Ultra Samsung Galaxy S. Ultra Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S23 Ultra vs S22 Ultra: jaký je rozdíl?

Zde je, jak se Samsung Galaxy S23 Ultra ve srovnání s jeho předchůdcem, S22 Ultra.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podpořit Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Společnost Samsung na začátku února 2023 oznámila sestavu Galaxy S23 se třemi telefony v portfoliu za 2023.

Standardní Galaxy S23, Galaxy S23 a Galaxy S23 Ultra byly oficiálně odhaleny na akci po řadě pověstí obklopujících všech tří zařízení v posledních několika měsících.

Pokryli jsme, jak se Samsung Galaxy S23, S23 a S23 ultra ve srovnání s sebou v samostatném rysu, ale zde se díváme na to, jak se Samsung Galaxy S23 Ultra srovnává s jeho předchůdcem. Ultra Galaxy S22. Stojí to za upgrade?

Samsung Galaxy S23 Ultra

Ultra Samsung Galaxy S23 nabízí prakticky identický design s Ultra S22, pouze s několika drobné změny. Získá však upgrade procesoru, která by měla vylepšit baterii a její hlavní senzor kamery vidí zvýšení na 200 MP.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Bylo to úspěšné, ale ultra Samsung Galaxy S22 je stále vynikajícím zařízením a nyní levnější, když je S23 Ultra venku. To znamená, že pokud můžete žít bez hlavní kamery 200MP a nejnovější čipové sady, mohla by to být skvělá volba.

Design

Samsung Galaxy S23 Ultra sdílí velmi podobný design jako jeho předchůdce, ačkoli společnost uvedla, že její zakřivené hrany mírně snížily zakřivené hrany pro více nemovitostí na obrazovce. Jinak je přítomna prémiová sestavení spolu se zaoblenými hranami a čočky zadní kamery umístěné v levém horním rohu, mimo kryt.

Stejně jako S22 Ultra, i ultra S23 má také vestavěné pero, které si ponechává své místo jako nástupce Galaxy Note a jak nyní očekáváme od vlajkových telefonů, je zde odolnost proti vodě a prachu IP68 IP68.

S23 Ultra měří 163.4 x 78.1 x 8.9 mm, což je do značné míry totožné s Ultra S22, která měří 163.3 x 77.9 x 8.9 mm, i když o něco širší a je to také těžší. Ultra S22 přichází v mnoha barvách a Ultra S23 dělá totéž, s černou, zelenou a levandulovou barevnou možností.

Ultra S22 Ultra přichází s centralizovanou kamerou Punch Hole na přední straně zařízení, kterou také nabízí Ultra S23, a snímač otisků prstů v displeji se znovu objeví pro rok 2023 také pro rok 2023. Většina změn tentokrát je proto spíše vnitřní než externí.

Zobrazit

Samsung Galaxy S22 Ultra má krásný 6.8palcový displej, který nabízí panel Super AMOLED a rozlišení 3088 x 1440. Nabízí přizpůsobivou obnovovací frekvenci až do 120 Hz a je tu vrcholný jas 1750.

Hrany displeje S22 Ultra jsou také zakřivené, což způsobuje krásný prémiový design. Zatímco se zpočátku říkalo, Ultra S23 by mohla vidět zakřivené hrany na horní a dolní části displeje, kromě stran, což je mírně odlišuje od svého předchůdce, není tomu tak.

Najdete tedy stejné 6.8palcový displej s rozlišením 3088 x 1440 a přizpůsobitelnou frekvencí 120 Hz jako ultra Galaxy S22 na nejnovějším modelu. Vrcholový jas také zůstává stejný v 1750nitách, který je o něco nižší než Apple iPhone 14 Pro, který v roce 2022 viděl skok.

Hardware a specifikace

Ultra Samsung Galaxy S22 běží buď na Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 nebo Exynos 2200, v závislosti na regionu, ale Samsung Galaxy S23 Ultra příkopy Exynos a běží výhradně na nejnovějším čipu Qualcomm. Snapdragon 8 Gen 2. Je to vlastní verze čipu s názvem Snapdragon 8 Gen 2 Mobilní platforma pro Galaxy a říká se, že má mírně vyšší rychlost hodin, i když Samsung nebyla specifikována.

Podpora čipu je na výběr 8 GB RAM s 256 GB úložištěm nebo 12 GB RAM s 512 GB nebo 1TB úložiště pro Galaxy S23 Ultra Ultra. Ultra S22 Ultra je nabízena s 8 GB RAM a 128 GB úložného prostoru, nebo 12 GB RAM a výběrem 256 GB, 512 GB a 1TB Úložiště, takže získáte zdvojnásobení základního úložiště pro model 2023 model 2023. Ultra S22 Ultra nemá microSD podporu, kterou S23 Ultra nenabízí ani.

Ultra Galaxy S23 přichází s baterií 5000 mAh, která je stejná jako to, co má ultra S22 pod kapotou, takže zde není moc změn. Ultra S22 má rychlé nabíjení 45 W a 15 W bezdrátové nabíjení, což naznačovalo zvěsti, že by to bylo také pro Ultra S23. Samsung řekl, že S23 Ultra přichází se super rychlým nabíjením 2.0 a rychlé bezdrátové nabíjení 2.0, stejně jako bezdrátové síly, i když ještě musí sdílet rychlosti.

ultra, samsung, galaxy

Kamery

Ultra Samsung Galaxy S22 má čtyřkolkou kameru složenou z 108-megapixelového hlavního senzoru, 12-megapixelového senzoru, 10-megapixelového zoomu s 3x a druhou 10 megapixelovou čočkou s 10x zoomem.

Měl stejná rozlišení jako Ultra S21, ačkoli Samsung učinil hlavní senzor o 23 procent větší a celkový zážitek z kamery S22 ultra je obecně výjimečný, ať už za denního světla nebo tmy.

Ultra S23 Ultra však mírně mění, pokud jde o rozlišení ve srovnání s jeho předchůdci, s hlavním senzorem 200 megapixelů, který Samsung vytváří velký příběh tohoto zařízení.

Spolu s hlavním senzorem 200 megapixelů je opět 12-megapixelový ultra široký úhel senzorů, stejně jako dvě 10-megapixelové teleobjektivy. Ultra Samsung Galaxy S23 je schopna 3x a 10x zoom, jako je jeho předchůdce, stejně jako 100x zoom Space. K dispozici je také možnost 30 snímků za sekundu pro natáčení 8k videa a několik nových funkcí včetně astrohyperlapse, které vám umožní fotografovat pohyblivé hvězdy a Experitraw vám může dát 50 megapixelový surový soubor místo 12-megapixelu, jako je S22 Ultra. Posledně jmenované dva přicházejí také k Ultra S22, i když to stojí za to mít na paměti.

Závěr

Ultra Samsung Galaxy S23 nabízí prakticky identický design s jeho předchůdcem, pouze s několika drobné změny. Nabízí také stejnou velikost a specifikace displeje, stejně jako stejnou kapacitu baterie.

Jak byste však očekávali, existují určité rozdíly. Přicházejí ve formě dvojitého úložiště základního úložiště spolu s upgradem čipové sady a upgradem na hlavní senzor kamery.

Budeme muset v plném rozsahu přezkoumat Galaxy S23 Ultra, abychom zjistili, co tyto kamery ve skutečnosti znamenají ve skutečnosti, ačkoliv je určitě argument čekat na upgrade letos, pokud již máte S22 Ultra. Ultra S22 také pravděpodobně dává větší smysl pro ty, kteří chtějí ušetřit trochu peněz, i když ultra S23 je samozřejmě vítězem na papíře, pokud máte rozpočet. Naše první dojmy si můžete přečíst na Ultra Galaxy S23, abyste viděli, co jsme si mysleli, a můžete si také přečíst všechny podrobnosti obklopující řadu Samsung Galaxy S23 v naší samostatné funkci, abyste vám mohli srazit, co nabízí řada.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: Všechno není pro všechny

Ultra Samsung Galaxy S22 není jako jeho sourozenci řady S22. Vlajková loď 2022 se spoléhá na specifikace i design, aby ji odlišily od dostupnější Galaxy S22 a S22, s vestavěnou S-Pen a různými kamerami jen několik z podrobností, které vám mohou pomoci ospravedlnit nákup 1 200. Ve věku čtyřmístných telefonů není skutečnost, že ultra S22 je drahý, není opravdu nová, ale to znamená, že očekávání jsou správně nastavena vysoká.

Chris Davies/Slashgear

Tam, kde Galaxy S22 a S22 používají estetiku Cuthetic Cut Cut Cut Cuthetic Samsung. i když s některými hezkými vylepšeními pro rok 2022. bylo by vám odpuštěno za předpokladu, že ultra Galaxy S22 byla designem zbývající galaxie noty. Byt na horní a dolní části a ostré v okrajích, je to určitě hrstka, i když ne úplně těžkopádná. 8.Hloubka 9 mm znamená, že je vlastně silnější než iPhone 13 Pro Max, ale zakřivené strany pomáhají zamaskovat tuto skutečnost.

Chris Davies/Slashgear

Samsung Galaxy S23 Ultra vs Galaxy S22 Ultra Zoom Test ����

Slavný Samsung Amoled. šek

Samsung jej staví ze svého nového zbrojního hliníku-speciálně formované kovové směsi, o které se říká, že je více dopad a odolný vůči škrábancům-a Gorilla Glass Victus, který se také může pochlubit větší houževnatostí mezi jeho výhody. Stále bych to nechtěl upustit.

Samsung galaxy s23 ultra mobile �� Screen protector & Camera �� lens protector Applying ���� #shorts

Velikost umožňuje několik důležitých věcí. Pro začátek je obrazovka obrovská: A 6.8palcový dynamický panel AMOLED 2x 120Hz. Při rozlišení 3088 x 1440 je to ostré, ale co vyniká více, je jas a rychlost. S vrcholem 1 750 nits je to více než dostatečně jasné pro pohodlné venkovní použití, a to i v přímém pohledu, zatímco adaptivní obnovovací frekvence se může automaticky přizpůsobit mezi 1 Hz a 120 Hz.

Chris Davies/Slashgear

Výsledkem je, že dostáváte hedvábně hladké a rychlé pohybové hry bez rozmazání, i když bez velkého zásahu do výdrže baterie, když používáte méně graficky náročné aplikace. Samsung používá škrt S22 Ultra k vytlačení v neuvěřitelné baterii 5 000 mAh, ale každá malá pomáhá.

Techna obrazovky společnosti Samsung byla vždy špičková a řada Galaxy byla vždy měřítkem segmentu smartphonu. Jednou z vítaných změn pro 2022 je systém Booster Vision Booster Galaxy S22 Ultra, který může vyladit kontrast a tón obrazovky podle okolních podmínek. To znamená, že zlepšení viditelnosti není jen o rozlišení jasu, což může vést k dalšímu nasazení nebo jednoduše chybějícím detailem.

Plně integrovaný S-Pen

Fanoušci S-Pen milují stylus. To je argument společnosti Samsung, a zatímco poznámka Galaxy může odejít do důchodu jako konkrétní značka, která ponechává „zážitek“, aby se komplexně rozšiřoval napříč jinými zařízeními, jako jsou skládačky a tablety.

Býval jsem však velkým fanouškem digitálního inkoustu, protože můj rukopis neustále trpí, zjistím, že jsem stále méně a méně nakloněn vytáhnutí S-pen. Ti, kteří jsou však celkově najdou citlivější stylus. Určitě je to nejlepší příklad virtuálního pera, který jsem viděl, tok inkoustu na obrazovce hladký a živý.

Chris Davies/Slashgear

Ačkoli Galaxy S21 Ultra podporoval S-Pen v loňském roce, připadalo mi to jako dodatečná myšlenka. Bez sila, který drží stylus, jste potřebovali buď zvláštní pouzdro, nebo si pamatovat, abyste ho vklouzli do svého, abyste to měli s sebou. Ultra S22 najde místo pro pero uvnitř, a ačkoli výsledný nástroj je štíhlý, není tvrdší se uchopit než jakákoli nedávná poznámka S-pen.

Pokud jde o software, můžete okamžitě zahájit čmáraní noty, když vytáhnete S-Pen-i když je ultra S22 uzamčen-a existuje všechny druhy anotace, obrazovky, rukopisujte se do textu a další talenty, které Samsung pečil do svého jednoho UI 4.1 rozhraní. Opět je to tak, jak jsme již viděli na Galaxy Note, a pokud jste na týmovém stylusu, pak to budete také milovat zde. Kombinace oříznuté latence a tohoto vynikajícího displeje způsobuje, že je pro skutečný pero a papír tak blízko zážitek, jak se můžete dostat do smartphonu.

8 megapixelů na kohoutku

Kamery prodávají telefony. To je zpráva, kterou jsme slyšeli za posledních několik let, a výsledkem byl nejen tlak na zahrnutí více fyzických senzorů do nejnovějších a nejvyšších telefonů, ale větší důraz na výpočetní fotografii, která se bude zabývat omezeními senzoru a velikost čočky. Výsledkem je, že Galaxy S22 Ultra má vzadu plné čtyři různé kamery.

Hlavní kamera zabalí neuvěřitelný snímač 108 megapixelů s duálním pixelem AF. Spolu s tím je 12megapixelový ultralehkový fotoaparát s zorným polem 120 stupňů. Pro přiblížení existují dvě kamery, a to jak se senzory 10 megapixelů: jedna s 3x čočkou a druhá s 10x čočkou Periscope. Stejně jako u Ultra Galaxy S21, i když je software Samsung někdy zcela přeskočí a ořízněte ze snímače 108 megapixelů.

Chris Davies/Slashgear

To není tak velké potíže, jak si myslíte, protože primární kamera Samsung je drahokam. I když jeho hlavní funkce může být všechny ty megapixely, většinu času je Galaxy S22 Ultra používá v klastrech v procesu zvaném binning. V zásadě skupiny devíti sousedních pixelů na senzoru kombinují jejich data a výsledkem je přesnější pixel v 12-megapixelovém konečném obrázku.

Nemám tam ani žádné stížnosti. Společnost Samsung nabízí režim Pro, tak samostatnou expertní aplikaci Raw Camera s ještě více prostorem pro potažení fotografů, ale ponechána na svých automobilových zařízeních. Poté, co se v posledních generacích telefonu poněkud odtáhl, z výchozího nasazení, která ponechala obrázky, které vypadaly hraniční nepřirozeně, ultra S22 stále ukazuje sklon Samsung k úderů. Přesto je hlavní kamera celkově spolehlivá a předvídatelná, což je přesně to, co chcete, když potřebujete něco zachytit bez rozruchu.

Chris Davies/Slashgear

Samsung používá na svých ostatních kamerách některé stejné výpočetní podvody, i když bez systému binningu nejsou výsledky tak přesvědčivé. Ultralegaletá má obdivuhodně minimální zkreslení kolem okrajů-což je obvykle tam, kde tyto objektivy mimořádně širokého úhlu ukazují své nedostatky-ale výsledné výstřely postrádají křupavost jejich protějšků široké kamery.

ultra, samsung, galaxy

Chris Davies/Slashgear

Dobré osvětlení; Space Zoom Bad

Je to slabé, kde Galaxy S22 Ultra slibuje největší vylepšení oproti loňskému telefonu. Větší primární senzor, kombinovaný s více masáž AI, by měl vést k více použitelným obrazům v soumraku nebo nočních podmínkách. To zahrnuje upgrady na Super HDR, který kombinuje více snímků, aby byl jasnější a bohatší konečný obrázek.

Z velké části je to prospěšné. Vylepšení s nízkým osvětlením se automaticky kopí, ale existuje také vyhrazený noční režim, na který můžete přepnout. Líbí se mi, že Samsung vydrží příliš mnoho umělého zesvětlení. dříve to mělo tendenci k nočním scénám, které byly tak zpracované, že už nevypadaly jako noční záběry. i když si stále myslím.

Chris Davies/Slashgear

Jinde další velké sliby společnosti Samsung pro jeho umělou inteligenci nejsou tak přesvědčivé. Nová mapa stereo hloubky AI-generovaná pro režim portrétu, a to jak na zadní i 40megapixelové selfie kameře-měla by, tvrdí, že společnost bude schopna odlišit jediné vlasy od pozadí, jak pro vás, tak pro vaše domácí zvířata. V praxi, zatímco portrétní záběry obecně vypadají dobře a postrádají toto příliš zločinné vymezení kolem předmětu a můžete upravit úroveň rozostření na pozadí, stále zkrátí kočičí vousy.

Chris Davies/Slashgear

Pak je tu zoom. Fancy Branding společnosti Samsung pro své 30-100x digitální teleobjektiv nadále poskytuje výsledky, které vypadají překvapivě jemné na obrazovce, ale které se rozpadají, když se vůbec přitisknete. Dokonce i při 30x zvětšení je výsledek skvrnitý; přiblížit se 100x a zůstanete s abstraktním obrazem. Jako příklad stabilizace Samsungů-směs optických a digitálních-je to všechno působivé, drží většinu nevyhnutelného chvění rukou na uzdě, ale snažím se myslet, kdy by výsledky skutečně byly použitelné.

Chris Davies/Slashgear

Pokud jde o video, funkce, na kterou jsem byl nejvíce zvědavý, byl pokročilý automatické rámování. To slibuje nejen na místě obličeje na scéně, ale inteligentně přibližujte, aby se ujistili, že jsou ve střelu. Galaxy S22 Ultra může spatřit a sledovat až 10 lidí najednou, a je to hladké, ale největší problém je, že se vynoří na plné HD/30fps, dobře krátký od maxima 8k/24, který může video režim, který může video režim Podpora normálně. Je také škoda, že nebudete moci zahrnout jiné předměty než lidé: Řekněte, pokud jste dávali demo produktu a chtěli jste se ujistit, že samotné zařízení bylo také vždy ve snímku.

ultra, samsung, galaxy

Android 12 a Samsung One UI

Při spuštění běží Galaxy S22 Ultra Android 12 s jedním uživatelským rozhraním 4.1. Rozhraní Samsung je právě teď známá věc, s grafikou ne příliš daleko od výchozího systému Android. Ještě lepší je, že se postupně rozšiřuje své vlastní aplikace ve prospěch vlastních společností Google.

To je nejzřetelnější, pokud jde o zasílání zpráv, kde jsou zprávy Google nyní výchozí, ne zprávy Samsung. Znamená to další kus v celkové puzzle, jak získat RCS jako širší standard, i když realita je taková, že to bude přijmout Apple, aby to přijalo, než bude skutečně získat trakci.

Druhý softwarový vylepšení, které stojí za zmínku, je pro duo Google, i když by to mohlo být spíše zástupný symbol, k němuž se od dnešního roku vrátí, než něco, co se od dnešního maximálního využití získáte maximálním použitím. Vlastní vylepšení galaxie uvidí také vyšší kvalitu a vylepšení zvuku, spolu s snadnějším sdílením. Problém je, že zpočátku je to exkluzivní pro řadu Galaxy S22, i když Samsung říká, že se v pravý čas zavádí na jiné produkty Galaxy. Prozatím v něm nalepte kolík a počkejte, zda máte dost přátel, kteří mají dost přátel, aby upgrady užily užitečné.

Obdivuhodný závazek k aktualizaci

Co se však mohu opravdu dostat, je závazek společnosti Samsung k aktualizacím Androidu. Je spravedlivé říci, že tvůrci telefonu Android neměli tradičně nejlepší pověst pro podporu svých stávajících uživatelů: Ve špatných starých dnech byly telefony, které byly vynechány z cyklů upgradu softwaru, jen pár let po spuštění byly ostudně všední. U řady Galaxy S22 však Samsung slibuje až čtyři roky aktualizací systému Android OS.

Z brány je to stupeň ujištění, který bude pravděpodobně vítán každému, kdo zvažuje 1 200 telefonního nákupu. Je to také, zejména velkorysejší než samotný Google. Kupte si Pixel 6 nebo Pixel 6 Pro dnes a zatímco získáte aktualizace zabezpečení po dobu 5 let po americkém spuštění-což znamená říjen 2026-bude se zavázat k aktualizacím OS až do října 2024.

Velká baterie by se mohla nabíjet rychleji

Všechno, co běží-na telefonech USA-Spec, stejně-na nejnovějším Snapdragon 8 Gen 1 Qualcomm. Model základní úrovně má 8 GB RAM a 128 GB úložného prostoru, ale Samsung napraví, že s 12 GB je standardem na verzi 256 GB/512 GB/1TB. Je pravda, že na tomto horním konci platíte hodně: 1600 za telefon maximálního telefonu.

Není překvapením, že nejnovější křemík Qualcomm a 12 GB paměti v mé recenzi se ukázal jako každý kousek tak rychle, jak byste doufali. Žádné zpoždění, žádné zpomalení. To je samozřejmě dobré, ale také to vypadá jako stolní sázky v tomto bodě na trhu.

Baterie 5 000 mAh v Galaxy S22 Ultra je zvíře. Projít celý den není vůbec žádný problém, a to ani se spoustou fotografií. Pro to, že jej doplňuje, je však kabelová a 15w bezdrátová podpora, ačkoli-za kabelem USB-C v krabici-Samsung vás nechá na vašich vlastních zařízeních, abyste dodali samotnou nabíječku.

Upřímně řečeno, s tím jsem v pořádku, ale obě tyto sazby se zdají být trochu ohromující vzhledem k tomu, co vidíme jinde v prostoru smartphonu. Je 60 W nabíjecí nabíjení, protože ostatní tvůrci telefonu již nabízejí, docela nadměrné? Jistě, možná, ale tohle je vlajková loď Samsung a bylo vám odpuštěno, že jste očekávali, že bude pro specifikace vše-out.

Samsung Galaxy S22 Ultra verdikt

Existují zjevně některé oblasti, kde Samsung vede pole. Například čtyři generace aktualizace systému Android OS. Ochota přijmout i výklenku, jako je S-Pen-a nejen to, ale pokračovat v jeho vývoji-je další. Přesto, věci jako maximální rychlost nabíjení a nadpis-pocházení, ale dotazovatelné 100x vesmírné zoom pocit, jako by Samsung prohrál po cestě určitým zaměřením.

Obecně však tento zážitek „všechno kromě kuchyňského dřezu“ položil odvážnější dělicí čáru v řadě Galaxy S22, než jsme viděli v předchozích generacích. Je těžké tvrdit, že Galaxy S22 není pro většinu lidí nejlepší výběr.

Kde to tedy nechává Galaxy S22 Ultra? Řada 2022 se cítí jako úmyslné uklizení celkového portfolia smartphonu Samsungu: Tři telefony série S22, které vykonávají práci toho, co by kdysi byly tři galaxy a dva galaxiální telefony, a v procesu ponechání čerstvého prostoru pro probíhající galaxii společnost Z Fold Ambitions. Samsung nebyla při předpovídání skládačů kojena je budoucnost.

ultra, samsung, galaxy

Cílové publikum pro Galaxy S22 Ultra se cítí užší než kdy jindy. Pokud chcete S-Pen nebo největší displej, ale nechcete jít celým hogem se skládacím, pak Samsung nic nedrží. Přesto jsem tě pochopil, že sedíte tento konkrétní cyklus upgradu, protože nyní více než kdy jindy to vypadá, jako bychom byli v bodě převrácení něčeho nového.

Samsung Galaxy S22 Ultra Review

Jsem ten 5g chlap. Vlastně jsem tu byl pro každý „g.„Během 18 let jsem dobře zkontroloval více než tisíc produktů na plný úvazek v PCMag.com, včetně každé generace iPhone a Samsung Galaxy S. Také píšu týdenní zpravodaj, plně mobilizovaný, kde jsem posedlý telefony a sítími.

Sečteno a podtrženo

Ultra S22 Ultra je skutečným nástupcem linky Galaxy Note a dodává všechny vynikající funkce telefonu Samsung, aniž by nečinila žádné ústupky pro velikost, hmotnost nebo cenu.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Klady

 • Integrace pera
 • Dlouhá životnost baterie
 • Jasná obrazovka
 • Vynikající příjem v prostředích s nízkým signálem

Nevýhody

 • Velmi velký
 • Drahý
 • Snadno se škrábancemi
 • Málo vylepšení fotoaparátu oproti předchůdci

Samsung Galaxy S22 Ultra Spections

Hodnota jména

Poznámka Galaxy je zpět velkým způsobem, i když ne podle jména. Samsung’s Galaxy S22 Ultra (počínaje 1 199.99) vystavuje všechny charakteristické vlastnosti sestavy noty, s velkým sestavením, výkonným hardwarem, dlouhou životností baterie a samozřejmě vestavěný stylus pero s perem. Nový model funguje lépe než Samsung Galaxy S21 Ultra z loňského roku, stejně jako Galaxy Note 20 Ultra (i když mírně) a je vynikající volbou, pokud chcete co nejvíce telefonu. To znamená, že ze tří modelů Galaxy S22 získá S22 naše nejvyšší doporučení pro poskytování většiny stejných funkcí jako ultra za nižší cenu a v přiměřeně velkém designu.

Velké tělo ztrácí křivky

Ultra Galaxy S22 je k dispozici v několika konfiguracích, včetně 8 GB RAM s 128 GB úložištěm (1 199.99), nebo 12 GB RAM s 256 GB (1 299.99), 512 GB (1 399.99), nebo 1 TB úložiště (1 599.99). Všimněte si, že model 1TB se zdá být exkluzivním nejlepším nákupem. Telefon přichází v matné černé, vínové, zelené nebo bílé.

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Navzdory svému názvu, Galaxy S22 Ultra bere své designové narážky z řady Galaxy Note sestava. Zatímco zařízení v řadě Galaxy S mají měkčí křivky, modely Galaxy Note obvykle sportovní spodní a spodní hrany se zakřivenými vodopádovými stranami. V 6.43 o 3.07 o 0.35 palců (HWD) a 8.08 uncí, ultra S22 je širší než 2.Ultra 98 palců S21 (aby vyhovoval pero S), ale váží totéž.

Galaxy Poznámka 20 Ultra a Galaxy S21 Ultra Oba obsahují na zadní straně rány kamery. Na druhé straně se Galaxy S22 Ultra rozhodne pro spoustu čoček s ostrými hranami. Nelíbí se mi tato změna, protože to vypadá, jako by byli prvořadými věcmi nebo poškrábal věci.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23

Unihertz Titan

Zatímco telefon je hodnocen IP68 pro odolnost proti prachu a vodě, měli byste pro něj investovat. poté, co opustíte S22 Ultra v mém s několika dalšími telefony po dobu několika dnů, už vidím škrábance na jeho matné černé povrchové úpravě. Moje Galaxy S20 se také snadno poškrábala, ale poznámka 20 Ultra a Galaxy S21 Ultra doposud držela mnohem lépe. Překvapuje mě tato škoda, protože Samsung říká, že zde používá nový, super tvrdý Gorilla Glass Victus.

Čáry v pravém horním rohu jsou škrábance na cíli. něco, co se můj S21 Ultra nezobrazuje po celém roce (fotografie: Sascha Segan)

S22 Ultra’s 6.8palcová obrazovka má rozlišení 3 088 x 1 440 pixelů, které můžete snížit na 2 316 o 1 080 nebo dokonce 1 544 o 720 pro ochranu baterie. S maximálním hodnocením jasu 1 200-NIT a algoritmem, který mění nejen jas, ale také kontrast obrazovky na slunci, je panel zvláště vhodný pro venkovní použití.

Obrazovka má variabilní snímkovou frekvenci, která se pohybuje od 1 Hz do 120 Hz, aby se ušetřilo výdrž baterie. Můžete jej ručně nastavit na 60 Hz, ale adaptivní režim by měl být stejně účinný při snižování obnovovací frekvence, pokud je to možné. Pro srovnání, modely Galaxy S22 a S22 mají obrazovky 48 Hz až 120 Hz. Jak diskutuji v sekci baterie níže, tento rozdíl v minimálních obnovovacích sazbách pravděpodobně dává Ultra výhodu.

Stejně jako ultra Galaxy S21 má ultra S22 ultrazvukový senzor otisků prstů. Ultra S21 Ultra používal 3D Sonic Sensor Gen 2 Qualcomm, který je v pravidelném používání trochu nekonzistentní. Zdá se, že S22 používá stejný hardware, ale senzor funguje spolehlivěji. Když jsem se pokusil odemknout telefon s dotykem 10 prstů a stranou prstu, měl jsem asi 50% úspěšnost s Ultra S21, zatímco S22 Ultra správně detekoval každý pokus. Telefon také podporuje odemknutí prostřednictvím rozpoznávání obličeje.

Ultra připojení

S22 je první americká telefonní linka s modemem X65 Qualcomm, i když se tento hardware pravděpodobně objeví v sestavě OnePlus 10 Pro a Apple iPhone 14. Testovali jsme X65 v oblastech s nízkým signálem a zjistili jsme, že má výrazně lepší recepci slabého signálu než loňské modely.

Samsung frustrovaně drží oficiální seznam frekvenčních pásem, které S22 Ultra podporuje jako důvěrné stavové tajemství. Telefon se překonfiguruje pokaždé, když vložíte SIM, a ukazuje pouze kapely, které každý dopravce chce podporovat.

Víme však, že telefon podporuje všechny současné pásy 4G a 5G od amerických dopravců. Samsung také potvrdil CNET (otevírá se v novém okně), že se jedná o první telefon, který podporuje nadcházející 3 ATT.45GHz Band, který dopravce použije k rychlejšímu přinesení rychlosti a pokrytí podobné C-pásmu do více z USA koncem tohoto roku.

Okno antény v anténě milimetrů se připojuje k tlačítkům napájení a hlasitosti na straně telefonu (foto: Molly Flores)

Existuje také nejméně šest globálních variant Galaxy S22 Ultra:

 • USA končí „U“ (prodávaným dopravci) nebo „U1“ (odemčené). Tento model má milimetrovou vlnou 5g a také všechny ostatní technologie, které americké dopravci používají.
 • Kanadský web společnosti Samsung ukazuje model „W“. V předchozích letech byla tato verze velmi podobná americkému modelu, ale bez milimetrových vlnových 5G. Ještě nemohu potvrdit tento rozdíl v tomto případě.
 • Model „B“, v prodeji v Evropě, používá čipovou sadu Samsung Exynos a Shannon Modem, podle skládky firmwaru na Cacombos.com (otevírá se v novém okně). Zdá se, že tento model má mnohem omezenější 5G pásma než ostatní, ale to by mohla být chyba z Cacombosovy části.
 • Asijský model „E“ (otevírá se v novém okně) používá čipovou sadu Qualcomm a podporuje mnohem širší škálu 5g pásů, jen žádná milimetrová vlna.
 • Geekbench ukazuje model „n“ (otevírá se v novém okně) pro Jižní Korea.

Jako obvykle doporučujeme zakoupit správný model pro váš region, protože různé mohou podporovat různé frekvenční pásky a funkce. (ATT nemusí umožnit například Wi-Fi na volání na modelech mimo „U“.) Nezapomeňte zkontrolovat číslo modelu, pokud kupujete od Amazonu nebo BH, protože tito maloobchodníci mají tendenci smíchat telefony s americkými jednotkami šedý trh s americkými jednotkami.

Wi-Fi výkon je podobný výkonu u Ultra Galaxy S21. Obě zařízení používají Qualcomm’s FastConnect 6900 Wi-Fi Chipset, která podporuje Wi-Fi 6 a Wi-Fi 6e. Všiml jsem si rychlejší rychlosti na Galaxy S22 Ultra než S21 Ultra za určitých podmínek a opak v jiných.

Galaxy S22 Ultra výkon, výdrž baterie a kvalita hovorů

Čipová sada Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 nenabízí oproti loňskému procesoru Snapdragon 888 obrovskou výhodu pro výkon. Naše měřítka ukazují 9% až 13% lepší výkon CPU a asi o 20% lepší výkon GPU ve srovnání s loňským modelem. To je měřitelné zlepšení, ale mimo výkon pera Snaptier (o kterém diskutuji níže), telefon se necítí živější než S21, nebo v tomto případě poznámka 20 Ultra Ultra. Spadne také za sestavou iPhone 13 v řadě referenčních testů.

Tepelné problémy mohou být omezení výkonu. Ultra S22 ultra škrtila rychleji a tvrději při těžkém používání než ultra S21, což pomáhá vypustit relativně malou mezeru mezi nimi. To znamená, že jsem nezažil vypuštěné rámečky v intenzivních hrách, jako je Genshin Impact, a telefon je výrazně mnohem schopnější než model Galaxy S9 nebo S10.

Životnost baterie z velké buňky 5 000 mAh je velmi dobrá. Při testu videa jsem dostal 12 hodin a 14 minut s obrazovkou při 100% jasu. Při 75% jasu, telefon trval 13 hodin a 35 minut, což je o hodinu déle než ultra Galaxy S21 a pokud si Galaxy Note S20 Ultra Ultra. Je to také hodina a půl před Galaxy S22. Opět si myslím, že za tuto výhodu je alespoň částečně zodpovědná frekvence obrazovky.

Nicméně žádný nedávný telefon s Androidem, stejně jako žádný z modelů iPhone 13. iPhone 13 Pro Max trval 18 hodin pro srovnání. Nyní si nemyslím, že iPhone 13 Pro Max má o 50% více výdrže baterie než Galaxy S22 Ultra. Místo toho se domnívám, že nesrovnalost pramení z různých testovacích aplikací, které používáme pro Android a iOS; Android by mohl vypustit více energie. Výsledkem je, že do níže uvedeného baterie zahrnuji pouze další telefony Samsung.

Nevšiml jsem si příliš mnoho zlepšení s vysoce zrychlenou sazbou nabíjení, kterou Samsung slibuje. Telefon se plně nabíjel za 75 minut na nabíječce Samsung 45W a za 84 minut na nabíječce Samsung 22W. Tato sazba je o něco rychlejší, ale ne zdaleka tak působivá jako OnePlus 9 Pro, která zcela účtuje za hodinu. Samsung se zdá být velmi konzervativní ohledně přebíjení telefonu, což by mohlo vysvětlit věci. telefonní poplatky na 24% v prvních 15 minutách, ale na konci trvá 15 minut, než se dostane od 92% na 100%. Kromě kabelového nabíjení podporuje bezdrátové nabíjení a zpětné nabíjení 15 W.

Pokud jde o skutečné mluvení po telefonu, kvalita hovoru prémiových zařízení, jako je S22 Ultra, se už roky nezměnila. Všechny smartphony špičkových smartphonů podporují kodek EVS pro nejlepší kvalitu hovoru a mají hlasité reproduktory.

Telefon nabízí několik nastavení, které lidem pomáhají s menší ztrátou sluchu, ale. Stejně jako u předchozích telefonů Samsungu, ultra S22 Ultra obsahuje osobní nastavení zvukových testů, které pracuje se sluchátky kabelových nebo Bluetooth pro zvýšení frekvencí, které máte potíže, a také režim zesílení zvuku okolního zvuku, který zachycuje zvuk prostřednictvím mikrofonu telefonu a propojením jej do mikrofonu a potrubí na něj na mikrofon a potrubí. Vaše sluchátka.

Kompatibilita naslouchátka může chvíli trvat. Hlavní výrobci sluchadel stále bojují se softwarem Android 12 a potřebují čas na testování a certifikaci svých produktů. Nepgradujte okamžitě, pokud je pro vás tato kompatibilita důležitá.

Softwarové funkce Galaxy S22 Ultra

Telefon se lodí s Android 12 a Samsung‚s One UI Overlay a Samsung slibuje upgrady na Android 16 (otevírá se v novém okně) (s ​​aktualizací zabezpečení prostřednictvím cyklu Android 17). To je pěkná výhoda, ale pamatujte si, že aktualizace někdy dorazí pomalu, protože Samsung dělá vše skrze bezdrátové nosiče.

Jedna nová změna, kterou oceňuji: Telefon nyní výchozí pro zprávy Google, spíše než zprávy Samsung, a na mém testovacím telefonu jsou ve výchozím nastavení zapnuty funkce RCS Chat. Pokud to dopravci nezkazí, přiměje majitele společnosti Samsung příjmy a psaní ukazatelů, které uživatelé iMessage milovali po celá léta.

Jinak stojí za zmínku integrace společnosti Samsung s aplikací pro vaše telefon společnosti Microsoft na Windows PCS; Už měsíce si to užívám. To vám umožní reagovat na textové zprávy, přetahovací soubory a zrcadlové aplikace na vašem PC. Je to v podstatě verze systému Windows of Apple kontinuity.

Pen je věc

S perem je výklenek. Umělci to například milují. I když můžete získat doplněk Styli pro jiná zařízení, pero se zastrčí přímo do těla S22 Ultra, což je mnohem těžší ztratit a vždy připraveno k použití. Integrovaný stylus je velkou součástí toho, proč je S22 Ultra větší než ultra S21. A pokud to nepoužíváte, může být obtížné přehlédnout, že extra objem.

Nové pero S má stejnou velikost a tvar jako pero 20. let. Je po stranách plochý, má uprostřed jediného tlačítka a používá špičatý, flexibilní tip. Ale materiál těla je jiný. poznámka 20 ultra pero bylo tvrdé a lesklé, zatímco toto používá matný, gumový materiál.

Samsung říká, že to snížilo latenci pera z 9 ms na Galaxy Note 20 Ultra na 2.8ms na tomto modelu. Zpočátku jsem byl skeptický, že bych mohl rozeznat rozdíl, ale stylus se cítí více citlivý na S22 Ultra. Samsung říká, že používá algoritmus AI k predikci, kde se chystáte kreslit, než to uděláte, takže zatímco inkoust noty 20 sleduje pero, inkoust S22 Ultra to téměř předchází.

Schopnosti galaxie S22 Ultra Camera

Ultra Galaxy S22 nabízí stejné možnosti zobrazování jako loňský model. Pro informaci je to 12MP ultra široká kamera; Hlavní kamera 108MP, která většinou fotografuje 12MP fotografie s devíti pixelovými binning; Zoom 10MP 3x; a 10MP 10x zoom na zadní straně. K dispozici je také 40MP fotoaparát směřující vpředu, který většinou fotografuje 10MP fotografie pomocí čtyř pixelových binningů. Telefon zachycuje až 8k video prostřednictvím primární kamery a 4K video přes přední kameru.

Samsung říká, že to zlepšilo schopnosti zobrazování nízkých osvětlení natolik, že nyní odkazuje na zážitek jako „nocografii.„Myslím, že to přeceňuje případ velkým způsobem. S22 je lepší než S21 při slabém světle, ale ne dramaticky.

Snímky s nízkým osvětlením ze S22 ukazují lepší hloubku ostrosti, více nasycených barev a méně vzplanutí objektivu než z Ultra S21. Noční režim však nefunguje rychleji. stále trvá dvě až tři sekundy, než zachytí výstřel. a 10x objektiv zoomu v noci stále přináší extrémně tmavé výsledky. Používá f/4.Konec konců čočka, která umožňuje mnohem méně světla než f/1.8 hlavní čočky nebo f/2.4 3x čočka.

Noční výstřel pořízený s Ultra (vpravo) S22 ukazuje lepší hloubku ostrosti a ostrosti než na ultra S21 (vlevo)

Za denního světla je zde tendence Samsung pumpovat barvy ještě patrnější než u modelů v řadě S21. Možná dáváte přednost tomuto vzhledu, ale jinak modely iPhone 13 vytvářejí obrázky s přirozenějšími barvami. S22 zpracovává stíny lépe než S21, ale.

Podle mých očí nefotografů jsou všechny tyto změny relativně jemné a netlačí zobrazovací schopnosti tak daleko vpřed jako nové generace telefonu v minulosti. Přechod z S10 do S20 Ultra vám získal skutečný noční režim, který výrazně změnil, při přechodu od Ultra S20 k Ultra S21 ultra viděla dramatická vylepšení v kvalitě zaostření a použitelné 10x zoom objektivu. Tentokrát prostě nevidím tolik zlepšení. To znamená, že dostanete velký skok, pokud upgradujete z poznámky 20 ultra, která má pouze jeden zoom 5x.

Další informace naleznete v našem podrobném testování kamery v řadě Galaxy S22.

Pokud byste upgradovali na Galaxy S22 Ultra?

Většinu posledního roku jsem nosil kolem Samsung Galaxy S21 Ultra jako můj primární telefon. Pokud máte Ultra Galaxy S21 nebo Galaxy Note 20 Ultra, nevidím potřebu klesnout 1 200 nebo více na S22 Ultra. Ano, dostanete spoustu přírůstkových vylepšení s novým modelem, ale zde nejsou žádné průlomové funkce.

Zleva doprava: Galaxy S22 Ultra, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Note 20 Ultra, iPhone 13 Pro Max (Foto: Molly Flores)

Dřívější majitelé poznámky Galaxy, kteří už nějakou dobu visí, nebo kdokoli jiný, kdo hledá buď pero S nebo 10x zoom kamerou, si mohou koupit Ultra S22 s větší důvěrou. S perem je stejně příjemné jako vždy a 10x kamera funguje alespoň stejně jako ten na S21 Ultra.

799 Galaxy S22 sedí na opačném konci spektra galaxie z hlediska velikosti a ceny, ale myslím si, že většina lidí bude preferovat 999 Galaxy S22. S22 nabízí některé z nejlepších funkcí Ultra S22, včetně vynikajícího připojení, dlouhé výdrže baterie a super jasné obrazovky, jen bez pera S a 10x zoom. Nakonec je pravděpodobně vhodnější pro více lidí než malý S22 nebo maximalistický S22 Ultra.

Galaxy S22 Ultra společnosti Samsung je nejlepším telefonem Android, který si můžete koupit právě teď, díky hvězdným čtyř kamerám, který nabízí širokou škálu možností fotografií

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

When you buy through our links, Insider may earn an affiliate commission. Learn more.

 • 1 200 Galaxy S22 Ultra Samsung je nejlepším telefonem Android, který si můžete koupit v USA.
 • Jeho čtvrtý 10x objektiv zoomu a pero ho odlišuje od typického prémiového telefonu.
 • Výdrž baterie tohoto telefonu není hvězdná, ale je přijatelná a zmírněna rychlým nabíjením.

Je známo, že ultra série telefonů společnosti Samsung přesahuje typický prvotřídní telefon, většinou nabídkou čtvrtého objektivu fotoaparátu, který nabízí 10x zoom a masivní obrazovku. A nyní nejnovější společnost Galaxy S22 Ultra přichází s stylusem s názvem S perem a tlačí ho ještě dále před balením.

Ultra Galaxy S22 je nepochybně nejlepším telefonem Androidu, který si můžete koupit v USA, a vzhledem k jeho 1200 cenovce, neočekávám nic menšího.

Design

S22 Ultra nevypadá jako ostatní telefony S22 v sérii. Místo nejnovějšího designového jazyka společnosti Samsung s ploššími hranami má Ultra S22 obvyklé zaoblené okraje a ostrý plochý a dno s ostřejším obdélníkovým designem. Okamžitě to připomíná řadu Galaxy Note 20 od roku 2020.

I když to může vypadat jako starší model v sérii Note, je to stále elegantní design zdobený prémiovým kovem a sklem. Zadní sklenice má matný matný povrch, zatímco kovový rám je lesklejší kov a vypadá to a cítí se pozitivně prémií.

Na rozdíl od řady S22 obecně nemá Ultra S22 pro modul fotoaparátu návrhový prvek, kde čočky kamery jednoduše vyčnívají na vlastní pěst. Miluji tento jednoduchý, stylový design a pomáhá učinit S22 Ultra jeden z nejlépe vypadajících telefonů, které si můžete koupit.

Rámy kolem displeje jsou stejně tenké jako vždy a přispívají k celkové ultrapremiové vibraci S22 Ultra. Hrany displeje však stále tak lehce. Je to unavený designový prvek, který srazil několik recenzentů, včetně mě, kdykoli jej Samsung zaměstnává. Je to špatné, protože okraje obrazovky na křivce jsou tmavší než plochá část a je to patrné s čímkoli, co je na obrazovce, včetně videí, včetně videí, včetně videí. Také to způsobuje, že se obrazovka cítí užší. Samsung by měl opravdu vykopat zakřivené okraje obrazovky.

Zobrazit

Zřídka se setkávám se špatnými displeji na telefonech, ale ještě jsem neviděl výrobce telefonu, který zde porazil Samsung. Obrazovka S22 Ultra je prostě ohromující, což není překvapivé, ani není ani vzrušující, když se díváme zpět na historii vynikající obrazovky telefonu Samsung. to se jen očekává a Samsung vždy dodává vždy.

S Ultra S22 Ultra získáte možnost narazit na rozlišení z Full-HD 1080p (FHD) na rozlišení Quad-HD 1440p (QHD). Je to ostřejší než FHD na jiných modelech S22, ale tato mimořádná oční stimulace má škodlivý účinek na výdrž baterie. Doporučil bych každému uživateli S22 Ultra, aby se držel FHD. QHD upřímně nevypadá mnohem lépe a budete mít také lepší výdrž baterie, také.

Nepřekvapivě pro prémiový telefon Android v roce 2022, obrazovka S22 Ultra také podporuje obnovovací frekvenci 120 Hz. To znamená, že se displej může osvěžit až 120krát za sekundu, což způsobí hladké animace při přejetí Androidu a aplikací. Obrazovka může také snížit svou obnovovací frekvenci až na 1 Hz při zobrazování něčeho statického, což pomáhá snižovat spotřebu baterie, protože vysoké obnovovací frekvence nasávají výdrž baterie.

Pod displejem je pokročilý ultrazvukový snímač otisků prstů společnosti Samsung. Senzor obvykle funguje dobře a rychle odemkne telefon, ale jsou chvíle, kdy se prostě nezaregistruje můj otisky prst. Je to pro mě docela frustrující aspekt řady S22, ale nezdá se, že by to byl rozšířený problém.

Výkon

S22 Ultra Ultra provozuje aplikace a hry rychle a hladce a já nemám žádné stížnosti na jeho výkon.

Naše ultra recenzní jednotka S22 s 256 GB úložiště má 12 GB paměti (RAM), což je více než 8 GB RAM na základním modelu s úložištěm 128 GB. RAM znamená, že telefon může udržovat více aplikací běhu na pozadí, aniž by se museli aplikovat plně znovu otevřít, když se k ní vrátíte.

Naše jednotka S22 Ultra skórovala v průměru 1 112 za jednorázový výkon a 3 312 pro vícejádrový výkon. To je na stejné úrovni jako výsledky, které jsem viděl na naší jednotce S22 Plus Review, která má 8 GB RAM a používá stejný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Ukazuje se, že více RAM nebude vždy mít za následek lepší výkon, a budete v pořádku se základním modelem s 8 GB RAM, pokud víte, že 128 GB úložiště je pro vás dostačující.

Životnost baterie

Ultra jsem provedl prostřednictvím našeho typického testu baterie, který zahrnuje streamování kontinuálního videa na YouTube v maximálním jasu telefonu a na výchozí rozlišení FHD displeje displeje. Ultra S22 trval 13 hodin a 22 minut, což je nižší, než se očekávalo.

Není to hrozné a pro většinu lidí to snadno vydrží den, ale opravdu očekávám delší výdrž baterie od tak velkého, špičkového telefonu. IPhone 13 Pro Max zde zcela ultra S22 s 20 hodinami a 18minutovou výdrží baterie ve stejném testu.

Ultra S22 je schopna až 45 W rychlosti nabíjení, což je dobré mít během těžkého využití pro rychlé posílení nabití baterie. S tím řekl, Samsung nezahrnuje nabíječku 45 W nebo žádná nabíječka do krabice. Můžete použít nabíječky, které jste shromáždili, ale pokud nikdo z nich nepodporuje nabíjení 45W a chcete co nejlépe využít nejvyšší rychlosti nabíjení S22, budete muset koupit novou nabíječku.

Pero

S perem je příslušenství pro ty, které je skvělé pro ty, kteří se to líbí, a to se nestaví pro ty, kteří o něj nemají zájem. Některé další dobré zprávy pro lidi, kteří opravdu nechtějí s perem: nestojí vás to nic navíc: ultra S22 stojí stejně jako ultra S21 bez pera.

Pen a jeho kryt také nezabírá vzácný prostor, který by mohl být použit pro jiné důležité komponenty, jako je větší baterie, buď. Ultra S22 má stejnou baterii 5 000 mAh jako loňský S21 Ultra.

Nejsem uživatelem pera s major, ale miloval jsem ho při testování Samsung‚s Galaxy Note Series zpět v den. Je hezké rychle zaznamenat náhlou myšlenku nebo myšlenku, že vím, že zapomenu později jednoduše vytáhnutím pera S a všimnutím si to vše, aniž byste odemkli telefon nebo poklepávali na cokoli, aby otevřeli aplikaci poznámky.

Je také hezké získat více přesnosti pro určité úkoly, jako je úpravy nebo kreslení na fotografii. Nejsem moc zásuvka, ale pero v ultra S22 se cítí neuvěřitelně citlivé a přesné.

I když to miluji, nikdy se necítím, jako bych to potřeboval, a vždycky jsem se vrátil k pravidelnému klepání na prst po dokončení testování pero S. Jak jsem zmínil výše: Galaxy Note Fanoušci to budou milovat a všichni ostatní v podstatě zapomenou, že je tam.

Kamery

Kamery jsou jednou z hlavních zvýrazňovacích funkcí v sérii Ultra Telefon v Samsungu, zejména ve čtvrtém objektivu podpisu, která nabízí 10x zoom, a S22 Ultra nezklame. Tato extra 10x fotoaparát zoomu dělá S22 Ultra nejvšestrannější telefon s fotoaparátem, který si můžete koupit v USA.

S tím bylo řečeno, S22 Ultra nemá pocit, že nabízí mnohem lepší kvalitu fotoaparátu než většina ostatních prémiových telefonů v nejnovějším cyklu vydání, nebo dokonce hodně zlepšení oproti loňskému S21 Ultra. To znamená, že budete spokojeni s kamerami na téměř jakýkoli prémiový telefon, který máte k dispozici v USA, ale čtvrtý čoček S22 Ultra je určitě diferenciator.

Níže jsou uvedeny některé vzorky fotografií S22 Ultra v dobrém osvětlení.

Pro kamery Ultra S22 Ultra Samsung udělala velký problém o nočním čase fotografie. Všechny telefonní telefony, které jsme testovali v nejnovějším cyklu vydání, si vezmou dobré noční střely, ale zdá se, že řada S22 přináší o něco lepší výsledky.

Jaké jsou vaše alternativy?

S jeho čtyřkolkou kamerou a perem S22 je ultra S22 ve své třídě. Neexistují žádné alternativy, o kterých vím v USA s kamerou s čtyřkolkou, a zejména vestavěný stylus.

Pokud vás nezajímá pero S, 10x objektiv zoomu nebo o 1 200 ceny S22 Ultra, 1 000 S22 Plus je další telefon, který přichází na mysl. Má vynikající trojnásobnou kameru se stejným výkonem a je o 200 méně než S22 Ultra. Neočekávejte také působivou výdrž baterie, protože je to spíše prostřední. Zde si můžete přečíst moji recenzi S22 Plus.

V opačném případě je Pixel 6 Pro Google další nejlepší alternativou pro uživatele Android. Má vynikající kameru s trojnásobným objektivem a dobrou výdrž baterie, ale usazuje se nižší než řada S22, díky kratším okně podpory společnosti Google pro aktualizace Android a zabezpečení. Samsung slibuje pět generací Androidu pro svou sestavu S22, zatímco Google nabízí pouze tři. Ještě jsem nekontroloval Pixel 6 Pro, ale je to celkově podobné Pixel 6, který jsem zde zkontroloval.

Premiové telefony s vysokými cenami nejsou vaše jediná možnost. Miluji 450 pixelů Google 5A 5G, protože je to celkově vynikající telefon, který přichází s prémiovou sadou kamer, skvělou výdrží baterie a dobrým výkonem. Zde si můžete přečíst moji recenzi Pixel 5a 5G.

Sečteno a podtrženo

Díky svému designu, kamer, výkonu, čtvrtém 10x objektivu zoomu a pero, S22 Ultra je nejvšestrannější a nejlepší telefonní peníze Android si mohou koupit v USA. Vaše očekávání na životnosti baterie nemusí být splněna, ale také to není špatné a rychlé nabíjení jistě pomáhá.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS