V horní části chybí čas iPhonu

Co se stalo s ikonou budíku na iPhonu?

Chcete-li zkontrolovat ikonu / indikátor budíku, přejeďte z pravého horního rohu obrazovky dolů a spusťte ovládací panel iPhonu. Pokud jste nastavili budík, zobrazí se vlevo od indikátoru nabití baterie ikona hodin.

Přetažením z pravého horního rohu dolů otevřete Ovládací centrum a uvidíte. Tažením dolů z pravého horního rohu otevřete Ovládací centrum a uvidíte ikonu. Udělal jsem to, ale budík se neobjevil.

Co je to čas u obrazovky a proč se používá

Doba zobrazení kontroluje, jak dlouho uživatel navštěvuje aplikaci nainstalovanou v telefonu. Lze ji použít k omezení přístupu ke hrám nebo sociálním médiím standardními prostředky.

Nastavení této funkce je velmi důležité pro ty, kteří dlouho sedí v aplikacích. Tímto způsobem můžete omezit dobu návštěvy hry nebo sociální sítě. Pokud chce uživatel například sedět na Instagramu maximálně 2 hodiny denně, nastaví ve svém zařízení tuto funkci. Po 2 hodinách se aplikace přestane otevírat.

Jak „zabít“ iPhone pomocí hodin?

„Blog ‚lidí z fóra‘ na Redditu.com objevil zajímavou zranitelnost v zařízeních Apple s 64bitovými procesory (jedná se o iPhone 5S a novější modely). Pokud na svém miniaplikačním zařízení nastavíte datum 1. ledna 1970 a čas před třetí hodinou ranní. Po restartu se zařízení změní na „cihlu“ a nelze jej žádnými softwarovými prostředky oživit. ani prostřednictvím režimu DFU.

Co je na datu pozoruhodné? Je to místo, kde se tzv Éra systému UNIX. který se také nazývá čas strávený u počítače. Od půlnoci prvního dne roku 1970 až do současnosti se čas systému UNIX počítá v sekundách bez rozdělení na dny, měsíce nebo roky. „Rozmarnost“ hardwaru Apple lze snadno vysvětlit: nastavíte-li například 2 hodiny v časovém pásmu UTC 3 (moskevský čas), počítadlo UNIXu jde „do mínusu“.

Existuje několik způsobů, jak se tomuto narušení bezpečnosti bránit. Majitelům jailbreaknutých gadgetů doporučujeme stáhnout tweak BrickingDate. který blokuje možnost zadat „smrtelné“ datum. Ostatní majitelé iPhonů by měli jednoduše aktualizovat své zařízení na iOS 9.3.1, poté budou k dispozici pouze data od 1. ledna 2001.

horní, části, iphonu

Problémy se sklem

Pravděpodobnost problému: Nízká

Existují případy, kdy je obrazovka zcela nového smartphonu bez zjevného důvodu prasklá. Samozřejmě, že v roce 99.V některých případech je na vině uživatel, ale někdy se jedná i o chybu výrobce.

Prodejny v tomto případě výrobek zpět nepřijmou, ale servis bude schopen určit, zda je problém na vaší straně, nebo zda se sklo rozbilo z důvodů, které jste nemohli ovlivnit.

Někdy se také objevují problémy s povrchovou úpravou skla, kdy je oleofobní vrstva nanesena nerovnoměrně nebo, jako v tomto případě, se na skle fotoaparátu objevují skvrny, které se obtížně odstraňují:

Pokud se tento druh problému vyskytne v prvních dnech po zakoupení. servis může zařízení vyměnit, protože oleofobní povlak je navržen tak, aby vydržel mnohem déle.

Problémy s přehříváním

Pravděpodobnost problému: Vysoká

horní, části, iphonu

Mnoho zákazníků hlásí nadměrné zahřívání smartphonu během používání nebo nabíjení. Například na webu podpory společnosti Apple zveřejnil uživatel následující zprávu:

„Právě jsem dostal iPhone 11 Pro a po několika minutách lehkého používání se zadní strana a boky tak zahřály, že telefon sotva držím“.

Pod touto zprávou se přibližně 800 lidí zmínilo, že mají podobný problém i se svým iPhonem 11. V takovém případě se někdy na obrazovce smartphonu zobrazí zpráva:

Je to vada?

V 99 % případů společnost Apple neuznává nadměrné zahřívání zařízení jako závadu. Výjimkou mohou být případy, kdy se skutečně vyskytne problém s baterií (telefon se vůbec nenabíjí, dlouho se nabíjí apod.).п.).

Předchozí iPhony se také velmi zahřívaly při hraní her nebo provádění jiných náročných úkolů. Pro mnoho uživatelů iPhonu 11 tak tento problém není překvapením.

Co můžete udělat

I když nemůžete přesunout hodiny na zamykací obrazovce, na iPhonu 7 můžete nastavit spoustu dalších věcí. Ale když už o tom mluvíme, zmiňme se o některých dalších funkcích souvisejících s hodinami.

Dobré je, že si můžete vybrat, zda chcete, aby byl čas ve 24hodinovém nebo 12hodinovém formátu. Stačí přejít do nastavení a klepnout na položku Obecné. Poté je třeba kliknout na datum a čas.

Zde si můžete vybrat, jak se bude čas na iPhonu zobrazovat. Můžete také vybrat časové pásmo a rozhodnout, zda jej má iPhone aktualizovat automaticky, nebo zda to chcete udělat ručně.

Jak odstranit ikonu zeměpisné polohy v systému iOS 15?

Pokud je ikona geolokace na iPhonu po aktualizaci iOS 15 neustále zapnutá, postupujte podle následujících kroků:

  • 1. Stáhněte si Tenorshare ReiBoot z oficiálních stránek. Nainstalujte nástroj do počítače (podporovány jsou systémy Mac a Windows).
  • 2. Připojte iPhone s iOS 15 k počítači pomocí kabelu USB. Poté spusťte již nainstalovaný program Tenorshare ReiBoot. Software rozpozná vaše zařízení.
  • 3. Tlačítko „Enter recovery mode“ by mělo být aktivní. stiskněte ho. Když telefon přejde do režimu obnovení, zobrazí se ikona iTunes a kabel USB.

Tenorshare ReiBoot je k dispozici ke stažení zdarma. Lze ji použít i k řešení dalších problémů po aktualizaci iOS 15. Opravuje také nejčastější chyby v systému iOS 15, iPhone se stále restartuje, černá obrazovka na iPhonu. iPhone visí na jablku, iPad se odpojil od iTunes, jak odemknout, na modré obrazovce smrti nebo iPhone vůbec nereaguje na stisknutí kláves.

Proč mi z iPhonu zmizely hodinky??

Odpověď: Pokud ji nemůžete najít, musíte obnovit rozložení domovské obrazovky: „Nastavení“ „Obecné“ „Obnovit“ „Obnovit rozložení domovské obrazovky“. Tím se obnoví původní vzhled domovské obrazovky včetně hodin. Může však také změnit pořadí ikon aplikací, takže možná budete muset znovu vytvořit rozložení, které máte nyní.

  • Ťukněte na libovolnou prázdnou část na domovské obrazovce a podržte ji.
  • V dolní části obrazovky klepněte na položku „Widgety“.
  • Klepněte na widget hodin a podržte jej.
  • Zobrazí se obrázky domovských obrazovek. Přesunutí hodin na domovskou obrazovku.

Barevné oválné ikony na stavovém řádku

U iPhonu X a novějších modelů se mohou zobrazovat barevné oválné ikony s ukazatelem času. Na iPhonu 8 a starších modelech se barevný indikátor rozprostírá přes celý stavový řádek. Tato barva je také informativní, což je její význam:

modrý indikátor. iPhone je v režimu modemu, v režimu opakování obrazovky nebo aplikace aktivně používá informace o vaší poloze. U iPhonu 8 a starších modelů se v režimu modemu zobrazí počet zařízení připojených ke smartphonu. Na stavovém řádku se zobrazí ikona pro aktivaci tohoto režimu.

Zelený indikátor. Právě telefonujete.

Červená kontrolka. iPhone právě nahrává zvuk nebo obrazovku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS