Únik renderů a specifikací Redmi Padu naznačuje, že přijde s 10 zařízeními.61palcový displej SoC Helio G99

Redmi Pad bude mít displej 10.6palcový displej s rozlišením 2K.

Očekává se, že Xiaomi představí Redmi Pad společně s Xiaomi 12T na nadcházející akci 4. října. Před uvedením na trh se na webu objevily rendery, barevné varianty a kompletní specifikace Redmi Padu, a to díky 91Mobiles Hindi a Sudhanshu Ambhoreovi. Lidé z WinFuture získali také další rendery Redmi Padu.

Uniklé rendery prozrazují, že Redmi Pad bude dodáván ve třech barevných variantách a nabídne displej s kapacitou 10.6palcový zobrazovací panel. Chystaný tablet od Redmi bude mít pod kapotou procesor MediaTek Helio G99 a baterii s kapacitou 8000 mAh. Podívejme se blíže na designové rendery, barevné varianty a specifikace tabletu Redmi Pad.

Redmi Pad: Rendery designu a barevné varianty

redmi, padu, displej, helio

redmi, padu, displej, helio

redmi, padu, displej, helio

Uniklé rendery ukazují Redmi Pad ve třech barevných variantách. mátově zelené, měsíčně stříbrné a grafitově šedé. Tablet bude vybaven zobrazovacím panelem se symetrickými rámečky a bude mít unibody konstrukci.

Redmi Pad: Specifikace a funkce

Chystaný tablet Redmi bude údajně vybaven displejem o velikosti 10.6palcový zobrazovací panel LCD s rozlišením 2K (2000 × 1200 pixelů), obnovovací frekvencí 90 Hz a maximálním jasem 400 nitů. Podle informací, které unikly na web, půjde o 10bitový barevný displej, který bude mít kontrastní poměr 1500:1.

Pod kapotou prvního tabletu Redmi by mohl být procesor střední třídy MediaTek Helio G99. Helio G99 je vyroben 6nm procesem a přináší s sebou grafický procesor Mali G57. Tablet údajně využije operační paměť LPDDR4X a UFS2.2 úložiště. Údajně bude po vybalení z krabice spouštět MIUI 13 pro Pad, založené na Androidu 12.

Redmi Pad je údajně vybaven 8 000mAh baterií, která bude podporovat 18W rychlé nabíjení přes nabíjecí port typu C. Ačkoli, společnost by mohla zahrnout 22.5W adaptér pro rychlé nabíjení v prodejním balení. Na přední straně údajně nabídne 8Mpx fotoaparát se 105° zorným polem pro videohovory. Zadní fotoaparát na zařízení je údajně 8Mpx.

Chystaný Redmi Pad by mohl nabídnout sestavu čtyř reproduktorů s podporou zvuku Dolby Atmos. Zařízení bude údajně vážit 445 gramů a mohlo by měřit 250.38 × 157.98 × 7.05 mm. Údajně se bude prodávat ve třech variantách. 3 GB 64 GB, 4 GB 128 GB a 6 GB 128 GB. Možná také nabídne vyhrazený slot na karty microSD.

Co si o Redmi Padu myslíte vy? Dejte nám vědět v sekci Комментарии и мнения владельцев níže.

Thanks for reading till the end of this article. For more such informative and exclusive tech content, like our page

SOURCE

Image:www.mysmartprice.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS