Vstup do Apple ID z počítače

Co je Apple ID na iPhone a proč je to nutné

Uživatelé poprvé začínají používat iPhone nebo iPad, nutně čelit takovému termínu jako Apple ID. Aplikace pravidelně vyžadují určité ID Apple a v případě odmítnutí prakticky přestanou fungovat. Tato situace je nepříjemná a matoucí nezkušené uživatelé, kteří nechápou, co je Apple ID, proč je to potřeba a jak ji získat.

Apple ID je jediný účet používaný společností Apple k identifikaci uživatelů jejích produktů. Tento účet je vytvořen jednou, po kterém lze použít k zadávání všech produktů Apple. Zejména se Apple ID používá k zadávání takových služeb, jako je obchod App Store App Store, iTunes Store Media Content Store, iCloud Cloud, iMessage/IChat/Fachatime.

Pokud máte na takových stránkách účty jako Google nebo Yandex, pravděpodobně jste obeznámeni s podobným systémem. Například registrací pošty společností Google získáte účet, který lze použít k zadání všech produktů Google. Nemusíte zaregistrovat samostatný účet pro Google Mail, samostatný účet pro YouTube atd. Podobně u Apple ID se zaregistrujte jednou a dále používejte stejný účet.

Vstup na účet iTunes z počítače nebo iPhone

Vstup do účetnictví obchodu iTunes umožňuje nákupu hudebních skladeb, filmů a dalšího obsahu. Ale to bude vyžadovat Apple ID. Bez tohoto čísla se nemůžete přiblížit do obchodu.

Účetnictví se používá pro mnoho služeb od společnosti „Apple“. iCloud, iMessage a další. Měl by to být jeden pro všechna zařízení iOS. uživatelská zařízení. Přístup je však možný pro absolutně všechny nákupy v obchodě.

Jak vytvořit účet a jak s ním jít v obchodě iTunes, budeme v tomto článku analyzovat.

Vytvořit ID

 • Spusťte App Store na displeji iOS. zařízení a použijeme část sbírek, horních grafů nebo vyhledávačů. To je nezbytné pro výběr softwaru pro měkké distribuce. Je důležité vybrat aplikaci, pro kterou není vyžadován poplatek. takže vytvoříme číslo bez vazby na bankovní kartu. Pokud v budoucnu potřebujete připojit kartu, lze to snadno provést. A nyní budeme analyzovat nejjednodušší metodu. Takže vedle takového softwaru dojde k tlačítku stahování.
 • Klikněte na toto tlačítko a nainstalujte instalaci.
 • V okně Pop.Up vyberte prvek vytváření ID čísel. Vyberte stav a klikněte na prvek „Next“. Souhlasíte s různými ustanoveními a podmínkami od společnosti „Apple“. Řídit svůj e-mail. By to mělo fungovat normálně. Nezapomeňte, že toto je (nebo spíše to bude po dokončení všech kroků).
 • Vytáhněte heslo zdvojnásobené a klikněte na prvek „Next“. Nezapomeňte, že postavy by měly obsahovat různé typy písmen a čísel. Počet znaků je nejméně osm. Nepoužívejte stejné znaky v řadě. Můžete použít nějaké jméno plus telefonní číslo. Ale to je jen příklad a jedna ze stovek možností.

Zadáváme iTunes s zařízením iOS.

 • Spusťte aplikaci iTunes Store.
 • Posouváme displej na dno a klikneme na vstupní prvek.
 • Stiskněte vstupní část s dostupným identifikačním číslem a říďte ji a symboly hesla. Bez toho nemůžete vstoupit do obchodu.
 • Klikněte na tlačítko souhlasu. Všechno, akce skončí tímto. nyní jste zadali systém.

Mimochodem, jakmile jste vstoupili na účet, dostanete se do hudební sekce na stroji, v iBooks a dalších službách. Pak zvažujeme, jak tento proces provádět na iPhonech, ale na počítači.

Vstup do iTunes z počítače

Pokud nemáte na PC žádné iTunes, stáhněte si nejvíce „čerstvou“ verzi ze zdroje Apple v síti. Po přechodu do aplikace a proveďte následující akce:

 • Otevřete iTunes.
 • V řádku nabídky, v horní části zobrazení PC nebo okna iTunes, vyberte část a vstup účtu.
 • Řídit symboly přihlášení a hesla z ID. Klikněte na prvek Enter nebo na vstupní sekci.
 • Klikněte na ikonu úložiště iTunes.

V iTunes můžete také změnit účetní údaje a metodu platby, viz historie nákupů produktů. Tam si také můžete prohlédnout a kupovat hudební skladby, filmy a mnoho dalšího.

Chcete.li vstoupit do obchodu na máku, budete muset použít stejné identifikační číslo jako pro iTunes. Po otevření posledně uvedeného musíte vybrat sekci obchodu a vstupní bod v řádku nabídky na horní části PC displeje.

Jak vidíte, vstup na účet z počítače nepředstavuje nic komplikovaného.

Na Gadget Apple TV

Po zadání služeb „Apple“ na tomto gadgetu můžete nahrát filmy, hudební skladby a show zakoupené v obchodě iTunes Store. Na něm můžete také poslouchat skladby dostupné jako součást předplatného hudby „Apple“. Ale gadget by měl být čtvrtý řádek, u dřívějších možností není tato možnost k dispozici.

Takže přejděte na účet a za to postupujte podle následujících kroků:

 • Základní okno, přejděte do nastavení účtu a poté do sekce iTunes a App Store.
 • Stiskněte vstupní prvek a říďte symboly přihlašovacího a hesla z ID.

Přejděte na Apple ID z počítače

Apple ID je účet, který poskytuje přístup k mnoha funkcím a službám Apple. Například s jeho pomocí můžete nakupovat v obchodě iTunes, zadat iCloud, nákupní programy a mnoho dalšího.

vstup, apple, počítače

Apple je velmi vážně o zabezpečení vašeho účtu. Pro bezpečnost účtu Apple ID se ujistěte, že k němu nikdo jiný nemůže získat přístup.

Na stránce účtu Apple ID můžete změnit uživatelské jméno, heslo a platební údaje.

Pokud si nemůžete vzpomenout na heslo Apple ID, můžete jej zrušit a znovu získat přístup k účtu.

Jednou z výhod Apple je jediný účet iCloud na všech zařízeních, který vám umožní připojit počítač, smartphone, tablet a další společnost Corporation do jediného ekosystému. Účet iCloud poskytuje uživatelům přístup k poště a také řadu dalších služeb Apple. Účet iCloud můžete zadat nejen ze zařízení „Apple“ Corporation, ale také z jakéhokoli jiného počítače, tabletu nebo smartphonu prostřednictvím prohlížeče. V rámci tohoto článku zvažujeme, jak vytvořit účet iCloud, obnovit z něj heslo, dokončit vstup a další problémy do něj.

Jdeme na web iCloud: https: // www. Icloud. Com/; Dále, ve spodní části okna pro vstup do přihlášení a hesla, musíte kliknout na tlačítko „Zapomněli jste Apple ID nebo heslo?“; Otevře se nová stránka, na které se objeví obnovení hesla. Zadejte poštu do uvedeného okna, na kterém je Apple ID registrováno, a také potvrďte, že nejste robot zavedením obrázku z obrázku do odpovídajícího sloupce; Dále vyberte, co chcete dělat. vydejte heslo nebo ovládací otázky. V tomto případě musíte vybrat možnost s heslem; Otevře se okno, které nabízí možnosti vybíjení hesla. Jednou z možností je odesílání pokynů pro obnovení hesla do pošty a druhou jsou odpovědi na kontrolní otázky, které byly uvedeny během vytvoření účtu. Vyberte vhodnou možnost pro obnovení hesla Apple ID.

Stojí za zmínku: Pokud potřebujete vstoupit do pošty IClud, bude dříve nutné jej vytvořit s Apple Affairs. Pokud jste nevytvořili poštu na svém Apple ID s iPhone, iPad nebo MacBook, nebudete moci zadat z počítače prostřednictvím webového prohlížeče.

Chcete.li zadat účet iCloud z počítače, musíte provést následující:

Zjistěte o možných metodách nákupu telefonicky 8-800-33-51–73 nebo najděte prodejce.

Máte právo zrušit objednávku, vrátit produkt nebo zrušit smlouvu na poskytování služeb z jakéhokoli důvodu. Chcete.li vrátit produkt zakoupený v obchodě Apple Store nebo zrušit smlouvu o servisním záměru, informujte nás o tomto záměru kdykoli do 14 dnů od data, kdy jste vy nebo osoba, kterou jste zadali, zadali fyzické vlastnictví produktu (produkty) nebo Od data uzavírání smlouvy o poskytování služeb. Pokud jste zakoupili několik produktů v rámci jedné objednávky, informujte nás o svém záměru vrátit produkt kdykoli až do 14 dnů od data, kdy jste vy nebo osoba, kterou jste určili, vložili v pořadí fyzické vlastnictví posledního produktu v pořadí. Chcete.li využít těchto práv, musíte nás jasně informovat o svém záměru vrátit produkt, zrušit objednávku nebo smlouvu na poskytování služeb.

Pokud do 14 kalendářních dnů ode dne přijetí zboží kupujícím Apple snižuje cenu jakéhokoli produktu vydaného pod značkou Apple, může kupující kontaktovat Apple Contact Center 8-800-333-51–73 s a Žádost o kompenzaci rozdílu mezi placenými a aktuálními cenami nebo za přihlášení tohoto rozdílu na úvěru na účet kupujícího. Kupující bude mít právo na úhradu nebo kredit z úvěru s výhradou Apple do 14 kalendářních dnů od data změny ceny. Je třeba mít na paměti, že výše uvedené se nevztahuje na omezenou dobu zkrácení ceny v období zvláštních akcií akcií.

vstup, apple, počítače

Informace o tom, jak a kdy zakoupit zboží v obchodě Apple, jsou k dispozici na stránce zásilky a doručování.

Zadejte svůj identifikátor (e.mailová adresa, na kterou byl účet zaznamenán) a heslo. Naproti nápisu Apple ID a hlavní e-mail klikněte na „Změna“ a zadejte novou e-mailovou adresu. Je vyžadován přístup k boxu e.e.eary, budete muset změny potvrdit.

Pro účet nemůžete použít e.mailové adresy: Název The_polizer@iCloud. Com a název the_polizer@me. Com. Poštovní služba @gmail je dobrá. Com. Problém registrace může nastat také v důsledku použití nesprávných značek v hesle a přihlášení. Je třeba dodržovat složitost hesla. Není dovoleno používat jednoduché kombinace a opakování postav (tři v řadě). Při registraci zvažte všechny tyto funkce a můžete se úspěšně zaregistrovat.

Používejte k registraci dalších zařízení iOS. Dříve ponechejte připojený záznam Apple ID v nastavení. Předejte registraci a použijte Apple ID pro váš telefon.

Než zadáte zařízení nebo zadáte iCloud nebo jinou službu Apple, použijte ID vytvořené dříve a zadejte heslo. Pokud se vše podařilo správně zavést, otevře to následující možnosti:

Jak vytvořit ID a vstoupit s ním na různé služby. Přečtěte si v tomto materiálu.

Pokud si nepamatujete symboly hesla jakýmkoli způsobem, můžete je snadno obnovit nebo je resetovat pomocí nástroje IFORGOT. Com. Za účelem zajištění zabezpečení Apple neposkytuje takové služby uživatelům. Abyste zabránili nelegálním nákupům pomocí vaší kreditní karty, nehlásíte symboly hesla.

Tyto postavy jsou dostatečné pro přístup k různým službám Apple. Chcete.li vytvořit nový identifikátor, musíte pečlivě přemýšlet o tom, zda je lepší pokračovat v používání proudu?

Vše, co potřebujete, je jít na oficiální web a zadat data do polí. Dále můžete nakonfigurovat svůj účet a udělat vše, co s ním systém poskytuje. Včetně, změňte heslo a napojte kreditní karty. To je docela pohodlné, pokud není po ruce žádné zařízení Apple, ale naléhavě musíte jít do kanceláře Apple ID, vstup na účet lze provést z jakéhokoli jiného zařízení ve 2 kliknutích.

S počátečním nastavením notebooku nebo stacionárního počítače bude systém nabídnout, aby přešel do Apple ID, nebo pokud to ještě není, zaregistrujte si nový.

Vstup na účet v aplikacích a na jiných zařízeních

Identifikátor Apple ID lze použít na některých zařízeních výrobců třetích stran k vstupu do služeb Apple, jako je Apple Music, Apple TV aplikace atd. D.

V závislosti na použitém zařízení může být nutné zadat heslo pro aplikaci.

Vstup na účet k použití Apple Music Service, Apple TV Apple. D. Na jiných zařízeních

Můžete zadat službu Apple Music na zařízení Android nebo zadat aplikaci Apple TV do zařízení Smart TV nebo pro streamování videa.

Na počítači se systémem Windows můžete zadat aplikaci iTunes pro Windows pro nákup filmů a televizních pořadů nebo pro poslech písní v Apple Music.

Vstup do účtu pro používání iCloud na jiných zařízeních

Na počítači se systémem Windows můžete nakonfigurovat aplikaci iCloud pro Windows a zadat ji pro přístup k fotografiím, dokumentům a dalšímu obsahu.

Můžete také zadat stránku iCloud.com ve vašem prohlížeči. Zjistěte, co funguje iCloud.com je k dispozici na vašem zařízení.

Použití funkce „vstup do Apple“ v aplikacích třetích stran a na webových stránkách

Pokud je v podporované aplikaci třetích stran nebo na webu tlačítko „Zadání s Apple“, můžete si účet rychle nakonfigurovat a zadat jej pomocí stávajícího identifikátoru Apple ID. Zjistěte, jak používat funkci „vstup z Apple“.

Při prvním vchodu do obchodu s aplikacemi a dalších mediálních službách může být nutné přidat údaje o kreditní kartě nebo jiné platební údaje. Vstup do obchodu s aplikacemi a další mediální služby pomocí několika identifikátorů Apple ID současně nebo aktualizujte obsah zakoupený pomocí jiného identifikátoru Apple ID je nemožné. V závislosti na tom, jak byl vytvořen identifikátor Apple ID, můžete být vyzváni, abyste na konfiguraci dvou.faktorových ověřování na podpůrném zařízení.

Obnovení Apple ID.

Pokud jste nevypracovali přihlášení, postupujte podle následujících akcí:

 • Při zadávání e.mailu máte příležitost zadat spoustu poštovních schránek, které uhodne, který z nich byl identifikátor zaregistrován. Koneckonců, správná poštovní schránka bude odpovídat přihlášení vašeho ID.
 • Když se všechny tři vstupní parametry shodují, systém vám napíše, že „Apple ID je nalezeno“.
 • Poté můžete snadno přejít na účet.

Vyvolání údajů uvedených během registrace není tak jednoduché, ale jako jedna z možností lze tuto metodu použít. Pokud se vám podaří správně zadat jméno, příjmení a poštovní schránku, máte zaručeno, že obdržíte data pro vstup na účet.

K čemu je Apple ID

Apple ID umožní přístup ke všem online službám Apple, včetně: iCloud, iMessage, FaceTime, Apple Music a samozřejmě iTunes Store a App Store.

Pokud popisujete jednoduchými slovy, pak pomocí Apple ID můžete:

Důrazně doporučujeme, abyste pochopili a vyzkoušeli každý z bodů.

Pokud v blízké budoucnosti neplánujete nákupy v online obchodech Apple, vytvořte účet Apple ID bez kreditní karty. V každém případě doplňte účet tohoto účtu nebo napojte kartu a později.

Jak vytvořit Apple ID v obchodě s aplikacemi na Mac

Přejděte do obchodu s aplikacemi App Store, klikněte na boční panel a poté „Vytvořit Apple ID“.

Zadejte poštu (bude to fungovat jako přihlášení), přijďte s heslem. Vyberte zemi a všimněte si, že souhlasíte s podmínkami a ustanoveními. Klikněte na „Pokračovat“.

Uveďte jméno, příjmení a datum narození. Pokud je to žádoucí, přihlaste se k odběru zpravodaje. Klikněte na „Pokračovat“.

Přidejte metodu platby nebo vyberte „ne“, pokud se chystáte nic koupit. Vyplňte také adresu.

Zadejte telefonní číslo a vyberte metodu potvrzení. Poté odpovězte na hovor nebo říďte kód z SMS, který obdržíte. Klikněte na „Potvrdit“.

Poté k vám přijde další kód již poštou, uveďte jej a klikněte na „Potvrdit“.

Během několika sekund bude účet vytvořen.

Jak vytvořit nové Apple ID na iPhone nebo iPad

 • Spusťte aplikaci „Nastavení“.
 • Klikněte na „Zadejte svůj iPhone“ v horní části obrazovky.
 • Klikněte na žádné ID Apple nebo na to zapomenout?
 • Když se objeví okno vyskakovacího okna, klikněte na „Vytvořit Apple ID“.
 • Zadejte své jméno a příjmení. Pak vyberte narozeniny. Datum narození se používá k určení služeb, které je třeba nakonfigurovat na zařízení.
 • Klikněte na „Další“.
 • Zadejte e.mailovou adresu, kterou chcete použít, nebo získejte novou e.mailovou adresu ICLOD kliknutím na „Neexistuje žádná e.mailová adresa?““.
 • Dotkněte se spínače. Chcete.li zjistit, zda chcete dostávat zprávy a reklamy nebo ne.
 • Klikněte na „Další“.
 • Vytvořte heslo a poté jej potvrďte znovu zavedením.
 • Klikněte na „Další“.
 • Zadejte své telefonní číslo a vyberte, zda chcete získat textovou zprávu nebo telefonní hovor, abyste potvrdili osobnost.
 • Klikněte na „Další“.
 • Zadejte ověřovací kód. Který vám byl zaslán.
 • Klikněte na „Další“.
 • Souhlasit s podmínkami. Stisknutí „souhlasím“.
 • Potvrďte kliknutím na „Souhlasím“.
 • Když se požadavek objeví, klikněte na „Kombinovat“ nebo „Ne kombinovat“ synchronizaci dat ICLoD z Safari, připomenutí, kontaktů a kalendářů.
 • Když se požadavek objeví, kliknutím na „OK“ potvrďte, že je zahrnuta funkce „Find iPhone“.
 • Spusťte aplikaci „Nastavení“.
 • Klikněte na „Zadejte svůj iPhone“ v horní části obrazovky.
 • Zadejte e.mailovou adresu a heslo spojené s vaším Apple ID.
 • Klikněte na „Další“.
 • Pokud máte ověřování dvou faktorů, zadejte ověřovací kód.
 • Pokud jste nakonfigurováni, zadejte přístupový kód pro iPhone.
 • Vyberte si, zda chcete kombinovat nebo ne kombinovat data iCloud s tím, co je lokálně na zařízení.
 • Chcete.li dále nakonfigurovat aplikace a služby iCloud, klepněte na iCloud a vyberte, co chcete zahrnout nebo ne.

Jak obnovit Apple ID, pokud není přístup k telefonu

Třetí metoda obnovy Apple ID je vhodná pro uživatele, kteří již byli aktualizováni na iOS 15 a kteří mohou předem předvídat, že mohou zapomenout na heslo. Protože nebude fungovat na používání post.fakultu bez předchozí přípravy. Pokud tedy víte, že máte tendenci zapomnětlivosti, pak byste snad měli přemýšlet o cestě k ústupu předem. A můžete to udělat pomocí funkce „Trust Contacts“.

Můžete si vybrat důvěryhodné kontakty, které vám pomohou při obnově vašeho účtu

Tento uživatel přijde na kód obnovy pro Apple ID, pokud najednou zapomenete na přístupové heslo

Nyní, pokud jste najednou zapomněli na heslo z Apple ID a nemůžete získat přístup k iCloud, můžete kontaktovat uživatele, který byl přidán do seznamu svěřených a požádat od něj odemknuté kód. Poté, co jej přidáte mezi právníky, bude moci vygenerovat kód, který vám umožní resetovat heslo z účtu. Poté budete vyzváni, abyste si vybrali novou kombinaci. nepokoušejte se s ní přijít sami, ale použijte správce hesel. Bude to pohodlnější.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS