Všechno oznámené ve stavu hry únor 2023. Stav hry Sony

Všechno oznámené ve stavu hry únor 2023

První stav hry PlayStation pro rok 2023 je nyní zabalen a přinesl nám celou řadu aktualizací a odhaluje. Od termínů vydání pro Baldur’s Gate 3 a Tchia, až po nové hry PSVR 2, podívejme se na všechno, co bylo oznámeno ve stavu PlayStation State of Play.

 • The Foglands (zbrusu nový, přicházející 2023)
 • Green Hell VR (existující název, přicházející 2023)
 • Synapse (nový název od Ndreams, přicházející 2023)
 • Před očima (již oznámené a přicházející 10. března)
 • Journey to Foundation (nový název, nadcházející podzim 2023)

Pak jsme dostali odhalení nových her pro PS Plus:

 • Battlefield 2042
 • Minecraft Dungeons
 • Codevein
 • Duha šest extrakce
 • Uncharted
 • Tchia
 • Ghostwire: Tokio
 • Nesmrtelné

Poté hlavní oznámení a aktualizace PS5 PS5:

 • Tropická indie tchia konečně dostane datum vydání a je to hned příští měsíc
 • Lidstvo, další hra z Tetris Effect Devs, hraje duchovního psa, který vede lidi do divného jako pekelné hádanky
 • Baldur’s Gate 3 Datum vydání stanoveno na 31. srpna
 • Sbohem Volcano High získala datum vydání 15. června
 • Odhaleny tři nové znaky Street Fighter 6 postav (Cammy, Zangief, Lily)
 • Resident 4 Remake Trailer nám poskytl náš první pohled na Krauser, první demo pokles brzy a žoldáci potvrdili
 • Nový přívěs pro online multiplayer Action RPG Wayfinder
 • Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections
 • První dobrý pohled na hraní, se čtyřmi hráči Co-op. Převzetí Flash, který byl poškozen Brainiakem, to vše ve snaze zachránit Lex Luthor.
 • Lepší rozpis síly / silných stránek každého hrdiny
 • Odhalené nové podpůrné postavy. Hack, Toyman, Gizmo
 • Šest základních typů zbraní, s různými výrobci
 • Vaše skóre vašeho zařízení určuje mise
 • Rocksteady podpoří hru po spuštění novými misemi
 • BattlePass potvrdil a nabídne čistě kosmetiku

Přečtěte si pro naši ránu Blow Account o tom, jak se to všechno odehrálo, včetně našich předpovědí před přehlídkou.

To znamená, že bychom měli očekávat asi 30 minut věnovaných titulům PSVR 2, Indie a třetích stran, po nichž následuje 15 minut čisté nerušené sebevražedné skupiny. Zajímavé je, že to vylučuje zmínku o všech titulech první strany, i když to neznamená, že Sony nemá potenciál upustit od překvapení nebo dvou.

Ale dokud nevíme, co se dnes vlastně děje, pojďme projít tím, co víme, že vidíme a co jsme mohli vidět pokles ve stavu hry.

Suicide Squad: Zabijte Justice League

Začněme s headlinerem pro dnešní stav hry. Suicide Squad: Zabijte Justice League. Díky představení na prosincových herních cenách víme, že hra je Příjezd na PS5, Xbox Series X a PC 26. května. Bylo to také, že jsme dostali potvrzení, že pozdní velký Kevin Conroy vyjadřuje Evil Batman pro hru, který je ikonickým hlasovým hercem, který vylíčil Batmana v animované sérii a The Arkham Games, mimo jiné.

Nové tituly PSVR 2

Již je jich několik potvrzeno Nadcházející hry PSVR 2 Na obzoru je Buut Sony připraven odhalit dalších pět na dnešní akci. Osobně doufám v datum vydání pro Beat Sabre na PSVR 2, ale uvidíme. Minulý týden zveřejnil blog německého PlayStation obrázek v galerii, která uvedla několik titulů, které ještě nebyly oznámeny pro PSVR 2. jmenovitě Solaris Offworld Combat, Wanderer a Project Wingman. Tato galerie také zahrnovala Gorn, který byl následně odhalen tento týden. Rozhodně dává tento únik trochu větší důvěryhodnost (i pro oficiální zdroj).

Horká Indies

Zajímavé je, že příspěvek oznamující tento stav hry úmyslně zmiňuje „horká indie“, zatímco PlayStation Blog Post sám o sobě je podivně postrádá jakékoli zmínky o Indii cokoli. To nás však jen dělá o to více zaujato o tom, co přesně je v obchodě. S tolika Nadcházející nezávislé hry To vypadá super vzrušující, podívejme se na Indii, o kterých víme, že jsme měli přítomnost na vysílání a prezentacích Sony dříve.

Otevřené silnice

Open Roads je další nezávislý titul, který by dnes mohl představit. Je to nejnovější titul od Gone Home a Tacoma Developer Fullbright. O titulu jsme ještě nějakou dobu neslyšeli, přestože to bylo původně uvedeno jako vydání 2021. Je to hra o roadtripu matky a dcery, která objeví více o jejich rodinné historii. Open Roads má také hvězdné obsazení, s Kaitlyn Dever jako šestnáctiletá Tess Devine a Keri Russell jako Opal, Tess ‚matka. Je to určitě zajímavá a já bych pro jednoho určitě rád slyšel více.

Tchia

Tchia je slavně vypadající dobrodružství, kde můžete převzít kontrolu nad jakýmkoli předmětem nebo zvířetem, který najdete na své cestě mechanicky známým jako sloubování duše. Zní to bolestivě. Měl by to usnadnit prozkoumání svého tropického otevřeného světa, když se od psa na ptáka na rybaři. Všechno je inspirováno také novou kaledonskou kulturou. Vypadá to docela zvláštní. Ale zatím nemáme datum vydání. to bylo tlačil zpět na začátek roku 2023 vydání, takže jsme určitě kvůli aktualizovanému časovému rámci pro tento malý potěšení.

Malý ďábel uvnitř

Co se ďábel děje s malým ďáblem uvnitř? Je to nezávislá hra, kterou jsem jemně posedlý, hlavně proto, že byla tak dlouhá škádlení. Poslední jsme o tom slyšeli jako ve stavu hry v říjnu 2021, který uvedl datum vydání 2022, které se zjevně nestalo. To bylo poprvé oznámeno, i když zpět na první PS5 Showcase spolu s Bugsnax a Kena: Bridge of Spirits, oba byly a pryč. Ve skutečnosti to ve skutečnosti začalo život jako kampaň Kickstarter již v roce 2015, zpočátku se zavázala pro spuštění na PlayStation 4, Xbox One a Wii U, pokud tomu můžete uvěřit. Od té doby je to několik vývoje, což mě nutí hrát ještě více. Možná dnešní den, kdy se dozvíme více.

Pacific Drive

Jsme trochu zamilovaní do tohoto týmu v týmu Gamesradar, protože buďme upřímní, kolik her se nazývá řídí tituly přežití? Žádný správně? Naše vlastní Heather nedávno viděla hands-off náhled hry, kde zjistila, že je to tolik Milostný příběh mezi vámi a vaším (plně přizpůsobitelným) autem, protože se jedná o hru přežití. A nějak nás to více zajímalo než kdy jindy. V současné době to houpá uvolněné datum vydání 2023 pro PS5 a PC, takže opět by mohlo být v souladu s představením dnes.

30 minut

Jen 30 minut, až do stavu hry. Je čas shromáždit své občerstvení.

Hollow Knight: Silkssong

Dobře, dobře, víme. Dokonce i přemýšlení o dutém rytíři: Silkksong nás nutí cítit se jako v tuto chvíli nasazovat klaunský make-up, ale zatraceně to můžeme doufat. Koneckonců víme, že dorazí v první polovině roku 2023, prostě ne, když má potenciál být nezávislou hrou z roku 2023 a také ohled.

Třetí strana odhaluje

Dalším pilířem na dnešní akci je odhalení třetích stran. Nyní to zjevně zahrnuje sebevražednou skupinu, ale je jich mnoho Nadcházející hry PS5 To by se dnes večer mohlo napadnout. Jen v příštích šesti měsících máme tituly jako Street Fighter 6, Star Wars Jedi: Survivor, Dead Island 2 a Resident Evil 4 Remake pokles na PS5, a to je teprve začátek.

Destiny 2 Lightfall

Co by mohlo být uchazečem o sestavu dnešní hry, je spouštěcí přívěs pro Destiny 2: Lightfall. Bungie sama o sobě škádlila, že klesl na 13:00 PT / 4pm ET / 9pm GMT / 10pm CET, což se právě tak stane přesně stejnou dobu se stavem hry. Náhoda? Myslím, že ne. Lightfall je nastaven na 28. února, takže jsme teď jen pár dní od naší další velké expanze do osudu vesmíru.

všechno, oznámené, stavu, únor, 2023, stav

Final Fantasy 16

Dalším potenciálem je Final Fantasy 16, která má klesnout jako časovaný PS5 exkluzivní 22. června. Je zřejmé, že to z něj dělá hlavní kandidát na „nový vzhled“ třetích stran a vím, že hodně času má své prsty zkřížené pro něco, co dnes souvisí s ff16. Poslední smysluplná aktualizace, kterou jsme získali na titulu, byla na prosincových herních cenách, takže možná Square Enix dnes upustí od malé léčby.

Spider-Man 2

Nyní je velkým červeným slonem v místnosti pro stav hry dnes večer Marvel’s Spider-Man 2. Nyní Sony nezmínila, že se dnes večer objeví žádné tituly první strany, ale řekněte to svým zmínkám. Lidé mají hlad po hraní Spider-Man 2 a vidí, že je to v současné době jediný titul Sony první strany potvrzený pro 2023 za MLB show 23. Vím, že je to moje nejočekávanější hra pro 2023 Takže pokud dnes večer dojde k ránu webu.

všechno, oznámené, stavu, únor, 2023, stav

Nadcházející hry

Nyní jsme jen pár minut od výkonu stavu hry, takže se posademe a projděte se všemi potvrzenými Nové hry pro 2023 a dále, aby se nadchl.

Počínaje nyní

A jsme pryč! Stav hry začíná nyní Škubnutí a Youtube.

A začínáme s PSVR 2 nebo alespoň přívěsem pro všechny dostupné hry a některé, které se stále startují. včetně přepínání

Připomínka, je to první stav hry pro 2023!

všechno, oznámené, stavu, únor, 2023, stav

The Foglands je naše první odhalení PSVR 2 o noci a vypadá to docela cool, pokud jde o umělecký styl. Velmi pohraničí

FPS titul druhů, se stroji, strašidelnými mosnters a zřetelně pocitem Steampunk. Spustí se někdy v roce 2023

Dále další titul PSVR 2, který se zdá být hra přežití s ​​řemeslným a nějakým druhem drogových sekvencí. Říká se tomu Green Hell VR. Dříve to bylo na jiných platformách VR.

Nyní máme novou hru NDREAMS s názvem Synapse. Dává mi to smrt vibrace s telekinetickými silami.

2023-02-23T21: 06: 17.004Z

Čtvrtý v řadě je hra nadace PSVR 2 s názvem Journey to Foundation, založená na knihách Isaaca Asimova. Přícházející podzim 2023.

Nakonec jsme dostali před vašimi očima port PSVR 2, o kterém jsme již věděli, že přichází 10. března. Připravte se tedy na váš PSVR 2, aby se naplnil slzami jako slaná vana.

A tady je náš přívěs o Destiny 2 Lightfall Launch!

Přiznám se, nehrál jsem Destiny 2 už po dobu loooongu, takže zatímco tento přívěs vypadá velmi cool, nemám tušení, co se děje.

Podle našeho vlastního odborníka na Destiny 2 Austin Wood však lodika Amanda Hollidayová byla klíčovou postavou v období vzdoru a Lightfall zřejmě také první vesmírná bitva za chvíli.

Svědek se také blíží cestovateli s armádou pyramidových lodí poprvé při zahájení osudu 2 za nimi.

Tchia je nyní, jak jsme doufali, s krásným novým přívěsem, který zdůrazňuje mechanik s přeskakováním duše, který vám umožní stát se různými ptáky a předměty.

A datum vydání 21. března! To je tak brzy

2023-02-23T21: 13: 53.461Z

To také jde do kolekce PlayStation Plus!

Ahoj, nová hra od vývojáře Tetris Effect s ještě úžasnější hudbou. Říká se tomu lidstvo a zdá se, že je hra o tom, že je psem vyrobeným ze světla ve světě šílených masí lidí. Zahrnuty řešení a stvoření hádanek.

Sbohem sopka vysoká je nyní, simulátor dinosaur střední školy / kapely. Toto je dosud nejvíce, co jsme viděli z této hry, a konečně máme datum vydání 15. června 2023.

Milující rytmickou akční hudbu také.

Naruto hra zde. Konektory Ultimate Ninja Storm

Baldurova brána 3 Získání představení, bože, jsem nadšený, že mohu hrát úplné vydání po tak silném období předčasného přístupu.

srpna 2023 Datum za to! Hurá!

Wayfinder Up, online dobrodružná hra zasazená do padlého světa. Hrajete jako waywinder, kdo má různé síly. Je tu sociální centrum a dungeonové, kteří procházejí také. Můžete se spojit s přáteli.

Street Fighter 6 nyní se třemi novými postavami odhaluje:

Zangief (existující bojovník) Lily (zbrusu nová postava) Cammy (stávající bojovník a fanoušek, který přichází s novým designem)

Marvel’s Spider-Man 2 – Odhalení gameplaye s CZ titulky | PS5 hry

Resident Evil 4 Čas remake s lepším pohledem na své vylepšené úhly kamery a upgradovanou grafikou. A samozřejmě, Krauser se poprvé podívá.

A už jsme na sebevražedné skupině: Zabijte Justice League! To jde rychle.

Blesk byl v tomto herním klipu poškozen Brainiakem a jako sebevražedná skupina, kterou musíte v tomto procesu zachránit a Lex Luthor.

2023-02-23T21: 30: 52.933Z

Toto je nejlepší vzhled, který jsme měli při hraní, což rozhodně vypadá docela jako rocksteady. Přepínáme zde mezi všemi pohledy postav a předvádíme každou z jedinečných postav čtyř.

Vypadá to docela chaoticky, se spoustou neonových paprsků, těžkých zbraní a finsihingových pohybů. Oh a obří kánony.

2023-02-23T21: 34: 28.511Z

Cutscenes vypadají neuvěřitelně. zvláště když na konci přijde Wonder Woman!

Ale nejsem si jistý, jak přesvědčivá hratelnost se dívá na tuto fázi.

Brainiac převzal Gotham a poškozuje ligu spravedlnosti

Harley Quinn je nejkručnější. zachycuje pocit houpání a hybnosti. Má také mechaniku drapáku.

Deadshot má ikonický vzhled, ale s rocksteady twist. V této hře se může se svým jetpackem vznášet a je to váš hlavní vrah.

Král žralok je velmi dobře čitelný a dobře, ale je také absolutní brutální. nádrž. Je zblízka a osobní.

Kapitán Boomerang má svou Speedforce Gauntlet, aby se obešel vedle svého boomerangu.

Hra se také spojuje s DC Lore díky všem podpůrným obsazení.

Digital Ghost je nová postava, spolu s hračkou. Gizmo má také šílené výtvory.

Metropolis je vaše hřiště. Je to velmi čisté, je to velmi funkční. Obyvatelé Metropolis důvěřují Justice League, ne vy jako darebáci.

2023-02-23T21: 41: 34.475Z

Existují převodové mody, které jsou tematické pro darebáky. Například tematické tematiky Bane, které znějí jako Bane, když je používáte / vybavíte.

Zní to, jako by také existují tuny přizpůsobení mezi zbraněmi a oblečením.

Je to kooperace 1-4 hráče, takže si jej můžete hrát sami nebo se třemi přáteli. Postavy můžete přepínat, kdykoli se vám líbí.

Rocksteady bude pokračovat ve svém dědictví podpory hry po spuštění. To bude zahrnovat bitevní průkaz, který zahrnuje pouze kosmetické předměty. Ale také nové mise a více jinde.

„Pokud chcete hrát jako badass, tato hra má všechno“.

A jsme hotovi! Že 45 minut proběhlo tak rychle, nebo to bylo jen já?

Jak sledovat další hru Sony

Stejně jako Nintendo Direct nebo Inside Xbox, i videa PlayStation State of Play poskytují klíčové aktualizace pro fanoušky Sony, s novými hrami, podrobnostmi a dalšími, takže jsou nezbytné prohlížení pro každého, kdo chce držet krok s tím, co přijde dál pro PlayStation.

Je snadné si ujít, pokud však nevěnujete pozornost. takže tady je, když dojde k další aktualizaci, o co jde, o co jde a jak se dívat naživo. Můžete se také podívat na naše výběry nejlepších her nejlepších her PlayStation 5 a jak sledovat Summit vzadu Sims.

Kdy je další hraní Sony?

Další stav hry se koná dnes, středa 24. května 2023 v následujících dobách:

 • 21:00 BST (čas Velké Británie)
 • 13:00 PT (čas na západním pobřeží)
 • 4:00 ET (čas na východní pobřeží USA)
 • 22:00 CET (čas střední Evropy)

Stream bude trvat něco přes hodinu.

Jak sledovat hru Sony

Až začne proud, budete ho moci sledovat na kanálech PlayStation YouTube a Twitch. Vložili jsme níže uvedený proud, takže si můžete tuto stránku uložit do záložek a vrátit se, abyste sledovali proud stavu hry, když vysílá:

Co lze očekávat od dalšího stavu

Oficiální blog PlayStation škádlil, že se jedná o velkou událost se zaměřením „na hry PS5 a PS VR2 ve vývoji z Top Studios z celého světa.“

To znamená, že jsme mohli vidět zprávy a záběry pro Marvel’s Spider-Man 2, Multiplayer Games pro poslední z nás a Horizon, a možná remake Star Wars: Knights of Old Republic. Existuje také možnost zpráv o smrti 2, Mortal Kombat 2 a Final Fantasy 7 Rebirth.

PlayStation Showcase: UK Time a jak sledovat událost Sony Live Online

Kdy by se měli fanoušci v Británii naladit na nástupce společnosti Sony’s Playstation State of Play?

Sony dnes předvádí PlayStation Showcase (24. května) a nabízí zdlouhavý pohled na některé tituly, které můžeme očekávat v blízké budoucnosti. Vzhledem k tomu, že čas vysílání je trochu blízko před spaním, nezapomeňte si připomenout, že jste po večeři usnuli na gauči.

Společnost Sony škádlila, že během hodinové a bitové vitríny uvidíme docela hodně nového obsahu pro PS5 i PSVR 2 a my budeme připraveni s poznámkovým blokem v ruce.

Pokud se na to dnes večer nemůžete dívat, nezapomeňte s námi zkontrolovat všechna oznámení z PlayStation Showcase Sony. Čtěte dále a zjistěte, kdy sledovat PlayStation Showcase, co můžeme očekávat a kde to sledovat ve Velké Británii.

Kdy je další přehlídka PlayStation?

Ve středu 24. května se bude konat další událost PlayStation Showcase Live-Stream.

S bezprostředními vitríny by si fanoušci měli být jisti, že odloží všechny večerní plány. Vaše výročí je stejně každý rok. Přečtěte si dále a zjistěte, kdy sledovat novou PlayStation Showcase.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

PlayStation Showcase UK Time

Sony’s PlayStation Showcase začne ve Velké Británii v 21:00 BST. To je milosrdně dříve než některé z předchozích událostí, které začaly vysílat, když zbytek Británie šel spát, takže váš cirkadiánní rytmus by měl zůstat neporušený.

Co se zobrazí na PlayStation Showcase?

Sony řekl, že uvidíme primárně hry PS5 a PSVR 2, které se v současné době vyvíjejí z nejvyšších vývojových studií.

Můžeme také očekávat, že uvidíme některé nové tituly z PlayStation Studios a vydavatelé třetích stran se také objeví, takže to určitě vypadá, že je plná obsahu.

Doufáme, že uvidíme aktualizace podobných jako Final Fantasy 16, Spider-Man 2 a The Wolverine Game, ale jen čas přesně řekne, co je v obchodě.

Jak sledovat PlayStation Showcase Live Online

Můžete sledovat PlayStation Showcase ve Velké Británii nebo na celém světě na kanálech Sony YouTtube a Twitch.

Pro vaše pohodlí máme pro vás živý přenos YouTube níže. Klikněte na hráče v 21:00 na více než hodinu!

Přečtěte si více o PlayStation:

 • Nejlepší hry PlayStation 4 PS5
 • Co je PS Plus? Vysvětlená cena a výhody
 • Můžete hrát na PlayStation 4 hry na PS5?
 • Nabíječka řadiče PS5. Nejlepší způsoby, jak nabít svůj dualsense
 • PS plus hry zdarma. Úplný seznam a když vyjde další
 • PS5 Stock. Jak koupit novou konzoli
 • PS plus nabízí. nejnovější nabídky

Hlad po více hraní? Navštivte náš rozvrh vydání videoher nebo otočte naše rozbočovače pro více herních a technologických zpráv.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 12 čísel za pouhých 1 GBP s doručením do vašeho domova. Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte pohled na rozhlasové časy z mého podcastu pohovky.

PlayStation State of Play April 2023. Datum, čas,

Miluje psaní, videohry a psaní o videohrách. Přezkoumání her je také něco, co dělám. Také žijící uvnitř díry, která je kriticky uznávaným MMORPG Final Fantasy XIV, která má bezplatnou zkušební verzi až do úrovně 60 a zahrnuje celý skutečný-

Následuj nás

PlayStation nedávno oznámila podrobnosti o nadcházejícím stavu hry letos v dubnu 2023. Zjistěte více o datu a čase pořadu a také o tom, jaké hry můžete očekávat, že v něm uvidíte.

Začněme s jakým datem a časem stavu hry. Hráči se budou moci naladit na Playstation Stae of Play tento čtvrtek 13. dubna 2023 ve 14:00 PT/ 17:00 ET/ 23:00 PM CEST. Vysílání bude vysílat na kanálu Twitch PlayStation a také na jejich kanálu YouTube.

S tím z cesty pojďme mluvit o obsahu vysílání. Hlavním zaměřením stavu hry tohoto měsíce se zdá být Final Fantasy XVI (FFXVI), jehož datum vydání je za dva měsíce. Sony slíbila „více než 20 minut nové hry Final Fantasy XVI“. Tato 20 minut hraní by mohla představovat prostředí „Dark Fantasy, mocné Eikony a dominanty, kteří je ubytují, a honosný bitevní systém škádlil v těchto raných přívěsech“.

Čo bude v PlayStation Plus? | Február 2023

Nevíme, zda vysílání bude obsahovat jiné hry. Stav hry od února měl 43minutový běh a oznámil více her v celém. Nevíme tedy, zda toto vysílání bude trvat jen 20 minut pro FFXVI, nebo bude mít vedle něj více her. Ať tak či onak, hráči se rozhodně těšili na další zprávy o hře.

PlayStation Showcase květen 2023. vše oznámeno

Jesseyriche Cortez před 4 dny

PlayStation Showcase 2023. odhalené datum a podrobnosti

Jesseyriche Cortez před 1 týdnem

všechno, oznámené, stavu, únor, 2023, stav

PlayStation Showcase 2023 Datum se říká, že se blíží brzy

Jesseyriche Cortez před 2 týdny

Pokud nebudete schopni chytit vysílání, když se vysílá, nebojte se. V tomto nadcházejícím stavu hry budeme vyřadit vše zobrazené a oznámené.

To jsou všechny informace, které máme o datu a čase pro nadcházející stav PlayStation State of Play pro duben 2023. Další herní zprávy od nás si můžete prohlédnout.

Celtics ‚Marcus Smart posílá zprávu před hrou 7 vs. Teplo

Vily Rexwell před 2 minutami

White Sox blíže Liam Hendriks odhaluje ohnivou motivaci před návratem z bitvy o rakovinu

Joey Mistretta před 3 minutami

Celtics: Hraje Malcolm Brogdon ve hře 7 vs. Teplo?

Trevor Booth před 10 minutami

Heat HC Erik Spoelstra je překvapivá „šťastná“ hra 7

Rexwell Villas před 11 minutami

Mladé WR Packers zdůrazňují rozdíl otevírající očí mezi Jordan Love, Aaron Rodgers

Quenton Albertie před 23 minutami

10 hráčů NBA souvisejících s celebritami

Spencer vidět před 24 minutami

Hvězdy se stále cítí jako underdogs před klíčovou hrou 6 vs. Zlatí rytíři

Colin Gallant před 24 minutami

3 nejdůležitější hráči Celtics, kteří nejsou jmenováni Jayson Tatum, Jaylen Brown pro rozhodující hru 7 vs. Teplo

Mark Nilon před 26 minutami

Říká: Deandre Hopkins Sweepstakes zasáhl s velkými náčelníky, Bills Update

Owen Crisafulli před 29 minutami

Říká: Monumentální rozhodnutí Bob Myers o budoucnosti Warriors se brzy očekává

Quinn Allen před 29 minutami

| Denial of responsibility | Contacts |RSS