tenemos en el redmi poznámka 10 pro es miui 12.0.1 Sobre Android 11.

En la precarga de miui vemos lo obvyklý en las capas de personalización, este caso pudiendo ya personalizar algunos aspectOs e iciciar sesión/crearnos cuenta mi si nos interesa.Sigue Sin Haber Preselección de Instalación de Apps Como Vemos en One Ui, Aunque en principio en miui 12.5 Se Incluirá la posobilidad de desinstalarlas.

Esto lo comentamos porque seguimos encontrando bastante bloatware, es decir, apps propias y de tercres que pueden no interesarnos, como „services y contariorios“ o el nAvegador mi, y que ne siemprese de desinstal en el el el el el cas. Las de Terceros y Las de Google Las Podemos Desinstalar Si no Nos Sirven.

Los ajustes generály se mantienen también respektová a loretio en cuanto a secciones y aspectno, con ligeros cambios y adaptaciones, pero con apart apart aparts como como „funciones especiales“ o „aJustes adicionales“. Es por eso que, como en Cualquier Otro Móvil con miui, Comndga Explorar un Poco Las Opciones. Ya hemos visto que en el caso de la pantAlla hay bastantes optiones de personalización, por lo que esto nos sirve para aprovechar la dsis extra de.

Vemos de nuevo hra turbo, una sección de optiones para juegos que podemos abrir a modo de cajón de los mismos. Hay Algunas Opciones Activadas de Manera Automatica, Pero Lo IntereSante Es Explorar Las Posibilidades Para Llegar, Por Ejemplo, Los Ajustes Táctiles por juego. Žádný notaremos una diferencia exagerada, pero es un buen complemento para para los más jugones.

Con ésta y el resto de Opciones, miui sigue siendo una capa muy dokončení que normalmente da buena Experienciaa. ESO Sí, 60 Hz Seguimos Experimentando Cierto Lag que nos recuerda a Los Redmi Note 9, Pero Viendo que los juegos van muy bien sigue parecedo cosa de la optimización del software.

Xiaomi Redmi 10 hard reset сброс настроек зависает глючит тормозит висит how to reset

AdeMás, Siguen existoval Algunos Ajustes que convine hacer para evitar la publicidad. En nuestro caso no nos ha aparecido nada más allá de los ads en es escaneo de apps que viene active por defecto, pero una vez desactivado esto (y la opción interna de.personarizar anuncios) nos ha Vuelto a salir nada.

Biometria

Como Hemos Comentado Antes, El Lector de Huellas Se ubica en el lateral. La Experiencia es PRACTICAMENTE LA MISMA QUE EN OTROS REDMI O XIAOMI Con Este TIPO DE SENSOR, SIENDO UN DESBLOUKEO RÁPIDO Y Efectivo. De Hecho, es tan Sensible Que Si Apoyamos Sin Querer el dedo se desbloqueará con apenas hacerlo, aunque con el dedo algo humedecido no funciona.

El Reconocimiento obličej trabaja muy bien con algo de iluminación, de Hecho, llega a ser efectivo inkluso sin tenerlo de frente estrictamente. ESO Sí, en la Oscuridad No Funcionará aún con la luz que la Pantalla endendida emite.

Cámaras: Esperábamos Más de un Salto Teóricamente Cualitativo

Los 108 MegaPíxeles Estan de Moda, y desde Aquel Xiaomi Mi Note 10 Que los estrenó vinieron para quedarse. Esta resolución, La más alta que hemos visto por ahora en dispositivos móviles, povolení, sobre el papel, recortes má defididos y fotos de starosta dealle.

Más Allá de Esto, reprezentace que el starosta Salto con respektová al Redmi Note 9 Pro, El Resto de la Configuración Es Más Bien Conformista. Vemos Cuatro Cámaras Traseras Cuya Descripción probablemente no nos sorprenda:

 • Cámara Principal: Sensor DE 108 MegaPíxeles (1/1,52 pulgadas, 2,1 μm por Píxel) Con Lente de 6 Elementos con apertura ƒ/1/1.9.
 • Ultra Gran Angular: Sensor DE 8 MegaPíxeles Con Lente Con Campo de Visión de 118 Grados y Apertura ƒ/2.2.
 • „Telemacro“ (makro para los amigos) Con Sensor DE 5 MegaPíxeles y lente con apertura ƒ/2.4.
 • Sensor DE 2 MegaPíxeles Para Profundidad Con Lente Con Apertura ƒ/2.4.
 • Cámara frontální konzola senzor de 16 megapixeles y lente con apertura ƒ/2.45.

No Dispone de estabilización Óptica, teremos Veremos que en video se puede habilitar un modo de estabilización extra como solemos ver en los móviles de xiaomi. Este caso, la resolución más alta para el video con las cámaras traseras es 4k y 1080p para la frontal.

App de Cámara

Es útil recordar cómo es la app de cámara de xiaomi para ir ir advizedo las funiones y modos del redmi note 10 pro. SE MANTIENE LA INTERFAZ QUE HEMOS VISTO HASTA AHORA, ENCONTRANDO EN ESTE EL EL MODO MACRO Y EL DE 108 MegaPíxeles Además de los Habiuales, Cada un en un lugar.

El Modo Macro Será la opción para us. El Disparo A 108 megapixeles lo enntraremos en la Pestaña o bien en modo pro, Donde Podremos además Actirar el disparo en raw.

En la Barra Superior Tenemos También Los Accesos Directos de Flash, HDR, „Inteligencia umělá“, filtros y google čočka. En la parte dolní Las destintas pestañas y sobre ellas el cambio a gran úhlové y a los destintos zoom digitalis.

SIENDO ÉSTE UN MZEL DE GAMA Media, VEMOS Recortes En Algunas Funciones Como el Vídeo o el modo pro (bez sena hdr en el el videdeo ni vrchol fokus en el modo pro), pero aun así con las opciones que y el hecho de poder edtar los modos y parte de la interfaz hace que la app de xiaomi nos parezca bastante dokončit y versetil.

ESO Sí, SE recupera el lag Cuando se Actian y desactivan las funiones de hdr y ai. Algo que en este caso puede repercutir más de lo esperado, dado que el en baja luz (como a continuación veremos) se Verá condicionado según cuál de estas opciones tengamos activadas (y según el moment).

Cámaras Traseras

El Procesado de Xiaomi no Parece Haber Acompañado demasiado A Este Sensor de 108 MegaPíxeles lo bien que en princibio debería, dado que en condiciones fapreables nos parece que que que que lAmeras lases nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos nos llam Aención o zvažoval que éste podría ser un serio soupeř batir en fotografía en la gama media de este año, zejména sabiendo que realme se trae el mismo senzor a su gama media.

Lo decimos porque vemos que la nitidez en los fondos es bastante baja, con contornos poco definidos y sobre todo por unes colores muy lavados. En General Les Falta Algo de Vida A Las Fotos en Este Sendido, Si Bien Veremos que el el caso de Las makro (con un entorno muy, muy příznivé) esto logra mejorar.

Žádný Vemos una diferencia muy Pozoruhodný. Pero en General Poca Differencia más Allá del Tamaño de la Foto, de hecho al recorte es mejor el zoom 2x digitální que el de la foto a 108 megapixeles.

El hdr es bastante doporučující por la tarde, porque normalmente ayuda a definir fotos que nos saldrán apenas definidas fuera del Área de enfoque. De diía, en un espacio abierto y con luz homnante, podremos notar algo más de Rango dinámico y cambios en la interpretación de sombras, pero normalingamente el cambio es poco acusado.

tovární, resetování, xiaomi, redmi, poznámka

Sobre Todo Lo Notaremos de Noche y AtardeCiendo/AmaneCiendo. De Hecho, por la noche nos ayuda a sacar contornos donde podemos encontrar borrones, pero a cambio también tenemos una dosis de sutexposición que que novoal.

Colación de esto, vemos que se echa en falta más estabilización de noche, zejména si ne recerre al modo noche. NOS Han Salido Mutas Fotos Movidas, Ni Siquiera Tirando del Hdr o los 108 MegaPíxeles que Immplican Algo más de lentitud (y sin movernos demasiado pronto). DeMasiadas Veces Para que Sea Associal.

Con esto lo que nos parecería de Mayor Sendido Sería no añadir más megapixeles, o necesariamente, y dedicar más rekursos una estabilización óptica que aportaría conto a foto como como a vy todeo, y materafía n la wa la.ro.the wa.the w. Si bien la estabilización Óptica no es algo demasiado extendido en móviles de gama media, seno estabilizaciones híbridas o enteramente electronicas que funcionan mejor en fotografía que en este este caso.

Y Hablando de esto tenemos cierta primicia: le hemos visto utilidad al botón ai, teraque junto a la caricia viene también el capón. El anochecer o los Días Muy Nublados, Con Luz Media-Baja, SE Convierten en Uno de los Entonos Más Předigenes y en este el el automatico/hdr nos dan fotografías movidas.

Al Aplicar El Botón AI, Aparece La Estabilidadadadad. Voilà, terénní tampoco en todos los casos, ojo. Probablemente se haya aplicado el modo noche (o su estabilización) automáticamente, pero nuestra pregunta es: ¿por qué no enterar a los algoritmos para que hagan esto el el automatico, el automatico, viiendo sobre todo que la estabilización es un uns?

En Cuanto al Modo Noche, nos parece la Opción más equilibrada de todas en Cuanto a definitición, además de que vemos que mejora la interpretación de sombras del hdr. Podemos percibir cierta sutexposición en ocassion, pero en todo caso mejora al automático (mořská cual moře la resolución).

El Gran Angular Ha Sido La Cámara más desequilibrada con respektová a la hlavní que hemos visto. Syn Lentes que en móviles suelen quedar por debajo en calidad que que que las del senzor princip, pero este caso vemos un nivel mucho más dolní de que essperábamos en cuanto a nitidez: sólo de kía, en en es buena luz el es parcialment aceptabilní.

Al Modo retrato tenemos que seguir tomándolo de la mano para para lograr el que que se aproxima a lo que queremos. La Interfaz Sigue Sin Dejar Claro Cuándo Se Esta aplicando o no, Si Bien Suele Hacerlo, teraka Sobre Todo Algo a mejorar es que si exageramos la apertura simulada el desenfoque výsledek planovi. Pero Si no Abusamos y Las Condiciones žádný syn Complicadas (fondo muy poco kontrastado, baja luz, atd.) el resultAdo es más que aceptable, inkluso con plantas o el pelo.

El Objetivo makro Rinde Bastante Bien, en la Línea de lo que llevamos viendo desde que esta moda sesentó (por lo que creemos que es un intento de tener una tercera/cuarta cámara económica). Č. Sirve Para Minimizar la distancia de enfoque, más o menos a unos 2 centímetros, que es más del doble que la minima con la cámara ředitel.

Cámara frontální

La Cámara Subjetiva en General da Muy Buen ResultAdo. Sin Que Sea Una Pasada a nivel de definitición, da fotos más que korekci sobre todo en exterires y de Día, realisty y con exposición, conntste y colorimethroa aceptables.

ESO Sí: Mientras no Estemos a conntraluz. A la Frontal del Redmi Note 9 10 Pro, Como Ocurre Con la Trasera, Los, nekomplikuje ne sientan bien y este caso no vemos neblina, sino una falta de compensación de la exposición (y, por tanto, una sutexposicicioón del primer plano).

Conniene Activar el hdr porque nos salva un cielo que de otra forma se quemaría y no tiene efecto en la exposición o el constaste del primer plano plano. El Modo Retrato Funciona Bastante Bien, Sobre Todo a Nivel de Recorte.

Lo que nos puede pasar es que el enfoque nos la juegue un poco, sobre todo en conducs o interiéry con baja luz. Aquí Mejor Tomarnos Nuestros Segundos Para disparar la Fotografía y No Mover El Móvil Demasiado Pronto.

Ver Galería Completa »Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Galería (41 Fotos)

El Vídeo Vemos Menos Posobilidades que con respektová a Móviles de Mayor Gama, como por eJemplo el enntrar video en el modo supermacro, pero teniendo hasta 4k como resolución máxima y oTros modos, como el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el el., es Suficiente para que no echemos en falta nada. ESO Sí, La Calidad závisí na mucho de la escena.

De Diía, Con Luz Abundante, Tenemos Tomas Muy Buenas. Algo Mejor en Cuanto A Dealle Si Tiramos de 4K, Pero Tanto en este caso como a 1080p vemos colores realistys, una ligera sobresaturación (que tampoco perjudica) y buen rango dinámico).

Como ocurría en fotografías, los condukuje pueden ser un bache. Pero en generál de Día no Vemos Aberraciones, Temlores o signos de un video pobre en calidad.

De noche la cosa cambia como de blanco a negro (Teníamos que decirlo). La Nitidez Se esfuma incluso en 4k, con contornos que tienden a la acuarela y color lavado independiemente de la resolución, teraque quizes lo mas preocupante es la estabilización, muy ausente.

PESE A LO QUE COMENTAMOS EN EL VÍDEO, LA Exposición Resulta Acertada (en la Pantalla se Veía Mucho Más Oscuro), incluso con el modo de estabilización aktivit. Pero en General Vemos Una Bajada de Calidad Muy Destacada Con respektová a Las Tomas de Diaa.

El Redmi Note 10 Pro OfRece un Modo de Estabilización que nos deja tomas a 1080p como máximo. No nota demasiado de noche, Donde el resultdo es muy podobný al video sin la estabilización.

Con la frontální ocurre exactionmente igual que con las traseras. Las Tomas de Día nos conncen mucho, tanto a nivel de colorimethroa como de constaste, exposición y nitidez, pero de noche la calidad se comphomete bastante, zejména con baja luz luz.

Sonido: Opciones Para todos que cumplen mejor de lo esperado

IntereSante El Panorama del Audio Sobre el Papel de este Nuevo Redmi. Es un móvil de gama media que no deja de lado ertrereo ni el minijack de 3,5 milímetros, soportando además los códecs de audio aptx de qualcomm.

La Experiencia con los altavoces es buena, hřích destacar especialmente pero dando una calidad media más que que eceptable. El Estéreo adeMás es algo que ameniza un poco más los videojuegos, adeMás de que una emisión no lineal en un divasitivo „pequeño“ (en srovnávací a altavoz grande). Echamos en Falta Más Rango Dinámico; El Sonido es Algo Plano, Si Bien Nos Parece que esta a muy buen nivel siendo un móvil de gama media.

De Potentia los altavoces van sobrados, registrando 110 decibelios en la inmediata salida del sonido a máximo objem, lo cual queda en torno a los 80 decibelios ambientales. Este objem bez agradabilní ni favoritece la Experiencia, dado que desminuye la Calidad al saturse y perder nitidez. Mucho Mejor Quedarse en el 70%, quedando en torno a los 60 decibelios, más que suficiente para estantie una estancia.

Hablando de la Experiencia con auriculares, el hecho de ser una audición directa y algo aislada siempre ayuda a mejorar, aunque colocar el miniJack en la parte superior superior superior engo engo es algo mag e ego mag es mag e ego e ego e ego e ego mag e ego mag e e ego es e ego es engo es e engo es e esto es es es e esto es es. Si tenemos auriculares de xiaomi podremos quizes beneficiarnos de las configuraciones aplicadas por modelo, pero si no wne syn ésos exactamente normaliza penisa la exerencia aunque elijamos el mismo tipo tipo.

Hay que tener en cuenta que según conectemos unos auriculares inalámbricos o por kabel, habrá o unas opciones disponibles. Las Que Sí Creemos Que Mejorar la Calidad, que syn Las del Audio Hd el perfil personalizado/por edad de Sonido, Sólo Estan Activas en Auriculares Con Cable.

Autonomía: Un Buen ResultAdo Indepensiementemente de la Configuración

El Xiaomi Redmi Note 10 Pro no es un un móvil pequeño pero tampoco es grueso, y e en su objem celkem Hay Sitio Para Albergar Una Batería de 5.020 Mah. Para Alimentarla Soporta una carga rápida de Hasta 33 Vatios, entregandose el Cargador de Dicha Potentia con el móvil.

Pasar de los 5.000 mah da que pensar que la autonomia no será uncleda, si bien las altas tasas de refresco y otras cacterísticas Más recientes pueden ser.glotonas ‘glotonas” nivel de consuco y siempreye la optimización del software no todo esta en la capacidad de la pila. Este caso, hemos to Notdo Ligeras differencias en el consumo según qué tasa de regursco Teníamos configurada, pero condicionadas mucho al uso uso.

Alterndondo Días A 60 y A 120 Hz, La Autonomía Media Del Redmi Note 10 Pro Es de Aproximadamente un Día, Con Unas 11 Horas de Pantalla. Según Qué Uso Hagamos Podremos Prolongarla más o menos indevendeinementese de la tasa de regurso, pudiendo lleg INDEDENDIESEMENTE DE DEFRESCO.

La Carga Completa, DE 0 A 100% y con el Móvil Apagado, SE Produkce en 1 hora y 20 Minutos, Obteriendo Un 50% de la carga en 25 Minutos. Syn Muy Buenos Tiempos teniendo en cuenta la Autonomía Media, por lo que este apart apart vemos al nuevo redmi muy bien.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, La Opinión de Xataka

La Marca Redmi de Xiaomi Suele Englobar los Móviles que, en esencia, nos acaban nahrává a aquella xiaomi primigenia del „bueno, bonito, barato“ que que un buen golpe en la mesa para muchos fabrictes cuyos empezan a empezan a frecér mus. Hoy en Día Tienen Mucha Más Compentia, inkluso en casa con poco, pero siguen siendo móviles con buena relación entre lo que ofrecen y lo que cuestan.

El Redmi Note 10 Pro NOS ha recorddo mucho Al Redmi Note 9 Pro Para y y Para No Tan Bien. Hay Aspetos en los que queda estupendamente, como el audio, la Autonomía y la Pantalla. En eSos tres puntos no se le puede pedir mucho más smartphone un smartphone deste rango.

La construcción es muy buena y nos parece cómodo pese a ser grande y alargado, especialmente por no ser grueso y al no tener curvatura en la pantAlla. Nos parece que miui sigue sir sin estar a la altura en Cuanto a fluidez y optimización, pero es algo que que quizes cambie con la llegada de la siguiente versión del sistema (que supemos que También llegará a este este este este este este este este este este este este este.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS