V reproduktoru iPhone dostal vodu, co dělat

Co dělat, když se voda iPhone dostala do konverzačního reproduktoru?

Co dělat, když se vlhkost dostala na iPhone a zvuk z reproduktoru se mučil? Zkontrolujte, zda se voda dostala do mikrofonu nebo reproduktoru: Dejte iPhone s reproduktorem dolů na měkké tkaniny bez hromady a zjistěte, zda bude voda pokračovat. Voda, která spadla do přístavu, může ovlivnit práci dynamiky nebo mikrofonu, dokud se zcela nezapaří.

  • Nechte gadget na parapetu pod slunečním světlem nebo na baterii.
  • Pevně ​​zabalený ručník.
  • Umístěte telefon do nádoby s rýží a dejte mu lehnout
  • Suchý fén, ale velmi opatrný neřízl smartphone.

Vlastnosti nejnovější generace iPhone: Ochrana vod

iPhone 6S a novější modely jsou chráněny před pronikáním vody. Proto se nebojí ponoření na 1 metr. To však neznamená, že mohou být nemilosrdně nasákli: prodloužená expozice tekutině a překračuje přípustnou hloubku ovlivní stav zařízení.

Důležité! Pokud iPhone s vodotěsným pouzdrem opravil. jeho těsnost je zlomena při otvoru. Stává se mnohem zranitelnější než s originálním továrním pokládáním. Zvláště když se do opravy angažuje nezkušený mistr.

Jak použít příkaz:

Ačkoli metoda nemůže být nazývána oficiální, na jednom z prezentací, Apple schválil. Alespoň zvuk by neměl poškodit zařízení a jeho reproduktory. Účinnost může být posuzována mikroskopickými kapkami, které odletí od zařízení při práci.

Co když se voda dostala do nabíjecího konektoru?

Pokaždé, když se voda dostane do reproduktoru iPhone, začne zvuk tlumené. Chcete-li to opravit, musíte z toho zatlačit vodu. Už jsme hovořili o aplikaci SONIC, která reprodukuje zvuk na frekvenci 165 Hz. To je dostačující pro iPhone začít tlačit vodu z reproduktoru.

Co dělat s telefonem, pokud se dostal do vody?

Podivně, ale obvyklé vysavače pro domácnost s nafouknou tryskou může být nejlepším řešením pro čištění dynamiky, zejména pokud je hluboce utopí za povrchem obrazovky. Opatrně se snažíte nedotýkat s pevnou deskou obrazovky smartphonu Screen Brush několikrát chodit po oblasti dynamiky (a zároveň port USB).

Historie se sprchou

Jeden uživatel, který vzal svůj iPhone 7 ve sprše, aby poslouchal hudbu, všiml si, že voda padla do dutiny reproduktoru a zkreslil zvuk. Namísto čekání, dokud suší, měl nápad: proč ne vyhazovat vodu se zvukem?

Použití bezplatné aplikace pro iPhone nazvanou Sonic, uživatel dokázal zatlačit vodu z dutiny reproduktoru pomocí stejného konceptu jako Apple Watch Series 2 Reproduktor. Hrát sinusová vlna s určitou frekvencí. v tomto případě 165 Hz. byl schopen vytáhnout vlhkost od reproduktoru. Na základě jeho slov sledoval, jak vodní kapky „vyskočilo z reproduktoru“. Poté stačí otřít reproduktor s ručníkem nebo jiným absorpčním materiálem, odstranění výsledné vody.

Jak se zbavit vlhkosti v dynamice iPhone

Zbavte se vlhkosti v dynamice iPhone může být technologicky technologicky. V podstatě existují dvě možnosti. Ale všichni snižují přehrávání zvláštního zvuku. Samotný mluvčí tedy doslova stíhá vlhkost směrem ven.

Nejjednodušší způsob, jak reprodukovat takový zvuk pomocí aplikace zvané Sonic. Jeden k dispozici v App Store zdarma. A v komentářech mnoho uživatelů si všimne, že nástroj pomohl obnovit výkon reproduktorů iPhone.

reproduktoru, iphone, dostal, vodu

Zkušení vlastníkem iPhone zjistil, že je možné odstranit vodu z reproduktorů iPhone na frekvenci 165 Hz. Můžete však použít jiné frekvence.

K dispozici je také místo s názvem online tónový generátor. To vám umožní reprodukovat zvuk s různou frekvencí. Současně uživatelé nemusí ani stáhnout žádné aplikace na zařízení.

Je důležité si uvědomit, že při čištění reproduktorů z vody nemůže být smartphone připojen k nabíjení. To může vést k vážným problémům. Také se nesnažte se zbavit vlhkosti bezprostředně poté, co máte vodní aparát. Předběžné zařízení je lepší sušit.

První akce při vlhkosti

Pokud voda v malých množstvích zasáhne reproduktor telefonu. není to nebezpečné a je ošetřeno rychlým vypnutím gadgetu. Po několika minutách sušení a utírání budou reproduktory s největší pravděpodobností floregovány, ale stačí jim dát jim „mačkání“ na maximální objem, aby všechny zbytky kapalin měly čas nalít. Pokud byl samotný přístroj pod dohledem vody, pak hlavní a první akce, kterou musíte udělat, je zakázat telefon od napájení, pokud je připojen. Teprve poté, co lze udělat něco jiného, ​​jinak není jen riziko tekutiny vstoupit na obrazovku, ale také silný šok majitele.

Dále, pokud se voda dostala do zařízení nebo se v kontejneru zmenšila v nádobě s kapalinou, rychle vytáhněte a vypněte smartphone. Tím se bude zabránit situaci, kdy se voda přišla pod obrazovku nebo na čipu a způsobila zkrat a uložit baterii. Naposledy, pokud se telefon dostal do vody, měl by být odstraněn co nejpřesněji.

Nesnažte se podívat senzor nebo ne po několika minutách po potížích, lépe vložte telefon do rýže nebo silikagelu absorbující přebytečnou vlhkost. Po odstranění baterie můžete okamžitě odhadnout rozsah poškození speciálního indikátoru ve formě čtverce nebo hrnek.

Norma. je bílá, ale pokud se změní na růžovou barvu, pak voda spadla pod obrazovku, a smartphone by neměl být zahrnut do 1-2 dnů. O 48 hodin později se pokuste zapnout zařízení, a pokud správně pomáháte první pomoci gadgetu, nebudete si všimnout žádné problémy.

reproduktoru, iphone, dostal, vodu

Ale co dělat, když voda padla pod obrazovku telefonu, a to se nezapne ani po dvou dnech?

A co dělat, když se voda dostala do reproduktoru a přestal pracovat, i když se zařízení samotné pracuje a chová se zcela normální? Jak se chránit před podvodem v servisním středisku? Odpovíme na všechny tyto otázky dále.

Fakta o vodotěsném iPhone

Výrobci si jsou vědomy problémů jejich dětí při kontaktování vody, tedy v nových provedeních, interakce s vodním médiem.

  • 6S iPhone Drop ve vodě není problém na hodinu. je to tolik podle testů, že voda nemůže poškodit zařízení;
  • iPhone 7 není přístupný vodě vůbec: můžete s ním dokonce plavat, protože tělo je plně vodotěsné. Pokud se voda nějaký zázrak spadl dovnitř, pak byl model špatná kvalita;
  • Systémový poplatek může být uložen z ložisek a oxidace, s alkoholem. To se nedoporučuje dělat nezkušené uživatele, aby se vyhnuli poškození nejmenších částí desky.

Pokud se bojíte „Nali“ váš iPhone. koupit Sedmý model zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS