Ve které složky kontakty v Samsungu

Jak zjistit, kde jsou uloženy kontakty na Samsungu?

Kontakty Android jsou uloženy v adresáři/dat/dat/com. Android. Poskytovatelé. Kontakty/ databáze/ Soubor v kontaktu.

Otevřete aplikaci „Kontakty“ v nabídce Obecné aplikace (nebo přechodem z aplikace „Telefon“) klikněte na tlačítko „Nabídka“ v pravém horním rohu (v nějakém firmwaru Android-stiskněte software nalevo od centrálního klíče ) Vyberte „Import/ Export“ Klikněte na export na SIM kartu “

které, složky, kontakty, samsungu

Kde jsou kontakty uloženy v telefonu Android

Moderní mobilní zařízení mají poměrně pokročilý operační systém. S dovedností a touhou najdete spoustu informací o tom, jak optimálně využívat jejich schopnosti. Pokud jde o import telefonního seznamu, nejprve musíte mít kořenovou správu nebo práva super uživatele. Nástroj Farmarot pomůže s tím vyrovnat.

 • Stáhněte si a aktivujte aplikaci.
 • Klikněte na tlačítko „Nainstalovat supersu“.
 • Získejte root-right (vyberte ze seznamu Farmarot).
 • Aktualizujte aplikaci.

Referenční knihu lze importovat na paměťovou kartu smartphonu. K tomu potřebujete:

které, složky, kontakty, samsungu

Musím vědět! Všechna čísla budou uložena v souboru s příponou VCF.

Aplikační účty

Po studování algoritmu akcí můžete snadno přenést data ze starého smartphonu do nového. Existují programy, které vám to umožňují udělat i od Androidu na iPhone a naopak.

Nejčastěji používaný účet Google (stále existuje idrive, yandex.Disk „, mega nebo dropbox). Nejprve je nutné zkontrolovat, zda jsou zahrnuty možnosti automatické kontaminace a zálohy. Dále byste se měli přihlásit, to znamená, najděte v nastavení „Účty a synchronizace“, klikněte na „Přidat účet“, zadejte heslo a uživatelské jméno. Po restartování účtu je telefonní adresář z cloudu zkopírován do paměti nového smartphonu. Celá korespondence Gmailu a informace o „kalendáři“ navíc migrují.

Moderní verze Android nejprve nabízejí přenos všech dat ze starého aparátu do nového. Tento jev lze stále nazvat klonováním. Nejčastěji používaný operační systém Google. Přechod mezi zařízeními jedné značky je regulován standardními aplikacemi.

Musím vědět! V případě potřeby můžete kopírovat data pomocí jiných aplikací. Nejoblíbenější jsou kloneit, klonový telefon, adresář Wi-Fi.

Všechny aplikace aplikace jsou staženy ze hry zdarma ke stažení do nového zařízení. Seznam použitých je na kartě „Moje aplikace. knihovna“. Není vůbec obtížné přesunout telefonní adresář pomocí PC. Od předchozího přístroje po pevný disk a odtud po nové. Je ještě snazší stáhnout ten pravý z karty SD. Jen se přeskupuje od telefonu k telefonu.

Důležité! Velké svazky informací jsou nejlépe přeneseny z cloudového úložiště.

Soubor s kontakty

Taková buňka je ve všech chytrých telefonech. Chcete.li to zjistit, ve které složce jsou uloženy kontakty telefonního knihy na Androidu, musíte přejít na adresu/data/data/com.Android.Poskytovatelé.Kontakty/databáze/kontakty.DB (na konci existují verze s číslem 2). Chcete.li zobrazit obsah souboru, je vyžadován program, který má přístup k databázi SQLite.

Přenos telefonního seznamu do jiného zařízení

Po získání přístupu k souboru s kontakty musíte přijít na to, co s tím dělat. Pokud mluvíme o vytvoření zálohy, pak „Kontakty.Soubor DB „nebo VCF musí být zkopírován na jinou poptávku. V tomto případě všechny dostupné způsoby fungují:

 • Přenos dat do PC prostřednictvím USB;
 • Odeslání souboru do jiného smartphonu od Bluetooth;
 • Výměna dat prostřednictvím messenger a sociálních sítí.

Pokud mluvíme o odkládání kontaktů do nového smartphonu, můžete soubor přenést podobně, zda posílá instantní posly nebo Bluetooth. Hlavní věcí je přidat kontakty do požadované složky tak, aby se správně zobrazovaly v telefonním knize.

„Kontakty.“.Db „musí být převedeno do adresáře dat/com.Android.Poskytovatelé.Kontakty/databáze a neexistují žádné další požadavky na soubor VCF, protože kontakty budou muset být načteny prostřednictvím aplikace „Telefon“ výběrem importů z návštěv VCF.

Jak změnit standardní vyzvánění?

Navzdory skutečnosti, že výrobce načte dostatečný počet melodií do svého zařízení, které jsou dostatečné pro průměrného uživatele, někdy chci na volání dát svou vlastní píseň. Pokud jste jedním z těchto lidí, proveďte následující:

Pokud chcete změnit signál zpráv SMS, otevřete odpovídající kartu. Vezměte prosím na vědomí, že chytrý telefon ve výchozím nastavení nabízí sadu standardních melodií. Pokud potřebujete nainstalovat možnost z vašeho Phonotext, poté po provedení čtvrtého kroku otevřete další kartu. „paměť zařízení“. Pokud smartphone nemůže detekovat uživatelské stopy, bude muset být přenesen do složky médií/zvuku/vyzváněcího tónu.

A konečně, pokud jste z nějakého důvodu nebyli uspořádáni první možností pro změnu vyzvánění, můžete využít alternativní akční plán. Například změna standardního signálu prostřednictvím přehrávače postaveného:

které, složky, kontakty, samsungu

Vzhledem k tomu, že každý smartphone pro Android má kromě operačního systému vlastní skořápku (OneUI, MiUi a další), názvy některých položek nabídky se liší. Rovněž stojí za zmínku, že u některých modelů je možné změnit hovor nejen prostřednictvím hráče, ale také prostřednictvím správce souborů. Pro zájem můžete tuto možnost vyzkoušet. Je však nemožné to nazvat optimálním, a proto má smysl používat pouze standardní metody změny vyzvánění.

Jak přenášet kontakty z Androidu na Android

Na rozdíl od iOS je Android ve výchozím nastavení nabízen velký výběr nativních možností pro přenos kontaktů z jednoho zařízení na druhé.

Každý smartphone Android je vázán na účet Google. Chcete.li přenést kontakty pomocí Google, ujistěte se, že starý smartphone je v synchronizaci kontaktů s profilem Google a Gmail. Chcete.li to provést, musíte jít do nastavení. účet a synchronizace. Google. Gmail. Dále klikněte na název účtu a tam vyberte položku kontaktů. V závislosti na nastavení provedeném dříve budou synchronizovány automaticky nebo při stisknutí. Dále na novém zařízení stačí udělat to samé, co se na něm a na něm objevují kontakty. Важно, чтобы гаджеты были подключены к интернету.

které, složky, kontakty, samsungu

Kontakty můžete také přenášet z Androidu na Android pomocí souboru SIM karty nebo vcard. Для этого в приложении Контакты надо пройти в Меню – Управление Контактами – Импорт/экспорт контактов. Здесь можно экспортировать контакты на SIM-карту, карту памяти или в память телефона.

Pak je SIM vložena do nového telefonu, můžete tam znovu uspořádat paměťovou kartu. Stejné akce se provádějí na novém přístroji, pouze místo exportu, musíte si vybrat import z odpovídajícího místa.

Pokud uživatel exportoval kontakty do paměti telefonu, pak bude muset odtamtud přenést soubor vCard. Toho lze provést připojením telefonů s počítačovými telefony Android je určeno ve formě odnímatelných disků nebo posíláním e-mailem pro sebe (ale je logičtější používat synchronizaci přes Gmail popsaný výše) nebo přeneseno přes Bluetooth. Poté v novém telefonu musíte opakovat již popsané akce na import kontaktů.

Kontakty můžete přenášet z telefonu do telefonu a pomocí Bluetooth. Je pravda, že tato metoda je vhodná pouze pro malý počet záznamů. A protože nemůžete poslat více než 10 kusů. Chcete.li to provést, přejděte do nabídky aplikace Kontakty a vyberte možnost Odeslat kontakty. Poté označte nezbytné příspěvky s příznakem a poté vyberte metodu odesílání. Bluetooth. Dříve musíte nainstalovat připojení Bluetooth mezi telefony.

Kontakty Odesílání bodů také umožňují je odesílat e.naříznutím pomocí SMS nebo MMS, ale tyto metody nejsou relevantní při přenosu kontaktů z telefonu do telefonu.

Připojení mobilního zařízení k počítači

Nejprve byste měli zařízení připojit k počítači. K tomu se používá původní kabel USB. Při připojení zařízení je určeno, pro které jsou potřeba řidiči. Některá mobilní zařízení Android jsou určena bez speciálních ovladačů, jiná ne.

Pro mnoho telefonů a tabletů provádějí výrobci speciální programy, které umožňují přenášet hudbu a obrázky. Nelze je však použít k otevření složek operačního systému, ve kterém se provádějí zvažované informace. Počítač vám také může pomoci uložit potřebná data zálohováním. Pokud potřebujete emulátor Android, můžete si jej stáhnout na našem portálu.

Složka zařízení můžete otevřít, pouze pokud byla definována jako jednotka. V tomto případě se otevírá vodič počítačového operačního systému, po kterém budou k dispozici všechny informace z operačního systému zařízení. Je třeba mít na paměti, že některé výchozí složky mohou být skryty.

Chcete.li je přečíst, měli byste naznačit, že počítač může vidět systémové skryté složky. Je také možné použít speciální aplikace, které vidí skryté složky.

I když se ukázalo, že otevírá katalog zařízení, najděte soubor, ve kterém jsou kontakty zaznamenány, bude docela obtížné. Důvodem je skutečnost, že všechny složky systému se nazývají jinak. V tomto případě nelze požadovaný soubor otevřít obvyklou metodou, protože ne všechny programy lze číst podle jejího rozšíření.

Kde jsou kontakty uloženy v paměti telefonu

Proces zachování čísla na telefonu Android vypadá velmi jednoduše. Po zadání kontaktních informací musí uživatel přejít pouze na možnost a stisknout tlačítko „Přidat kontakt“. Systém dále nabídne vyplnit malý dotazník o předplatiteli, ale to lze bezpečně opustit.

Pokud osoba uloží telefonní číslo, najdete kontaktní soubor takto:

 • Otevřete „vodič“ (žádost o prohlížení souborů).
 • Přejděte do datové složky.
 • Otevřete další složku „com.Android.Poskytovatelé.Kontakty „.
 • Klikněte na „Databáze“.

Soubor formátu bude na uvedeném místě.Db. Как правило, он получает имя «contacts» или «contacts2». Ukládá všechna čísla, která uživatel uložil do telefonu.

Pokud jste nebyli schopni najít soubor podél zadané cesty, nejprve zkuste otevřít složku Android ve vodiči a teprve poté. „Data“.

Bez speciální aplikace upravte soubor. Změny však automaticky vstoupí v platnost, jakmile vlastník smartphonu změní kontaktní parametry prostřednictvím notebooku.

Údržba telefonního čísla je nejoblíbenějším způsobem, jak přidat nový kontakt. Ale není jediný. Spolu s tím uživatelé ukládají předplatitele na SIM kartě a přidejte k osobnímu účtu Google. O tom, jak v tomto případě přístup k souboru, promluvme si dále.

Na kartě SIM

Pokud osoba potřebuje přístup k kontaktnímu souboru pouze tak, aby neztratila vstup do nového telefonu nebo po resetování do nastavení továrny, není nutné zachránit předplatitele v paměti telefonu. Mnoho z nich to dělá, ukládá na SIM kartě. Tento malý čip je nainstalován v telefonu a jako vnitřní paměť zařízení nese některé informace.

V případě, že osoba přidá nový kontakt na SIM kartu, není možné získat přístup ke společnému souboru. Čip má jinou strukturu než vnitřní paměť smartphonu. Existuje však způsob, jak otevřít kontaktní soubor. Chcete.li to provést, budete muset převést všechny předplatitele ze SIM karty do telefonu.

Kromě přenosu můžete zkopírovat. Takže se můžete chránit v případě, že se telefon zlomí ve špatnou dobu. Po všech číslech jsou na paměti smartphonu Android, bude možné přistupovat ke společnému souboru stejným způsobem, jaký byl popsán v předchozím odstavci. To znamená, prostřednictvím „dirigenta“.

SIM karta je malý čip, který je opotřebovaný. V tomto ohledu se doporučuje změnit SIM kartu ve vztahu operátora nejméně jednou za 5 let, aby neztratilo kontakty kvůli jeho rozpadu.

Na účtu Google

Všechny chytré telefony v operačním systému Android již předem nainstalovaly služby Google. I když je zařízení poprvé zapnuto, systém vyžaduje vytvoření nového účtu pro přístup ke všem možnostem gadgetu. Takový postup je dokonce zahrnut do seznamu hlavních služeb, které jsou poskytovány v komunikačních salonech za peníze. Ale každý uživatel se může vyrovnat s úkolem a bez pomoci specialisty.

Vytvoření účtu vede ke skutečnosti, že majitel smartphonu otevírá obrovskou škálu funkcí, včetně přidání kontaktů k účtu Google. To může být nutné, aby se po rozpadu smartphonu neztratilo, nebo k prohlédnutí předplatitelů na počítači.

Import čísel na účtu lze provést prostřednictvím aplikace „Kontakty“. Uživatel bude muset otevřít nastavení, kliknout na tlačítko „Importovat“ a vybrat vhodnou metodu provozu. Může to být importy z karty SIM, jedl čísla zaznamenaná na ní nebo z paměti telefonu pomocí souboru VCF.

Jakmile jsou kontakty importovány, bude možné se s nimi seznámit prostřednictvím účtu Google:

Také všechna zaznamenaná čísla, která jsou na účtu Google, ale chybí v paměti telefonu, se zobrazí ve standardní aplikaci „kontaktu“.

Standardní způsob

Telefon Samsung poskytuje funkci automatického vytvoření zálohování kontaktů. Pokud to funguje, můžete obnovit ztracená čísla takto:

 • Vyberte možnost „import/export kontaktů“ a poté. „Export“.
 • Jako zdroj exportu uveďte „paměť zařízení“ a potvrďte operaci.

Opět připomínáme, že zotavení je možné pouze v případě, že byla předtím vytvořena kopie rezervy. Pokud tam nebylo, ztracená čísla nebudou načtena a budete se muset obrátit na alternativní metody řešení problému.

Je možné vidět umístění kontaktů na iPhone

Na telefonu Apple jsou čísla předplatitelů obvykle uložena v paměti samotného telefonu nebo v iCloud. Na kartě SIM iPhone neukládají svá data.

Vložením SIM karty s kontakty do iPhone můžete přenést dostupná data ze SIM karty do gadgetu. Chcete.li to provést, vložte SIM kartu do smartphonu a klikněte na „Nastavení“, poté na „Kontakty“ a poté „Importovat v SIM“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS