V televizi Samsung Jak nainstalovat flash disk

Jak nainstalovat widgety na Smart TV Samsung z flash disk

Moderní inteligentní televize, jako je Smart TV Samsung, je zařízením blízké své funkční schopnosti do plně naplněného počítače. Jeho schopnosti jsou rozšířeny instalací dalších aplikací, Widgety s výlukem SO.

Vzhledem k tomu, že inteligentní televize má schopnost připojit se k bezdrátovým sítím, a proto má přístup k internetu, můžete nainstalovat a aktualizovat widgety, můžete přímo pomocí tohoto připojení přímo pomocí tohoto připojení.

Ale existuje jiný způsob. Widgety lze nainstalovat na inteligentní televizi pomocí externí paměťové jednotky. V případě obtíží se obraťte na Service Center Samsung.

Možnosti připojení Flashka s televizí

Pokud je televizor vybaven konektorem USB, pak je třeba jednotku vložit do příslušného portu. Nic není obtížné. Staré televizní modely a zařízení Samsung od jiných výrobců však nejsou vybaveny takovým celým celém. Uživatelé se proto uchýlí k alternativním metodám připojení paměťové jednotky:

Jak připojit flash disk k televizoru v nepřítomnosti vhodného konektoru? Optimální metoda je stanovena jednotlivě. Vše záleží na dostupnosti dalších zařízení.

Prostřednictvím portu USB

Většinou moderní televizní modely jsou vybaveny konektorem USB. Tato integrace je nejčastěji na zadním panelu. Někteří výrobci umístí tento přístav na stranu. Pokud existuje konektor, měli byste dodržovat další algoritmus:

 • Vložte externí paměťovou jednotku do vstupu USB.
 • Vezměte dálkové ovládání a vyberte odpovídající zdroj signálu.
 • Správce souborů se otevře. Chcete.li sledovat filmy v televizi, přejděte do požadované složky a poté přejděte na obsah. Chcete.li přepínat mezi složkami, použijte převíjecí tlačítka.

Třídění souborů uložených na flash disk je prováděno do data nahrávání, nikoli abecední. Chcete.li připojit odnímatelné médium k běžné televizi, musíte použít zařízení s vhodným formátem systému souborů. V nové televizi je FAT32 a na starých. FAT16. Pokud má použitý flash disk v NTFS, formát ext3, pak televizor jednoduše nenajde nové zařízení.

Je nutné uložit všechny informace. Pak musíte v požadovaném formátu formátovat odnímatelné médium, abyste se vyhnuli možným problémům s kompatibilitou. Postupujte podle jednoduchého instrukce kroku.skrné:

 • Chcete.li bezpečně odstranit paměťovou jednotku, klikněte na dálkové ovládání na tlačítku „Stop“. Počkejte několik sekund a pak vytáhněte flash disk.
 • Vložte zařízení do počítače. Přejděte do mého počítače a klikněte na odnímatelný nosič PKM. Z nabídky kontextu Drop.down musíte vybrat příkaz „Formát“.
 • Nejprve si musíte vybrat správný systém souborů z navrhovaného. Umístěte zaškrtnutí naproti položce „Rychlý (obsah)“. Nyní můžete kliknout na tlačítko „Start“.
 • Na obrazovce se objeví oznámení. V okně musíte vybrat „OK“.
 • Vyjímatelná jednotka je připravena k použití.

V některých situacích existují problémy s připojením k televizi z různých úprav. Například jednotka Flash má specifikaci 3.0, a USB Connector TV 2.0. Teoreticky by se neměly objevit problémy s kompatibilitou, ale v praxi se často projevují docela často. Rozlišování výše uvedené specifikace integrace USB je velmi jednoduché:

Problém kompatibility můžete vyřešit několika způsoby. Nejjednodušší je použít další flash disk. Pokud to není možné, můžete se pokusit připojit odnímatelnou jednotku k televizi, ale prostřednictvím jiných zařízení.

Prostřednictvím DVD hráč

Většinou jsou DVD přehrávače vybaveny USB Intese. Tuto techniku ​​proto uživatelé aktivně používají k připojení flash disků k televizi. Pokyny pro ladění připojení:

 • Vložte odnímatelné médium do integrátoru USB přehrávače.
 • Zapněte DVD přehrávač a TV.
 • Okamžitě budete mít přístup k zobrazení fotografií, videí a jiného obsahu.

Používání DVD přehrávače. nejlepší možnost. Faktem je, že televizor toto zařízení automaticky určí. Pokud z nějakého důvodu nebyla provedena automatická synchronizace, vezměte dálkové ovládání a změňte zdroj signálu. To můžete provést kliknutím na tlačítko „TV/AV“.

Pokud se některé soubory nehrají, je možné, že hráč tento formát nepodporuje. Proto nejprve studujte, jaké formáty čte DVD přehrávač. Nyní víte, jak připojit flash jednotku USB ke staré televizi, která není vybavena USB Intese.

Prostřednictvím přehrávače médií

Dalším způsobem, jak připojit flash disk k LG TV, je použít přehrávač médií. Na rozdíl od hráčů DVD tato zařízení podporují absolutně všechny populární formáty. Proto můžete sledovat video a fotografie různých typů. Je to velmi pohodlné. Není třeba převádět soubory do konkrétního formátu. Princip konfigurace synchronizace je totožný s předchozí metodou.

Nejprve musíte připojit přehrávač médií k televizi a vložit šňůry do odpovídajících konektorů. Nyní musíte vložit odnímatelnou jednotku do portu USB přehrávače médií. Všechny potřebné kabely jsou zahrnuty do základního vybavení vybavení. Pokud máte problémy, pak nakonfigurujte připojení k těmto pokynům:

 • Vložte jednotku USB flash do přehrávače médií USB.
 • Pomocí dálkového ovládání přejděte do sekce „Video“.
 • Pomocí tlačítek převíjení vyberte požadovaný soubor.
 • Spusťte jej kliknutím na dálkové ovládání „OK“.
televizi, samsung, nainstalovat, flash, disk

Zařízení jsou připravena k použití. Nyní můžete hrát filmy, klipy nebo hudbu z Flash Drives.

Je možné, že při pokusu o reprodukci souborů dojde k určitým problémům. Prostudujte technickou dokumentaci a zjistěte, jaké formáty podporují techniku. Většinou přehrávače médií čtou flash disky se systémem souboru FAT32. Proto dříve formátoval paměťovou jednotku. Jak to udělat, již jsme prozkoumali dříve.

Uživatelé na specializovaných fórech velmi často kladou otázky týkající se přiměřenosti používání na starých televizních adaptérech typu OTG. Jeho zvláštností je, že vstupem je USB a výstup HDMI. Teoreticky se jedná o praktické řešení. Protože není třeba používat další zařízení.

Běžné otázky a odpovědi na ně

Zvažte nejběžnější problémy, které se objevují při připojení flash disku k televizi.

Jak sledovat filmy z Flash Drive v televizi?

 • Napište film na flash disk;
 • Vložte ji přes část USB do televizního bydlení;
 • Vyberte nezbytný zdroj v nabídce „Nabídka“;
 • Spusťte video pro přehrávání.

Pokud v televizi není umístěn USB?

Chcete-li zobrazit video nebo fotokontennt prostřednictvím televizního zařízení, které neposkytuje separaci USB, je nutné použít alternativní metody: prostřednictvím přehrávače médií prostřednictvím DVD přehrávače prostřednictvím adaptéru, kabelu HDMI.

Reprodukce nezačala

To je možné, pokud byla vložena disk Flash a zapomněl zapnout televizi. Nebo přehrávání nezačne kvůli skutečnosti, že formát videa není podporován televizním zařízením.

Televizní zařízení nevidí přenosnou jednotku

Důvodem nemusí být konec kabelu adaptéru nebo samotný pohon. Zkontrolujte, zda jsou dráty vloženy správně. To platí zejména pro připojení DVD přehrávače prostřednictvím tulipánů. Neuznávání pohonu může být také způsobeno jeho rozpadem. Zkontrolujte, zda je čteno na počítači.

Přímé připojení prostřednictvím konektoru USB v televizi

Nejjednodušší způsob, jak připojit flash jednotku USB, je použití konektoru USB.Built.In. Může být umístěn na zadní straně, boku nebo na předním panelu. Je podepsáno odpovídajícím označením.

Proces připojení jednotky je následující:

 • Najděte vhodný konektor v televizi. Proces můžete zjednodušit pokyny pro technologii nebo najít podrobný popis modelu na internetu na oficiálních webových stránkách výrobce.
 • Nainstalujte flash disk do konektoru. Princip instalace je stejný jako u notebooku nebo počítače. K tomuto procesu nepřipojujte energii. Některé jednotky mají náznak světla. Pokud začne zářit nebo blikat, pak je zařízení nainstalováno správně.
 • Vezměte dálkové ovládání z televize. Přejděte do nastavení nebo prostřednictvím samostatného tlačítka pro přepínání zdroje vysílání a vyberte AV režim. Zobrazí se obsah flash karty.
 • Vyberte požadovanou složku v systému souborů otevřenou na televizní obrazovce. Pohyb podél je prováděn klávesami dálkového ovládání: nahoru, dolů, doprava, doleva. Otevření složky nebo souboru. klíč v pořádku.

Návrat do televizního režimu je snadné. Stačí znovu změnit zdroj signálu a vrátit jej do televize, pokud je vysílání provedeno přes anténu. Pokud byla televize digitální kabel, vyberte HDMI, ke kterému je připojeno další zařízení.

Jak nainstalovat aplikaci do TV Samsung Smart TV, pokud není v aplikacích

Chytré televizory Samsung jsou jedním z nejlepších na trhu. Skvělá matice a zvuk, kvalita a trvanlivost zařízení. všechny tyto výhody dělají mnoho kupujících s přetrvávajícími přívrženci televizorů ze společnosti Samsung. Takové televizory mají nainstalovanou širokou sadu aplikací a dostupné pro instalaci, která může potěšit i ty sofistikovanější uživatel. Ale jak víte, není dobré dobré. Mnoho uživatelů by chtělo nainstalovat aplikace třetích stran na svůj televizní přijímač Samsung. Jak nainstalovat takovou aplikaci do vaší Smart TV Samsung, pokud v aplikacích chybí, řekneme vám o tom v našem materiálu.

Jak nainstalovat aplikace na TV Samsung, pokud není v aplikacích?

Jak víte, televizory Samsung nefungují přímo s trhem Play, ale používají svůj vlastní digitální aplikační obchod, který se nazývá „aplikace“. Můžete k tomu přejít, stáhnout svou oblíbenou aplikaci do televize Samsung a poté použít funkčnost zadané aplikace.

Pokud požadovaná aplikace není v „aplikacích“, bude muset být tato aplikace nainstalována ze strany. K tomu určitě budete potřebovat počítač. Je také nutné, aby váš televizor a počítač byly připojeny k jedné bezdrátové síti.

Před zahájením procesu instalace aplikace třetí strany v televizi Samsung dočasně vypněte na PC antivirové a firewall, které mohou narušit tento proces.

Dále vám řekneme, jak nainstalovat aplikaci do televize Samsung od roku 2016 a pozdějších let vydání, pokud není v aplikacích. Samotná instalace má několik fází:

Níže budeme analyzovat každou z uvedených fází.

Instalace softwaru Studio Tizen na PC

Nejprve musíte stáhnout a nainstalovat program „Tizen Studio“. V době psaní tohoto článku je produktový verze 4 relevantní.Jeden. Sledujte tento odkaz, stáhněte si a spusťte verzi programu „Tizen Studio 4.1 s instalačním programem IDE »na vašem PC.

Jak nainstalovat aplikaci v televizi: Pokyny

V tomto článku vám řeknu, jak stahovat a nainstalovat aplikace na Smart TV TV od různých výrobců.

Budeme analyzovat, jaké programy jsou, jak je nainstalovat z oficiálních zdrojů nebo přes flash disk za pár minut.

Jaké jsou aplikace pro inteligentní televizi?

Smart TV. ne jednoduché televizory, ale plně naplněná zařízení s operačním systémem a.

Můžete nainstalovat jakékoli aplikace do chytrých televizorů:

 • Hráči IPTV. Zobrazit digitální televizní kanály přes internet. Většina programů má flexibilní kontrolu nad etherem: pauza, archivy za několik dní, televizní program, vybraný a rodičovská kontrola. Nejběžnější hráči: Ottplayer, Kodi a Lazy IPTV.
 • Sledování filmů nebo válců. Nejslavnější aplikace: YouTube, IVI, Kinopoisk a další online kina.
 • Prohlížeče. Na inteligentních televizorů obvykle existují standardní předinstalované prohlížeče a třetí strana vede Google Chrome, Opera a Mozilla Firefox.
 • Klienti sociálních sítí. Mohou být také použity k prohlížení VK, spolužáků, zaškrtnutí.
 • Hry. Na velké obrazovce vypadá každá hra barevně! Nejoblíbenější hry pracují na televizích: Angry Birds, Plants vs. Zombie a další. Největší výběr na Android TV.
 • Přehrávače médií. Pro větší funkčnost lze použít alternativní hráče: VLC Player nebo MX Player.
televizi, samsung, nainstalovat, flash, disk

Jak stáhnout a nainstalovat aplikaci do Smart TV?

V každém operačním systému v televizi je v obchodě s aplikací, jako je Google Play for Android nebo AppStore pro iOS. Toto je preferovaný způsob, jak se chránit před viry.

Většina chytrých televize také podporuje instalaci aplikací z flash disk nebo z obchodů s třetími částmi. Vhodné pro úsporu ke stažení hackerských verzí placených aplikací.

Na Samsung

Chcete.li nainstalovat aplikaci do Smart TV Samsung s OC Tizen, musíte použít aplikace Samsung.

 • Otevřete Smart Hub (hlavní nabídka) stisknutím stejného názvu na dálkovém ovládání.
 • Ve středu obrazovky budou mít ikony již nainstalovaných služeb. Výběr programů doporučených výrobcem je umístěn nahoře.
 • Šipka na PU přesune doleva k nápisu aplikací/dodatek. Klikněte na to.
 • Pokud mezi doporučení neexistuje žádná požadovaná aplikace, zadejte název programu v okně vyhledávání v pravém horním rohu.
 • Klikněte na ikonu aplikace, kterou si budete stáhnout.
 • Klikněte na tlačítko Stáhnout, které se objeví při výběru programu.
 • Stahování se vyskytuje na pozadí, takže můžete opustit stránku.
 • Po instalaci na stránce aplikace se zobrazí tlačítko „Open“. Samotný program se také objeví v seznamu inteligentního centra nainstalovaného na hlavní obrazovce.

Na LG

V TVS LG Smart TV nainstaloval systém WebOS s oficiálním obchodem s obsahem Marke of Applications LG.

Nainstalovat aplikaci z ní:

 • Klikněte na tlačítko „Domů“ na PU.
 • Přejděte na kartu LG Content Store Bright Pink.
 • Klikněte na sekci „Aplikace/dodatek“ zpravo.
 • Vyhledejte požadovanou kategorii nebo klikněte na ikonu zvětšovacího skla a otevřete vyhledávací lištu.
 • Klikněte na nápis „Instalace/instalace“ na stránce programu.
 • Po načtení a instalaci se tlačítko změní na „spuštění“.
 • Aplikace je připravena k použití. Lze jej otevřít.

Na Android TV

Android TV je nainstalována na mnoha moderních televizorů a většině televizních nastavení.

Chcete.li nainstalovat program na Android TV, opakujte následující akce:

 • Otevřete obchod Play, vraťte se zpět do svého účtu.
 • Na počáteční obrazovce jsou aplikace a nahoře je vyhledávací linka. Můžete také zobrazit kategorie.
 • Kliknutím na program otevřete stránku s popisem.
 • Klikněte na síť.
 • Když se změní na „Otevření“, klikněte a spusťte aplikaci.

Na Sony

Sony nejnovějších modelů má Android TV OS, takže si mohou stáhnout aplikace z obchodu Google Play.

Na předchozích generacích má Smart TV Sony Operating Linux svůj vlastní proprietární shell, ve kterém není žádný obchod s aplikacemi.

Předinstalovali malou sadu služeb pro sledování filmů a televizních kanálů. Zpočátku nejsou ve stavu „mimo krabici“.

televizi, samsung, nainstalovat, flash, disk

Aby se načítají, proveďte následující:

 • Kliknutím na tlačítko „Domů“ otevřete nabídku.
 • Přejděte do bodu „Instalace“-„Nastavení systému“-„Nastavení“-„Síť“ a klikněte na něj na tlačítko „Aktualizovat internet-core“.
 • Všechny dostupné služby budou načteny z webových stránek výrobce a objeví se v seznamu aplikací v televizi.

Na DEXP

DEXP televizory pracují na jednom z několika operačních systémů: Android, Linux nebo Vidaa. Ten je umístěn jako systém na jádru Linux se schopností spustit aplikace Android.

Většina zařízení DEXP je nainstalována Android (AOSP), což je „čistý“ Android. Musíte na to nainstalovat Google Play a poté si prostřednictvím něj stáhnout programy.

Přidejte trh Google Play, který můžete pouze s flash disk. Tato metoda je podrobněji popsána níže.

Jak nainstalovat aplikaci z flash disku do televizoru?

Chcete.li nainstalovat aplikace pomocí flash disk, vytvořte jej do systému souborů FAT32:

televizi, samsung, nainstalovat, flash, disk

Poté stáhněte program ze spolehlivého zdroje a přeneste jej na Flash Drive.

V závislosti na operačním systému by měl být soubor určitým formátem: například pro Samsung je to archiv ZIP pro Android TV.Apk.

Poté připojte jednotku Flash k televizoru ve konektoru USB. Pokud existuje několik, vyberte ten, na kterém existuje poznámka „HDD“.

Samsung h

Budete muset nainstalovat aplikaci do televizoru tohoto modelu:

 • Přejděte na Smarthub a vyberte „Samsung Account“;
 • Před vámi se zobrazí nová nabídka, ve které si budete muset vybrat „Přihlásit se“ a poté stisknout „Přihlásit se“;
 • V okně, které se otevírá, musíte představit přihlášení „vyvinout“. V tomto případě není třeba heslo označit. Bude stačit k tomu, abyste zaškrtnili a stiskli přihlášení;
 • Nyní musíte jít do Smarthubu, vložit dálkové ovládání do nějakého programu a stisknout střed kříže na dálkovém ovládání. Podržte jej, dokud se neobjeví nabídka synchronizace;
 • Vyberte nastavení IP v něm a zadejte IP adresu v zobrazeném poli. Každá skupina čísel by měla být potvrzena stisknutím křížů;
 • Opět zavolejte na nabídku synchronizace a vyberte položku „Sync start User App Sync“;
 • Budete mít žádost o instalaci uživatelských aplikací a souhlasíte, s nimiž můžete nainstalovat aplikace na hlavní nebo další stránce rozbočovače. Po dokončení instalace widgetů na Smart TV Samsung uvidíte šipky, které to nahlásí;
 • Chcete.li vidět nainstalované programy, musíte opustit rozbočovač a přijít znovu.

Nejrychlejší způsob, jak nainstalovat Widgety Smart TV Samsung z flash disku

Moderní televizory s funkcí inteligentní televize mají téměř stejné příležitosti jako plnohodnotný počítač. Bude možné rozšířit sféru aplikace zařízení pomocí speciálních dodatečných programů (widgety). Současně lze aktualizovat a instalaci Widgetů Smart TV Samsung provést pomocí připojení s bezdrátovým internetem nebo pomocí externího jednotky (flash karta).

Standardní instalace widgetů

Takové programy pro televizi Samsung se hodně vyvinuly. Důvodem je otevřená platforma. Společnost nicméně ukládá určitá omezení načítání jednotlivých widgetů, protože jsem si jist, že v dostatečném množství poskytovala jejich zařízení.

Řemeslníci však dlouho našli způsoby stahování a instalace programů z třetích stránek.

Vzhledem k tomu, že televizor je připojen k internetu, musíte jít do nabídky Smart TV výběrem klíče Smart HAB k PD. V okně vyhledávání vytočte název programu, aktivujte vyhledávání a poté postupujte podle tipů.

Po skončení instalace opusťte obchod, najděte widget v záložkách.

Toto je nejrychlejší způsob instalace. Pokud jste pro vás nepracovali, zkuste to udělat totéž, ale pouze s flash disk.

Nainstalujte aplikace pro Smart TV Samsung z flash disk

Pro takovou instalaci budete muset vytvořit složku na Flash Drive a rozbalit do ní soubory z archivu staženého programu. Poté připojte flash disk s televizním přijímačem přes port USB, zapněte zařízení, najděte soubory v obecném seznamu.

Série C a B

Pokud stáhnete nové integrace pro takovou televizi, vezměte v úvahu, že widgety nastavené před tímto, označené slovem „uživatel“, budou automaticky odstraněny. Abyste se vyhnuli ztrátě, uložte seznam souborů, které je třeba obnovit, a později je znovu načtěte.

Před instalací widgetu na tyto modely by měl být vytvořen nový uživatel:

 • Stiskněte internet, odtud se dostanete do nabídky Nastavení;
 • Nyní musí být vytvořen uživatel „vývoj“;
 • Proveďte instalaci pro něj účetnictví.

Instalace widgetu se provádí následovně:

 • Provést televizní přijímač;
 • Klikněte na klíč „Internet TV“, poté tlačítkem „A“;
 • Předtím vyberte uživatele vytvořeného, ​​uveďte pro něj heslo v buňce;
 • V nabídce přejděte do nastavení nového widgetu;
 • Dále podél cesty „vývojáře“. „Nastavení adresy IP“;
 • Pokud nemůžete najít IP, vyplňte buňku následující kombinací: 5.45.116.112;
 • Drž se zpátky;
 • Přejděte znovu na položku vývojáře, klikněte na uživatelskou aplikaci Syncronize a potvrďte klíč „OK“.

Série D

Také zde musíte nejprve zaregistrovat uživatele. Chcete.li to provést, použijte na dálkovém ovládání klávesu „Smart Hub“ a poté se k nastavení dostanete k nastavení. Vytvořte uživatele v algoritmu pro předchozí sérii.

 • Stiskněte klávesu D;
 • Přejít na vývojáře;
 • V nabídce přejděte na záložku „Server IP“. V okně, které se zobrazuje na zobrazení televizního přijímače, zadejte 5.45.116.112;
 • Klikněte na tlačítko synchronizace, spustí instalaci widgetu NSTRAMOD a OVP;
 • Nechte instalační okno a vraťte se na stránku hlavní nabídky;
 • Na PDU klikněte na tlačítko „A“, opusťte svůj účet;
 • Pak nechte inteligentní televizi a znovu ji zadejte;
 • Chcete.li najít nové widgety, nalijte seznam až do konce.

Série E

Zaregistrujeme uživatele, stejně jako v metodách pro předchozí epizody, vybíráme klíče PDD „Smart Hub“ a „A“. Po otevření okna s účetnictvím Samsung v poli, které není zaneprázdněno, zapište vývoj a heslo generované televizním přijímačem. Klikněte na „Vstup“.

 • Přihlaste se pomocí účetních dat do programu;
 • Pomocí klíče nástrojů k PDU přejděte do sekce „Service“;
 • V nastavení klikněte na vývojáře;
 • Na adresu IP zadejte požadované;
 • Synchronizací uživatelských aplikací proveďte aktualizaci seznamu.

Série F

Pro takové Samsung vytvářejí nové uživatele jinak:

 • Na dálkovém ovládání vyberte klávesu nabídky, zadejte jej pomocí šipek dálkového ovládání;
 • Potřebujeme inteligentní funkce, jdeme k nim a již odtud. na účet;
 • V „el.Str.»Napište vývoj, v buňce hesla. SSO1029Dev!;;
 • Opravte heslo vložením na zaškrtávací známku do odpovídajícího okna, klikněte na klávesu „Vstup“, ponechejte nabídku.
 • Klikněte na klíč inteligentního náboje k PDU, který vás okamžitě znovu objeví na widgety;
 • V parametrech stiskněte nastavení IP;
 • Napište IP adresu;
 • Pomocí klávesy Sync App Sync proveďte aktualizaci programu;
 • Otevře se seznam stažených widgetů. Zbývá pouze znovu načíst zařízení.

Série H

 • Přejděte na Smart Haba, vyberte klíč účtu Samsung;
 • V nabídce, která se otevře, nejprve vyberte „Přihlásit se“ a poté klikněte na „Sing In“;
 • V okně, které se otevírá, bude nutné zaznamenat pouze přihlášení k vývoji;
 • Dejte DAW, klikněte na „Sing In“;
 • Přejděte znovu do Smart Haba, přiveďte dálkové ovládání do jakéhokoli widgetu, klikněte na něj uprostřed střelce na kříži. Udržujte před otevřením nabídky synchronizace;
 • Přejděte na nastavení IP, zapište tam odpovídající adresu;
 • Prostřednictvím re.start nabídky synchronizace najděte sloupec „Start User App Syn“;
 • TV vydá žádost o načítání nových aplikací. Se souhlasem jsou nainstalovány na stránkách inteligentního centra (hlavní nebo další). Po dokončení instalace se na obrazovce objeví šipky;
 • Chcete.li hledat nové widgety, nechte rozbočovač a poté jej zadejte znovu.

Pravděpodobné problémy a způsoby jejich vyřešení

Nejjednodušší způsob, jak vyřešit problémy s nainstalovaným přehrávačem, je restartovat televizi. Odpojte zařízení od napájení na několik minut a poté se zapněte a zkuste znovu spustit aplikaci. Bez ohledu na televizní model a typ instalace widgetu se zkratka neobjeví v nabídce, pokud je použita irelevantní verze softwaru. Nezapomeňte proto nejprve aktualizovat firmware a teprve poté pokračujte v instalaci widgetu.

Forkplayer je nastaven hlavně změnou DNS. Existuje několik dostupných adres pro televizory každé série, takže zkuste vyzkoušet každou z nich, pokud program nebyl spuštěn poprvé.

Po prvním spuštění widgetu v hráči se v přehrávači zobrazí omezený seznam služeb pro sběr obsahu. Seznam však lze snadno rozšířit instalací příslušných nastavení:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS