Uzavřené kanály na LG TV

Nastavili jsme digitální, satelitní, internetové kanály na LG TV

Po připojení televizního vybavení přecházíme do poslední fáze. nastavení. Je důležité správně nakonfigurovat kanály v LG TV, aby zobrazovaly vše, co je k dispozici v dobré kvalitě. Tento postup není nijak zvlášť komplikovaný a nevyžaduje žádné složité technické dovednosti. Některé jemnosti v této záležitosti jsou však. Nyní se budeme zabývat všemi nuancemi nastavení LG TV, abychom přijímali kanály.

Když už mluvíme o televizi, mnoho z nich představuje pouze 20 volných kanálů, ale spektrum dostupné televize je mnohem větší. Okamžitě je třeba poznamenat, že analogové kanály již nejsou podporovány, takže nastavení na ně nedává příliš smysl ani na staré LG TV. Od roku 2019 se všichni stali digitálními.

 • Digitální televize je stejných 20 bezplatných televizních kanálů. Nazývá se také DTV (DTS). Každý, kdo má LG Smart TV, získá přístup k této televizi, jen televizor s vestavěnou DVB-T2 nebo digitální konzolí.
 • Kabelová televize závisí na poskytovateli, poskytuje vynikající kvalitu signálu a nevyžaduje připojení uživatele k jeho vlastní anténě. Digitální signál je jednoduše přenášen kabelem. Například Ufanet je populární.
 • Satelitní televize zahrnuje přijetí signálu ze satelitu. přístup k obrovskému seznamu kanálů. Může být mnoho stovek a dokonce tisíců v různých jazycích atd. Str. Vyžaduje použití speciálního satelitního přijímače DVB-S2 nebo tuneru v televizi. Může fungovat pouze při instalaci satelitního televizoru od poskytovatele.
 • Internetová televize. Internet se používá ke stažení a přehrávání kanálů. Podobnou službu lze nakonfigurovat jak nezávisle, tak sledovat televizi prostřednictvím hráčů IPTV a používat službu od poskytovatele, například TV Tricolor, MTS TV, Inter.Link atd. Str. Nejlepší poskytovatelé internetové televize, které zde vidíte.

Nastavení kabelových kanálů

Nyní, když se vám podařilo přejít do nabídky, můžete začít přímo nastavovat kabelové kanály. Zvažte tento proces také na příkladu běžné televize a inteligentní televize. V obvyklé televizní nabídce jdeme na kartu „Kanály“ a vyberte zde „Kabelová televize“, po níž „automatické odložení“ a odstraněním zavěšení z „rychlého vyhledávání“, nahrazujeme režim „rozšířeným“. To je v zásadě a vše, do tří, pěti minut budou nakonfigurovány televizní kanály a můžete je třídit podle svého uvážení.

V případě „inteligentní“ techniky, první věci, kterou se budete muset připojit k internetu. Po instalaci připojení je nutné přejít do nabídky a vybrat si zemi, nyní je nutné nainstalovat časové pásmo vašeho regionu, pečlivě zaujměte pouze spolehlivé údaje.

Nyní připojte anténu k televizoru a vyberte kartu kabelu. Otevřete nastavení digitálních kanálů, kde bude nutné označit frekvenci, ve kterém rozsah bude televizor hledat. Zadejte počáteční frekvenci 746000, nechte konečné výchozí nastavení. Dále budete vyzváni, abyste zahájili automatické vyhledávání, a můžete také umístit krabici na položku „pouze digitální“, po níž je nutné operaci potvrdit. Poté, co program vyhledávání najde sto kanálů, musí být postup pozastaven, protože všechny následující programy budou zdvojnásobeny.

Můžete položit otázku Masters z našeho střediska servisního střediska voláním telefonu nebo napsáním vaší otázky ve formuláři zpětné vazby.

Možná vás také zajímá

Nastavení kanálů s manuálním výběrem parametrů

Chcete.li ušetřit čas, můžete kontaktovat seminář o opravě LG TV, kde kompetentní odborníci rychle vyřeší váš problém. Pro ruční nastavení kanálů sami musíte přejít do nabídky LG TV prostřednictvím dálkového ovládání do bodu nastavení a vyberte režim Nastavení manuálního nastavení.

Dále vložte parametry digitální kabelové televize a nastavte frekvenci (KHC) 170000, rychlost by měla být 6900 a modulace 1280 AM a stiskněte start nebo aktualizaci.

Poté, co televizor najde kanály na této frekvenci, bude na této kartě nabídka zpráva s informacemi, kolik bylo nalezeno. Dále nastavte frekvenci v roce 178000 bez změny rychlosti a modulace a také vyhledejte. Pak hledejte 186 000, 194000 kHz a tak dále, s krokem 8, t.E. 202000, 210 000 kHz, přidání stále více nových programů. Až skončíte, stačí se dostat z režimu nabídky a to je vše, je provedeno manuální nastavení!

Nastavení IPTV na Smart LG TV

Pokud má televize inteligentní funkci, pak na ní můžete přijmout vlákno nebo bezdrátové připojení. IPTV umožňuje televizoru přístup k velkému počtu televizních kanálů přes internet. Nastavení IPTV obsahuje následující fáze:

kanály
 • Předběžné připojení zařízení s internetovým kabelem nebo Wi-Fi. Chcete.li to provést, přejděte do nastavení televize. Vyberte část „Síť“. Klikněte na pododdíl pododdílu „Widing Connection“ nebo „Wi-Fi“. Chcete.li se připojit k domácí síti, musíte zadat heslo.
 • Po připojení k internetu byste měli vytvořit účet LG. Dále budete muset přejít do nabídky aplikace a vybrat nástroj, který vám umožní zobrazit IPTV. SS IPTV je pro to nejvhodnější.
 • Vstup do aplikace SS IPTV.
 • Načítání seznamu skladeb z oficiálního webu.

Po načtení seznamu skladeb si můžete snadno zobrazit jakýkoli televizní kanál bez použití připojení kabelu. Vzhledem k televizi s inteligentní funkcí můžete také najít různé seznamy her IPTV prostřednictvím prohlížeče. Stojí za zmínku, že za účelem získání maximálního počtu televizních kanálů ve vysoké kvalitě je nutné používat placené služby. Existuje příležitost zakoupit předplatné. S pomocí nainstalované bez problémů je možné seznámit s funkčností produktu.

Jak nastavit obrázek na LG TV

Na LG TV je příležitost nakonfigurovat obrázek. Chcete.li to provést, s pomocí dálkového ovládání otevřete hlavní nabídku. V části „Obrázek“ uživatel získá přístup k úpravám jasu, ostrosti, kontrastu a nasycení barev.

Několik let pracoval v mobilních salonech dvou velkých operátorů. Rozumím tarifům dobře a vidím všechny úskalí. Miluji gadgety, zejména na Android.

Musíte zkontrolovat správné nastavení a připojení. Je důležité zajistit, aby internet vstoupil do domu. Pokud se použije bezdrátová komunikace, musíte zkontrolovat, zda je pro domácí router dostatečný silný signál.

Nejprve musíte dát nejnovější verzi firmwaru. Pokud to nepomohlo, musíte kontaktovat službu.

Během procesu mohou nastat různé problémy. Pokud k nim dojde. Je nutné určit příčinu a eliminovat ji. Následuje o nejběžnějších typech problémů:

 • Společnost LG se neustále zabývá zlepšováním svých produktů. Jednou z nejdůležitějších oblastí je práce na vývoji softwaru. Nový firmware se neustále vyrábí. Které musí být nainstalovány. Pokud to uživatel zanedbává, mohou se vyskytnout různé problémy.
 • Technické problémy jsou spojeny buď s porušením provozních podmínek, nebo s tím. Že televizor se používá po velmi dlouhou dobu. V takové situaci pomůže specialista, který bude provádět diagnostiku, vytvořit příčinu poruchy a provést požadovanou opravu.
 • Někdy se kvalita obrazu zhoršuje kvůli skutečnosti, že matice vypálí. V takových případech musíte kontaktovat službu.
 • Problémy mohou nastat v důsledku chyb během provozu. Je to často způsobeno nekontrolovanými zásahy malých dětí.

Někdy mohou nastat problémy kvůli skutečnosti, že oprava byla provedena nedostatečně zkušenými osobami. Majitel může někdy zvážit, že oprava bude jednoduchá. Pokud však nemá nezbytnou úroveň profesionality, v důsledku toho mohou nastat další problémy.

LG televizory jsou známé vysokou kvalitou. Po správném nastavení zajistí příležitost pro milované, aby si užili domácí kino. V případě vážných problémů bude lepší, pokud se profesionál zabývá opravou.

Vstup do nabídky služby

Nazývá se to také inženýrství. Navrženo pro vrácení všech nastavení zařízení v době instalace v továrně, jinými slovy, ve výchozím nastavení. Tato služba je ve všech moderních televizích a LG televizory nejsou výjimkou. Pokud technika začne fungovat nesprávně a selže, pak se obrátí na nabídku služby.

Ve všech modelech TV LG se princip spojení se službou prakticky neliší, s výjimkou některých rozdílů. Pro televizní vybavení s platformou Smart-TV působí podle následujícího plánu:

 • Vedené dálkovým ovládáním, stisknutím tlačítka nabídky, jsou zahrnuty do nastavení televize.
 • Dále najdou a jdou do sekce nastavení továrny.
 • Vyberte resetování parametrů a přiveďte televizní zařízení do výchozího režimu.

V tomto videu se dozvíte více o nastavení televize:

Většina modelů LG televizorů lze vrátit do režimu nastavení továrny pomocí samostatného DPD. Toto je speciální zařízení pro provádění funkce návratu v každém servisním středisku LG. Toto dálkové ovládání nedává.

kanály

Existuje metoda, která nahrazuje speciální dálkové ovládání. Stačí mít smartphone s infračerveným zářením založeným na operačním systému Android po ruce. Inteligentní vzdálená aplikace je nainstalována na ní. Aktivací a nasměrováním telefonu směrem k televizi můžete volně používat inženýrskou nabídku pomocí televizních televize.

Kanály pro modely LG TV se rozlišují:

 • Nejprve navštíví webovou stránku operátora, aby v tomto regionu poskytovali služby vysílání signálu;
 • Zkopírujte parametry nezbytné pro zadání televizoru „Nastavení“;
 • Prostřednictvím „nabídky“ musíte najít řádek „kanály“ a jít do ní;
 • Typ signálu je vybrán a data zkopírovaná z webových stránek poskytovatele jsou převrácena;
 • „Hledání“ je zapnuto.
 • Na moderních televizorů na dálkovém ovládání je domácí klíč, se kterým můžete vstoupit do režimu nálady. Ve starých modelech dochází k úpravě prostřednictvím „nabídky“.
 • Dále musíte jít do režimu „možnosti“ a vybrat zemi. Jeho název závisí na roce vydání televize. Pokud bylo vybavení vyrobeno po roce 2011, je jedna z evropských zemí vybrána s dřívější výrobou.
 • Instalační jazyk je zkontrolován, měl by být ruský.
 • Sekce Nastavení označuje „Avtopoisk“.
 • Měla by se objevit žádost o kadet. Nebude to jen ze dvou důvodů: země je v televizním středisku nesprávně označena nebo nepřítomná.
 • Zdá se, že požadavek zadá modulační data, rychlost, síť a frekvenci.
 • „Vyhledávání“ je spuštěno a digitální a éterické kanály jsou nainstalovány v automatickém režimu.
kanály

Všechny modely LG mají funkci „Auto Refine“, kterou lze vypnout tak, aby po každém resetování parametrů nepřekonfigurovalo televizor. Chcete.li to provést, musíte zadat „Nastavení“, najděte a vyberte nastavení digitálního kabelu a blokujte „Auto Refine“.

Jak nastavit digitální kanály na LG TV pomocí automatického vyhledávání

Pomocí dálkového ovládání přejděte do nabídky stisknutím tlačítka Nastavení. Vyberte část na kanálech a klikněte na seznam automatického po.poland.

Pak musíte zkontrolovat zaškrtnutí. Může to být anténa, kabel nebo satelit a poté dále stiskněte.

Dále při instalaci zaškrtávací znaky před parametrem pouze digitálních kanálů vyberete, zda budou předchozí kanály odstraněny. Klikněte na spuštění a očekávejte automatické nastavení.

Po dokončení plného vyhledávání bude toto okno nahlášeno, kolik kanálů je nalezeno a stačí kliknout a nechat nabídku, abyste uložili výsledek.

Nyní víte, jak nejjednodušší způsob, jak nastavit na digitálních kanálech LG TV. Vždy můžete kontaktovat servisní středisko LG.

Nastavení digitálních kanálů

Kanály můžete nakonfigurovat v TV LG ručně vyhledáváním nebo automaticky. Autopoisk je velmi jednoduchý a provádí se následovně.

 • V sekci Nastavení (otevírá se tlačítkem PDU „Home“ nebo „House“), hledáme kartu „kanály“.
 • Vyberte Autopoisk a označuje typ signálu. digitální nebo analogový. V roce 2020 je relevantní první možnost.
 • Klikněte na „Spuštění vyhledávání“.
 • Čekáme na konec postupu a udržujeme výsledek.

Seznam a číslování se vytvářejí automaticky. pokud je to žádoucí, může jej následně upravit.

Manuální vyhledávání je trochu komplikovanější. Pro obyvatele vzdálených oblastí byste měli nejprve jít na oficiální web ruské digitální televize. mapa.RTR zde v řádku „Search“ musíte zadat název své vesnice a ujistit se, že je v vysílací zóně. Pokud je vše v pořádku, pak je postup takový.

 • V části Nastavení musíte otevřít „kanály“ a vybrat „Manuální vyhledávání“.
 • Typ připojení se objeví v novém okně, musíte zadat „kabel“.
 • Pokud je region dříve nainstalován správně, objeví se okno, ve kterém jsou zadána data pro vyhledávání. Hledejte frekvence. od 247 000 do 770000, modulace. 256, LD. automaticky. Toto jsou parametry pro vyhledávání, v jiných zemích se liší.
 • Dále byste neměli zapomenout na vědomí položky „předávání kódovaných kanálů“.
 • Zbývá jen začít skenovat a čekat na konec postupu a uložit výsledek.

Tato metoda pomůže obyvatelům vzdálených oblastí, kde Avtopoisk nemusí najít ani najít ne všechny bezplatné kanály.

Jak nastavit satelitní kanály

Vzhledem k otázce, jak nastavit LG TV pro přijímání kanálů ze satelitu, musíte vědět, že satelitní TV lze nainstalovat ručně a automatické metody.

Manuální vyhledávání

Používá se, pokud se satelitní parametry změnily nebo standardní nastavení není vhodné pro typ připojení. Algoritmus je následující:

 • Vyberte „Nastavení nastavení“.
 • Nainstalujeme potřebné parametry (lze je zjistit od společnosti Supplier of Television Services).
 • Vyhledávání spustíme podle nových parametrů.

Automatické vyhledávání

Chcete.li nainstalovat bezplatnou satelitní TV na předponu LG, budete potřebovat:

 • Připojte tuner k obrazovce přes HDMI. Pokud je přijímač vytvořen.v, je šňůra připojena k odpovídajícímu konektoru panelu.
 • Přesuneme se do „Menu“.
 • Jdeme do „kanálů“ a vybereme typ signálu. „satelitní“.
 • Klikněte na „Nastavení nastavení“, zaškrtněte parametry a klikněte na „OK“.
 • Jdeme na Avtopoisk a spustíme jej.
 • Dostaneme nainstalovanou satelitní televizi.

Poznámka! Chcete.li zobrazit placené kanály, budete muset do televizního adaptéru vložit kartu CI nebo CI

Uvedené metody pomáhají nezávisle řešit nastavení zpoždění 90% uživatelů. Pokud instalace selhala, musíte zkontrolovat správné připojení všech prvků.

Ahoj! Jmenuji se Peter Grace a já jsem editor.v.Chief z tohoto portálu. Na tomto webu se náš tým pokouší zveřejnit nejdůležitější a nejdůležitější informace o různých technologiích ve světě digitální televize. Jsem rád, že se na nás podívám, vítejte!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS