Ve kterém iPhone bezdrátová sluchátka

Hodnocení Top 10. Jaká bezdrátová sluchátka je lepší koupit pro iPhone

[/ HMENU] Vzhledem k tomu, že vydání iPhone 12 prošel dva roky již dva roky, a po celou dobu, kdy uživatelé nepřestávají divit: Jaká bezdrátová sluchátka jsou lepší koupit pro iPhone. Faktem je, že se objevil během této doby asi padesát modelů různých výrobců, které se od sebe liší v kvalitě a specifikacích.

Headset Bluetooth. pohodlné a praktické zařízení, díky absenci drátů a vestavěné baterie, což vám umožní poslouchat hudbu několik hodin bez dobíjení. Sluchátka bez vodičů jsou vhodná pro všechna zařízení, která podporují technologii Bluetooth. Taková zařízení zahrnují telefony, tablety, hráče a dokonce i notebooky. Nabíjení se automaticky vyskytuje prostřednictvím základny, která je dodávána s vložkami. Poplatek stereofonních manipulátů je v průměru dostatečně po dobu 3-8 hodin bez dalšího dobíjení.Mnoho moderních majitelů „Apple“ zařízení přemýšlí o „Zda obyčejná sluchátka se přiblíží iPhone?“. Fit, ale ne všechny. Kabelová sluchátka kompatibilní s iPhone jsou vybaveny osvětlovacím konektorem (osvětlení). Jedná se o standardní konektor pro všechny zařízení Apple. Rozdíl spočívá ve formě přístavu. má čtvercový hrot, zatímco hnízda pro většinu stereofonních systémů. kolo. Zástrčky tohoto typu jsou vhodné pro iPhone 11, iPhone 12, iPhone 13 Pro Max a T.D. Dříve modely. iPhone 7 a iPhone 7 Plus mají konektor 3,5 mm (kulatý tvar). Pokud byly komponenty již zakoupeny a zjistili, že zásuvka sluchátka není součástí dodávky smartphonu, budete muset zakoupit speciální adaptér nebo tzv. Jack 3.5 mm (mini jack 3.5).

Sluchátka s iPhone

Dříve bylo hlášeno, že Apple opustil konektor 3,5 mm pro sluchátka TWS, ale v roce 2020 společnost oznámila svět o globální inovaci. Na prezentaci 13. října, zástupci uvedli, že nyní všechny modely budou dodávány bez adaptéru a headsetu. Podle společnosti jsou příslušenství odstraněny, aby se zabránilo umístění zdrojů planety. Majitelé Apple Gadgets 2021, 2022 vydání mohou zakoupit potřebná zařízení samostatně nebo užívat starých sad.

Jak vybrat bezdrátová sluchátka pro iPhone

 • Dostupnost certifikátu kvality. Existují společnosti, které se zabývají výrobou elektroniky, zatímco ne každý má potřebné certifikáty kvality.
 • Zvuková izolace. To je důležité kritérium, pokud je headset naplánován pro použití v práci nebo studii. Například při poslechu přednášek, podcastů, audioknihy, stejně jako pro rozhovory s obchodními partnery. Headset umožňuje zastavit outsidery v hlučných místech, jako je ulice nebo doprava.
 • Dostupnost Bluetooth verze 5.0. TWS-sluchátka verze 5.0, schopný přenosu dat rychlostí 2 Mbps a poloměr jejich působení je více než 400 m.
 • Jasný zvuk a ochrana proti rušení. Vysoká citlivost poskytující čistý zvuk a vysoce kvalitní mikrofon, který umožňuje udržovat telefonní jednání. ukazatele spolehlivého zařízení.
 • Pracovní doba. Kapacita baterie by měla být v průměru dostatečná pro 2-4 hodiny bez dobíjení. Kromě toho, při výběru produktu je nutné vzít v úvahu kapacitu baterie baterie pouzdra (případ) a samotných vložek.

Každý výrobce elektroniky se snaží učinit svůj produkt jako populární mezi uživateli, který se odráží v ceně produktu Ale existují modely pro 3 tisíce. Nejdražší. Apple sluchátka,

Jaká sluchátka jsou vhodná pro iPhone?

Všechna sluchátka, která používají „blesk“, jsou vhodná pro iPhone, protože všechny iPhone modely začínající 7 modelů nemají standardní 3.5 konektor. Existuje možnost zakoupit adaptér, ale vypadá to, že vše není esteticky, optimální řešení bude sluchátka Bluetooth. Rychle se připojují k zařízením „Apple“ a nezrušují zvuk. Bude špatné, že pro iPhony jsou vhodné pouze sluchátka vzduchu. Samozřejmě jsou spojeny mnohem rychlejší, ale můžete použít všechny sluchátka Bluetooth podporující SBC a AAC kodek.

Všechny iPhony až do verze 12 byly doplněny standardními sluchátkami u sluchátek. V nových modelech telefonu a již nebude jako blok pro nabíjení.

Bezdrátová sluchátka. gadget, který vám umožní poslouchat hudbu, rádio a dokonce zavolat telefonu. Díky sluchátkovým sluchátým se můžeme snížit z okolního světa a zcela se věnovat zvukům vyrobeným membránami.

Správně vybraná sluchátka pro iPhone vám umožní poslouchat vysoce kvalitní hudbu. Ne všechny modely jsou však schopny poskytnout dobrý zvuk. Pokud plánujete koupit vysoce kvalitní sluchátka pro iPhone, je důležité vědět, jaká kritéria by měla být věnována pozornost, a co je důležité vzít v úvahu.

Charger Case

Můžete použít nové i staré nabíjecí případ s jakýmkoliv modelem sluchátek. Liší se od čísel:

A1602 kód se používá na comespondech s konvenčním nabíjením, které přišly s prvními vzduchovými vstupy před dvěma lety a s druhou generací.

Číslo modelu v případě případu

Číslo modelu může být buď vlevo nebo vpravo

Číslo modelu nabíjecího pouzdra je indikováno malým písma na vnitřní straně horního krytu. nebo vpravo, nebo vlevo.

Existují také informace o objemu baterie, která je zabudována do pouzdra, a sériový počet nabíjecího pouzdra.

Font zde je velmi malý, takže je nejlepší použít běžný zvětšovací sklo nebo zvětšovací sklo z „kontrolního bodu“ iPhone.

Umístění indikátoru světla

Vlevo je obvyklý případ, v pravém případě s bezdrátovým nabíjením

Zjistěte si, že poplatky Case AirPods je nejjednodušší způsob, jak na světlo indikátor. V obvyklém se nachází mezi sloty sluchátka pod víkem, kryt s bezdrátovým nabíjením. na vrcholu venku.

Indikátor světla se pohyboval tak, že byste mohli rychle zjistit, zda je případ účtován na stanici QI nebo již účtována. V prvním případě vypálí pomeranč, ve druhé zelené.

Bezdrátová sluchátka jsou vhodná pro iPhone 6

Problémy s zamotanými dráty sluchátek jsou příjemné. Aby nedošlo k tomu, že vlastníci iPhone mohou nahradit sluchátka s drátem na bezdrátovém. Taková zařízení fungují na základě signálu Bluetooth. Informace jsou spolehlivě klasifikovány a udržovány i tím, že odstraní 10 metrů od mobilního zařízení. Vzdálená vzdálenost nezkazí kvalitu signálu a neporušuje rovnováhu zvuku.

Provoz zařízení pochází z iontové baterie, která poskytuje vynikající práci do 12 hodin. Pokud jde o kabely a nabíjecí zařízení, zahrnuje je výrobce v balíčku sluchátek. Skutečnost, že baterie je naléhavě požadována nabíjení, říká speciální ukazatel umístěný na straně pouzdra. Stejně jako v kabelových modelech má podvozek také seřizovací klíče, což umožňuje volání na iPhone nebo přijímat příchozí hovory.

Jak si vybrat

Při výběru bezdrátové headsetu je první věc věnovat pozornost. typ připojení. Nejčastější technologie Bluetooth a Radio Inteeis. Pro mobilní zařízení nabízejí nejčastěji výrobci Bluetooth kvůli vynikající kompatibilitě.

Nicméně, tam je nuance: Když zapnete Bluetooth, se tok nabíjení na mobilním zařízení zvýší. Vždy stojí za to si pamatovat.

Následující kritérium pro výběr bude formulářem faktorem:

 • Intracinal nebo vakuum. Nejčastější typ kabelových sluchátek. Existuje však málo známých modelů mezi bezdrátovým připojením. Jedná se o Ayphonovsky airpod.
 • Nad hlavou. Neméně běžný typ poptávky po milovníkech hudby. Typ upevnění Dva: oblouk a upevnění s kotelem.
 • Plnohodnotný. Sluchátka v klasickém porozumění. Rozsah je prezentován jak kabelové, tak bezdrátové modely. Světlý příklad. Beats Dr.Dre.

Chcete-li hádat se sluchátky, musíte si vybrat několik párů před nákupem a poslouchat v různých vzdálenostech a zkontrolovat kompatibilitu. Naučte se například konzultanta, který se používají standardy připojení.

Chcete-li zkontrolovat zvuk, použijte své oblíbené skladby, které víte dobře. Také pro kontrolu basu, poslechněte si několik skladeb genre EDM a již se díváte mimo osobní vkus a preferences by měl být zastaven na jednom modelu.

Základní vybavení

Před přepnutím na sluchátka musíte studovat konfiguraci iPhone X. Smartphone je dodáván ve standardním bílém boxu s obrázkem neoblomného zobrazení. Kromě samotného zařízení je zahrnuto několik samolepek, záruční dokumentaci, napájení, kabel, klip pro odstranění SIM karet, sluchátka a krátký adaptér na miniJacku.

Sluchátka sluchátka lze objednat a oddělit. Přijdou v malé plastové krabičce s těsněním. V tomto případě bude adaptér pro zařízení s mini-Jackem koupit nezávisle.

Vestavěné senzory a diody

Na okrajích každého ze sluchátek jsou viditelné dva senzory, se kterým je zařízení „chápe“, když ji uživatel vkládá do ucha nebo jej nasaďte nabití.

iphone, bezdrátová, sluchátka

Chcete-li zastavit přehrávání, stačí dát jednu ze sluchátek na stranu. „Oklamat“ gadget, můžete ho skrýt v dlani ruky.

Akcelerometr a mikrofon dokonale spolupracují s příchozími a odchozím výzvami. Zvuk příchozího hovoru je automaticky přesměrován na headsetu.

Uvnitř nabíjecího pouzdra je dioda, se kterou můžete sledovat stav headsetu bez připojení k smartphonu. Pokud LED začala blikat červeně. musíte dát sluchátka k nabíjení. Aktivace procesu nabíjení je doložena zeleným světlem diody.

Připojení k iPhone

Zvažte, jak nakonfigurovat první připojení bezdrátových sluchátek do vašeho iPhone.

Nejprve se ujistěte, že mobilní zařízení je nainstalováno IOS 10 nebo novější verzi firmwaru. Starší verze operačního systému nepodporují interakci se sluchátky.

Apple uspořádal nejpohodlnější a rychlý telefon a interakci headsetu. Uživatel bude potřebovat pouze plastovou krabici pro sluchátka, dát headset do něj a nabít.

 • Když jsou sluchátka alespoň o něco účtována, odemkněte smartphone, umístěte jej v blízkosti dokovací stanice a zapněte Bluetooth;
 • Obrazovka iPhone se okamžitě zobrazí dialogové okno s daty zjištěnými vzduchovými vstupy;
 • Klikněte na „Connect“;
 • Připojení bude trvat méně sekund. V důsledku toho se na obrazovce zobrazí podrobné informace o headsetu. V tomto okně můžete ovládat zbývající zdroj baterie jako nejvíce plastových babek a sluchátek. Chcete-li spustit pomocí AirPods, klikněte na tlačítko „Dokončit“.

Nyní můžete spustit hudbu nebo video na telefonu. Zvuk bude reprodukován ve sluchátkách. Pokud vám zavoláte, gadget automaticky vypne hudbu a zapne vestavěný mikrofon.

Uživatelé také poznamenali zajímavou funkci díla bezdrátových sluchátek. Airvody jsou schopny synchronizovat s budíkem. Když signál funguje, od přehrávání obou reproduktorů telefonu a ve sluchátkách.

Vlastnosti řízení

Pokud uživatel vytáhne jeden sluchátko z uší, přehrávání hudby bude automaticky pozastaveno. Vynikající řešení od společnosti Apple, protože často dostáváme jeden z kabelových sluchátek z ucha, abychom slyšeli interlocutor. S AirPods píseň, video, AudiObook bude pozastaven, a můžete slyšet interlocutor, neposkytnou stopu a nedostanete smartphone z kapsy.

Tahání všech sluchátek z uší dokončí přehrávání souboru.

Automaticky povolit hlasový asistent Siri, dvakrát šok na sluchátka. Požadovaný program se otevře na obrazovce Smartphone. Pak řekněte tým, mikrofony zabudované do headsetu.

iphone, bezdrátová, sluchátka

Chcete-li vybrat bezdrátová sluchátka jako zdroj zvuku v aplikaci SIRI, klikněte na ikonu mikrofonu a v seznamu, který se otevře, klikněte na Airáps. Řekněme, že nějaký příkaz a počkejte na to.

Zvuk všech příchozích hovorů je automaticky přenášen do letenek. Pro odchozí hovory může uživatel vybrat režim konverzace. Ve fázi vytáčení je přepínač mezi reproduktory pro iPhone a bezdrátovou náhladií.

Můžete mít zájem:

Wylsacom prodává falešné Apple Airpods pro 3000?

Nicméně, jako obvykle, vývojář navrhl řešení problému. Zahrnuty do sluchátek připojen případ vytvořený pro jejich bezdrátový poplatek. Podle společnosti Apple je schopen nabíjet ušní příbory přes 5krát. Protože používání headsetu ve skutečnosti pro období všeho pro bez prohledávání v blízkosti výstupu.

Většina uživatelů je však zvyklá na skutečnost, že prvky lithium-iontové jsou během dlouhodobého hlediska účtovány. Ale vývojáři s přihlédnutím k vypouštění ušních služeb, vynalezli rozhodnutí a poskytli zařízení zvláštním případem. Sluchátka jsou účtována po dobu 15 minut. A pak můžete tiše poslouchat milované stopy asi 5 hodin. A není těžké se vyrovnat na úrovni nabíjení baterií, aniž by se díval na zařízení. Docela snadno hlasový asistent Siri a zeptejte se, jaký aktuální stav uměří akumulátoru.

iphone, bezdrátová, sluchátka

5 Dostupnost připojení k alespoň k tomu, co příslušenství.

Samozřejmě mluvíme o zařízení společnosti Apple a ne o plně veškeré příslušenství výrobců Posato.

Pro AOS Gadgets (zároveň i zastaralé verze) se snadno připojují. Poskytl uživateli připojit bezdrátové zařízení k Bluetooth do iPhone, data budou vyměněna prostřednictvím ICLAD mezi všemi jeho zařízeními IOS. Zbývá přirozeně, aby náš klient zařízení potřeboval připojen k jednomu „účtu“ v iTunes. A pak bude uživatel schopen poslouchat hudební kompozice na kterékoli z těchto zařízení prostřednictvím uších.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS