Váš Fire TV Stick Kindle a Echo může vypadat nesmírně horší DENNĚ

Vaše přihlášení používáme k poskytování obsahu způsobem, se kterým jste souhlasili, a ke zlepšení našeho porozumění vaší osobě. Může se jednat o reklamy od nás a třetích stran na základě našeho porozumění. Odběr můžete kdykoli zrušit. informace

Každý, kdo má Fire TV, Echo, Kindle nebo Fire Tablet může zjistit, že jejich zařízení najednou vypadají obrovsky zastaralé později večer. Další velké představení produktů společnosti Amazon proběhne ve středu 28. září přibližně od 17 hodin našeho času a je téměř jisté, že světu bude odhalena várka nablýskaných hardwarových vylepšení.

Co přesně bude odhaleno? Internetovému maloobchodnímu gigantu se zatím daří držet novou generaci zařízení pod pokličkou.

Na rozdíl od většiny uvedení produktů na trh, které uniknou dlouho před jejich oficiálním představením, se na sociálních sítích neobjevily žádné takové zvěsti nebo obrázky prototypů, jako je To znamená, že si budeme muset počkat do středy, abychom zjistili, co přesně Amazon chystá.

Pokud se však historie bude opakovat, pak můžeme očekávat velké vylepšení populárního reproduktoru Amazon Echo spolu se změnami v řadě Fire TV Stick, novými bezdrátovými sluchátky a aktualizacemi, které přijdou na Kindle.

fire, stick, kindle, echo

The Grand Tour představuje: A Scandi Flick trailer od Amazonu

Loni Amazon dokonce odhalil svého robota Astro, který sviští po domě, odpovídá na otázky a přinese vám pivo, když se usadíte na noc k televizi. Astro je k dispozici pouze v USA a je omezeno na ty, kteří dostanou pozvánku k jeho vyzkoušení, takže se možná tento týden dozvíme další zprávy o celosvětovém vydání.

Pokud se chcete dozvědět více o události, kterou Amazon uvede na trh, Express.co.uk bude v sídle firmy v Londýně a bude vám přinášet všechny novinky živě, jak se budou dít.

Před velkým odhalením již Amazon oznámil jednu velkou aktualizaci své řady tabletů.

fire, stick, kindle, echo

Nový Fire HD 8 je nyní k dispozici ke koupi, přičemž toto zařízení dostalo nový procesor, který je přibližně o 30 % rychlejší než dříve.

Trendy

K dispozici je také 8palcový HD displej, 13hodinová výdrž baterie a 64GB úložiště s možností rozšíření až na 1 TB.

Pokud vám nevadí, že se na displeji objevuje vypnutá reklama, lze jej zakoupit za 99 liber nebo 109 liber bez těchto sponzorovaných zpráv.

Spolu s tímto tabletem se brzy objeví také nový základní Kindle s displejem s vysokým rozlišením 300 ppi, prodlouženou výdrží baterie, nastavitelným předním světlem a 16GB úložištěm pro všechny vaše knihy.

fire, stick, kindle, echo

Tuto čtečku si můžete předobjednat již nyní, přičemž poštou dorazí od 12. října. Stojí 94 liber.99.

SOURCE

Image:www.express.co.uk

fire, stick, kindle, echo
| Denial of responsibility | Contacts |RSS