Vše, co potřebujete vědět o modré obrazovce smrti. Power jádro Microsoft Windows

Jak opravit chybu energie jádra v systému Windows 10

Vypne se počítač Windows bez předchozího upozornění nebo problému pokaždé, když se ho pokusíte probudit ze spánku? Zdá se, že tento problém, nazývaný chyba jádra, nemá žádný důvod, ale je to vážný systém systému.

Vypne se počítač Windows bez předchozího upozornění nebo problému pokaždé, když se ho pokusíte probudit ze spánku? Pokud ano, váš počítač se možná narazil na selhání napájení, což způsobilo, že se bez varování havaruje.

Zdá se, že tento problém, nazývaný chyba jádra, nemá žádný důvod, ale je to vážný systém systému.

Zde je návod, jak můžete opravit ID události jádra 41 a zabránit tomu, aby se počítač zhromadil.

Aktualizace Windows 10

Zkontrolujte, zda je Windows 10 aktuální. Microsoft pravidelně vydává aktualizace pro Windows 10, opravuje chyby a další problémy. Vážná chyba jádra může být způsobena chybou, která byla stanovena v aktualizaci.

Stiskněte tlačítko Win I. Zadejte aktualizaci do vyhledávacího pole a vyberte Zkontrolujte aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, stáhněte si a nainstalujte a poté restartujte systém.

Zakázat rychlý startup Windows 10

Rychlý startup Windows 10 je režim spánku, který umožňuje počítači spustit extrémně rychle. Windows 10 aktivuje rychlé spuštění ve výchozím nastavení během instalace. Pokud povolíte rychlé startup, počítač se úplně nevypne.

Jde do stavu, který kombinuje úplné vypnutí s hibernací a šetří nejbližší stav stroje, aby vám umožnil začít okamžitě pracovat.

Na rozdíl od úplného hibernace, když se vrátíte do systému Windows 10, je všechno jako zavedení od začátku. Žádná otevřená okna nebo aplikace atd.

Zakázat rychlý startup Windows 10

Chcete.li vypnout rychlý startup, zadejte napájení do vyhledávacího řádku v nabídce Start a poté vyberte Plán napájení.

Nyní zvolte vyberte, co tlačítka napájení dělají. následuje nastavení změny, která jsou v současné době nedostupná.

Zrušte zaškrtnutí zaškrtnutí rychlého start-up a klikněte na Uložit změny.

Znovu vložte kartu RAM a GRAPHICS

Někteří uživatelé uvádějí chybu jádra 41 po opakovacím zařízení RAM a grafickou kartu (GPU).

Budete muset jít dovnitř počítače, abyste znovu připojili hardware. Vezměte prosím na vědomí, že za určitých okolností zruší záruku výrobce, takže buďte opatrní.

Spusťte Chkdsk a SFC

CHKDSK je nástroj systému Windows, který můžete použít k ověření systému souborů Windows 10. Po spuštění nástroje můžete přidat konkrétní možnosti, jak najít a opravit chyby. Spusťte jej z příkazového řádku a poté najdete a opravte problém pomocí Chkdsk Scan.

Otevřený příkazový řád s právy správce.

Dále zadejte Chkdsk / R a stiskněte klávesu Enter. Příkaz naskenuje systém z hlediska chyb a vyřeší jakékoli problémy.

Pokud CHKDSK nenajde žádné chyby, můžete spustit kontrolu systému systému Windows (SFC). Kontrola systému systému Windows je další nástroj Windows, který můžete použít ke kontrole pro chybějící nebo poškozené systémové soubory Windows. Reference: Pomocí příkazu SFC opravte chyby systému systému Windows 10 pro více informací.

Disp je zkratka pro nasazení obrazové servis a správu. Disp je integrovaný nástroj Windows s širokou škálou funkcí. Viz: Jak opravit obrázek Windows 10 pomocí DESP pro více informací.

Zkontrolujte vadný PSU s OCCT

Kontrola chyb hardwaru proti napájení není snadné, pokud nemáte správné nástroje. Svůj PSU můžete vyzkoušet pomocí multimetru nebo vyhrazeného testovacího nástroje PSU.

Většina nástrojů pro testování PSU založené na softwaru nemůže poskytnout přesné informace o tom, zda PSU funguje správně.

Pokud chcete vyzkoušet testování softwaru PSU, článek doporučuje používat OCCT, bezplatný nástroj pro testování stresu pro CPU / GPU / PSU. OCCT stresové testy CPU, GPU, základní desku a v procesu mohou detekovat jakékoli chyby s napájecím zdrojem.

OPS117 PowerShell Deep Dive

Zkontrolujte vadný PSU s OCCT

Open Occt. V konfiguraci testu. Vyberte napájení. Vyberte grafickou kartu a poté nastavte rozlišení na 1920 × 1080. Uložte všechny úlohy a zavřete jakékoli další otevřené programy v systému. Až budete připraveni, stiskněte ikonu Big Red Play v OCCT a spusťte stresový test.

Vývojář OCCT tvrdí, že většina chyb je detekována během prvních 5 minut. Měli byste však provést nejméně hodinový test, abyste zajistili účinnost.

Když je test dokončen, OCCT vytvoří záznam, který zdůrazňuje možné chyby PSU (nebo s jiným hardwarem).

Vše, co potřebujete vědět o modré obrazovce smrti

  Chris Hoffman a Nick Lewis

Modrá obrazovka smrti (BSOD) je obrazovka chyby, která se objeví, když se něco kriticky pokazí na vašem PC Windows. Problémem je často hardwarová chyba, problém s vašimi ovladači nebo chyba se samotnou Windows.

potřebujete, vědět, modré, obrazovce, smrti, power

Modrá obrazovka smrti. nebo BSOD. je vždy nevítaný pohled. BSOD se objeví, když Microsoft Windows narazí na kritickou chybu, z níž se nemůže zotavit. Zde jsou některé běžné příčiny a jak můžete začít řešit problémy BSOD.

Jaký je význam BSOD?

BSOD je zkratka pro modrou obrazovku smrti. Termín „Modrá obrazovka smrti“ sám je vtipným odkazem na skutečnost, že modrá chybová obrazovka je znamením, že váš počítač narazil na vážnou. dokonce smrtící. chybu.

Modrá obrazovka smrti byla od 90. let základní součástí zážitku z Windows a každý, kdo provozuje počítač se systémem Windows, narazil na BSOD najednou.

Modrá obrazovka smrti není jediná barevná okna smrt smrti, ale. V systému Windows 10 a Windows 11 mají verze Insider náhledu Windows „zelenou obrazovku smrti“ místo toho.

Co způsobuje modré obrazovky smrti

Modré obrazovky jsou obecně způsobeny problémy s hardwarem nebo problémy s hardwarovým softwarem vašeho počítače. Někdy mohou být způsobeny problémy se softwarem nízké úrovně běžící v jádře Windows nebo vážnou chybou řidiče. Pravidelné aplikace obvykle nebudou moci způsobit modré obrazovky. Pokud aplikace zhroutí, udělá tak bez vyřazení operačního systému.

Modrá obrazovka nastává, když se Windows setká s „chybou zastavení.„Toto kritické selhání způsobuje, že okna zhroutí a přestane fungovat. Jediná věc, kterou může v tomto bodě udělat Windows, je restartování počítače. To může vést ke ztrátě dat, protože programy nemají šanci uložit jejich otevřená data.

Když dojde k modré obrazovce, Windows automaticky vytvoří soubor „minidump“, který obsahuje informace o havárii a uloží jej na váš disk. Informace o těchto minidumps si můžete prohlédnout, abyste pomohli identifikovat příčinu modré obrazovky.

Modré obrazovky také vypadají trochu jinak, v závislosti na tom, jakou verzi Windows provozujete. Ve Windows 10 a Windows 11 jsou modré obrazovky poměrně jednoduché. Uvidíte emodži a zprávu „Váš počítač narazil na problém a musí se restartovat a musí se restartovat. Právě shromažďujeme některé informace o chybách a pak vám restartujeme.“

Nejlepší technický zpravodaj kdekoli

Připojte se k 425 000 odběratelům a získejte denní trávení funkcí, článků, novinek a trivia.

Odesláním e.mailu souhlasíte s podmínkami použití a zásady ochrany osobních údajů.

V Windows 7 a předchozích verzích vypadala modrá obrazovka spíše jako terminálová obrazovka a zobrazovala všechny druhy informací. Modrá obrazovka začíná „byl zjištěn problém a okna byla zavřena, aby se zabránilo poškození počítače.“

To však opravdu není tak velké, jak to zní. I v předchozích verzích Windows měly modré obrazovky tendenci procházet dostatečně rychle, že čtení těchto informací bylo stejně obtížné. A existují jednodušší způsoby, jak získat všechny podrobnosti, které potřebujete pro řešení problémů.

Určete, zda se Windows restartuje, když se objeví BSOD

Ve výchozím nastavení Windows automaticky restartuje počítač, kdykoli narazí na modrou obrazovku smrti.

Pokud byste chtěli více času vidět podrobnosti o modré obrazovce (nebo se ujistěte, že se jedná o modrou obrazovku, která se děje), můžete automatické restarty na BSOD zakázat z ovládacího panelu Windows Windows. V systému Windows 10 a Windows 11 můžete také použít aplikaci Nastavení. Otevřete aplikaci Nastavení stisknutím Windowsi a poté přejděte do systému o pokročilém nastavení systému.

Ujistěte se, že jste na kartě Advanced, a klikněte na „Nastavení“.„Odstraňte„ automaticky restartujte “v okně spuštění a obnovy a poté klikněte na„ OK.“

Zobrazení informací o kódech BSOD a Windows

Aplikace společnosti Nirsoft zdarma BluesCreenview nabízí snadný způsob, jak zobrazit informace o modré obrazovce, které jste možná zmeškali. Funguje zobrazením informací obsažených v těch souborech minidump, které jsou vytvořeny během BSOD.

Tyto informace jsou k dispozici také v prohlížeči událostí Windows, kde jsou zprávy modré obrazovky rozptýleny mezi nehody aplikací a dalšími zprávami pro protokol systému.

Odstraňování problémů s BSods

V systému Windows můžete odstraňovat informace o modré obrazovce pomocí akčního centra. V systému Windows 10 a Windows 11 se vydejte na zabezpečení a údržbu ovládacího panelu. V systému Windows 7 se vydejte na systém ovládacího panelu a zabezpečení.

V části „Údržba“ budete moci zkontrolovat řešení stávajících problémů.

Windows 10 a Windows 11 skutečně provádějí tento krok odstraňování problémů automaticky, když se počítač restartuje po BSOD. Stále však může stát za to navštívit akční středisko, aby se zjistilo, zda existují více podrobností nebo dalších kroků řešení problémů.

Pokud Windows nemůže problém vyřešit sama o sobě, nejlepší sázkou na řešení problémů je prohledat řešení na webu. Prohlédněte si modrou obrazovku nebo soubor minidump pro konkrétní chybu.

Můžete vidět číslo „Stop chyby“, které vypadá jako „0x00000024.„Alternativně můžete vidět chybu jako„ Driver_irql_not_less_or_equal “,„ Memory_management “nebo„ DPC_WATCHDOG_VIOLALIT.„Ať tak či onak, rychlé vyhledávání přesné chyby pravděpodobně přinese dobré výsledky. Ve skutečnosti Windows 10 a Windows 11 často doporučují přímo na modré obrazovce, abyste provedli vyhledávání chyby.

Pokud máte potíže s nalezením dobré rady pro řešení vašeho problému, nebojte se. BSOD mohou mít celou řadu kořenových příčin. Máme několik dalších tipů, které vám mohou pomoci vypořádat se s mnoha modrými obrazovkami:

 • Použijte obnovení systému: Pokud váš systém nedávno spustil modrý screening, použijte systémové obnovení a převrátíte svůj systémový software zpět do předchozího stavu. Pokud to funguje, budete vědět, že je to pravděpodobně softwarový problém.
 • Skenování malwaru: Malware, který se kopí hluboko do oken a dostane své háčky do jádra Windows na nízké úrovni, může způsobit nestabilitu systému. Naskenujte počítač na malware, aby se zajistilo, že škodlivý software nezpůsobuje, aby se zhroutil.
 • Instalace aktualizovaných ovladačů: Nesprávné nainstalované nebo kočárkové ovladač může vést k havárii. Stáhněte si nejnovější ovladače hardwaru vašeho počítače z webových stránek výrobce počítače a nainstalujte je. to může opravit BSOD způsobené problémy s řidičem.
 • Spuštění do nouzového režimu: Pokud je váš počítač modrý screening pokaždé, když jej zapnete, zkuste spustit se v režim bezpečí. V nouzovém režimu se Windows načte pouze základní ovladače. Pokud ovladač, který jste nainstalovali. Můžete pracovat na vyřešení problému z režimu bezpečného.
 • Zkontrolujte problémy s hardwarem: Modré obrazovky mohou být způsobeny vadným hardwarem v počítači. Zkuste vyzkoušet paměť počítače na chyby a zkontrolovat jeho teplotu, abyste se ujistili, že se nepřehřívá. Pokud to selže, možná budete muset vyzkoušet jiné hardwarové komponenty. nebo si najmout profesionála, který to pro vás udělá.
 • Přeinstalovat Windows: Resetování oken. nebo provedení čisté instalace. je jaderná možnost. Odhodí váš stávající systémový software a nahradí jej čerstvým systémem Windows. Pokud váš počítač pokračuje na modrou obrazovku, pravděpodobně máte problém s hardwarem.

Počítač ve správném pracovním stavu by neměl vůbec modrou obrazovku, ale žádný software ani hardware není perfektní. Dokonce i správně fungující počítač může modrá obrazovka ve vzácných případech bez zjevného důvodu. možná jako výsledek vzácných problémů s hardwarem nebo hardwarovým problémům. Pokud váš počítač pravidelně modrý screening, máte problém. Pokud narazíte na modrou obrazovku jednou za dva roky, nebojte se o to.

Chris Hoffman Chris Hoffman je šéfredaktorem How-to Geek. O technologii je napsán více než deset let a byl publicistou PCWorld po dobu dvou let. Chris napsal pro New York Times a Reader’s Digest, byl dotazován jako technologický odborník na televizních stanicích, jako je Miami’s NBC 6, a jeho práci pokryla zpravodajskými místy, jako je BBC. Od roku 2011 napsal Chris více než 2 000 článků, které byly přečteny více než miliardu a to je právě tady na How-to Geek. Přečtěte si plné bio »

Jak opravit chybu „Selhání bezpečnosti jádra“ v systému Windows 10

Při instalaci nebo spuštění systému Windows 10 v současné době zažíváte chybu selhání bezpečnosti jádra? V tomto článku projdeme, jak tento kód zastavení opravit a snadno vyřešit chybu. Běžnými důvody, proč můžete získat problém „Porucha kontroly bezpečnosti jádra“, jsou poškozené systémové soubory, vadný hardware nebo zastaralé ovladače.

Chcete.li zkontrolovat, zda je selhání kontroly bezpečnosti jádra způsobeno poškozený nebo poškozený systém souborů, spusťte nástroj pro kontrolu souboru systému pomocí příkazového řádku zadáním „SFC/Scannow“ a stiskněte Enter Enter. Tento nástroj bude spuštěn a v případě problémů nahradí poškozené soubory z mezipaměti během restartu.

Najděte další metody, jak tuto chybu opravit níže.

Přeskočte na řešení:

Chyby modré obrazovky, známé také jako chyby BSOD, často způsobují problémy pro uživatele Windows 10. Mohou způsobit ztrátu dat, odstranit váš pokrok a v některých případech může způsobit poškození vašeho zařízení. Naštěstí každá chyba modré obrazovky přichází se stopkovým kódem, který pomůže zjistit, proč došlo k havárii a jak ji opravit.

Pokud jste právě zažili chybu modré obrazovky s kódem Stop „kernel_security_check_failure“, nebojte se. V tomto článku projdeme každou pracovní metodu k vyřešení problémů s tímto problémem v systému Windows 10.

Co je chyba „kernel_security_check_failure“?

Selhání kontroly bezpečnosti jádra není samo o sobě virem, je to chybová zpráva, kterou Windows 10 zobrazuje na obrazovce, když jsou některé datové soubory poškozeny. Hlavní příčinou korupce dat mohou být skutečně malware a virové infekce, nekompatibilní nastavení, problémy s pamětí, nesprávné změny registru a další.

Bojíte se vidět modrou obrazovku smrti nebo BSOD? No, stejně tak i zbytek světa! A je to také nesmírně nepříjemné. Selhání bezpečnosti jádra je bohužel „vážnou“ chybou, která má za následek BSOD.

Význam selhání kontroly bezpečnosti jádra spočívá v tom, že jeden nebo několik souborů selhal ke kontrole kompatibility nebo integrity a musíte jej aktualizovat nebo vyměnit.

Když váš systém utrpí fatální chybu, získáte chybu „modré obrazovky“. Přezdívejte modrou obrazovku smrti uživateli Windows, je to relativně běžný problém, který okamžitě zastaví váš systém, a nutí jej restartovat.

Je to bezpochyby nepředvídatelná chyba, ale to neznamená, že není nic, co byste mohli zajistit, aby se to nestalo dvakrát ze stejného důvodu.

Většina chyb modré obrazovky je spojena s běžnými chybami počítače a problémy s systémem. Tyto způsobují, že okna dostávají chybu „zastavení“, což vede k havárii systému. To se děje bez varování, což znamená, že práce může být ztracena a soubory se mohou občas poškodit. Nezapomeňte ukládat často!

Ve starších verzích Windows se BSOD zdál poměrně nepřátelský, s obrazovkou textových a technických informací zobrazených na obrazovce. Toto bylo změněno v nedávných verzích na srozumitelnější obrazovku chyby, což usnadňuje identifikaci, do jaké chyby jste narazili.

Pokud váš chybový kód zní „kernel_security_check_failure“, jste na správném místě. Tato chyba se obvykle objeví po upgradu na Windows 10 z dřívější verze. Při používání počítače se však může stát náhodně. Bez ohledu na scénář, jsme tu, abychom vám pomohli vyřešit ho.

Společné příčiny chyby „selhání kontroly bezpečnosti jádra“

Na rozdíl od většiny chyb v systému Windows 10 jsou příčiny chyb modré obrazovky častěji než snadné identifikovat. Selhání kontroly bezpečnosti jádra dochází v důsledku:

 • Problémy s pamětí
 • Zastaralé řidiče
 • Viry
 • Poškozené systémové soubory Windows
 • Bezpečnostní programy
 • Poškozený nebo poškozený pevný disk

Pokud tedy v současné době jednáte o zastavení selhání kontroly bezpečnosti jádra, možnými příčinami jsou:

 • Váš systém je zastaralý. je možné, že váš systém utrpěl selhání kontroly bezpečnosti jádra, protože je zastaralý. V tomto případě vše, co musíte udělat, je získat nejnovější dostupné aktualizace Windows 10. Aktualizace vám pomáhají udržovat v bezpečí a často opravujte současné chyby, chyby a další.
 • Máte ve svém systému malware. uživatelé uvedli, že po skenování malwaru a odstranění identifikovaných hrozeb bylo vyřešeno selhání kontroly bezpečnosti jádra. Je možné, že váš systém je infikován malwarem, který způsobuje chybu.
 • Řidič je zastaralý nebo ne kompatibilní-Podobně jako váš systém potřebují vaše ovladače aktualizace, aby byly udržovány aktuální, aby fungovaly, jak je zamýšleno. Pokud je řidič starý, může se narazit na problémy s kompatibilitou se zbytkem vašich řidičů.
 • Zkorumpované systémové soubory. s největší pravděpodobností v důsledku malwaru by mohly být vaše systémové soubory poškozeny. Tyto soubory lze snadno obnovit pomocí příkazů SFC Scan and Disk Check.
 • Zabezpečení třetích stran nebo antivirus-Pokud v současné době používáte antivirus třetích stran, může to způsobit rušení ve vašem systému. Doporučujeme sledovat níže uvedené kroky, aby se dočasně deaktivovaly a zjistily, zda se vaše situace zlepšuje.

Z nich je nejběžnějším nekompatibilním ovladačům, zejména pokud jste upgradovali na Windows 8 nebo 10 ze starší verze. S největší pravděpodobností můžete používat řidiče, který dobře fungoval pro předchozí verze, ale ne pro aktuální. V takovém případě systém vyvolá tuto chybu.

Během spuštění obvykle existuje proces kontroly v operačním systému Windows. Tento proces vyvolá chybu kernel_security_check_failure, když detekuje korupci v jakékoli kritické struktuře dat.

VAROVÁNÍ: Některé metody níže mohou fungovat, pouze pokud můžete získat přístup k počítači bez zhroucení. Pokud vaše zařízení není schopno spustit, doporučujeme se spojit s týmem zákaznických služeb společnosti Microsoft.

Opraveno: Windows 10 Kernel_Security_Check_Failure Stop Code

Tyto metody použijte k opravě chyby kernel_secueity_check_failure Stop Code v systému Windows 10:

Metoda 1. Aktualizujte Windows 10 na nejnovější verzi

Doporučujeme, abyste se nejprve pokusili aktualizovat na nejnovější verzi Windows 10 a zjistit, zda je stále přítomna chyba BSOD. Aktualizace mohou opravit chyby, přinést vám nové a užitečné funkce, opravit bezpečnostní díry a mnoho dalšího. Zde je způsob, jak můžete aktualizovat Windows 10:

 • Kliknutím na ikonu Windows vlevo dole na obrazovce vyvoláte nabídku Start. Vyberte nastavení. nebo alternativně použijte zkratku Windows I.
 • Klikněte na aktualizaci bezpečnostní dlaždice. To je místo, kde najdete většinu nastavení aktualizace Windows a vybrat, kdy přijímat aktualizace.
 • Nezapomeňte zůstat na výchozí kartě Windows Update. Klikněte na možnost kontroly pro aktualizace a počkejte, až Windows 10 najdete dostupné aktualizace.
 • Pokud vidíte, že již byly zobrazeny nějaké aktualizace, klikněte na odkaz Zobrazit všechny volitelné aktualizace a nainstalujte je.
 • Pokud je nalezena aktualizace, klikněte na možnost instalace a počkejte, až se Windows 10 stáhněte a použijte potřebné aktualizace. Po úspěšné instalaci nejnovější verze systému zkontrolujte, zda se chyba selhání bezpečnosti jádra vrátí.

Metoda 2. Aktualizujte své ovladače

V některých případech se může chyba selhání bezpečnosti jádra objevit na vašem zařízení v důsledku zastaralých ovladačů. V této příručce se můžete naučit, jak aktualizovat ovladače a potenciálně opravit problémy, které jsou vytvořeny.

Aktualizace ovladače je pouze možnou hotfix pro problém s modrou obrazovkou. Pokud pro vás tato metoda nefunguje, přejděte k dalšímu řešení!

 • Stiskněte klávesy Windows X na klávesnici a poté vyberte Správce zařízení z kontextové nabídky.
 • Rozšiřte všechny sekce a zjistěte, zda jsou někteří řidiči zastaralí. Obvykle, pokud řidič má problémy, uvidíte žlutou vykřičníku, což naznačuje, že něco není v pořádku.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši na jakýkoli ovladač, který je třeba aktualizovat, a poté z nabídky kontextu vyberte možnost Vlastnosti.
 • Přepněte na kartu ovladače a poté klikněte na tlačítko Aktualizovat ovladač.
 • Vyberte metodu aktualizace ovladače. Můžete buď nechat Windows 10 vyhledat řidiče automaticky, nebo ručně najít nový soubor ovladače již v počítači.
 • Počkejte na dokončení instalace řidiče. Aktualizujte jakékoli jiné ovladače, které zobrazují chybu nebo jsou zastaralé.
 • Doporučujeme restartovat počítač za účelem dokončení změn vytvořených novým ovladačem (ty). Nyní byste měli vyzkoušet, zda je stále přítomna chyba BSOD.

Metoda 3. Zkontrolujte chyby na disku

Problém zabezpečení bezpečnosti jádra může být způsoben chybami pohonu přítomných ve vašem systému. Naštěstí lze opravit vestavěným skenerem. Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle níže uvedených pokynů:

 • Otevřete okno Průzkumníka souboru z hlavního panelu nebo pomocí klávesové zkratky Ctrl E.
 • Klikněte na tento počítač z podokna vlevo. Klepněte pravým tlačítkem myši na jednotku systému a poté z kontextové nabídky vyberte vlastnosti.
 • Přepněte na kartu Nástroje a poté klikněte na tlačítko Zkontrolovat. Můžete mít přístup k účtu správce, abyste mohli tuto funkci používat.
 • Kliknutím na možnost skenovací jednotky spusťte podrobný proces skenování na systémové jednotce. To může trvat dlouho v závislosti na vašem zařízení.
 • Nechte skenování zkontrolovat a identifikovat jakékoli problémy s jednotkou. Pokud je nalezena chyba, postupujte podle pokynů na obrazovce a opravte ji.

Metoda 4. Zkontrolujte problémy s pamětí

Podobně jako pro problémy s řízením, problémy s pamětí (RAM) lze také identifikovat vestavěným skenerem Windows 10. Níže uvedené kroky ukazují proces spuštění nástroje pro diagnostiku paměti Windows a možná zastavení dojde k chybě modré obrazovky.

 • Otevřete vyhledávací lištu na hlavním panelu kliknutím na ikonu zvětšovacího skla. Můžete to také přivést s klávesovou zkratkou Windows.
 • Do vyhledávacího pole zadejte diagnostiku paměti a klikněte na první výsledek vyhledávání.
 • Objeví se nové vyskakovací okno. Než budete pokračovat, nezapomeňte své soubory uložit! Vyberte Restartujte nyní a zkontrolujte možnost Problémy (doporučené) pro spuštění diagnostiky paměti.
 • Když se váš počítač znovu zavádí, nástroj pro diagnostiku paměti se pokusí identifikovat jakékoli chyby a problémy týkající se vašeho RAM. Pokud je problém nalezen, bude vám to hned nahlášeno.

Metoda 5. Spusťte příkazy „Chkdsk“

Kontrola systémových souborů je ve většině verzí Windows dostupná ve výchozím nastavení. Nazývá se také „SFC Scan“ a je to váš nejrychlejší způsob, jak automaticky opravit poškozené systémové soubory a nepřeberné množství dalších problémů.

Pokud skenování SFC nefungovalo, pokračujte v krocích a zkuste spustit „Chkdsk“ na opravu počítače. Příkaz kontrolního disku se pokouší identifikovat a eliminovat problémy s diskem, což vám může pomoci vyřešit problémy se selháním kontroly jádra.

 • Otevřete příkazový řádek jedním z následujících způsobů:
 • Otevřete funkci vyhledávání na hlavním panelu nebo alternativně použijte klávesovou zkratku Ctrl S k vyhledávání vyhledávacího řádu a vyhledávání „příkazového řádku“. Když to vidíte ve výsledcích, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte běh jako správce.
 • Stisknutím kláves Windows R na klávesnici vyvoláte nástroj pro běh. Zadejte „CMD“ a stiskněte na klávesnici klávesy Ctrl Shift zadejte klávesy. Tímto způsobem spustíte příkazový řádek s administrativními oprávněními.
 • Stiskněte klávesovou zkratku klávesnice Windows X a poté vyberte příkazový řádek (admin).
 • Pokud je výzva ovládáním uživatelského účtu (UAC), klikněte na Ano a nechte aplikaci spustit s administrativními oprávněními.
 • Potřebovat pomoc? Podívejte se na náš, jak učinit místního uživatele správcem v průvodci Windows 10.
 • Nejprve spustíme kontrolu souborů systému. Zadejte následující příkaz a stisknutím klávesy Enter jej provedete: SFC /Scannow
 • Počkejte na skenování SFC a dokončete skenování počítače a opravujte zkorumpované soubory. Může to trvat dlouho; Ujistěte se, že příkazový řádek nezavřete ani nezavřete počítač.
 • Dále zadejte následující příkaz a stisknutím klávesy Enter jej provedete: Chkdsk C: /F /R /X
 • Tento příkaz zkontroluje jednotku C:. Pokud byl váš Windows 10 nainstalován na jinou jednotku, nezapomeňte podle toho upravit příkaz nahrazením „C:“.
 • Počkejte, až příkaz kontrolního disku dokončíte spuštění. Pokusí se opravit problémy s pohonem a obnovit jakékoli čitelné informace. Po spuštění obou příkazů restartujte zařízení.
 • Metoda 6. Použijte odstraňování potíží s modrou obrazovkou

  BSOD, také známý jako modrá obrazovka chyb smrti, byla přítomna v systémech Windows od samého začátku. To, co bývalo děsivým a často ničivým problémem, lze nyní vyřešit spuštěním jednoduchého odstraňování problémů zabudovaného do Windows 10.

  Zatímco odstraňování problémů nemusí být schopen obnovit soubory a pokrok, který jste ztratili kvůli chybě kontroly bezpečnosti jádra, může to zabránit další havárii.

  • Kliknutím na ikonu Windows vlevo dole na obrazovce vyvoláte nabídku Start. Vyberte nastavení. nebo alternativně použijte zkratku Windows I.
  • Klikněte na aktualizaci bezpečnostní dlaždice. Zde najdete většinu svých vestavěných řešení problémů.
  • Přepněte na kartu Odstraňování problémů pomocí podokna levé strany. Zde byste měli být schopni vidět odstraňování problémů s názvem Blue Screen.
  • Pokud nesdílíte úplná diagnostická data společnosti Microsoft, klikněte na možnost dodatečných odstraňování problémů a najděte se tam odstraňování potíží s modrou obrazovkou.
  • Klikněte na tlačítko spustit tlačítko pro odstraňování problémů.
  • Počkejte, až odstraňování problémů identifikuje problém a použije možné opravy. Vezměte prosím na vědomí, že vaše zařízení se může během tohoto procesu vypnout a restartovat. Až bude dokončen, zjistěte, zda máte přístup a používejte zařízení.

  Metoda 7. Dočasně deaktivujte svůj antivirus

  Je známo, že antivirové aplikace způsobují problémy na počítačích tím, že zasahují do vašeho systému tím, že blokují aplikace a služby správně. Můžete vyzkoušet, zda antivirus, který v tuto chvíli používáte, způsobuje chybu kontroly bezpečnosti jádra.

  Všimněte si, že tato metoda se nedoporučuje, protože není bezpečné používat počítač bez ochrany. Pokračujte pouze v případě, že jste si vědomi možných rizik a máte zálohu svého systému, abyste vrátili jakékoli poškození, ke kterému se může stát.

  • Klepněte pravým tlačítkem myši na prázdný prostor na vašem hlavním panelu a vyberte správce úloh.
  • Pokud je správce úloh spuštěn v režimu kompaktního režimu, nezapomeňte rozšířit podrobnosti kliknutím na tlačítko „Podrobnosti o režimu“.
  • Přepněte na kartu Start-up pomocí nabídky záhlaví umístěné v horní části okna. Najděte svou antivirovou aplikaci ze seznamu a vyberte ji jednou kliknutím.
  • Klikněte na tlačítko Zakázat nyní viditelné v dolní části okna. Tím se deaktivuje aplikace spuštění aplikace, když spustíte zařízení.
  • Restartujte počítač a zkontrolujte, zda se problém kontroly bezpečnosti jádra stále děje. Pokud si přejete znovu povolit antivirus, jednoduše postupujte podle výše uvedených kroků a klikněte na tlačítko Povolit.

  Často kladené otázky

  Otázka: Jak mohu zakázat kontrolu bezpečnosti jádra?

  Advanced Troubleshooting for Frozen/Lockup Computers/Servers and Applications

  Nemůžete deaktivovat kontrolu bezpečnosti jádra, protože je to zásadní součást operačního systému Windows 10.

  Otázka: Jak mohu opravit chybu jádra na svém notebooku?

  Výše uvedené metody fungují pro všechny operační systémy Windows 10, ať už používáte stolní počítač nebo notebook.

  Otázka: Co znamená chyba jádra?

  Chyba jádra se obvykle spustí, když jádro detekuje korupci dat. Může být spuštěn problémem USB, zkorumpovaným ovladačem nebo zařízením.

  Otázka: Je selhání kontroly bezpečnosti jádra vážné?

  Chyba kernel_security_check_failure je vážná, protože způsobuje modrou obrazovku chyby smrti. Jedná se o náhlý havárie systému, která má za následek ztrátu dat a může v budoucnu způsobit vážnější a škodlivější problémy.

  Otázka: Může přetaktování způsobit selhání kontroly bezpečnosti jádra?

  Ano. Je možné, že se dochází k chybě jádra, protože přetaktováte CPU. Před přetaktováním doporučujeme provést rozsáhlý výzkum o schopnostech vašeho hardwaru.

  Poslední myšlenky

  Věříme, že s těmito informacemi nyní chápete, co je chyba „kernel_security_check_failure“ Stop Code a můžete jej opravit pomocí metod, které jsme zadali.

  Pokud potřebujete další pomoc s Windows 10, neváhejte se obrátit na náš tým zákaznických služeb, k dispozici 24/7, abyste vám pomohli. Vraťte se k nám pro více informativní články, které se vztahují k produktivitě a moderní technologii!

  Pokud byste chtěli dostávat propagační akce, obchody a slevy, abyste získali naše produkty za nejlepší cenu, přihlaste se k odběru našeho zpravodaje zadáním vaší e.mailové adresy níže! Získejte nejnovější technologické zprávy ve své doručené poště a buďte první, kdo si přečte naše tipy, jak se stát produktivnějším.

  potřebujete, vědět, modré, obrazovce, smrti, power

  Užijte si tipy? Prosím, předejte to kamarádovi. To jsem zaútočil? Vítejte na palubě. Články zde. Nebo se můžete přihlásit k odběru níže!

  Solionar el chyba jádra-power de windows

  Cuando Usamos Windows 10 Podemos Encontrarnos con todo tipo de errores. Algunos de ellos tienen poca importancia y ni siquiera pueden lleg. En Cambio, Hay Otros tipos de errores mucho más preocupantes, y molestos, que pueden llegar hasta a imedir que usemos el ordenador con normalidad. Uno de los errores más comunenes detro del sistema operativo es el en id 41: chybová jádro-power. Sólo con el nombre que tiene, ya nos impon un respeto, de hecho, es algo que debemos como como emplee, tal y como veremos.

  Para que nos Hagamos una Idea Aproximada de lo que os Hablamos aquí, decir, que el erl jádro-power es un fallo cítico en windows que que que nuestro sistema se bloquee, apague o reinicie a la fuerza. Por supuesto, después de su korespondente pantallazo azul. Así que, como os podréis imaginar de primera mano, este fallo nos puede traer algunos serios problémy en el trabajo connuado con el pc en windows window.

  Cabe Mencionar Asimismo que a pesar de que su nombre puede indicar lo contrario, en realidad no tiene siempre relación con un fallo de corriente o alimentación. Con lo que siempre esta relacionado es con el hardware que tenemos instalado el propio pc, ya moře falta de Alimentación de algún componente, o por un fallo con el del mismo. Por Tanto, Como Sucéde Con la Mayoría de los Problemas y Fallos que encontramos en Windows, nos encontramos con varios caminos paralucionarlo.

  Aunque el problémové puede estar relacionado con algún componente de hardware de Nuestro pc, Hay Varias for Intentar ColuCionarlo Directamente desde Windows.

  Qué es el chyba jádra-power en windows

  PESE A QUE TANTO Windows 10 Como Windows 11 SE CARACTERIZAN Por SER BASTANTE ZASTARES. Uno de estos errores cíticos del sistema que puede provokar que windows selloquee. Este chyba puede ser Debido a una amplia variedd de circunstancias, teraque muchas de ellas se encuenntran relacionadas con un en energía debido algún fallo de la fuente de alimentación.

  Sin Embargo, pese a que suele serer el motivo más frecuente, lo cierto es que el el el el el el debera de-kernel-power nos indica un probleda con fuente de Alimentación, sino que que también deberse deberse a atros facros fActores sistema causado por un fallo de energía y que, su Vez, hace que el sistema falle.

  Este chyba crítico se encuentra asociado al eveno id 41, que además va Acompañado de una palabras claves (70368744177664), (2) Que Podemos Usar Para Identificar la solución a esten a esten a esten a esten a esten a esten a esten a esten a esten a esten a esten a esten a esten a este.

  Más Allá de los Motivos por los que aparece este chyba, Hoy Nos vamos a Centrar en las aciones que podemos llevar a cabo paralucionarlo. Al Tratarse de un Problema que Puede Deberse A Varios Faktores, Quizás Sea Necesario Llevar a Cabo Más de una preba hasta encontrar la colución adecuada para cada caso caso.

  Chyba solucionar el 41 «Jádra»

  Y es que debemos saber que la firma con sede en redmond y desarrollodora del sistema operativo intenta facilitarnos cada vez más las cosas en windows window. Con esto lo que realmente os queremos decir es que, con el paso del tiempo y verze del sistema, se implementan nuevas funciones que nos syn de ayuda en este sentido. SIRVA CoMO EJEMPLO Los Differentes solulionadores de ProblosAs de los que podemos echar mano en un moment dado dado.

  Estos Hacen referencia directa a differentes aparts del propio sistema operativo para arreglar fallos que se vayan sucédiendo. Es realidad estos žádný syn Más que herramientas de autodiagnóstico que usa windows para analizarse a sí mismo y solulionar los posibles fallos encontrados. Pero eso no es todo, ya que podemos echar mano de otras funciones integradas para arreglar errores. Continuación, Veremos Algunas de Las Posibles Para Deshacernos del Error 41 Jádro.

  Lo primero que debemos intentar hacer cuando nos veamos afectados por este chyba es comProbar si existen AcTalizaciones (ya sean parches o nuevas versions) de Windows 10. Anudo, Las Aktualizaciones Suelen Corregir Fallos y ProblosAs relacionados con el sistema operativo, y por lo tanto, pueden lleg.

  Elimina la última skutečným

  Mustos de los errores absurdos que en ocassion nos encontramos mientras utilizamos nuestro pc estan relacionadas con el mal funionamiento de alguna de las actureizaciones que microsoft ha eviado a nuestro equito, nuestro equito, nUestro equito, nUestro equito. Es lógico pensar que el el el encuentra en una aadización si tenemos en cuenta que cada aadización de Windows esrá diseñada para funionar en millones de ordadores komplemente diffemente diftementes compley comse complejo cos complejo de lo que car que cada cada cada cada caDe cadador cadador cadador entes Otros.

  Si Queremos comprobar si el problémové al que nos enfrentamos esta relacionado con la última acToización de windows, deatemos acceder actaizaciones y sistema en windows 10 y Windows aktualizace en windows 11 11 a Windows en Windows 11 a Windows En Windows 11 a Windows En Windows 11 A Windows. Kontinuación, pulsamos en ver averizaciones instaladas y comProbar si la fecha de la última aadización se shoduje, más o menos, a la fecha en que nuestro eque comenzó aderar este este este estera del kernel-popel. Si es Asi, La Mejor Colución Pasa por eliminarla dokončení de Nuestro Equibo.

  Para eliminar una aadización, en primer lugar, debemos anotar el número de esta, un número que empieza por kb seguido de 7 cifras. Kontinuación, pulsamos, en el mismo Menú, en desinstalar aadizaciones y pulsamos dos veces sobre la actionización que se shodují con el mismo código y kontinuamos con el el desinstalación. Finalne, Reinininiamos Nuestro Equipo Para comprobar siste este problémové sigue presendádose. Si es Asi, es doporučující Esperar Unos Días Antes de Volver A Instalarla Nuevamente en Nuestro Equibo, Hasta Que Microsoft Parchee El Funea Que Presentaba y evitar que que que que el el en nuestro en.nuestro en nuestro en.nuestro en nuestro en.nuestro en nuestro en nuestro en nuestro en.en.enquo.

  Restaurace un estado přední de Windows

  Si tras eliminar la última actualización, seguimos presentado el mismo problema, es probable que el origen del problema no sea la propia actualización, sino que se trata de una aplicación que hemos instalado o alguna modificación que se ha realizado en el registro de Windows. Este caso y para salir de dudas, lo mejor que podemos hacer es Volver a punto de restauración přední de Windows para asa, asegurarnos que el el en en en en un componente físico del equepo, es decir de hardware, sino que de software. Para volver a punto de restauración anterior, debemos acceder a esta función de Windows a través del cuadro de búsqueda con los términos «punto de restauración» y seleccionar la copia de seguridad más antigua en la que el equipo no presentaba el problema. Los Puntos de Restauración del Equeto incluyen la Fecha de Su Creación, por lo que es fácil dar con el que buscamos.

  AKTIVARIZAROVÁ Windows

  Esto es algo que logramos de manera sencilla desde la aplicación de configuración del sistema operativo. Para entrar en la Misma, žádný tenemos más que hacer uso de la combinación de teclas win i. Continuación, Aparece Una Nueva Ventana Con Varias Opciones de Entrada. Este caso concreto, la que nos interesa es la lladada aadización y seguridadad.

  Dentro de la Misma, en el panel Izquierdo, č. Encontramos con el apartdo de Windows Update que es la función encargada de las acketizaciones del sistema.

  También Debemos compobar que tenemos instalados los últimos řidiči de los componentes más críticos, como el chipset y la tarjeta gráfica. Ya que estos dos komponenty Suelen ser los más odpovědi de este chyba. Para poder comProbar que todos los controldores se encuenntrence korektní skutečnost, podemos Acceder Al Administrador de Dispositivos de Windows, mediante el atajo de teclado Windows x. UNA VEZ AQUI, SI Encontramos Algún Signo de Engctramación en Amarillo Sobre Algunos de los Componentes, významné que Hay Un ProblemA CONSE CONES.

  Desactivar el Arranque Rápido

  SI TENEMOS Activedo El Arranque Rápido (Fast Boot) de Windows 10, esta puede ser otra de las razones por las que puede aparecer este fallo. Recordemos que esta opción hace que el sistema no se apague por dokončení, sino que enmo en una especie de hibernación para poder arrancar de nuevo más rápido. Recomendamos Sacrificar Unos Segundos al Día Cada Vez que endendemos el ordenador desactivando la función de Fast Boot Para, Cambio, ColuCionar Problotas de este tipo tipo.

  También puede ocurrir que el el problému se deba a que alguno de los ficheros cíticos de windows esté dañado. En ese caso os recomendamos ejecutar los siguientes comandos de cmd para reparar errores en windows 10 de manera que, si algún archivo esta dañado, SE resare y nuestro pc vuelva a funcionar a la normalidad.

  Revisar Las Opciones de Energía

  Desde Windows No Podemos Acceder Al Hardware Que Suministra la Energía que Necesita equepo Para Funcionar, ya que no incluye ningún cable de das para comunicarse con lacaca základna, de forma que que que que que que que que que que que que que que Si el problémové del kernel que esta afectando a nuestro equipo esta relacionado con la fuente de Alimentación o si se trata de uncleda con las opciones de energía de Windows window.

  Dentro de Las Opciones Energía de Windows, Podemos Configurar Que Quereos Que Haga Equa Equando Estamos un tiempo zařazení sin interactuar con el equebo. De esta forma, podemos configurar el equepo para que sepague la pantAlla, entre en suspensión o se muestre la pantalla e inicio de Sesión. SI, Alguna de Las Opciones, Especialmente la relacionada con la suspensión del equebo, no funciona korektní, puede cuapur problémové estabilidad en el sistema y el el počátek del problémy.

  Lalución a este problémové žádné es ancilla ya que lo mas pravděpodobné es que de deba unclea confon la configuración de window Restaurace un Punto přední, Siempre y Cuando Nuestro Equepo Esté Configurado Para que Haga Copias de Seguridad Periódicas.

  Para Acceder A Las Opciones de Energía de Nuestro Pc, Ya Sea Un Equipo Portátil O De Un Equito de Sobmesa, Debemos Acceder Al Panel de Control. Dentro del Panel de Control, Pulsamos en hardware y Sonido y, Seguidamente en Opciones de Energía.

  Comandos Para Reparar el PC

  El Sistema Operativo de Microsoft Cuenta Con Una una Serie de Comandos Para cmd que nos van A Permitir Analizar Nuetro sistema operativo, detektar posibles fallos y corregirlos para hacer que que que el pc vuelva a funcionar bien. Para ello, lo que debemos hacer es abrir una ventitana de cmd, con persos de administrador, y ejecutar los siguientes comandos, uno a uno:

  • SFC /Scannow
  • Disp /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
  • Disp /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
  • Disp /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

  Cuando Acabe, Tras el Reinicio Corsponsiente, Windows Debería Volver A Funcionar Con normalidad. Algo que debemos tener muy present es que estos comandos que os acabamos de mostrar nos serán de ayuda en otras muchas tareas. Los Mismos Pertenecen a la profia Microsoft Que nos Pone a Nuestra Disposición Para que podamos solventar differents problémové s relacionados con los archivos del sistema window. Esto quiere decir que con la ejecución de estos comandos y órdenes que os acabamos de popisir, el propio sistema operativo hace un an análisis de sus archivos mas en busca de errores.

  De esta marera y todo ello de forma automatitica podremos solventar algunos de los fallos más comunes que enntramos en windows, como por ejemplo neeade en el caso que nos ocupa ahora. Con todo ello lo que os queremos decir realmente es que podremos solventar todo tipo de errores del sistema operativo sin hacer nada nosotros mismos.

  Solulionar el problémové antivirus

  SE PUEDE DAR EL EL CASO DE QUE EL BLOKEO DEL SISTEMA AL QUE AQUI OS HACEMOS REFERENCIA CON ESTE, PUEDA Venir dado por algún tema relacionado con un malware. Y es que, si no tenemos el debido cuidado, cualquier tipo de virus o software malicioso puede lleg. Es por ello por lo que debemos intentar, primero divoner de un antivirus instalado en sistema operativo. Por Otro Lado, Igualmente Debemos Procurar Que el Mismo esté Debidamente Aktualizado en todo momento.

  Como quize muchos de Vosotros ya sabréis, el propio sistema windows 10 ya dispone de forma preterminada de su profia colución de seguridad. En concreto nos refeimos obránce Windows, Pero de Igual forma podemos echar mano de coluciones de terceros, empresas que llevan muchos años ofreciendo sus productros. De Hecho, Cabe la Pobilidad de Que, este caso concreto, necesitemos us. De Esta Manera, Si se Trata de Algún Tipo de malware que provoka el Error, Cabe La Posibilidad de que se solucione ASí.

  AKTIZALIZAR LOS DRIVERS DEFORES DEL PC

  Ya hemos comentado přední que este temido chyba denominado jádro-power que nos podemos enntrar en windows, se podría dar por múltiples factores. Aunque en un principio el fallo sesocia con la alimentación energética de Nuestro equebo, esto puede venir derivado por razones secundarias. Lo primero que debemos saber es que muchos de los componentes que conectamos a la loca de nuestro, requieren de una serie de controldadores o řidiči. Estos Syn Pequeños Trozos de Software Que los Fabrictes de estos dispositivos nos proparcionan para comunicar los mismos con el sistema operativo.

  SE PUEDE DAR EL EL CASO DE QUE LOS CONTALDORES SE HAYAN DAñADO, BORRADO, O SENCILLAMENTE ESTÉN DeSactualizados. Como os podréis imaginar estas situaciones pueden desembocar en serios problémové de compatibilidad y devolvernos errores tan serios como el mencionado estas líneas. Por tanto y para asegurarnos de que este fallo grave no est relacionado de manera directa con los řidiče de algún componente, deberíamos abrir el administrador de dispositivos. Al Mismo Accedemos Pinchando Con el Botón Derecho del Ratón Sobre el Menú Inicio.

  Una Vez en la Nueva Ventana que aparece Veremos un amplio listinado con todos los komponenty důležité. El el caso de que alguno aparezca marcado con un icono amarillo, es que su řídicí ovládání no funiona korektní. Con todo y con ello y para asegurarnos la actionizar estos pequeños trozos de software, podemos hacerlo pinchando sobre cada uo de estos y decandándonos por la opción lalada estonizar regulardador.

  RestableCer o reinstalar Windows

  SI NADA DE LO Přední ha sido capaz de colucionar este problémové, entonces tenemos que colocarnos en los peor. La Razón por la que aparece este fallo en nuestro pc puede ser Cualquiera, y por lo tanto, la forma más rápida y eficaz de colucionarlo es reinstalando Windows 10.

  Podemos Optar Por Reinstalar Windows Desde Cero, o bien por recirrir a las funiones de reparación de windows que nos povolení dejar Windows 10 como nuevo, e incluso aadizar a la última Versin, Sin Perder Nuestros das datos.

  UNA VEZ Realizado Esto, Windows 10 Debería estar ya reparado, y no debería volver a padar. Esto se debe a que, conste último movimiento, lo que realmente hemos hecho es dejar el sistema como recién Salido de fábrica. AdeMás, esto es algo que podemos llevar a cabo tanto manteniendo los das propios gardados, como borrándolos igualmente.

  ProblemAS de hardware

  Los Componentes que más anudo pueden generar este problémové syn la memoria be ram y la tarjeta gráfica. Y esto no významna que puedan estar rotos. Puede que una mala conexión o jednoduché polvo pueda estar generando este chyba. SI TENEMOS UNOS Conocimientos Básicos de Hardware Recomendamos Abrir El PC, Desconectar estos Componentes, Limpiarlos y Volver a conectarlos korektní. SI PROCEDE, SE DEBE COMPROBAR SI EL DISIPADOR O LOS VENTILADORES ESTÁL FUNCIONANDO OBCHODNÍ.

  Después de Revisar Estos Elementos OS Recomendamos USAR UNS Program Como Memtest86, Para comprobar que la Memoria Ram esta korektní, o prvotřídní, para komprobar que todo el sistema operativo es esvable es es es es. Asi Podremos Averiguar Si el Error jádro-power aparece en determinadas cirkunstancias (por eJEMplo, Cuando SE Pone A Pleno Rendimiento) o ne.

  Přetaktování

  Relacionado con el punto přední, también es Positeble que este Mensaje de Error aparezca debido a una mala configuración del overclock del ordenador. Si hemos jugado con las frecuencias de la cpu, de la gpu o de la memoria ram, es pozitivní que el ordenador esty funcionando de manera inestable y, en un momento dado, termin por fallar. Los valores de overclock que soporta un pc no závislý directamente del componente, sino de la calidad del silicio que lleve. Por Tanto, Un Mismo Procesador, O Una Misma Gráfica, Pueden Soportar Más o menos estrés ans de dar problémové. Por ello, žádný debemos fiarnos nunca al 100% de los valores de oc que veamos en internet.

  En caso de que nosotros hayamos hecho přetaktování al ordenador, lo que debemos hacer es repablecer los varores de fábrica de laca base bada. Esto podemos hacerlo fácilmente entrando en la bios y repableciendo los valores de fábrica del sistema. Pero, Si no Podemos entrar en este aparthado (porque esté protegido, o porque el oc nos deja hacerlo), entonces podemos resetear la configuración de la bios por.sacando la pila del pc uNos segundos y Volviéndola a conectar, cons, con, conllo, conllo, conlos, cons, contar, contos, con, contar, contar, contar El Ordenador Desenchufado de la Corriente). Hecho esto, ya podsvíce Nuestro Ordenador Recuperado, y Todo Debería Volver A Funcionar.

  Rehacer una reciente modificación en el sistema

  Este sistema operativo que nos návrh microsoft tiene, entre sus muchas ve Ventajas, multitud de funciones que nos povolení personalizar al máximo su funionamiento. Pero en el el caso de que no seamos usuarios experts el propio windows, en ocasores podemos dañar determinados aparts y modos de funcionamiento, como es el caso que nos ocupa ahora ahora. Esto quiere decir que en el supuesto de que el erl del que que os Hablamos en estas líneas empiece a aparecer tras algún cambio důležitou que hayamos hecho, lo mejor será deshacer el mismo.

  Esto puede hacer referencia a alguna modificAción que hayamos hecho en la aplicación de configuración del sistema operativo. Especialmente Důležité Puede Ser Si Hemos Hecho Algún Cambio en el editor del registrace recientemente, Algo Que Deberíamos Volver A Su Estado Original De inmediatto. AdeMás, esto nos presenta la Ventaja de que podremos lokalizar el origanul fallo en muy pocos pasos y sin tener que dar vueltas por interminables menús y probras cosas cosas cosas cosas cosas.

  Qué hacer si no puedo colucionar el chyba

  Llegados a Este punto, de una forma u otra, tenremos que haber colucionado el chyba. Si se trata de un fallo relacionado con el propio windows, simplemente al formatear el disco duro y Volver a instalar windows de pero tenremos que haber acabado con este problémové. Y si el fallo no esta en windows, es que es en el hardware del pc. Por lo tanto, de una forma u otra, esto debe haber acabado.

  DE NE SER ASI, SI SEGUIMOS VIENDO ESTE MENSAJE DE ERROR A MENUDO, ENTONS ES Que Algo No Hemos Hecho Bien. Y, Si ya hemos reinstalado Windows Entero (y no hemos instalado programs ni řidiči de tercresos), Recomendamos Volver a Echar un Vistazo al Hardware del ordenador. Debemos Asegurarnos de que los Componentes Estan korektní conectados al equipo para evitar malas conexiones. También Tenderremos que asegurarnos de que estos tienen alimentación suficiente (que estan bien conectados a la fuente y que es es lo suficientemente para alimentarlos) y que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que) y que que que que.

  SI TENEMOS OPORTUNIDAD, INKLUSO PODRÍAMOS Probar A Conectar Otro Disco Duro O SSD E INSTALAR Windows En él, Para Descartar que los los se deban a que la unidad de almacenamiento o bien utilizar aplicaniones de diagnóz ITURA. Si se Trata de Un Un SSD, SE SITúan en valores Normales, es Decir, podobné jako los que nos ofrece el fabricte. Si estos se encuentran muy Alejados de Las Espeifificaciones del producdo, lo mas pravděpodobné es que el disco duro est en sus últimas y el el el en en en en en la wad e en es capaz deer lier lier lier corance los das almacenados en su interiér provocando este y otros errores el equito.

  Las UNIDADES SSD No Suelen Dar Síntomas Claros acerca de que estan a punto de desfallacer, y Generalment, Dejan de Hacerlo de la noche a la Mañana. Sin Embargo, Los Hdd Si Muestra Síntomas de que estan A Punto Jubilarse, Al Mostrar Habiualmente Errores de Lectura, tardar mucho más tiempo en leer la myšlenka a myšlenka hacinos hacinos hacinos hacEnos hacinos hacinos hacinos hacinos que necesitamos buscar un reemplazo urgentemente.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS